Nassim Haramein – Od Makoro do Mikro,
Jednolite Pole
część 2
Druga część wykładu Nassima Harameina nosi tytuł „Od Makro do Mikro, Jednolite pole”
Rozpoczynając od meksykańskich piramid i „czworościanu w kuli” poprzez „równowagę  wektorową” Buckminster Fullera, Nassim pokazuje w jaki sposób doszedł do swego odkrycia geometrii Struktury Próżni i w jaki sposób łączy się ona z wirującą dynamiką czasoprzestrzeni, która odpowiada za kosmiczne cykle.
Dlaczego jednak „geometria próżni” pasuje do niektórych „kręgów” pozostawionych przez kogoś w zbożu? I dlaczego – jak okaże się w części III wykładu –  pasuje też do wzoru „Kwiatu Życia” wypalonego 10 tys. lat temu na ścianie świątyni Ozyrysa w Abydos?
No i znów powraca pytanie – czy faktycznie żyjemy w czarnej dziurze?

Z wprowadzenia do wykładów:

„Jest to rezultat jego 20 lat badań w różnych obszarach, takich jak zaawansowana fizyka, kosmologia, starożytne cywilizacje, jak również filozofia i studia nad świadomością. Zachęcamy państwa do obejrzenia tej serii DVD z możliwie małymi przerwami pomiędzy każdą z jej części w celu zachowania ciągłości i osiągnięcia maksymalnych korzyści. (…) Proszę usiąść wygodnie i przygotować się na zmieniającą życie przygodę. (…)

Główne kwestie zawarte we wszystkich wykładach z tej serii:

1: W poszukiwaniu pierwotnego wzorca – wymiary w geometrii, Prawo Skalowania, Biologia, Zasada Unifikacji, Piramidy
2: Od Mikro do Makro ? Geometria Unifikacji Pola, Struktura Próżni, Kręgi zbożowe
3: Wszystko Jest Czarną „Całością” – Starożytny Egipt, Archeologia, Czarne Całości/ Białe Całości
4: Ujawnienie Tajemnicy ? Przyszłość jest w naszych rękach, Arka Przymierza, Templariusze, Grobowiec Emmanuela, Kabbalah, Drzewo Życia odkodowane

{vimeo}7296651{/vimeo}

Jest to dodatek do drugiej części wykładu Nassima pt. „Rozpoczęcie kolejnego cyklu”. Chodzi oczywiście o rok 2012, który – według kalendarza Majów – wyznacza początek kolejnego cyklu kosmicznego. Wcześniej jednak Nassim spróbuje wyjaśnić nam przy pomocy czworościanu gwiaździstego pewne zjawiska energetyczne na planetach i na Słońcu… Zapraszam…

{youtube}qy0aLDOv2Qc{/youtube}

{youtube}EOPuA9-ikhs{/youtube}