Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 17 lis 2019, 5:22

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 783 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 23, 24, 25, 26, 27  Następna
Autor Wiadomość
Fellow Craft * 2nd Degree

Obrazek
Obrazek

KONSTRUKCJA CZŁOWIEKA W KWIECIE ŻYCIA .

Obrazek

"Tu jest potrzebna mądrość. Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy: liczba to bowiem człowieka. A liczba jego: sześćset sześćdziesiąt sześć." (Ap. 13:18).

Obrazek

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 10 maja 2013, 14:59 
VIP Member
Awatar

Perfect Master * 5th Degree

JEDEN a możesz jaśniej :D chyba coś pomieszałeś albo znamy inne interpretacje tej wyliczanki.

nie jestem optymistką globalna ściema z transformacją narobiła więcej spustoszenia w umysłach niż naprostowała ścieżek niektórzy nadal tkwią w zakodowanej przez ok 2 i więcej lat oczekiwań mentalności,...

i po raz kolejny okazało się że gram praktyki więcej wart od ton teorii i to praktyka czyni mistrza a nie kodowanie setek przekazów rzekomo anielskich czy kosmicznych istot, które same cierpią na pomieszanie a do tego mają swoje cele
środowiska są manipulowane i ośmieszane na 1 prawdziwą informacje przypada 10 fałszywych
jedno na szczęście jest pewne właściwa praktyka daje wyraźne rezultaty zarówno w świadomym śnieniu oobe jak i innych mocach świadomego umysłu jednak jak wiadomo nie jest to cel praktyki
dlatego wole sprawdzonych starych mistrzów niż super kosmiczne channelingi
pozdrowienia z 4 wymiaru rzeczywistości gdzie jest czas i przestrzeń i nic nowego pod słońcem:))
po raz kolejny okazało się że bez pracy nie ma kołaczy :język:

Po pierwsze ja nie jestem jakimś chanelowcem , tylko rysuje to co czasem widzę .

Obrazek

Dzielę się tym co wiem albo zrozumię czy zobaczę , i chcę się podzielić .Pisałem wcześniej że nie jestem jakimś mistrzem ,lightworkerem czy wniebowstąpionym .Jesli mam byc szczery to chciałbym żeby każdy sam sprawdzał tak jak rozumie czy czuje .Uważam że MY wszyscy mamy zniszczone ,zgniecione i zabrudzone własne kwiaty życia czy pole ,przestrzeń czy ja(nazwa dowolna ) i to powoduje że jest ciężko połączyć górę z dołem .Pozatym jako jeden z pierwszych narysowem umysł ludzki i kule wcieleń :język: . Niemam zamiaru się mądrować ,bo każdy jest inny i inaczej rozumię .Dla mnie niema bogów czy bożków bo stwórca jest tylko jeden a my i wszystko w nim .A ja tak samo jak każdy staram się do niego dotrzeć mam dopiero 3 wcielenie na ziemi więc nie mniej do mnie pretensji że mało daje od siebie . :język:

aha...nie wiem czy to żart czy ty tak na serio, ale oki karzdy ma swoją rzeczywistość , pytałam konkretnie o cytat wyliczanke z bibli"liczba jego człowieka" co miałeś na myśli ...
3 wcielenie na ziemi to co robiłeś wcześniej, widziałam swojego ojca a myśle że przeciętnym jest śmiertelnikiem no może dość starym dobrze wytrenowanym w karzdym razie widziałam ziemskie wcielenia i było ich pi razy oko 500-1000 (może przesadziłam ale na pewno sporo)ale nie wiem dokładnie ...a ty tu tylko 3... i z kąd ta wiedza:) bardzo jestem ciekawa
a rysunki spoko ale widziałam coś podobnego gdzieś pewnie znaczy że postać człowieka i kwiatu życia mam opatrzoną:)

Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

To co czuje to po prostu niesamowite przyspieszenie czasu, a przynajmniej wszystkie zegarki wokół mnie zapierdzielają jak oszalałe. Dzień za dniem leci tak szybko, że aż bania mała. Wiosna też już w pełni, a ja dopiero się przyzwyczajam do liści na drzewach :D
Nie mam wcale więcej obowiązków, a i tak czas mnie ze wszystkim goni.

A może to tylko ze mną jest coś nie tak?

Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

fakt Mruga , zegarki oszalaly , tak to wszystko goni hehe ale może tak ma byc i nic nam do tego , poniedzialek i bach już piatek i wekendzik , tak na marginesie piszac to leci reklama na PR 3 ( lek na wypróznienia i hemoroidy ) :hejka: :hejka: :hejka: , wiecej wrazliwosci na muzyke , sztukę i takie tam zwykłe malowanie ,w ogóle fajnie jest czasami nerwowo ale pikus bawmy sie w życie ( zapisane juz ) :buja:

co do zegarków się zgadzam ale mój tato twierdzi że tak jest z wiekiem zmienia się postrzeganie czasu co nie zmienia faktu że w trakcie trwania 1 s nadal możemy policzyć do 3 :D
co do życia to nie wydaje mi się zapisane już...raczej zapis trwa na palecie nieskończonych możliwości :)

Awatar użytkownika

Lakszmi pisze:
mój tato twierdzi że tak jest z wiekiem zmienia się postrzeganie czasu

Haha, to mnie czeka straszny los w przyszłości jeśli już teraz mam takie przyspieszenie ;)

nie martw się może nie może przyśpieszać w nieskończoność :D inaczej też bym się bała o swój los :D
i może mieć to jakiś związek z poziomem energii...mam taką teorie

Awatar użytkownika

Lakszmi pisze:
może mieć to jakiś związek z poziomem energii

O jakiej energii mówisz?

Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Lakszmi pisze:
nie martw się może nie może przyśpieszać w nieskończoność :D inaczej też bym się bała o swój los :D
i może mieć to jakiś związek z poziomem energii...mam taką teorie

To ja też mam taką samą. Im wyższy poziom energii, tym więcej zdarzeń w tym samym czasie się dzieje. Choćby rozwój sieci telekomunikacyjnych. W jednostce czasu występuje więcej "jednostkowych wymian informacji". Kiedyś tego posta to by końmi wieźli...

Energia na planecie narasta. I nie tylko w telekomunikacji.

Zresztą Einstein też w sumie by się zgodził. W eksperymencie z bliźniakami - ten który poleciał z prędkością podświetlną miał znacznie więcej energii kinetycznej niż ten który został. W świecie bliźniaka astronauty działo się znacznie więcej na zewnątrz niego niż w świecie brata, który pozostał na Ziemi. Paradoksalnie, ten któremu świat tak zasuwał "za okienkiem" mniej się postarzał niż ten który pozostał.

Tak więc czas jest względny - im więcej się dzieje na zewnątrz, tym wolniej się starzejemy, taki prosty wniosek. :D

Pozdrawiam

Pamiętaj, że nawet najmniejszy wysiłek przyniesie korzyści w przyszłości. Tutaj nie chodzi o ideę, a o twoje życie! Warto się starać, choć w danej chwili może to wydawać się zupełnie bez sensu.
Miłość i Wdzięczność - najlepsza medytacja, modlitwa, ochrona. Patrz M. Emoto, woda.

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... 97Ic-UAZ0#!

http://wolnaplaneta.pl/terra/2013/05/22 ... wie-ziemi/

pozdrawiam

marek

thozo no to też ale choć akurat miałam na myśli to że jak człowiek jest mocny energetycznie co zwykle bywa do 18 rż:) znaczy pełen energii to mu nawet więcej zdarzeń w czasie nie przeszkadza bo potraf je objąć nadąża ..."_ dlatego po ćwiczeniach medytacyjnych mam wrażenie że mam trochę więcej czasu bo jestem doładowana i mam więcej energii żeby sprostać zadaniom ery informatyzacji;)

Awatar użytkownika

O jak najbardziej Lakszmi. Wcale nie trzeba mieć 18 lat, by mieć więcej energii. Poziom energii można zwiększać w dowolnym wieku np. tak:

http://davidicke.pl/forum/wysoki-poziom-energii-zyciowej-t2834.html

W sumie teraz mam więcej energii niż kiedy miałem 18 lat. :D

Do tego czas sam w sobie jest dziwny. Na pewno nasza racjonalna jego koncepcja nie jest łagodnie mówiąc precyzyjna.

Ja np. koncentruję się i mówię wewnątrz siebie: "TWORZĘ mnóstwo czasu dla siebie." zasilając tę myśl energią. I nagle okazuje się, że mam więcej czasu na to co lubię robić. Uwierz mi miałem okresy, kiedy nie miałem takiego luksusu.

Tworzę mnóstwo czasu dla siebie... :muza:

Pozdrawiam

Pamiętaj, że nawet najmniejszy wysiłek przyniesie korzyści w przyszłości. Tutaj nie chodzi o ideę, a o twoje życie! Warto się starać, choć w danej chwili może to wydawać się zupełnie bez sensu.
Miłość i Wdzięczność - najlepsza medytacja, modlitwa, ochrona. Patrz M. Emoto, woda.

Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree

Odkryłem sposób na naładowanie kart tarota.
Należy przygotować talię, najlepiej narysowaną odręcznie i dodać jeszcze jedną kartę, pustą.
Po przetasowaniu należy odnaleźć pustą kartę i spalić ją.
Tak przygotowana talia odkryje przed wami przyszłość.

Żeby stworzyć pozytywny zestaw kart tarota, należy skorzystać z obrazów malowanych przez ludzi biorących udział w Fairy Congress.
fairycongress.com

Dacie sobie z tym radę?

Tarot jest Tajemnicą.
Dziękuję, Proszę, Przepraszam, Sekret to są kody czwartej gęstości.

Użyjecie Tajemnicy zamiast Sekretu a dla siebie weźmiecie Sekret, po czym będziecie musieli osiedlać się na innej planecie ponieważ atmosfera Ziemi stanie się dla was trująca po czym kiedyś zrobicie najazd na Ziemię.

Czystą ekspresją energii jest gejzer, łączy w sobie wszystkie żywioły. Ogień, powietrze, wodę i ziemię.
Poskładajcie w jedną całość Żywiołaka Gejzeru.

Sekret jest złotą energią, Tajemnica jest fioletową energią.

Bóg Perun mi pomaga.
Atrybutem Boga Peruna jest piorun kulisty i tylko w ten sposób pomaga.

Master Mason * 3rd Degree
Master Mason * 3rd Degree

Niesamowity temat :) Sam fakt, że teraz siedzę i czytam Wasze relacje jest fantastycznym przykładem na "przyciąganie"do siebie rzeczy, ludzi którzy byli tak potrzebni.
Już od kilku lat przeżywam różne objawy "zsynchronizowania", najbardziej niepokojącym objawem były liczby mistrzowskie widziane po kilkanaście razy na dzień gdy wcale nie chciałam widzieć żadnych cyfr.
Bywało, że specjalnie nie patrzyłam na zegarek, tablicę rejestracyjną ale gdy tylko zapomniałam o postanowieniu prawie na pewno widziałam te cyfry. W ciągu dnia, moje oczy były przyciągane jak magnes do zegara tylko wtedy gdy miałam zobaczyć 22:22, 18:18, 21:21, 17:17, 11:11 i tak w kółko do znudzenia. Po kilku latach CODZIENNYCH synchronizacji liczbowych przywykłam to tego tak bardzo, że nie robi to na mnie większego wrażenia. Traktuję to jak miłą obecność duchowego opiekuna, który zaznacza swoją obecność.

Dziwne rzeczy dzieją się również gdy sobie wymarzę jakiś ciuch czy przedmiot. Zapominam o tym a tu nagle bach...kupuję czy dostaję coś identycznego co chciałam ;D
Przypadki są wręcz spektakularne, bo jaka jest szansa by w małym mieście, w komisie trafić nagle na miniaturowy rower o którym się myślało?
Albo jaka jest szansa by na Woodstoku wśród 120000 samochodów na parkingu, zaparkować akurat obok własnego kuzyna (nie znałam jego auta), ale myślałam o nim przed wyjazdem.
Dodatkowo spotkałam go przy samochodzie a to też niezwykła synchronizacja bo przecież mógł odjechać w każdej innej godzinie.

Inne objawy dotyczące zmian to dość nagłe odkrycie zdolności do uzdrawiania.
Czuję w palcach rąk silne ( dosyć bolesne) prądy rozsadzające niemal palce. Kiedy uzdrawiam kota albo kogoś na odległość takie uczucia są adekwatne do czynności, ale bywa że całymi dniami bolą mnie palce i jestem w stanie dokładnie wskazać miejsce gdzie wypływa energia.
Mój kot był "nieuleczalnie" chory, lekarz nie dawał mu szans na życie bez leków. Kotek cierpiał na dziurawą korę w nerkach, nerki po prostu przepuszczały białko i co rusz miał zapaść mocznicową.
Kotek niewyobrażalnie cierpiał, całymi dniami trząsł się w kuwecie siusiając krwią. Najpierw walczyliśmy o niego lekami, ziołami i olejem lnianym- wszystkim czym się dało. Uzdrawianie go energią przyszło po przeczytaniu książki "Kody uzdrawiania" ale było tylko dodatkiem do codziennych walk z kotem o połknięcie tabletki. Kot podczas uzdrawiania zmienia się "szmacianą lalę", wywraca białka oczu i otwiera pyszczek jakby był w transie ;)
Trochę z głupoty a trochę z lenistwa przestaliśmy mu dawać leki codziennie, tylko olej lub zioła jak nam się przypomniało i chciało. Niedawno zorientowałam się, że kot nie bierze żadnych leków od roku! Wszędzie go pełno, wygląda aż na zbyt zdrowego. Lekarz weterynarii myślał że kotek już padł skoro od roku nie przychodzimy po leki.

Mimo tego oczywistego sukcesu, Mąż nadal nie wierzy w żadne czary mary i uważa, że kot po prostu wyzdrowiał ;)
Inną sprawą też związaną z Mężem jest moje straszne "rozdwojenie" jeśli chodzi o posiadanie dziecka.
Mąż chciałby mieć dzieci ale ja podświadomie jakoś czuję, że to nie jest odpowiedni czas i świat na dziecko.
Mimo to chętnie kupuję ubranka dla noworodka, a bo może kiedyś, no niewiadomo...hehe Chcę dzieci ale nie na takim świecie, dziwne uczucie. Jakbym czekała na coś co ma przyjść i zmienić świat żebym mogła mieć w końcu dzieci nie bojąc się o ich duchowość. Mam nadzieję, że przyjdzie szybko bo latka lecą ;)

Cóż jeszcze...sny, sny, sny....niesamowite od zawsze kiedy pamiętam. Ostatnio taki najmocniejszy był o tysiącach Ufo na nocnym niebie, płonącym mieście i dylemacie....zostać w domu z rodziną czy szukać przyjaciela. Pobiegłam wśród pocisków ognia z nieba do domu przyjaciela ale go tam nie było ;(

Awatar użytkownika

Tylko widzicie, wątek ten został rozpoczęty w 2010 roku i już wtedy ludzie pisali o nie wiadomo jakich "zmianach". Po 3 latach ciągle ludzie piszą to samo. Obawiam się, że po kolejnych 3 będzie identycznie i tak, aż do znudzenia :D

LamConcept pisze:
Tylko widzicie, wątek ten został rozpoczęty w 2010 roku i już wtedy ludzie pisali o nie wiadomo jakich "zmianach". Po 3 latach ciągle ludzie piszą to samo. Obawiam się, że po kolejnych 3 będzie identycznie i tak, aż do znudzenia :D

czipowaniem straszono już w latach 70 a depopulacja miała nastąpić w połowie lat 90 ubiegłego wieku w wyniku rozprzestrzenienia się aids, o tym, że bracia w rozumie się ujawnią już lada dzień lada moment szkoda wspominać, niektórzy nie potrafią żyć bez straszaków inni bez niczym nie uzasadnionej nadziei na wielką zmianę na lepsze... :)

pozdrawiam

Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Ossosso pisze:
niektórzy nie potrafią żyć bez straszaków inni bez niczym nie uzasadnionej nadziei na wielką zmianę na lepsze...

Jak Cię lubiłem wcześniej..., tak Cie lubię coraz bardziej - teraz :spox: . Peace & Love :tak:

Awatar użytkownika

Cryptologicon pisze:
Ossosso pisze:
niektórzy nie potrafią żyć bez straszaków inni bez niczym nie uzasadnionej nadziei na wielką zmianę na lepsze...

Jak Cię lubiłem wcześniej..., tak Cie lubię coraz bardziej - teraz :spox: . Peace & Love :tak:

:D Ja tam lubię sobie pomarzyć, zawsze ta możliwość chociaż iluzoryczna poprawia mi humor ;)

SilverWolf pisze:
Odkryłem sposób na naładowanie kart tarota.
Należy przygotować talię, najlepiej narysowaną odręcznie i dodać jeszcze jedną kartę, pustą.
Po przetasowaniu należy odnaleźć pustą kartę i spalić ją.
Tak przygotowana talia odkryje przed wami przyszłość.

Żeby stworzyć pozytywny zestaw kart tarota, należy skorzystać z obrazów malowanych przez ludzi biorących udział w Fairy Congress.
fairycongress.com

Dacie sobie z tym radę?

Tarot jest Tajemnicą.
Dziękuję, Proszę, Przepraszam, Sekret to są kody czwartej gęstości.

Użyjecie Tajemnicy zamiast Sekretu a dla siebie weźmiecie Sekret, po czym będziecie musieli osiedlać się na innej planecie ponieważ atmosfera Ziemi stanie się dla was trująca po czym kiedyś zrobicie najazd na Ziemię.

Czystą ekspresją energii jest gejzer, łączy w sobie wszystkie żywioły. Ogień, powietrze, wodę i ziemię.
Poskładajcie w jedną całość Żywiołaka Gejzeru.

Sekret jest złotą energią, Tajemnica jest fioletową energią.

Bóg Perun mi pomaga.
Atrybutem Boga Peruna jest piorun kulisty i tylko w ten sposób pomaga.

Jak kto nie umie gadac z kartami to zadne rytualy mu nie pomoga. ;)

Tez mialam wlasnorecznie narysowana talie. Wlasnie w trakcie tworze nowa.

Tych, ktore mam... nie przygotowuje w zaden specjalny sposob. Ot co jakis czas oczyszczanko...

Pomocnicy przy pracy... jak najbardziej.

Co do zmian... sa... to sie czuje.

Entered Apprentice * 1st Degree
Entered Apprentice * 1st Degree

Tak się dzisiaj zastanawiam. Na świecie dzieje się tak wiele ostatnio (zarówno wśród samych ludzi i na zewnątrz nas), ale jakby ciągle nie przekłada się to na realną zmianę w naszym życiu. Może ujmę to inaczej. Zmiany w naszym życiu zachodzą cały czas, a ostatnio u większości pewnie bardziej dynamicznie... Tylko dokąd nas to prowadzi? Czy ktoś widzi/czuje jak to dalej się potoczy?

Tak wiem, że my jesteśmy zmianą i ludzie się budzą. Czuję też że system upada. Tylko też coraz więcej ludzi ginie, przeżywa poważne dramaty (karma/nie karma) i im później ten system upadnie tym gorzej dla wielu umęczonych mieszkańców tego świata. Czy to znaczy, że po przejściu przez ten niezbędny chaos nagle wszystko będzie dla nich lżejsze/bardziej klarowne?

Jedni twierdzą, że dla każdego wydarzy to się w swoim czasie. Inni jak Biblia, że czeka nas okres chaosu/turbulencji i po tym nastanie dla wszystkich pokój. Co więcej te kataklizmy i przestrogi biblijne jakby zdają się potwierdzać. A z drugiej strony chyba mało kto wierzy, że pewnego dnia na obłoku przyjdzie zbawiciel i tak to się nam skończy. Czy takie coś ma w ogóle sens... Myślę, że dla wielu nie. Wydaje się, że świat jest na krawędzi upadku (i to tak myślę od dobrych kilku lat) a jednak nie upadł jeszcze. Wydawało się, że Syria będzie preludium do III WŚW a jednak do tego nie doszło i chyba nie dojdzie. To faktycznie napawa mnie jakoś optymistycznie i daje wiarę, że pozytywne zmiany "niby jednak zachodzą".

Gdyby ktoś zapytał mnie to czego w takim razie oczekuję - czy takiego nagłego wydarzenia (np. program NESARA/ ujawnienie obcych), które nagle zmieni wszystko- to powiem wam, że nie. Bo to byłoby tak jak czekanie na zbawienie. To czego ja oczekuję to moment, w którym faktycznie ta szala negatywności zostanie przeważona przez światło albo inaczej mówiąc na moment, gdy cały świat powie po prostu STOP i zacznie powolny, ale już widoczny dla wszystkich (wielu) marsz ku pozytywnym przemianom. Na razie tego nie widzę, choć sądzę, że wiem(y) tyle co nic o tym co się faktycznie dzieje.

Tak więc, czy ktoś czuje jak to się może dalej potoczyć? Nie można powiedzieć, że kwestia kilku tygodni a kwestia kilku (np. 2-3/4) lat to znaczy niemal to samo, w domyśle 'wkrótce'. Ja akurat uważam, że ludzie potrzebują pozytywnych impulsów do ich wewnętrznej przemiany, a dużo trudniej zacząć ot tak, wbrew przeciwnościom itp. Nie dziwi mnie więc ani trochę zniecierpliwienie ludzi, bowiem część po prostu staje się coraz bardziej agresywna (a nie o taką zmianę chyba chodzi), a część upada na duchu. Mało ludzi tak naprawdę bowiem wie, jak należy postępować w tych trudnych i wymagających czasach.

Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree

Zostało Ci zaledwie kilka miesięcy a nie 2-4 lat.
Pozdrawiam

:stop: Ja już mam dość Krysiu UK ciągłego wyznaczania terminów, od Blossom GoodChild po Ashtarów i innych duchowych naciągaczy/ Ciągle wyznacza się terminy z których nic nie wynika....
myślę że za kilka miesięcy też się nic nie stanie. Ciągłe straszenie i dawanie nadziei...żałosne.

Bo trzeba zyc tu i teraz...

Co do tych roznych wyznacznikow konca... tak sobie mysle... ze te rozne przekazy, channelingi i co tam jeszcze... to jest wlasnie swiadome wprowadzanie ludzi w blad i powodowanie takiego chaosu.

Ludzie czekaja na niewiadomo co... a to sie dzieje...

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Cytuj:
Ja już mam dość Krysiu UK ciągłego wyznaczania terminów, od Blossom GoodChild po Ashtarów i innych duchowych naciągaczy/ Ciągle wyznacza się terminy z których nic nie wynika....
- + channelingi casjopejan, cheopsy i inne.

Ale żeby się na czymś zawieść to trzeba to najpierw wziąć na poważnie ....

Bardziej traktuję to jako dezinformację celowo sianą pośród naiwnych ludzi.
Mam dość odnosi się do prania ludziom mózgów, niekoniecznie tylko przez samych ludzi.
Nie próbuj mnie kolego oceniać co biorę na poważnie a co nie, bo nie masz o mnie za bardzo bladego pojęcia.
Hmm a co jest nadzwyczajnego w manipulacji poprzez channeling, Cointelpro>>? Zresztą jest o tym cały dział MILAB na forum Davidicke.pl :wacko: :bangheadwall: prowadzony przez Rogalę, gdzie szczegółowe sa opisane formy manipulacji środowiskami alternatywnymi. Zresztą nie tylko stoją za tym ludzie.

Ostatnio zmieniony 18 paź 2013, 14:02 przez Chaos, łącznie zmieniany 3 razy

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Cytuj:
Nie próbuj mnie kolego oceniać co biorę na poważnie a co nie, bo nie mam o mnie za bardzo bladego pojęcia

Masz rację - zgadzam się :D pewne rzeczy sobie uświadamiamy nie wiedząc o tym świadomie

Koleś i co się literówek czepiasz jak onetowy troll?? Czyżby Gimbusiarskie nawyki nawet na tym forum nie były co niektórym obce? Trochę to żałosne. :bangheadwall: Podleczyłeś swoje ego>?

Trochę to smutne, na takim forum spodziewałbym się pewnych różnic w zachowaniu ludzi, w porównaniu z Onet Forum....

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Chaos- nie spinaj się tak młody kolego- wyszło jak wyszło :) więcej dystansu- złościsz się jakby nie wiadomo co.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 783 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 23, 24, 25, 26, 27  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]