Nassim Haramein – Przekroczyć Horyzont Zdarzeń
część 1
 
 
 
Jest to pierwsza część 4 częściowego wykładu Nassima Harameina pt. „Przekroczyć Horyzont Zdarzeń”. Tytuł części pierwszej: „W poszukiwaniu pierwotnego wzorca”. Seria czterech wykładów stanowi ZNAKOMITE wprowadzenie w problematykę świętej geometrii, która zastosowana w różnych dziedzinach nauk stanowi klucz do zrozumienia tajemnic świata, także tych pozostawionych nam przez starożytnych… Poczucie humoru prelegenta i jasny przekaz to niewątpliwie atuty tych wykładów.

Z wprowadzenia do wykładów:

„Jest to rezultat jego 20 lat badań w różnych obszarach, takich jak zaawansowana fizyka, kosmologia, starożytne cywilizacje, jak również filozofia i studia nad świadomością. Zachęcamy państwa do obejrzenia tej serii DVD z możliwie małymi przerwami pomiędzy każdą z jej części w celu zachowania ciągłości i osiągnięcia maksymalnych korzyści. (…) Proszę usiąść wygodnie i przygotować się na zmieniającą życie przygodę. (…)

Główne kwestie zawarte we wszystkich wykładach z tej serii:

1: W poszukiwaniu pierwotnego wzorca – wymiary w geometrii, Prawo Skalowania, Biologia, Zasada Unifikacji, Piramidy
2: Od Mikro do Makro ? Geometria Unifikacji Pola, Struktura Próżni, Kręgi zbożowe
3: Wszystko Jest Czarną „Całością” – Starożytny Egipt, Archeologia, Czarne Całości/ Białe Całości
4: Ujawnienie Tajemnicy ? Przyszłość jest w naszych rękach, Arka Przymierza, Templariusze, Grobowiec Emmanuela, Kabbalah, Drzewo Życia odkodowane

{vimeo}7132507{/vimeo}