Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 03 lip 2020, 21:11

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ] 
Autor Wiadomość
Post: 28 cze 2013, 17:22 
Offline
Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 cze 2013, 19:03
Posty: 225
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Śląsk
Wątek pogodowy i nie tylko.
Leje i leje.
Wg najnowszych badań nasz stary prąd zatokowy nie dość ,że doznał rozszczepienia, to jest ryzyko jego wygaszenia i w efekcie trudne do przewidzenia zmiany klimatyczne na starym kontynencie (łącznie z małą epoką lodowcową)

Tyle sprawdzonych informacji.
http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/szale ... zatokowego
Pod dyskusję
Powodem jest:
1.Globalne ocieplenie ( wklejam pro-forma bo wiemy że to bzdura)
2.Aktywność Słońca
3.Katastrofa w zatoce Meksykańskiej

Jestem ciekaw Waszej opinii w 3 punkcie.

Czy wypływ ropy mógł zakłócić Golfstrom? (nie jestem klimatologiem)

Czy (nie wierzę ,że to piszę) katastrofa w zatoce mogła być celowa jako ... plan depopulacji Europy?

_________________
Cała wiedza pochodzi z doświadczenia
reszta to informacjaNa górę
 Wyświetl profil  
 
 

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 28 cze 2013, 17:22 
Offline
VIP Member
Awatar

Rejestracja: 17 kwie 2009, 22:37
Posty: 10000
Lokalizacja: PLNa górę
   
 
 
Post: 28 cze 2013, 20:12 
Offline
Master Elect of Nine * 9th Degree
Master Elect of Nine * 9th Degree

Rejestracja: 18 gru 2011, 5:38
Posty: 315
Z tego co wiem wypływ ropy spowodował zmianę kierunku prądu zatokowego i był główną przyczyną oziębienia klimatu w Europie.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 29 cze 2013, 8:08 
Offline
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 29 cze 2013, 8:05
Posty: 2
Płeć: mężczyzna
a czy to prawda że Obama odsunął media od katastrofy w zatoce Meksykańskiej?Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 29 cze 2013, 9:13 
Offline
Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 cze 2013, 19:03
Posty: 225
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Śląsk
Jeżeli faktycznie zmienia się klimat
Jeżeli faktycznie spory "wkład" w to ma zaburzenie(zanikanie) Prądu Zatokowego...

... to nasuwa się pytanie:

Czy awaria platformy Deep Horizonnie jest częścią planów depopulacji NWO?

Zmiany klimatyczne w mogą poważnie przetrzebić liczebność ludzkiej trzódki w tej części świata a już na pewno wpłyną na uruchomienie nadzwyczajnych procedur
...w imię dobra obywateli.

Nie będę przytaczał tutaj źródeł moich podejrzeń. Sami je znajdziecie.

żeby nie było , że nie ostrzegałem

_________________
Cała wiedza pochodzi z doświadczenia
reszta to informacjaNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 29 cze 2013, 9:19 
Offline
Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 kwie 2010, 23:43
Posty: 674
Lokalizacja: Londyn
Płeć: mężczyzna
Golfsztrom zanika! Ostrzeżenie przed ostrą i długą zimą

Opublikowano: 10.09.2010 | Kategorie: Ekologia, Nauka

Naukowcy dopiero co potwierdzili informacje, iż prąd zatokowy „Golfsztrom” został zablokowany, co doprowadziło do rozbicia (globalnego) oceanicznego pasa transmisyjnego (cyrkulacji termohalinowej). Skutki takiego stanu rzeczy mogą być już tej zimy katastrofalne dla całego globu. Zdjęcia satelitarne nie pozostawiają złudzeń, a naukowcy całkiem na poważnie dyskutują o scenariuszu podobnym do tego z filmu „Pojutrze”. W wielu regionach świata zanotowano najzimniejszy sierpień od setek lat, a w Alpach i w Tatrach spadł już śnieg. Także prognozy na wrzesień nie są niestety najlepsze, a sytuacja może się bardzo szybko pogorszyć, czyniąc z tej zimy: zimę tysiąclecia.

Niedawno pisaliśmy o wybuchu w Zatoce Meksykańskiej i potencjalnych skutkach tej katastrofy. Wspominaliśmy przy tym o informacji pochodzącej od włoskiego naukowca, wg. którego znany większości z nas prąd zatokowy „Golfsztrom” spowolnił swój bieg, tracąc 2/3 swojej siły. Właśnie otrzymaliśmy potwierdzenie tego faktu, wraz z opisem możliwych skutków takiej zmiany.

Zdjęcia satelitarne oraz wzajemnie potwierdzające się dane z NOAA (National Oceanic & Atmospheric Administration), CCAR (Colorado Center for Astrodynamics Research) i US Naval Sattelites pokazują jednoznacznie: Prąd Północnoatlantycki (link) oraz Prąd Norweski (link), będące przedłużeniem Golfsztromu praktycznie przestały istnieć!

Oba prądy były dotychczas odpowiedzialne za ogrzewanie wybrzeży Wielkiej Brytanii i Norwegii oraz były głównym regulatorem umiarkowanego klimatu w Europie. Ich zniknięcie, spowodowane oderwaniem prądu oceanicznego w Zatoce Meksykańskiej (Loop Current) od Prądu Florydzkiego oraz zablokowaniem części prądu Zatokowego (Golfsztrom), w odległości ok. 400 km od wybrzeży Północnej Karoliny (USA), otworzyło Europę na nieprzerwany napływ mas polarnego powietrza.

Proces ten wciąż przyspiesza, czego dowodzą najnowsze analizy satelitarne, ukazujące systematyczne zanikanie Prądu Zatokowego w wodach Oceanu Atlantyckiego. Taka sytuacja oznacza tylko jedno: nową epokę lodowcową dla Europy i gigantyczne zmiany klimatyczne na ziemi. Jedyną niewiadomą dla naukowców jest tylko to, czy proces schładzania Europy przebiegnie błyskawicznie (już tej zimy), czy też rozciągnie się na kilka lat.

Wikipedia podaje iż „Ta globalna cyrkulacja oceanu jest związana z wymianą energii pomiędzy tropikami i obszarami biegunowymi. Małe zmiany we własnościach cyrkulacji termohalinowej mogą powodować duże zmiany klimatyczne ze względu na dużą pojemność cieplną oceanu.”

Golfsztrom jest bardzo ważnym elementem cyrkulacji termohalinowej i utrata 2/3 jego siły, wraz ze zmianą kierunku cyrkulacji, nie jest wspomnianą wyżej „małą zmianą”. To jest gigantyczna zmiana, prowadząca do bardzo szybkich i potężnych zmian klimatycznych. „To nie jest już efekt motyla, lecz efekt słonia” – stwierdził Dr. Gianluigi Zangari, z Istituto Nazionale di Fisica Nucleare (Krajowy Instytut Fizyki Nuklearnej), który wspólnie z grupą innych naukowców, przez kilka kolejnych lat badał wpływ Golfsztromu na cyrkulację termohalinową.

Wszystko zaczęło się pod koniec lipca, kiedy to stwierdzono oderwanie się prądu wewnątrz Zatoki Meksykańskiej od Prądu Florydzkiego. Takie przypadki się już wcześniej, krotko-okresowo zdarzały, więc naukowcy nie przykładali do tego faktu specjalnej uwagi. Dopiero zdjęcia satelitarne, pokazujące długą na kilkaset kilometrów przerwę w Prądzie Zatokowym, u wybrzeży Karoliny Północnej, zwróciły ich uwagę i wtedy zaczęli oni ten proces pilnie obserwować.


Aktualne zdjęcie pokazujące temperatury wód Oceanu Atlantyckiego w jego północnym obszarze. Na zdjęciu wyraźnie widać wysoka temperaturę wód Zatoki Meksykańskiej oraz pas oziębiania się wód w miejscu gdzie powinien płynąć ciepły Golfsztrom. Kiedy porównacie powyższe zdjęcie termohaliny z poniższym zdjęciem to zobaczycie, że rejon północny wschodniego wybrzeża USA, który powinien być chłodniejszym akwenem, teraz jest bardzo ogrzany, co wpłynęło na falę niespotykanych upałów w tym rejonie (w tym w Nowym Jorku).

Pod koniec sierpnia nie było już wątpliwości. W Zatoce Meksykańskiej utworzył się stały prąd wirowy o zamkniętym obiegu, a temperatura wody w tym regionie podniosła się aż o 7 stopni. Stały brak zasilania prądu Florydzkiego z wód Zatoki Meksykańskiej oraz rozległa plama ropy doprowadziły do obniżenia temperatury wód oceanicznych u wschodnich wybrzeży USA i zaniku Golfsztromu. Ten znowuż nie był w stanie zasilać Pradów: Północnoatlantyckiego i Norweskiego, co doprowadziło w sierpniu do gwałtownych zmian temperatur w Europie. Utrzymanie się tej sytuacji może doprowadzić do jeszcze gwałtowniejszych zmian w najbliższych tygodniach, sprowadzając na całą Europę, katastrofalną w skutkach zimę.


Wygląd Prądu Zatokowego we wrześniu 2004 roku.


A tak wyglądał ten sam Prąd Zatokowy 22 sierpnia 2010 roku.

Jak potężny był Golfsztrom niech uświadomi wszystkim fakt, iż niósł on więcej (ciepłej) wody, niż wszystkie największe rzeki świata razem wzięte. Był to potężny strumień energii cieplnej, który opływając Europę od zachodu i północy, oddawał ciepło do atmosfery, tworząc tam pas cieplejszego powietrza i tym samym stale chroniąc nas od napływu bardzo mroźnego, polarnego powietrza. To wszystko przyczyniło się także do zablokowania tzw. Jet Stream-u (link) i przyczyniło się do upałów i pożarów w Rosji, a także powodzi w Azji Południowej.

Zarząd koncernu BP i administracja amerykańska doskonale zdawali sobie sprawę, tak z możliwych konsekwencji katastrofy w Zatoce Meksykańskiej, jak i z przebiegu zdarzeń (zanik Golfsztromu). Chęć uniknięcia odpowiedzialności (w tym finansowej) była podstawą odmówienia pomocy zagranicznej w akcjach ratowniczych i użycia Corexitu. Ten silnie toksyczny środek, mieszając się z ropą, doprowadza do jej tonięcia i osadzania się tuż nad dnem morskim, przez co wizualne efekty akcji ratowniczej są szybkie, a zalegające na dość dużych głębokościach, w Zatoce Meksykańskiej miliony ton ropy nie ma jak wykazać, przynajmniej do czasu kiedy obszar ten jest pod kontrolą USA. Jeśli ktoś przy tym myśli, że szkody ekologiczne będą z tego powodu mniejsze to bardzo się myli, ale to już inny temat.

Podczas akcji ratowniczej w zatoce, administracja Obamy uniemożliwiała mediom dostęp do obszaru objętego tą akcją, tak jak i dostęp do danych dot. wpływu katastrofy na środowisko. Nie obyło się też bez ujawnionych w międzyczasie fałszerstw w podawanych mediom informacjach. Nie jest zatem dziwne, że tak samo próbują wywierać nacisk na media w kwestii zaniku Golfsztromu, aby nikt bezpośrednio nie połączył tych zdarzeń.

Jak na razie więc oficjalne media milczą, mimo iż do ostrzeżeń Dr. Gianluigi Zangari przyłączyli się już inni – Dr. Deagle z NutriMedical, Matt Simmons i BK Lim.

Także wielu specjalistów z Cameron Ironworks, Tranocean Marine i Oceaneering International podziela ich zdanie, pozostając anonimowi ze względu na obawę przed utratą pracy. Tak przynajmniej twierdzi Lord Stearling Evansville – polityk Kanadyjski, którego pradziad był współzałożycielem kolonii angielskiej w Kanadzie, w XVII wieku.

Za kilka lub kilkanaście tygodni, borykając się z katastrofalną sytuacją w Europie i na świecie, w krajach zajętych ratowaniem tego co można nikt już nie będzie się zastanawiał , kto jest winny całej tej sytuacji.

Powyższe ostrzeżenie Dr Zangari może okazać się tylko częściowo słuszne, choć aktualna aura w Europie zdaje się raczej w pełni potwierdzać jego obawy. Może jednak nie będzie tak źle jak on przypuszcza. Jeśli jednak to on ma rację, to tzw. mass-media poinformują nas o tym jak zwykle za późno, kiedy to cały proces zmian klimatycznych, w tym drastycznego oziębiania naszego regionu, będzie już w toku. Można tylko przypuszczać co się wtedy będzie działo. pamiętajmy że jest to kwestia zaledwie kilku do kilkunastu tygodni.najgorszy scenariusz zakłada nawet zagrożenie życia dla 2/3 populacji na ziemi, zaledwie w ciągu jednego roku. Inny scenariusz mówi o okresie 5 letnim.

Australia – jeden z największych eksporterów pszenicy na świecie, boryka się właśnie z potężną plaga szarańczy. Jak zachowa się Rosja, która już wstrzymała eksport zbóż? W tym samym czasie nasz rząd informuje nas, że nie musimy się martwic o zapasy zbóż.

Czy Rosjanie nie przykręcą nam kurka z gazem? Jak Polska jest przygotowana na prawdziwie polarną zimę? Znów będzie pełne zaskoczenie? Kto pomoże setkom tysięcy Polaków i ludzi w innych krajach, w tak trudnych warunkach?

Według nas lepiej „dmuchać na zimne”, niż później wspólnie ponosić tragiczne konsekwencje lekceważenia ostrzeżeń i zaniedbań. Być może odpowiednia (jak najszybsza) reakcja społeczna, zmusi nasz rząd do ustosunkowania się do powyższego ostrzeżenia, a przynajmniej do określenia stopnia przygotowania się do ewentualnie bardzo mroźnej zimy.

Źródło i autorstwo: Globalna Świadomość

LINKOGRAFIA

1. http://europebusines.blogspot.com

2. http://www.iceagenow.com

3. http://en.wikipedia.org/wiki/Thermohaline_circulation

4. http://www.sott.net

5. http://www.telegraaf.nl

6. http://www.prfree.com

7. http://yowusa.com

8. http://www.nettavisen.no

9. http://www.businessweek.com

10. http://pl.wikipedia.org/wiki/Pr%C4%85d_Norweski

11. http://pl.wikipedia.org/wiki/Polnocnoatlantycki

12. http://wattsupwiththat.com

13. http://en.wikipedia.org/wiki/Loop_Current

14. http://pl.wikipedia.org/wiki/Pr%C4%85d_Florydzki

15. http://ccar.colorado.edu/main.html

16. http://www.noaa.gov

17. http://oilspillsolutionsnow.org

18. http://www.wunderground.com

19. http://www.portfolio.com

http://wolnemedia.net/ekologia/golfsztrom-zanika-ostrzezenie-przed-ostra-i-dluga-zima/

_________________
There is a city
http://www.youtube.com/watch?v=Ejd2rsXoQSI

ObrazekNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 29 cze 2013, 9:56 
Offline
Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 lut 2013, 16:42
Posty: 3412
Płeć: mężczyzna
kilka tematów poniżej jest to samo:
golfsztrom-zanika-bardzo-ciekawa-analiza-t12174.html

gdzie napisałeś:
"To pewnie kolejna teoria z serii spiskowych"
:puknijsie:

_________________
doświadczenie jest prawdziwe wewnątrz pudełka,ale samo pudełko już nieNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 29 cze 2013, 11:02 
Offline
Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 cze 2013, 19:03
Posty: 225
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Śląsk
Lipton,dar66 dzięki za wsparcie bibliograficzne:)
Przyda się w tym temacie takie kompendium.

Moje podejrzenia wynikają nie tyle z lektury(większość znam, choć nie wiem dlaczego umknął mi Twój wątek dar66 :wstydniś: ) ile z analizy znanych mi już faktów.
Już tak mam ,że wyłapuję kontekst empatycznie czy intuicyjnie i ufam własnym analizom.
Niepokoi mnie progresja logicznych powiązań pomiędzy faktami ,licznych, czasem bardzo od siebie odmiennych czy wręcz przeciwstawnych dyscyplin.
Zbyt wiele "wspólnych mianowników" w tych równaniach by wrzucać je do boxu z naklejką" Teorie spiskowe"
Nie jestem ekspertem, raczej analitykiem:)

Poszerzanie znajomości faktycznego stanu rzeczy i konfrontacja tej wiedzy z innymi, prędzej czy później zaowocuje wypracowaniem metod przeciwdziałania.(jak to się dzieje na przykład w Orgonite).

Martwi mnie fakt , że tu na forum, wielu pasjonuje się bzdetami a fakty mające bezpośredni fakt na naszą najbliższą przyszłość gdzieś umykają.
W dalszym ciągu ludzkie obawy i strachy biorą górę.
Prędzej uwierzymy w magiczne sztuczki Dynama niż w to że za chwilę jakiś twister zmiecie nam z chałupy dach.

Kiedy Marco Polo wrócił z wyprawy to wszyscy uwierzyli w potwory morskie ruchome góry , syreny.
Nie uwierzyli jednak ,że płynąc na wschód można mieć słońce po lewej burcie. A to była jedyna prawda w jego opowieści.

_________________
Cała wiedza pochodzi z doświadczenia
reszta to informacjaNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 29 cze 2013, 16:42 
Offline
Master Elect of Nine * 9th Degree
Master Elect of Nine * 9th Degree

Rejestracja: 18 gru 2011, 5:38
Posty: 315
Raczej nie sądzę żeby awaria z wyciekiem ropy w Zatoce Meksykańskiej była celowa dla depopulacji. Depopulację łatwiej jest zrobić przez puszczenie broni biologicznej lub przez wprowadzenie stanu wyjątkowego w wielu krajach i osadzenie ludzi w obozach koncentracyjnych. W USA już była próba z obozami FEMA. Po zalaniu przez Missisipi chyba dwa lata temu grupa obywateli z tych okolic została osadzona w tych obozach. Słuch o nich zaginął!!!! Wiem o tym od brata, którego kolega ma rodzinę w USA. Dali mu tylko znać że idą do obozu "dla przesiedleńców" FEMA i to była ostatnia wiadomość od nich. Kolega brata, gdy usłyszał o rzeczywistym celu istnienia obozów FEMA, tak się zdenerwował, że natychmiast odszedł z pracy i wyjechał na stypendium do Francji.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 29 cze 2013, 17:42 
Offline
Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 cze 2013, 19:03
Posty: 225
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Śląsk
dar66 pisze:
Podczas akcji ratowniczej w zatoce, administracja Obamy uniemożliwiała mediom dostęp do obszaru objętego tą akcją, tak jak i dostęp do danych dot. wpływu katastrofy na środowisko. Nie obyło się też bez ujawnionych w międzyczasie fałszerstw w podawanych mediom informacjach. Nie jest zatem dziwne, że tak samo próbują wywierać nacisk na media w kwestii zaniku Golfsztromu, aby nikt bezpośrednio nie połączył tych zdarzeń.


nawet jeśli nie spowodowali to wykorzystali okazję z marszu
Jakoś bardzo na rękę była ta awaria.
MrSpock pisze:
Depopulację łatwiej jest zrobić przez puszczenie broni biologicznej lub przez wprowadzenie stanu wyjątkowego w wielu krajach i osadzenie ludzi w obozach koncentracyjnych.

Działania NWO są głębiej zakamuflowane, niemniej doświadczenia z takich obozów mogą być przydatne w przypadku klęsk żywiołowych o charakterze globalnym.

Planów depopulacji jest wiele i NWO nie ogranicza się li tylko do jednej metody
-chemtrails
-szczepionki
-GMO
-polityka fiskalna
-elektro-smog
-HAARP
.
.
.
.
.
-zmiany klimatyczne


ktoś uzupełni listę?

_________________
Cała wiedza pochodzi z doświadczenia
reszta to informacja


Ostatnio zmieniony 29 cze 2013, 19:18 przez Nautic, łącznie zmieniany 1 raz


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 29 cze 2013, 18:37 
Offline
Master Elect of Nine * 9th Degree
Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 gru 2011, 12:14
Posty: 367
Lokalizacja: Płd. - wsch. Łodzi
Płeć: mężczyzna
Nie uzupełnię listy, natomiast proszę o niepisanie na czerwono.
Kolor zarezerwowany dla uwag moderatorów i adminów.
Taki zwyczaj, przynajmniej na tym forum.

:hejka:Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 29 cze 2013, 19:17 
Offline
Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 cze 2013, 19:03
Posty: 225
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Śląsk
:spoko: Maks

już zmieniam:)

_________________
Cała wiedza pochodzi z doświadczenia
reszta to informacjaNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 07 lip 2013, 15:44 
Offline
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 29 cze 2013, 8:05
Posty: 2
Płeć: mężczyzna
MrSpock pisze:
Raczej nie sądzę żeby awaria z wyciekiem ropy w Zatoce Meksykańskiej była celowa dla depopulacji. Depopulację łatwiej jest zrobić przez puszczenie broni biologicznej lub przez wprowadzenie stanu wyjątkowego w wielu krajach i osadzenie ludzi w obozach koncentracyjnych. W USA już była próba z obozami FEMA. Po zalaniu przez Missisipi chyba dwa lata temu grupa obywateli z tych okolic została osadzona w tych obozach. Słuch o nich zaginął!!!! Wiem o tym od brata, którego kolega ma rodzinę w USA. Dali mu tylko znać że idą do obozu "dla przesiedleńców" FEMA i to była ostatnia wiadomość od nich. Kolega brata, gdy usłyszał o rzeczywistym celu istnienia obozów FEMA, tak się zdenerwował, że natychmiast odszedł z pracy i wyjechał na stypendium do Francji.


Po co atakować bronią biologiczną, o której będzie głośno, jak można zrobić to po cichu i powoli? potem dobic :DNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 07 lip 2013, 20:36 
Offline
Master Elect of Nine * 9th Degree
Master Elect of Nine * 9th Degree

Rejestracja: 18 gru 2011, 5:38
Posty: 315
No ale związek między wyciekiem ropy a depopulacją jest tak niepewny, że ludzie u władzy, chcąc uzyskać efekt, użyliby raczej metody dającej pewność powodzenia. W przypadku wycieku, nie było wiadomo jak on zmieni Prąd Zatokowy, co z kolei nie działa aż tak zabójczo a jedynie ochładza klimat.

Sądzę że możemy jeszcze się spodziewać jakichś infekcji wirusowych (broń biologiczna) bo takie metody zabijania są planowane przez władze.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 25 lip 2013, 17:03 
Offline
Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 cze 2013, 19:03
Posty: 225
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Śląsk
MrSpock pisze:
związek między wyciekiem ropy a depopulacją jest tak niepewny


Być może nie był w pełni zamierzony ale na pewno na "rękę"
Jeżeli Prąd Zatokowy zaniknie to będziemy mieli niezły pasztet pogodowy.
Dorzucisz do kotła :
Nautic pisze:
-chemtrails
-szczepionki
-GMO
-polityka fiskalna
-elektro-smog
-HAARP


i masz zwielokrotnioną synergię.
Ale nawet bez NWO , brak Golfsztromu wpędzi stary kontynent w kłopoty, przy których reszta blednie.

-- 13 mar 2014, 12:44 --

Paradoksalnie, po zimie , okazało się , że wciąż mało wiemy o zależnościach pogodowych.
Golfsztrom ogrzewał Europę i jego zaburzenie , na logikę mogło spowodować ochłodzenie Europy.
Mogło ale nie.. bo zmiennych jest więcej, prądy strumieniowe też były zależne od tego co się dzieje w oceanie.
Tak więc, była zima ale w Ameryce, a u nas zwrotnikowe powietrze. Sam byłem zdziwiony kiedy rano mój samochód zapaćkany był na żółto pyłem znad Sahary.
Nie wydaje mi się, by istniał jakiś zaawansowany model prognozowania pogody globalnej.
Duże dzieci z NWO , bawią się pogodą jak maluch granatem.
Jest jakaś jednak mądrość z Matce Naturze , że obraca się przeciwko tym , którzy mienią się być mądrzejszymi od niej samej.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Nowości Nowości Mapa Strony Mapa Strony Index Mapy strony Index Mapy strony RSS RSS Lista kanałów Lista kanałów | Powered by phpBB © 2007 phpBB3 Group