Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 06 lip 2020, 17:28

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość
Post: 08 sty 2011, 0:44 
Zdany 08.01.2006 incydent z obiektem UFO

Załącznik:
ilustracin73zc-zdany2006ufo.jpgMija kolejna już rocznica (5) incydentu z obiektem UFO w miejscowości Zdany k./ Siedlec pod wschodnią granicą.

08.01.2006 a także już wcześniej pod koniec grudnia 2005 r. miały miejsce wydarzenia które do dziś i długo jeszcze będzie odbijać się echem w środowisku ludzi interesujących / zajmujących się tematyką ufo, obcych.

Miały wtedy miejsce awarie / wyłączenia prądu w pobliskiej miejscowości (pod koniec 2005 r.)

Natomiast to co najistotniejsze miało miejsce w dniu 8 stycznia 2006 r. kiedy to zostały wykonane przez świadków zdjęcia a właściwie ich SERIA następujących po sobie w krótkim odstępie czasu. Zdjęcia bardzo dobrej jakości ukazujące przemieszczanie się "dziwnego" obiektu bez żadnych widocznych oznak jakiegokolwiek znanego nam "standardowego" (a tym samym archaicznego napędu).

Powinno to uciąć wszelkie spekulacje typu: nikt nigdy nie zrobił / nie pokazał żadnego dowodu / zdjęcia obiektu
nieznanego nam pochodzenia / technologii. W tym dniu to się zmieniło choć nie dla wszystkich.
Sprawę szczegółowo badała Fundacja Nautilus i z całą pewnością jest to jeden z najlepiej udokumentowanych / zweryfikowanych przypadków dot. ufo choć "oczywiście i jak zwykle" nie takiego jak wszyscy by oczekiwali. Jest jaki jest i budzi kontrowersje a wątpliwości są typu:
- a dlaczego okrągły a nie trójkątny, dlaczego błyszczący a nie różowy, a dlaczego ja go nie widziałem, a dlaczego... etc. etc.
Można tak bez końca wymieniać powody dla których deprecjonuje się zdarzenie które zwyczajnie miało miejsce i są tego dowody w postaci serii zdjęć oraz mrożącej krew w żyłach relacji świadka, mieszkańca Siedlec p. Macieja T. który to w/g internetowych badaczy ufo zmontował całą "sprawę" w warsztacie zapewne z braku innych zajęć albo pewnie jako materiał do pracy doktorskiej.

Podobne lub nawet takie same obiekty były również obserwowane / rejestrowane w innych miejscach kuli ziemskiej.

Nie jestem co prawda niewiernym Tomaszem ale i tak postanowiłem osobiście porozmawiać ze świadkiem Maciejem T. (w jakiś czas po samym zdarzeniu) bo "badanie" czegokolwiek przez internet zawsze będzie jedynie tego namiastką. "Oczywiście" po tak długim czasie na świadkach zdarzenia samo zdarzenie nie robi już takiego wrażenia jak wtedy... ale nadal pozostaje relacja i seria zdjęć oraz niemiłe - jak się okazuje - wspomnienia samego incydentu.

Jak dla mnie jest to b. wiarygodny i dobrze udokumentowany przypadek choć oczywiście są i głosy sceptyczne, tak już chyba będzie zawsze dopóki np. inwazja czy to pozorowana czy autentyczna nie spadnie nam na głowy skutecznie odrywając od telewizyjnej i codziennej opery mydlanej.

"Sprawę" przekazano do zbadania również jasnowidzowi Jackowskiemu który wypowiedział się w tej sprawie bardzo zagadkowo a mianowicie stwierdził, że jest to obiekt techniczny - "śruba" która ma za zadanie w miejscach zwiększonego występowania potasu wykonać otwory w ziemi w których mają zostać umieszczone byliny, a są to rośliny odporne na warunki dużej wilgotności tak jakby na terenie na którym mają rosnąć miał wystąpić "potop" a wtedy byłyby zapewne jedyną roślinnością która po długotrwałym zalaniu w ogóle by rosła.

Padło również stwierdzenie, że chodzi o materiał genetyczny / przetrwanie a nawet kto za tym stoi... czyli... "miliony".
Pozostawiony tam materiał można nawet "aktywować" jakąś substancją chemiczną a nawet... przywołać... obiekt "matkę" który jest odpowiedzialny za sterowanie tym o wiele mniejszym obiektem - jak twierdzi Jackowski - jaki został zarejestrowany na zdjęciach i widziany przez świadków tego dnia o którym mało kto jeszcze wtedy przewidywał tak bardzo odciśnie się czasie późniejszym i w różnych aspektach (wymiarach) tego zdarzenia.

Dziury w ziemi faktycznie powstają w różnych miejscach:

Obrazek

Obrazek


Jak się okazuje nie wszystkie otwory są pochodzenia "geologicznego" po odwiertach geologów.
Zresztą nie ganiają oni po lesie gdzie popadnie żeby gdzieś pod drzewem szukać np. ropy czy zbadać grunt pod hipermarket w środku lasu...

Cokolwiek sądzić o tym przypadku to wydarzenie to poza nim samym i w świetle ostatnich wydarzeń na świecie, zwiększonej aktywności sejsmicznej, wymieraniu gatunków, całych mas zwierząt wygląda na to, że jednak nie są to tylko dwie sklejone miski na pokarm dla psa jak "chcą" niektórzy.

Pozostaje też wątpić czy ta na wskroś egocentryczna nasza tzw. "cywilizacja" zrozumie cokolwiek z tego co w jej otoczeniu się dzieje nawet jeśli ma to miejsce przed samym nosem.

Jesteśmy jako całość jak te dinozaury które do samego końca nie zdawały sobie sprawy z tego co się dzieje wokół bezstresowo konsumując roślinność oraz, że grozi im jakaś zagłada albo już bardziej świadoma załoga Titanica na którym zabawa trwała do samego końca lub też na rampie obozu koncentracyjnego z przekonaniem, że to sanatorium
- zawsze to samo... historia w kółko się powtarza jak zaklęta, ciekawe jak długo jeszcze można trwać w całkowitej ignorancji i zaślepieniu zdobyczy "cywilizacyjnych" o charakterze wyłącznie technicznym i na dodatek opartych o wirtualną / iluzoryczną wartość pieniężną. Taki "domek" a raczej altana na piasku ma to do siebie, że prędzej niż później runie z hukiem (czego już nawet doświadczamy), w przeciwieństwie / opozycji do światopoglądu opartego o wiedzę / zrozumienie / świadomość miejsca w jakim się znajdujemy jak w przypadku zamku zbudowanego na skale.

Ciąg dalszy z pewnością nastąpi a właściwie już następuje o czym wiedzą nieliczni. Wszyscy "jedziemy" na tym samym "wózku" a właściwie lecimy w przestrzeni kosmicznej na planecie ziemia i paradoksalnie choć jest to oczywiste to jednak nie jest takie "oczywiste" skoro wywołuje tak skrajnie odmienne reakcje na to samo zjawisko / zdarzenie.

CDN... z całą pewnością nastąpi...


ps.
Tekst może być uzupełniany w marę napływu nowych faktów / okoliczności.
Dodane zostaną pozostałe 4 zdjęcia, łącznie 5.

Tekst własny, przedruk oczywiście bez ograniczeń z podaniem źródła tekstu.


Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.Na górę
   
 
 

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 08 sty 2011, 0:44 
Offline
VIP Member
Awatar

Rejestracja: 17 kwie 2009, 22:37
Posty: 10000
Lokalizacja: PLNa górę
   
 
 
Post: 08 sty 2011, 13:15 
Offline
Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree

Rejestracja: 30 maja 2010, 13:51
Posty: 179
Mnie jakos to zdjecie nie przekonuje, ciekawe czy ktos sprawdzil co sie odbija na tym czyms, wtedy bedzie wiadomo w jakiej odleglosci bylo to cos.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 08 sty 2011, 13:40 
Będą wstawione pozostałe zdjęcia z serii to porównasz, w obiekcie odbija się krajobraz a sam obiekt też odbija się na masce samochodu.

Przedstawiam sprawę i nikogo do niczego przekonywać nie zamierzam. Jest jak jest. Wnioski mogą być różne choć i tak prawda która jest jedna nadal pozostaje do odkrycia. :uczeń:

Jest to jeden z najciekawszych incydentów UFO pewnie nie tylko w Polsce.


Inne ciekawe sprawy z Polski:

Emilcin 1978

Szczecinek 2005 - Lech Ch. (świadek) - CEIII z istotnymi implikacjami już po zdarzeniu o czym nie mogę napisać z braku zgody świadka.Na górę
   
 
 
Post: 08 sty 2011, 14:46 
Offline
Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 wrz 2009, 17:32
Posty: 254
Lokalizacja: Iquitos, Mazury
Płeć: mężczyzna
dla mnie ten obiekt na zdjęciu to dwie zespawane ze sobą miski :hmmm:Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 08 sty 2011, 14:49 
Akurat "niestety" bo to tylko "śruba" stąd "problem", gdyby to był mothership wielkości 300 m. która strzela laserem to byłoby bardziej przemawiające nie tylko do wyobraźni a tak... jest jak zwykle / zawsze z czymś co nie przystaje do rzeczywistości.

Fragment relacji jednego ze świadków:

"Pamiętam jak przeleciał ten obiekt przed samochodem, że to jakieś dzieciaki rzucają... Wyszedłem i wtedy to był szok. To coś poleciało pionowo do góry! Jak podlatywało do samochodu, czułem mrowienie w nogach.
- Maciej T., świadek obserwacji UFO w Zdanach, 8 stycznia 2006 roku.

Archiwum sprawy Zdany, dokumentacja etc.

http://www.nautilus1.home.pl/nowa/index.php?p=archiwum&kat=8&subKat=19

p.s.
Nie patrzcie na sprawę przez pryzmat samej fundacji FN bo udało im się to udokumentować jak mało co, ponadto samo zdarzenie jest autentyczne.Na górę
   
 
 
Post: 08 sty 2011, 14:52 
Offline
Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 maja 2009, 23:59
Posty: 1070
Lokalizacja: Poznań
Płeć: mężczyzna
Gdzieś o tym czytałem że są to dwie sklejone miski rzucone do góry i zrobione zdjęcie, były wypowiedzi tych osób co to zrobiły i gość trzymał ten "obiekt" w ręce na jednym zdjęciu. Co do Emilcina to sprawa jest nadal zagadkowa nawet dla najstarszych ufologów.

_________________
ObrazekNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 08 sty 2011, 15:06 
Pewnie ten Łotysz któremu z zazdrości zwyczajnie żyłka pękła, żaden kontrdowód, zerowy.

Tu są wszystkie fotki - seria zdjęć - obiektu UFO ze Zdanów:

http://nautilus.org.pl/?p=artykul&id=2279Na górę
   
 
 
Post: 09 sty 2011, 0:04 
Offline
Master Elect of Nine * 9th Degree
Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 lis 2009, 11:43
Posty: 371
Odnośnie otworów w ziemi,to FN badała jeden z nich w Leszczynach.Została spuszona do otworu w ziemi na kilka metrów kamera ze światłem.
Dla wprawnego oka (sie)działa się tam naprawde niesamowita rzecz,a właściwie nie rzecz.

_________________
Magnificent SpaceNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 09 sty 2011, 8:11 
Offline
Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 lis 2010, 1:41
Posty: 89
Jedno z najlepszych oszustw z pokładu nautilusa.

_________________
"Pora skończyć z tym nonsensem" - Astros
"Czas na działanie" - Hakun

Szkoda, że tylko dwóch zrozumiało, że pora pójść dalej.
Reszta będzie "kochać", gdy Ty będziesz umierać.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 09 sty 2011, 9:05 
Offline
Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 kwie 2010, 8:57
Posty: 521
przecież Natilus razem z swoim "szefem" już dawno skompromitował się... :) po co więc wklejać coś z pokładu FN?Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 11 sty 2011, 15:26 
Offline
Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 lis 2010, 1:41
Posty: 89
FN przywłaszczyła sobie tą sprawe i oznakowała ją jako ich własność. Czerpią z niej zyski i twierdzą, że dokonali najlepszej obserwacji ufo w dziejach ludzkości. :tak: :haha: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Oszustwo do wpływów nic więcej. To samo jackowski, nie polecam ŻADNEJ SPRAWY, której "badają".

_________________
"Pora skończyć z tym nonsensem" - Astros
"Czas na działanie" - Hakun

Szkoda, że tylko dwóch zrozumiało, że pora pójść dalej.
Reszta będzie "kochać", gdy Ty będziesz umierać.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Nowości Nowości Mapa Strony Mapa Strony Index Mapy strony Index Mapy strony RSS RSS Lista kanałów Lista kanałów | Powered by phpBB © 2007 phpBB3 Group