Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 23 sty 2019, 19:40

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
Master Mason * 3rd Degree
Awatar użytkownika

Obrazek

Cytuj:
To proste i wygodne rozwiązanie, bo automat jest czynny całą dobę - mówi w rozmowie z RMF FM jego twórca Paweł Grondalczyk.

Istnieje potrzeba, żeby ludzie mieli łatwiej, czyli kupowali znicze przed cmentarzem. Znicze są dostępne o każdej porze dnia i nocy. W nocy (maszyna - red.) nawet świeci, w związku z czym można kupić znicze w dobrych warunkach - podkreśla Grondalczyk.

Zdjęcie i artykuł pochodzi z https://www.rmf24.pl/fakty/polska/news- ... Id,2651342

Cytuj:
Istnieje potrzeba, żeby ludzie mieli łatwiej

No więc ja bym się chciał zapytać, czy przypadkiem nie istnieje potrzeba, by ludzie mieli łatwiej i nie musieli przeżuwać pożywienia, tylko wprowadzona zostałaby rurka do przewodu pokarmowego i tak wpompowano by jedzenie prosto z drukarki 3D?

Następnie rurką z odbytu przetworzona żywność trafiałaby prosto do kanalizacji.
Ale nie w jakichś tam spartańskich warunkach piwnicznych. Transhumanizm "pełną gębą", 100% higieny. Przewody z jedzeniem wpinane jak USB.
Brak potrzeby stosowania papieru toaletowego, gniazdo z zaślepką w du*ie i wpinamy w niego kabel, regulujemy przy tym moc ssania, przydatne byłoby to przy zatwardzeniach.

I tym oto sposobem ludzie mieliby łatwiej. Tylko czy szłoby zrobić jeszcze coś więcej w kierunku by było łatwiej? Bo nie wiem?
Tak od narodzin aż do śmierci i pochówku, pod czujnym okiem kamery zniczomatu.

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 31 paź 2018, 15:13 
VIP Member
Awatar

Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

piranha
Cytuj:
Tylko czy szłoby zrobić jeszcze coś więcej w kierunku by było łatwiej? Bo nie wiem?
Tak od narodzin aż do śmierci i pochówku, pod czujnym okiem kamery zniczomatu.

No kupujesz w takim zniczomacie znicz , a następnie obok stoi automat do samobójstwa.

"Podczas kwietniowych targów pogrzebowych, które zorganizowano w Amsterdamie, Philip Nitschke zaprezentował swój najnowszy wynalazek – kapsułę służącą do eutanazji. Twórca nazwał ją „Sarco".
Konstruktor Philip Nitschke zaprezentował swój wynalazek w technologii VR (rzeczywistości wirtualnej).
Kapsuły mają być wytwarzane w technologii druku 3D. Twórca myśli teraz o projekcie stworzenia własnego i darmowego oprogramowania. Zainteresowani mogliby je pobrać i dostosować do swoich potrzeb."
https://www.fakt.pl/wydarzenia/swiat/ma ... ke/31ln3d9

"To przekroczenie wszelkich granic; cała ta rzeczywistość wyrasta z totalnej pogardy dla człowieczeństwa i wartości ludzkiego życia – komentuje ks. prof. Paweł Bortkiewicz, bioetyk.

– Ta pogarda bierze się z kolei stąd, że człowiek został oderwany od swojego źródła i swojego przeznaczenia – od Boga. Traktowany jest jako przedmiot komercji, przedmiot rzucony w wolny rynek konsumpcji. W takiej sytuacji decyduje to, co jest praktyczne, użytecznościowe, finansowo korzystne. Do tego trzeba dodać domieszkę perwersyjnej estetyki. Jeżeli rozpatrujemy tragedię ludzkiej śmierci w takich kategoriach, że rzucenie się pod pociąg jest nieestetyczne i nieużyteczne, bo to są poszarpane zwłoki, a jednocześnie jest wstrzymany ruch pociągu, natomiast eutanazja w kapsule eutanatycznej nie koliduje z tymi elementami, to mamy do czynienia z jakąś perwersyjna estetyką i perwersyjną użytecznością – akcentuje kapłan."
http://www.radiomaryja.pl/informacje/w- ... eutanazji/

Obrazek

Awatar użytkownika

Tańcząca, Taaaak! :mrgreen: To jest idealne rozwiązanie i śmiało mogę potwierdzić, że jest to ostateczne rozwiązanie kwestii ludzkiej, tudzież "ułatwiania sobie życia" :język: Lepszego nikt nic nie wymyśli :)

I.M.P, nie w tym rzecz, piszesz o potrzebnych rzeczach, które osiągnęliśmy jako ludzkość. Ok zgadzam się z tym.
Dział Humor, więc odpowiem humorystycznie.

- Rury kanalizacyjne i te ze studni dzięki którym mam wodę w kranie - są super, czy podłączać je do krtani i do odbytu celem ułatwiania sobie życia - kwestia dyskusyjna.
- Zielenina, czy to gotowanie w garnkach - również kwestia dyskusyjna, preferuję warzywa na surowo, ale gotowanymi nie pogardze.
- Samochody, pociągi, samoloty - stanowczy sprzeciw, od XIX wieku na rynku samochodowym stagnacja, pompujemy ropę, gaz i od dziesiątek lat nic się nie zmienia. Już dawno samochody powinny przejść na solary. Co z tego, że byłby wolniejsze i nie można by się roje*ać jadąc 270 km/h? Ekologia ponad wszystko.

Ale nie będziemy się kłócić o rzeczy bardziej, lub mniej przydatne, bo to kwestia indywidualna.

Zajmijmy się zniczomatem i maszyną do samobójstw.
Przepraszam za słownictwo, ale jeśli przykładowo ktoś chciałbym rozpi*rdolić taki zniczomat, albo maszynę do samobójstw, to powinien użyć środków tradycyjnych typu - kamienie, cegły, patyki itd?
Czy pójść w nowoczesność - Granatnik RPG-7? :D Ja bym wolał granatnik, powoduje on spore zniszczenia, ależ byłoby wielkie bum, znicze mają w sobie sporo wosku :D Nie jestem chemikiem i nie wiem jak wyglądałoby spotkanie pocisku rakietowego z maszyną ze zniczami w środku. Podejrzewam, że nieciekawie, ale spektakularnie.

Z maszyną do samobójstw gorzej :mrgreen: Mogłaby przetrzymać strzał z wyrzutni rakiet, wygląda solidnie i mógłby być problem ze zniszczeniem tak futurystycznego cacuszka.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]