Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 12 lip 2020, 23:36

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
Intimate Secretary * 6th Degree

Z przyjemnością przedstawiam nową usługę - Zdejmowanie Pieczęci

Serdecznie zapraszam do skorzystania.

Sesje specjalne

Pozdrawiam
Bartosz Kazibudzki,
firma ScalenieDuszy.pl

część referencji

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 15 kwie 2012, 19:35 
VIP Member
Awatar

O... witaj, witaj. :)

Chodzi Ci o zdejmowanie pieczeci, np. chrztu?

Cytuj:

Dziekuje za zaproszenie, nie skorzystam
jestem tylko ciekawy co zakładasz w zamian

grx pisze:
Cytuj:

Dziekuje za zaproszenie, nie skorzystam
jestem tylko ciekawy co zakładasz w zamian

ja też jestem ciekam. kto wie, może nawet
trzydziestogigowe łącze do samego piekła ?

La_Mandragora pisze:
O... witaj, witaj. :)

Chodzi Ci o zdejmowanie pieczeci, np. chrztu?

tak, chociaż pierwsze operacje tego typu jakie robiłęm to było zdejmowanie obciążeń nabytych w sektach
oraz mafii (tzn. w polsce nie ma mafii, chodzi oczywiście o zorganizowane grupy przestępcze).

No, to swietnie...

Tu byl kiedys poruszany temat roznych pieczeci, m.in. tych zakladanych na chrzcie. Mysle, ze temat bardzo ciekawy i aktualny. Fajnie, ze jest taka mozliwosc. :tak:

Aa.. i co najwazniejsze, masz praktyczne doswiadczenie w tej kwestii. To sie liczy... :tak:

La_Mandragora pisze:
No, to swietnie...

Aa.. i co najwazniejsze, masz praktyczne doswiadczenie w tej kwestii. To sie liczy... :tak:

Żeby bezpiecznie odpieczętować :ninja:

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Jeśli jest potrzeba i chętni - to zawsze znajdzie się wykonawca - nie oceniam- może nawet całkiem dobry.

ps - widziałem ogłoszenie darmowego ściągania "pieczęci" i oczyszczania własnego pola (i o WIELE więcej )
przez Ziemię w lasach i Słońce na niebie .... też je widzieliście ?

Obrazek

Co w przypadku kiedy osoba nie uważa, że pieczęcie mają jakikolwiek wpływ na człowieka/ich zdjęcie przyczyni się do zmiany postawy człowieka?

Sosnowiczanin pisze:
tak, chociaż pierwsze operacje tego typu jakie robiłęm to było zdejmowanie obciążeń nabytych w sektach
oraz mafii (tzn. w polsce nie ma mafii, chodzi oczywiście o zorganizowane grupy przestępcze).

Czym są obciążenia nabyte w sektach i mafiach? W jaki sposób przejawiają się w funkcjonowaniu człowieka oraz jakie mechanizmy wykorzystują znajdując ujście w (jak przypuszczam) zachowaniu człowieka?

Awatar użytkownika

Te wszystkie rytuały do niczego nie prowadzą,bo same ich założenie wydaje się błędne.Rytuał może się przerodzić w sakrament tylko wtedy,gdy odbywa się w sposób świadomy.Sama ceremonia ma być tylko wyrazem przejścia na wyższy poziom bycia.Jeśli mówimy o sakramentach np.kościelnych to który jest świadomy,może małżeństwo :tak:
Niektórych ludzi może i to blokuje,bo mamy do czynienia z potężnymi siłami zbiorowej "świadomości" i jak ktoś się pootwiera to nie wiadomo co może wejść,ale proponuje jak mówił Jackowski-"Spojrzeć na drzewo,spojrzeć na rzekę"i jedyne rytuały jakie proponuje to np.poprzytulać się do brzozy.
Już wczoraj chciałem to napisać,ale jak zobaczyłem ten las...

Obrazki, które umieściłem(INSPEK) w wątkach:

w-asna-tworczo-obrazkowa-t8141.html
czwarty-wymiar-okiem-i-sercem-micha-a-plastyczno-ektolitu-t8951.html

również maja moc rozpuszczania pieczęci astralnych.

Aby to się dokonało, należy przez kilka-kilkanaście minut dziennie wpatrywać się w dowolny z tych magicznych obrazków.

gurdzij pisze:
Te wszystkie rytuały do niczego nie prowadzą,bo same ich założenie wydaje się błędne.Rytuał może się przerodzić w sakrament tylko wtedy,gdy odbywa się w sposób świadomy.Sama ceremonia ma być tylko wyrazem przejścia na wyższy poziom bycia.

a staje się wyrazem podporządkowania i kultem słabości, ofiary, winy i ograniczenia.
Teoretycznie taka skaza nie powinna trwać długo, a jednak się zakotwicza.

Dla mnie samego siła tak zwanej pieczęci chrztu i dalszych jest tajemnicza, jednak jest wyczuwalna,
nawet u "racjonalistów".

Jednak to czego się uczy człowiek przez życie to bynajmniej nie fakt że świat działa tak jak mówią ładne teorie.

Kosmiczny Podróżnik pisze:
Co w przypadku kiedy osoba nie uważa, że pieczęcie mają jakikolwiek wpływ na człowieka/ich zdjęcie przyczyni się do zmiany postawy człowieka?

nie wmawiam ludziom zaburzeń jeśli ich nie czują. zdrowym nie potrzeba lekarza itd.
Jednak z tego co obserwuję, są zmiany w myśleniu, odczuwaniu, percepcji (energie i światła etc. ).
To nie jest "pomoc ostateczna", swoich klientów uczę samodzielności.

Co więcej, podczas sesji, nigdy nie mówię co dokładnie będę robił, a i tak czują rzeczy jakich można się spodziewać.

Cytuj:
Czym są obciążenia nabyte w sektach i mafiach? W jaki sposób przejawiają się w funkcjonowaniu człowieka oraz jakie mechanizmy wykorzystują znajdując ujście w (jak przypuszczam) zachowaniu człowieka?

oj sekty to robią często bardzo dziwne rzeczy, wiele dziwnych struktur energii stosują. mafie są mniej wyrafinowane.

Można przyjąć że połączenia jakie są w sektach dotyczą głównie czakr korony i wyżej, czasem biegnąc
ledwo-co widocznymi szlakami, mafie to raczej niższe czakry, np. odpowiedzialna za pieniądze podstawa.

Poza połączeniami, utrwalają i wzmacniają pewne kody, lęk o swój byt, zależności etc. To nie jest tak że praca kończy się po zerwaniu połączeń. Ona się dopiero wtedy zaczyna, ponieważ to pewne konkretne tendencje w psychice i energetyce spowodowały całą sytuację.

Nie napiszę konkretnych zachowań, które można powiedzieć, charakteryzują osobę z pieczęciami i podłączeniami. Nie lubię takich list, tworzą zamęt.

Zdarza się że pomagając jakiejś osobie która nie jest przekonana czy chce pomocy (chce najprawdopodobniej zwiększonej uwagi, by coś się działo), owszem, na moment się ją uwalnia, by potem zostać zaatakowanym przez tą osobę z wielkim wyrzutem że się zrobiło krzywdę. Osoba wraca do swoich pokręconych guru lub znajduje jeszcze bardziej pokręconą postać ...

Dlatego trzeba podchodzić do tych spraw z dużą dozą realności, rozsądku, zrozumienia.

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Sosnowiczanin

Myślisz że dałbyś rade oczyścić pacjentów po zabiegu zwanym "Analizy Osobiste" ......?????
Aczkolwiek zapewne nie odbyło by to się dobrowolnie - niczym egzorcyzmy Emilii Rose - szczególnie u paru "głównych" klientów :lol:

Na stronie opisałeś zresztą skutki tego typu "zabiegów" jak powyżej więc myślę ze dał byś radę :tak:

"wpływając na splot słoneczny powoduje bojaźliwość oraz zamyka swobodne myślenie"....., "inne mogą utrudniać samodzielność- wzmacniają podporządkowanie liderowi i idei."

Poezja - skąd my to znamy .....

Dostawał byś zlecenia - "na fotkę" - będziesz naszym forumowym Hitmanem 8-) spod znaku red dragon ,który będzie twoim głównym zleceniodawcą i sponsorem.... (ewentualnie zrobimy zrzutę)

Oczywiście zawsze Istnieje ryzyko zemsty- za utratę "podłączonych".... ale zapewne ktoś pomoże odeprzeć te ataki - np nasz dzielny INSPEK Mruga - (pamiętam ze pobierał jakaś opłatę za ochronę ale jestem pewien że się dogadacie)

Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

Takie zdejmowanie pieczęci za 200pln to jeszcze pikuś... Pewien gościu z Ameryki proponował aktywowanie mi na odległość 12 nici DNA za jedyne $300, gwarantował totalne oświecenie w momencie wpłynięcia owych funduszy na PayPal... Ale nie wiem, czy akurat tego typu "oświecenie" jest potrzebne mojemu portfelowi :lol:
A jeżeli faktycznie bym czuł potrzebę jakiegoś oczyszczenia, wolałbym codziennie o zmierzchu i świcie po prostu prosić to Boga, wątpię żeby kiedykolwiek wyciągnął ręce po zapłatę :tak:

Kazdy trafia na to, co mu najbardziej sluzy, chociaz nie zawsze o tym wie. A sluzy nam wszystko, co w jakis sposob popycha nas w rozwoju, czasem jest to kopniak w zadek... to tak na marginesie.

Dobrze, ze osoby, ktore czuja, ze potrzebuja takiej pomocy, moga liczyc na pomoc kogos fachowego i majacego doswiadczenie w temacie. :)

angelrage pisze:
Sosnowiczanin

Myślisz że dałbyś rade oczyścić pacjentów po zabiegu zwanym "Analizy Osobiste" ......?????
Aczkolwiek zapewne nie odbyło by to się dobrowolnie - niczym egzorcyzmy Emilii Rose - szczególnie u paru "głównych" klientów :lol:

Na stronie opisałeś zresztą skutki tego typu "zabiegów" jak powyżej więc myślę ze dał byś radę :tak:

"wpływając na splot słoneczny powoduje bojaźliwość oraz zamyka swobodne myślenie"....., "inne mogą utrudniać samodzielność- wzmacniają podporządkowanie liderowi i idei."

Poezja - skąd my to znamy .....

Dostawał byś zlecenia - "na fotkę" - będziesz naszym forumowym Hitmanem 8-) spod znaku red dragon ,który będzie twoim głównym zleceniodawcą i sponsorem.... (ewentualnie zrobimy zrzutę)

Oczywiście zawsze Istnieje ryzyko zemsty- za utratę "podłączonych".... ale zapewne ktoś pomoże odeprzeć te ataki - np nasz dzielny INSPEK Mruga - (pamiętam ze pobierał jakaś opłatę za ochronę ale jestem pewien że się dogadacie)

nie ma takiej opcji.

Tak właśnie działają sekty, ponieważ nic nie łączy tak jak wspólny wróg, nie ma znaczenia czy wyimaginowany czy prawdziwy. Rzucają potem swoje klą... chciałem powiedzieć egzorcyzmy, wysyłają gów... chciałem powiedzieć przyjazne myśli o "nawróceniu"... Wszystko w imię świętej racji.

Mimo silnych energii ludzi z problemami układu nerwowego (które w sumie lubię uzdrawiać) na forum,
nie zamierzam zostać niczyim cynglem.

Jeśli ma się z kimś problem, proponuję poszukać problemu w sobie, który z tym rezonuje, i z tym pracować.
Ostatecznie, nikt nikogo nie trzyma przed komputerem na siłę. Każdy jest wolny i ma swoją ścieżkę.

Admin junior
Admin junior
Awatar użytkownika

Angelrage ty niewierny Tomaszu teraz energia pieniędzy w twym ciele
pozostanie już na zawsze zablokowana. Ukorz się a być może ją odzyskasz.
Bowiem "Energia pieniędzy jest jedną z podstawowych sił życia" a być może
nawet i wszechświata a ty Angelrage tak lekkomyślnie odcinasz się od niej.

Cytuj:
http://scalenieduszy.pl/bogactwo.html

Energia pieniędzy jest jedną z podstawowych sił życia.

Ciągle wzbogacamy świat nowymi jakościami, owocami pracy, więc otrzymujemy w zamian
jedzenie, schronienie, opiekę. Bogactwo zmniejsza problemy podstawowej egzystencji i pozwala
skierować swoje zainteresowanie ku sztuce oraz rozwojowi osobistemu.

Często jednak z powodu zaszczepionych w nas przekonań, cyrkulacja tej energii zostaje
zakłócona.

Zajmuję sie jej naprawą, zarówno w przypadku sytuacji doraźnych (np. odsunięcie w czasie
komornika, sprawy w sądzie), oraz bardziej ogólne (lepsza praca, właściwy wybór kariery).

Zestaw Impuls Bogactwa obejmuje
- diagnozowanie przeszkód na drodze do majętności
- przekazy energetyczne w celu rozruszania energii bogactwa
- zestaw specjalistycznie dobranych dla osoby ćwiczeń rozwijających przepływ tej energii.

Myślę, że pan Sosnowiczanin http://www.goldenline.pl/bartosz-kazibudzki
z takimi referencjami i metodami doskonale się dogada i rozwinie wspólną działalność
z paniami z poniższych linków. Naprawdę taka spółka może być bardzo opłacalna:
http://czasprzebudzenia.wordpress.com/monika-rajska-analizy-osobiste/
http://www.ezoteryka-terapia-trojmiasto.pl/zabieg.html

Naprawdę, wątpie by znaleźli się tutaj klienci na to ale na Wolnej Ludzkości może...

Nasz znajomy Piotr Leszczyński bioterapueta nigdy nie opanował tajemnej sztuki pracy
z energią bogactwa, potrafi tylko czasem poprawić czyjeś zdrowie. Totalny amator...
I do tego potrafi pomagać bezinteresownie, naprawdę nie opanował energii bogactwa.
Może zgłosi się na szkolenie w tym zakresie.

Coś jak sprzedawać system do gry na loterii zamiast samemu wygrać na tej loterii grubą kasę.

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

"Energia pieniędzy jest jedną z podstawowych sił życia"

:okok: :okok: :okok: :okok:

Obiecuję- nawrócę się jeszcze .

O energio pieniądza, która tworzysz galaktyki, ty która przenikasz wszytko - od willi bogacza po kawałek złomu złomiarza. Ty która dajesz silę "wielkim" kosztem wyzysku i śmierci "maluczkich" . O Wielka siło która napędzasz marzenia milionów twoich niewolni..znaczy wiernych, odpuść mi moje kpiny bo zwątpiłem....

Cytuj:
Ty która dajesz silę "wielkim" kosztem wyzysku i śmierci "maluczkich"

Pracuję z takimi i innymi zaburzeniami w czakrze podstawy.

Cytuj:
Nasz znajomy Piotr Leszczyński bioterapueta nigdy nie opanował tajemnej sztuki pracy
z energią bogactwa, potrafi tylko czasem poprawić czyjeś zdrowie. Totalny amator...
I do tego potrafi pomagać bezinteresownie, naprawdę nie opanował energii bogactwa.
Może zgłosi się na szkolenie w tym zakresie.

Zapraszam każdego. To nie jest łatwe zarabiać na swojej pasji.
Jest wielu ludzi którzy uważają że np. artyści powinni pracować w kamieniołomach, przecież energie, sztuka, grafika, tekst, to nie praca, to rozrywka, dar z Niebios.
Ci ludzie mieszkają głównie w Korei Północnej, ale jak widać nie tylko.

Cytuj:
Coś jak sprzedawać system do gry na loterii zamiast samemu wygrać na tej loterii grubą kasę.

To nie do końca tak. Na początku zajmowałem się pracą z emocjami wokół związków, miłości etc.
I nadal jest to jedna z głównych dziedzin w których pomagam. Praca z zaburzeniami energii kasy wyszła przypadkiem. To nie jest tak że zarabiam głównie na radach jak zarabiać, to by było niepoważne :)

Admin junior
Admin junior
Awatar użytkownika

Pomaganie innym nie jest jakąś tam pasją a powołaniem - zawsze.

Sosnowiczanin pisze:
Zapraszam każdego. To nie jest łatwe zarabiać na swojej pasji.
Jest wielu ludzi którzy uważają że np. artyści powinni pracować w kamieniołomach, przecież energie, sztuka, grafika, tekst, to nie praca, to rozrywka, dar z Niebios.
Ci ludzie mieszkają głównie w Korei Północnej, ale jak widać nie tylko.

Widzę, że argumentacja podobna co u pani Rajskiej i podejście
oraz wiedza podobne. Naprawdę powinieneś wejść w spółkę
z Wolną Ludzkością i Lightworkerami z Trójmiasta ponieważ
oni mają tendencję do przyciągania ludzi którzy na to pójdą.

A sztuka komercyjna ma się dobrze i zarabia na siebie bez przeszkód
i nie znam żadnych ludzi którzy twierdzą, że twórcy nie powinni zarabiać.
No i artyści pracujący nad materiałami propagandowych nie mają źle w Korei Płn..
Jak widzisz mimo zakręconej tematyki na DI.PL klientów
nie uświadczysz tak jak i wspomniani Lightworkerzy.
Referencje też są mocne - posty użytkowników portalu na którym
znajduje się profil nie są poświadczonymi osobistym podpisem
dokumentem z załączonymi wynikami badań przed i po leczeniu.
http://www.goldenline.pl/bartosz-kazibudzki

Przynajmniej jeden lekarz powinien poświadczyć skuteczność działalności
swoją osobistą oficjalną opinią wraz ze wszystkimi tego konsekwencjami:
http://www.bioterapiazabiegi.pl/indexall.php?zlote=obiekt&st=4

A referencje bioterapeuty powinny wyglądać tak:
http://www.bioterapiazabiegi.pl/indexall.php?zlote=obiekt&kateg_id=8&st=4
Napisane przez innych wraz z załączonymi wynikami badań przed i po zabiegu
wraz z opiniami lekarskimi referencje o wartości dokumentu którego można użyć
np. w sądzie. Przez lekarzy poświadczających sprawy własnym podpisem
którzy wiedzą, że w przypadku poświadczenia nieprawdy mogą
stracić prawa do wykonywania zawodu. Podpis pacjenta też jest tutaj ważny
ponieważ konsekwencje prawne fałszowania dokumentów oraz wykorzystywania
oficjalnych dokumentów/wyników badań w celu oszustwa również go dotyczą.

Osobiście jestem ciekaw jak wygląda odsuwanie w czasie wizyty komornika lub
wpływanie na przebieg sprawy zadłużeniowej w sądzie skarbowym w sytuacji kiedy
łatwiej przeprowadzić najgorsze egzorcyzmy niż pokonać nasz Urząd Skarbowy.

Energię pieniądza to LW mają opanowaną, dogadacie się z całą pewnością,
proponuje więc zabiegi połączone ze zdejmowaniem pieczęci w zależności
od wyników analizy osobistej oraz wspólne prelekcje dla Wolnej Ludzkości:
http://www.ezoteryka-terapia-trojmiasto.pl/zabieg.html

Zaburzenia energii kasy powstają w czakrze podstawy - dobrze wiedzieć.

Kazda praca, wykonywana dobrze, przynoszaca odpowiednie, oczekiwane skutki, ma prawo zostac wynagrodzona.
Nie zyjemy w swiecie, gdzie leci nam manna z nieba tylko w takim, gdzie za odzienie, pozywienie, dach nad glowa trzeba zaplacic.

Jest popyt - jest podaz. Sa kupcy towaru podawanego przez Rajska - ich sprawa. Tak jak sa milosnicy wszelkiego rodzaju papu serwowanego przez system.

Tak samo tutaj (mam na mysli temat, nie to forum). Jest grupa ludzi, ktora potrzebuje tego rodzaju uslug. Nie zaproponuje go ten osobnik, znajdzie sie inny.

Kazdy niech robi swoje, szanuje cudza przestrzen i tyle. Mozna kogos krytykowac, ale... po co?

Jezeli ktos na tym zarabia pieniadze tzn. ze jest ktos kto jest mu gotow za to zaplacic. Moznaby sie spierac, ze to nieetyczne itd. No tak... ale po co?

Sa rozne typy ludzi. Jeden ma ped ku dzieleniu sie wiedza za darmo dla wyzszych celow, inny ma w genach sile wladzy nad materia, w tym zarzadzanie pieniedzmi i taki czlowiek bedzie jedno laczyl z drugim.

Za wszystko w swiecie w jakis sposob trzeba zaplacic. Jezeli nie pieniadzem to dziekujac lub w inny sposob.

Usluga jest, gdzies tam jakis chetny zawsze sie znajdzie. To tak jak z dziwkami co nieco. Niby (prawie) wszyscy narzekaja a jednak interes sie kreci. Bo... we wszystkim jest tak... gdzie jest popyt - tam jest podaz.

Narzekac w sumie mozna byloby, gdyby ktos komus wyrzadzal tu krzywde.

A dzieje sie tak?

Nie. Zostala zareklamowana usluga i koniec. Kto chce - skorzysta, kto nie chce - nie skorzysta.

A ze trzeba za to zaplacic? No taki swiat... takie zycie.

Duzo ludzi robi wiele rzeczy za darmo. Ja sama tak robie... nie biore kasy za moja robote z tarotem np. Ale ja to ja... Mruga
I jak najbardziej rozumiem ludzi, ktorzy za swoja prace biora odpowiednia zaplate. Nie widze w tym nic nagannego.

Pozdrawiam dyskutujacych w tym watku serdecznie. :hejka: :bukiet:

PS. Wykonywac cos z pasja - wykonywac cos calym soba, z zangazowaniem, dusza, cialem i cala reszta... :lol: Tak mozna sie oddac swojemu powolaniu... wlasnie z pasja... kochajac to, co sie robi.

PS. 2. Redimix... mam ogromny szacunek dla tego, co robicie z bratem Redmuluc´iem. Tyle pracy, tyle zaangazowania, tyle poswieconego wlasnego czasu, ktory moglibyscie wykorzystac wlasnie na zarabianie pieniedzy - ogromny podziw i szacunek z mojej strony. :tak:
Jednak... to Wasz wybor. Kazdy jest inny i kazdy odpowiada za siebie. To cos wspanialego, ze dla Was pieniadz i rzeczy materialne sa na duzo dalszym planie. Jednak kazdy sam musi o tym zadecydowac, co w zyciu i jak. Krytyka wiele sie tu nie zdziala, kazdy musi swoje doswiadczenie w zyciu zebrac. Wy doszliscie do tego, ktos inny idzie inna droga. Takie zycie, taka natura istnienia, ze kazdy moze sam zadecydowac, co dla niego w zyciu bedzie sprawa priorytetowa i wg jakich zasad chce zyc. :) Konkretnie on.

Dziękuję za te... sugestie z kim mam pracować... ale ...nie jest to konieczne :)
Uważam swoje diagnozy energetyczne za jedne z najlepszych.
Takie mówienie mi, jak co ma wyglądać, czy będę czy nie będę miał klientów,
ludzie lubią wujków dobra rada. Baaardzo :)

Cytuj:
Pomaganie innym nie jest jakąś tam pasją a powołaniem - zawsze.

To jest z kolei wzorzec powodujący liczne zawały serca u bioenergo, dziękuję postoję :)

Cytuj:
Zaburzenia energii kasy powstają w czakrze podstawy - dobrze wiedzieć.

oczywiście nie tylko, ale takie myśli że gospodarka bazuje na wyzysku to byłoby podstawa-witalna.

Cytuj:
dokumentem z załączonymi wynikami badań przed i po leczeniu.

Nie leczeniu tylko uzdrawianiu (zapis ustawy etc).
Klienci którzy pisali referencje nie byli uzdrawiani w sensie chorób ciała,
robiłem im sesje na inne sprawy.

Cytuj:
Osobiście jestem ciekaw jak wygląda odsuwanie w czasie wizyty komornika lub
wpływanie na przebieg sprawy zadłużeniowej w sądzie skarbowym w sytuacji kiedy
łatwiej przeprowadzić najgorsze egzorcyzmy niż pokonać nasz Urząd Skarbowy.

A jednak. Nie piszę rzeczy które się nie udają.

Sosnowiczanin pisze:

A jednak. Nie piszę rzeczy które się nie udają.

I dobrze. Wazne, zeby bazowac na wlasnym doswiadczeniu a nie na teoriach.

...

Admin junior
Admin junior
Awatar użytkownika

La_Mandragora pisze:
Narzekac w sumie mozna byloby, gdyby ktos komus wyrzadzal tu krzywde.

A dzieje sie tak?

Nie. Zostala zareklamowana usluga i koniec. Kto chce - skorzysta, kto nie chce - nie skorzysta.

A ze trzeba za to zaplacic? No taki swiat... takie zycie.
.

Oferowanie naiwnym i zdesperowanym osobom rozwiązania problemów
z komornikiem za ich ostatnie pieniądze to złodziejstwo i krzywdzenie.
To jest robienie z pełną premedytacją krzywdy zdesperowanym ludziom.
Tak jak i sesje na miłość, szczęście i intelekt ludziom podatnym na
sugestię są żerowaniem na ich niepewności i wyrządzaniem im krzywdy.

Cytuj:
http://scalenieduszy.pl/kontakt.html

Diagnoza lub wróżba - stan czakr, ogólnego przepływu energii, główne zaburzenia (do zamówionych kilku sesji energetycznych): 0 PLN

Sesja energetyczna

(czyszczenie aury, przeprowadzanie zmarłych, scalenie duszy, sesje na miłość, szczęście oraz intelekt): 80 PLN

http://scalenieduszy.pl/bogactwo.html
Impuls Bogactwa: 500 PLN

http://scalenieduszy.pl/specjalne.html
Zdejmowanie Pieczęci: 200 PLN

Wróżba, dodatkowy skan, diagnoza domu lub pomieszczeń: 80 PLN

Interpretacja do 4 snów: 40 PLN

Zniżki dla osób niezamożnych oraz dokonujących wpłat w ciągu 2 dni

bywam: ezodar.pl, przebudzenie.net

Scalenie duszy

Teraz, gdzie ja widziałem podobną, mimo wszystko tańszą ofertę...
Obrazek

Konkurencja nie śpi...

La Mandragora krętacz jest nim, był nim wcześniej i zawsze nim będzie.
Nie widzę powodu by kogoś takiego bronić według zasady, że skoro są klienci
to są i sprzedawcy to, że EzoTV ma tylu naiwnych klientów to nie znaczy, że
mamy to pochwalać lub ignorować na swoim własnym podwórku gdyby chcieli
się nam tutaj reklamować. Zareklamował się a potencjalni klienci wyrażają
tutaj swoją opinię.

Wielki fachowiec od energii pieniądza wypowiedział się już
w temacie podatku katastralnego. Egoizm, naiwność czy głupota?
http://davidicke.pl/forum/viewtopic.php?f=37&t=10475
Raczej to pierwsze związane z chęcią zarabiania na podatnych na
sugestię desperatach którzy chwycą się wszystkiego by odsunąć
sprawę w skarbówce czy komornika. Plus posty kumpli jako referencje.

Zareklamował się tutaj licząc na klientów a teraz coraz bardziej
kręci widząc, że pomimo tematyki tego forum spotkał się ze
sceptycznym podejściem. Z panią Rajską i spółką było podobnie.
Dlatego cały czas proponuje my by zaczął się oferować na Wolnej Ludzkości,
podejście jest identyczne, motywy te same i stworzyłby idealną spółkę
z paniami Rajskimi, one będą wykonywały analizy osobiste i teraz wykrywały
ilość zablokowanych pieczęći a on je zdejmował. Ten sam autorytarny ton,
kręcenie i pęd na kasę plus nieodrzeczne oferty i twierdzenia bez pokrycia.
Dlatego jego miejsce jest w spółce z LW z Trójmiasta i Wolną Ludzkością.
Skoro szuka klientów to wśród wyznawców LW z pewnością ich znajdzie.

Chyba lepiej połączyć siły niż robić sobie nawzajem konkurencję
ale wypadałoby mu obniżyć przy tym ceny bowiem u Moniki Rajskiej
mamy w większości te same usługi za połowę ceny. I to w godzinę.

Już nawet INSPEK ze swymi magicznymi obrazkami i proroctwami miał więcej klasy niż on.

O rety, lekarze zarabiają pomagając chorym, rolnicy pomagają nie być głodnym i biorą za to kasę,
pielęgniarki zarabiają na opiece nad niedołężnymi.
Ależ się wszyscy wykorzystują, straszne no.

Nie wiem co Ci zrobili ezoterycy że nie pozwalasz im zarabiać na tym w czym są dobrzy i mają wyniki.
Uprzejmie proszę byś zaprzestał.

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Czy przypadkiem użytkownik Sosnowiczanin nie ma cos wspólnego z kolegą Ossosso ?

angelrage pisze:
Czy przypadkiem użytkownik Sosnowiczanin nie ma cos wspólnego z kolegą Ossosso ?

:hejka:
obsesja czy paranoja?

głębokiego oświetlenia (się) życzę :lol:

Admin junior
Admin junior
Awatar użytkownika

Sosnowiczanin pisze:
O rety, lekarze zarabiają pomagając chorym, rolnicy pomagają nie być głodnym i biorą za to kasę,
pielęgniarki zarabiają na opiece nad niedołężnymi.
Ależ się wszyscy wykorzystują, straszne no.

Nie wiem co Ci zrobili ezoterycy że nie pozwalasz im zarabiać na tym w czym są dobrzy i mają wyniki.
Uprzejmie proszę byś zaprzestał.

A "ezoterycy" żerują na słabych umysłach i zdesperowanych
osobach w kłopotach finansowych w czym mają wyniki.
Ja tylko wskazałem, że pewna osoba oferuje to samo szybciej
i za znacznie mniejszą cenę. Ezoteryka ezoteryką a oszukiwanie
ludzi oszukiwaniem. Było juz tutaj sporo takich co liczyli na
naiwność użytkowników tego forum. Napisałem tylko, że tutaj
nie masz czego szukać i, że najlepiej będzie jak wejdziesz
w spółkę z paniami Rajskimi. To nie ezodar.pl gdzie to kupują.

Zdejmowanie Pieczęci (chrztu czyli zastępowanie jednego gusła innym
plus usuwanie powiązań z sektami i grupami mafijnymi prawie jak UOP) 200 złotych,
zestaw Impuls Bogactwa 500 złotych (w zestawie egzorcyzmy antykomornicze i antysądowe
oraz wybór kariery i nowego zawodu - ezoprawnik i agencja pracy w jednym).
Plus diagnozy i interpretacje snów a u Moniki Rajskiej to samo mamy w godzinę już od
150 do 200 złotych a dodatkowo może mi powiedzieć co w kosmosie piszczy ponieważ
jest Serwerem Galaktycznym w kontakcie z 1500 cywilizacji, u Joanny Rajskiej zapłacimy
juz 250 złotych ale ma moc zapadania przestrzeni i ma większą siłę. Obie panie oferują
zdejmowanie pieczęci (blokad osobistych) cielesnych i duchowych, zwiększanie potencjału
umysłowego również, usuwanie nieprzychylnych bytów.
Uczciwie więc przypominam czytelnikom, że mają inne tańsze opcje dla takich usług.
Po co mieliby tak przepłacać. Przepływ energii pieniądza opanowały też jak nikt inny.

Magiczne obrazki Inspeka do zdejmowania pieczęći astralnych są
z kolei darmowe a ich skuteczność potwierdzają jego własne posty.

To wolny rynek - klienci mają prawo zapoznać się z podobnymi ofertami.

Oferta pierwsza z cennikiem usług:
http://scalenieduszy.pl/kontakt.html

Oferta druga z taryfą godzinową:

Oferta trzecia pani Magdaleny Żądło jedne usługi tańsze inne nieco droższe:
http://www.harmoniaduszy.pl/oferta.html

Oferta czwarta:
http://www.artuvia.pl/

Oferta piąta - podobne usługi wraz z profesjonalnym masażem:
http://daruzdrawiania.pl/cennik

Nie dość, że pozwalam tutaj zarabiać ezoterykom na tym w czym są najlepsi
i mają wyniki ale również prezentuje tutaj ich potencjalnym klientom cenniki
konkurencyjnych usługodawców by nie trwonili zmagazynowanej energii
życiowej pieniądza która jak wiemy o tym z twojej oferty jest najważniejsza.
Po prostu w trosce o klientów pokazuje im podobne oferty. Szkoda tylko,
że Kościół Katolicki nie ma już w swojej ofercie zdejmowania blokad oraz
obciążeń karmicznych poprzez Odpusty (również w przedpłacie), przynajmniej
egzorcyzmy mają darmowe. Odpusty były szybsze i miały natychmiastowe działanie.

@Redimix

normalnie ezo-ceneo.pl nam zaserwowałeś, dzięki :D

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]