Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 05 lip 2020, 11:32

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 27 ] 
Autor Wiadomość
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

przyszla mi do glowy pewna teoria..

Do Ziemi zbliza sie Nibiru, jest to zimna i ciemna planeta, ktorej jonosfera sklada sie po czesci z ciezkich metali, - niektorzy twierdza ze Annunaki uzywaja Zlota (Au) i byc moze innych metali jak Aluminium, Tytanium i Barium (poniewaz maja podobne dzialanie a sa czesciej spotykane - byc moze) - poniewaz ulatwia utrzymanie i pozyskiwanie ciepla w atmosferze.
W czasie gdy nibiru jest daleko w zimnej przestrzeni kosmicznej.

Wiemy ze na Ziemi sa pryskane chemtrails, ktore skladaja sie glownie z tych metali (dodatkowo sypia grzybnie i inne syfy, zeby ograniczyc populacje), nasuwa sie wiec wniosek ze Ziemscy Annunaki lub ich sludzy chca uzyskac podobny efekt na Ziemi, po to by Annunaki z Nibiru jak tu przybeda czuli sie lepiej...

Dziwne to ale calkiem logiczne (niekoniecznie prawdziwe) i zastanawiajace. Byc moze tym razem beda chcieli osiedlic sie na Ziemi (a ze przyzwyczaili sie do ich metalicznej atmosfery...).

Tak sobie od niechcenia dumam, odnosnie mojego podobnego tematu (Spiritworld - koniecznie rzuccie okiem na ten post by podazyc z moim ciagiem myslowym) i mysle..
a co jesli nazwa "1, 2 i 3 wojna w niebie" (z Biblii) to chodzi o Nibiru, ktora najprawdopodobniej byla w tamtych czasach widoczna na Ziemskim niebie - odnosi sie wlasnie do tego.

Ze Annunaki to nasi "bogowie" z czasow pre i deluwianskich, i ze walczyli miedzy soba o wladze, (patrz powyzej)
zapewne uzywajac technologii nuklearnej, na co wskazuje kilku researcherow jak np E.von Daniken i M. Tsarion, a takze niedawne odkrycie cienkiej skrystalizowanej warstwy gleby datowanej na kilkadziesat tysiecy lat, na calej powierzchni Ziemi.
(ktora apropo mogla powstac w wyniku 2 czynnikow.. masywnych Solar Flares albo wojny atomowej).

Nie wiem co dalej, czy ci dobrzy zostali na Nibiru, czy dalej walcza o wladze, czy juz sie z tym uporali, czy ci zli zostali na Ziemi.
Przy czym to ostatnie jest calkiem mozliwe - zakladajac ze Biblia to dzielo ktoregos z Ziemskich dlugozyjacych Annunaki, ktory "natchnal" ziemskich pisarzy, na przelomie lat (zastanawialiscie sie czemu rozne ksiegi biblii nazywaja sie po imionach ich pisarzy? i czemu styl pisania w ST biblii jest prawie ten sam - to patrz powyzej) to mozliwe ze apokalipsa to OSTATNIA KSIEGA STAREGO TESTAMENTU a nie nowego!!! i ze TEN Annunaki mial mozliwosc patrzec w przyszlosc lub byl/jest zajebiscie inteligetny i napisal tam ze Annunaki Szatan zostanie wypuszczony na 1000 lat by panowac na Ziemi, dopoki Nibiru nie wroci.. (oczywiscie 1000 lat to umowna data mysle) bo sam nie jest w stanie go pokonac?!

Nie wiem, to wszystko domysly ale jakze ciekawe, no i to ze to wszystko moze sie dokonac na naszych oczach!.
Duzo na to wskazuje, tak Biblia jak i wspolczesna sytuacja polityczna i wiedza naukowa (astronomiczna)

Tylko nie przejmujcie sie tym za bardzo. :o :mrgreen:

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 20 maja 2009, 6:05 
VIP Member
Awatar

No i tutaj trzeba zacząć wyjaśniać pewne znaczące nieporozumienia co do Nibiru.
Pisałem już o tym na innym forum ale oczywiście skopiuje temat. Zresztą pamiętasz @Fanlityk na forum prawda już to wrzuciłem:

http://prawda2.info/viewtopic.php?t=5523

Te dwa filmy są przetłumaczone wkrótce założę nowy obszerniejszy temat.

Awatar użytkownika

wiem wiem czytalem o tym..
tutaj po prostu wysunalem pewna hipoteze w zwiazku z chemtrails i tym co slyszalem na temat Nibiru..
nie ma sie czym podniecac. Jestem filozofem i lubie gdybac ;)
Teorie Tsariona sa wg mnie bardziej spojne niz Stichina, ktory nawet cwel nie chcial sie ta wiedza podzielic za darmo na internecie tak jak inni.

Wątpie żeby Nibiru czy Annunaki, a nawet protosii ani zergowie ni inne rasy mieliby przylecieć po pierwiastki które poza naszym układem słonecznym mają tego kwadryliardy razy więcej 8-) a na dodatek są łatwiejsze do pozyskania. Jeśli chodzi o tego typu asortymenty inteligentnych pozaziemskich istnień mieli by w tym sens polecał bym im polecieć miliardami recyklerów w mgławice np kraba i zebrać każdy pierwiastek jaki istnieje w kosmosie, jeśli tak miała by wyglądać rzeczywistość i inteligencja pozaziemskich istot, zapraszam ich do mnie na praktyki.

Awatar użytkownika

Symbolizm Nibiru na Palacu Aleksandryjskim w Londynie, a takze zakodowany symbolizm UFO (trzeba patrzec doslownie z innej perspektywy - geometrycznie 3D w 2D itp).
Gosciu wysuwa ciekawe teorie, warto obejrzec i niekoniecznie sie przejmowac, ze facet wtlacza tlo religijne.
Najwazniejsze jest info.
Szczegolnie polecam film nr 5. hehe 6 was zaskoczy :lol:
Czesc 8 ukazuje powiazanie Kalendarza Majow z satanistycznymi Reptylianami z Nibiru..
Wiecie nikt wam nie kaze w to wierzyc, ale info jest naprawde zdumiewajace, nawet jesli nie wszystko co gosciu mowi jest prawda. Po prostu jest otwarty na wiele mozliwosci, a jego spostrzezenia sa imponujace.

Obrazek
zastanawialiscie sie co ten bardzo popularny symbol wladzy oznacza?
kula=planeta, krzyz=skrzyzowanie --> Planet of the Crossing, czyli Przechodzaca Planeta, w tym wypadku najprawdopodobniej Nibiru.

Nibiru Palace

phpBB [video]

phpBB [video]

phpBB [video]

phpBB [video]

phpBB [video]

(C)UFOs Parking (czyt. see UFOs Parking, and Community Center :twisted: ) - tak sie sklada ze na dachu palacu sa 2 platformy do ladowania (niewidzialnych ufo?)
phpBB [video]

phpBB [video]

phpBB [video]

Acha i wiekszosc obiektow, ktore gosciu uwaza za symbole UFO maja jakby brakujacy lub oddzielajacy element (tzw "zabek"), o ktorym mowa w temacie "Moje Orby - Redmuluca" :|

wiecej informacji na http://www.nibirupedia.com

Awatar użytkownika

co ten obraz przedstawia

Obrazek
Promienie Slonca i Jasnosc "innej" Gwiazdy
Obrazek
gwiazda - ksiezyc - slonce
na pierwszym obrazku gwiazda jest nalozona na slonce

jest wiele teorii co ten znak oznacza. wg mnie oznacza to czas kiedy nasze Slonce bedzie "przesloniete" innym sloncem/gwiazda.. czyz Nibiru nie krazy wokol Nemesis - siosrty naszego slonca - brazowego karla.
Teraz przesuncie "krzyz gwiazdy" na gore "okraglej czesci - slonca" - wyjdzie berlo, ktore jest na zdjeciu w poscie powyzej..
Szkoda za nie znam sumeryjskiego

Ostatnio zmieniony 05 cze 2009, 11:22 przez Fanalityk, łącznie zmieniany 1 raz

Secret Master * 4th Degree

Uff kolejna bzdura i jeszcze wklejasz filmiki tego gościa hahah, padałem z kumplem ze śmiechu jak zobaczyłem parę jego filmików Nibiru Palace

I dziwisz się, że limit postów dostałeś na prawda2.info, za takie zaśmiecanie forum takimi syfami to ban jak nic.

Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

12 planeta Niru to mit dezinformacyjny jakich wiele mający za zadanie wprowadzać zamieszanie, więcej o tym jest podane w filmie (albo badzie prezentacji) pt. The Big picture

film można zobaczyć tutaj: http://tv.wolnemedia.net/?p=11
Polecam, jak ktoś nie widział jeszcze, myślę że pozycja obowiązkowa dla każdego truthseekera 8-)

Prawa jednego człowieka kończą się tam, gdzie zaczynają się prawa drugiej osoby.
Na każdym człowieku spływa odpowiedzialność za cały świat!
--> http://zakazaneowoce.pl
:jabłko:

Awatar użytkownika

nikt nie moze byc w 100% pewnym niczego, kazdy z nas moze sie mylic,
duchem przewodnim tego i innych forum jest wymiana informacji, opini i pogladow.
Jesli sie ktos nie zgadza, ma do tego prawo, ale jesli chcecie prowadzic rzeczowa
dyskusje, to chociaz wysilcie sie i omowcie wady teorii.

Ja przynajmniej przyznaje sie ze nie jestem pewien niczego, wciaz szukam i szukam.
Wszystko sie zmienia, nowe rzeczy wychodza na jaw, falszywe i te "prawdziwe".

To ze jakis film ladnie i calkiem logicznie tlumaczy jakis temat, to nie znaczy ze opisuje prawde.
Prawda jest wzgledna. Wy wciaz zyjecie w jednym tunelu rzeczywistosci, widzicie tylko jedna rzecz na raz.
Ktos mowi patrzcie oto cala prawda - dzieci TV - i dopoki nie powstanie jakis nowy jeszcze ladniej
wyjasniajacy film np The New Big Picture, to jestescie zamknieci w jego ramach. Nie potraficie myslec samodzielnie.
Karmicie sie dzielem innych - inni moga sie mylic, ja moge sie mylic. ale jestem tego swiadomy i podejmuje kazde wyzwanie.
Niestety nie da sie rozmawiac z ludzmi ktorzy sami nie mysla, podaja argumenty ktorych sami nie rozumieja.

Hoo, wez sie wysil i wyjasnij mi dowod matematyczny P. Gerila - jestes truthseekerem? to czemu nie pomagasz innym zrozumiec "prawde". Zamiast "nawracac" innych - to sie smiejesz jak ignorant, wywyzszasz ponad innych. Czyz twoim celem nie jest walka z NWO? Niby jak zamierzasz z NWO wlaczyc? Sam z kolega i motyka? Czy moze tak jak Icke, Winter, Wilcock i inni, poprzez wyjasnianie "prawdy".
Do tej pory jedynie dzialasz na reke NWO. Sam nie wiesz, i nie dasz poznac "prawdy?" innym?
Taki pies ogrodnika..
Czytaj uwaznie moje posty, a dostrzezesz logike i proby wyjasniania mojego punktu widzenia. Nawet jesli sie myle. Znajdz wade, znajdz falsz, uzasadnij swoj argument i poprzyj to jakimkolwiek dowodem i wyjasnij.

A moze cie sie nie chce. No bo po co, glupek i tak nie zrozumie, czy tak?
Pamietasz jak sie zachwycales Zeitgeistem i bys dal reke uciac ze to prawda.
OK byc moze nie dales sie nabrac, ale ilu bylo takich co by dzis bez reki bylo..

Awatar użytkownika

Mi chodzi jedynie oto, że w 2 rozdziale tego filmu jest wyjaśniane dlaczego trwa ta cała nagonka na Nibru w 2012 i to jest element o którym wspominam ze względu na ten temat. Masz rację 100% nie można być pewnym niczego, jednak moja układanka odrzuca na razie puzzle z elementami nibru w obszarze fakty, a bardziej plasuje ją w obszarze dezinformacja.

Prawa jednego człowieka kończą się tam, gdzie zaczynają się prawa drugiej osoby.
Na każdym człowieku spływa odpowiedzialność za cały świat!
--> http://zakazaneowoce.pl
:jabłko:

Fanalityk czytałeś mój podpis na prawda2.info: "Prawda jest jak tlen, otrzymasz zbyt wiele i się rozchorujesz." - Jonathan Carroll. Więc to tak jak w nurkowaniu, jeśli byś wdychał sam tlen na głębokości 10 metrów to byś źle skończył, zatruł się i w ogóle. Tak samo jest z tą prawdą, jeżeli łykasz tego za dużo to wiadomo, że się rozchorujesz, dlatego trzeba segregować te informacje oddzielać starannie prawdę od fałszu, w moim mniemaniu Ty już przestałeś to robić i wklejasz nawet fałszywe informacje, dezinformacje i robisz nie małe zamieszanie.

Ja cały czas szukam tej prawdy i czasem na nowo badam sprawy, które pare lat temu byłem pewny, że to fałsz, znów to od nowa badam, bo nie jestem niczego pewny, tak jak np. z tym, że ludzie żyli w epoce dinozaurów, a świat nie ma , kiedyś wydawało mi się to absurdalnie śmieszne, lecz teraz w świetle innych dokumentów, jak znów to od nowa się bada , sprawdza materiały, to teoria ta jest bardzo prawdopodobna i realna.

Prawda jest też jak układanka zbierasz elementy i mając do dyspozycji kilka elementów próbujesz stworzyć cały obraz, lecz po drodze jest wiele elementów, które falsyfikatami czy nie mają żadnego potwierdzenia to odrzucać.

Awatar użytkownika

wracajac do tematu..
czy to prawda czy nie, golym okiem widac, ze cos te obiekty przedstawiaja, nigdzie w tym temacie nie napisalem ze to jest 100% nibiru itd.. sam nie mam pewnego zdania na ten temat - choc jest on ciekawy, biorac pod uwage FAKT, ze wykryto perturbacje w naszym ukladzie slonecznym, wynikajace z tego ze gdzies tam jest jakis obiekt na elipsie, ktory je powoduje.

napisalem tez tylko ze gosciu ma ciekawe spostrzezenia i ciekawy punkt widzenia i ze warto to sobie zobaczyc.. byc moze natrafi sie na jakis szczegol, ktorego nie znalo sie wczesniej...
jeszcze raz pisze ci - czytaj uwaznie moje posty

No i co z tym proroctwem oriona, bo jakos szumu wokol tego nie ma a podobno dowody sa..?

Fanalityk pisze:
wracajac do tematu..
czy to prawda czy nie, golym okiem widac, ze cos te obiekty przedstawiaja, nigdzie w tym temacie nie napisalem ze to jest 100% nibiru itd.. sam nie mam pewnego zdania na ten temat - choc jest on ciekawy, biorac pod uwage FAKT, ze wykryto perturbacje w naszym ukladzie slonecznym, wynikajace z tego ze gdzies tam jest jakis obiekt na elipsie, ktory je powoduje.

napisalem tez tylko ze gosciu ma ciekawe spostrzezenia i ciekawy punkt widzenia i ze warto to sobie zobaczyc.. byc moze natrafi sie na jakis szczegol, ktorego nie znalo sie wczesniej...
jeszcze raz pisze ci - czytaj uwaznie moje posty

To wszystko było już wałkowane pare set razy, może sam zacznij uważniej przeszukiwać google jeżeli każesz mi czytać uważniej posty , to może sam najpierw zacznij uważniej przeszukiwać google, bo jest wiele info na dany temat, Ja już to przerabiałem i nie dobrze mi się robi jak ktoś kolejny wspomina o Nibiru.

Cytuj:
No i co z tym proroctwem oriona, bo jakos szumu wokol tego nie ma a podobno dowody sa..?

Było wiele szumu(na portalach, forach, youtube, wywiady w programach radiowych, nawet w mediach było info o tym), z pod choinki się urwałeś?

Awatar użytkownika

widze ze nie masz wlasnego zdania ani wiedzy nt

proroctwo oriona na rok 2012

Cytuj:
W roku 2012 ludzkość stanie w obliczu zagłady. Trzęsienia ziemi o niespotykanej sile i ogromne fale zniszczą naszą cywilizację. Europa i Ameryka Północna przesuną się o do strefy polarnej. W apokalipsie zginie prawie cała ludzkość. Oto przepowiednie Majów i Egipcjan, potomków legendarnej Atlantydy, pogrzebanej pod biegunem południowym. Dzięki swej zdumiewającej wiedzy astronomicznej mieszkańcy legendarnego lądu mogli dokładnie przewidzieć klęskę światową ? potop z 9792 roku p.n.e. Zbudowali wówczas tysiące łodzi i uciekli do Ameryki Południowej i Egiptu... Patrick Geryl i Gino Ratinckx ? znani badacze zagadek przeszłości ? odnaleźli zapomnianą kapsułę czasu wiedzy starożytnych umieszczoną w potężnym labiryncie, wzniesionym, jak mówi legenda, przez cywilizacje sprzed potopu. Złamali starożytne szyfry gwiezdne sprzed 10 000 lat ? jak tajemniczy zodiak z Dendery ? i ustalili, że w roku 2012 Wenus, Mars, Orion i inne gwiazdy znajdą się w takiej samej pozycji jak w roku 9792 p.n.e., roku poprzedniego ?końca świata?. I odczytali proroctwo, że będzie to początek końca naszej cywilizacji.

Piszę Proroctwo Oriona na rok 2012 w gniewie, rozpaczy i bólu. Marzenie mojego życia zostało zniweczone za sprawą szeregu odkryć. Wszystkie one dotyczą nadciągającej katastrofy, największej, jaka kiedykolwiek spotkała ludzkość. Nigdy dotychczas Ziemia nie była tak gęsto zaludniona jak dziś, zatem rozmiary zagłady będą nieporównywalne z niczym. Kiedy to pojąłem, byłem w szoku, kompletnie załamany. Nie mogłem spać przez wiele nocy. Problem ten zdominował moje życie i skierował je na nowe tory. Dotychczas całe swoje życie miałem dokładnie zaplanowane. Od lat żyłem na głodowej diecie, opartej na owocach i jarzynach. Miało to mi pozwolić osiągnąć wspaniały wiek lat 120. Zainwestowałem w kil! funduszy emerytalnych, by po przejściu na emeryturę być bogatym człowiekiem. Mógłbym wtedy przez jakieś 60 lat cieszyć się życiem! I to w dodatku w dobry: zdrowiu. Testy na zwierzętach jasno wykazały, że to jest rzeczywiście możliwe przy głodowej diecie długość ich życia zwiększała się o 30 do 100%. Opieraj; się na tych danych postanowiłem zrobić to samo. Perspektywa stania się zamożnym emerytem odbywającym podróże była bardzo kusząca.
I oto nagle moje marzenie legło w gruzach. Zgodnie z książką Prorocza wiedza Majów Ziemia ma ulec zagładzie w dniach 21-22 grudnia 2012 roku. Te; stawiane w tej książce wydały mi się prawidłowe, chociaż autor udostępnił na tylko niewielką część wiedzy. Zgodnie z przepowiednią Majów tego dnia po magnetyczne Słońca zmieni kierunek, co spowoduje, że Ziemia zacznie ?wywracać się" a to będzie miało fatalne skutki dla rodzaju ludzkiego. Byłem głęboko zaszokowany. Czeka nas potworna katastrofa, większa niż wszystkie dotychczasowe. Czułem się jak sparaliżowany. Wściekałem się i przeklinałem z całego se ca. Przecież miałem zacząć korzystać ze swoich funduszy emerytalnych dopie od roku 2015! Dwadzieścia lat temu podpisałem klauzulę, że przed tym terminie nie podejmę żadnych pieniędzy. Zwiększało to wydatnie ogólną sumę i mógłby żyć sobie luksusowo przez dziesiątki lat. Byłem święcie przekonany, że zrobiłem złoty interes. Tak było, zanim przeczytałem Proroctwo Oriona na rok 2012. (...)

zal dupe sciska,
jaka przepowiednia Majow (kalendarz majow to nie przepowiednia), pole magnetyczne slonca zmienia sie co 24 lata i jakos Ziemia trwa, przeludnienie ziemi LOL

a teraz ty historia-i-ewolucja-swiadomosci-i-lungold-mayan-calendar-t193.html
Cytuj:
Jak to nie, nie czytałeś książki 'Proroctwa Oriona na rok 2012' i dowód matematyczny P. Gerilla na tą datę?

widze jak sie motasz, ale szczerze boli mnie to, ze nie potrafisz byc tolerancyjnym.
ze nie widzisz manipulacji faktami w celu zrobienia SHOW i Kasy

A czy ja gdzieś powiedziałem, że uznaje tą teorię P. Gerilla i w ogóle to popieram? Tylko takie małe info, bo byłeś zaskoczony tą książką, którą chyba większość osób przeczytała, którzy się interesowali rokiem 2012 i to na podstawie tej książki jest oparta cała teoria bazowana na dacie 2012..

Patryk Geryl to chory człowiek który wciska ludziom kity - ale tylko tym którzy nie rozumieją że zmiana biegunów magnetycznych to nie odwrócenie Ziemii do góry nogami. W dodatku zarabia na naiwniakach pieniądze...
Jego wiedza o Majach jest zerowa.
Wracając do tematu - o Nibru w Sumeryjskich tekstach są 4 wersy i w żadnym nie jest określona planetą :D
A tu filmik gościa który przyuważył w 2003 roku dziwny kawałek w transmisji z NASA:
http://www.youtube.com/watch?v=wTlqtoQf ... r_embedded

pozdrawiam

Awatar użytkownika

nie bylem zaskoczony ta ksiazka, slyszalem o niej i najprawdopodobniej przeczytalem recenzje i od razu zapewne odrzucilem, jak zobaczylem te bzdury - po prostu nie zapamietuje takich rzeczy..
jesli mam czytac SciFi to wole np A. Clarke

co do filmiku powyzej LOL - kometa 2 x wieksza niz Jowisz.. :|
gosciu nie ma pojecia o czym mowi.. nie wie nawet co to jest Heat Signature i Light Spectrum..
wez np obejrzyj sobie plomien ognia w podczerwieni, bedzie sie wydawal 3 x wiekszy, a knot to kometa

PS nikt tu nie mowi czy Nibiru istnieje czy nie - moje sa spekulacje i spostrzezenia, wiec skonczmy te bezsensowne ataki czy nibiru jest czy nie ma.. Jesli to nie Nibiru przedstawione w symbolach, na powyzszych filmikach to ja nie mam z tym problemu, pytanie pozostaje co te symbole przedstawiaja.. moze zamiast pierdziec to wysnujecie swoje spostrzezenia..
bo po to kwa ten temat zalozylem

PS szacun divinorium bo przynajmniej okresliles swoja pozycje i glupot nie walisz..

hoo pisze:
A czy ja gdzieś powiedziałem, że uznaje tą teorię P. Gerilla i w ogóle to popieram? Tylko takie małe info, bo byłeś zaskoczony tą książką, którą chyba większość osób przeczytała, którzy się interesowali rokiem 2012 i to na podstawie tej książki jest oparta cała teoria bazowana na dacie 2012..

Chyba żartujesz :D
Lata przed idiotą Gerylem był Jose Arquiles (który w 1986r zebrał grupę około 200 tys ludzi i przeprowadził głobalną medydację rozpoczynając w ten sposób ostatnie tyknięcie majańskiego zegara, jak on to zrobił bez netu?) i np Terrence McKenna.
Co do Nibiru - wg mnie był to statek kosmiczny trochę podobny do Księżyca :D
A straszenie że przyleci i tu namiesza bez kontaktu z pilotami to jakaś paranoja :D
pozdrawiam

radoslaw pisze:
hoo pisze:

Chyba żartujesz :D
Lata przed idiotą Gerylem był Jose Arquiles (który w 1986r zebrał grupę około 200 tys ludzi i przeprowadził głobalną medydację rozpoczynając w ten sposób ostatnie tyknięcie majańskiego zegara, jak on to zrobił bez netu?) i np Terrence McKenna.
A straszenie że przyleci i tu namiesza bez kontaktu z pilotami to jakaś paranoja :D
pozdrawiam

radoslaw, ale P. Gerill jako pierwszy nakreślił datę 201223.12.2002

Awatar użytkownika

radoslaw pisze:
pozdrawiam

no to rozumiem, w koncu jakies przemyslenia - calkiem sensowne stwierdzenie..
Duzo ludzi mysli ze Nibiru to planeta, ale to nie znaczy ze to dobra interpretacja..
calkiem mozliwe ze to Pojazd...

hoo pisze:
ale P. Gerill jako pierwszy nakreślił datę 201223.12.2002"

no to ja pierwszy nakreslam date, hmm 31.12.2009 - oddajcie mi poklon i wszystkie pieniadze :mrgreen:
swoja droga wiesz co to za data? bo dla wielu bedzie to "zdrowotny koniec swiata" i to jest 100% FAKT

NIektórzy się zagalopowali mam wrażenie ;) (A ZRESZTĄ WYCOFUJĘ TO:) :lol: Osobiście raczej teoria Patryka Geryla dla mnie to ściema żeby wywołać strach jedynie - typowe materialistyczne podejście - rozwałka, katastrofy śmierć i zniszczenie jedynie - to tylko co on widzi. Z drugiej strony - jakiś obiekt wydaje się zmierzać ku ziemii, a bazuję tutaj na przekazach plejadian, kasjopejan, przekazach RA oraz w biblii jest napisane że w czasach apokalipsy pokaże się tzw. Piołun....więc....sam niewiem, ale niektórzy tutaj zbyt pochopnie odrzucają coś - odrzucają wszystko w danej teorii zbyt pochopnie. A pamiętajcie że na tym polega dobre kłamstwo - trochę prawdy i trochę manipulacji... Więc spoko - jeśli coś leci dowiemy się już niedługo - ja stawiam, że jednak cosik leci bo zaufałem kasjopejanom:)

Ostatnio zmieniony 09 cze 2009, 15:49 przez MRozbicki, łącznie zmieniany 1 raz

Awatar użytkownika

Mikolaj, zwolnij troche.. niewielu odrzuca cokolwiek.. mysle ze wiekszosc z nas zna wiele teori odnosnie "apokalipsy", czy "przejscia".. po prostu kazdy ma swoj punkt widzenia ale tak samo kazdy z nas zdaje sobie sprawe ze moze byc inaczej..
Ja np jestem otwarty na wszystko, nawet na to ze teoria Gerylla ma 1% szansy na sprawdzenie.. (poniewaz wszystko jest mozliwe)

Powiem inaczej.. skasuj
Cytuj:
Wszyscy się tu zagalopowaliście.

i juz twoj post bedzie bardziej tolerancyjny..

nam chodzi o wymienianie pogladow, jakiekolwiek by one nie byly, i nie musza byc one poparte twardymi argumentami, po prostu badzmy tworczy :mrgreen: .. ale takze starajmy sie uzasadniac je jakos..

oki ta tylko zauważyłem, że to NIbiru razem z Sitchinem czy jak mu tam, zostało całkowicie totalnie wrzucone do kosza. MOże takie tylko wrażenie odniosłem...może nie NIbiru...ale jakieś tam coś może lecieć. A Geryl to typowa lewa półkula - śmierć zniszczenie i to wszystko co widzi. Nie chciałem być źle zrozumiany:) Sorki jak co ;)

Awatar użytkownika

spoko spoko.. ja zrozumialem Cie od razu, poprawiam Cie, zeby bylo lekkostrawne dla potomnych.. :mrgreen:

Czyżby właśnie naukowcy potwierdzili istnienie Nibiru ... ;)
Nemesis - czyli brązowy karzeł, ma rzekomo być przyczyną tak niebezpiecznych zmian zachodzących, co 26 milionów lat na Ziemi.
Do pięciu razy większy od Jowisza i trudny do zlokalizowania, ze względu na emitowanie jedynie światłem podczerwonym.

Obrazek

źródełko : http://www.thesun.co.uk/sol/homepage/news/2889372/Earth-under-attack-from-Death-Star.html

http://www.space.com/scienceastronomy/nemesis-comets-earth-am-100311.html

oraz inny ciekawy materiał :

http://www.newscientist.com/article/dn18616-dark-dangerous-asteroids-found-lurking-near-earth.html

Cytuj:
Czy nasze Słońce należy do układu podwójnego? Czy wokół Słońca krąży mała i słaba gwiazda o przydomku "Nemezis"? Możliwe, że orbitalny teleskop WISE (Wide-Field Infrared Survey Explorer) odpowie na te pytania.

W 1984 roku dwaj amerykańscy paleontolodzy David Raup i Jack Sepkoski zaobserwowali potencjalną cykliczność w momentach wielkich wymierań zwierząt i roślin na Ziemi. Jednym z takich wydarzeń w historii Ziemi było wymieranie kredowe, kończące dominację dinozaurów. Według paleontologów, wymierania miały występować co 26 milionów lat. Co więcej, nie udało się zidentyfikować potencjalnego cyklicznego "sprawcy" tych procesów na Ziemi. Raup i Sepkoski zasugerowali więc, że te wymierania mogły być związane z uderzeniami dużych planetoid i komet w naszą planetę. Warto tu dodać, że duża część znanych nam komet porusza się po bardzo eliptycznych orbitach a ich pochodzenie to najprawdopodobniej Obłok Oorta - rozciągający się być może aż do jednego roku świetlnego od Słońca.

Kilka miesięcy później dwa zespoły astronomów niezależnie zaproponowały wyjaśnienie tej cykliczności. Oba zespoły zasugerowały istnienie małego i słabego obiektu, który krąży wokół naszego Słońca po bardzo eliptycznej orbicie. Tym obiektem może być zarówno czerwony lub brązowy karzeł albo gazowy gigant o masie porównywalej lub większej od Jowisza. Obiekt został okrzyknięty przez media "Nemezis".

Obrazek
Wizja artystyczna Nemesis jako czerwonego karła (po prawej). Słaba gwiazda w środku tej grafiki to nasze Słońce.

Na przestrzeni kilkunastu ostatnich lat hipoteza istnienia "Nemezis" zaczęła tracić na popularności - głównie za sprawą odkryć nowych (małych i słabych) obiektów krążących dalej od Plutona. Z tego powodu dziś większość astronomów uważa, że "Nemezis" nie istnieje - ponieważ przewidywana jasność tego obiektu byłaby wyższa od nowo tych odkrytych obiektów. Są jednak i tacy, którzy wciąż uważają, że "Nemezis" może istnieć.

Jedną z potencjalnych poszlak jest duża ekcentryczność niektórych nowo odkrytych obiektów. Dla przykładu, 90377 Sedna krąży po bardzo wydłużonej orbicie, której kształt jest trudny do wytłumaczenia, gdyż oddziaływania naszego Słońca są zbyt małe w tak znacznej odłegłości do wprowadzenia takich zmian. Inne znane obiekty o podobnych orbitach to (148209) 2000 CR105, 2000 OO67 oraz 2004 VN112.

Obrazek
Wydłużona orbita Sedny - takich obiektów jest więcej!

Te obiekty o silnie wydłużonych orbitach fascynują niektórych astronomów, którzy starają się wytłumaczyć ich pochodzenie. Jest możliwe, że Sedna oraz inne podobne obiety krążyły niegdyś dalej od Słońca, a jej orbitę zmienił masywny obiekt na granicy Układu Słonecznego. Czy jest to "Nemezis"? Orbitalny teleskop WISE może odpowiedzieć na to pytanie. To kosmiczne obserwatorium zostało skonstruowane w celu poszukiwana słabych obiektów w naszym Układzie Słonecznym, jak i w jego najbliższym otoczeniu. Jest bardzo możliwe, że WISE odnajdzie wiele nowych słabych gwiazd - niektóre z nich mogą być nawet bliższe od Proximy Centauri - najbliższej Słońcu gwiazdy. Jeśli okaże się, że niedaleko (np rok lub dwa lata świetlne) od znanego nam Układu Słonecznego znajduje znajduje się słaby obiekt, to możliwe, że zagadka ekscentrycznych orbit wspomnianych obiektów - a być może i wielkich wymierań na Ziemi - zostanie wyjaśniona.

Obrazek
Symulacja najbliższego otoczenia Słońca (słaba żółta gwiazda po środku ilustracji). Po lewej - stan obecny. Po prawej - nowo odkryte czerwone i brązowe karły dzięki teleskopowi WISE (słabe punkty pomiędzy znanymi gwiazdami).

Oczywiście, istnienie "Nemezis" to tylko jedno potencjalne rozwiązanie zagadki kształtu orbit tych obiektów. Inne możliwe wyjaśnienie to sporadyczne zbliżenie Słońca do innej gwiazdy w podróży gwiazd przez naszą galaktykę - Drogę Mleczną. Ponieważ gwiazd w naszej Galaktyce jest ponad 100 miliardów, jest bardzo prawodopodobne, że takie zbliżenia miały już miejsce na przestrzeni ostatnich 5 miliardów lat (czyli czasu od powstania Słońca do dziś).

Teleskop WISE w styczniu 2010 roku odkrył dwie małe i słabe planetoidy bliskie Ziemi. Kilka dni temu doniesiono o kolejnych odkryciach.

źródełko : http://www.kosmonauta.net/flights-unmanned/missions-other/1190-2010-03-14-wise

Grand Elect Mason * 14th Degree
Grand Elect Mason * 14th Degree
Awatar użytkownika

WYWIAD Z ZECHARIĄ SITCHINEM
Paola Leopizzi Harris

9 października 2010 roku w wieku 90 lat zmarł Zecharia Sitchin. W celu uczczenia jego dorobku publikujemy poniższy wywiad, który przeprowadziła z nim włosko – amerykańska badaczka zjawiska UFO Paola Leopizzi Harris.
Redakcja

Naukowcy wędrują po całym świecie, szukając historycznych artefaktów i dokumentów, które wskazywałyby, że ludzkość została „zasiana” przez pozaziemskie istoty. Jednym z najzagorzalszych zwolenników tej teorii jest Zecharia Sitchin, badacz, historyk i płodny autor, którego świadectwo jest bardzo przekonywające,

Niniejszy wywiad przeprowadziłam z nim 5 maja 2003 roku, w czasie gdy wielu ludzi zadawało pytania w sprawie splądrowania Irackiego Muzeum Narodowego w Bagdadzie i możliwości powrotu planety Nibiru.

W swoich książkach z cyklu „The Earth Chronicles” („Kroniki Ziemi”) Zecharia Sitchin opowiada na podstawie własnych interpretacji starożytnych sumeryjskich glinianych tabliczek historię rodzaju ludzkiego, naszego pochodzenia, jak zostaliśmy stworzeni oraz przedstawia szczegóły ogólnego planu. Historia Ziemi obfituje w opowieści o bogach, którzy nawiązywali kontakty z ludźmi, i większość tych historii jest podobna. Znamy je jako mity. Sitchin badał te historie przez 30 lat, podróżując po świecie i studiując tysiące artefaktów, dzieł sztuki oraz stanowisk archeologicznych. W rezultacie doszedł do następujących wniosków.
1. Sumerowie zamieszkujący 6000 lat temu teren współczesnego Iraku opisali na glinianych tabliczkach historię rodzaju ludzkiego.
2. Członkowie tej cywilizacji wiedzieli, że Słońce jest środkiem naszego układu planetarnego, znali też planety, które my odkryliśmy dopiero w ostatnich 150 latach, w tym Plutona w roku 1930.
3. Kluczem do tej tajemnicy jest planeta, która spowodowała zagładę planety krążącej kiedyś między Marsem i Jowiszem, dziś już nie istniejącej, po której został pas asteroid. Ta tajemnicza „planeta najeźdźca”, która dokonała tych zniszczeń, nazywana przez Sumerów Nibiru i mająca swoje odzwierciedlenie w starożytnych pismach i sztuce, porusza się po eliptycznej orbicie wokół Słońca w odwrotnym kierunku do pozostałych planet. Czas jej obiegu wokół Słońca wynosi 3600 lat i podobno niedługo ma wrócić w nasze strony.
Sitchin powiada, że to odkrycie jest efektem 30 lat jego badań. Po pięcioletniej przerwie znalazł także odpowiedź na pytanie dotyczące stworzenia ludzkości. Wyłuskał ją z babilońskiego poematu o stworzeniu noszącego nazwę Enuma Elish , który spisano na siedmiu glinianych tabliczkach. Sześć z nich przedstawia opis stworzenia układu słonecznego i planet, zaś siódma głosi chwałę Stwórcy, czym przypomina biblijną Księgę Rodzaju (Genesis).

Według tych starożytnych tekstów ludzkość została genetycznie stworzona przez Anunnaków („Tych, którzy przybyli na Ziemię z Niebios”). Pięćdziesięciu z nich 432 000 lat temu wodowało na wodach Zatoki Perskiej, a następnie stworzyło genetycznie rasę istot (ludzi) potrzebnych im do kopania złota w południowo – wschodniej Afryce. Złoto było im potrzebne do budowy tarczy ochronnej nad ich planetą. W celu stworzenia ludzi przekształcili genetycznie istniejące gatunki hominidów.

Anunnaki pozostawili po sobie symbole, odkrywane w starożytnych kulturach, takie jak uskrzydlone dyski, oraz ślady nuklearnej zagłady. Centrum kontroli lotów ich latających pojazdów znajdowało się na terenie obecnego Izraela.
Paola Harris

Paola Harris (PH): Jakie znaczenie ma zniszczenie tysięcy artefaktów, które znajdowały się w Irackim Muzeum Narodowym w Bagdadzie? Czy to oznacza zniszczenie spuścizny pozostawionej przez dawnych mieszkańców Żyznego Półksiężyca, w tym spuścizny Anunnaków?
Zecharia Sitchin (ZS): Podczas gdy los archeologicznych obiektów z muzeum powinien obchodzić każdego, kto interesuje się zachowaniem dzieł sztuki, kulturą i historią, ta sprawa ma z oczywistych względów szczególne znaczenie dla mnie i moich czytelników na całym świecie, ponieważ moje prace, począwszy od wydanej w roku 1976 The 12th Planet (Dwunasta Planeta), w znaczącej mierze opierają się na archeologicznych danych pochodzących ze starożytnej Mezopotamii, wliczając w to cywilizacje Sumerów, Akkadyjczyków, Babilończyków, Asyryjczyków i innych ludów, które z nim sąsiadowały.
Irackie Muzeum Narodowe w Bagdadzie było głównym depozytariuszem takich artefaktów, na szczęście nie jedynym. Na początku współczesnej archeologii większość znalezisk była wywożona do muzeów krajów pochodzenia archeologów – Londynu, Berlina, Paryża, Mediolanu etc, po czym dzielono się nimi z lokalnymi muzeami.
Tak więc, po pierwsze, strata nie jest całkowita, a , po drugie, ze 170 000 przedmiotów przechowywanych w bagdadzkim muzeum, brak jedynie 29 ważnych. Niektóre z nich zostały w międzyczasie zwrócone, poza tym były one badane, fotografowane etc., i są dobrze znane uczonym. Mimo iż straty nie mają tak masowego charakteru, jak pierwotnie donoszono, grabież, do której doszło, niszczenie wystawowych kaset prowadzące do niszczenia ich zawartości oraz rozbijanie większych kaset, których nie dało się wynieść – wszystko to można z całą pewnością uznać za niewybaczalny akt barbarzyństwa.
Tak więc spuścizna, jaką reprezentują zbiory tych muzeów, nie może być zniszczona, bowiem trwa ona w innych muzeach, no i, oczywiście w tematycznych książkach, takich jak moje, a także w nagraniach wideo etc.

PH: Czy istnieje jakich tajemniczy związek pomiędzy tą wojną i starożytnością?
ZS: Przechodząc od tematu artefaktów do sprawy geograficznej lokalizacji konfliktu, w rzeczywistości porusza pani dwa bardzo istotne tematy. Pierwszy dotyczy świętej bądź uświęconej ziemi, a drugi proroctwa.
Kiedy podróżujemy po wymienionych w biblii krajach, zaczynamy zdawać sobie sprawę, że meczet stoi w miejscu dawnego kościoła bizantyjskiego, który był zbudowany wcześniej na gruzach synagogi, a ona na miejscu kultu w jeszcze wcześniejszym okresie.
Powtarzające się przez tysiące lat trwania mezopotamskiej cywilizacji – od początku Sumeru około 4000 lat p.n.e. aż do czasu podbojów Aleksandra Wielkiego i władców dynastii Seleucydów w ostatnich wiekach p.n.e. – królewskie inskrypcje głoszą, że zwyczajem i wręcz obowiązkiem królów było odbudowywanie świątyń dokładnie w tym samym miejscu, gdzie stały wcześniejsze. Wszyscy kolejni starożytni zdobywcy kontynuowali tę tradycję, lecz ani Brytyjczycy po pierwszej wojnie światowej, ani Amerykanie, którzy nastali tam po nich, nie odczuwali wewnętrznego przymusu nakazującego im budowę domów kultu w miejscach wyznaczonych przez starożytnych.
Istnieją biblijne proroctwa głoszące upadek Babilonu jako część Boskiego Planu. Chociaż Bagdad jest stosunkowo młodym miastem i nie jest ani kontynuacją Babilonu, ani nie został zbudowany na jego miejscu, rodzi się pytanie, czy to proroctwo dotyczy jednorazowego wydarzenia, to znaczy Babilonu z szóstego wieku p.n.e., czy obejmuje szerszy okres czasu i odnosi się do większej liczby tego typu zdarzeń. Osobiście wierzę w tę drugą możliwość. Wielokrotnie powtarzałem, że „przeszłość jest przyszłością”, ponieważ Anunnaki, ludzie i cywilizacje, które oni pozostawili w spadku ludzkości podlegają wielkiemu historycznemu cyklowi.

PH: W swoich pracach wspomina pan, że Sumerów zniszczyła eksplozja jądrowa. Jakiego rodzaju broni użyto pana zdaniem?
ZS: Użycie broni jądrowej w roku 2024 p.n.e. ma ogromne znaczenie, ponieważ wiążę się z bardziej ogólnym i niepokojącym problemem: dlaczego na Ziemi toczą się wojny? W mojej książce poświęconej temu tematowi The Wars of Gods and Men (Wojny bogów i ludzi) stawiam pytanie: czy człowiek rodzi się wojownikiem, czy tez ktoś przyuczył nas do prowadzenia wojen? Uważam, że prawdziwa jest druga możliwość – przed wojnami ludzi wojny toczyli bogowie.
To w okresie wojen pomiędzy Horusem i Setem, jak czytamy w jednoznacznie brzmiących egipskich tekstach, dano ludziom broń i zwerbowano ich do walki po stronie Horusa.
Podobnie było w przypadku konfliktu pomiędzy dwoma klanami Anunnaków. Broni jądrowej użyto w celu zmiecenia z powierzchni ziemi kosmodromu na Synaju. To wydarzenie znalazło odbicie w biblijnej opowieści o Sodomie i Gomorze. Wcześniej toczyła się międzynarodowa wojna o ten kosmodrom – tak zwana Wojna Królów, o której mówi 14 rozdział Księgi Rodzaju. Powstała w rezultacie eksplozji na Synaju nuklearna chmura została przeniesiona przez wiatr na wschód Mezopotamii, co można znaleźć w wielu tekstach lamentacji, które opisują, jak Zły Wicher – nuklearna chmura – zabił wszelkie życie na Sumerze. Tak więc w Sumerze nie było żadnej eksplozji. Miasta i budynki pozostały nietknięte, zginęli natomiast ludzie, zwierzęta i rośliny. Warto zwrócić tu uwagę na to, że kiedy do tego doszło, wiatry przeniosły trującą chmurę w taki sposób, że dotknięty został jedynie Sumer, a położony na północy Babilon nie.
Tak więc już w starożytności zastanawiano się, czy był to boski omen, ręka opatrzności? Nawet Anunnaki przeciwstawiający się Mardukowi, inspiratorowi wojny, potraktowali to jako znak Przeznaczenia i podporządkowali się mu. Teksty nie podają jednak, jakiego rodzaju broni jądrowej użyto.

PH: Co stało się pana zdaniem z tymi, którzy ocaleli z tego konfliktu?
ZS: Teksty sumeryjskich lamentacji mówią, że „bogowie” natychmiast po eksplozji zdali sobie sprawę, że oddalony o setki kilometrów Sumer dotknie zagłada. Stąd teksty opisują szybkie wycofanie się bogów i ostrzeżenie Sumerów, aby również uciekali, aby nie próbowali się ukryć, ponieważ przed tą chmurą nie było schronienia, aby uciekali daleko na północ lub daleko na wschód.
Rezultatem było powstanie pierwszej odnotowanej diaspory. Ci, którzy ocaleli, udali się na wygnanie pod przewodnictwem swoich bogów w kierunku terenów współczesnego Iranu i Indii (stąd w tekstach spisanych sanskrytem spotykamy te same opowieści o bogach), i dalej na Daleki Wschód (stąd chińskie, koreańskie i japońskie przekazy oparte na przekazach sumeryjskich), oraz do Europy Wschodniej (ziemi boga, którego symbolem był dwugłowy orzeł) i w rejon Dunaju (stąd węgierskie legendy i język) etc.

PH: Jeśli Anunnaki skolonizowali całą planetę, skąd wzięły się inne rasy?
ZS: Oni byli wszędzie! Oprócz ziem i ludów, o których właśnie mówiłem, były jeszcze Ameryki. W mojej książce The Lost Realms (Zaginione królestwa) poświęconej Amerykom pokazuję powiązania i dowody. Wszędzie znajdujemy tych samych bogów, nawet jeśli zostali nazwani w miejscowym języku. Na przykład sumeryjski Ningiszzida to egipski Thoth i mezoamerykański Quetzalcoatl – te same legendy o stworzeniu, ta sama astronomiczna znajomość równonocy i przesileń w charakterze wskaźników orientacji świątyń etc.

PH: Co pań sądzi o idei powrotu Nibiru? Wielu ludzi zaczyna się tego bać. Jakie będą dla Ziemi skutki jej powrotu?
ZS: Nibiru, która zgodnie z przekonaniem Sumerów jest ojczystą planetą Anunnaków, krąży po wielkiej eliptycznej orbicie z czasem obiegu wynoszącym 3600 ziemskich lat. Wielokrotnie pytano mnie, kiedy ona powróci w pobliże naszej planety, kiedy znajdzie się między Marsem i Jowiszem. A kiedy nie udzielałem odpowiedzi, zadawano mi następne pytanie: „Kiedy była tu ostatnim razem?” No i ludzie dodają do tego, co mówiłem, 3600 lat. Robiłem, co mogłem, w czasie moich wykładów oraz na mojej stronie internetowej etc., aby podkreślić, że te 3600 lat – po sumeryjsku shar – to matematyczna liczba, a nie dokładne określenie czasu obiegu orbity, ponieważ orbity zmieniają się z każdym przejściem planety. Wiemy o tym na przykładzie komety Halleya i na podstawie zmian konfiguracji ziemskiej orbity. Poza tym to, w jaki sposób Nibiru oddziałuje na Ziemię, zmienia się za każdym razem. Miejsce pozostałych planet w stosunku do niej i Ziemi jest przy każdym jej przejściu również inne. Czy Ziemia jest bezpośrednio wystawiona na jej grawitacyjny wpływ? Wiemy, że w jednym przypadku spowodowała 13 000 lat temu potop i nic znaczącego później.

PH: Kiedy pana zdaniem Nibiru będzie ponownie widoczna?
ZS: Z całą pewnością znajduje się w drodze powrotnej ze swojego najdalszego punktu, ze swojego aphelium (apfelium). Czołowy poszukiwacz tego, co astronomowie nazywają „Planetą X”, dr Robert Harrington z Obserwatorium Marynarki Wojennej USA, zgodził się ze mną co do miejsca, w którym znajdowała się ona kilka lat temu. Jego wykres, a właściwie mapę nieba, zamieściłem w mojej książce Genesis Revisited (Genesis jeszcze raz) . Podaję w niej również dane wynikające z odkrycia przez satelitę IRAS umieszczonego na orbicie przez NASA, który dwukrotnie w roku 1983 wykrył tę planetę w podczerwieni, to znaczy za pośrednictwem wydzielanego przez nią ciepła, a nie odbitego od niej światła. Tak więc ci, którzy potrzebują o niej wiedzieć, wiedzą o niej już od co najmniej roku 1983. NASA umieści niedługo na orbicie bardziej wyrafinowany teleskop kosmiczny działający w podczerwieni. Kiedy Nibiru będzie widzialna z Ziemi przy pomocy normalnych teleskopów? Nie potrafię tego powiedzieć, ponieważ nie jestem ekspertem w dziedzinie obserwacji teleskopowych.
Pozwoli jednak pani, że powiem to, co już nieraz mówiłem podczas moich wykładów: Powrót Anunnaków i powrót Nibiru nie zbiegają się z sobą w czasie i nie mogą się zbiegać ze względu na podróże kosmiczne i trajektorie. Stąd uważam, że prorokowany powrót należy odnosić do samych Anunnaków, a nie do ich planety.

PH: Czy dostrzega pan jakieś dodatkowe dane wskazujące na to, że Mars jest placówką obcych istot, którymi mogą być Anunnaki?
ZS: Prawdę mówiąc, to właśnie dane z Marsa są jednym z powodów mojej pewności co do oświadczenia, które przed chwilą wygłosiłem. Biorąc pod uwagę zdjęcia wykonane przez NASA w latach 1970., nie ma wątpliwości, że na Marsie są sztuczne konstrukcje, nie licząc tak zwanej „Twarzy”. Niektóre z nich widać na zdjęciach przedstawionych w Genesis Revisited . Obecnie eksperci przyznają, że Mars – wbrew wcześniejszym poglądom mówiącym, że jest martwą, pozbawioną powietrza i wody, nie nadającą się do zamieszkania planetą, miał i wciąż ma mnóstwo wody, że pokrywały go morza i jeziora i że posiadał atmosferę.
Tak więc pogląd Sumerów, że Mars służył jako przystanek w drodze z Nibiru na Ziemię, co inni uznali za niemożliwe, kiedy napisałem o tym w roku 1976 w The 12th Planet , dziś jest już poważnie traktowany. Decydującym dowodem jest to, co w Genesis Revisited nazwałem „Incydentem z Phobosem”, kiedy to w roku 1989 radziecka sonda kosmiczna Phobos 2 sfotografowała eliptyczny obiekt lub cień jakiegoś obiektu na powierzchni Marsa, po czym została zestrzelona przez pocisk wystrzelony z Fobosa, bardzo małego i niewykluczone że sztucznego satelity Marsa. Napisałem wtedy, że to raczej nie byli sami Anunnaki, którzy właśnie wrócili, ale ich „emisariusze” – sztuczne istoty. Nieco szerzej mówię o tym w moim filmie dokumentalnym zatytułowanym We Are Alone” (Czy jesteśmy sami?) , w którym rosyjscy przedstawiciele mówią o tym dość swobodnie.

PH: Jakie są najnowsze pańskie odkrycia”

ZS: Cały czas podkreślam, że różne artefakty, gliniane tabliczki etc., które wykorzystuję jako dowody, nie zostały odkryte przeze mnie. Są wynikiem archeologicznych odkryć dokonanych w ciągu półtora wieku przez innych badaczy i poszukiwaczy, tłumaczy, epigrafików, biblistów etc.
Głównym moim „odkryciem” jest pogląd, że te wszystkie przekazy nie są, jak twierdza inni, mitami, ale opisami tego, co się naprawdę działo. To właśnie dlatego zbiorczy tytuł moich książek brzmi „Kroniki Ziemi”. Jeśli „odkrycie” rozumieć w ten sposób, to ostatnim odkryciem jest to, że każdego roku, miesiąca, a czasami i dnia, w miarę wzrostu naszej wiedzy na temat przestrzeni kosmicznej, astronomii, geologii, biologii i genetyki, natrafiam na coraz więcej potwierdzeń tego, co moim zdaniem wiedzieli już starożytni. To sprawia, że podtytuł książki Genesis Revisited brzmiący „Is modern science only catching up with ancient knowledge?”(„Czy współczesna nauka dościga stan wiedzy starożytności”) staje się coraz bardziej prawdziwy.

PH: Jak brzmi generalne przesłanie zawarte w „Kronikach Ziemi”?
ZS: Brzmi ono: nie jesteśmy sami. Istniejące na Ziemi DNA stanowiące podstawę całego życia, poczynając od mikrobów aż po ludzi, jest takie same jak na Nibiru i w całym Wszechświecie. Jesteśmy genetycznie spokrewnieni z Anunnakami pochodzącymi z planety Nibiru, ponieważ, jak przedstawia to Biblia , zostaliśmy przez nich ukształtowani na ich obraz i podobieństwo. Nasze cywilizacje SA podobne do ich cywilizacji, ponieważ to właśnie oni nas nim obdarzyli. Nasze wojny, biorąc pod uwagę ostatnie wydarzenia, przypominają ich wojny, zarówno te toczone na Ziemi, jak i te prowadzone na Nibiru. Tak więc jesteśmy pod wieloma względami nimi.
A ponieważ wierzę w biblijne proroctwa i w to, że mają one uniwersalne zastosowanie, nie mam wątpliwości, iż pewnego dnia dokonamy tego, co Anunnaki, udając się na inną planetę, gdzie kierując się przypuszczalnie samolubnymi względami lub potrzebami, zrobimy to, co oni tutaj. Sprawimy, aby życie ewoluowało w podobny sposób do naszego, po czym stworzymy tam cywilizacje. Powtórzymy cały ten cykl, ponieważ wszystko to jest częścią wielkiego planu stworzenia.
Sumerowie odróżniali Przeznaczenie ( nam ) od Losu ( nam-tar ). Przeznaczenie było czymś określonym z góry, stałym, niezmienianym. To, że człowiek jest śmiertelny, było Przeznaczeniem, a to, jakie prowadził życie od narodzin aż do śmierci, było jego Losem – „przeznaczeniem”, które można było zmienić poprzez swoje zachowanie, wolną wolę, okoliczności etc. To samo dotyczyło planet, które traktowali oni jak żywe byty, oraz całego układu słonecznego i gwiazd. Istnieje z góry określone przeznaczenie obejmujące zmienny los.
Jesteśmy częścią tego wszystkiego. Nie jesteśmy sami w Układzie Słonecznym i nie jesteśmy sami we Wszechświecie.

O prowadzącej wywiad:

Paola Leopizzi Harris jest włosko-amerykańską fotoreporterką i dziennikarką śledczą specjalizującą się w zagadnieniach dotyczących niezwykłych zjawisk i istot pozaziemskich. Jest autorką artykułów, z których trzy zamieściliśmy w Nexusie (nr 11, 16 i 21), oraz książek, w tym Connecting The DotsMaking Sense of the UFO Phenomenon (Łączenie kropeknadawanie sensu zjawisku UFO) , z której pochodzi niniejszy wywiad. Dalsze informacje o niej i jej publikacjach uzyskać można odwiedzając jej stronę internetową zamieszczoną pod adresem [www.paolaharris.com].
NEXUS NR1 (75) STYCZEŃ – LUTY 2011

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 27 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]