Wolny świat?

 

?Czy jestem kosmitą? Czy należę do nowej rasy na Ziemi spłodzonej przez człowieka z kosmosu w objęciach z ziemską kobietą? Czy moje dzieci są potomstwem pierwszej międzyplanetarnej rasy? Czy tygiel międzyplanetarnego społeczeństwa został już stworzony na naszej planecie, tak jak tygiel wszystkich ziemskich narodów został założony w USA 190 lat temu?

?Czy też te myśli odnoszą się do rzeczy które nadejdą w przyszłości? Proszę o swoje prawo I przywilej do posiadania takich myśli I zadawania takich pytań bez zagrożenia więzieniem przez jakąkolwiek agencję administracyjną społeczeństwa… W obliczu sztywnej, doktrynerskiej, zapatrzonej w siebie, i gotowej zabić hierarchii naukowej cenzury wydaje się być głupotą publikowanie takich myśli. Każdy wystarczająco złośliwy może zrobić z nimi wszystko. Jednak wciąż prawo do mylenia się musi być zachowane. Nie powinniśmy sie obawiać wejścia do lasu ponieważ wśród drzew są dzikie koty. Nie powinniśmy oddawać naszego prawa do dobrze kontrolowanych spekulacji. To pewnych pytań zawartych w takich spekulacjach obawiają się administratorzy ustalonej wiedzy… Ale wchodząc w erę kosmiczną powinniśmy z całą pewnością nalegać na prawo do zadawania nowych, nawet głupich pytań bez molestowania.?

Naukowiec Wilhelm Reich, w swej książce ?Kontakt z kosmosem?. Reich zmarł w w amerykańskim więzieniu 3 Listopada 1957.

 

 

PRZEDMOWA

Dni decyzji

Jesteśmy na krawędzi niewiarygodnej globalnej zmiany. Na rozdrożu gdzie podejmiemy decyzje które wpłyną na życie na Ziemi daleko w przyszłość tego co nazywamy czasem. Możemy szeroko otworzyć drzwi umysłowych i emocjonalnych więzień które ograniczały rasę ludzką przez tysiące lat. Albo też możemy pozwolić agentom tej kontroli zakończyć ich plan dla umysłowego, emocjonalnego, duchowego i fizycznego zniewolenia każdego mężczyzny, kobiety i dziecka na tej planecie światowym rządem, armią, centralnym bankiem i walutą, podtrzymywanymi przez populację na mikrochipach.

Wiem, że to brzmi fantastycznie ale jeśli rasa ludzka podniosłaby swoje oczy znad ostatniej opery mydlanej lub teleturnieju na wystarczająco długo by użyć swego mózgu to zobaczyłaby, że te wydarzenia nie tylko mają nastąpić – one się dzieją. Pęd do scentralizowanej kontroli globalnej polityki, biznesu, bankowości, wojska i mediów przybiera na sile z każdą godziną. Mikrochipowanie ludzi już jest sugerowane a w wielu przypadkach jest w drodze. Gdziekolwiek ukryta agenda ma być wprowadzona tam zawsze jest okres kiedy ukryte musi wyjść na powierzchnię dla finałowego przepchnięcia w fizycznej rzeczywistości. To jest to co widzimy teraz z eksplozją fuzji pomiędzy globalnymi imperiami bankowości i biznesu i z prędkością z którą ekonomiczna i polityczna kontrola  jest centralizowana poprzez Unię Europejską, Narody Zjednoczone, Światową Organizację Handlu, Wielostronną Umowę Inwestycyjną i przez strumień innych globalistycznych ciał jak Bank Światowy, Międzynarodowy Fundusz Walutowy i szczyty G-7/G-8. Za tą ciągłą i skoordynowana centralizacją stoi grupa krzyżujących się wzajemnie rodów które można prześledzić do starożytnego Bliskiego i Środkowego Wschodu. Wyłonili się stamtąd by stać się monarchią, arystokracją i kapłaństwem Europy przed rozciągnięciem swej władzy na cały świat, w dużej mierze poprzez ?Wielkie? Imperium Brytyjskie. To pozwoliło tej grupie eksportować swe rody do krajów które zajmowały brytyjskie i europejskie potęgi, Ne wyłączając Stanów Zjednoczonych gdzie kontynuują swój show do dziś. Było tylko nieco ponad 40 prezydentów Stanów Zjednoczonych a 33 z ich było genetycznie spokrewnionych z dwójką ludzi, królem Alfredem z Anglii i Karolem Wielkim, słynnym monarchą z Francji IX stulecia. Przez cały ten okres plan tych rodów był stopniowo wprowadzany dopóki nie osiągnęliśmy dzisiejszego punktu gdzie scentralizowana globalna kontrola jest możliwa.

Jeśli chcesz wiedzieć jak będzie wyglądało życie o ile nie obudzimy się szybko to spójrz na nazistowskie Niemcy. To jest plan który oczekuje globalną populację gdy plan który nazywam Agendą Bractwa rozwija się poprzez rok 2000 i w pierwszych 12 latach nowego stulecia. Szczególnie rok 2012 wydaje się być decydujący z powodów które omówimy. Ludzie nie mają pojęcia o otchłani w którą się wpatrujemy albo o naturze świata który zostawiamy do wycierpienia dla naszych dzieci i większości ludzi zdaje się to nie obchodzić. O wiele bardziej wolą ignorować oczywiste i zaprzeczać prawdzie która wali ich między oczy. Czuję się jak krowa która wbiega na pole krzycząc: ?Hej, wiecie o tej ciężarówce która zabiera niektórych z naszych przyjaciół każdego miesiąca? Więc nie zabierają ich na inne pole jak myśleliśmy. Oni strzelają im w głowę, spuszczają krew, ćwiartują i wkładają kawałki do paczek. I wtedy ci ludzie kupują je i jedzą!? Wyobraźcie sobie jaka byłaby reakcja reszty stada: ?Zwariowałeś. Oni nigdy by tego nie zrobili. Tak czy inaczej mam udziały w tej spółce przewozowej i mam dobre zwroty. Zamknij się, robisz przeszkody.?

Agenda którą ujawniam rozwijała się przez tysiące lat do swojego obecnego, bliskiego ukończenia punktu ponieważ ludzkość oddała swój umysł i odpowiedzialność. Ludzkość woli raczej robić to o czym myśli, że jest dla nie słuszne w danej chwili niż rozważyć szersze konsekwencje swego zachowania dla ludzkiej egzystencji Ignorancja jest błogosławieństwem jak mówimy i jest to prawdą ? ale tylko przez chwilę. Może być błogosławieństwem niewiedza o tym, że nadchodzi tornado ponieważ nie musisz się martwić o podjęcie działania. Ale podczas gdy twoja głowa jest w piasku twój tyłek jest w powietrzu a tornado i tak wciąż nadchodzi.

Figura 1: Wiedza jest w rękach paru a reszta jest trzymana w ignorancji. Jest to klasyczna struktura dla manipulacji i kontroli.

Jeśli spojrzysz na to i zmierzysz się z tym katastrofy można uniknąć ale ignorancja i zaprzeczanie zawsze upewni się, że dostaniesz z największą siłą i z najbardziej ekstremalnymi konsekwencjami ponieważ uderzy wtedy kiedy najmniej się tego spodziewasz i jesteś najmniej przygotowany. Jak mówię ignorancja jest błogosławieństwem ? ale tylko na tak długo. Tworzymy naszą własną rzeczywistość poprzez nasze  myśli i działania. Dla każdego działania lub jego braku jest konsekwencja. Kiedy oddajemy nasze umysły i odpowiedzialność oddajemy nasze życia. Jeśli wystarczająco dużo z nas tak zrobi to oddamy nasz świat i to jest dokładnie to co robiliśmy przez całą znaną ludzką historię. To dlatego paru zawsze kontrolowało masy. Jedyną różnicą dziś jest to, że paru manipuluje całą planetą z powodu globalizacji biznesu, bankowości i komunikacji. Założenia tej kontroli zawsze były takie same: utrzymuj ludzi w ignorancji, strachu i wojnie pomiędzy sobą. Dziel, rządź i podbijaj trzymując najważniejszą wiedzę dla siebie (patrz Figura 1). I jak zobaczymy w tej książce, ci którzy używali tych metod do kontrolowania ludzkości przez tysiące lat są członkami tej samej siły, tej samej krzyżującej się grupy, podążającej za długoterminowym planem który osiąga teraz główny punkt swej podróży. Globalne faszystowskie państwo jest nad nami.

A jednak nie musi tak być. Prawdziwa władza jest z wieloma, nie z paroma. W rzeczywistości nieskończona moc jest w każdym. Powodem dla którego jesteśmy tak kontrolowani nie jest to, że nie mamy władzy by decydować o naszym własnym przeznaczeniu ale to, że oddajemy tą władzę w każdej minucie naszego życia. Kiedy zdarza się coś czego nie lubimy szukamy kogoś innego do obwinienia. Kiedy na świecie jest problem mówimy: ?Co oni z tym zrobią?. W tym punkcie oni, ci którzy potajemnie stworzyli ten problem w pierwszym miejscu, odpowiadają na to żądanie przedstawiając ?rozwiązanie? ? więcej centralizacji i erozji wolności. Jeśli chcesz dać więcej władzy policji, agencjom bezpieczeństwa i wojsku i chcesz by opinia publiczna żądała byś to zrobił wtedy musisz się upewnić, że jest więcej zbrodni, przemocy i terroryzmu  a wtedy osiągnięcie twych celów to betka. Kiedy ludzie są w strachu przed włamaniem, napadem lub zamachem bombowym wtedy zażądają byś zabrał ich swobody by ochronić ich przed tym w co zostali zmanipulowani by się tego obawiać. Zamach w Oklahomie to klasyczny przykład, jak omówiłem to szczegółowo w .. I prawda Cię wyzwoli. Nazywam tę technikę problem-reakcja-rozwiązanie. Stwórz problem, zachęć reakcję ?coś należy z tym zrobić? i wtedy zaoferuj rozwiązanie. Zostało to podsumowane przez wolnomasońskie motto ?Ordo Ab Chao? ? porządek z chaosu. Stwórz chaos i wtedy zaoferuj rozwiązanie by odzyskać porządek. Twój porządek.

Masy są stłaczane i kierowane przez wiele rozmaitych form umysłowej i emocjonalnej kontroli. Jest to jedyny sposób w jaki można tego dokonać. Paru nie może kontrolować miliardów ludzi fizycznie tak jak zwierzęta na farmie nie mogą być kontrolowane fizycznie o ile nie bierze w tym udziału duża grupa ludzi. Dwie świnie uciekły z rzeźni w Anglii i unikały pojmania tak długo pomijając wysiłki wielu ludzi by je schwytać, że stały się narodowymi sławami. Fizyczna kontrola globalnej populacji nie może zadziałać. Ale nie jest konieczna kiedy możesz zmanipulować sposób w jaki ludzie myślą i czują do punktu gdzie ?decydują? by zrobili to czego i tak od nich chcesz żądają byś wprowadził prawa które ty chcesz wprowadzić. Jest to stare, stare porzekadło, że jeśli chcesz by ktoś coś zrobił musisz sprawić by uwierzyli, że to ich pomysł. Ludzkość jest kontrolowana umysłowo I tylko nieco bardziej świadoma niż przeciętny zombie. Naciągane? Nie, nie. Definiuję kontrolę umysłu i manipulowanie czyimś umysłem tak by myśleli i poprzez to zachowywali się w taki sposób jakiego od nich oczekujesz. Pod tą definicją pytaniem jest nie to jak wielu ludzi jest kontrolowanych umysłowo ale to jak niewielu nie jest. Każdy jest w większym lub mniejszym stopniu. Kiedy jesteś skłaniany przez reklamę lub ulotkę by kupić coś czego tak naprawdę nie potrzebujesz lub nie chcesz to jesteś kontrolowany umysłowo. Kiedy czytasz lub słyszysz stronnicze wiadomości i pozwalasz by wpłynęło to na twoje postrzeganie osoby lub wydarzenia to jesteś kontrolowany umysłowo. Spójrz na trening sił zbrojnych. Jest to czysta kontrola umysłu. Od pierwszego dnia mówi ci się żebyś przyjmował rozkazy bez pytania i jeśli jakiś dupek w czapce z daszkiem powie ci byś strzelał do ludzi których nigdy nie spotkałeś i których nic nie wiesz to musisz strzelać bez pytania. To ta mentalność ?Tak jest!? i przenika również niewojskowy świat. ?Cóż, wiem, że to nie w porządku ale szef powiedział mi bym to zrobił więc nie miałem wyboru.? Nie było wyboru? Nigdy nie jest tak, że nie mamy wyboru. Mamy wybory których chcielibyśmy dokonać i wybory które wolimy mniej. Ale nigdy nie jest tak, że nie mamy wyboru. Mówienie tak jest kolejnym unikiem.

Lista technik manipulacji umysłu jest nieskończona. Chcą twojego umysłu ponieważ kiedy go mają to mają i ciebie. Odpowiedź leży w odzyskaniu naszych umysłów, myśleniu za samych siebie i pozwoleniu na to innym bez strachu wyśmiania lub potępienia za zbrodnię bycia innym. Jeślim tego nie zrobimy agenda którą zamierzam naświetlić zostanie ustanowiona. Ale jeśli odzyskamy kontrolę nad naszymi umysłami i osiągniemy umysłową suwerenność to Agenda nie może się wydarzyć ponieważ podstawy jej istnienia zostaną usunięte. Mówiłem I prowadziłem badania w ponad 20 krajach i widzę ten sam proces w każdym z nich. Identyczna polityka I struktury są przedstawiane w szeregu z Globalna Agendą, jednak w tym samym czasie jest całkiem oczywiste globalne przebudzenie gdy coraz więcej i więcej ludzi słyszy duchowy budzik i wynurza się ze swoich umysłowych i emocjonalnych snów, z ziemskiego transu. Która siła przeważy w tych latach Milenium i latach do 2012? To zależy od nas. To my tworzymy nasza rzeczywistość poprzez nasze myśli i działania. Jeśli zmienimy nasze myśli i działania to zmienimy świat. To takie proste.

W tej książce zamierzam nakreślić historię krzyżującej sie wzajemnie grupy rodów które kontrolują dziś świat i ujawnić prawdziwą naturę Globalnej Agendy. I podkreślam, że ujawniam Agendę a nie konspirację jako taką. Konspiracja przychodzi w manipulowaniu ludźmi i wydarzeniami by upewnić się, że Plan zostanie wdrożony. Te konspiracje przyjmują trzy główne formy: konspirowanie by usunąć ludzi i organizacje które są zagrożeniem dla Agendy (zabójstwo Diany, Księżnej Walii); konspirowanie by umieścić tych ludzi na pozycjach władzy którzy sprawią, że ten Plan nastąpi (George Bush, Henry Kissinger, Tony Blair, etc.); i konspirowanie by stworzyć wydarzenia które sprawią, że opinia publiczna będzie żądać przedstawienia Agendy poprzez problem-reakcję-rozwiązanie (wojny, terrorystyczne zamachy bombowe, zapaści ekonomiczne). W ten sposób wszystkie te najwyraźniej niepowiązane wydarzenia i manipulacje stają się aspektami tej samej konspiracji by wprowadzić tą samą Agendę. W nadchodzących miesiącach i latach, za każdym razem kiedy weźmiecie gazetę, włączycie telewizor lub wysłuchacie przemówienia lidera polityki lub biznesu zobaczycie, że informacje to przedstawione właśnie nadchodzą. Już możecie to zrobić jeśli rozumiecie ten przekręt. Spójrzcie na moje poprzednie książki jak ..I prawda Cię wyzwoli, Jestem sobą, Jestem wolny, Bunt robotów,wideo Zmiana Przypływu (Turning Of The Tide),  I prace innych badaczy w ciągu tych dekad I zobaczycie, że to co przewidziano dzieje się teraz. To nie jest proroctwo, jest to ledwie wcześniejsza wiedza na temat Agendy. Tak więc, czy globalne faszystowskie państwo zostanie stworzone w ciągu najbliższych paru lat? Na to pytanie możemy odpowiedzieć jedynie innym pytaniem: czy zamierzamy stać sie ludźmi czy też kontynuować jako ludzkie owce?

Agenda zależy od tego ostatniego.

 

 

(tekst wymaga jeszcze doszlifowania)