Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 05 gru 2019, 20:43

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
Fellow Craft * 2nd Degree
Awatar użytkownika

Witam

Jeśli wielu z was pamięta postać Phila Schneidera i jego niesamowite wykłady w których wyjawił sporo szokujących spraw, chciałem nawiązać do kwestii obcych a konkretniej jednego zdjęcia, które prezentował i szczegółowo zostało omawiano przez Schneidera.

Zapewne przez niektórych analizowała była postać osoby nazywanej Val Valiant Thor. Czyli w skrócie jak twierdzi Phil był to obcy, który przybył z planety Wenus (prawdopodobnie wydrążony Wenus), pracował dla pentagonu i służb wojskowych od 1938.

Odsyłam do prezentacji Schneidera. W 23 minucie pokazuje zdjęcie, które jest niestety bardzo słabo widoczne. Warto porównać fotografię ze zdjęciami, które znajdziemy w sieci.

phpBB [video]

Po rozpoczęciu poszukiwań i znalezienia jakichkolwiek zdjęć lub informacji natrafiamy na zdjęcia, które raczej nie wiele mają wspólnego z tym co przekazuje phil Schneider i raczej zostały wprowadzone w celach dezinformacji.

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek

No i rzeczywiste, źródłowe zdjęcie w bardzo dobrej rozdzielczości, którego wielu nie miało okazji zobaczyć.

Obrazek

Data wykonania zdjęcia to jak sam Schneider wskazuje Sierpień 1943. Oznaczona osoba w środku to wspomniany obcy o którym możemy się dowiedzieć więcej oglądając wymieniony wyżej film, (dokładnie 23 minuta). Ponadto na fotografii znajdują się m. in Ojciec Phila - Oscar Schneider, A. Yaglu, Dr. vannevar bush, Morris Hablagnian i Lawrence Schmidt.

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 29 sie 2013, 9:30 
VIP Member
Awatar

Master Elect of Nine * 9th Degree
Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

Ta teoria to trochę jak teorie z Reptilianami. Zdjęcie i relacja 1. gościa to za mało. Potrzeba więcej wiarygodnych świadków.

posłuchaj mojej audycji Teoria Chaosu
teraz na żywo w Radiu Na Fali i Radiu Paranormalium w każdy piątek po 24!

Claude mOnet pisze:
Potrzeba więcej wiarygodnych świadków.

Tutaj chodzi o to, że są to tajemnice tajnych służb pod szyldami operacji wojskowych.
A ilu w ostatnich latach pojawiło się ludzi, którzy znaleźli odwagę coś o tym powiedzieć?

Bradley Manning
Edward Snowden

Phil Schneider

Gen. Petelicki? - który mówił o nielegalnym handlu bronią i mafijnych kontraktach w MON-ie

Jedni nie żyją drudzy siedzą a reszta z ekstradycją w planie.

Zalecam trochę więcej powagi w tego typu tematach panie Claude mOnet.
I szacunku dla tych osób też.

Niktu

Ostatnio zmieniony 29 sie 2013, 10:49 przez Niktu, łącznie zmieniany 1 raz

Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree
Awatar użytkownika

ale faktem jest, że blondyn na tym zdjęciu ma bardzo nieproporcjonalnie długie palce. PS mówił że posiadał on ich sześć . Szkoda że tego nie widać

Israfil pisze:
ale faktem jest, że blondyn na tym zdjęciu ma bardzo nieproporcjonalnie długie palce

Od razu to zauważyłem:-) - odrobinę inny kąt fotki i nie byłoby już watpliwości. N.

Claude mOnet pisze:
Ta teoria to trochę jak teorie z Reptilianami. Zdjęcie i relacja 1. gościa to za mało. Potrzeba więcej wiarygodnych świadków.

To nie są teorie...to po pierwsze bo mówię o tym dokładnie na wykładach podając konkrety. Po drugie większość jeśli nie wszyscy już dawno nie żyją, wraz ze Schneiderem zamordowano 8 innych osób.

Esgorath pisze:
Po rozpoczęciu poszukiwań i znalezienia jakichkolwiek zdjęć lub informacji natrafiamy na zdjęcia, które raczej nie wiele mają wspólnego z tym co przekazuje phil Schneider i raczej zostały wprowadzone w celach dezinformacji.

Wszyscy którzy pracowali w środowisku z obcymi są poddani kontroli umysłu bo tam tylko taki system obowiązuje a nie jakiekolwiek stopnie tajności, to samo dotyczyło Phila Schneidera, jednak on opuścił ten projekt nie kończąc ze zmodyfikowanym do końca umysłem, nie mniej widać że był poddany kontroli co świadczy czasem o dziwnym zachowaniu i niespójnych czasem wypowiedziach. Dlatego musiał zostać zlikwidowany, Obcy czyszczą umysł z istotnych danych, potem mamy takie dziwne indywidua jak Swierdłow.

Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree

Israfil pisze:
ale faktem jest, że blondyn na tym zdjęciu ma bardzo nieproporcjonalnie długie palce.

Fantazja rozwala ci umysł. Zdjęcie jest robione obiektywem szerokokątnym i przez to zniekształcone po bokach.
Ja też byłem obcy jak byłem w pewnym kraju i masę zdjęć mi robili.

.

Awatar użytkownika

Israfil pisze:
ale faktem jest, że blondyn na tym zdjęciu ma bardzo nieproporcjonalnie długie palce. PS mówił że posiadał on ich sześć . Szkoda że tego nie widać

Niestety w sieci znajduje się tylko jeszcze jedno zdjęcie na którym jest wspomniana persona.
Znajduje się ono także na stronie Alfreda Bieleka - bliskiego przyjaciela P. Schneidera (niestety tylko miniaturka) podpis - Don Thor (fromVenus) and future Presidentof AIL (Airborne Instrument Labs) John Clark, at the Philadelphia Naval Yard during the time of the experiment.
Niestety nie da rady tego powiększyć więc niczego się nie dopatrzymy.

Obrazek

Jest jeszcze film - autobiografia Ala Bieleka, gdzie omawiał i pokazywał w przybliżeniu fotografie, niestety jak na złość, zdjęcie po lewej które nas interesuje najbardziej zostało pominięto i wystarczyło je przybliżyć.. to rozwiało by wątpliwości niektórych co do np. jego dłoni:(

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Także wspominam o tym wszystkim tak w ramach ciekawostki ;)

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]