Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 15 gru 2019, 21:47

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
Nie można opowiedzieć swojego wewnętrznego życia - jest zbyt obszerne by go wyrazić .Jednak można próbować siebie określić w nadziei ,że zostanie się wysłuchanym .

Kim jest człowiek , Bóg , rozmyślałem wtedy gdy o internecie nawet nie było marzeń , tak odległe to czasy i odmienna rzeczywistość w tym kraju. Teraz na wiele informacji patrzę z dystansem i filtruję ich treść przez swe doświadczenia .

Może na bazie tych wieloletnich rozważań z odmiennym nastawieniem niż ogół podchodziłem do nadziei i informacji poprzedzających datę 2012 .

Jednakże to o czym pragnę napisać budzi we mnie wielkie emocje z powodu rezonansu tych treści z moim światopoglądem .

Mam na myśli teorię zniewolenia ludzkości i Ziemi przez istoty które będę nazywał "wirusami " .

Na owe istoty należy spojrzeć jak na byty kosmiczne porównywalne w swych funkcjach życiowych do wirusów w organizmie człowieka ,które w z nim komunikacji zatruwają jego organizm ,powodując chorobę.

Lecz w tym wypadku chodzi o zatrucie funkcji umysłowych w celu przymuszenia człowieka do generowania wszelkich cech uważanych przez nas jako negatywne.

Owo porównanie do wirusów określa te byty , jako oderwane od egzystencjalnych sił multiwersu i utrzymujące swą egzystencję w formie pasożytów na " życiu inicjowanym przez Stwórcę " .

To jest charakterystyka tego co czyni piekło w nas i na Ziemi , lecz istotniejszą jest forma ich zarządzania nami .

Czytając w ostatnich latach wszelkie informacje o siatkach energetycznych wokół Ziemi , punktach mocy itp . zawsze miałem odczucie że coś w tym jest z prawdy o konstrukcji otoczek Ziemi tylko nie wiadomo której informacji dać wiarę , a która jest drogą zniewolenia .

Człowiek który konstruuje ten przekaz twierdzi ,że Ziemia jest opasana siatką od góry , kilka kilometrów nad Ziemią i od dołu kilka kilometrów pod powierzchnią Ziemi stworzoną przez cywilizację tych których nazywam - wirusy .

Twierdzi że owa siatka skutkiem działań cywilizacji nam przyjaznych , częściowo się zapadła , lecz nadal istnieje i należy zrozumieć z całą zagęszczoną jej zawartością .

Twierdzi iż każdy z nas nosi implant / jak kleszcz na .... / tej siatki wirusów i w ten sposób karmimy te istoty , one w zamian dają nam co - to samo co kleszcze przy pobieraniu pokarmu , zatrucie funkcji umysłowych.

Człowiek ten wskazuje jak owa sieć , choć zaklęśnięta , tłumi przepływ energii odnowy między Centralnym słońcem galaktyki a naszą Ziemią .

Wskazuje również , jak my z tych którzy czują się na siłach ,, możemy tą sieć i owe wirusy usunąć z nas i Ziemi .

Jeżeli ktoś wyrazi zainteresowanie , napiszę więcej .

pozdrawiam

marek

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 13 lut 2013, 18:55 
VIP Member
Awatar

Secret Master * 4th Degree
Secret Master * 4th Degree

Bardzo interesujace.

Master Elect of Nine * 9th Degree
Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

Zamieniam się w słuch - o ile nie będę musiał borykać się z instalacją na skalę planetarną, to jestem chętny na małą, lokalną destrukcję.... :cwaniak:

:hejka:

Tak jak zacząłem iż niemożliwym jest opisać swe życie , tak nie jestem w stanie napisać wszystkich psychoemocjonalnych bodźców skłaniających mnie przy poznawaniu poszczególnych tematów , .że człowiek ten opisuje rzeczywistość .

Zaleca on tym którzy się na to odważą , by po pierwsze :

Odwrócili proces który zaistniał w ich życiu . Twierdzi ,że człowiek rodzi się ze swą boską cząstką w sercu ,jednak skutkiem zewnętrznych negatywnych oddziaływań po pewnym czasie , owe Wyższe Ja opuszcza ciało fizyczne i pozostaje poza nim . I stąd nasze jego nazywanie WJ / Moje opuściło me ciało w wieku jakiś czterech lat – dla siebie samego mam na to niepodważalne dowody /.

Mówi abyśmy przestali utożsamiać swoje Wyższe Ja poza ciałem , i zaprosili Je , by zamieszkało ponownie w sercu .

Nakłania aby po tej przemianie ,generować z serca energię miłości do jądra Ziemi .

W temacie owych sieci twierdzi ,że są one obecnie już uszkodzone /posiadają dziury/ .

W dalszym procesie uczestniczenia w uwalnianiu Ziemi i nas z tych okowów zaleca działania / w mych pojęciach : transformator , neuroprzekaźnik / prowadzące do przekazywania energii Centralnego Słońca przedostającego się przez owe wyrwy w siatce do jądra Ziemi . Sugeruje ,że mentalne określanie się w stosunku do Centralnego Słońca lub Jego promieniowania owocuję odczuwalnymi wewnętrznymi reakcjami ciała i psychiki.

Te działania określa jako korespondujące z galaktyczno-cywilzacyjnymi staraniami w celu uwolnienia nas i Ziemi .

Jest jednak owo ale , o którym muszę z uczciwości napisać i z którym wraz z żoną miałem szansę się poznać po okresie kilku godzin od czasu wprowadzenia w czyn zalecanych przez niego działań .

Uprzedza on , że te działania spotkają się z natychmiastową reakcją owych pasożytów w stosunku do osób które je inicjują .Radzi by cokolwiek niemiłego ,by to nie było , pomijać to i brnąć nadal w zażyłość z Wyższą Jaźnią i wspieranie energią miłości jądra Ziemi , aż razem z Nią uzyska się upragnioną wolność i autonomię .

Osobom nie będącym pewnych swych sił /słowo ode mnie -również tym wątpiącym w prawdziwość tego opisu / zaleca tworzenie grup działania zespolonych z grupą zabezpieczającą tą pierwszą w celu obniżenia ewentualnych negatywnych reperkusji tego przedwsięwzięcia . Takie zbiorowe działanie -wymiana informacji , może również służyć obniżaniu zasłony w naszych umysłach w temacie : niewidzialne staje się stopniowo namacalne .

Cieszyło by mnie gdyby więcej osób zainteresował ten temat ,gdyż odbieram go jako bardzo prawdopodobny opis tego z czym mamy do czynienia , i jak się tego pozbyć .
By wesprzeć swe przekonania załączam refleksje , które przystają do tematu jednak nie umiałem ich włączyć w treść wypowiedzi .

Refleksje:

Zapatrzenie w materialność skupia nas na poszukiwaniu zła w ludziach i prowadzi do rewolucji -które nic nie dają .

Świadomość śmierci ciała nie musi być, bynajmniej bodźcem do szukania prawd uniwersalnych i dostrzegania patologii swego istnienia .

Świadomość byłem,jestem, będę - ciągłości swego istnienia , wymusza skupianie się na tym co czynię dziś i jak to rzutuje na jutro . Zmusza do działania.

Nie wszytko złoto , co się świeci , a srebro w patynie też może być skarbem jak poniższe :

Nie walczymy bowiem przeciw krwi i ciału, ale przeciwko zwierzchnością i władzom, przeciwko władcom tego świata ciemności, przeciwko złym duchom na wyżynach niebieskich. (Ef 6,12) Tak św. Paweł w Liście do Efezjan .

Bezpieczniej jest dać częściową wiarę iż jest się / jako jednostka/ odzyskiwaną częścią większej całości , która niestety przy niesprzyjających warunkach może zupełnie przestać istnieć, niż żyć pewnością o istnieniu nieśmiertelnej wiecznej duszy , w którą wpisujemy obraz siebie , gdzie to wyobrażenie może być prawdziwe lub nie , albo aktualne - nie dla każdego .

Pozdrawiam

Marek

Perfect Master * 5th Degree
Perfect Master * 5th Degree

Kiedyś chyba przeczytałem o czymś podobnym, nie jestem pewien czy mowa jest o tym samym ale przeklejam fragment:
"Narzędzie kontroli ludzkości

Do czego zatem zmierzam? Otóż chciałabym przedstawić Wam teorię którą prezentuje również George Kavassilas, a mianowicie: piramidy w Gizie oraz te porozrzucane na całym świecie, odkryte i te jeszcze nieodkryte nie zostały zbudowane ot tak sobie bez powodu, ani nie zostały zbudowane ku czci swoich władców. Stanowią one bardzo ważny element naszego globalnego zniewolenia. Są czymś w rodzaju transmiterów emitujących skondensowaną energię męską na całą siatkę energetyczną planety. Energia ta utrzymuje nas w kontroli strachu, nie pozwala na zrównoważenie się energii męskiej z żeńską. To one utrzymują nas w ograniczeniu i zapomnieniu na temat swojej prawdziwej wewnętrznej mocy.
Są zatem narzędziem tego, co chcielibyśmy jak najszybciej zakończyć - naszego duchowego i fizycznego niewolnictwa, z którym jako dusze postanowiliśmy się zmierzyć przychodząc tutaj na Ziemię."
Dalej w następnej części materiału mowa jest właśnie o naszym sercu, które jest bramą do wyzwolenia.

Podaje link do tej części: http://projektinfinitus.pl/rok-2012/medytacje-21-grudnia-2012-moc-piramid-a-kontrola-ludzkosci-cz2

Pozdrawiam

Kros dziękuję za linka , przeczytałem tekst i bardzo mnie cieszy treść opisanej w nim hipnozy , gdyż potwierdza w mym rozumieniu, obserwacje owego człowieka na którego się powołuję.
Tą informację dostałem jako tłumaczenie z j.angielskiego b. koślawym językiem /zapewne przez tłumacza gogle /,bez informacji kto to publikuje .
Jednak jak dla mnie obie informacje wspierają się wzajemnie.

pozdrawiam

marek

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]