Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 26 maja 2019, 12:39

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Nie widzę celowości takich działań. Nie wiem, czemu miałyby służyć (chodzi o podrzucenie zwłok). Nie wiem?. Na teraz słabo mnie to przekonuje.

-- 22 lip 2014, 22:42 --

Co do zdjęć ofiar, to raczej zrozumiałe, że ich nie ma, ale faktycznie w sprawie wywiadów, rozmów z krewnymi i rodzinami - jest cisza. Tak. Trochę to zastanawiające.

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 22 lip 2014, 22:38 
VIP Member
Awatar

Intimate Secretary * 6th Degree
Awatar użytkownika

Cytuj:
Nie widzę celowości takich działań. Nie wiem, czemu miałyby służyć (chodzi o podrzucenie zwłok

Może iluminaci mają dobre serduszko i nie chcieli zabijać niewinnych osób?

A może bali się ,ze jak faktycznie zestrzelą "prawdziwych ludzi" to rodziny faktycznie po okresie rozpaczy zaczną prowadzić swoje własne śledztwo , tak jak w przypadku 9/11 ?

Jacy iluminaci ? Separatyści albo co najwyżej nowy rząd Ukrainy który najbardziej na tym skorzystał.
Po za tym zginęli ludzie którzy wsiedli do konkretnego samolotu, skąd pomysł na jakieś zombie.

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Czemu malezyjski Boeing leciał przez Donieck?

ukraińskie zbiegi okoliczności

Po Libii i Syrii administracja Obamy niszczy kolejne niepodległe dotychczas państwo – Ukrainę. Wszystko zdalnie, dolarami, mieszaniem się w sprawy wewnętrzne i wysługiwaniem się miejscowymi najemnikami, a bez narażania się samemu na gruncie. Celem głównym operacji ukraińskiej wydaje się doprowadzenie do konfrontacji z Rosją i odcięcie jej od dochodów z eksportu energii. Pozostawiony w spokoju nowy prezydent Ukrainy Poroszenko prowadziłby pewnie umiarkowany kurs pro-europejski ale nie pozwala mu na to Waszyngton, który naciska na siłowe rozwiązanie rebelii w prowincjach wschodnich. Inaczej Waszyngton nie osiągnie swojego celu – zmuszenia Rosji do interwencji w obronie ludności rosyjsko języcznej. Interwencja uzasadniłaby wojnę na sankcje w efekcie czego Rosja straciłaby zachodnio europejskie rynki zbytu na gaz i ropę. Rachuby na sprowokowanie Rosji do interwencji na Ukrainie nie są całkiem bezpodstawne. Nie sposób sobie wyobrazić aby Ameryka na miejscu Rosji długo tolerowała strzelanie do własnych obywateli przez, dajmy na to, pro-rosyjską juntę zainstalowaną w Meksyku. Tego samego uzasadnienia używała zresztą częściej sama dokonując m.in. inwazji Grenady.

Nie mogąc sprowokować Putina ostrzeliwaniem miast na wschodzie Ukrainy pro-amerykańska junta na Ukrainie uciekła się teraz, jak się wydaje, do prowokacji z zastrzeleniem malezyjskiego samolotu pasażerskiego i obarczając za to winą Rosję. Ukraińska SBU wiedziała od razu dokładnie, może nawet jeszcze przed całym zdarzeniem, że rakietę która strąciła samolot pasażerski „wystrzelili separatyści” a nawet „obywatele Rosji”. Powtarzają to jednym chórem wszystkie polskie szczekaczki medialne, mając najwyraźniej swoich odbiorców za bezmyślnych durni. Przebija wszystkich tabloid Wprost z podobizną Putina na okładce i napisem „zbrodniarz bez kary”. Tyle w temacie polskiego (bezinteresownego?) „robienia laski” Ameryce, jak to trafnie ujął niedawno minister Sikorski.

Tymczasem z pobieżnego nawet zestawienia faktów wynika że do czynienia mamy najprawdopodobniej z rozbudowaną ukraińską prowokacją, najpewniej z amerykańskiego podpuszczenia. To czego sprawcy tej intrygi nie wzięli pod uwagę to zasada pro qui bono? Kto mógłby na zastrzeleniu pasażerskiego Boeinga z blisko 300 osobami na pokładzie odnieść wymierne korzyści propagandowe? Odpowiedź jest jedna – tylko i wyłącznie Waszyngton, bo pozwala to wskazać na dzicz „separatystów” i popierajacej ich Rosji, która nie zawaha się strącić nawet bezbronnego cywilnego samolotu.

Jest jednak rzeczą oczywistą że z punktu widzenia zarówno rebeliantów jak i Rosji odpowiedzialność za świadome, dokonane z premedytacją strącenie pasażerskiego Boeinga byłaby PR-ową katastrofą. W szczególności wyklucza to naszym zdaniem Rosję, i to z kilku powodów. Jednym z nich jest to że Rosja, w odróżnieniu od Ukrainy, w pełni panuje nad swoimi siłami zbrojnymi co wyklucza zastrzelenie przypadkowe. Inną jest to że Rosja nie miałaby absolutnie nic do ugrania świadomie strącając pasażerskiego Boeinga. Nauczona fatalnymi PR-owymi skutkami zastrzelenia koreańskiego samolotu w latach osiemdziesiątych, mimo że wg wszelkiego prawdopodobieństwa i w tym przypadku chodziło o szytą w Waszyngtonie prowokację w której koreańska maszyna była jedynie pionkiem, Rosja nie miałaby żadnego interesu w przechodzeniu przez to jeszcze raz.

No więc kto pociągnął za spust? Walczące strony obwiniają się oczywiście nawzajem – rebelianci twierdzą że to siły ukraińskie nacisnęły spust, Ukraina twierdzi że to rebelianci. Dochodzenie do prawdy może potrwać długo. Pytaniem głównym w tym wypadku nie jest jednak to czy fatalną rakietę „Buk” odpalili w kierunku pasażerskiego liniowca rebelianci błędnie biorąc go za samolot wojskowy junty (bardziej prawdopodobna wersja, IMO) czy też siły junty odpaliły rakietę na sygnał swoich amerykańskich mocodawców w Kijowie. Pytanie główne jest zupełnie inne – w jakim celu ukraińscy kontrolerzy ruchu w ogóle prowadzili malezyjski samolot przez obszar działań wojennych w którym nigdy nie powinien się on znaleźć?

Jest to tym bardziej podejrzane że inne loty przecinające południowo-wschodnią Ukrainę prowadzone były bezpiecznym korytarzem bardziej na południe. Pokazuje to diagram obok którego próżno by szukać w polskich mediach.

Nie Rosjanie i nie rebelianci ale ukraińscy kontrolerzy ruchu lotniczego byli całkowicie odpowiedzialni za trajektorię feralnego lotu MH17. Wygląda na to że to oni z premedytacją prowadzili samolot przez obszar działań wojennych w rejonie Doniecka i z dala od normalnej trasy, a w dodatku na niższej wysokości niż ta o którą prosił MH17. Zbieg okoliczności? Być może…

Jak podała dalej BBC ukraińskie służby bezpieczeństwa skonfiskowały od razu nagrania komunikacji Beinga z kontrolą naziemną, zanim dotarli tam międzynarodowi eksperci badający wypadek. Po co by to robili? Co chcieli ukryć? Inny zbieg okoliczności?

Być może… być może…

Zamiast spierać się kto nacisnął spust niech może jednak junta i jej amerykańscy handlerzy wyjaśnią najpierw te ukraińskie zbiegi okoliczności…

@ cynik9
http://dwagrosze.com/2014/07/czemu-male ... nieck.html

====
i uzupełniający obrazek,zawarty tam ,w jednym z komentarzy:
Obrazek
https://pbs.twimg.com/media/BsxztpRIcAEg8cg.jpg

Kolejna operacja fałszywej flagi?

Cytuj:
Ujawniamy: dowód zdjęciowy – zestrzelony samolot to MH370 cz.I
We wcześniejszym dzisiejszym raporcie poplątałem liczbę miejsc i w końcu go usunąłem. TERAZ MAMY DOWÓD WINY, dzięki innemu internetowemu detektywowi, który wiele godzin spędził na porównywaniu zdjęć wraków MH370 i MH17, i doszukał się DOWODÓW WINY.

Błąd w zestrzelonej fałszywej fladze był delikatny, choć oczywisty, i to stanowi absolutny dowód, iż był to lot 370.

Obrazek

W żadnej robocie malarskiej rzeczy nie wyglądają tak samo. I pozycja flagi na MH370 ma krawędź umieszczoną na pierwszym oknie za drzwiami, a na MH17 ta flaga jest w linii z drugim oknem. Musisz spojrzeć na odpowiednią stronę samolotu by to zobaczyć, bo przeciwna strona jest na tej samej linii na obu samolotach. Ale kiedy porównamy właściwe strony samolotu (będzie tak samo jak strona pasażera w amerykańskim aucie), można wyraźnie zobaczyć, że flaga jest w innym miejscu niż gdzie ma być, gdyby naprawdę był to MH17.

Tego nie da się w żaden sposób zlikwidować, jest to niezbity dowód na to, że zestrzelony samolot to 370. Teraz istnieje jeszcze jeden zapasowy odrzutowiec do kolejnej fałszywej flagi, 9M MRD.

Poniżej dwa zdjęcia dowodowe.

Trzeba zauważyć, że MH370 był nowy, i dlatego nigdy nie przemalowywany. Jest to sposób w jaki flaga ZAWSZE wyglądała na locie 370, i to będzie zawsze mówiło iż zestrzelony samolot to 370.

Obrazek

Mamy lot MH17. Zauważmy pozycję flagi, JAK RÓWNIEŻ to, że MH17 ma ekstra okno po tej stronie samolotu, CO CAŁKOWICIE OBALA OFICJALNĄ HISTORIĘ.

Obrazek

Jak powiedziałem wcześniej, zaczynam przyglądać się sprawie nielegalnych dzieci-imigrantów, i będę nad nią pracował przez około 2 tygodnie, gdyż jadę do Meksyku żeby zbadać historię dzieciaków w pociągach i dowiedzieć się w jaki naprawdę sposób one przyjeżdżają do Ameryki.
Postęp w raporcie o rozkładających się ciałach

Teraz mówi się, że holenderski lekarz, który był na miejscu następnego dnia złożył zeznanie, że ciała w samolocie były w stanie rozkładu i martwe na wiele dni przed katastrofą, co zgadza się z opinią dowódcy wojskowego i dowody tam są co do tego, że były również torturowane przed katastrofą. Ale przekład z holenderskiego jest bardzo zły i pracuję nad drugim potwierdzeniem.

Meksykańska prasa opublikowała bardzo szczegółowy artykuł na temat martwych ciał, pokazując je jako załadowane w pociągu w specjalnych workach, I CO WAŻNIEJSZE, JAK BARDZO CUCHNĘŁY, bo każdy na miejscu dusił się od fetoru, łącznie z krzepkimi wojskowymi typami i lekarzami. To było nierealne, nigdy nie widziałem czegoś takiego jak te ciała w żadnej katastrofie. W żaden sposób ten rodzaj rozkładu nie mógłby się rozpocząć w tak krótkim czasie, chyba że ciała były faktycznie martwe na długo przed zestrzeleniem.

Jest niezwykle ważne, by ponownie narzucić rzeczywistość z tym, że ciała były zgniłe, bo to dowodzi ponad wszelką wątpliwość, że TO NIE BYŁ LOT MH17, NIE MA ŻADNEGO MOŻLIWEGO SPOSOBU NIEZALEŻNIE OD WYMYŚLANYCH HISTORII. Nie dbam o to, co kręcą masmedia, same zgniłe ciała pokazują iż wszystko inne nie ma znaczenia. Nie istnieje tu żaden złoty środek.
GAZA

Wczoraj wieczorem meksykańska TV pokazała obszerny program o Gazie. W niektórych scenach nie pozostało nic co można rozpoznać, jedynie jałowy krajobraz zniszczonego betony i powalonych budynków aż do horyzontu (co mogła widzieć kamera). Wygląda na to, że Izrael odwalił robotę pod przykrywką „lotu 370MH17″, co samo w sobie było ohydną syjo-zbrodnią.

Po scenie całkowitej dewastacji, pokazali film części Gazy która wyglądała w większości nietknięta i przeszli do części o wysiedlonych rodzinach i jak całkowicie zniszczono infrastrukturę wodociągową, i nie było tam bezpiecznej wody do picia poza zapasami zgromadzonymi wcześniej.

Lista zmarłych jest śmieszna, muszą ich być dziesiątki albo setki tysięcy. Nie ma na to żadnego sposobu, ale jestem pewien, że kiedy to wszystko się skończy, syjo-prasa stanowczo narzuci solidny fakt, że zginęło mniej niż 50 osób, tak jak zrobili w Jenin, i meksykańska prasa donosi, ze Gaza jest zbrodnią wojenną i to wszystko jest winą Izraela.

[. . .]

Źródło: http://jimstonefreelance.com/

Tłumaczenie: Ola Gordon

Tags : mh370, Ukraina, zamach fałszywej flagi, zestrzelony samolot

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/ujawniamy-dowod-zdjeciowy-zestrzelony-samolot-mh370-cz-2014-07

Cryptologicon pisze:
Co do zdjęć ofiar, to raczej zrozumiałe, że ich nie ma, ale faktycznie w sprawie wywiadów, rozmów z krewnymi i rodzinami - jest cisza. Tak. Trochę to zastanawiające.

Zdjęcia są, dlaczego miałoby ich nie być. Na miejscu przewinęło się wielu reporterów.

JAK NIE LUBICIE OBRAZÓW ROZBEBESZONYCH CIAŁ, TO NIE OGLĄDAĆ!

http://www.firedrive.com/file/7514A4A733D23088

Entered Apprentice * 1st Degree
Entered Apprentice * 1st Degree

Nie wiem już które zdjęcia są prawdziwe... Coś mnie tknęło, żeby wrócić do informacji, którą czytałam jakiś czas temu - chodzi o wpis na fb przez jedną z osób które były na pokładzie. Odnalazłam to i zwróciłam uwagę na okna. Co o tym myślicie? Jeśli to prawda, to wszystko się zgadza. Nie widzę tu dodatkowego okna pod flagą.

http://www.wprost.pl/ar/458499/Jesli-zn ... Facebooka/

a może się mylę? może jakoś źle patrzę. Dlatego postanowiłam napisać. Może ktoś się wypowie?

Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Jak tylko usłyszałem o tej katastrofie lotniczej/zestrzeleniu samolotu (a bylem na urlopie), to od razu nasunęła mi się myśl, że fałszywa flaga i zastanowiło mnie od razu, ze dziwnym trafem znowu Malezjańskie linie lotnicze i co z tego wyniknie, no to chyba artykuł powyżej potwierdza jka i ten poniżej cytowany:

Cytuj:
Na Ukrainie rozbił się Boeing lot MH-370, który zaginął w marcu

Dziwne niezgodności na zdjęciach rozbitego na Ukrainie Boeinga lot MH-17.
Obrazek

Popatrzcie uważnie na pozycję flagi na odłamku wraka, zestrzelonego na Ukrainie. Widać wyraźnie, że tylna krawędź flagi (bok z czerwonymi i białymi paskami) znajduje się bezpośrednio nad otworem okiennym, przykrytym metalową płytą (na zdjęciu przedstawiono 2 ujęcia tego samego fragmentu kadłuba – w położeniu pionowym i poziomym – od tłum.). Tam nie ma okna. Teraz przyjrzyjmy się uważnie drugiej fotografii, na której przedstawiono samoloty MH-17 i MH-370. Na fotografiach MH-17 można wyraźnie zobaczyć, że tylna krawędź flagi znajduje się nad oknem! Ale na fotografiach MH-370 wyraźnie widać, że tylna krawędź flagi znajduje się bezpośrednio nad płytą metalową, która zakrywa otwór okienny! Zdjęcia nie kłamią! Tak więc, jest to fragment kadłuba z samolotu MH-370!

Obrazek

Istnieją inne dowody, że odrzutowcem, który rozbił się na Ukrainie, był MH-370. Stew Webb (http://www.stewwebb.com) jest federalnym informatorem, który ma setki kontaktów na najwyższym szczeblu w amerykańskich kręgach wywiadowczych. Jeden z jego kontaktów powiedział mu około 3 miesiące temu, że MH-370 wylądował na Diego Garcia, ale później został przeniesiony na Ukrainę, gdzie będzie wykorzystany w operacji pod „fałszywą flagą” (ze sfabrykowanym wydarzeniem), aby stać się pretekstem do rozpoczęcia wojny! Stew podał tę informację w czasie audycji radiowej holdingu medialnego VT – «Veterans Today” (wydanie byłych pracowników Departamentu Stanu i amerykańskiego wywiadu) w poniedziałek, 21 lipca, oraz w audycji radiowej http://www.freedomslips.com.

Informacje Stewa wraz z solidnymi dowodami fotograficznymi sprawiają, że ten fragment informacji staje się bardzo ważny i ma sens w związku z doniesieniami o zamrożonych ciałach i ciałach, które już miały oznaki rozkładu. Samolot należało wypełnić ciałami, aby wszystko wydawało się przekonujące i prawdziwe.

Jest oczywiste, że rząd Malezji powinien być związany z tym złem na najwyższym poziomie. Możecie jednak być pewni, że nigdy nie będą ujawnione prawdziwe wyniki analizy DNA i czy odpowiadają one DNA rzekomych pasażerów MH-17. Należy to również powiązać z wiadomością, otrzymaną z wydania „Veterans Today”, że zdjęcia MH-17, rozpowszechnione przez media główne tuż przed odlotem, jak to zostało udowodnione, są fałszywe – na samolocie zostały naniesione nieprawdziwe cyfry, to znaczy, że nie mógł on być Boeingiem lotu MH-17!

Więcej szczegółów można znaleźć tutaj (ang.)

(http://www.veteranstoday.com/2014/07/20 ... ls-doubts/)

Tłumaczył Janusz Sielicki

27.7.2014 r.

Z portalu Moskwa III Rzym:

Мнение. Фотографии не врут: на Украине разбился самолет рейса MH-370, исчезнувший в марте?

Opinia. Fotografie nie kłamią: na Ukrainie rozbił się samolot Boeing lot MH-370, który zaginął w marcu?

http://3rm.info/49369-mnenie-fotografii ... marte.html

Źródło:
http://wolna-polska.pl/wiadomosci/ukrainie-rozbil-sie-boeing-lot-mh-370-ktory-zaginal-marcu-2014-07

No to już wszystko jak dla mnie wiadomo (fałszywa flaga), a czytając poprzednie doniesienia o pasażerach samolotu, którzy byli powiązani z WHO i komisją d/s aids (kolejne oszustwo), to jestem tylko ciekaw z jakim stanowiskiem mieli wystąpić na owej konferencji, ale to chyba bez znaczenia, bo w kwestii prowokacji to im się udało przekazać nieprawdziwe informacje i zrobić zamęt w mendiach, a najbardziej w tzw opinii publicznej.

Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Witam, to mój pierwszy post na tym forum, przy czym śledzę je od ok 1,5 roku.

Co do zamachu na Ukrainie to mam podobne odczucia jak przedmówcy. Również uważam, że można łączyć zaginięcie samolotu w marcu i ostatnie wydarzenia na Ukrainie. Niedawno zresztą przyszła mi do głowy inna myśl - Smoleńsk 2010. Czy Amerykanom (Żydom) już wtedy zależało na poróżnieniu narodów słowiańskich? Wcześniej temat Kosowa, jeszcze wcześniej rozpad Jugosławii i krwawa interwencja NATO w Serbii, niemal u naszych granic. Mamy ciąg zdarzeń, który ma jeden wspólny mianownik - podział wśród Słowian i ciągłe utrzymywanie napięcia. Coraz częściej mam wrażenie, że oficjalnie jako kraj stoimy po tej złej stronie.

Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Elect of Fifteen Super * 10th Degree

W narodach słowiańskich tkwi potencjał energetyczny, który jest w stanie stawić skuteczny opór temu do czego się zbliżamy, o ile już ten czas nie zaczął się. Słowianie to ci, którzy posiadają klucz do wiedzy, która spowoduje wejście w czas zmiany. Słowianie budzą się. Dlatego staja się coraz bardziej groźni dla tej siły, która czyni m.in. z nas Polaków niewolników systemu. Podpalenie Słowian daje szansę skłócenia ich, osłabienia, wzajemnego wymordowania się, depopulacji ich. Ogień podłożony pod Ukrainę ma roznieść się wokół i popchnąć nas...na Rosję i jej umęczony m.in. chazarskim władztwem naród. Rosjanie to tacy sami ludzie jak my, od lat ciemiężeni przez germański ....Saxe Coburg - Gotha -Romanow i Chazarów. Jesteśmy zaharowani i ogłupiani, stąd nie rozumiemy jako naród, co jest grane. Tzw. nasi politycy grają przeciw nam, gdyż nie są ...nasi. Trzeba być dobrej myśli, nie upadać na duchu. ,,Posłuchasz serca- serce żyje." Póki myśl swobody w narodzie żyje..., wola i godność i męstwo człowiecze.....

Master Elect of Nine * 9th Degree
Master Elect of Nine * 9th Degree

Nie sądzę żeby Rosja strąciła ten samolot. To by było bez sensu. Sądzę że to jest prowokacja Izraela, który umieścił bombę na pokładzie i odpalił ją nad Rosją.

Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree

Jest przypuszczenie ,ze to samolot z marca,to w takim razie co z tym ktory wystartowal i lecial nad ukraina? Co z ludzmi ktorzy wsiedli doniego?

-- 02 sie 2014, 11:47 --

Jest przypuszczenie ,ze to samolot z marca,to w takim razie co z tym ktory wystartowal i lecial nad ukraina? Co z ludzmi ktorzy wsiedli doniego?

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Lider amerykańskich konserwatystów Ron Paul: Władze USA wiedzą o zestrzelonym Boeingu o wiele więcej niż mówią.

Obrazek
Oskarżenia USA pod adresem Rosji o tym, że tak czy inaczej jest ona winna katastrofy malezyjskiego Boeinga pod Donieckiem, dziwnie ucichły, podkreśla były członek Izby Reprezentantów Kongresu USA Ron Paul.

Trudno uwierzyć w to, że Stany Zjednoczone nie mają dowodów na to, kto zestrzelił w pobliżu Doniecka malezyjskiego Boeinga, ponieważ amerykańskie satelity szpiegowskie kontrolują praktycznie wszystko, co dzieje się na Ukrainie, uważa były członek Izby Reprezentantów Kongresu USA, były kandydat na prezydenta Ron Paul.

Wszystko, co na ten temat cały świat usłyszał od amerykańskiego wywiadu, jest tylko to, że nie ma on dowodów na udział Rosji w katastrofie lotniczej, powiedział polityk. W tym samym czasie propaganda w Stanach Zjednoczonych z powodzeniem przekonała zwykłych Amerykanów o winie Moskwy.

„Trudno sobie wyobrazić, że Stany Zjednoczone, posiadające mnóstwo satelitów wywiadowczych, które monitorują wszystko, co dzieje się na Ukrainie, nie mają dokładnych dowodów, kto, co i kiedy zrobił” – pisze Ron Paul.

Według opinii byłego kongresmana, gdy dowody przeczą zarzutom rządu amerykańskiego, to nie zostaną one nigdy opublikowane, ma się rozumieć, oczywiście, ze względów na bezpieczeństwo narodowe.

„Poważny incydent międzynarodowy nadal stawia pytania. To smutne, że nie możemy liczyć na to, że nasz rząd powie prawdę i przedstawi dowody. Jestem przekonany, że wie on o wiele więcej, niż nam mówi”, – uważa Ron Paul.

Tłumaczył Janusz Sielicki

12.8.2014 r.

Z portalu „Russkaja Wiesna”:

Лидер американских консерваторов Рон Пол: Власти США знают о ЧП с Боингом гораздо больше, чем рассказывают

http://rusvesna.su/news/1407832420

źródło:
http://wolna-polska.pl/wiadomosci/lider ... 17-2014-08

Awatar użytkownika

trochę temat umarł, więc podaje spóźnioną sprzed miesiąca niemal informacje:
Cytuj:
14 listopada Rosjanie opublikowali zdjęcie, które prawdopodobnie pochodzi z jednego z amerykańskich lub brytyjskich satelitów - takowe znajdowały się nad miejscem tragedii w chwili, gdy ona miała miejsce. Zdjęcie - jeżeli jest prawdziwe - ukazuje moment zestrzelenia malezyjskiego Boeinga przez ukraiński myśliwiec.
Obrazek

Rosjanie podają, że zdjęcie zostało do nich nadesłane na fali wielu odpowiedzi i dokumentów, które spływały do rosyjskiej komisji badającej przyczyny tragedii po opublikowaniu przez nią raportu rosyjskich ekspertów, którzy tę właśnie wersję wydarzeń uznawali za najbardziej prawdopodobną po przeanalizowaniu dostępnych publicznie materiałów.

Zdjęcie ukazuje moment wystrzelenia rakiety przez samolot myśliwski znajdujący się w jego pobliżu. W przywołanym raporcie rosyjskich ekspertów za najbardziej prawdopodobną wersją uznano tę w której myśliwiec najpierw ostrzelał Boeinga z działka pokładowego a następnie wystrzelił w jego kierunku termonaprowadzalną rakietę, która uderzyła w silnik pasażerskiego samolotu.

Rosjanie nie twierdzą, że są pewni autentyczności zdjęcia. Wszelako rzucają wyzwanie światu zachodniemu - jeżeli macie inne dowody - pokażcie je światu - my mamy takie:

Cóż, myśl co chcesz...

Źródło:
http://www.schodamidonieba.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=1897:mh-17-finalne-wyzwanie&catid=44:swoje&Itemid=125

Tam też na schodach filmik.
No cóż - kwestia cały czas potwierdza działanie celowe w celu wywołania i zaostrzenia konfliktu między Rosja i resztą zachodniego eurokołchozu.

Awatar użytkownika

Zauważyłem pewną interesującą zbieżność liczb - nie wiem czy przypadkowa, ale może kogoś zainteresuje.

Liczba ofiar tego fatalnego lotu wynosi 298. Liczba ta w gematrii znaczy zabić, zamordować, morderstwo, a przynajmniej wg Fetona autora "Genesis - propozycja nowej interpretacji":
"Literowy zapis liczby 298 wygląda następująco: xcr (Recah).
....................................................................................................
Słowo xcr (Recah) oznacza w języku hebrajskim: zabić, zamordować, morderstwo.
....................................................................................................
Morderstwo.
Tak brzmi informacja zawarta w wersie otwierającym Biblię przekazana przez znaki
pisma, jeśli uwzględnimy ich wartości liczbowe. Za tradycyjnym, powszechnie znanym
tłumaczeniem: „Na początku stworzył Bóg niebo i ziemię.”
"
Było o tym tu: biblia-nowy-sposob-odczytania-t10770.html

Wiemy, że pewni ludzie (np. kabaliści) przywiązują dużą wagę do liczb, wiemy też że są bardzo wpływowi delikatnie mówiąc (kreują różne wydarzenia).

Co do liczb to jest więcej takich zbieżności. Nie jestem ekspertem, interesuję się tym, podobnie jak symboliką - całkiem amatorsko. Może ktoś ma wiedzę na ten temat?

Nr lotu: MH-17.
Data 17.07.2014
Boeing 777

17 jest siódmą (7) w kolejności liczbą pierwszą.
Może to wszystko trochę naciągane, co o tym sądzicie?

Nie wiem może to też zbieg okoliczności, że tego dnia (żr. wikip.):
"
1981 – 114 osób zginęło, a ponad 200 zostało rannych po runięciu galerii w hotelu Hyatt Regency w amerykańskim Kansas City.

1989:

Dokonano oblotu amerykańskiego bombowca Northrop B-2 Spirit.
George H. W. Bush jako pierwszy prezydent USA przybył z wizytą do Holandii.

1996:

230 osób zginęło u wybrzeży Long Island w katastrofie należącego do amerykańskich Trans World Airlines Boeinga 747, lecącego z Nowego Jorku do Paryża.

1998:

Trzęsienie ziemi u wybrzeży Papui-Nowej Gwinei i wywołane przez nie tsunami zabiły 2200 osób.
W 80. rocznicę śmierci car Mikołaj II Romanow i członkowie jego rodziny zostali pochowani w Sankt Petersburgu.

2000:

60 osób zginęło, a 5 zostało rannych w w indyjskim mieście Patna w katastrofie Boeinga 737 indyjskich linii Alliance Air.

2006:

Uzbrojeni napastnicy zaatakowali bazar w irackim mieście Mahmudiyah, zabijając co najmniej 60 osób.
W trzęsieniu ziemi na Jawie zginęło 659 osób.

2007:

16 osób zginęło, a ponad 40 zostało rannych w samobójczym zamachu bombowym na wiecu przeciwników prezydenta Pakistanu gen. Perveza Musharrafa w Islamabadzie.
199 osób zginęło w São Paulo w katastrofie Airbusa A320 brazylijskich linii TAM Linhas Aéreas.

2009 – 9 osób zginęło, a około 50 zostało rannych w zamachach bombowych na hotele Marriott i Ritz-Carlton w stolicy Indonezji Dżakarcie.
2010 – 14 osób zginęło, a 12 zostało rannych w katastrofie autobusu w Gjegjan w Albanii."

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Cytuj:
Katastrofa lotu MH17. To ukraiński samolot mógł zestrzelić Boeinga 777?
Malezyjski Boeing 777 mógł zostać zestrzelony przez ukraiński myśliwiec? Taką tezę stawiają autorzy filmu dokumentalnego, który wkrótce ma zostać wyemitowany przez telewizję BBC. W katastrofie lotu MH17 nad wschodnią Ukrainą zginęło 298 osób. Na pokładzie malezyjskiej maszyny byli głównie obywatele Holandii.

Teza, która ma pojawić się w produkcji "The Conspiracy Files: Who Shot Down MH17?" stoi w sprzeczności z ustaleniami śledczych badających tę katastrofę. W filmie mają pojawić się relacje świadków, którzy widzieli, jak malezyjski boeing został zestrzelony przez samolot myśliwski. Inną z tez, którą zajmują się autorzy tej produkcji jest taka, że samolot został celowo zniszczony, przy współudziale CIA, by zrzucić winę na Rosję.

Premierę filmu dokumentalnego o katastrofie boeinga nad Ukrainą zaplanowano na 3 maja.

...
http://wiadomosci.onet.pl/swiat/katastr ... 777/bzvss6

,
Tezy-antytezy-syntezy,ciekawe co producentom tego dokumentu z tego wyjdzie,wyszło.
Zapytanka bez odpowiedzi pewnie,poczekamy-może się doczeka napisów albo lektorka
,
Komentarze są też ciekawe tam,co poniektóre.Z takich zastanawiających jest kwestia jakim że to cudem miałoby się to pojawić w naszej TV,tej opłacanej przymiarkowo 12zł/miecha.
Swoją drogą powinna być opcja-ile trzeba dopłacić by tego ścieku nie mieć dostępnego,ale to offtopowe zdanko.
Czytając dziś z rana co poniektóre tam wpisy taki mi się nawinął:

Cytuj:
~realista : Tego filmu polscy telewidzowie nie zobaczą, bo zakaże emisji ambasada ukraińska.
Po emisji francuskiego dokumentu "Ukraina. Maski rewolucji" mieliśmy awanturę nazajutrz po emisji na TVN24 i ostra reprymenda ambasadora ukraińskiego. Właściciele tej strachliwej stacji podkulili ogony i przeprosili za nie podporządkowanie się ambasadzie i zapewnili, ze już się to nie powtórzy.
PiSowska telewizja tym bardziej tego filmu nie wyemituje, bo jest bardziej probanderowska niż czekoladziarz.
wczoraj 22:57

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC [letni]