Powiem teraz o czymś o czym nie wolno mi mówić nikomu kto nie jest wtajemniczonym i Sanussi ale muszę to panu powiedzieć. Jest o wiele więcej ofiar z ludzi niż pan sądzi.
Po pierwsze siły życiowe ofiary muszą zostać „wypite”, wtedy po tym jak ofiara była w twoim łóżku przez wiele dni, tygodni lub miesięcy. Wtedy trzeba jej powiedzieć, że umrze i trzeba ją zachęcić by spróbowała ucieczki. I trzeba ja zmusić do ucieczki, ucieczki w kierunku w którym wiesz, że twoi „ludzie” ją złapią. Kiedy jest złapana będzie mieć szczególny zapach na sobie który jest taki jak u zwierzęcia. Wie pan panie Icke to może zaszokować pana jako białą osobę ale chcę to powiedzieć uczciwie. Ofiara z człowieka to coś znacznie więcej niż poderżnięcie gardła ofiary, długa procedura następuje przedtem. Wypijasz energię życiową tej młodej osoby. Dziewicza dziewczyna wydziela ogromne ciepło którego moi ludzie używają czasami by przywrócić życie mężczyźnie lub kobiecie, którzy zostali zaskoczeni na zimnym górskim zboczu. Wie pan w ziemi Zulusów śnieg pada czasem w górach Urundi i w innych górach. I czasem odkrywasz, że ważny człowiek został przyłapany przez straszliwe zimno i jest bliski zamarznięcia na śmierć. I najszybszym sposobem ocalenia tego człowieka jest umieszczenie jego i dziewiczej dziewczyny w tym samym łóżku. Ciepło tej dziewczyny i jej siła życiowa przywrócą tego człowieka do życia. W ofiarach z ludzi w całej Afryce i w całej Europie wiem, że siła życiowa ofiary jest najpierw absorbowana na wiele sposobów. I jednym ze sposobów absorbowania| siły życiowej dziewczyny jest przerażenie jej bardzo. I zabranie jej intymnych rzeczy takich jak bielizna lub kosmetyki i powąchanie ich. Przez to absorbujesz część sił życiowych dziewczyny i wtedy trzeba ją przerazić dopóki nie narośnie w niej wielki strach. Musi wiedzieć, że umrze i w bardzo rytualnych warunkach ta osoba jest zabijana. Ale jest zabijana powoli i jej krzyki |są zakazane, nie może krzyczeć. Zbita kula wosku jest często wciskana w szczęki ofiary, kawałek którego nie może połknąć. I wtedy jest zabijana… Ale niech pan poczeka, jest coś więcej, o wiele, wiele więcej w tym ohydztwie…
Ofiara musi pana pobłogosławić swymi oczami kiedy umiera, czasami ofiarę zmusza się do mówienia zanim umrze. Dlatego byłem tak przerażony kiedy dowiedziałem się z wielu gazet, że po swoim strasznym wypadku księżna Diana mówiła. Tego oczekuje się od składanej ofiary – musi mówić. Jest jakiś rodzaj energii z którą wyzwala mówiąc, z której znów korzystają ci których jest ofiarą. Jestem przekonany, że została rytualnie ofiarowana. Tak proszę pana i jest kolejna rzecz proszę pana. Im piękniejsza jest ofiara tym bardziej musisz się w nią wpatrywać, cały ty. I kiedy ofiara umiera, kiedy wije się w ostatnim bólu cały ty zamieszany w to, nieważne jak stary jesteś, musisz ejakulować. Mężczyzna czy kobieta – musisz ejakulować inaczej cała ta magia nie zadziała.
Stąd mamy seksualną aktywność zamieszaną w niektóre z tych rytuałów.
David – Acha! Tak!
Credo Mutwa – Jest tak ponieważ kiedy ofiara umiera czujesz za nią taki wielki żal, tak wielką miłość bo widzisz piękne naczynie które zniszczono. I czujesz jak odmładzające siły płyną przez twe żyły i wie pan może to być powód dlaczego „ludzie” zamieszani w tego typu rytuały żyją tak długo.
Ale tym co jest straszliwe jest to, że ofiara wcale nie musi umierać z rąk porywacza by przedłużyć jego życie. Po prostu przez leżenie w łóżku z niemolestowaną ofiarą miesiąc po miesiącu ta osoba może zregenerować siły. Mówię panu o czymś co praktykowali w całej Afryce niektórzy z największych królów i pojmane dziewczęta nigdy nie były zabijane.
I chciałbym wskazać panu kolejną rzecz. Czy mogę?
David – Aha.
Credo Mutwa – Ludy Izraela praktykowały| ten dziwny zwyczaj. I król Konstantyn Wielki rzymski cesarz który żył ponad 80 lat zwykł praktykować ten zwyczaj śpiąc obok młodych dziewic z którymi nie współżył. I był jednym założycieli chrześcijaństwa.
David – Aha!
Credo Mutwa – Proszę pana powiem panu, że jest na to określenie i jest ono też w Biblii. Nazywa się to SHULAMETIZEM i w Pieśni nad pieśniami” Salomona śpiewak wciąż określa kobietę jako jego Shulamit. I Shulamit jest kobietą sprowadzona specjalnie by zregenerować ważną umierającą osobę. Nazywaną tak w Biblii: „I kobieta została sprowadzona do niego i leżała z nim ale nie otrzymał żadnego ciepła.
Czasami proszę pana dla rodzica, matki lub ojca złożenie ofiary z własnego dziecka jest aktem samoodnowy. Często patrzę z wielką podejrzliwością na historię Izaaka i Jakuba, Izaaka którego ojciec miał rozkaz od Pana by go poświęcić. Pamięta pan?
David – Abraham? Aha! Tak!
Credo Mutwa – Czy Abraham próbował się zregenerować? Moja odpowiedź brzmi tak (w końcu był babilończykiem z Ur). Ponieważ złożenie ofiary z własnego potomstwa wyzwala w tobie siły które mogą uczynić cię znów młodym. Teraz proszę pana, jest to jeden z głównych powodów dla których wykorzystywanie dzieci jest dziś tak powszechne na świecie. Rozmawiałem wiele razy z mężczyznami którzy gwałcili własne córki, rozmawiałem wiele razy z kobietami które uwodziły własnych synów. I zawsze dawali mi tę samą odpowiedź: „Za każdym razem gdy to robię czuję się dobrze”.
David – I to tłumaczy dlaczego tak wielu Illuminati siedzi w pedofilii, ludzie jak George Bush który, jest niesławny z tego powodu. I na całym świecie fenomenalna liczba dzieci ginie każdego miesiąca, więcej niż ktokolwiek zdaje sobie z tego sprawę. I jestem pewien, że ma to ogromny związek z tematem, o którym mówimy i zakładam, że w Afryce Płd. fenomen zaginionych dzieci też ma miejsce.
Credo Mutwa – Dokładnie tak proszę pana. Tak! Na naszym spotkaniu wczorajszej nocy, pamięta pan białą kobietę którą panu pokazałem mówiąc, że ta biała kobieta ma wielką historię do opowiedzenia? Nazywa się Madame Henna Oppermann, jest matką hiszpańskojęzycznej dziewczyny która została wynajęta przez afrykanerskojęzyczny magazyn „Ishenwott” by namierzyć kilka dzieci które zaginęły tajemniczo w Afryce Płd. Byłem też zamieszany w próby namierzenia tych dzieci z których większość była biała a niektóre z nich czarne. Wszystkie te dzieci miały jedną wspólną charakterystykę, były albo początkującymi mediami albo były liderami w sporcie lub w innych przedmiotach w swoich szkołach. I nie były wybrane losowo, były wybrane przez kogoś bardzo uważnie. Pewnego dnia mój biały przyjaciel przyszedł do mnie bym spróbował namierzyć jedno z zaginionych dzieci. Dziecko które zostało porwane wcześniej tego samego dnia i wiadomości o tym były w radio. I byłem w stanie usiąść w ciemnym miejscu i skoncentrować się silnie na fotografii zaginionego dziecka. I widziałem ją jak była wieziona z dwoma innymi w bagażniku samochodu. I w jakiś czas później ten samochód który prowadziło 4 mężczyzn, 3 białych i jeden o wyglądzie hindusa, zatrzymał się gdzieś na poboczu i dzieci zostały wyprowadzone z bagażnika samochodu. Ale jedno z dzieci, to którego szukaliśmy stało się bardzo, bardzo chore z braku powietrza. I to dziecko które śledziliśmy duchem (RV),odkryliśmy, że zostało zabrane autostradą prowadzącą do Natalu od północy. I tam została zabrana wzdłuż autostrady dopóki jej porywacze nie osiągnęli wybrzeża i tam zmarła. I wyraźnie widziałem jak jej ciało zostało pochowane w morskim piasku. Co stało się z dwójką innych dzieci nie wiem ale mogę panu powiedzieć, że po tym wszystkim kategorycznie odmówiłem uczestniczenia w tych strasznych rzeczach.
David – Dlaczego?
Credo Mutwa – Ponieważ widziałem w wizjach twarze liderów tego satanistycznego kidnapingu dzieci. I niektórzy z tych liderów są ludźmi których nazwiska są bardzo znane w Afryce Płd. i Anglii.
David – Ile dzieci ginie w Afryce Płd. powiedzmy co miesiąc?
Credo Mutwa – Proszę pana dowiedziałem się od dżentelmena z bardzo logicznym umysłem który powiedział mi później, że był lub jest Wolnym Masonem, że dobrze ponad 4 tysiące dzieci znika w Afryce Płd. każdego miesiąca.
David – Kiedy mówiłeś wcześniej o ofiarach z ludzi i długowieczności, to daje do myślenia liczba Illuminati, ludzi którzy wciąż i wciąż wypływają w moich badaniach i którzy żyją niezwykle długo. Mają nie tylko długie życia, natychmiast przychodzi na myśl Henry Kissinger, George Bush i Królowa Matka w Anglii chociaż zrobiła się teraz krucha. Ci ludzie wypływają w moich badaniach i żyją niezwykle długo. Czy to zbieg okoliczności?
Credo Mutwa – Wie pan, w tym życiu nie ma czegoś takiego jak zbieg okoliczności.
Dawid – Wiem.