Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 23 sty 2019, 19:30

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ] 
Autor Wiadomość
Intimate Secretary * 6th Degree
Awatar użytkownika

Witam wszystkich piątkowo i popołudniowo. :)

Chciałam zapytać, czy ktoś z Was miał kiedyś kontakt ze swoim zwierzęcym totemem (zwanym też Zwierzęciem Mocy) lub/i opiekunem duchowym? Jak ten kontakt wyglądał, co mieli Wam do przekazania?? Opowiem Wam też swoją historię dotyczącą duchowych przewodników.. :)

Zamieszczam też dwa wstępne linki do tematu:
http://www.szaman.civ.pl/wortal/czarost ... rzeta.html
http://www.psychotronika.pl/index.php?o ... 3&Itemid=1

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 17 wrz 2010, 12:07 
VIP Member
Awatar

Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

crowgirl-ja swoje zwierzę mocy mam w pokoju obok,małe kudłate i na żywo,mam z nią kontakt telepatyczny i często mnie ostrzega przed wieloma rzeczami,ma też niezły zmysł do tego kiedy np będę chorować, uważam że trzeba zwracać szczególną uwagę na to co się dzieje wokół nas bo szukamy przewodników ,a często mamy ich pod nosem tylko nie zwracamy na to uwagi,w końcu nasze anioły opiekuńcze wstępują także w naszych zwierzęcych przyjaciół aby nam pomóc.Zastanawiam się też nad jedną rzeczą mowa o opiekunach,ale są też ludzie którzy mają jakby właśnie taką wersję ale nie opiekuna a demona w postaci wilka i znam taką osobę.

Awatar użytkownika

Hej EkoMoniko :)
A co to za zwierzę, jeśli wolno spytać? Ja mam chomika pod bokiem, ale to nie on jest moim Zwierzęciem Mocy. Mruga Choć pewnie czasem bym chciała, żeby był, bo jest zawsze blisko.
Co masz na myśli pisząc demony? Bardzo mnie to zainteresowało. Co do duchowych opiekunów moim jest kobieta, którą spotkałam dwa razy podczas głębokiej relaksacji. Ale o niej później.
Napiszę Ci o moim zwierzęcym przewodniku, którym jest kruk (surprise, surprise :lol: ). Dlaczego kruk?
Otóż dlatego, że pewnego dnia wybrałam się na jego spotkanie. Pewnego dnia po prostu czujesz, że masz odnaleźć swoje Zwierzę Mocy i tak też się stało ze mną. Wybrałam się na spacer połączony z bieganiem, było to jakieś dwa lata temu. Wiedziałam jednak, że podczas mojej wycieczki coś okaże się bardziej klarowne, że czegoś podświadomie szukam. Miałam wtedy lekką fazę na punkcie szamanizmu (choć nie w praktyce), czytałam o nim bardzo dużo, z bardzo różnych źródeł. Później na chwilę przestałam i wtedy pojawił się ten impuls.. Impuls wyjścia i poszukania. Był on świadomy i nieświadomy jednocześnie (nie wiem jak to precyzyjnie ująć, ale mam nadzieję, że wiesz o co mi chodzi :) ). Biegłam przed siebie, tuż obok parku i rzeki, by po jakichś kilku minutach wiedzieć, że moje Zwierzę jest niedaleko mnie, że jest przy końcu parku i czeka. W tym miejscu muszę zaznaczyć, że droga, którą biegłam, jest dość często używana przez rowerzystów i biegaczy. Tak też było i tego dnia. On tam jednak stał. Nie bał się w ogóle, ani innych, ani mnie. Uśmiechnęłam się na widok kruka, ale będąc nadal dość sceptycznie nastawiona do całego przedsięwzięcia, pobiegłam dalej. Powiedziałam sobie w myślach, że jeśli to faktycznie moje Zwierzę, poczeka na mnie, aż przybiegnę z powrotem. Zajęło mi to jakieś pół godziny bicia się z myślami, euforii i strachu, wszystko w mojej głowie wręcz krzyczało i kotłowało. Wróciłam w to samo miejsce, kruk stał nieporuszony, wgapiając się w przestrzeń. Uśmiechnęłam się do niego, podeszłam dość blisko i.. zaakceptowałam go. Gdy tylko się odwróciłam, z zamiarem powrotu do domu, on odleciał. Dosłownie w tej samej sekundzie.
Radości po tym spotkaniu nie zapomnę długo..
I tak powstał mój nick :lol:

Awatar użytkownika

Moja droga ja posiadam 4 wspaniałe króle,ale tylko z jednym mam taki kontakt i to ,,ona" a nazywa się pieszczotliwie Dziuń albo Dziunia,już jak miałam zamiar ją kupić to wiedziałam jaka będzie i jakie imię jej nadam,w domu faktycznie okazała się wyjątkowa i mój partner także ją tak traktuje,ona się mną opiekowała w chorobie a także pilnowała kiedy na pewno mam nie wychodzić z domu-dosłownie zatrzymywała mnie w tak wyraźny sposób,że ufałam jej i nigdzie nie wychodziłam,jeszcze wiele innych przykładów by się znalazło-ważne, że to stara dusza,domyślam się także że jest tutaj dla mnie-bo przez ostatnie 3 lata bez niej mogło się stać wiele złych rzeczy i była mi bardzo potrzebna.Co do twojego ,,suprise" to nie jestem zdziwiona powiem Ci ,że ja uwielbiam kruki sama nie wiem dlaczego ,ale zawsze patrze się na nie jak na piękne stworzenia,uwielbiam je chociaż większej ilości ludzi źle się kojarzą,a za co uwielbiam-za ich wspaniałą czerń,inteligencję jak się patrzą na ciebie to takim dziwnym wzrokiem bardzo przenikliwym, co jest dość niespotykane.
A demony jakbym się miała przyznać mój partner właśnie ma takiego demona,ale kiedyś sam go stworzył do pewnego celu,który został już osiągnięty więc na chwile obecną demon owy jest spokojny,aczkolwiek bywało że był dość aktywny i działy się dziwne różne rzeczy aczkolwiek nie każde demon tak zły jak go malują-ja bym nawet inaczej to nazwała niż demon.w każdym razie u mojego partnera jest nim wilk ,a raczej szary wilkołak,zresztą mój facet od dziecka lubił wilki.

Awatar użytkownika

Czyli Twój chłopak to mag, który stworzył sobie serwitora. Nigdy się w to nie bawiłam, wydaje mi się to trochę przerażające.. Taki twór może bowiem zacząć żyć własnym życiem.. Motyw przybliżony do tego z książki i filmu o Frankensteinie. :boisie:

Awatar użytkownika

Dobrze powiedziane,nie kochana tak jak mówiłam on słucha się go,więc jak nie jest już potrzebny to go po prostu nie ma,cel został osiągnięty więc jego zadanie się skończyło.Co do facetów :) jak to się mówi swój ciągnie do swego :D .Mój dziadek z kolei był zielarzem i uwielbiał ptactwo,miał taką sroczkę co do niego przylatywała -mało tego dawała mu się głaskać ,niestety po jego śmierci już się nigdy nie pojawiła chociaż babcia także lubi ptaki, co ciekawe jak zbierał zioła o poranku w lasach to zawsze ptaki go odprowadzały gdy z lasu wychodził,gdybym nie widziała na własne oczy to bym nigdy nie uwierzyła.

Awatar użytkownika

Cześć kochana :)
To Twój dziadek musiał być bardzo szczęśliwy z taką ptasią sforą. :) No i bezpieczny. Pewnie był szamanem, ale sam o tym nie wiedział. A może wiedział? Może każdy, kto ma bardzo bliski kontakt z przyrodą, czasem większy niż z ludźmi, jest szamanem?
Zastanawiam się jak najlepiej utrzymać kontakt ze swoim Zwierzęciem Mocy.. Żadnego amuletu, póki co, nie mam. Jak widzę kruki, to wiem, że mnie chronią, że nic złego mi się nie przytrafi. Jak tak teraz wracam pamięcią do przeszłości to.. często je widziałam. Często mi towarzyszyły. Lubię to uczucie, gdy są blisko.
Myślałam o zrobieniu sobie tatuażu z jakimś kruczym symbolem lub naszyjnika.
Ty masz fajnie, że króliczyca jest zawsze przy Tobie. :)

Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

hej crowgirl ! fajne doświadczenia z odkrywaniem swojego zwierzęcia totemicznego,
2 dni temu miałem sen, stoję przy lesie a w moją strone biegni albo pies albo wilk i wydmuchuje mnie w góre w niebo gdzie lece i nei moge sie zatrzymać, obudziłem się i spojrzalem na zegarek była 7:11 jak zawsze to 11, dodam ze obudziłem sie naładowany mocno specyficzną energią tak że juz nie mogłem usnąć, było to dość specyficzne bo czułem że sen miał znaczenie dla mnie i nie byl to typowy sen powstały z przypadkowych zlepek wspomnień :buja:

pozdrawiam :)

też miałem sen, śmiałem się z roślin rosnących w moim pokoju, bo się "rozrastały" zwariowałem? czy medytacja mnie tak zmieniła? medytacja pokazała mi te całe kłamstwo.. czy teraz jest lepiej??? gdy spoglądam na ludzi i każdy ich ruch jest paszkwielm?? brzydze sie ludzi. taka prawda, kłamstwo,dwulicowość jedno sie z drugim miesza.mam to wszyszystkow w oczach... co z tego że szukacie bydlaków jak sami nimi jesteście, i ja jestem? nie jestescie aniiołami,
pa
chcecie nawrócic świat? zacznijcie od siebie.

Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Awatar użytkownika

Crowgirl:

Cytuj:
Zwierzęta mocy istnieją tak bardzo , jak bardzo w nie wierzysz . Stwarzasz je
siłą własnych myśli , a myśl ma potężną moc

ten cytat mysle wyjasnia wszystko
jesli komus jest potrzebna opieka duchowa w postaci animalistycznej - taka otrzyma
ja osobiscie wole czuc przy sobie obecnosc mistrzow duchowych raczej w spersonifikowanej postaci :hejka:

villah:
Cytuj:
gdy spoglądam na ludzi i każdy ich ruch jest paszkwielm?? brzydze sie ludzi. taka prawda, kłamstwo,dwulicowość jedno sie z drugim miesza.mam to wszyszystkow w oczach... co z tego że szukacie bydlaków jak sami nimi jesteście, i ja jestem? nie jestescie aniiołami,

oj ostro szanowna osoba pojechala :shock:
to czego tu szukasz? zbawienia dla siebie czy nas chcesz zbawic takimi tekstami?

Oto Ja was posyłam jak owce między wilki. Bądźcie więc roztropni jak węże, a nieskazitelni jak gołębie!(Mt10:16)
A gdy widział (Jan Chrzciciel), że przychodzi do chrztu wielu spośród faryzeuszów i saduceuszów, mówił im: Plemię żmijowe, kto wam pokazał, jak uciec przed nadchodzącym gniewem? (Mt3:7)
Więc się ich nie bójcie! Nie ma bowiem nic zakrytego, co by nie miało być wyjawione, ani nic tajemnego, o czym by się nie miano dowiedzieć. (Mt10:26)

Master Mason * 3rd Degree
Master Mason * 3rd Degree
Awatar użytkownika

Zwierzę mocy najbardziej przydaje się szamanowi w jego podróżach po światach nagula(świat nie materialny)
Bywa tak,że zjawia się same najczęściej przychodzi wtedy w snach ,a bywa tak ,że by je zdobyć człowiek musi udać się w miejsce odosobnienia. Najczęściej niedoszły szaman prowadził poszukiwania medytując w jaskini koło wodospadów lub po prostu wędrując samotnie nocą.
Jedna z teorii na temat duchów opiekuńczych mówi,że powinno to być zwierzę z terenów pochodzenia człowieka.Osobiście się z tym nie zgadzam bo moje zwierzęta nie pochodzą z Polski a nawet z europy więc może w dobie globalizacji :) i duchy opiekuńcze się zglobalizowały;)

Mialam kilka razy odwiedziny szarego wilka... :)

Pierwszy raz pojawil sie przy dzwiekach szamanskich bebnow i blyskach swiatla...

Bylo to bardzo ciekawe, poniewaz mialam spontaniczne wyjscie z ciala, ale swiadomie postanowilam wtedy nigdzie sie nie ruszac. Siadlam na swoim lozku i zaczelam po prostu medytowac.

W tym czasie po mojej prawej stronie (mam tam okno) na ulicy rozleglo sie bicie szamanskich bebnow... pojawily sie mocne blyski swiatla... :)
Ja dalej medytowalam i nie zwracalam szczegolnej uwagi, na to, co sie dzialo.
Po prostu dzialo sie, ok... ja medytowalam dalej.
W pewnym momencie przez okno (rozbijajac szybe) wskoczyl ogromny szary wilk. Stanal na 4 lapach, obrocil sie w moja strone... podbiegl i siadl obok mnie.
Wtedy sie obudzilam.

Pozniej bylo kilka takich wizyt jeszcze... :)

Ostatnio się dowiedziałam, że podasz OOBE najlepiej jest mieć przy sobie kota lub psa, bo kiedy coś nas w astralu zaatakuje to podobno zwierzęta nas obronią. Ile w tym prawdy nie wiem, bo nawet nie próbowałam, ale słuchałam ostatnio zagranicznego radia gdzie babka, która naprawdę sporo czasu siedzi w tematach astrala, OOBE itp. odpowiadała na pytania słuchaczy, wydawała się być wiarygodna.
A co do tych totemów to nawet nie wiedziałam, że takowe posiadamy. W sumie to jest coś jak Patronus z Harrego Pottera ;)

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]