Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 24 maja 2019, 12:59

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 206 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna
Autor Wiadomość
Intimate Secretary * 6th Degree

assun tu masz wszystko o twoich beznadziejnych jowach:
W JOW-ach zwycięża PO: post194306.html?hilit=jowy%20po#p194306
Wybory prezydenckie 2015 - ciąg dalszy: wybory-prezydenckie-2015-ciag-dalszy-t14969.html?hilit=kukiz
kukiz nic za ciebie nie zrobi co najwyżej uprzykrzy ci życie. to koń trojański jowowski.
Jedyne obecne partie które realizują część tych punktów jest ruch narodowy i partia stonogi. Tylko nawet co do nich pewności niema czy są w 100% swoi czy podstawieni jak kukiz.

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 14 sie 2015, 15:04 
VIP Member
Awatar

Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

U Stonogi znowu policja w domu i w jego firmach,maja tez nakaz zatrzymania go,jednak sraczka ich lapie :!:

Provost and Judge * 7th Degree

Cytuj:
Smie####ąca rybo ty i twój pijaczek kukiz możecie mnie pocałować w trąbkę.
Napisz książkę o tym jak bardzo kochasz kukiza. Ale nie licz na to że ją przeczytam tak jak te wypociny twoje wyżej.
=
masz 7dni odpoczynku.Może zmartwychwstaniesz,odchamiony. [d66]

Oj tak, przyda mu się odpoczynek. Może zastąpi te chamskie bazgroły rzeczową i kulturalną dyskusją.

Ostatnio zmieniony 06 sty 2016, 17:42 przez karp88, łącznie zmieniany 1 raz

No dobra płatne karpiowate trolle :dope: i małoletni gówniarze już się wypowiedziały , szkoda czasu na dyskusję,niestety ten co myśli został zbanowany na 7 dni ,ja już od dawna nie żywię złudzeń co do tego społeczeństwa ,ale nadal powtórzę takim "jak murzyn zrobi swoje to murzyn może odejść " i dalej za towarzyszem Leninem :"rewolucja udała się tylko dzięki pożytecznym idiotom "

czart pisze:
szkoda czasu na dyskusję

To jest forum dyskusyjne. Niewiele więcej tu zdziałasz, prócz dyskusji...

Ostatnio zmieniony 06 sty 2016, 17:44 przez karp88, łącznie zmieniany 2 razy

Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

[2][Publikacja I] Zbigniew Stonoga - Układ Katowicki część 1 14.08.2015

phpBB [video]

[3][Publikacja I] Zbigniew Stonoga - Układ Katowicki część 1 14.08.2015

phpBB [video]

Zbigniew Stonoga - Michał Węglowski - MOCARZ cz.3

phpBB [video]

[77] Zbigniew Stonoga odpowiada na pytania od ludzi z FB - aresztowanie (część 4) 14.08.2015 23:30

phpBB [video]

Ostatnio zmieniony 22 sie 2015, 11:11 przez tigeroo9, łącznie zmieniany 4 razy

Uff... Sprawa tego katowickiego sądu to zapewne "grubiutkie szambo" (dzięki za wrzucenie Tigeroo).

Ostatnio zmieniony 06 sty 2016, 17:45 przez karp88, łącznie zmieniany 1 raz

i widać jak pobudziło do większej aktywności na forach dyskusyjnych :lol:
Proponuję aby zapoznać się z wypowiedzią posła Wiplera (można to znaleźć na tube ) jak rozłożono na łopatki od środka KNP ,ciągle te same widać zażydzone metody walki z jakąkolwiek opozycją ,
ostatnio od znajomych z Warszawy dowiedziałem się ,że dla nich Kuba Wojewódzki jest walczącym z systemem :twisted: ,przypomnę ,że ten sam prostak z wodewilu poparł Kukiza ,sic ,zatem wiadomo kto go popiera !
Ignorantów jest pełno w społeczeństwie ,brakuje im przede wszystkim dystansu do samych siebie i trzeźwej oceny !
Zatem Drogi Karpiu wyluzuj i nie podskakuj jak nie ogarniasz tak prostej sytuacji ,idź trollować gdzie indziej ,takich jak Ty widzę często nawet w pracy i muszę wysłuchiwać !

czart pisze:
rozłożono na łopatki od środka KNP

Cóż za nieodżałowana strata dla Polski... :D

Ostatnio zmieniony 06 sty 2016, 17:45 przez karp88, łącznie zmieniany 1 raz

Jeżeli ktoś chce się bawić w demokrację to po pierwsze musi odrobić lekcje z historii , a tu mamy kawałek opisujący jak to było za "obrzydłej komuny" :
http://wolna-polska.pl/wiadomosci/albin ... nt-2015-08
a potem zastanowić się jak eliminować pasożytów ze swego środowiska politycznego ,życzę powodzenia!

Intendant of the Building * 8th Degree

czart, ale Kukizowi trzeba przyznać że najważniejsze co chce wprowadzić to JOW, ale nie o samą zmianę głosowania chodzi a o możliwość odwołania posła http://jow.pl/arch-458/ - Odwołanie posła przez wyborców. Jest to ważniejsze niż jakiś urojony plan na gospodarkę czy inną dziedzinę państwowości bo wiemy z 25 lat doświadczeń poza "ustawą wilczka" żadne idee/plany w gospodarce nie działają, są tylko słowotokiem i bzdurami, a jak są zmiany to nie te które chciało się wprowadzić "i dzięki którym np. wygrało się wybory" a że są chronieni immunitetami i jest brak procedur odwoławczych to jedynie o co muszą dbać to o dobry marketing.

Perfect Master * 5th Degree
Perfect Master * 5th Degree

Według najnowszych informacji Stonoga wybiera się poza Europę.

nie wiem czy ktoś zauważył, ale stonoga ostatnio wymienia nazwiska kogo pozdrawia itp. można się domyślić o co w tym chodzi to prawdopodobnie żadne czaty a nazwiska osób zamieszane w afery, wymienił nawet 2 sędziów z mojego miasta lub jest to tylko zbieżność imion i nazwisk :mrgreen: pewnie sporo osób będzie teraz w niezłej du... jeśli chodzi o mafie i agentów z innych krajów.

Awatar użytkownika

Zbigniew Stonoga dzwoni do Prokuratury Apelacyjjnej w Warszawie 16.08.2015

phpBB [video]

https://www.facebook.com/zbigniewstonogaoficjalne

Dr Zbigniew Kękuś: Stonoga może zostać zamordowany

phpBB [video]

Zbigniew Stonoga - Spotkanie z prokuratorami w sp. afery sędziów z Katowic

phpBB [video]

"Ułaskawić Stonogę!" - Spotkanie Zbigniewa Stonogi i Piotra Rybaka - 22.08.2015, Warszawa
phpBB [video]

https://video-fra3-1.xx.fbcdn.net/hvide ... e=55D8C538

STONOGA RYBAK I NARODOWCY! ZWROT AKCJI!
http://eugeniuszsendecki.neon24.pl/post ... -neon24-pl

Marian Kowalski i jego Ruch Narodowy opuszcza kukiza i łączy się z partią Stonogi ponieważ kukiz zaprasza na listy ludzi z partii PO, palikota i lewicy.
phpBB [video]

Ach ten nasz Maniuś... :) Pogadał pięknie i wzniośle przez 7 min i 22 sekundy, lecz jak zwykle sens jego wypowiedzi można by streścić w sekund 30.

Ostatnio zmieniony 06 sty 2016, 17:46 przez karp88, łącznie zmieniany 1 raz

Były współpracownik Kukiza oskarża: "Tak dużo mówił o rozbijaniu sitwy i betonu, dzisiaj tę sitwę i beton wzmacnia"

Piotr Rybak, szef Ruchu Oburzonych, jednej z frakcji popierających Pawła Kukiza napisał list do lidera, jego współpracowników i elektoratu. Zarzuca w nim, że Kukiz zdradził tych, którzy mu zaufali.

Zwracam się do Was jako były współpracownik Pawła Kukiza, wspierający jego kampanię prezydencką w roku 2015-tym. W dniu wczorajszym podjąłem decyzję, że odchodzę i przestaję wspierać nieformalny ruch społeczny Pawła Kukiza. Tę trudną decyzję podjąłem po dłuższym zastanowieniu i analizie faktów, które dotknęły mnie i innych „kukizowców”

—napisał Piotr Rybak, szef Ruchu Oburzonych, jednej z frakcji popierających Kukiza.

Autor listu zaznaczył, że Kukiz „nie szanuje swojego elektoratu” oraz te osoby, które pracowały na jego sukces w czasie wyborów prezydenckich. Rybak podkreśla, że podczas wieczoru wyborczego Kukiz obiecywał, że nie zdradzi swoich wyborców i że będzie łączyć środowiska.

Niestety, tak się nie stało i muszę Państwu o tym powiedzieć, zaalarmować opinię publiczną

— pisze dalej były współpracownik Kukiza.

Rybak podaje kilka argumentów, które mają potwierdzić przedstawioną przez niego tezę: „porzucenie sprawy rolników i elektoratu wiejskiego”; „porzucenie środowiska dzieci niepełnosprawnych i ich matek oraz szerzej - całego środowiska osób niepełnosprawnych”; odwrócenie się przez Pawła od tych pełnomocników, którzy w terenie pracowali podczas kampanii prezydenckiej i obranie sobie zupełnie nowych, „wyciągniętych z kapelusza” i nieznanych osób”.

Rybak argumentuje także, że Kukiz zaprzestał pięcioletnią współpracę z nim i jak twierdzi autor „bez podania ani bez zaistnienia żadnych przyczyn”. Nakreśla, że aż przez pięć lat kreował pozytywny wizerunek Kukiza, co było pomocne w wyborach prezydenckich.

Paweł obecnie rozmawia ze wszystkimi i składa różne propozycje współpracy różnym ruchom, na przykład KNP, RN, jakiemuś śmiesznemu Stowarzyszeniu Koliber, Korwinowi-Mikke, który ośmieszył go w oczach Rodaków i innym stowarzyszeniom, ale Paweł nie zadbał o własnych ludzi. Własny elektorat ma w czterech literach!

—bulwersuje się Rybak.

Czarę goryczy przelało to, że Paweł Kukiza nawiązał ścisłą współpracę z bogatymi baronami upadającej Platformy Obywatelskiej, formacji która bezpośrednio odpowiada za krzywdę Polaków.

Szef Ruchu Oburzonych zaznacza, że Kukiz prowadził grę ze społeczeństwem i z baronami politycznymi establishmentu m.in. z Raczyńskim prezydentem Lubina.

Po moim ostatnim publicznym liście do panów Hałaczkiewicza i Raczyńskiego, Paweł Kukiz się od nich nie odciął, czym potwierdził swoje powiązanie. Mnie osobiście bardzo prosił, żebym tego tematu więcej już nie poruszał. Podobną prośbę złożył Pan Miłosz Lodowski (obecny pełnomocnik Pawła Kukiza do spraw medialnych)

—czytamy w liście.

Jak zaznacza Rybak, sam w tych rozmowach nie uczestniczył, został odsunięty.

Nie mogę się pogodzić z tym, że Paweł Kukiz, który tak dużo mówił o rozbijaniu sitwy i betonu, dzisiaj tą sitwę i beton wzmacnia

—zaznacza i na koniec dodaje:

Paweł! Pamiętaj, że to największa szansa byśmy zdobyli Polskę dla naszych dzieci! Nie zniszcz nadziei całego narodu. Taka szansa się nie powtórzy przez lata.

http://wpolityce.pl/polityka/256972-byl ... n-wzmacnia

Były współpracownik atakuje Kukiza!
http://www.fakt.pl/polityka/piotr-rybak ... 54778.html

Ostatnio zmieniony 23 sie 2015, 9:18 przez Jony, łącznie zmieniany 3 razy

Dzięki Jony za skopiowanie tego artykułu, bo dzięki oburzonemu Panu Rybakowi z Partii Oburzonych teraz przejrzałem na oczy.

Ostatnio zmieniony 06 sty 2016, 17:47 przez karp88, łącznie zmieniany 2 razy

Ziew idę spać, nie ma z kim pisać. Jak zwykle ujada jedno i to samo ten troll i boot karpiowy wspierany przez administracje kukizową.

Ostatnio zmieniony 23 sie 2015, 6:03 przez Jony, łącznie zmieniany 3 razy

Oj chyba błąd Ci się wkradł Panie kolego. Myślę, że chciałeś rzec: "nie mam co mądrego napisać", a nie "nie ma z kim pisać". Święte słowa. Gdy niema się nic mądrego do napisania, lepiej iść spać. Dobranoc, karaluchy pod poduchy :D

Awatar użytkownika

Zbigniew Stonoga - Sikorski układanki

phpBB [video]

Jony pisze:
Jak zwykle ujada jedno i to samo ten troll i boot karpiowy wspierany przez administracje kukizową

Jak już wspominałem wcześniej, moje posty są tylko reakcją na Twoje nieudolne próby zdyskredytowania Kukiza.

Ostatnio zmieniony 06 sty 2016, 17:48 przez karp88, łącznie zmieniany 2 razy

Ależ się troll rozjuszył :)
Kukiza opuszcza najbliższy współpracownik
phpBB [video]

Po co ten filmik wrzucasz? (zapytam, ignorując kolejne wyzwisko pod moim adresem) Przecież przed chwilą napisałeś już, że Rybak od niego odchodzi i powrzucałeś filmiki na ten temat?

Ostatnio zmieniony 06 sty 2016, 17:49 przez karp88, łącznie zmieniany 1 raz

Za Kukizem stoi P.O. :D
phpBB [video]

za potomkiem "małpiatki Lucy" żydo PO -rno gwiazdką a la Kukiz stoją tylko idioci lub płatne karpiowate trolle ,nikt inny !!!!

czart pisze:
za potomkiem "małpiatki Lucy" żydo PO -rno gwiazdką a la Kukiz stoją tylko idioci lub płatne karpiowate trolle ,nikt inny !!!!

Komentarz na miarę wulgarnego, patologicznego gimnazjalisty... Brak słów...

Ostatnio zmieniony 06 sty 2016, 17:49 przez karp88, łącznie zmieniany 1 raz

Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Awatar użytkownika

Jony i czart na kogo zagłosujecie w wyborach bo narzekać każdy może?
Jony jak dotąd nie napisał jaka ma wizję naprawy Polski , kogo popiera?
wyzywa i krytykuje ,nic więcej więc kto tu jest trolem?

Listy wyborcze prawdę powiedzą ,sam jestem ciekawy kto się na nich znajdzie. Oby nie było na nich partyjniaków systemowych bo Kukiz przegra. Ciekawi mnie kto zasiada w komisjach ,które wybierają tych kandydatów i jakie dostali wytyczne jeśli dostali. Sam Kukiz nie sprawdzi 1000 wybranych osób , to nie możliwe, musi zaufać komitetom i mam nadzieję ,że zostały starannie wybrane.
Niestety żyjemy w czasach materializmu i wśród zwykłych ludzi jest wielu oszustów ,naciągaczy i złodziei.
Osobiście się o tym niedawno przekonałem kupując telefon przez internet - na trzy transakcje trzy oszustwa. Ludzie za kilka setek zostają złodziejami na zawsze ,tego się nie zmyje jak gówna z tyłka ,raz ukradłeś jesteś złodziejem na całe życie. Jedna kasę już odzyskałem ,policja zajmuje się dwoma następnymi przypadkami.
Wybór na listy będzie trudny bo wiele trzeba sprawdzić i wielu będzie nie zadowolonych jak np.Marian.
Ale to nie znaczy że listy będą źle stworzone, to się dopiero okaże.

assun następny trollo boot? powtarzasz dokładnie to samo co karp a ja już na pytania zadane przez ciebie odpowiedziałem, nie mam zamiaru na nie odpowiadać 100 razy poczytaj moje posty to się dowiesz.

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

karp88,Jony- jak się tak czyta Wasze potyczki słowne to od razu ma się i antywrażenie,że powinniście jakieś bloga razem założyć,albo antybloga.Żeby sobie powyrzucać swoje racje i antyracje.Jak w tworze zwanym "Sejm" R.P.,ale to przecież nie jest Sejm,tylko banda jakichś oszołowmów i marionetek systemowych.
Temat dotyczy Z.Stonogi,a Wy się nawzajem patyczkujecie z gościem,który tak naprawdę odbija się od jednej barierki do drugiej,jak żaglowiec widać,i nie wiadomo jaki wiatr Go wyprostuje,albo zatopi.
KTO tak naprawdę w całej tej Naszej historii dbał o tak zwane dobro wspólne?No KTO?
Miś Kolargol,jako chyba jedyny. Na dobranockę -jak znalazł,niech wszyscy śpią ,jak spali do tej pory.

Jony pisze:
Ziew idę spać, nie ma z kim pisać. Jak zwykle ujada jedno i to samo ten troll i boot karpiowy wspierany przez administracje kukizową.
:D Gdybyś był jakimś małolatem to osobiście bym to zlał w muszli klozetowej
Nie wiem -P.W. Wam nie działa, czy jak?Wszyscy muszą czytać te Wasze racje i antyracje?Jeden jest za a drugi nawet przeciw. :cooo?:
Dla dobra wspólnego to wyjdzie chyba najlepiej.Nie ma,nie było i nie będzie nikogo,kto sam będzie w stanie zdziałać cokolwiek.Nawet gdyby się taki "Pawełek" sklonował w stu postaciach .Nawet jakość najlepszego materiału wychodzi po jakimś czasie,w praniu,co nie?Poczekajmy,aż się sam wypierze,albo Go wypiorą, Mruga

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 206 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]