Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 21 kwie 2021, 15:57

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość
Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

Gdzie nie popatrzec ŻRĄ sie jak cholera . Wlasnie obczajalem prawda2 i żra sie ; :bangheadwall: :king: . Obrażliwych slow i zwrotow używaja.Zauwazylem jedno a mianowicie.Ze bardziej zajadli sa przeciwnicy pogladow Davida Icke.Wręcz przesladują tych ktorzy dopuszczaja czy wrecz twierdza ze to prawda co gosc mowi. Do pewnego stopnia rozumuja (ci sceptycy) logicznie ale przekroczyc horyzontu zadarzeń nie mogą. Utknęli czego wyrazem sa wyrazy ktorych uzywaja do osmieszenia czesto zjawisk czy wydarzen ktore mialy miejsce.JA akurat mam ten przywilej że nie musze czekac aby zobaczyc ufo czy szaraka by ówierzyc .Ci ktorzy nie widzieli a wierza w przedstawiane im materialy i po rozmowie z osobami ktore widzialy uznaja to za prawde i ci ktorzy nie wierzą w materialy i podejzewam ze nawet nie zadali sobie trudu by do takich osob dotrzeć i posluchac ich relacji Sa wlasciwie jesli chodzi pozycje wzgledem siebie w rownowadze .Choc ci ktorzy dotarli i zadali sobie trud wielogodzinnych obserwacji nieba poza terenem niezabudowanym(lepsza widocznosc)maja lekka przewage(lagodnie powiedziawszy).Wiec dziwi mnie ich zapiekłosc wzgledem tych drugich.Nie uznaja argumentow bo saminie doswiadczyli iniewidzieli no dobra ,ale to nie upowaznia ich do osmieszania i szydzenia z opini przeiwstawnych( to dotyczy wzystkich ;] jakis poziom trezba czymas szanowni oponenci ).Ciekawe co by było gdyby ktos ze sceptykow zobaczyl szaraka albo ufo z takiej odleglosci ze widac by bylo wyraznie okna ;D ? aA gdyby widzial jeszcze ;d był swiadkiem "przemiany" to znaczy metamorfozy ciala w charakterystycznego stwora opisywanego przez tych co doswiadczyli ( czyli dezinformatoroW i slugo satana dla sceptylow) ? Po prostu Chamstwo Wylazi Obywatele. Wynioslosc was zdradziła. Ona zawsze mowi z kim ma sie do czynienia.Wyglada to tak podpowiem wam troche :king: dla tych co doswiadczyli (dla was to chore brednie)jestescie tym czym dla was ktos kto mowi ze ziemia jest plaska.Naprawde ;] . Ale nie chcą was obrazac nie bedą mowic ze jestescie debilami .Będą poprostu jesli bedziecie otwarci opowiadac wam o tym co widzieli .Przekonaja oki nie przekonaja (okaze sie czyj to bedzie problem za czas jakis)Pewnie wszystkich; :king: .Szkoda ze tak wspaniali i sprawnie intelektualni internautowi dysputanci (przynajmnie takie macie mniemanie o sobie ) zniżaja sie do tak podlych metod osiagania przewagi w czasie dysputy jakie mialem okazje zobaczyć.MAm nadzieje że to forum utrzyma poziom i wszelkie obelzywe uwagi i okreslenia pod adresem przedstawiajacych swoje odmienne poglady beda od razu amputowane.

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 15 lis 2009, 17:58 
VIP Member
Awatar

Master Mason * 3rd Degree
Master Mason * 3rd Degree
Awatar użytkownika

gorsi od sceptyków są opętani ezoterycy ;]
jestem z tych drwali co buntują się i nie protestują

you take the red pill- you stay in wonderland, and I`ll show you how deep the rabits hole goes

Awatar użytkownika

ci i ci graja w jedney druzynie.Po owocach ich poznaje;]

Ci co to wszedzie widza szatana w czlowieku, tylko dlatego, ze prezentuje odmienne poglady sa chyba najbardziej przez tegoz znienawidzonego szatana zwiedzeni. Ludzie, ktorzy znaja cala Biblie na pamiec a nie rozumieja z niej poprawnie nawet jednego zdania. Gdzies w tych interpretacjach swoich sie zapetlaja, potem okopuja na stanowiskach a sens przeslania juz umyka - byleby miec racje trwac niezlomnie na pozycji jedynego sprawiedliwego. Atakuja potem zapalczywie niewiernych a i miedzy soba sie dogadac nie moga:"Moj Bog ma na imie Immanuel, generalnie sie od twojego nie rozni niczym tyle ze twoj to Joszua i dlatego ty bedziesz sie w piekle smazyl a nie ja".
Sam uwazam sie za chrzescijanina i jakos w Icku nie moge dostrzec slugi lucyfera. To, ze nie jest chrzescijaninem to jego swiete prawo - wolna wola dana mu przez Boga wiec ja nie mam prawa mu jej odbierac bo nie ja mu ja dalem. Moze sie jeszcze grzesznik nawroci ;)

Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

wszędzie trzeba zachować zdrowy rozsądek
i analizować fakty - jak naukowiec - nic nie odrzucając
i z góry nie skreślając.

Rozwijać umysł - percepcja sama z czasem pozwoli widzieć
to - co jest między wierszami. To naturalna nasza funkcja.

Awatar użytkownika

Zra sie z :D z nowu tym razem osmieszajacy sie wegetarianin z inklinacjami w strone weganizmu asterix7777 z wiecznie atakującym go trzyszem i wspierającym trzysza lordim(zażucaja mu fanatyzm ) dawaj tam brachu i sioro.Popatrz na scene teatru odwiecznej wojny pomiedzy Niebem i piekłem . Przyjmuje zaklady :king: .Jak gleboko sięgaja korzenie wegetarianizmu? .Budda z kłami i pazurami ?Zabić czy nie zabić oto jest pytanie .jpg Kto z was odpowie na nie ? Zapraszam do podrozy w głab waszej duszy do samego dna do jej korzenia tam gdzie schowal sie ten który swiat siła swej woli potrafi zmieniac .Albo przynajmnie moglby sprubowac :lol: :hejka: . zaglądnij na temat wegetarianizm . kieruj się płaczem puchatkowego prosiaczka kłapoucha, ktorego czeka rondel :twisted: Zapisy Do ławy pszysieglych trwaja :D .Winny czy nie winny ?kolega czy sniadanie? oto jest pytanie. http://www.kubuspuchatek.ovh.org/Tapety/31.jpg http://www.balony.pl/pics/9093.jpg a może prosie w miodzie ? http://mr3.blox.pl/resource/Kubus_xxx.jpg

Oj żrą się żrą jak cholera, aż mnie trzęsie aby potrząść innymi. :evil:
Wiele się nauczyłem dzięki forum prawda2, lekcja nr 1. Załóż własne forum :D
Za nami stoi człowiek który NIGDY nikogo nie opluwa, ni wyzywa i nie poniża, przez 24 lata mówi to samo w sensie że nie zmienia tego co chciał powiedzieć od samego początku. Sporo niedojrzałych ludzi, którzy zostali przeładowani informacjami pogubiło się kompletnie w próbach uporządkowania wizji świata.
Oj chciałoby się dowalić niektórym...ale to nic nie daje jak zauważyłem. Więcej przekonuję ludzi pisząc spokojnie ...i tego będę starał się trzymać. Chcę bronić swoich swoich racji będę to robił, najgorsze jest to że często logika przegrywa z chamstwem i ograniczeniem ale widać do takich ludzi nie można mieć dostępu. I dobrze odsiew musi być. :lol:

Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree

Wydaje sie,ze w sprawie prawdy nie ma szarego koloru.To jest wyjatkowe forum,bo gromadzi ludzi ktorzy doznali olsnienia(wiecie o czym mowie :) )I tym ludziom jest latwiej ,bo puzle same sie ukladaja.Ludzie ktorzy maja wiedze,a nie czuja tego, musza zdac sie na swoje przeczucia a nie na logiczne rozumowanie,ktore prowadzi wprost w ramiona NWO.Bo jak ogarnac teorie spiskowe,wylania sie obraz bandy rzadzacych swiatem zwyroli ,bawiacych sie w satanizm.Przecietny czlowiek pomysli,ze to niemozliwe,politycy maja pokusy ale sa normalnymi ludzmi i nie posuneliby sie do praktyk tak ohydnych.A jednak, taka jest prawda, nie do przyjecia ohydna.Dla mnie to tez byl szok.Teraz jestem wdzieczna,ze wiem.

Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Cytuj:
...asterix7777 z wiecznie atakującym go trzyszem
nie przesadzasz odrobinę? :]

Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Właśnie to podoba mi się na TYM forum, że nie widzę tu wściekłych do "trzęsiawki" mądrali uzurpujących sobie prawo słownego deptania innych w imię "RACJI".
Oby zostało tak jak najdłużej - a różnice zdań są przecież paliwem wszelkiego rozwoju - czyż nie?
Pozdro 4 all!

Awatar użytkownika

trzysz pisze:
Cytuj:
...asterix7777 z wiecznie atakującym go trzyszem
nie przesadzasz odrobinę? :]

Oj przesadza, przesadza. Mówię to jako postronny obserwator.

To my dajemy im władzę. Ich pożywieniem są nasze negatywne myśli, emocje, żądze, lęki. Demaskujcie ich, ale nie walczcie z nimi. Przebaczcie im, a potem przesyłajcie światło i miłość. Miłości nikt się nie oprze, bo nikt nie wynalazł broni przeciwko bezwarunkowej miłości.
Wszyscy wyszliśmy z tej samej Iskry Monadycznej i wszyscy do niej wrócimy. „In lak’ech, ala ken” – „JA jestem w TOBIE, tak jak TY jesteś we MNIE”.

Hanna Kotwicka
http://www.maya.net.pl

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]