Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 29 maja 2017, 23:49

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Witam jestem tu nowy i jestem tu z polecenia mojego przyjaciela który jest tu forumowiczem.

Chcialbym przedstawić swój problem:

2 tygodnie temu we śnie zaatakowala mnie Zmora w nocy ...
Atak polegał na tym że pościelą próbowala mnie udusić i sie szybko to kończylo i jej atak powtarzał się 4-5 razy pod rząd.
Podczas przedostatniego jej ataku dusiła mnie do takiego momentu że już gasłem we śnie(czyli umierałem)
mialem w oczach łzy i nie moglem z siebie głosu wydobyć i nagle chwyciła mnie furia i złapalem ją za ręce bo je czułem i je dotykalem i zacząłem się z nią szarpać .
W ostatnim ataku jej mialem cyrkiel pod ręką i gdy próbowala dusić to zlapalem ją za ręke i ciąłem po rękach i ustąpila i zniknela.
2 tygodnie temu po jej ataku byłem wściekly ponieważ noc mialem nieprzespaną i mnie to dotknelo czyli zmora...I balem sie przez 3 dni zasnąć...

Zaatakowala ponownie dzisiaj w nocy o 2.00.
Tym razem już nie byla taka silna i już sie jej nie balem tylko zębami próbowalem przegryść jej nadgarstki i wzywalem o pomoc Śp przyjaciela by mi pomogl...
Nie zjawil sie.

Wiem że to nienornalnie brzmi ale nie wiem co sie dzieje.
Co te ataki zmory mogą oznaczać oraz konfrontacja z nią????

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 14 maja 2017, 19:11 
VIP Member
Awatar

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Cytuj:
Wiem że to nienornalnie brzmi ale nie wiem co sie dzieje.
Co te ataki zmory mogą oznaczać oraz konfrontacja z nią????

Jeśli w twoim życiu jest to przypadek odosobniony. To może znaczyć to tylko tyle, że zwróciłeś na siebie uwagę. Zawsze jest jakaś przyczyna i coś musiało być tym czynnikiem, który przyciągnął to do ciebie. To może być wszystko, wiedza, myśl (myślenie o czymś) rytuał, nowe zainteresowanie/fascynacja, nowi ludzie/środowisko.

Wspomniałeś coś o Śp przyjacielu. To jest ostatnie miejsce w którym ludzie szukają w takich chwilach pomocy w pierwszej kolejności, chyba, że... wydarzyło się to niedawno. Dlatego znalazło się na liście. I również stało się skutkiem tych doświadczeń.

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

@kulebin
no i widzisz że takie rzeczy się zdarzają?Większość nawet swoim najbliższym o tym nie wspomina,bo rekację można sobie dopowiedzieć.
Zmora,duchy nieczyste,dusiołki,niższy astral...
W coś się chyba wpakowałeś,może niechcąco,ale ja bym to zobaczył w taki sposób:

1.istnieją takie sytuacje ,w których osoba zmarła z całych swoich sił [dokładnie je ma w różnym natężeniu] próbuje w jakikolwiek sposób dotrzeć do bliskich,którzy jej odejście opłakują.Wg naszego odmierzania czasu może minąć np.tydzień,miesiąc,nawet może rok i każda próba z tamtej strony kończy się fiaskiem.Totalne zeronic.
Próbuje w inny sposób,spośród znajomych,sąsiadów...jakoś dać znak,jakikolwiek.I znowu nic.Odpuszcza,rozumie swoją sytuację.
Są istnienia tu już nieobecne,które po swoim odejściu potrafią wygenerować taką siłę,że są w stanie np.zrzucić ze stołu paczkę zapałek albo przewrócić krzesło,nawet przestawić mebla.Tak się działo chyba od zawsze,a niekoniecznie za życia uprawiali jakieś tai-chi albo z innej strony czarną magię.

2.coś być może masz nie tak ze swoją energetyką,czyli ja bym to chyba nazwał dziurami w aurze.To powoduje na przykład,że taki byt ma swoją siłą dostęp ze skutkiem wywołania odczucia fizycznego,i że potrafi to aż w taki sposób, namacalnie .Takie przykłady również bywały w przeszłosci,więc nic nowego.

Są frustraci,którzy nie potrafią się z odejściem pogodzić i zależności od tego kim za życia tu byli starają się za wszelką cenę się zamanifestować.Sporo pośród nich to degeneraci i zarazem samobójcy,ale też z innej strony ludzie,którzy za życia przerwanego nagle nie potrafią się pogodzić z materialną stratą,z swoim straconym dobrobytem i próbują jakkolwiek zwrócić na siebie uwagę,nawet w tak drastyczny sposób jakiego doświadczyłeś-byle by znaleźć domniemanego winnego i się wyładować.

No właśnie,dlaczego Ty?Tobie?
W przypadki nie wierz,Kolega wyżej to też zauważył,a sam opis jest nakreślonym efektem końcowym tej manifestacji.No jasne,przyczyna nieznana.Na pewno?
To nie jest tak,że taki byt sobie gdzieś łazi po okolicy i szuka sobie przypadkowej ofiary.
,
Czy Twój przyjaciel odszedł w sposób naturalny?Dlaczego na myśl Ci przyszło wezwać akurat jego?

Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Sluchajcie.

U mnie to tak.

Uprawiam sporty walki, mialem troche upadków i po ostatnim się podnosze wciąż ale jest już lepiej.
Co do frustracji to nie moge sie do końca pogodzić z odejściem byłej dziewczyny i przez ten rok bardzo mi cięzko było a przyjaciela zabito w wigilie 2015 roku i przyznaje że po śmierci kogoś innego do dziś rozpaczam bo popelnil samobójstwo.
Przyznaje nie mialem do końca super życia czy też normalnego i mechanizmy które pozwolily by mi wygrać lub żyć inaczej są niestety jeszcze wyłączone wiec żeby sie pozbierać po tym wszystkim to chodze na terapie do Psychologa który jest również Hipnotyzerem bo tylko Hipnoza może mi teraz może pomóc a sama rozmowa mi nie do końca pomaga niestety .
Nie licze na pochwale lecz na różne uwagi i pomoc.

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Mnie takie historie od dawna interesują,ale o tak drastycznym przypadku słyszę po raz drugi,może trzeci w życiu.
Tak naprawdę cała ta sytuacja sprowadza się do domniemań,a nie wskazania palcem co/kto to był i co z tym zrobić by się nie powtórzyło.
Trudno tak wprost coś odpisać,ale spróbuję tak na wyczucie:

Wróć do tego dnia w którym nastąpił ten atak w nocy.To był taki zwykły dzień jak codzień? Zwykła data z Twojego życia nie kojarząca się z niczym?

Cytuj:
... W ostatnim ataku jej mialem cyrkiel pod ręką i gdy próbowala dusić to zlapalem ją za ręke i ciąłem po rękach i ustąpila i zniknela.
.Czyli nie tyle wyczułeś co widziałeś tą rekę-tak?A skoro ją złapałeś to pewnie byś rozróżnił czy należała do kobiety czy faceta-jak byś to ocenił?

Cytuj:
... i mechanizmy które pozwolily by mi wygrać lub żyć inaczej są niestety jeszcze wyłączone...

A skąd Ci się taka bzdura w głowie pojawiła??
Kto to ma włączyć jak nie TY sam?!
Wiesz co to jest wiara we własne siły,we własnego siebie?
Nie,to nie pięści-to taki Bruce Lee,śpiący jeszcze wewnątrz i bezagresywny.

Życie na poziomie wewnętrznej załamki nie prowadzi do niczego dobrego,przecież zauważyłeś.
Dobry psycholog może jakoś podbudować psyche a i pewnie mu opisałeś ten przypadek od którego tu zacząłeś temat.
,
a tak edytując wpis ok 19tej:
wiesz co?To zabrzmi jak nie do wiary,może nawet ciut głupio,ale skoro ten byt [owy ktos] potrafi manifestować się poprzez fizyczne ingerencje to najnormalniej zostaw przed snem gdzieś na stoliku obok ołówek i czystą kartkę-może oprócz agresji umie też pisać.

Ja osobiście dość dawno temu widziałem na wewnętrznej stronie zaparowanej szyby napis i narysowaną jakąś twarz z profilu.Odczułem i chłód jakiejś "zjawy" ,a na brzegu wersalki,obok siebie ugięcie się jej jakby ktoś fizycznie usiadł /chyba gdzieś kiedyś to tu opisywałem/.Parę osób uciekło z pokoju,ze strachu.
Znam nawet imię i nazwisko do tej pory tego człowieka,z Opola,który po paru głębszych wszedł do wody i tam pozostał...
Było tego trochę,ale nigdy nie było jakiejkolwiek formy dotknięcia w złym celu.Bo sobię nie życzę,ot pstryk.

Nieopodal mnie,no jakieś 10km jest pewien domek.Na sprzedaż od lat.Było trochę chętnych jakieś może ze 20 latek wstecz,ale ciągle stoi pusty,niezamieszkały.Jedna noc i się budzisz z np.krzesełkiem na łóżku,drzwi się same otwierają i cuda na kiju.Bo tak.
Zamieszkujący wcześniej sobie uzbdurał że to jego i wyłącznie jego,a cała reszta wypdalać.I strachy nie do wytrzymania,a wystarczyłoby odprowadzić takie istnienie do.."poczekalni".Ale kto,ale jak?Piszą o tym gdzieś w necie,w tv,albo nauczają w kościółkach?

Mam wrażenie,że się komuś kiedyś naraziłeś,i to zdrowo.I masz zemstę z zaświatów jakiegoś czubka.
Inne wrażenie-to się już nie powtórzy-to było przegięcie.

Wracaj do siebie,na przedwczoraj :)
Pozdrawiam

Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Wydaje mi sie, Sorry.., nie bede uzywal polskich znakow diaktrycznych,bo albo tablet nie lubi forum,albo forum klawiatury tableta.Wracam do tematu.., wydaje mi sie, ze zbyt wiele kombinujemy. Levibc nie wspomnial o jednej rzeczy, ktora najprawdopodobniej jest przyczyna zamieszania jesli oczywiscie nie mamy tu do czynienia z choroba psychiczna. Zapytam,czy nie dostales ostatnio prezentu. To moze byc cokolwiek.Nawet kwiat lub buzuteria. pomysl. Jesli tak wyrzuc to.Ponadto piszszesz, ze uprawiasz sporty walki.Domyslam sie, ze nie szkolisz sie zeby zabic, ale z pewnoscia wiesz,ze sila jest w umysle. Jezeli wiesz o czym powiem, to zrob to. Walka powoduje stan pewnejagresji. Jezeli mozesz sie w....c na cholernie dlugi czas to zrob tak. Wiem, wiem pewnie beda rady zeby pokonywac tego typu sukinsynow miloscia i wspolczuciem. i takie tam.Nie jestem specjalista w tych ' dziwnych ' tematach, ale wiem, ze strach, obawa nie działa W moim przypadku pomogło ciagle w...nie i zlosc.Nazywam to trybem 'kombat' Moja historia tez byla dluga i pewnie potrafie sobie wyobrazic jak jest u Ciebie. Wiecej nie potrafie pomoc. Mam tylko te dwie rady. Dar66 jest w tym lepszy zapewne, ale jesli czujesz, czy wiesz o czym klikam - sprobuj.

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

tego typu przypadki nie są odosobnione,sporo i czytałem,słyszałem.
Tak z brzegu:
https://nautilus.org.pl/artykuly,2198.html
https://www.olabloga.pl/paraliz-senny-z ... -czy-demon

I kto takim ludziom cokolwiek pomoże?
Psycholog?chwilowo?no sorry-śmiech na sali
Stało się,przeżyto...wyobrażacie sobie takie coś w swoim życiu?
I co dalej?
Załamka?

Bo tak przenosząc to na typową fizyczność-wycinałeś drzewko i sobie rękę pocharatałeś,a potem ktoś to przyszył.
Nie ma sprawności jak wcześniej ,ale ręka działa.
Też przeżycie,inne?No dokładnie-takie naturalne i wytłumaczalne :)

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]