Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 17 lis 2019, 6:36

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 783 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27  Następna
Autor Wiadomość
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

W momencie gdy ta energia zakłóca nasz stan równowagi o zdrowiu możemy tylko pomarzyć.Wszystko jest zrobione celowo aby nas uwalić. :drugged:Usłyszeć mikrofale -Niewiele osób z powodu stałego stresu i szumu w uszach (Tinnitus) biegnie do lekarza.To jest impuls częstotliwości. Posłuchajcie :drugged: :!:

phpBB [video]

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 24 mar 2013, 23:06 
VIP Member
Awatar

Perfect Master * 5th Degree
Perfect Master * 5th Degree

jak dla mnie to po prostu dzwiek ok 13 000 Hz, mikrofala zaczyna sie od 1GHz, wiec o co tu chodzi??

Provost and Judge * 7th Degree

- "Chcę osiągnąć oświecenie" - Kto chce i oświecenia czego?
- "Muszę skupić się na doświadczaniu ...." - kto musi i doświadczaniu czym?
- "Walczę ze sobą, aby..." - kto walczy z kim i za pomocą czego?
- "Chcę, ale..." - kto chce?

Jeśli odpowiedź brzmi "ja"- to znaczy co konkretnie?

Jeśli chcę - to jak mogę coś osiągnąć, skoro chcę, zamiast osiągać?

Jeśli pytam "w jaki sposób", to jak chcę osiągnąć coś więcej pozostając w sferze ego-rozumienia?

Jeśli muszę- to jak chcę być wolny, skoro wolność będzie wynikiem przymusu?

Jeśli się staram- to jak mogę wznieść się ponad poziom, z którego kontroluję wznoszenie poprzez świadome "się staranie"?

Jeśli mówię "jestem oświecony"- to okłamuję sam siebie. Kto jest? Za pomocą czego stwierdza fakt "bycia oświeconym"? Czego "bycie" jest oświecone?

EGO kłóci się z innym EGO o to, które EGO jest bardziej ponad EGO.
Pozdrawiam Was, mam nadzieję, że z tej bitej piany jakieś dobre ciacho uda Wam się razem upiec :)

Intimate Secretary * 6th Degree
Awatar użytkownika

chciałem się podzielić moimi obserwacjami po nowym roku, mimo że nie mam pojęcia czy coś się stało wraz z 2012, bo wisi mi to totalnie, ale mianowicie:

z moich własnych obserwacji to nasilenie proroczych snów w moim doświadczeniu, śnią mi się na dzień, dwa przed spotkaniem osoby, które później widuje w miejscach takich jak we snach, mówią konkretne kwestie i w sumie podoba mi się to bardzo :dope:

wydaję mi się też, że ludzka myśl szybciej się urzeczywistnia, wiem to po doświadczeniach które mi towarzyszą i się realizują w szybkim tempie.

Tak samo jeśli chodzi o pogode, potrafię się dostosować, bo z cukru nie jestem. Ja już nie dokładam nic do żadnych chemtrailsów i urządzeń manipulujących pogodą, ale wydaje mi się że stan obecny jest wynikiem tego jakie mamy myśli, tego jak bardzo ta okropna bańka myśli męczy planete i tak to wraca.
Przez ostatni miesiąc np pracując z ludźmi i widząc ich nastawienie,
kiedy to "następny" tydzień miał być tym lepszym, już słonecznym i ciepłym to oddala się co tydzień.
Polandia narzeka jak to źle i niedobrze i to się przesuwa, wiosna nie nadciąga, bo dalej myśli są skupione na "(nie) chce zimy, (nie) chce zimna" itd.

Dbajcie o jakość swoich myśli! :tak:

Tak, najpierw przezywamy cos we snie, potem w swiecie "rzeczywistym"...

Duzo ludzi ma takie sny, wiekszosc nie umie ich zauwazac.

To tak, jak mowi sie, ze "mi sie nic nie sni". To nie tak, kazdy sni, tylko teraz zapamietac to... ;)

Mi ostatnio snilo sie, ze urodzilam dziecko... jakis czas temu, ze chodzilam w ciazy i bylam tu przed porodem, juz mialam rodzic, ale trzeba bylo na to poczekac. Teraz podczas pelni byl czas juz, ze urodzilam.
Cos zmienia sie u mnie w zyciu i duzo snow to potwierdza.
Zreszta widze to i bez snow a w snach po prostu odzwierciedlenie tego wszystkiego...

:)

Sny traktuje powaznie... nie ignoruje ich.

Ptl prawo przyciągania, wiesz jakos sie na to naciełam i nie jest to take proste jak bysmy chcieli.
Jak było by to skuteczne to mym dzis biegała za spodkami oraz kamerą w ręku :lol: . Jedak życie pisze zupełnie inne scsnariusze niż byc my bysmy chcieli i kompletnie bym zboczyła z drogi jaka mam podorzać, szybko bym zamkneła sie w wąskim gronie doswadczen i stereotypów. Więc ciesze sie ze ta droga sie dla mnie zakończyła i podąrzam w kierunku poznania samej siebie jak najlepiej i szukaniu w obrazach życia swojego odbicia.
Zgodze sie z Tobą w tej kwesti ze trzeba zawsze byc dobrej myśli i umieć znaleść pozytyw w kazdej sytacj, momo że to bywa strasznie cieżkie, np zmima która niechce nas opuścić z różnych powodów. Przyroda a my wraz z nią ucierpimy i to niestety niejest nic dobrego.

Awatar użytkownika

Gdybym nie wiedział co przeszkadza "prawu przyciągania" to bym tym nie rzucał na prawo i lewo :)

Nie jestem głosicielem sekretu, raczej - co z siebie dajesz to do Ciebie wraca, a w tym wypadku wracają u nas silnie pobudzane 'niskie' myśli negatywne.

Jakiekolwiek zabawy z fizyką kwantową są blokowane przez przekonania, więc jeśli masz jakieś przekonanie na dany temat to w życiu do Ciebie to nie przywędruje, bo masz zakodowane niepowodzenie, tego w sekrecie nie powiedzą, bo pieniądze się muszą im zgadzać.

Miesiąc temu jakoś przez tydzień moja współpracowniczka chorowała, a ja mówiłem sobie, że nie moge być chory, moge dopiero jak się zaczną ferie i ta dam, pierwszy dzień wolnego dla mnie, jakoś dziwnym trafem wszystko stało się tak, że się przeziębiłem. A na mnie nie działają inni kaszlący i kichający tylko braki/badz nadmiary czegoś w myśleniu.

A co do polszy to zakodowane jest, że nasz chrystusowy naród jak ma źle, to musi być źle i trzeba mówić że źle, bo jak tak źle być może?! :lol: Więc skutkiem tego co się zrobiło, dostało się kolejne, a baranki biedne toczące kamień pod górę toczą go dalej, zamiast się zorientować, że nic to nie przynosi dobrego i wypadałoby zmienić swoje zachowanie.

o matko to pogadaliśmy...
tylko takie pytanie czemu zrzucasz na innych ludzi i ich mysli wine za panującą zime, a moze sam sie do tego przyczyniasz :cooo?: . Bo wiesz ja jakos nie myśelk faktem zimy tylko stwierdzam fakt ze troszke sie mi juz przejadła. To wsyzstko nie zatrzymuje sie nad tym i ide dalej bo mam ciekawsze sprawy do przemyślenia niż sama zima.

Awatar użytkownika

Chyba od tego jest forum, żeby się dzielić opinią i rozmawiać na różne tematy? :tak:

Nie "zwalam", czynnie obserwuje na co dzień co ludzie robią i mówią, jak działa świadomość kolektywna i jaki ona ma wpływ na nas, na planetę,
więc ja jeden co najwyżej byłbym małym trybikiem, gdybym w ogóle się tą pogodą przejmował.

Też stwierdzam fakt widząc śnieg za oknem, ale ja jestem zimowcem i mi to nie przeszkadza,
po prostu mając do czynienia z dużą ilością ludzi, widzę jak głęboko zakorzenieni w matrixie nie wiedzą o czym myślą i co robią, tylko to co im się zaserwuje w prasie i mediach - i tak musi być, bo przecież tak powiedzieli, więc dokładają i dokładają, a jak tak dużo takich człowieczków się zbierze to później chyba są jakieś tego skutki hmm?

Jak Braden testował pozytywne skutki medytacji zbiorowej to tu mamy zbiorowy sabotaż narodowy :D

Oczywiście że mozesz wyrażać swoje zdanie i poglądy, (ale bez zapędów fanatycznych :D, nie twierdze ze tak masz ale sa nektóre jednostki co za wsoje poglądy są zdolni do wszystkiego).
Kiedyś obiło sie mi o uszy ze słyszymy to co chcemy slyszeć. Po prostu jesteśmy na pewne sugestie bardzo wyczuleni i dociera do nas to co ma docierać badz na co jestesmy zapropgramowani.
Co do zmimy ja jej nie lubie, Wydaje sie mi ze ona robi nam piskusa i niechce nas opuścic, ciężko jest sie jej rozstac z nami :D

Awatar użytkownika

U mnie podobnie jak u Ptl- moje myśli się wreszcie materializują i to w szybkim tempie. Non stop zdarzają się sytuacje które mnie poztywnie zaskakują. Z innych rzeczy to wszystko dookoła widzę i czuję intensywniej niż wcześniej, wyraźnie rozwijają się moje zdolności telepatyczne. Zmieniły się też priorytety i spojrzenie na świat. Są bardziej dojrzałe i stałe. Spotykam coraz więcej osób myślących podobnie do mnie. Odkrywam dobro w sobie i innych (mimo wcześniejszego zwatpienia w ludzi). Poza tym całkowicie pochłonął mnie świat duchowy. Mam mocne przeświadczenie że wszystko jest możliwe jakby puściły jakieś blokady. Bardzo podoba mi się to co jest teraz i chce więcej :hi hi:

Cóż dalej nie czuję, nie widzę żadnych zmian. Nie mam żadnych iskierek/mroczków przed oczami, ludzie nie mają żadnych odbarwień wokół siebie, brak proroczych snów czy nawet pospolitego OOBE czy świadomego snu. Jestem zwykłym śmiertelnikiem, zero supermocy :P

Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Witam po długiej przerwie

Chcę tylko powiedzieć, że zmiany zachodzą (to fakt) ale wyłącznie te negatywne - ale muszą, bo muszą się wypalić stare energie starego świata.

Pozdr

Ja czuje negatywu aż za dużo, zastanawiam sie jak on sie wypali skoro panuje zima.

Czy ktoś jeszcze wierzy w kosmiczną zmianę? Impuls który zmieni świat? Wierzycie że przyjdzie dzień w którym przestanie istnieć MCdonald's (.. ogólnie przemysł mięsny), niewolnictwo i inne patologiczne rzeczy, które mają tu miejsce, wymieniać ich nie muszę, gdyż wiecie co dzieje się na tej planecie.

Możecie się bardzo rozczarować, gdy okaże się że jedynym wyjściem jest fizyczna, mozolna, trudna zmiana całego systemu, nie wykluczając fizycznej eliminacji jednostek odpowiedzialnych za to co tu się dzieje.

Awatar użytkownika

Bo te zmiany są w naszej psychice / umyśle - i trzeba dostrzeć to, ze mamy serce, które ma swój odrębny mózg i poprzez nie i intuicję odbieerać tę rzeczywistość.

Ja nadto widzę pozytywy, bo coraz więcej ludzi odczuwa właśnie swoje serce i dzięki niemu podejmuje decyzje i i odbiera nim świat zewnętrzny - to jest ta zmiana !!!

Zima sie przedłuża dlatego, ze zaczyna się Mała Epoka Lodowa:
http://www.apokalipsa-eden.pl/

Cytuj:
POTĘŻNE NASILENIE ANOMALI PRZYRODNICZYCH

Koniec miesiąca marca zwiastuje olbrzymie nasilenie anomali w przyrodzie, tak w atmosferze jak i w aktywności sejsmicznej i tektonicznej. Aktywność przyrody wystąpi w wielu rejonach świata, przede wszystkim objawi się znacznymi spadkami temperatury odpowiednio spadki znacznie przekroczą średnie wieloletnie dla poszczególnych obszarów, opady czy to śniegu czy deszczu znacznie przekroczą normy. Atlantyk i Pacyfik nawiedzi okres bardzo silnych sztormów, czym zagrozi poważnie krajom wyspiarskim i

nabrzeżnym.

Najpoważniejszym zagrożeniem będą trzęsienia ziemii połączone z wybuchami wulkanów,objawiające się z niespotykaną siłą, szczególnie na terenach aktywnych sejsmicznie i tektonicznie. Dotyczy to szczególnie Japonii, Filipin, oraz Indonezji.

Wzmożona aktywność przyrody pojawi się i narastająco pogarszanie warunków atmosferycznych postepować będzie już od 16-17.03. ,kiedy to zagrożnie pojawi się w stopniu małym, ale odczuwalnym z tendencją wzrostową. Od dnia 23.03. zagrożenie wzrośnie do stopnia dużego i nadal będzie wzrastać do stopnia bardzo dużego, kiedy to od 26.03. nastąpią stany szczególnie ekstremalne przy apogeum 31.03. Po tym okresie nasilenie złych warunków atmosferycznych i sejsmicznych zacznie spadać . Od dnia 03.04

stan anomali zacznie zanikać, natomiast od 6i 7 kwietnia pojawi się stan znakomitej pogody, przy czym zmniejszy się także znacznie aktywność sejsmiczna i tektoniczna ziemii.

Zwiększona aktywność przyrodnicza idzie także w parze z ekstremalnymi zachowaniami ludzkimi, zarówno w sferze społecznej, ekonomicznej jak i politycznej. Tak też w tym czasie należy się spodziewać wzmożonej aktywności społecznej.Demonstracje i zamieszki uliczne na bardzo dużą skalę w krajach, gdzie atmosfera jest już od dłuższego czasu napięta. Takie kraje to Portugalia, Hiszpania, Włochy, czy Grecja. Trzeba przyznać nie jest to trudne do przewidzenia, jednak niepokoje społeczne mogą

również objąć kraje o znacznej stabilności politycznej i ekonomicznej, takie jak kraje skandynawskie bądź Szwajcaria i Izrael, czy Arabia Saudyjska. Na ten okres planowe legalne demonstracje w bardzo wielu krajach mogą przybrać bardzo niespodziewany i niekorzystny dla władzy obrót, z nasileniem zmuszającym do użycia sił porzadkowych.

W krajach przeżywających ciągle arabską wiosnę nastąpi poważna kontrofensywa popierająca stare pokojowe rządy, ze zwiększającymi się szansami powrotu do wcześniejszej sytuacji politycznej.

Bardzo napięta sytuacja polityczna w wielu rejonach świata stojąca na pograniczu wojny o dużym zakresie może zostać wstrzymana. Ze względu na wewnętrzne perturbacje społeczne krajów zmierzających do takiej wojny doprowadzić , do głosu dojdzie drugi koniec kija.

W najbliższym czasie nastąpią poważne przetasowania na arenie politycznej polegającej na nieoczekiwanej zmianie sympatii. Może się okazać, że Korea Północna nie jest zagrożeniem dla USA, a wspólnie z Koreą Południową jest zagrożeniem dla swoich sąsiadów, czyli Japonii, Chin i Rosji, gdyż stan obecny jest zwykłym blefem.

W naukach ekonomicznych zarzucenie zasady Kopernika, że ? Zły pieniądz wypiera dobry? i przewrotne tworzenie olbrzymich ilości złego pieniądza da znać o sobie. Znacznie wzrośnie ilość malwersacji fiansowych, co spowoduje poważne perturbacje giełdowe do krachu włącznie. Całkiem możliwe, że wycofywanie środków rozpocznie się od najbliższego poniedziałku lub wtorku.

Z niespotykaną siłą potoczy się proces upadku autorytetów we wszystkich sferach życia nie wyłączając kultury czy nauki. Powoli zaczyna sie okazywać,że dla społeczeństwa większość owych autorytetów ma do przekazania jedynie mądre zamyślone miny, a kierunek ich pracy czy działalności to dbałość o własny interes i swoją pozycję . Podobnie rzecz ma się z władzą, szczególnie w krajach tzw. Demokratycznych gdzie fałszerstwa wyborcze są normą, a władza chroni jedynie interesy

wybranych grup społecznych. Zapwene proces ten nie ominie królestw mających jakoby mistyczną ochronę autorytetu władzy państwowej, gdyż proces ten zapoczątkował już upadek autorytetu Watykanu uznawanego za królestwo nad królestwami. Skoro jesteśmy przy mistyce to należy zuważyć to koronowane głowy szczególnie w krajach protestanckich pełnią rolę zwierzchników miejscowych religii, czyli swoiście pojmowanych papieży. Podobna sytuacja istnieje w krajach islamskich, gdzie dynastia Saudyjska dąży

do panowania nad całym światem islamskim, jest to podstawowy powód upadku innych królestw w tych krajach. W Stanch Zjednoczonych zwierzchnikiem Kościoła Episkopalnego jest prezydent , jego każde wystąpienie kończone jest nawoływaniem do modlitwy, czym dodaje sobie prawo do rządu nad duszami poddanych. Nawołaniem do modlitwy kończone są również wystąpienia papieży, bez podawania kierunku modlitwy do kogo. Pośpieszne wybranie nowego, ale czarnego (jezuity) papieża w sferze mistyki można odnieść

jako kontrę na czarnego prezydenta (papieża) Baraka Obamę . W tym miejscu należy zauważyć powagę z jaką traktuje się przepowiednie.

Stan poważego zamieszania powinien ustąpić miejsca bardziej pokojowym zachowaniom od drugiej dekady kwietnia, ale będzie to przejście w stan bardzo czujnego uśpienia, kiedy to dojdzie do tworzenia całej masy struktur poziomych organizowania się w celu stawiania oporu władzy. Władzy na siłę wprowadzającej Nowy Porządek Świata,z małym zastrzeżeniem, że każdy z ośrodków czy to Watykan, czy USA, bądź Unia Europejska ma swój najlepszy szatański plan, choć odwołuje się do Boga. Zapewne

istnieje więcej ośrodków dążących do panowania nad światem i sprzeczność ich interesów bez wątpienia doprowadzi do wojny czy to jawnej czy ukrytej między nimi, zgodnie z powiedzeniem ?jak czart czarta będzie gonił kamień na kamieniu nie pozostanie?. Każdy bez wyjątku powinien pamiętać, że na tym świecie ciągle siedzimy na walizkach, których i tak nie zabierzemy ze sobą.

Należy sobie uświadomić , że stoimy na początku Małej Epoki Lodowej, cyklicznego zjawiska przyrodniczego powtarzającego się co około 200 lat, którego zamierzchłym opisem tego stanu przyrody są tzw. Plagi Egipskie. MEL charakteryzują się bardzo dużym nasileniem anomali przyrodniczych występujących w krótkim przedziale czasowym. Dotyczy to zarówno zjawisk atmosferycznych jak też sejsmicznych i tektonicznych. Po ustąpieniu skrajnego atku zimy na przełomie marca i kwietnia, oraz

wzmożonej aktywności sejsmicznej i tektonicznej należy spodziewać się długotrwałej suszy, która potrwa do końca września. Po ustąpieniu wspomnianej suszy nastąpi krótki okres stabilizacji pogodowej. Zima będzie długotrwała połączona ze znacznymi opadami śniegu, oraz bardzo niskimi temperaturami. Jednak jeszcze ten czas nie będzie apogeum MEL. Latem tego roku nastąpi bardzo znaczny wzrost populacji owadów, co uruchomi nowe łańcuchy pokarmowe, a to z koleii przeniesie się na wzrost populacji

zwierząt wyżej zorganizowanych do stanu plag egipskich. Takie zachowania przyrody bez wątpienia wywołają szereg różnego rodzaju chorób zakaźnych, przechodząc w stan epidemii. W Europie, Azji i Afryce sprawy wyżywienia poza suszą może pogorszyć nalot szrańczy, a stan zdrowia masowe występowanie kleszczy. W Ameryce przekroczony zostanie stan krytyczny w populacji mrówek ognistych i pszczół z południa, które już dziś stwarzają poważne zagrożenie.

MEL-Mała Epoka Lodowa

Trzebnica dnia 16.03.2013r

Tadeusz MRoziński
http://sasiad.lhosting.info/wordpress-3.5-pl_PL/wordpress/?p=348

oraz pogoda na kweicień:
Cytuj:
POGODA

Prognoza pogody na miesiąc kwiecień 2013r.

Stan przyrody pobudzający estremalne zjawiska przyrodnicze obserwowowne w ostatniej dekadzie marca, tak atmosferyczne jak i ziemskie potrwa do końca pierwszej dekady kwietnia z wyraźnie słabnącą tendencją od 6-7 kwietnia. Stan taki aktualny jest dla całego globu, co opisałem w jednym z felietonów na swoim nowym blogu www.apokalipsa-eden.pl

POGODA

Pogoda pierwszej dekady kwietnia to czas przełomów i skokowego pojawiania się stanów coraz to bardziej wiosennych. Na początku jeszcze dość zimno, jednak znaczna przebudowa układów barycznych w pierwszych dniach, a szczególnie 2,3 kwietnia połączona z wiatrem silnym i bardzo silnym przyniesie temperatury zwiastujące wiosnę. Podobnie 6,7 kwietnia również przeskokiem nastąpi znaczny wzrost temperatur szczególnie dziennych, połączonych ze zjawiskiem typowo wiosennym wystąpienia znacznych dobowych wahań temperatury. Stan znacznych dobowych wahań tempratury z małymi przerwami i o różnym nasileniu będzie nam towarzyszył do końca miesiąca. Jest to bardzo korzystne zjawisko hamujące topnienie śniegu w ciągu doby i może Nas uchronić przed powodziami. Sam koniec dekady wyraźnie cieplejszy.

Początek drugiej dekady już znacznie cieplejszy z wiatrem słabym zniezbyt dużymi wahaniami dobowymi tempratury, co może spowodować ciągłe topnienie śniegu w górach, a w konsekwencji zagrożenie powodziowe. Od 16,17 nastąpi wzrost wietrzności połączony ze znacznymi dobowymi wahaniami temperatury z czasowym rośnięciem amplitudy tychże wahań, możliwe że do stanu przymrozków, a nawet mrozu. Do końca dekady raczej słonecznie jednak bardzo wietrznie z wiatrem silnym i bardzo silnym. Zmniejszenia siły wiatru należy spodziewać się tuż przed końcem dekady.

W trzeciej dekadzie także pogoda z przewagą wyżów na początku z wahaniami dobowymi o małej amplitudzie, z czasem rosnącej szczególnie po 24 kwietnia. Od tego też czasu wahania dobowe zwiększą swoją rozpiętość. Szczególnie silnego wiatru należy się spodziewać 26 kwietnia jak też 30. 04 kiedy znacznie powieje, ale już przy typowo wiosennej, jeżeli już nie letniej pogodzie.

W ciągu miesiąca szczególnie w dwóch ostatnich dekadach opady raczej małe lub brak, wilgotność powietrza podnosić będą dość intenysywne mgły i zamglenia. W tychże dwóch dekadach nie należy spodziewać się ekstremów atmosferycznych jak również tektonicznych, czy sejsmicznych.

Trzebnica 20.03.2013r.

Tadeusz MRoziński

http://sasiad.lhosting.info/wordpress-3.5-pl_PL/wordpress/?p=354

Odwiedź:
Festiwal Filmów Kontrowersyjnych
http://www.ffk.org.pl
http://video.anyfiles.pl/videoblog/FFK_TV/16839
http://vimeo.com/user4926347/videos
http://www.dailymotion.com/FFK_TV

Wierzę i odczuwam zmiany ale wewnątrz siebie - nie na zewnątrz .
Mierz percepcję zdrową miarą własnych możliwości postrzegania .

Dreamweaver pisze:
Możecie się bardzo rozczarować, gdy okaże się że jedynym wyjściem jest fizyczna, mozolna, trudna zmiana całego systemu, nie wykluczając fizycznej eliminacji jednostek odpowiedzialnych za to co tu się dzieje.

Dlaczego rozczarować ? może dojrzeć , zmądrzeć - wreszcie wstać od monitora i wyjść do i między ludzi.
Po co ? ano właśnie ,by dokonać owej makro- zmiany

Pozdrawiam

marek

Awatar użytkownika

Nawet jeśli globalna przemiana, która miała nadejść to tylko ściema, jeśli zadziała jak placebo na osoby podatne na tego typu historie, to nie widzę w tym żadnych minusów. Ba! Jest to wręcz świetny pretekst do zmiany siebie na lepsze.

Popieram delicje85 niektórym potrzebna jest taka forma "motywacji". Zresztą każdy ma swoją drogę, głupio jest uogólniać wszystkich do jednego remedium. Każdy jest inny i każdy ma prawo do przeżycia życia na swój sposób. :)

delicja85 pisze:
Jest to wręcz świetny pretekst do zmiany siebie na lepsze.

Tylko co jest gorsze a co lepsze?

Wiem, takie pytania wydają się śmieszne i bezcelowe ale nawet największa "głupota" potrafi określić to, jak spętane są nasze umysły.

Moim zdaniem manewrowanie postępowaniem jest ciężkie, bo działania wytyczone przeciw naturze są z góry skreślone na niepowodzenie, ale z drugiej strony, niemożliwe nie istnieje. :)

ale natura dąży konsekwentnie do równowagi. :tak: może to dłuuugo potrwać ale czy to ma znaczenie w wieczności. :D

Awatar użytkownika

To raczej my dążymy do równowagi jako część natury, która nam to na wszystkie możliwe sposoby przypomina!!!
Warto tutaj wspomnieć o naszych Słowiańskich Korzeniach i naszej starej nauce OBRAZOWANIU, która przez manipulatorów jest skutecznie wykorzystywana przeciwko nam.
Na szczęście skończyła się epoka okultyzmu i weszliśmy w epokę WIEDYZMU - stąd uświadamiając sobie naszą siłe i potęgę i moc kreacji i siły naszych myśli - doświadczamy (każdy na swój sposób - tyle ile udźwignie w danym momencie) właśnie tej przemiany w swoich wnętrzach.

TO czasy niezwykłe, bo wielką pracę wykonują energie żeńskie i o to one przykładają najwięcej mocy i siły do tej zmiany gdyż na ich kręgosłupach stoi fundament tych nowych czasów - wykorzystując do tego oczywiście to co było skutecznie pieczętowane przez ostatnie kilak tysięcy lat - czyli energia naszych serc i postrzegania rzeczywistości poprzez jego pryzmat (serca).

Osobiście uważam, ze trzeba sie pochylić nad GŁAGOLICĄ i OBRAZOWANIEM żeby osiągnąć to co się chce zrealizować - bez oczekiwań i zstąpienia sił z zewnątrz.
Przyśpieszamy swoje myśli - przez co jesteśmy w stanie wyczuć pewne sprawy szybciej, zobaczyć je itd.

Sam doświadczyłem tego pare dni temu dosyć dobitnie - dlatego trzeba uważać co się mówi, myśli i do czego się emocjonalnie przykładamy - bo w tym tkwi potęga obrazowania z nakierowaniem na intencję czynu.

Odczuwam bardzo mocno stany emocjonalne innych osób, stany myślowe i te przestrzenie energoinformacyjne, w których każdy z nas się znajduje - są coraz bardziej czytelne.

Ważna w tym wszystkim jest praktyka. Poranne ćwiczenia/rytuały, wieczorna medytacja - jako prysznic obmywający nasze umysły - o odżywianiu roślinami i programowaniu wody nie wspomnę.

Serdeczności zatem i wytrwałości - myślę, ze trzeba zacząć od tworzenia siedlisk rodowych i współpracy z ludźmi odczuwającymi tak samo, bo to budzi wtedy kolektywnie szybsze działanie i większa moc sprawczą!!!

Odwiedź:

etznab pisze:
... Sam doświadczyłem tego parę dni temu dosyć dobitnie - dlatego trzeba uważać co się mówi, myśli i do czego się emocjonalnie przykładamy - bo w tym tkwi potęga obrazowania z nakierowaniem na intencję czynu.

Odczuwam bardzo mocno stany emocjonalne innych osób, stany myślowe i te przestrzenie energoinformacyjne, w których każdy z nas się znajduje - są coraz bardziej czytelne. ...

...

Serdeczności zatem i wytrwałości - myślę, ze trzeba zacząć od tworzenia siedlisk rodowych i współpracy z ludźmi odczuwającymi tak samo, bo to budzi wtedy kolektywnie szybsze działanie i większa moc sprawczą!!!

:tak:

Czuć ten syf od innych / czym/kim są, czym promieniują. Przykro na to patrzeć ale z drugiej strony są i pozytywne tego strony np. rozpadają się fałszywe związki tzn. budowane na fałszywych po(d)stawach, ruchomych piaskach zamiast na skale. Rozsypują się w pył...

Obrazek

Ja u siebie widze wiecej negatywu niż pozytywu. Jakos działa to zupelnie odwrotnie, niewiem może jako że byłam do tej pory pozytywna to teraz będe sie zmieniac w negatyw :cooo?:
Jedno co napewno sie zmienia to śwadomość ludzi, to jednak jest sporym atutem bo leczy sie głupta ludzka.

Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Elect of Fifteen Super * 10th Degree

etznab pisze:

Dziękuję za pozdrowienia i ślę Tobie to samo :)
Siedliska rodowe już się tworzą i to w miejscach wyjątkowo zaskakujących jak np tutaj:http://rzeczpospolita.nowyekran.pl/post/90414,wioska-polonia
Zaskakujący jest również rozmach rozchodzenia się idei powrotu do naszych słowiańskich korzeni. Jeszcze rok temu w zasadzie tylko Trehlebov za pośrednictwem EasyRussian pukał do drzwi naszej świadomości. Teraz informacje o tym, w co wierzyliśmy dawniej są coraz bardziej powszechne. Coraz wyraźniej układa się obraz konfliktu dwóch cywilizacji - Aryjsko-Słowiańskiej opartej na kolektywie i poszanowaniu przyrody oraz bliskowschodniej opartej na centralizacji i podporządkowaniu. Kiedyś wykorzystywano siłę militarną z bronią atomową włącznie, jak to uczyniono wobec Mohendżo Daro, aby zlikwidować cywilizację łagodności. Później wykorzystano wierzenia, teraz przymus ekonomiczny i podprogowe oddziaływania poprzez media. Jednak w końcu scentralizowany system potyka się o własne nogi i wkrótce upadnie. Daje to szansę na odrodzenie tego, co miało już nie istnieć świadomości serca. Dlatego ważne jest abyśmy zacieśniali nasze związki i znajomości. Idzie wiosna, więc chyba czas na jakieś lokalne spotkanie na łonie przyrody - w duchu podjęcia na nowo relacji wspólnoty z marką Ziemią.

Awatar użytkownika

Serwus Kruk :D.

Dzięki za linka - artykuł ciekawy - choc ja tam wolę bardziej permakulturowe osadnictwo - choć i te z linka zbliżone bardzo do niego.

A co do spotkania:
Obrazek

już w maju 18 i 19 - także serdecznie zapraszam :D.

Odwiedź:

Master Mason * 3rd Degree

Jak wiadomo wieszczenia zwolenników "fali 2012" się nie spełniły. Ale że dużo dzieje się i że żyjemy w przełomowych czasach,to raczej nie trzeba nikomu mówić na tym forum.

Proponuję zapoznać się co ma do powiedzenia w temacie nadchodzących zmian, wybitny astrolog Leon Zawadzki. Tekst jest długi, ale lektura jest frapująca i mnóstwo w niej konkretnych dat wydarzeń które niebawem mają nastąpić, a które można samemu zweryfikować.

Dodam, że według Zawadzkiego, obecny rok jest ostatnim w miarę spokojnym rokiem i że nadchodzą naprawdę rewolucyjne zmiany, które wywrócą do góry nogami naszą cywilizację :shock:

http://www.logonia.org/content/view/580/2/

Awatar użytkownika

Ten tekst, do którego podałeś linka - jest bardzo stronniczy i zmanipulowany do cna niestety, propagując nowy wspaniały świat ... oraz przeludnienie, które można zahamować wojną ...

Ciekawe informacje są w nim zawarte, ale większość to niestety bzdury, typu nadmierny przyrost naturalny oraz materialistyczne podejście do człowieka oraz zbyt mała ilość pożywienia - co jest nieprawdą, bo mamy nadprodukcję żywności.

Dużo przemieszanych faktów z propagandą manipulatorów ...

Osobiście (i pewnie większość osób tutaj) propaguję energetyczny model postrzegania rzeczywistości oraz możliwości człowieka bez ograniczeń w opraciu o naszą prastarą wiedzę OBRAZOWANIE.

Serdeczności zatem :uścisk:

Odwiedź:

No, spoko być może Zawadzkiego ocena rzeczywistości jest przesadzona ( nie uważam aby była zmanipulowana i że jest on „pracownikiem”NWO ;)), ale w artykule podane są konkretne daty wydarzeń, które (jeżeli się wydarzą) mocno wpłyną na nasze postrzeganie rzeczywistości w perspektywie paru następnych lat. I z tego powodu warto poczytać artykuł.

Astrologia to też „energetyczny model postrzegania rzeczywistości” i wszystkie te zmiany o których pisze Zawadzki mają doprowadzić do narodzin nowej cywilizacji, opartej na bardziej duchowych podstawach.

I to mi się podoba u takich osób jak Zawadzki, Piotrowski czy inni astrologowie. Podają oni przybliżone lub konkretne daty wystąpienia zdarzeń o których mówią, a które będzie można niebawem zweryfikować.

I tyle w temacie :tak:

JA obserwuję SIEBIE i nie widzę u MNIE żadnych zmian...

ewentualnie

JA zauważyłem u SIEBIE...

Kto u kogo szuka czego i po co, a czym jest to, co się dzieje/ma stać i z kim? :)

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 783 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]