Część.2 – OPOWIEŚĆ O WĘŻACH I DŹWIĘKU

Ważną kwestią, celem zrozumienia dalszych informacji, jest przypomnienie czytelnikom o ukrytych programach kontroli umysłu. Sprawa ta doczekała się licznych publikacji na całym świecie.

Iluminaci stworzyli globalną armię zaprogramowanych, które słuchają tylko ich rozkazów, przewodzą rytuałom prowadzonym przez hybrydy;

– Anunnaki, jak i zrobią każdą rzecz, która zostanie im zlecona, bez żadnego sprzeciwu. Niektóre z tych osób odzyskały częściowo pamięć, a w ostatnich 15 latach jest ich coraz więcej (zapewnie związane jest to ze wzrostem wibracji planety. Jednej z takich ofiar kontroli umysłu udało się uciec”. (tj. odzyskać całkowicie pamięć) z projektu Montauk. Projekt ten Jest projektem kontrolowania umysłów i ma swoją siedzibę w Montauk Point na Long Island w Nowym Jorku. Drugi taki projekt o nazwie Janus, kierowany przez słynnego amerykańskiego wydawcę Wiliiama F. Buckleya, znajduje się w Belgii i ma siedzibę w kwaterze NATO. Przedstawiam państwu w skrócie informacje, jakie udzielił dla Dawidowi Icke człowiek z projektu Montauk.

,,… Utrzymuje on (,,zbiegły”), że wiadomości, jakie miał okazje poznać w środowisku Projektu pozwoliły mu zrozumieć w jaki sposób Anunnaki są w stanie zmieniać kształty fizyczne – przemieniać się z człowieka w gada i odwrotnie.

Istnieją sekwencje DNA tzw. zamknięte i otwarte kody DNA manifestują się w postaci formy fizycznej, te zamknięte, nie.

Hybrydy są w posiadaniu wiedzy jak zamknąć pewne kody, podczas gdy inne pozostają otwarte. Kiedy to się dzieje następuje transformacja struktury komórkowej, która zmienia się z ssaka w gada. Tak więc forma ludzka nie jest formą stałą. Ten człowiek mówi, że jeśli dysponujemy wiedzą o DNA o wiele wyższą niż ta dostępna naszym naukowcom – to może się wszystko wydarzyć…”

Wydaje się jednak, że naukowcy odkryli kilka aspektów związanych z fenomenem zmiany kształtu. Takim wyjątkowym materiałem, który zmienia formę są żele polimeryczne. Jeśli zostaną poddane
zmianom temperatury czy kwasowości, zmieniają drastycznie wygląd i wymiar. Okazuje się, że różnice w kwasowości i temperaturze opowiadają różnym stanom wibracyjnym.

PRZEMIANA WIBRACJI JEST KLUCZEM DO WSZYSTKIEGO!

Hiroaki Misawa wraz z kolegami z Uniwersytetu Tokushima w Japonii skierował promień lasera w centrum cylindra żelu polimerycznego, odkryto, ze zdumieniem, że w ułamku sekundy średnica tubki w centrum się zwężyła przemieniając się z cylindra w swego rodzaju uchwyt. Kiedy zatrzymano laser, także cylinder powrócił do swojej oryginalnej formy. Transformacja żelu jest więc odwracalna podobnie jak ta, której dokonują gadoidy.

Żeby utrzymać kody DNA ludzkiego otwarte, tzn. przebywać wśród nas w postaci ludzkiej hybrydy – Anunnaki potrzebują dwóch rzeczy; odpowiedniej częstotliwości dźwiękowej, która zapewni im pozostanie człowiekiem i krwi ssaków, która zachowując odpowiedni poziom hormonalny spełnia ten sam wymóg co dźwięk. Tylko tak ,,ludzkie” kody DNA pozostaną otwarte, ponieważ kondycja genetyczna podstawowa tych istot jest gadzia.

To desperackie pragnienie krwi może stać za cała ta tajemniczą historia o chupacabrze – stworzeniu wampirycznym. Stworzenia te widywano na takich terenach jak Puerto Rico, w Meksyku, na Florydzie i rejonach północno-zachodnich wybrzeży Pacyfiku (także w całej Europie i w Polsce, w okolicach Pionek k/ Radomia i w województwie świętokrzyskim- przyp. Tłumaczy).

Zwierzęta były okaleczane i pozbawione kompletnie krwi. Przed śmiercią zwierzę było terroryzowane, co powodowało ogromny przyrost adrenaliny we krwi, która wydaje się być substancją wysoko cenioną przez te wampiry. Wieści i rewelacje dotyczące pojawiania się chupocabry zbiegały się z obserwacjami w tym samym czasie i miejscu pojazdów UFO.

Pożywianie się krwią ssaków nie jest jedynym pragnieniem gadoidów. Żywią się one przede wszystkim energią emocjonalną człowieka. Im więcej emocji jesteśmy w stanie produkować poprzez STRACH i wszystkie jego manifestacje, tym więcej oni jej wchłoną i przetworzą kierując ją przeciwko nam.

Wielki uczony Alan Walton, piszący pod pseudonimem Branton, na pierwszy plan wysuwa ten właśnie aspekt zagadnienia, oddajmy mu głos.

,,… Pomijając instynkt terytorialny, który stymuluje Drakończyków do odzyskania planety Ziemi, (gady w sensie ogólnym, jako pierwsze skolonizowały Ziemie) niektóre z tych najgorszych podgatunków mają zamiary najbardziej złowieszcze względem planety i jej mieszkańców. To gatunek wampiryczny, który szuka ,,pożywienia” w emocjonalnej energii ludzkiej i w sile – esencji życiowej, mając za cel uzyskanie takiej ilości energii, żeby móc nie tylko zdominować nasz świat, ale także wejść w naszą dymensję (wymiar).

Rasa ta stworzyła samą siebie według modelu wojownika, tak wiec jakikolwiek minimalny bodaj związek, który mogła mieć z wymiarem duchowym został na zawsze i kompletnie wyeliminowany. Członkowie tej rasy kierują się instynktem drapieżcy, a hasłem przewodnim dla nich jest: zdobywać, zagarniać, niszczyć!…”

Wrócimy na moment do zapisu w szmaragdowych Tablicach Thotha.

,,…Pod postacią człowieka rozprzestrzenia się miedzy nami, lecz tylko z pozoru są ludźmi. Z Królestwa Mroku będą próbować niszczyć człowieka i rządzić w jego imieniu”.

Ten zapis to wspaniała synteza tego, co się wydarzyło i co dzisiaj się dzieje. To co było na Atlantydzie dzieje się i dzisiaj w naszej rzeczywistości.

Illuminaci (Anunnaki) uciekają się do manipulacji, żeby wprowadzić swoje rody na pozycje władzy i zająć ciała. Ten fenomen nazywamy dziś obłąkaniem, bądź przejęciem, zawładnięciem ciała i duszy.
„Przejęcie” odbywa się częściowo poprzez wszelkiego rodzaju rytuały odprawiane przez tajne stowarzyszenia i organizacje kontrolowane przez Iluminatów. Rodziny Illuminatów dobrze wiedzą kim są, lecz wielu, którzy stoją choćby tylko o stopień niżej od nich, nie ma pojęcia o tym, co się dzieje. Wiele spośród osób, które nie wiedzą, iż zajmują formę gadzią (podstawowa kondycja genetyczna) zostaje „wyłapanych” i wchłoniętych przez społeczności sekretne. Następnie zostają „uwięzione” poprzez tak zwane rytuały wprowadzające (stopnie inicjacyjne), których znaczenia nawet minimalnie nie rozumieją. Przeznaczeniem tych rytuałów, specjalnie tych zaawansowanych jest stworzyć środowisko wibracyjne pozwalające gadoidom z czwartego wymiaru przejęcie ciał tych osób. Podczas uzyskiwania kolejnych stopni wtajemniczenia w bractwach sekretnych poprzez rytuały zdominowane przez czarną magię, krok po kroku osoby te „przyzwalają” niejako bytom-gadoidom na coraz większą kontrolę nad swoimi procesami emocjonalnymi i poznawczymi, aż pomału stanie się ona totalną. Innymi słowy, wracając do zapisów ze starożytnych tekstów Thotha:

,,… poprzez swój kunszt (czarną magię) rządzić będą ludźmi…” ,,…Tylko poprzez dźwięk będzie można ujrzeć ich oblicze…”