Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 03 kwie 2020, 11:07

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 12 ] 
Autor Wiadomość
Witajcie,

Przechadzając się z Towarzyszką Życia, Jej bratem i psiakiem i imieniu Tropek w godzinach wieczornych 19-20, spotkałem na nieboskłonie piękną, dwu - trzy kolorową łunę podobną do tej z filmiku na YT:

phpBB [video]

Kolory również pasują - tyle, że jest tyciu mniejsza.

http://img218.imageshack.us/i/20100529254.jpg/

http://img88.imageshack.us/i/20100529255.jpg/

http://img411.imageshack.us/i/20100529256.jpg/

http://img337.imageshack.us/i/20100529257.jpg/

Obrazków nie wpakowuję w IMG, bo są duże, a nie chcę obciążać serwera i estetyki... :bużki:

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 29 maja 2010, 21:26 
VIP Member
Awatar

Ciekawa rzecz...
Ewidetnie widnieje na zachodzie
Nie wiem jak jonosfera odbija fale elektromagnetyczne ale jezeli kat padania jest rowny katowi odbicia to sadzac iz widniejacy "znak" jest zachodzie czyli na poludniowy-wschod od alaski to moze cos sie ewentualnie "przytrafic" na poludniowy-wschod od polski...Iran?

Mają być i u nas wstrząsy tektoniczne...

Tektoniczne?
Przeciez kolo polski nie ma zadnych granic plyt skorupy ziemskiej przy ktorych to wstrzasy wystepuja...
Mozesz pokazac zrodlo
Chetnie sie zapoznam;)

Pozdrawiam,
Robert

Co ciekawe, Timewave napisał nie dawno, że zmienili taktykę spuszczania chemtrailsów i to się potwierdziło!

Nie widać samolotów, a jeśli już - to spaliny po chwili znikają a po 10 minutach pojawia się smuga wielkości 1/10 wolnego miejsca na niebie :D "Rączki umywają"

Małowiedzący pisze:
Tektoniczne?
Przecież koło polski nie ma żadnych granic płyt skorupy ziemskiej przy których to wstrząsy występują...

Oczywiście, że krawędzi płyt w pobliżu Polski nie ma.
A całą płytą poruszyć to już nie można ? Na szczęście nie jesteśmy na skraju płyty bo tam jest najgorzej ale i u nas wstrząsy mogą być odczuwalne w mniejszym stopniu / skali. Zresztą nawet już były, pojawiły się rysy na budynkach.

Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree
Awatar użytkownika

Zgadza się.. Mogą nas załatwić Harrpem..Dać debilom technikę to się powykańczają nawzajem.. Słusznie??

Jeśli trzęsienie nie wyjdzie to Nam powódź wpakują... 8-)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Halo lub Sun Dog

więcej : http://pl.wikipedia.org/wiki/Halo

http://www.google.pl/images?hl=pl&q=sun%20dog&lr=&um=1&ie=UTF-8&source=og&sa=N&tab=wi

Tak przy okazji :)

... choć w tym przypadku bardziej chodzi o aurę ...

Z tego co sie orientuje plytu kontynentalne sa w bezustannym ruchu
Trzesienia ziemi powoduje nalozenie sie plyt czyli ruchy gorotworcze
W polsce wstrzasy wystepuja ale glowne sa skutkami podziemnej eksploatacji zloz naturalnych
Jezeli chodzi o wstrzsy tektoniczne to wydaje mi sie ze wystepuja w rejonie karpat Z tego co pamietam sa to mlode gory ktore ulegaja nadal wypietrzaniu

Zobaczymy "co z nieba spadnie"

Secret Master * 4th Degree
Secret Master * 4th Degree
Awatar użytkownika

witam, przyjrzałam sie dokładne zdjęciom, więc proszę zauważyć ze odbicia w kolorze tęczy są symetryczne i idą po okręgu, czyli moim zdaniem jest to jakiś rodzaj halo. to co jest w atmosferze to nikt z nas nie wie, i to co rozpylają cały czas gdzies tam krąży, więc jak zaświeci słońce to promienie sie rozszczepiają i mamy taki efekt, często widzę chmury w kolorze tęczy albo jakieś dziwne srebrzyste smugi , to wszystko pochodne chemstrailsom, światło słoneczne składa sie z kilku pasm i właśnie potem sie rozszczepia, zwykła zasada fizyki, dział optyka, to nie powinno oczywiście występować ale biorąc pod uwagę tony świństwa które nam rozpylają nad głową wszystko teraz już jest możliwe, nawet tęcza do światła księżyca, osobiście widziałam., niestety moja cyfrówka jest za głupia by to uchwycić, myślę by do starego Zenitu kupić film o bardzo dużej czułości by w nocy robił zdjęcia, to by były ujęcia..))
pozdrawiam))

Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Awatar użytkownika

zdaje mi się że słonce odbija materiał chemitrail tak samo towarzyszy temu efekt halo.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 12 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]