Motto:

„Jedna rzecz jest stała, żyjemy wiecznie, jesteśmy wszystkiwim i wszystko jest nami.
Czegokolwiek byśmy nie doświadczali to tylko doświadczenie, my żyjemy wiecznie”

                                                                         David Icke ? ?Freedom Road?

  „Myślę, że jesteśmy własnością. Właściwie powinienem powiedzieć, że należymy do czegoś; że w zamierzchłych czasach nasza planeta była ziemią niczyją że eksploatowały ją i kolonizowały inne światy walcząc ze sobą objęcie jej w posiadanie? i teraz jest czyjąś własnością. To coś posiada tę planetę na własność? pozostali zaś mają się trzymać od niej z daleka. Przypuszczam że mimo wszystko jesteśmy użyteczni, że pomiędzy walczącymi stronami doszło do porozumienia i że obecnie coś ma do nas legalne prawo, które nabyło w drodze przemocy bądź płacąc za nas naszym poprzednim, bardziej prymitywnym właścicielom czymś analogicznym do szklanych paciorków? że wszystko to jest wiadome od wieków pewnym grupom ludzi żyjącym pośród nas w postaci sekt lub zakonów, których członkowie pełnią rolę przewodników stada w odniesieniu do pozostałej części ludzkiej populacji albo też ważniejszych niewolników lub nadzorców kierujących nami zgodnie z otrzymywanymi Skądś instrukcji, za którymi kryje się nasza tajemnicza użyteczność

 Najpierw ustalmy, czy jesteśmy czyjąś własnością, a potem z jakiego powodu”

                                                                                 Charles Fort ?  ?Księgi Charlesa Forta? 1941r.

 

Miło mi Was powitać ta naszej nowej stronie, poświęconej teoriom jakie przestawia Davida Icke. Mam nadzieje że spodoba wam się i będziecie często na nią zaglądać. Oprócz tej strony polecam także nasze forum, odnośniki znajdują się na naszej stronie.  Założyliśmy ten portal, aby uzupełnić braki jakie mamy w stosunku do reszt świata. Nie ma np. polskiej wersji prison planet, a wielka szkoda. Niestety żyjemy w dziwnym kraju, zresztą nie tylko w naszym ale i niemal wszędzie istnieje proces zwany ?wysysaniem informacji? i wiedzy z publicznego obiegu, na rzecz wszędzie wciskającego się poprzez TV i prasę, poziomu informacji sięgającego dna. Od dłuższego czasu można zaobserwować to zjawisko w postaci intensywnego spadku poziomu wszelkich programów historycznych, naukowych i informacyjnych na rzecz pełnych przemocy i bezwartościowych rozrywek. Myślę że będzie się to pogłębiać jeszcze bardziej, jeżeli nic z tym nie zrobimy, to nasze dzieci nie dowiedzą się już niczego.

Jesteście ciekawi, kto za tym wszystkim stoi,  strona należy do Wydawnictwa ?Illumiantio? dzięki to której ujrzycie książkę Davida Icka w polskiej wersji ?Największy Sekret?. Konkretny termin trudny jest do określenia ale nie będziecie czekać latami. Pracujemy intensywnie i idzie to dosyć sprawnie. Druga planowana książka to ?Dzieci Matrixa?.  Wstęp do książki, na zachętę umieściłem już na naszej stronie.  

 

   

 Książki te zostały przetłumaczone na osiem języków, czas na polską wersję.

            Postaramy się też większą dostępność wykładów i wywiadów Davida Icka w polskiej wersji, miejmy nadzieję że uda się nam uruchomić możliwość ich obejrzenia, oraz uruchomimy rozsyłanie  oryginalnych „newsletterów”.

Materiałów i artykułów nigdy nie opublikowanych w polskiej wersji jest cała masa. Piszę tu nie tylko o artykułach Davida Icka, mam też na myśli artykuły Credo Mutwy, Michaela Tsariona, Texe Marrsa, Dr Michaela Heisera, Brucea Liptona, Gregga Bradena, oraz wielu innych naukowców, badaczy i ?truthseekerów? (ang. poszukiwaczy prawdy) których nie wymieniłem. Postaramy się zamieszczać na naszej stronie bardzo wiele istotnych, ważnych informacji ze wszystkich dziedzin nauki o których powinniście wiedzieć i przekazywać je dalej innym. Cała nasza historia ludzkości została ?przepisana? na nowo przez ludzi którzy chcą ukryć przed nami prawdziwą naturę naszej wielowymiarowej egzystencji. Historia człowieka nie jest zbiegiem okoliczności, przypadkiem w rzucie ?kostkami? aminokwasów. Nasze istnienie ma cel, znaczenie i głęboki sens, powinniśmy to jak najszybciej zrozumieć.

            Nie znajdziecie tu jednak dysput religijnych, New Age, filozofii jakichkolwiek guru, wyznań czy Stowarzyszeń Ezoterycznych wszelkiej maści. Oczywiście można o tym podyskutować na innych forach. My jednak odrzucamy wszystkie te idee każące nam zaakceptować, wierzyć lub wyznawać gotowe, ?obrobione? i przygotowane ?gotowce? zachowań. Chcemy poszukiwać innych rozwiązań poprzez które nie będziemy zmuszani do wykonywania żadnych obrzędów, ezoterycznych działań które mają na celu zamknąć nasze umysły w tej wibracyjnej pułapce w jakiej nasi ?Nadzorcy? chcą Nas zamknąć i najlepiej na zawsze zatrzymać. Inaczej nigdy nie będziemy wiedzieć, jak się z tego wyzwolić, aby to zrobić musimy zrozumieć naturę naszej rzeczywistości.

           Skoro już trafiliście na naszą stronę to znaczy że w obecnym momencie interesuje was coś więcej niż to co Wam mówiono przez całe życie. Jak powiedział Michael Ellner: „Tylko na nas spójrzcie. Wszystko jest na wspak,  wszystko jest do góry nogami. Lekarze niszczą zdrowie, prawnicy niszczą sprawiedliwość. Uniwersytety niszczą wiedzę, rządy niszczą wolność. Główne media niszczą informacje a religie niszczą duchowość.” Lub jak to powiedział David Icke: ?Dlaczego wszystko jest do góry nogami, wszystko jest tyłem naprzód ?… Dlaczego, są miliardy zagubionych ludzi którzy nie rozumieją kim są i gdzie są, i o co chodzi w tym całym interesie zwanym życiem? Świat wydaje się być taką kulą zamieszania i zagubienia i złożoności. I jest tak, jeśli nie masz ko ordynatów by połączyć te rzeczy razem.?

?Im bardziej zastanawiasz się nad tym, co wiemy o naszym pochodzeniu…i tym co tu robimy, tym bardziej zaczynasz rozumieć, że byliśmy okłamywani. Byliśmy okłamywani przez każdą instytucję. Co każe ci myśleć, że kościół jest jedyną nietkniętą instytucją? Instytucje religijne tego świata są u podstaw tego oszustwa. Instytucje religijne tego świata istnieją za sprawą tych samych ludzi… którzy dali ci twój rząd, chorą edukację… którzy stworzyli twoje międzynarodowe kartele bankowe. Ponieważ nasi władcy mają gdzieś Ciebie i twoją rodzinę. Dbają tylko o to, o co zawsze dbali…czyli o kontrolowanie całego tego cholernego świata. Zostaliśmy odcięci od prawdy i duchowej obecności we wszechświecie, którą ludzie nazwali „Bogiem”. Nie wiem czym jest Bóg, ale wiem czym nie jest.I dopóki nie jesteś przygotowany do spojrzenia na całą prawdę, dokądkolwiek i do kogokolwiek może ona prowadzić, jeśli chcesz szukać innej drogi, w pewnym momencie odkryjesz, że zadzierasz z boskim prawem. Im więcej się dowiadujesz, tym bardziej rozumiesz skąd biorą się pewne rzeczy… i stają się one dla ciebie oczywiste. Zaczynasz widzieć kłamstwa wszędzie. Musisz znać prawdę, szukać jej, a ona sprawi, że będziesz wolny.?                                     Jordan Maxwell

W tym miejscu na początku naszej znajomości, mogli byśmy zarzucić Was informacjami o nieujawnianych i zatajanych sprawach, o blokowaniu całego postępu ewolucyjnego ludzkości niemal w każdym wymiarze egzystencji. Dlaczego tak się dzieje?, dlaczego jesteśmy tak zagubieni w naszej rzeczywistości ? Tak bardzo, że najprostsze sprawy osiągnęły status ?magii? Pozwolicie że zacytuje tutaj Michela Tsariona z filmu ?Architekci Kontroli?.

?Czy tym właśnie będzie koniec świata, koniec historii? Że całą mądrość naszych praprzodków spuścimy do klozetu? Patrząc na to, co robią ludzie zdecydowanie na to wygląda. Wystarczy, że powiesz kilka słów prawdy na każdym z głównych kanałów, by zapadła martwa cisza, jakbyś był jakimś dinozaurem. Możesz być u Billy’ego Mahera, albo u Oprah Winfrey, ale jak powiesz jedno zdanie brzmiące tak, jakby miało jakieś znaczenie, a wszyscy zamierają jak porażeni prądem. Zapada obowiązkowa cisza, zmiana tematu, albo zostajesz świrem. Ludzie są podejrzliwi wobec osób mądrych. Powiem wam czemu są podejrzliwi: bo usunęli swoją świadomość tak daleko od własnego prawdziwego głosu, wyobraźni i wewnętrznych ośrodków inteligencji. Posiadają intelekt, ale nie mają inteligencji. Mogą być intelektualistami, ale nie mieć inteligencji. Ale jeśli tak stłumiłeś siebie i stałeś się tak zależny od nauczycieli, księży i „ekspertów”, że pragnąłeś oddzielić się od swojego własnego głosu. Według mnie tak właśnie zrobiliśmy. Gdy spojrzymy na szkoły… nie ma już na całym świecie nic innego niż ten sam rodzaj aprobaty dla zewnętrznych autorytetów, który w przyszłości może przybrać jeszcze gorszą formę. Bo najstraszniejszą z maszyn jest człowiek, który stracił człowieczeństwo i moralność.?

Dlaczego to robimy?, Jaki mamy w tym cel? Odpowiedź jest bardzo prosta, ale najlepiej odpowiem znowu słowami Michela Tsariona:

?Pewnie człowiek działający zupełnie incognito wewnątrz systemu, w garniturze i krawacie, którego bezwiednie mijasz na ulicy robi większą szkodę systemowi, niż całe te hordy wrzeszczące o reformy. Bo to nie masy tępych ludzi, uciekających w te fałszywe formy, ale niewielka grupa wykształconych osób, oddanych, żarliwych, mających absolutnie zero tolerancji dla kłamstw. Ludzi z różnych dziedzin życia, rozwiniętych duchowo, rozumiejących czym jest wiedza, szanujących wiedzę, a nie próbujących ją zdobyć. To może zrobić każdy. Jest to kwestia miłości do wiedzy – to duża różnica. Umiłowanie wiedzy, zrozumienie, czym jest wiedza, jest czymś zupełnie innym niż jej zdobywanie. Tak więc tu jest cienka linia. Wiedza musi dodawać ci siły i zmieniać po pierwsze ciebie.?

Co możemy z tym wszystkim zrobić? Jak powiedział w wywiadzie z Alexem Jonsem David Icke.

? Musimy przestać być dzieleni i rządzeni przez fałszywe podziały. Religii, klas, dochodów, kultur i krajów. Zdać sobie sprawę z tego gdzie podążamy. Drzwi celi kołyszą się,   mamy tylko trochę czasu by powstrzymać je przed zatrzaśnięciem. Ale nie jeśli tylko będziemy o tym mówić i krzyczeć. Musimy zacząć się organizować  i odpowiedzieć na to. Musimy PRZESTAĆ WSPÓŁPRACOWAĆ z naszym własnym zniewoleniem. Potrzebujemy masowego, pokojowego braku współpracy z systemem. Inaczej zbudujemy nasze własne więzienie?

Oczywiście zapraszam do współpracy każdego o otwartym umyśle. Zapraszam do pisania artykułów i opracowań, jako że, jest sami nie damy rady zgromadzić takiej ilości informacji z barku czasu oczywiście. Jeżeli potrafisz pisać, skontaktuj się ze mną a dostaniesz status Redaktora i będziesz mógł razem z Nami uczestniczyć w tworzeniu tego portalu. Tematykę sami znacie, wiecie o czy mówi David Icke, Alex Jones i temu podobni, wystarczy że coś napiszecie lub przetłumaczycie, oczywiście najbardziej potrzeba tłumaczy z uwagi na ogrom informacji niedostępnych w naszym kraju. Chcemy stworzyć na możliwe wysokim poziomie bazę dobrych artykułów, linków do stron, filmów i wykładów które mogłyby zostać zebrane w tym oraz wielu innych miejscach, nie będziemy tych informacji trzymać dla siebie ale dzielić się nimi. Mam nadzieję że podzielicie się swoimi spostrzeżeniami co do sposobu funkcjonowania Naszej strony. Pomożecie w popularyzowaniu naszych idei. Nie chcę też tworzyć społeczności ?wyznawców? Davida Icka, ta strona ma być jedynie przystankiem w twoim życiu, na którym to zatrzymasz się na tyle na ile jest to konieczne.

                                                                                                                                                                         Pozdrawiam i Zapraszam

                                                                                                                               ekipa www.davidicke.pl

Sobota, dnia 19 kwietnia 2009r.
Kin 165 – Czerwony Solarny Wąż
Fala Czerwonej Ziemi ? siła współpracy