Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 04 kwie 2020, 0:54

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 783 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 27  Następna
Autor Wiadomość
Jeśli nie są to bóle spowodowane jakąś utajoną chorobą (oby nie) to raczej skutki przeciążeń energetycznych w organizmie. Trzeba to przetrwać choć łatwo nie jest. Potrafi być bolesne i bardzo uciążliwe, dla życia doczesnego jest to okres jakby wyjęty z niego, nie ma na to sensownej rady. 3maj się więc! :tak: są tacy którzy to samo przechodzili i żyją. :D
Przetrwali z braku innego wyjścia.

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 20 gru 2012, 15:44 
VIP Member
Awatar

timewave pisze:
Jeśli nie są to bóle spowodowane jakąś utajoną chorobą (oby nie) to raczej skutki przeciążeń energetycznych w organizmie. Trzeba to przetrwać choć łatwo nie jest. Potrafi być bolesne i bardzo uciążliwe, dla życia doczesnego jest to okres jakby wyjęty z niego, nie ma na to sensownej rady. 3maj się więc! :tak: są tacy którzy to samo przechodzili i żyją. :D
Przetrwali z braku innego wyjścia.

ha ha dziekujemy : :bukiet: normalny bol nie jest problemem , ale ten bol przechodzi ten normalny . Jesli myslisz , ze to przeciazenia energetyczne w organizmie moze wiesz jak je zharmonizowac , wyeliminowac etc .. ? Raczej nie mam zadnych chorob , jestem osoba zdrowa .. z tego co wiem :) Pozdrawiam :)

Raczej nie mam dobrej nowiny / skutecznej rady. Z braku wyjścia przeszedłem jak katar, leczony 7 dni, nieleczony tydzień. Jakby ktoś młotem pneumatycznym "grał" na harfie, zanim ta dojdzie do stanu równowagi po czymś takim...

w takim razie pozostaje nam czekanie i obserwacja :) dzieki

Master Elect of Nine * 9th Degree
Master Elect of Nine * 9th Degree

na wszelki ból najlepiej działa czytanie wierszy Marii Konopnickiej :)

Obrazek

Mnie raczej jak głowa boli to na pogodę. Szczególnie jak jest drastyczna zmiana ciśnienia. Wtedy zatoki też mi dają o sobie znać bo od razu mam katar i robi mi się strasznie zimno. Czasami jak mnie tak głowa boli to widzę niekiedy przez parę sekund energetyczny zator. To wygląda jak takie niekształtne kłębowisko koloru ciemno złotego z brązowym rdzeniem.
A co do tych zmian to raczej wszystko wraca do normy u mnie. To znaczy zawsze czułam się tak jakbym miała ciężką głowę. takie dość dziwne uczucie ale normalne dla mnie. I jakoś od roku kiedy "przycięłam sobie czakrę serca" To tego uczucia nie miałam. No i zaczynam sobie z powrotem otwierać to co spartoliłam z sercem i uczucie ciężkości energetycznej wraca. Jak dla mnie to bardzo dobrze. Jedynie co się nowego pojawiło to widzę świetliste niebieskie błyski kontem oka. I dalej nie wiem co to jest.
:hejka:

Niebieskie błyski mówisz :shock:
A widzisz tez czasem na ich tle takie leje/wiry ( w dzień) z kórych wyvchodza te kuliste błyśnięcia? (jeślii sa kuliste).

Canicula wiem o jakich kłebowiskach świata nad głową piszesz ja tez je często gęsto widze, szczególnie jak za dużo mysle. Po za wczorajszym dniem gdy z kims rozmawiałam nagle podnosze wzroak aby popatrzej jej w oczy, a tu nad swoją głową widze taka biało-złota poświate, która szypko znika.
Co do bysków przed oczami kontem oka mam je od bardzo dawna. Są one nie tylko niebieskie czasem białe czasem żółte. Juz przywykłam do nich no chyba ze niespodziewanie pojawi sie drobna kometa, która przeleci mi przez całe pole widzenia.

Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Elect of Fifteen Super * 10th Degree

`
Cytuj:
w takim razie pozostaje nam czekanie i obserwacja :) dzieki

Dość często obserwacja nie daje obiektywnych wskazań co do istoty dolegliwości, bowiem patrzymy na świat i na siebie z perspektywy własnych uwarunkowań. Dlatego wnioski z obserwacji układamy sobie podświadomie w taki sposób aby nam się wszystko zgadzało z z naszym światopoglądem. Niestety prawda ta dotyczy również przyczyn chorób i dolegliwości zdrowotnych, gdzie ciało wprost informuje nas że istnieje istotny konflikt pomiędzy wyznawaną "prawdą" a rzeczywistością, ale my formułujemy dziwaczne opowieści o globalnej przemianie, aby tylko nie przyznać się przed sobą, że wyznawane przez nas poglądy nie współgrają z naszą prawdziwą naturą. Co prawda w dzisiejszych czasach niczego nie można być pewnym - jak choćby jakości wody w wodociągach, jednak współpraca z ciałem i podświadomością pozwala unikać pułapek zastawianych przez nwo.
Czasami pomaga (tak było w moim przypadku) całościowe podejście do ciała - ogólne udrożnienie kanałów energetycznych jak np poprzez Taichi, które dodatkowo przy problemach z postawą, ruchem, pozwala dostrzec że nie jesteśmy tak doskonali jak to cobie dumaliśmy wcześniej. Grupowe zajęcia z instruktorem są o tyle ważne, że to właśnie instruktor pokazuje nam co jest nie tak - nie można czmychnąć świadomością w opowieści o zewnętrznym wpływie.

@Nathalie źle mnie zrozumiałaś. To złote - brązowe takie to widzę jak mnie główka boli i odczuwam to jako zator energetyczny. Widzę to jakby w umyśle przed oczami. Nad głową mi się nigdy nie zdarzyło widzieć :tak:
Ponieważ mam duszę z taką złota poświatą więc jest to jakby ostrzeżenie że gdzieś się przepływ zablokował i stad te bul. Czyli mniej więcej wygląda to tak że jak fizyczna przyczyna to i fizyczny ból. Ale energetyka też daje o sobie znać w postaci takich dziwadeł.

@Owczar
Co do tych niebieskich świateł to widzę to jako takie świetliste kuleczki kątem oka rzadziej są białe.
Wystarczy że lekko się zamyślę lub na czymś skupie a już to widzę. Oprócz tego żadnych wirów, lejów nic takiego nie widziałam. Tylko takie kulki które się równie szybko pojawią co i znikną.

Czyli prawdopodobieństwo wady wzroku zmalało, wiec nie muszę iść o okulisty :lol:

Perfect Master * 5th Degree

Mnie ostatnio bolą biodra tzn kości jakby albo mięśnie przy kościach ale może to być związane z dietą a raczej jej brakiem powinnam może więcej jeść:P
różnicowanie między rybami a innymi zwierzętami jest o tyle dobre o ile nie jest oparte na założeniu że to już nie zwierze ja tam widziałam nieraz jak ryba chciała przeżyć i raczej unikam jeśli czasem mi się zdarzy to "odprawiam modły" koleżanka się śmieje że odsyłam dusze można tak powiedzieć ale nie wiem robię to tak proforma żeby nie było opieram się w działaniu na współczuciu, jedzących mięso nie pale na stosie o ile nie wmawiają mi swojej chorej ideologii
niedobory w diecie są spowodowane brakiem dostępu d pełnowartościowego pożywienia

Owczar pisze:
Czyli prawdopodobieństwo wady wzroku zmalało, wiec nie muszę iść o okulisty :lol:

Jakbyś miał mroczki przed oczami to wtedy lepiej iść do okulisty. A takie tam świecące niebieskie kulki nieszkodliwe 8-) Czasami mi się zdarza widzieć przez dłuższa chwilę - białe iskierki, latające bez celu. Szczególnie mi się to zdarza, jak jestem jedną noga na jawie a druga jeszcze we śnie. Czytałam coś, że to prana jest.
:hejka:

Owczar pisze:
Czyli prawdopodobieństwo wady wzroku zmalało, wiec nie muszę iść o okulisty

Ja w tym miesiącu miałam badany wzrok pod dosłownie karzdym kontem, jaki tylko jest możliwy.
Cóż badania nie wykazywałay odklejania sidkówki, czy innych zmian chorobowych oczu.
zostałam odesłana do neurologa, no ciekawa jestem co i jak wyjdzie. Nie zdziwie sie jak usłysze że to jest calkiem normalne i że niema czym sie nie potrzebnie niepokoic. Przyznam że światła występują szczególnie jak jestem przemęczona, alebo jak faktycznie na czymś skupiam uwage.

Provost and Judge * 7th Degree

u mnie wszyscy chorzy z otoczenia :)
ja nie chorowalem bite 6 lat a tu juz od 20 dni ostre zapalenie tęczówki i nie moze sie doleczyć.

Moja żona mowi ze spać nie moze od paru dni, a ona nie żyje tą transformacją. Nie mysli o tym, a jak dziś zobaczyla (21 gr) ze "nic sie nie stalo" to dodatkowo powinno to wplynac na jej wyciszenie.

Jest jakaś mega cisza- tak to odbieram. Rownież nie śpie a zdarzylo mi sie to pierwsszy raz w zyciu. Umysl jasny, spokojny i skoncentrowany. Duzo energii.

Coprawda siedze w tym temacie od pół roku, ale nie panikowalem na wiesc o 21 gr. Nie kupilem nawet żywcem dodatkowej świeczki albo konserwy.

Chyba coś sie dzieje :)
a teraz wyczytalem na Onecie, ze od 2013 r wielkie trzesienie dla wszystkich Państw swiata bo http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-oneci ... omosc.html

Lakszmi pisze:
Mnie ostatnio bolą biodra tzn kości jakby albo mięśnie przy kościach ale może to być związane z dietą a raczej jej brakiem powinnam może więcej jeść:P
różnicowanie między rybami a innymi zwierzętami jest o tyle dobre o ile nie jest oparte na założeniu że to już nie zwierze ja tam widziałam nieraz jak ryba chciała przeżyć i raczej unikam jeśli czasem mi się zdarzy to "odprawiam modły" koleżanka się śmieje że odsyłam dusze można tak powiedzieć ale nie wiem robię to tak proforma żeby nie było opieram się w działaniu na współczuciu, jedzących mięso nie pale na stosie o ile nie wmawiają mi swojej chorej ideologii
niedobory w diecie są spowodowane brakiem dostępu d pełnowartościowego pożywienia

hmm gdyby od diety tak bylo to zapewne tez bym to miala .. ja nie jem miesa, ryb, jajek , serow, jogurtow etc ,ale nic mnie nie boli .. wmawianie diet to raczej wina lekarzy . Organizm jak cos potrzebuje to sam sie tego domaga , pokazuje nam . Tak mysle , nie wiem moze sie myle . Pozdrawiam

umnie normalnie mija dzień jak co dzien, bez jakiegosz szumu czy hale, moze to że jestem bardziej opanowania, ale to raczej efekt dłuuuuuugiej pracy nad sobą :)

Ja bym nie wiązał tych odczuć z cudownymi zmianami bo dotyczy to również (z obserwacji) ludzi którzy o niczym nie mają pojęcia a ich te odczucia też dotykają / dotyczą. Jak dla mnie to jest takie "ciśnienie" nacisk pola na aurę, również też tych negatywnych emanacji myśli ludzi które obrazował "JEDEN" i tyle. + słońce, + chemtrails ? Dlatego porównanie do grania na harfie młotem pneumatycznym jest mocno uprawnione. Dlatego właśnie nie ma na to dobrej rady. Jackowski twierdzi, że to zacznie odpuszczać w 2013 r.

Awatar użytkownika

Ja nie spałam calutką noc z 19/20 grudnia. Nie zmruzyłam oka nawet na chwile. W kolejne noce spałam bardzo dobrze i spokojnie. Czułam się bezpiecznie. BYło tak nienaturalnie cicho i błogo. Zwłaszcza w noc z 20/21. Co ciekawe nic mi sie w te noce nie śniło. Dopiero od soboty zaczęłam mieć normalnie sny.

Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree

A ja czuję się trochę zawiedziony...Czekałem na zmiany gęstości wymiarów itp. Wszystko miało być inne, lepsze. A tu okazuje się kolejnym oszustwem...

Intimate Secretary * 6th Degree

Oglądaliście Czarnoksiężnika z Krainy Oz?

Awatar użytkownika

ProstaDusza co masz na myśli?

P.S. Czy ktoś jeszcze czuje się źle psychicznie po 21.12? Czy kompletnie nic wam nie dolega i jest jak wczesniej? Piszcie. U mnie jest źle. Prawdziwa depresja.

Ja czuję się bardzo dobrze, choć nie powiem trochę bierze mnie melancholia, ale mam tak w tym okresie na koniec roku od kiedy rozwiodłem się ponad 9 lat temu.

Umnie jeśli chodzi o zmiany o otoczenie to rodzina wreszcie uszanowała że niejem mięsa :) , dwa lata było tłumaczenia wyjasniania, nic nie pomagało nic nie docierało. Mama tylko domnie mówiła dziecko ale ty źle wyglądasz strasznie blada jestes rozchorujesz się , masz anemnie, itp. A tu prosze dostałam dzis talerz pełaen warzyw bez miesa, no normalnie cud. :king: aż do tej pory niewierze.

Awatar użytkownika

Nathalie09 pisze:
Umnie jeśli chodzi o zmiany o otoczenie to rodzina wreszcie uszanowała że niejem mięsa :) , dwa lata było tłumaczenia wyjasniania, nic nie pomagało nic nie docierało. Mama tylko domnie mówiła dziecko ale ty źle wyglądasz strasznie blada jestes rozchorujesz się , masz anemnie, itp. A tu prosze dostałam dzis talerz pełaen warzyw bez miesa, no normalnie cud. :king: aż do tej pory niewierze.

Nie martw się, u mnie od jakiś 12 lat nie mogą zaakceptować że nie jem mięsa :lol:
Mi się zaczyna coś kręcić bo kilka dni temu zjadłam (co gorsza z wielkim smakiem) kotleta z kurczaka co kiedyś byłoby nie do pomyślenia.
Ale to nie wszystko... dziś wciągnęłam kolejnego! :shock:

delicja no przesadzasz :twisted:
żartuje, ja za to mam problem ale z czekoladą, ale taką wiesz prawdziwą, belgijsą :mniam:

W Czarnoksiężniku postacie wyruszają w drogę do Oza, by prosić go o powrót do domu, zdobyć rozum, serce, odwagę. Słyszeli, że jest on bardzo potężny i może spełnić ich życzenia. Na końcu drogi okazuje się, że Oz nie ma żadnej mocy, że to tylko karzełek, który tylko wydawał się potężny. Ale ważne jest to, że po drodze bohaterowie odnajdują swoje cnoty, to czego szukali. Ba, nawet okazuje się że cały czas mieli to ze sobą! Podróż była im potrzebna tylko po to by sobie to na nowo uświadomić.

Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

A ja poczułem wiele rzeczy.

Po pierwsze to,że nie ma to znaczenia tak naprawdę czy to wszystko się odbyło czy też nie, bo ważniejsze było dla mnie poczucie siebie i osadzenie w TERAZ i TU - co było bardzo głębokim przeżyciem, bo dzięki niemu odczuwam mocno czakrę serca i tak jak Kasia Barczyńska mówiła w wykładzie w Poznaniu u Mikołaja 2 grudnia, że zaczynamy z tym czasem przejścia epok mówić to co czujemy i przestajemy myśleć o tym co mówimy, jak to miało miejsce w poprzednim ustroju :zęby: .

Po drugie - odczułem też złość i w umyślę wielki rozczarowanie, które podpowiedziało jeszcze bardziej iż to znowu jest nabijanie nas w butelkę, bo odwracanie nas na zewnątrz w poszukiwaniu zmian, oczekiwaniu czegoś co jest w umyśle i generowanie niskich wibracji poprzez emocje temu towarzyszące - zasilając tym samym tę całą reptiliańską agendę, która pod wieloma fałszywymi flagami wmanewrowała pięknie większość świata tzw ezoterycznego w proces, który i tak się sam jak dla mnie obnażył i to pokazał.
Co tym samym spowodowało to iż bardziej się moja czakra serca otwarła na energetykę przyrody, planet i samego siebie, odczuwającego akceptację, zrozumienie, miłość i chęć pomocy zagubionym, którzy nie rozumieją tych przemian i są zagubieni jak nigdy w życiu.

Po trzecie, odczuwam silny kontakt z moimi przodkami, tak jak by sie aktywowała komunikacja z linią rodową - bierze się to stąd, że poniekąd w formie krótkich wizji czy myśli - pojawiają się właśnie dziadkowie i zmarli, których nie poznałem, ale z podpowiedzią, ze to kontakt właśnie z nimi :uścisk: .

Duże poczucie siebie, swego ducha i swego ciała - jak by harmonicznie to wszystko zaczynało dopiero hulać i takiego rodzaju rozdzielenie z jednoczesnym połączeniem, gdzie rozdzielenie dotyczy i w umyśle i w relacjach pomiędzy innymi - robiąc rzeczy dla siebie, z uwzględnieniem korzyści czy strat idących za podjęciem decyzji w robieniu rzeczy dla wszystkich - takie indywidualne myślenie kolektywne :bezradny: .

Także kreujmy i budujmy to co chcemy, pomagając innym poczuć siebie - bo to jest bardzo potrzebne i ja tak widzę tę przemianę, bo to czuję :spoko: .

Odwiedź:
Festiwal Filmów Kontrowersyjnych
http://www.ffk.org.pl
http://video.anyfiles.pl/videoblog/FFK_TV/16839
http://vimeo.com/user4926347/videos
http://www.dailymotion.com/FFK_TV

cóż Etnzab każdy kto się rozwija wkońcu dochodzi do podobnych wniosków jak ty może sobie sugerować że to wpływ kosmicznej fali jednak puki co nie ma na to najmniejszych dowodów, poza historyjką o czarnoksiężniku Oz którą jedna mądra dusza tu przytoczyła...jakby nie było przemiany a z innych powodów zajął byś się samodoskonaleniem i ogólnie choćby myśleniem o tym prawdopodobnie rozwiną byś si ę w podobnym albo takim samym stopniu...to o czym piszesz jest mało wymierne i nie wskazuje jeszcze na żadną rewolucje...a tego się spodziewać chyba można było czytając te wszystkie różniste czanele...no chyba przynajmniej jak ktoś przed 21 był jasnowidzem i telepatą w stopniu bardzo słabym to powinien może czuć chociaż wzmocnienie albo co :D a nie jakieś tam filozoficzne odczucia z subiektywnej jaźni:D
ps heh i ciesze się ze poczucie związku z przodkami czy własnego ciała i ducha mam od urodzenia chyba może jestem szczęśliwcem i dlatego nic nie poczułam;)

Awatar użytkownika

Sęk w tym iż takich odczuć jakie ja napisałem - jest dużo więcej, wobec czego twoje @Lakszmi odczucia sa tylko twoimi odczuciami, przez które mierzysz resztę - przynajmniej to wynika z twego powyższego tekstu - co jest tylko i wyłącznie Twoją adaptacją zmian, które czujemy.
Nie wiem jakich dowodów potrzebujesz, bo ja wszystkie otrzymuję, które mi to potwierdzają po rozmowach i odczuciach innych ludzi, którzy są bez potrzeby wiary w zmiany gdyż je odczuwają, a to automatycznie staje się ich )moją) wiedzą.
Jak powiedział Tadeusz Owsianko, z którym rozmawiałem w Kraskowie 22 grudnia (słuchaliśmy jego dźwięku narodzin wszechświata w studni wody życia - ogień :okok: ) - od 21.12.12 potrójnej trójni matryca wzorcowa się przeinstalowała, czego objawem w naszych ciałach są wewnętrzne przemiany, które wszyscy odczujemy, jedni od razu (ci bardziej sensytywni i odczuwający) a inni w miarę upływu czasu - dlatego też ci co odczuli od razu będą/są potrzebni tym co odczuwają je (te zmiany) lecz są bez informacji za tym płynących by otrzymać od pozostałej uświadomionej i czującej reszty wsparcie, bo serce odgrywa tutaj naprawdę ogromną rolę.

@Lakszmi - dlaczego uważasz, że ja sobie coś zasugerowałem?
Ja napisałem wcześniej, ze mój umysł był zawiedziony, bo założył sobie coś czego nie było na zewnątrz, ale przez to nakierował mnie na wnętrze - gdzie zauważyłem coś co się wydarzyło i dzieje nadal - stąd uważam, ze ta zmiana jest w nas,w naszych wnętrzach - co jest widoczne i odczuwalne na zewnątrz również.
To, ze Ty nie poczułaś - to tylko sygnał, ze na Ciebie nie podziałało lub za mało jesteś otwarta na siebie lub tak bardzo , ze nie było ci potrzebne odczucie, ale gdyby tak było to napisałabyś coś zupełnie innego co płynęłoby z serca i było zarazem dopełnieniem tego - więc mogę wywnioskować iż dopiero poczujesz :haha: .

Odwiedź:
Festiwal Filmów Kontrowersyjnych
http://www.ffk.org.pl
http://video.anyfiles.pl/videoblog/FFK_TV/16839
http://vimeo.com/user4926347/videos
http://www.dailymotion.com/FFK_TV

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 783 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 27  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]