Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 17 lis 2019, 5:43

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 783 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 27  Następna
Autor Wiadomość
Fellow Craft * 2nd Degree
Fellow Craft * 2nd Degree

Droga Aniszai
Nie pamiętam, czy to były dwa osobne sny czy jeden z "Photon Belt", ale stawiałbym jednak na jeden, bo na tyle pozwala mi pamięć.(Myślę, że wielu snów też nie pamiętam).Ale co do pasa fotonów, nie było to jakieś nadzwyczaj zdumiewające, nie było to przedstawione w wymiarze globalnym, lecz takim osobistym.Pierwsze zdarzenie:wchodzę do pokoju, w którym stoi moja mama przy oknie i w momencie podchodzenia do niej mówi do mnie patrz tam, coś tego typu, a jest to okno, które swoim rozmiarem daje duży wgląd na niebo(3 piętro, centrum miasta).I w momencie, kiedy zwracam swoje oczy ku niebu, widzę właśnie pas fotonów, taką słoneczna poświatę ogarniającą całe niebo i w końcu nas.Tu się urywa film i możliwe, że zaczyna następny.Centrum Miasta(Szczecin :język: ) jestem w jakieś kuli światła czy tez poświacie i widzę mojego znajomka, z którym nie utrzymuję zażyłych kontaktów(dawny znajomy), gonię go a on ucieka przede mną w popłochu, chociaż mam dobre zamiary,coś na zasadzie wskazania mu innego świata"lepszego" :bangheadwall:
Chociaż te sny miałem dość dawno, to do tej pory wywołują u mnie dziwne uczucia, że faktycznie coś " się zbliża", tylko nie wiem co, nie wiem czego się spodziewać.Jeden sen bardzo dobitnie mnie przekonywujący o charakterze profetycznym całej reszty ma miejsce w gronie osób mi obcych, jakieś kółko zapoznawcze(nie różańcowe :język: ) i pewien facet z czerwona blizną na twarzy i szyi( jego twarz zapamiętana przeze mnie jako jedyna).
Całe zdarzenie odegrane później w realu co do joty hehe, okazało się, że są to zajęcia studenckie z pewnego przedmiotu - "pierwsze"a ten facet jest prowadzącym.Jak pisałem wcześniej, sny te odnoszą się do mojej ścieżki życiowej.Mam takie wrażenie, że one są swego rodzaju drogowskazem życia, tak charakteryzuje ich obecność.Jest przecież ktoś taki jak opiekun duchowy :cooo?:
Od momentu, kiedy to wszystko się zaczęło,czuję narastające uczucie pewnych zmian, które się zbliżają, w tym wszystkim przyjdzie też moment krytyczny. A jedyne uczucie, które wyraźnie towarzyszy mojemu życiu od dawna to dualizm mojej osoby na planie tego świata.

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 09 wrz 2010, 12:26 
VIP Member
Awatar

Provost and Judge * 7th Degree

Ja mam takie pytanie - Co sądzicie o używkach w tym temacie.
Pytam , ponieważ pewnego dnia obudziłam sie i - jest to dosyc trudno wytłumaczyć - poczułam się jakby mi ktoś włożył ręke do głowy i wyciągnął zapotrzebowanie na cokolwiek - na kawe , papierosy , wszelakie inne palenie , przez całe życie byłam abstynentka jeśli idzie o alkohol więc z tym nigdy nie miałam problemów , ale np. teraz mam opory , żeby wziąść proszek przeciwbólowy chociażby ... w sensie problemy moralne ... mam nawet problemy żeby brać witamine C w innej postaci niż naturalnej ...
Nie będe sie tutaj rozpisywać na temat mojej 2 dniowej transformacji z postawy Agenta Smitha z Matrixa na postawe Troskliwego Misia ze skillem samoleczącym. Chodzi mi tylko o wasze zdanie na temat używek : )

Pozdrawiam Serdecznie

Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

sundancer@
Z mojego doświadczenia wygląda to tak:
Pierwszy krok w strone harmonii to pozbycie sie przekonania że musisz wypić alko zjeść cos slodkiego zapalić tyton maryche itd
bo się źle czujesz czy coś.
Ogólnie jeśli bierzesz to o czym mowa na serio to: no alkohol, no drugs, healthy natural food, water but not tap water and practise your mind like lucid dreaming, dziennik snów :) astral projection itd.

sundancer pisze:
Ja mam takie pytanie - Co sądzicie o używkach w tym temacie.
Pytam , ponieważ pewnego dnia obudziłam sie i - jest to dosyc trudno wytłumaczyć - poczułam się jakby mi ktoś włożył ręke do głowy i wyciągnął zapotrzebowanie na cokolwiek - na kawe , papierosy , wszelakie inne palenie , przez całe życie byłam abstynentka jeśli idzie o alkohol więc z tym nigdy nie miałam problemów , ale np. teraz mam opory , żeby wziąść proszek przeciwbólowy chociażby ... w sensie problemy moralne ... mam nawet problemy żeby brać witamine C w innej postaci niż naturalnej ...
Nie będe sie tutaj rozpisywać na temat mojej 2 dniowej transformacji z postawy Agenta Smitha z Matrixa na postawe Troskliwego Misia ze skillem samoleczącym. Chodzi mi tylko o wasze zdanie na temat używek : )

Pozdrawiam Serdecznie

choć uwielbiałam jedną z użwywek :kwiatek:
i stosowałam też inne mniej uwielbiane i bardziej już z musu
uważam, że nie duchowego wzniesienia jeśli musisz zajarać coś lub się napić
i chyba jest tak jak to opisujesz, że jak duch sie gotuje do przemian i idziesz z tym nurtem to łatwiej jest odrzucić używki,
mi idzie coraz lepiej choć daleko do kryształu,
to się wpisuje moim zdaniem w ideę oczyszczenia jako konieczność aby przygotować sie odpowiednio na zmiany które nadzchodzą i które czujemy, pozdro :bużki:

Tak dokladnie to chcialam przekazac , ze z uzywkami zmieniajacymi nie mialam zadnego problemu , zeby odstawic , wrecz nawet tego nie planowalam - po prostu obudzilam sie pewnego dnia i wszystko jakos hmm - inaczej dzialalo i bardzo niefajnie sie z tym zaczelam czuc ( i caly ten proces to byl jeden dzien ) - i mijaja miesiace a ja wciaz mam wrecz poczucie Strachu przed tamtymi stanami. Takze wiec o zadnej ' walce ' z nalogami u mnie mowy byc nie moze : ) One po prostu odeszly jak reka odjal.

Moje pytanie dotyczylo bardziej takich substancji jak chociazby kofeina ... czy hmm cokolwiek co pochodzi z zewnatrz ; - w tym momencie zamiast jesc rutinoscorbin czy witamine C potrafie jesc cebule jak jablka , podobnie zreszta z kapusta kiszona chociaz wlasciwie cale zycie sprzed ' resetu ' ( czy tez ' restarta ' ) patrzylam na takie specjaly wrecz z obrzydzeniem : )
Czy tez powinnismy dzialac tylko na medytacji i motywacji .

Secret Master * 4th Degree
Secret Master * 4th Degree

Malo pisze na forum ,raczej je czytam ale ostatnio cos chyba sie zmienilo. W ciagu 3 ostatnich dni z 9 osob zainteresowalo sie tematyka nwo illuminati i calym tym syfem, bardzo mnie to zdziwilo bo wczesniej tak nie bylo, ludzie calkowicie obojetni a teraz? sam nie wiem czy sobie wkrecam czy co.... tak chcialem sie podzielic :P

Wiedza... :king:

Kolektywna świadomość i informacje przekazywane poza udziałem egoświadomości. Szczegóły w ebooku "Misja".

Oni korzystają z wiedzy od zawsze to dlaczego nie obrócić jej przeciwko im. To jest broń obosieczna. Nieprzypadkowo Rockefeller nalegał na Aarona Russo żeby ten nie kręcił więcej swoich filmów uświadamiających - nie ma informacji = nie ma problemu no może poza zainteresowaniem bo wiedza jest dostępna trzeba się tylko pochylić i trochę posurfować w necie :nauka: :czytaj: a nie tylko tkwić jak kołek na jakimś nudnym uczelnianym wykładzie. :śpię:

Skoro można miliony przekonać, że kredyt i niskie zarobki jest czymś normalnym to równie dobrze można przekonać, że jest to absurdalne z tym, że to drugie ma jeszcze logiczne podstawy bo nie jest przekrętem skrzętnie przez kogoś wykorzystywanym.

Co do tych różnych efektów fizycznych, ostatnio mam też takie:
- czasami w ciągu dnia ale przeważnie przed zaśnięciem, leżąc w łóżku, mam takie dziwne punktowe bóle na powierzchni ciała, głównie na kończynach, jakby ukłucia i naciski, nieraz przytłumione, nieraz całkiem ostre, oraz takie wędrujące odczucia pod skórą, jakby się jakaś energia przemieszczała,
- co ciekawe, to reaguje na myśl, jak się na tym skupiam, to się bardzo wzmacnia, jak decyduje w myśli "koniec, stop", to zanika...
- w sumie to dosyć upierdliwe.

Acha, jakby ktoś obeznany sugerował, że to syndromy Choroby Morgellonów, to dementuję, na szczęście to nie to.
Ciekawskim a wrażliwym, którzy nie wiedzą co to Choroba Morgellonów, odradzam dowiadywanie się. Można się załamać jak się czyta opisy i często występuje tzw. efekt mrówek, czyli jak myślimy, że chodzą po nas mrówki, zaczynamy to odczuwać bardzo fizycznie, jakby naprawdę chodziły, i jak czytamy opisy objawów Choroby Morgellonów, często zaczynamy je odczuwać... Niemniej prawdziwi hardkorowcy mogą sobie co nieco poczytać o tym.

Podsłyszałem, że i inne osoby maja takie jak wyżej opisane, wrażenia. Ciekawy jestem czy ktoś stąd tez.

PS. Choroba Morgellonów jest jak najbardziej w tematyce tego forum i jest prawdopodobnie związana z chemtrailsami. Tak tytułem wyjaśnienia tylko.

timewave pisze:
Szczegóły w ebooku "Misja".

Tak na marginesie. Machnalem wczoraj tego ebooka i bylem pozytywnie zaskoczony w duzej mierze zgodnoscia opisu swiata duchowego z wersja dr. Michaela Newtona. Jednakze opisy Thao dotyczace aktualnej sytuacji geopolitycznej sa zaskakujaco naiwne. A wypowiedz o "lepszych" amerykanach, ktorym "pozwolono" zrzucic atomowki na Japonie - wrecz bulwersujaca :D

Ja raczej pamiętam z "Misji", że nie dopuścili aby Niemcy miały bombę atomową i wygrały wojnę a to robi różnicę i zmienia postać rzeczy. Poza tym prawo wszechświata - nie mogą za nas odrabiać lekcji. Jaki sens i cel takiej "nauki". :cooo?: więc często boli.
Poczytaj o Mohendżo Daro, Puma Punku a zobaczysz szerszy kontekst na przestrzeni dziejów tzn. milionów lat. Mikro i makroskala - "jak na górze tak i na dole". Ludzkość po prostu jeszcze niewiele wie żeby wyciągnąć z tego jakieś konstruktywne wnioski a przede wszystkim pełniejsze - nie można rozwiązać równania z samymi tylko niewiadomymi a jesteśmy w takiej sytuacji tzn. ok. 95 % ludzkości.

A czy ktoś z Was odczuwa może czasem dziwny ucisk w klatce piersiowej i związane z tym duszności?
Nigdy nie miałem podobnych dolegliwości natomiast teraz zdarza się to często.Może to wpływ chemtrails-kto wie.Niemniej jednak,zastanawiają mnie te objawy bo zdrowie raczej mi dopisuje.
Ciekawe jest też to że ostatnimi czasy nie mam problemów z osiąganiem zamierzonych celów,pomysł lub potrzeba która pojawia się w mojej głowie niezwykle szybko się urzeczywistnia z zadziwiającą precyzją szczegółów.
Przyznam się że to dla mnie nowość i nie wiem co o tym myśleć.

Ostatnio zmieniony 10 wrz 2010, 21:21 przez sfath, łącznie zmieniany 1 raz

Awatar użytkownika

Wosiu pisze:
Co do tych różnych efektów fizycznych, ostatnio mam też takie:
- czasami w ciągu dnia ale przeważnie przed zaśnięciem, leżąc w łóżku, mam takie dziwne punktowe bóle na powierzchni ciała, głównie na kończynach, jakby ukłucia i naciski, nieraz przytłumione, nieraz całkiem ostre, oraz takie wędrujące odczucia pod skórą, jakby się jakaś energia przemieszczała,
- co ciekawe, to reaguje na myśl, jak się na tym skupiam, to się bardzo wzmacnia, jak decyduje w myśli "koniec, stop", to zanika...
- w sumie to dosyć upierdliwe.

Potwierdzam :spox:

sfath
To myśl precyzyjnie, konstruktywnie i przede wszystkim pozytywnie, nie zaszkodzi, obserwuj efekty i raportuj. :słonko:

Działa coraz szybciej i w zależności od nastawienia przyjemnie albo boleśnie. Nie chciałbym być w skórze materialistów. 8-)

"I poznacie prawdę a prawda Was wyzwoli"... :king:

Do wszystkich powyżej, przeczytajcie lub przypomnijcie sobie doznania Roberta Monroe, mrowienie, uciski, duszności i pokojarzcie fakty. Przemiana w motyla może i powinna być piękna więc po co to popsuć czy przeoczyć.

Coś się budzi, ciekawe co :zęby: Może trochę boleć ale ponieważ nie ma przyjemności bez bólu powiedziała małpa całując się z jeżem... :język:

Oni są tym przerażeni bo z dnia na dzień stracą władzę więc robią co mogą, trują ,straszą, magikują non-stop etc. prymitywne zagrywki. :wacko: :ninja:

ps.
Będziemy mieć pełne garście roboty... :so:

W końcu musi niewielu wyjaśnić wielu tak wiele w tak krótkim czasie :king: :uczeń: :spoko: :winko: :czytaj:

sfath pisze:
A czy ktoś z Waz odczuwa może czasem dziwny ucisk w klatce piersiowej i związane z tym duszności?
Nigdy nie miałem podobnych dolegliwości natomiast teraz zdarza się to często.Może to wpływ chemtrails-kto wie.Niemniej jednak,zastanawiają mnie te objawy bo zdrowie raczej mi dopisuje.

Zdaje sie ze czakram serca sie otwiera... czyli dotad byles bez serca. :mrgreen:

Jest tego więcej,postaram się opisać jak znajdę chwilę.Pozdrawiam. :)
Cytuj:
Zdaje sie ze czakram serca sie otwiera... czyli dotad byles bez serca. :mrgreen:

:bużki:

sfath pisze:
A czy ktoś z Waz odczuwa może czasem dziwny ucisk w klatce piersiowej i związane z tym duszności?

od pół roku zakończone zapaleniem nerwów przyżebrowych. interpretuje to jako otwarcie 4 czakry : )
myślałam że mam zawał bo miałam ramiona sparaliżowane do łokci.
na drugi dzień przeszło.

Awatar użytkownika

ta a ja mam od dawna bicie serca wzmożone czasami, czasami nawet bardzo..
i to od hmm paru lat także chyba do lekarza mógłbym sie w końcu wybrać bo czarka w połowie chyba sie nei blokuje :D

Maciej55 pisze:
ta a ja mam od dawna bicie serca wzmożone czasami, czasami nawet bardzo..
i to od hmm paru lat także chyba do lekarza mógłbym sie w końcu wybrać bo czarka w połowie chyba sie nei blokuje :D

bracia i siostry mam to samo, chodzi o dolegliwości serca lub podobne do tego uczucie ucisku w piersiach, duszności, "rybie oddychanie", drętwienie kończyn, byłam z tym u lekarza, zdiagnozowano nerwicę serca i zapisano lek zmulacz pramolan, oczywiście farmaceutyk olałam a chodziło o to że tylko tą drogą można było dostac wpis na psychoterapię...

radzę sobie domowymi sposobami
po pierwsze nie palę, nie piję alko i KAWY, po kawie się nasila, :paluszkiem:
suplementuję preparatami z magezem, herbatka z głogu i joga - jest lepiej ale nieraz mnie jeszcze przytelepie bicie serca bardzo niepokojące, mówice że to czakra serca się otwiera?

mag pisze:
mówice że to czakra serca się otwiera? [/b]

tak mi się zdaje. teraz juz nie mam problemów z sercem ( po tym zapaleniu nerwów - lekarze mi tłumaczyli , ze mnie musiało ' przewiac ' w te 35 w cieniu bo to nie było wirusowe ) , natomiast spuchła mi cala twarz przypominajac o nawet najdrobniejszym problemie z uzębieniem ( dosyc istotne jest tu dla mnie - że wszystko Naraz , Nagle , rzeczy , których nawet dentystce ciężko sie było dopatrzeć ... ) + wieczny ból głowy.
Tak jakby organizm wołał o ' pełne wyleczenie ' :D

Ostatnio zmieniony 10 wrz 2010, 21:05 przez sundancer, łącznie zmieniany 1 raz

Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Elect of Fifteen Super * 10th Degree

sfath i sundancer - dołączam do was z objawami dziwnych duszności i ucisku w piersiach. W maju wyglądało to jak mały zawał, ale po badaniach kardiolog wykluczył problemy z sercem. Padło na przewlekłe zapalenie oskrzeli co z kolei zakwestionował pulmonolog. Po miesiącu samo przeszło. Teraz pojawia się drętwienie kończyn i nocne pocenie w okolicy serca. Słowem totalne czyszczenie na całego.

Mrowienie, "kłócie", ściskanie, duszność... :zęby:

Intimate Secretary * 6th Degree

timewave pisze:
Mrowienie, "kłócie", ściskanie, duszność... :zęby:

a zapach siarki :D ?

U mnie ponadto występuje chroniczne uczucie zmęczenia,nie mogę rano zwlec się z wyra a jak już to zrobię to potrzebuję sporo czasu na rozbudzenie.Zaznaczam że nie zawsze tak było,doskwiera mi to od jakichś dwóch lat.
Do tego dochodzą czasem zawroty głowy i uczucie otępienia ale to już raczej zwalam na chemy i to całe gówno w jedzeniu.
Pozdrawiam.

Awatar użytkownika

Do tego zmęczenia i ja sie podpisuję, nigdy wcześniej tego niemiałem, zawsze wstawałem skoro swit teraz ledwo do pracy zdążam i ledwo wstaje w ostatniej chwili by w biegu cos zjesc odstac swje w korkach i dotrzec na miejsce.Dodatkowo towarzyszy mi straszne rokojarzenie, nie moge sie skupic na konkretnych czynosciach, mam wrazenie ze na wszystko brakuje mi czasu ,ze gdzies nie zdążę- a to dziwne bo obowiazków wcale nie mam wiecej, to trwa od ok pol roku i ciagle przyspiesza, a czas jakby uciekał przez palce..

"Każdy, kto podporządkowuje się niesprawiedliwemu prawu, ponosi odpowiedzialność za to wszystko, co jest tego konsekwencją. Toteż, jeżeli prawo i sprawiedliwość są w konflikcie, musimy wybrać sprawiedliwość i nieposłuszeństwo wobec prawa." - Gandhi

Zawroty głowy-zauważyłem je u siebie...
Przemęczenie i otępienie są pewnie w jakiejś części spowodowane jedzeniem a po części na pewno trybem życia który narzuca nam "społeczeństwo".

Ja myślałem że te wszystkie objawy to przez chemitrailsy, a to mi gęstość zmienia! :shock:

Norbi pisze:
Ja myślałem że te wszystkie objawy to przez chemitrailsy, a to mi gęstość zmienia! :shock:

da sie to sprawdzić w labie ?
badania toksykologiczne sa na wszystkie toksyny czy jakies maja węższe targety ?

Kruk pisze:
Teraz pojawia się drętwienie kończyn i nocne pocenie w okolicy serca. Słowem totalne czyszczenie na całego.

o to to! bez kitu od dłuższego czasu pocę się intensywnie w nocy ale wyraźnie punktowo w okolicy serca, wiem dokładnie bo co noc ok 3-4 budzę się wstaję, ocieram ten pot i musze się wtedy trochę napić wody :serce:
pozdrawiam sercowców z całego serca :milosc:

mag pisze:
o to to! bez kitu od dłuższego czasu pocę się intensywnie w nocy ale wyraźnie punktowo w okolicy serca, wiem dokładnie bo co noc ok 3-4 budzę się wstaję, ocieram ten pot i musze się wtedy trochę napić wody :serce:
pozdrawiam sercowców z całego serca :milosc:

A nie dochodzą do tego czasem jakieś bardzo realistyczne i świadome sny?

Master Mason * 3rd Degree
Master Mason * 3rd Degree

Ja z sercem tez tak mam ale myslalam ze to moze jakies nerwobole.Najgorsze jest to ,ze przestala smakowac mi poranna kawa a tak lubie ten poranny rytual.Co tu rano pic? Odczywam tez totalne przyspieszenie czasu.Wszystko sie kreci coraz szybciej ale dla mnie to dobrze,pracuje teraz za granica i tesknie za rodzina.Pozdrawiam.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 783 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 27  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]