Newsy

Iluzja percepcji - David Icke

"Zaparz mocną kawę, usiądź wygodnie i czytaj ze zrozumieniem. Ta książka nareszcie poskłada Twój świat."

 

"Bzdury, straszne bzdury. Ale nie to, co czytam. To, co mnie otacza. Otacza też ciebie, dostrzegasz to? Koniecznie sięgnij po „Iluzję percepcji”. W końcu odkryjesz, w jak głębokim tkwisz w bagnie."

 

"Wstrząsająca Biblia Przeznaczenia Ludzkości, czyli wszystko-co-istnieje to BZDURA!"

 

"Po lekturze poczułem, jak krawat coraz bardziej zaciska mi się na szyi…"

PREMIERA "ILUZJI PERCEPCJI. CZĘŚĆ 1. STEK BZDUR" JUŻ W PAŹDZIERNIKU!

Te i inne setki, a może i tysiące opinii pojawiają się o książce za granicą. Są też tacy, którzy twierdzą, że Iluzja percepcji to najtrudniejsza książka Davida Icke’a – najtrudniejsza pod względem nasycenia faktograficznego i najtrudniejsza ze względu na zastraszający wymiar manipulacji i kontroli ludzkości.


Sami będziecie mogli to ocenić, bo już w październiku I część Iluzji percepcji. Stek bzdur będzie dostępna w sprzedaży w naszej księgarni! Jej zapowiedź znajdziecie już dziś TUTAJ»


Dodamy, że Iluzja percepcji jest totalnie nowym modelem przedstawiania świata. Znacznie różni się od tego, w jaki sposób David Icke – najbardziej kontrowersyjny badacz światowej konspiracji – prezentował rozmiary globalnego oszustwa w poprzednich książkach – Największym sekrecie oraz Ludzka raso, powstań z kolan (t. 1 Tropienie lwa i t. 2 Przebudzenie lwa).


W I tomie Iluzji percepcji. Stek bzdur znajdziecie m.in. archontyczny wymiar kontroli, krwi elity, pułapki emocjonalne, społeczeństwo Saturna, piramidę władzy, archontyczny satanizm, pedofilię, religię i masowe rytuały energetycznych wampirów.


W II tomie Iluzji percepcji. Demaskacja bzdur David Icke prezentuje archontyczne modele edukacji, nauki, medycyny, polityki, mediów głównego nurtu i alternatywnych, ekonomiki oraz syjonizmu, jakie do dziś funkcjonują w świecie. Wskazuje na zmutowany technologiczny „smart” w masowej toksyczności, który doprowadził do tego, że żyjemy w Orwellowskim państwie globalnym.


O tym i wiele więcej w najnowszej książce. Polecamy! »


Przejdź na stronę z książką: KLIKNIJ!

 ISIS Początek III Wojny Światowej

Najnowszy wywiad z Davidem Ickiem


 

Apel o Pomoc

Prosimy o wsparcie !

Nasz forumowy kolega Stefan Kirschenstein
uległ niedawno wypadkowi w wyniku którego
stracił zdrowie, pracę i środki do życia.
Jeśli macie możliwość to prosimy o wsparcie
finansowe, materialne i duchowe.
 

Nauka zmierza do Punktu Przesilenia

„Jest nowa kosmologia której przeznaczone jest uznanie. Elektryczny Wszechświat inspiruje ludzi w każdym wieku. Jest łatwy do zrozumienia. Jest to ekspansywna i łącząca nauka która motywuje ‘garażowych majsterkowiczów’ do wykonywania ich własnych eksperymentów. Łączy nauke i humanizm na głębokim poziomie. Ci którzy ją znają mówią, “To po prostu ma sens.” Po raz pierwszy zaczynamy rozumieć naszą egzystencję na tej kruchej niebieskiej planecie i nasze powiązanie ze słońcem i zdumiewającym wszechświatem.”

                                                                                                   Wal Thornhill


 

9/11 wyjaśnione w 5 minut !!!


 

Dodatkowe informacje