David – Południowoafrykańskie brytyjskie spółki Cecila Rhodesa stworzyły tak wiele z ekonomii Płd. Afryki którą widzimy dziś. I zostało to przejęte przez inne spółki, również te kontrolowane przez spółki rodziny Oppenheimera, którzy wygladają mi na gałąź Illuminati w Afryce Płd. Którzy są zamieszani w angloamerykańskie operacje, De Beers – kopalnie diamentów i mamy inną odrośl sieci spółek Rhodesa. Spółkę Longrobe, spółkę Rodezja-Londyn która dla mnie jest groteskowo zamieszana w manipulacje i zamieszanie w Afryce od czasów jej założenia.
Jakie jest twoje spojrzenie na sieć tę pozostałą|po Rhodesie która kontroluje dziś Płd. Afrykę?
Credo Mutwa -W odpowiedzi na pańskie pytanie chce być bardzo, bardzo uczciwy. Ponieważ moja filozofia afrykańskiego kapłana wojowników nakazuje mi bym był uczciwy nawet wobec najbardziej śmiertelnych wrogów. Angloamerykańskie korporacje zrobiły wiele dobrego w Afryce Płd. w czasie swego istnienia. Sir Ernest Oppenheimer pomagał przy budowie wielu dzielnic niedaleko Johannesburga. Oczywiście nie zrobił tego z miłości, nie zrobił tego z altruistycznych powodów. Ale faktem jest, że na masową skalę on i jego spółka stworzyli dachy nad głową dla wielu czarnych rodzin. Faktycznie duża część Soetho niedaleko Johannesburga jest dziełem jego spółki. Ale angloamerykańskie spółki będą musiały odpowiedzieć na wiele pytań przed tronem Boga. Te korporacje spowodowały śmierć setek jeśli nie tysięcy czarnych ludzi w swych kopalniach.
Pozwoli pan, że opowiem o trudnych, trudnych dla serca sprawach. Mam dowody które wystarczą w każdym sądzie, że organizacje takie jak angloamerykańskie korporacje, często obalają afrykańskie rządy przez to, co nazywam zdalną kontrolą. Nie tak dawno temu mój wielki przyjaciel Dr. Hastings Kamuzubanda został obalony w Malau. Został obalony przez mafie szalejące w niemal każdym mieście w jego kraju. Przed obaleniem Dra. Bandy, angloamerykańskie korporacje i inne korporacje wydobywców złota w Afryce Płd. musiały zatrudniać setki górników z Malau, którzy przybywali do Afryki Płd. by zarobić na życie w jedyny znany sobie sposób czyli przez górnictwo.
Dlaczego? Ponieważ wierzono, że wielu górników złota z Malau cierpi na AIDS. I kiedy rząd Dra. Bandy w Malau został obalony ponieważ steki tysięcy ludzi wyszło na ulice Plantaji i innych miast. Byli to rozwścieczeni ludzie, którym odmówiono prawa przyjazdu do Afryki Płd. by mogli tam zarabiać i żyć. Wciąż i wciąż widzę jak to się działo, przed tragedią w Lesotho domy robotnicze kopalni były zależne od kopalni złota. I wiele z tych domów pracowniczych należało do Masutu i udali się do Lesotho i tam kiedy kraj się rozpadł po sfałszowanej elekcji rok temu, górnicy z kopalni wyszli na ulicę i spowodowali przemoc, która sprowadziła zgon narodu Masutu który dziś widzimy.
Co z Longrobe’em i ich wpływem, z Tyllerem Rollandem, niesławnym szefem spółki? Czy on zmarł?
David – Tak.
Credo Mutwa – Rolland? Proszę, proszę, proszę, zastanawiam się co powie NGULU NGULU |- Wielkiemu Bogu kiedy trafi do krainy przodków. Wie pan to bardzo dziwne, że ludzie tacy jak Tyller Rolland przemijają tak jak my wszyscy. Rolland był ludobójcą, on i jego korporacja stali za wieloma z najkrwawszych wojen i zamachów stanu w Afryce. Gdziekolwiek była wojna, gdziekolwiek był przemyt ciężkiego uzbrojenia takiego jak czołgi i artyleria tam słyszałeś nazwisko Longrobe. Tyller Rolland o którym słyszałem w czasie wojny, był człowiekiem który otwarcie sympatyzował z nazistami. Tyller Rolland był człowiekiem który stał za zagarnięciem Rodezji. Przez pana Iana Smita, tzw. UDI, albo to zorganizował albo był za to bezpośrednio odpowiedzialny. Tyller Rolland był jedynym białym człowiekiem, którego nienawidziły tysiące czarnych ludzi w całej Afryce Płd. Nasi ludzie nazywali go NGUENA lub INGUENA co znaczy „żujący krokodyl”.
Powodem dla którego Rolland był tak żywo znienawidzony był fakt, że niedaleko od Wodospadów Wictorii leży małe miasteczko zwane UANKI. To miasteczko było kiedyś bardzo, bardzo świętym miejscem dla ludu Makaranga. Uanki stoi w czymś co kiedyś było wielkim lasem, który był kiedyś święty dla Wielkiej Matki Ziemi w starożytnych czasach. Ludzie Tyllera Rollanda tak ciężko skazili to miejsce podczas swoich operacji wydobywczych, że dziś jest ledwie duchem swej dawnej świetności.
David – Czy w tym przypadku Credo słynne nazwiska jak Oppenheimer, jak Rhodes, Rolland są marionetkami siły którą nazywamy Illuminati? Jak postrzegasz według swoich doświadczeń, że Illuminati – Chitauri, reptilianie są jedną i tą samą rzeczą. Że faktycznie w wielu formach to reptiliańskie siły stoją za historią o której mówimy?
Credo Mutwa – Tak sądzę proszę pana i faktycznie jestem tego pewien ale nie mogę zrozumieć jednej rzeczy. Dlaczego racjonalne, dobrze wykształcone istoty ludzkie pozwalają by wykorzystano je do zniszczenia jedynego| domu jaki mamy my istoty ludzkie czyli Ziemi? Proszę pana czy powie mi pan, że człowiek taki jak Oppenheimer i wszyscy którzy pod nim pracują, nie mają tych tzw. badań wpływu na środowisko, długofalowego widoku tego jaki będzie ostateczny rezultat ogromnych operacji wydobywczych? Oczywiście, że mają ale jak mówiliśmy o tym w innym wideo, może zniszczenie środowiska jest częścią tej agendy.
Dawid – W znaczeniu zmiany środowiska planet, które odpowiada ludziom na środowisko odpowiednie dla tych którzy ich kontrolują?
Credo Mutwa – Tak proszę pana. Ale wygląda na to, że na naszych oczach toczy się straszliwa wojna. Wojna prowadzona bezlitośnie i z zimną krwią, której wpływ na nas, planetę i środowisko jest coraz bardziej widoczny gdy zbliżamy się do milenium (i poza).
Dawid – Kiedy podążamy za tymi rodami które stały się Illuminati, gadzimi rodami do dnia dzisiejszego. Widzimy bardzo wyraźnie, że ofiary z ludzi, krwawe rytuały podążają za nimi przez całą drogę i z jakiegoś powodu te rody poważnie w tym siedzą. Jakie jest twoje doświadczenie z tym |w znaczeniu tajnych stowarzyszeń, gadzich rodów, czego doświadczyłeś?
Credo Mutwa – Proszę pana oprócz nekrofagii, gdzie ludzkie zwłoki lub części ludzkich zwłok są jedzone, nigdy nie widziałem prawdziwej ofiary z człowieka. Ale brałem udział w rytuałach gdzie części martwych ciał są jedzone (Agenda część 1A), martwych zwłok wykopanych z grobu, muszę to przyznać. Ale w Anglii proszę pana i w Ameryce widziałem Wolnych Masonów odprawiających jedne ze swych najgłębszych rytuałów. I w obu przypadkach ludzie biorący w nich udział, nie byli świadomi, że są obserwowani.
Pewnego razu w Johannesburgu obserwowałem wolnomasoński rytuał przez lornetkę. Odprawiali ten rytuał w jasno oświetlonym pokoju i widzieliśmy niemal każdy szczegół tego co robią. W Anglii widziałem to samo z bliska i znów ludzie w to zaangażowani nie byli świadomi mej obecności. Albo obecności przyjaciela który przyprowadził mnie bym zobaczył co się dzieje. Wie pan, zanim wejdę głębiej w odpowiedź na pańskie pytanie czy mogę pana spytać czy jest pan religijnym człowiekiem?
David -Nie!
Credo Mutwa – To dobrze!
David – Więc następne pytanie proszę pana.
Credo Mutwa – Proszę, to afrykańska uprzejmość bym zadawał panu pytania tak jak pan mi.
David – Proszę pana dlaczego właściwie ludzie czy też Chitauri składają ofiary z ludzi? Co, jaki jest powód stojący za tymi odrażającymi praktykami?
Credo Mutwa – Z tego co mówią mi ludzie którzy brali udział (przymusowo) w tego typu rytuałach mówili, że jest coś we krwi co chcą konsumować. Ponieważ z jakiegoś powodu potrzebują tego i wygląda na to, że chcą do tego celu blondwłosych, (i jasnorudych) niebieskookich ludzi bardziej niż jakichkolwiek innych. I kolejną rzeczą jak myślę jest to, że jeśli możesz wykonać szczególnie brutalny, przerażający rytuał w szczególnym punkcie wiru, wtedy wpływasz na siatkę energetyczną (geopatyczną Ziemi) bardzo silnie.
Kolejnym powodem o którym mówili jest to, że w punkcie złożenia ofiary jest to „złe oko”.
David – To hipnotyczne spojrzenie które mają te krzyżówki Chitauri i sami Chitauri i może wyssać energię, czy też świadomość ofiary z ciała.
Credo Mutwa – Tak proszę pana. Czy jest pan świadomy panie David Icke, że ludzie składający ofiary z ludzi odprawiają je z bardzo, bardzo poważnych i w bardzo dziwny sposób diabolicznie logicznych powodów? I bardzo, bardzo samolubnych?
David – Mów dalej.
Credo Mutwa – Jest coś w ofiarach z ludzi o co błagam by pan ujawnił. Jestem inicjatem ponad 7 wielkich inicjacji i zrobiłem wiele rzeczy które zaszokowałyby świętego. Jedną z podstawowych rzeczy stojących za ofiarami z ludzi jest nieśmiertelność czy też raczej długowieczność. Kiedy wielka osoba czuje, że on lub ona wkrótce umrze ta wielka osoba robi to… On lub ona zleca porwanie szczególnie pięknej młodej osoby zwykle kobiety, młodej dziewczyny, dziewicy. Ale ta dziewica musi spełniać pewne duchowe charakterystyki proszę pana. I tymi charakterystykami muszą być określone własności umysłu, w skrócie ofiara musi być medium, ofiara musi być bardzo piękna.
Pierwszą rzeczą którą robią ofierze jest to, że nie jest zabijana natychmiast. Jest ona, jakby to powiedzieć… Jest… O Boże…, jak ktoś może o tym chociażby mówić…? Jest rozbierana do naga i przywiązywana za ręce i stopy i wtedy ty który masz ją poświęcić w ofierze, kładziesz się z nią w tym samym łóżku ale nie uprawiasz z nią seksu ponieważ energia którą chcesz zbudować dla siebie zniknie. Musisz leżeć z ofiarą, zwykle ma opaskę na oczach i musisz ją obejmować, trzymać i próbować symbolicznie ją połknąć. Próbując wyciągnąć z niej jej najważniejszą esencję. Przepraszam, nie znam na to odpowiedniego angielskiego terminu. Czy rozumie pan co próbuję powiedzieć?
David – Tak, absolutnie.
Credo Mutwa – Musisz, twoje ciało musi być nasmarowane olejkiem eterycznym tak jak i ciało ofiary. I musisz obejmować ofiarę przez wiele dni.
David – Próbujesz stworzyć wibracyjne połączenie z ofiarą?
Credo Mutwa – Tak proszę pana, tak! I faktycznie mogę panu powiedzieć, że byli królowie, Iniangas i Sangomas którzy żyli dobrze ponad 100 lat. Po prostu brali młodą dziewiczą osobę, mężczyznę lub kobietę i leżeli z nim lub z nią w rytualnym łóżku bez jakiejkolwiek seksualnej penetracji. I jest to klucz do prawdziwej nieśmiertelności proszę pana.