Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 05 gru 2021, 18:32

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

PB-Soft dodajmy do tego w kólko powtarzające sie, wciąż te same w 90% produkcji hollywoodzkich, pruderyjne wątki obyczajowe i debilne dialogi które sprowadzaja sie jedynie do komend i półsłowek, dzieki którym do zrozumienia fabuły ,wystarczy narząd wzrokowy i nieznaczne osłuchanie się z angielskim na poziomie basic.

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 19 mar 2011, 15:24 
VIP Member
Awatar

Master Elect of Nine * 9th Degree
Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

syriuszA-nin pisze:
squam pisze:
syriuszA-nin jak wygląda rasa obcych?

Coś połączenie obcego z filmu "Independence Day" tyle że z hełmem na głowie i strzelający z broni (właśnie i tu zrąbali sprawę, strzelają z naszej konwencjonalnej broni) hehehe coś nie rozwinięta ta cywilizacja była.
Wszystko zasilane na matki statku sygnał + paliwo (H2o)

Pozdr

Kiedys jako dzieciak patrzylem na te filmy,to pierwsze co mnie zastanawiało ,to jak istoty dysponujące taką technologią,mogą ja obsługiwać takimi strasznymi szponami np.w filmie Predator razi to strasznie. :evil:
Pierwszy mój film z młodych lat w tej tematyce to "Bliskie spotkanie 3go stopnia",ktory ukierunkował mój gust mocno,może dlatego średnio przyjmuje takie rzeżnie.

I cytat Timewave ,potwierdza role przemysłu mediowego ,ze to zwykłe wbijanie na siłe do głowy i kreowanie umysłami.

P: Akceptacja jakiejś możliwości pozwala na zaistnienie tej możliwości. Jeśli nasza mentalna energia zaneguje jakąś możliwość, wówczas przestanie ona istnieć.

Dawno nie widziałem tak słabego filmu, powinni zwrócić mi co najmniej 50% kosztów i dopłacić za zmarnowany czas.

Provost and Judge * 7th Degree

Nie ma to jak obcy atakujący ziemie :twisted: wkoncu kazdy jest taki sam jak my chce niszczyc i władac :twisted: :bangheadwall:

bez

Nie każdy atak musi być atakiem/wiązać się z agresją/być widoczny...

Wiem
Ale chciałem nawiązac do kolejnego filmu z serii inwazja obcych tzn "zli obcy zabijają dobrym ludzi"

bez

Może to nas irytować ale trzeba też wziąć pod uwagę fakt iż komuś może się przydać seria filmów o podobnej tematyce

Osobiście nie ufam obcym i nie wiąże się to z działaniem tego typu filmów, bo filmów mało oglądam-bardziej tu wchodzi intuicja/świadomość

Świadomosc nie ma tutaj duzo do powiedzenia jezeli uznajesz ze swiadomoscią sa wpojone zasady i wzorce zachowan jakie nabyłes podczas zycia które defakto wykreowało twoją wizje istot z innych cywilizacji na bazie ksiązek filmów czy opowiesci to musze ciebie niestety zmartwic swiadomosc to cos wiecej niz nawyk przekonanie idee niechce tobie psuc frajdy z zycia i przekazywac tobie własnych doswiadczen ze swoją prawdziwą osobą chce ci jedynie powiedziec ze to jak myslisz jak się czujesz zostało wykreowane w miejscu w jakim się urodziłes w jakim otoczeniu przebywasz jakie sytuacje i jakie emocje spotkałes na twojej drodze stworzyły w tobie wzorzec osoby emocje jakie doznajesz kreują twój wizerunek nie swiadomosc a więc przekonanie jakim nazywasz instynkt jest jedynie wbitym w podswiadomosc wzorcem mysli z jakim masz się utozsamiac
Strach jest dosc niską wibracją która ogranicza potencjał radze się tobie go wyzbyc a otworzą się przed tobą wrota prawdziwego piękna istnienia zresztą i tak znajdziesz siebie w tym swiecie predzej czy puzniej i nie ma to wpływ jaką osobą jestes poprostu
Pozdrawiam ciepło

Co do filmów
to niepolecam wystarczy zaznajomic się z temtem jak działaja i co stwarzają w naszym umysle
niechce psuc tematu ale wystarczy spojrzec po domach całe rodziny siedzące przed tv co się znimi dzieje w tym momencie zostawiam tobie i jak ich mózg wtedy pracuje
co do podswiadomosci jesli taką wyrózniamy mozesz puzniej zobaczyc stworka z filmu gdzies w ciemnym zakątku lasu lub poczuc te emocje jakby tam był przerazający i zły na ciebie
Pozdr

bez pisze:
Świadomosc nie ma tutaj duzo do powiedzenia jezeli uznajesz ze swiadomoscią sa wpojone zasady i wzorce zachowan jakie nabyłes podczas zycia które defakto wykreowało twoją wizje istot z innych cywilizacji na bazie ksiązek filmów czy opowiesci to musze ciebie niestety zmartwic swiadomosc to cos wiecej niz nawyk przekonanie idee

Filmów mało oglądam W TV to praktycznie tylko programy informacyjne i wydarzenia sportowe...Książek nie wiele czytam- szybko mnie nudzą albo ja jestem niecierpliwy :zęby: Odnośnie obcych cywilizacji, moja opinia wynika z intuicji i starożytnych tekstów które poprzez porównanie z innymi stały się niemalże pewne

Cytuj:
chce ci jedynie powiedziec ze to jak myslisz jak się czujesz zostało wykreowane w miejscu w jakim się urodziłes w jakim otoczeniu przebywasz jakie sytuacje i jakie emocje spotkałes na twojej drodze stworzyły w tobie wzorzec osoby emocje jakie doznajesz kreują twój wizerunek nie swiadomosc a więc przekonanie jakim nazywasz instynkt jest jedynie wbitym w podswiadomosc wzorcem mysli z jakim masz się utozsamiac

Rzeczywistość wpływa właśnie na świadomość a ona na myśli

Miejsce i otoczenie ma duży wpływa na człowieka ale nie taki by go określało...Poza tym nie dam się nigdy upakować w formę Jestem sobą, nie zawsze to się szanuje, czasem docenia

Mówiłem o intuicji, nie instynkcie Dzięki niej dużo odkryłem na swój sposób a przemyślenia doprowadziły mnie tu, gdzie obecnie jestem...

Cytuj:
Strach jest dosc niską wibracją która ogranicza potencjał radze się tobie go wyzbyc

A gdzie ja napisałem, że się boję? Jaki polecasz sposób na wyzbycie się strachu/lęku? (poważnie się pytam)

Pozdrawiam!

songohan pisze:
Dawno nie widziałem tak słabego filmu, powinni zwrócić mi co najmniej 50% kosztów i dopłacić za zmarnowany czas.

Czyli miałem rację, że trailery są najlepsze a "Inwazja" jest nieco lepsza od "SkyLine" - nie oglądałem ani jednego ani drugiego nawet za free, jedynie trailery. I wystarczy. :D

Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Ważne ze promują zespołowe działanie.

Szkoda tylko dodam, że najeźdźcy tak szajsownym wyposażeniem dysponowali.

Zabawa w karabinki i bazukę jest dobra w gry planszowe,
nikt na poważnie nie przychodzi z takim szajsem na wojnę.
Taki złom sprzedaje się mafii, krajom 3 świata i dzieciom w liceach.

Przypomina to kawał o turkach...
Cytuj:
Siedzi facet w tureckim barze i nabija się z turków:
Wy Turcy - ale jesteście idioci
ależ to idioci z tych Turków...

Podchodzi TUrek i grozi mu:
Jak się nie zamkniesz to wyjdziemy na zewnątrz...

Sytuacja się powtarza aż jest ich sporo i wychodzi wraz z Turkami na zewnątrz.
Wyciągają noże a koleś na to:

Wy Turcy - ale jesteście idioci
wyciąga broń i dodaje
przychodzicie z nożem na strzelaninę...

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Independence Day: Resurgence | Official Trailer 2 [HD] | 20th Century FOX
phpBB [video]

Cytuj:
...
Fabuła przedstawiać ma się w sposób najprostszy z możliwych - obcy powracają i ponownie trzeba ich pokonać. Tym razem Ziemianie są dużo lepiej przygotowani - głównie dzięki technologii obcych zdobytej podczas pierwszej inwazji - jednak przybysze z kosmosu również przez ostatnie 20 lat nie próżnowali. Wiadomo, że na pewno będzie happy end, jak to u Rolanda Emmericha, ale i tak może być ciekawie, zwłaszcza jeśli nastawimy się na to, że będzie to efektowny film akcji.
http://www.geekweek.pl/aktualnosci/2613 ... leglosci-2

,
Znowu jacyś obcy wracają,będą atakować Ziemian-co tam jakaś mieścina LosCośtam.

Bywa czasem od tak zwanej "niepodległości" robi się niedobrze,jakby nie wystarczało,że ludki się wybijają o wiele lepiej w realu niż w takich fabułach- i to bez pośrednictwa tych obcych.
No ale Amerykańce wiedzą jak pourządzać i dobre fabuły i zgotować innym real.No dobra-nie tylko oni.
Może da się to obejrzeć,ma być znowu "happy end"
WOW :hejka:

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC [letni]