Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 17 lis 2019, 5:55

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 783 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 23, 24, 25, 26, 27
Autor Wiadomość
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Tutaj onet raczej jest pomijany.

A zmiany są takie, że ludzie, przynajmniej ci, z którymi się spotykają są bardziej otwarci na wszelakiego typu informacje, które dla nich są 'nowe' oraz chcą czegoś innego od życia niż tylko upić się w sobotę po ciężkim tygodniu harówy i mieć mega kaca.

I to ludzie nie związani z jakąkolwiek formą rozwoju wewnętrznego - więc o czymś to świadczy i to przynajmniej bardzo mnie cieszy :D.

Więc w TU i TERAZ bądźmy zmianą!!!

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 18 paź 2013, 16:12 
VIP Member
Awatar

Egipska jasnowidząca: w 2014 roku mapa świata się zmieni
Cytuj:

Ta sympatyczna kobieta w Kairze nazywana jest „carycą proroctw”. Przepowiadanie przyszłości w Egipcie jest rzemiosłem z tradycją i cieszy się szacunkiem. Aczkolwiek Egipcjanie wierzą nie wszystkim. Natomiast ta kobieta przez wielu jest traktowana poważnie. Z wykształcenia jest bakalarzem sztuki francuskiej, a z powołania – astrologiem i numerologiem. Jej przepowiednie są publikowane już od prawie 10 lat. Jak twierdzą jej liczni zwolennicy, słowa jasnowidzącej spełniają się z zaskakującą dokładnością.

Prawdziwą sławę Joy Ayad zyskała w tym roku, gdy przepowiedziała obalenie prezydenta Muhammada Mursiego, gdy pozycja prezydenta wydawała się niezachwiana. Mimo to z ekranu telewizji uporczywie mówiła o nieuchronnym odejściu Mursiego. Prowadzący z uśmiechem słuchali jej proroctw. W rezultacie sceptycy musieli przyznać porażkę.

W 2014 roku mapa świata się zmieni, a Rosja zyska większe wpływy niż Stany Zjednoczone i Chiny. W najbliższym czasie Arabię Saudyjską czeka powódź. Jest to jedynie kilka prognoz z jej wywiadu dla radia „Głos Rosji”:

Przepowiedziałam atak terrorystyczny w Aleksandrii i śmierć wiceprezydenta Egiptu Omara Sulejmana, trzęsienie ziemi w Iranie i huragan w Stanach Zjednoczonych. Wszystko to zostało opublikowane na mojej stronie na Facebooku.

Czy może Pani odkryć nam mechanizm przepowiadania?

Co się tyczy mechanizmu przepowiadania, to wszyscy chcą o tym wiedzieć, ja też. Niektóre moje prognozy na początku zaskakiwały mnie samą. Nie do końca rozumiałam, o co chodzi. Na przykład, wszystko wskazywało na to, że jeden z liderów egipskich „Braci Muzułmanów” zostanie poniżony z powodu kobiety, a drugi będzie się zachowywał jak kobieta. Kiedy to ogłosiłam, nie mogłam niczego wyraźnie wyjaśnić. Natomiast gdy niedługo po tym „Bracia” zostali obaleni, a ich przywódca duchowy Safuat Higazi został zdemaskowany z powodu żony, która zajmowała się koordynacją kontaktów „Braci” z palestyńskim Hamasem. Ponadto, przepowiedziałam, że minister obrony al-Sisi, który na przełomie czerwca i lipca poparł masowe wystąpienia o obalenie Mursiego, będzie się cieszył dużą popularnością, co właśnie stało się w rzeczywistości. Mówiłam o tym kilka miesięcy przed rewolucją 30 czerwca.

Co czeka nas w przyszłym roku?

Skoro mówię to do „Głosu Rosji”, to powiem – mówię to po raz pierwszy – że Rosja zdobędzie duże wpływy na świecie, większe niż Ameryka i Chiny. Egipt odzyska pozycję lidera wśród państw arabskich. Egipt i Rosja stworzą trwały związek. Sąsiadów Egiptu czekają ciężkie czasy. Dojdzie do drugiej rewolucji w Tunezji, w Libii zmieni się władza.

Ponadto nasz region nawiedzą klęski żywiołowe. Na przykład, w Egipcie spadnie śnieg. Arabia Saudyjska zostanie dotknięta powodzią, najprawdopodobniej Dżudda.

W 2014 roku zmieni się mapa świata, co wpłynie również na Rosję. Poza tym Rosja odeprze duży atak terrorystyczny. Pomogą w tym struktury siłowe oraz pewne technologie, o których nie wiemy i które w rzeczywistości są najdoskonalszymi na świecie.

W ogóle na świecie wiele rzeczy się zmieni. Wszystkie ważne wydarzenia, które zadecydowały o początku nowej epoki, nastąpiły już 2013 roku. Na razie wiele z tych wydarzeń jest ukrytych przed ludźmi, ale nieco później się o nich dowiemy. A teraz mamy się szykować na nowe czasy. Czasy te już nadchodzą.

http://alexjones.pl/pl/aj/aj-inne/aj-ci ... %99-zmieni

Awatar użytkownika

Cytuj:
W ogóle na świecie wiele rzeczy się zmieni. Wszystkie ważne wydarzenia, które zadecydowały o początku nowej epoki, nastąpiły już 2013 roku. Na razie wiele z tych wydarzeń jest ukrytych przed ludźmi, ale nieco później się o nich dowiemy. A teraz mamy się szykować na nowe czasy. Czasy te już nadchodzą.

Ogólnie nie wierzę osobiście w jakieś tam przepowiednie, gdyż uważam, że przyszłość nie jest z góry przesądzona i nie wiadomo co się wydarzy - można jedynie z pewnym prawdopodobieństwem prognozować (coś jak pogodę i albo się sprawdzi, albo nie).

Nie mniej jednak wiadomo, że te pojebusy mają jobla na punkcie pewnych liczb, jak np. 13.
Jako, że jest rok 2013 można się spodziewać czegoś specjalnego (np. sto lat temu w 1913 przed samymi świętami BN "przejęli pieniądz", czy też ostatecznie zawładnęli nim - chodzi oczywiście o stworzenie Federalnej Rezerwy, czyli tzw. "centralnego banku" USA, przez co faktycznie całkowicie przejęli kontrole nad amerykańskim rządem).
Zwłaszcza biorąc pod uwagę co się dzieje w Stanach i o czym była mowa w wątku: Potężne ruchy FEMA i DHS w USA - mam namyśli, że szykują się na coś dużego, co ma nadejść w niedalekiej przyszłości (z racji tego, że nakupili duże zapasy m.in. żywności, która nie ma specjalnie długiego okresu przydatności, i że robili te ćwiczenia itd... itp...).

Tak więc odnosząc się również do tego, co fufek43 pisze tu -
fufek43 pisze:
natomiast ten screen Również wskazuje na jakieś wielkie święto.
Najprawdopodobniej noc sylwestrową.

- obawiam się, czy nie przygotowali czegoś specjalnego właśnie na tego Sylwestra 31.12.2013 r. (na początku daty też mamy trzynastkę tylko "odwróconą" Mruga ), ewentualnie na 13.12.2013 r. (?)

Nie wydaje mi się też, by jakieś znaczące wydarzenia byli w stanie ukryć... Nie licząc oczywiście planów, spisków, zmowy, itp... Chyba że coś w stylu tego co stało się w 1913 r. o czym wspomniałem wyżej.

Co o tym sądzicie?

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 783 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 23, 24, 25, 26, 27

Strefa czasowa UTC [letni]