– – REWELACJE BOGINI MATKI – –

WYSZUKAŁ I ZAPREZENTOWAŁ DAVID ICKE

Cześć! Witam w City of London – mieście wewnątrz miasta, ludzie myślą o Londynie jako o wielkiej metropolii którą, wszyscy znamy ale jest w nim coś co nazywają City of London. Które sięga wstecz wiele, wiele setek lat i jest epicentrum globalnego systemu finansowego jeśli powiedzieć prawdę. Jednakże jest czymś więcej, jest centrum globalnej sieci tajnych stowarzyszeń które kontrolują dziś planetę. I pochodzą z serii krzyżujących się wzajemnie rodów, które możesz namierzyć tysiące lat wstecz do Bliskiego i Środkowego Wschodu tysiące, tysiące lat temu. I przytłaczającą prawdą jest to, że te krzyżujące się rody pod różnymi nazwiskami nieprzerwanie powiększały kontrolę nad planetą Ziemią od tamtego czasu do dziś. Nigdy bardziej niż dziś. Przez następne parę godzin zostaniecie przedstawieni, o ile nie czytaliście już mojej książki, książki „Największy sekret”, pewnym niezwykłym, uderzającym i jestem pierwszy, by to powiedzieć dziwacznym informacjom. Podstawą tego wideo jest wywiad z kobietą nazwiskiem Arizona Wilder, która została wciągnięta i kontrolowana umysłowo niemal od czasu narodzin. By w końcu, jak to robiła, przewodzić satanistycznym rytuałom na najwyższym poziomie sieci satanistycznych rytuałów. W co zamieszani są niektórzy z najsłynniejszych ludzi na planecie i dojdziemy do tego w trakcie.
To jest dziwaczne, i to nie jest nawet najdziwaczniejszym aspektem tej historii, jak dojdę do tego gdy będziemy posuwać się dalej. Ale tak się składa, że dziwaczne jest prawdziwe i to wideo jest zaprojektowane jako dodatek do mojej książki „Największy sekret”. I wyciągniesz więcej z tego wywiadu z Arizoną, kiedy przeczytasz książkę, ale zaczniemy od ustalenia kilku podstawowych szczegółów, które pozwolą wam jeśli nie czytaliście książki, nadążyć za historią i rewelacjami, które Arizona dla nas wyjawi.

Jak powiedziałem City of London nie jest tylko dzielnicą finansową, jest centrum globalnej sieci, jest pająkiem w środku globalnej sieci, którą ujawniłem w dużych szczegółach w książkach „Największy sekret” i „I prawda cię wyzwoli”. I podstawy tego ukazują, że te wszystkie najwyraźniej niepołączone spółki, banki, firmy ubezpieczeniowe, partie polityczne.

Na szczycie swoich piramid łączą się i są kontrolowane przez tych samych niewielu ludzi, tych 13 rodów rządzi światem i gałęzie tych rodów pod innymi nazwiskami. Dam wam mały przykład, małą wycieczkę turystyczną po miejscu gdzie jesteśmy, bo jest to dobry przykład tego o czym mówię. Za mną jest Bank Anglii, był stworzony w edykcie podpisanym przez Wilhelma Orańskiego, który stał się Williamem III-cim, królem Anglii w 1688 – 1689. I był z jednego z tych rodów i od chwili, gdy przejął tron cała ta rzecz naprawdę znalazła swoje epicentrum w Londynie, to tutaj pająk z centrum sieci naprawdę się przeprowadził.

Więc za mną mamy Bank Anglii założony dzięki Wilhelmowi Orańskiemu i ludziom którzy go kontrolowali bo ci goście są oczywiście tylko marionetkami. Tam mamy budynek NatWest, to jeden z wielkich banków celnych w Anglii. Jeśli przejdziemy obok posągu, do którego wrócimy za chwilę, za mną jest Mansion&House, jest to centrum rządów w City of London – tym mieście w mieście. Na szczycie zobaczycie czerwony krzyż na białym tle flagę, jest to flaga Anglii i ten symbol sięga do starożytnego świata. Był to starożytny symbol słońca Fenicjan na Środkowym i Bliskim Wschodzie, Fenicjanie mieli wiele bóstw. Jedno z nich nazywało się Berati-kobietą i Barat-mężczyzną,Berati i Barat stali się Brytanią i Brytyjczykiem. Ponieważ brytyjska kultura została przyniesiona tu przez Fenicjan ok. 3000 lat P.N.E. i później. Fenicjanie mieli również bóstwo Św. Jerzego z Kapadocji, który zabił smoka, to stało się Św. Jerzym Anglii i to oczywiście flaga Jerzego, czerwony krzyż na białym tle. Również chrześcijańskie bóstwo zwane Św. Michał było starożytnym fenickim bóstwem na długo przed chrześcijaństwem. Więc Mansion&House jako centrum rządów, jest bardzo, bardzo potężnym miejscem.

Idąc tu mamy Royal & Sun Alliance – spółkę ubezpieczeniową, banki i firmy ubezpieczeniowe są powiązane. I w rezultacie fantastycznych kwot bogactwa, które mogą przesuwać codziennie na rynkach finansowych te powiązane organizacje kontrolują światowy system finansowy.

Jeśli giełda zatrzymuje się i upada to dlatego, że miała upaść i wiecie, nie każdy przegrywa kiedy to się zdarza. Jeśli wiesz, że upadnie sprzedajesz swoje udziały, upada giełda, odkupujesz je po niższych cenach, wtedy znów popychasz ją w górę. I kupujesz w tym samym czasie inne udziały po parę centów za dolara i to oznacza, że załamanie finansowe może cię doprowadzić, jeśli wiesz, że nadchodzi ponieważ to ty je stworzyłeś, do zdumiewającego rozszerzenia twoich udziałów i bogactw.

Tam mamy budynek Banku Lloyda, kolejny z banków celnych, które są powiązane i kontrolowane przez tych samych ludzi. I tutaj mamy budynek Royal Guardian Exchange, kolejną główną spółkę ubezpieczeniową, która jak powiedziałem łączy się ze wszystkimi innymi.
I wracamy do Banku Anglii, to centrum finansowe wraz z miejscami jak Wall Street, gdzie główne rodziny z rodów znów są powiązane.

Ci sami ludzie rządzą Ameryką, rządzą Brytanią, rządzą Niemcami, etc. Finansowali wiele, wiele razy obie strony w wojnach. I ironicznie i odrażająco naprzeciwko Banku Anglii, w środku tego placu stoi pomnik pamięci tych, którzy zginęli w dwóch wojnach światowych.

Rzućmy na to okiem, tym co się dzieje w znaczeniu wojen jest technika, technika manipulacji umysłu, którą nazywam w książkach Problem – Reakcja -Rozwiązanie. I działa to tak: Jeśli chcesz coś przedstawić, powiedzmy centralizację władzy poprzez Narody Zjednoczone, centralizację władzy militarnej poprzez NATO – Pakt Północnoatlantycki, największą organizację militarną na świecie, która rozszerza się przez cały czas, jeśli chcesz centralizować władzę w coraz mniej i mniej rąk, jeśli zrobisz to otwarcie – To jest to co chcemy zrobić!

Będzie reakcja przeciwko temu, ludzie powiedzą: Hej! To globalne faszystowskie państwo, to co chcecie stworzyć, nie chcemy tego!

Ale poprzez technikę Problem – Reakcja – Rozwiązanie możesz zmanipulować ludzi, by żądali tego co i tak byś zrobił. Więc działa to tak: po pierwsze tworzysz problem ale znajdujesz kogoś innego do obwinienia. Wtedy ogłaszasz ten problem w mediach w sposób jaki chcesz ponieważ media posiadają ci sami ludzie co banki, etc. Chcesz by opinia publiczna reagowała mówiąc: Coś należy z tym zrobić, to nie może trwać! Co ONI z tym zrobią? I w tym punkcie ci którzy stworzyli problem i obwiniają kogoś innego, którzy chcą reakcji: Zróbcie coś! Oferują rozwiązanie dla problemu który stworzyli.

Więc jeśli weźmiesz wojny światowe, po I-ej wojnie światowej, w której finansowe centra Londynu, Wall Street, etc. finansowały wszystkie strony. Władza na tej planecie nie była w jeszcze w tak nielicznych rękach, niż kiedykolwiek przedtem. Po II-ej wojnie światowej było nawet jeszcze mniej rąk na sterze władzy i w rezultacie II-ej wojny światowej mamy stworzenie Narodów Zjednoczonych, mamy stworzenie NATO i wielką centralizację globalnej władzy, Problem – Reakcja – Rozwiązanie.

To wspaniały przykład, mamy tutaj ten pomnik pamięci w centrum tego skupiska globalnej władzy i pisze na nim: „Dla nieśmiertelnego honoru oficerów, niższych oficerów i ludziom Londynu którzy służyli Królowi i Imperium w latach 1914-1919.”

„Ten pomnik czci jest dedykowany z dumą i uznaniem przez miasto i okręg Londyn.”

Jestem pewien, że jest ponieważ dzięki ich poświęceniu władza na świecie trafiła w mniej i mniej rąk, nie tylko w tym miejscu gdzie mówię. Zrobili również fortunę ponieważ nie tylko tworzy to Problem – Reakcję – Rozwiązanie, ale kiedy pożyczasz obu stronom – muszą zwrócić ci te pieniądze plus odsetki. Kiedy obie strony dewastują swoje kraje, wtedy pożyczają więcej pieniędzy od ciebie, by mogły odbudować swoje zrujnowane kraje. Dlatego władza równa się kontroli pieniędzy w świecie jaki jest dzisiaj. A kontrola pieniędzy przychodzi poprzez dług a wojny tworzą ogromne kwoty długów i poprzez to wielką kontrolę.

Pisze tu „Ich imiona będą zapamiętane wiecznie”, TOTALNA GÓWNO PRAWDA!

Ludzie którzy są manipulowani, by walczyć w wojnach są ledwie pionkami w grze której nie rozumieją. Na dole mówi o pamięci tych, którzy zginęli w II-ej wojnie światowej 1939-1945. Jak ironiczne i chore jest to, że ta wojna była manipulowana i finansowana w dużej mierze z tego tu budynku – Banku Anglii! Zarządcą Banku Anglii w tym czasie był Montague Norman, bardzo bliski przyjaciel bankiera Hitlera. I Bank Anglii, Wall Street i ponadnarodowe korporacje, które miały niemieckie ośrodki jak np. Rockeffeler Standard Oil w Ameryce.

Rockefellerowie to kolejna rodzina z rodów na równi z Rothschildami i innymi. To te spółki i banki finansowały Hitlera i pozwoliły mu zbudować machinę wojenną, która kosztowała dosłownie miliony istnień.

I zanim ruszymy dalej i rozwiniemy historię, po drugiej stronie tego rynku jest bardzo odpowiedni posąg, to książę Wellington. Książę Wellington walczył w bitwie pod Waterloo przeciwko Napoleonowi i jest to znów wspaniały przykład jak manipuluje się rynkami finansowymi do dziś.

Było tak, że Dom Rothschildów (Bauerów) finansował Wellingtona jak i Napoleona. I zrobili tak, ponieważ komunikacja nie była oczywiście taka jak dziś, upewnili się, że poznają wynik wojny, bitwy pod Waterloo, zanim ktokolwiek inny z tego obszaru Londynu ją pozna. Więc odkryli, że książę, tu kolejna cholerna marionetka nie ma niestety sznurków na posągu więc nie jest on dość odpowiedni, zdali sobie sprawę, że Wellington wygrał bitwę pod Waterloo jednakże rozpuścili w tym obszarze plotkę, że Napoleon wygrał bitwę pod Waterloo. Więc nastąpiła panika, akcje spadły, był krach i co robili cicho, sekretnie Rothschildowie? Skupowali wszystkie udziały jakie mogli po cenach krachu. Wtedy nadeszły prawdziwe wieści – Wellington wygrał bitwę pod Waterloo, w rezultacie panika się skończyła, ceny tych wszystkich udziałów wzrosły. I w rezultacie Rothschildowie byli nie tylko fantastycznie wzbogaceni ale posiedli o wiele większe obszary ekonomii tego kraju i w o wiele szerszym obszarze Europy.

Więc manipulacja rynkami finansowymi – to tylko przykład z ostatniego stulecia. Trwa do dziś i manipuluję twoim życiem, tym co za nie kupisz i czy w ogóle masz jakieś pieniądze.

Chcę tylko skończyć w tej lokacji skupiając się znów na Mansion&House, Arizona Wilder – przedmiot tego wideo przewodziła rytuałom na najwyższym szczeblu. Dojdziemy do tego i zobaczycie to szczegółowo w wywiadzie. Ale jest to dużą częścią tych rodów, które wzrostowo kontrolowały planetę w okresie paru ostatnich tysięcy lat. Jeśli podążysz za nimi ze starożytnego Bliskiego i Środkowego Wschodu do Europy, gdzie stali się arystokracją i rodzinami królewskimi Europy, albo rodziną królewską Europy, jeśli powiedzieć prawdę, ponieważ to ten sam ród pod innymi nazwiskami. Poprzez Amerykę i współczesny świat jedna rzecz podąża za nimi znów i znów – ofiary z ludzi, satanistyczne rytuały, picie krwi i wszystkie te rzeczy. I rozmawiałem z wieloma ludźmi którzy widzieli te rytuały w City of London, którzy byli wystawieni na niektóre z nich. I Mansion&House – centrum rządów w City of London jest jednym z kluczowych miejsc, gdzie się to dzieje kiedy praca tu w ciągu dnia jest zakończona. Satanistyczne rytuały są dużą częścią następnego zagadnienia, które chcę podjąć i omówić w innej lokacji i jest nim kontrola umysłów. Paru może kontrolować życie miliardów i kierunki ich życia jedynie wtedy kiedy manipulują sposobem w jaki myślimy i sposobem w jaki czujemy. Tylko robiąc tak mogą nas kontrolować ponieważ, nie wystarczy robić tego fizycznie, więc kontrola umysłu jest jedną z podstaw tego. I omówimy to w centrum globalnej kontroli umysłu, a raczej w centrum sieci, która to generuje i jest to Instytut Tavistock niedaleko stąd i znów w Londynie. Krótki kawałek jazdy od City of London, naprzeciwko tego bardzo odpowiedniego plakatu „Bardzo złe rzeczy” i po drodze do Instytutu Tavistock. Jest to centrum globalnej kontroli umysłu, sieci która prowadzi badania, tworzy metody i rozwija techniki kontrolowania umysłów ludzi na wiele sposobów. Kiedy myślisz o kontroli umysłu możesz pomyśleć o „mandżurskim ochotniku”, jakimś robocie z bronią – zabij, zabij, zabij, zabij. Ale kontrola umysłów to coś znacznie większego, jeśli weźmiesz definicje kontroli umysłu jako manipulacji sposobem w jak ludzie myślą i przez to się zachowują.

Wtedy pytanie nie brzmi – ilu ludzi na świecie jest kontrolowanych umysłowo ale to jak niewielu nie jest. Ponieważ za każdym razem czytasz wiadomości, które są nakierowane byś postrzegał świat, daną osobę, pewne wydarzenie w dany sposób. I zaakceptował je i uznał za prawdę, to jesteś kontrolowany umysłowo.

Za każdym razem kiedy widzisz reklamę, która skłania cię do kupna czegoś, czego tak naprawdę nie potrzebujesz, jesteś kontrolowany umysłowo.

Więc wszystkie te różne techniki są używane za każdym razem byśmy myśleli i zachowywali się tak jak tych niewielu, ta klika, te elity tego chcą.

Problem – Reakcja – Rozwiązanie skłania nas do reagowania na wydarzenia żądaniami rozwiązań, rozwiązań których elity chcą byśmy żądali.

To również kontrola umysłów, więc kontrola umysłów to rozległy, rozległy przedmiot. Na ulicach miast świata, w miastach świata macie tych ludzi z ankietami zadających wam pytania zwanych ankieterami ulicznymi. Zwykliśmy wierzyć, że zbierają opinie by wiedzieć czego ludzie chcą, żeby mogli ludziom dać czego chcą.

Nie, nie! W większości to zbieranie opinii jest zaprojektowane, by dowiedzieć się czy programowanie, manipulacja opinii publicznej czy zbiorowej podświadomości w ogóle działa, więc zadają ci pytania w wybranych sprawach. I jeśli 80% mówi tak, myślimy o tym w określony sposób w tym temacie to ok, program działa, genialnie!

Jeśli tylko 40% myśli w ten sposób to pytanie brzmi, manipulatorzy pytają: Co jeszcze musimy zrobić, żeby więcej ludzi myślało tak jak chcemy?