Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 25 maja 2019, 9:01

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 206 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna
Autor Wiadomość
Post: 14 cze 2015, 6:41 
Offline
Perfect Master * 5th Degree
Perfect Master * 5th Degree

Rejestracja: 01 paź 2014, 12:02
Posty: 45
"Gdyby nie przypadek politycznego żulika Kukiza można by stwierdzić, że farsa wyborcza przebiegła bez niespodzianek. Jak przewidywałem kandydaci dwóch głównych agenturalnych partii zdobyli razem blisko 70 % głosów. Obłuda wyprzedził Bula o niecały 1 %. Całej reszcie pozostało do podziału 30 %.
Sukces kandydata agenturalnego PiS tak naprawdę nie jest żadnym sukcesem Obłudy Dudy. Spora część bydełka wyborczego, która na niego oddała głos głosowała nie na Dudę a przeciwko Komorowskiemu. Obłudzie (mającemu żydowskiego teścia, uczestnikowi obrad knessetu w Krakowie) dali swój głos widząc w nim jedyną szansę na uwalenia Bula Komorowskiego. Daliby go każdemu innemu, który miałby realną szansę na wysłanie Bula na emeryturę. Sam chrabja Bul Komorowski jego umizgami wobec Patroszenki zraził sobie sporą część bydełka wyborczego. Gdyby nie jego haniebna wycieczka do Kijowa, podczas której Patroszenko i jego uzurpatorska klika ogłosili OUN/UPA formacjami patriotycznymi, które należy czcić, Bul Komorowski miałby większą szansę na drugą kadencję.
Osobiście uważam ostatnią farsę za przegraną przez wszystkich. Przegrali nawołujący do bojkotu tej okupacyjnej farsy. Wprawdzie farsa ta miała najniższą frekwencję w historii III Rzydopospolitej, ale jak by nie było prawie 49% uprawnionych do głosowania jak posłuszne bydełko wyborcze polazło do lokali z ur(y)nami. Ale przegrał i okupant nawołujący do masowego udziału w farsie. Ponad 51 % uprawnionych olało te apele i samą farsę.
Zaskoczył mnie jedynie wynik politycznego żulika Kukiza. Reklamowany jako niezależny i antysystemowy okazał się tak naprawdę służący systemowi. Przypuszczam bowiem, że gdyby nie startował, połowa jego elektoratu olałaby farsę i wtedy frekwencja wyniosłaby poniżej 40 %. A tak żulik Kukiz oszukujący popierające go bydełko wyborcze nabił okupantowi frekwencję.
Dlaczego twierdzę, że Kukiz to zwykły polityczny żulik i oszust? Otóż udaje niezależnego, ale bandytów kijowskich poparł tak samo jak robi to agenturalny POPiS.

Albo jest idiotą i nie widzi, że jewromajdan był inscenizacją zaplanowaną, wyreżyserowaną i sfinansowaną przez bandycki USrael, albo też widzi to, ale oszust udaje, że wierzy w spontaniczny „zryw” kijowski i „wolną Ukrainę”. Udaje „niezależnego” i „antysystemowego”, ale od miesięcy jest pupilkiem me(n)diów?.

Czy telawiwzornia będąca w rękach okupanta zapraszałaby „niezależnego” i „antysystemowego” kandydata tak często przed kamery? Przecież on miał nieograniczony wręcz dostęp do okupacyjnych me(n)diów. Na równi z Obłudą i Bulem. To jaki on jest „niezależny” i „antysystemowy”? Kukiz brylował u mendy Bogdana Lisa, u mendy Wojewódzkiego, w tvn-ie, a nawet w wyjątkowo załganej tvp info. Brał udział w wielu debatach i dyskusjach w okupacyjnej reżimowej telawiwzorni. Udzielał w niej na wielu kanałach wywiadów. A mimo to 20 % bydełka wyborczego uwierzyło w brednie, że jest on „niezależny” i „antysystemowy”.
Jest jeszcze jedna sprawa dotycząca tego żulika. Albo jest skończonym idiotą, albo też świadomie bierze udział w zakrojonej na dużą skalę operacji okupanta mającej na celu wyeliminowanie ze sceny politycznej całej niepotrzebnej „drobnicy” politycznej (PSL, SLD, PJN, Paliokot i inni). Mam na myśli propagowane przez Kukiza JOW-y (jednomandatowe okręgi wyborcze). Otóż wg tego żulika jest to ratunek dla Polski i najlepszy wariant tzw. „demokracji parlamentarnej”. Idioci jak on twierdzą, że wtedy do knessejmu wejdą „najlepsi”. Ale wyobraźmy sobie, że ostatnia farsa wyborcza była farsą wyborów do knessejmu na zasadach JOW-ów, a Kukiz startował w niej jako lider ugrupowania „niezależni i antysystemowi”. Farsa zakończyła się identycznymi wynikami w skali kraju i wszystkich okręgów wyboryczych jak ta z ostatniej niedzieli. Ugrupowanie żulika Kukiza zdobyło w skali kraju prawie 21 %, a w niektórych okręgach wyborczych miało nawet II miejsce. Ale w JOW-ach wygrywa tylko ten co ma I miejsce. Reszta odpada. Tak więc przy identycznej frekwencji i wynikach, przy ordynacji JOW-ów partia Kukiza zdobywając 21 % głosów w skali kraju nie wprowadziłaby do knessejmu ani jednego kandydata. Knessejm zostałby zabetonowany w 100 % POPiS-em.

Tak działają JOW-y.
O które tak zażarcie walczy Kukiz. Pytaniem pozostaje – czy jest on idiotą zamykającym sobie ew. drogę do politycznej kariery w knessejmie, czy prowokatorem do zadań specjalnych.
Ciekawi mnie czy Kukiz to zrozumie i wycofa się ze swoich bredni o „dobroczynności” JOW-wów dla „demokracji”, czy też dalej będzie je forsował. Bo takie otrzymał zadanie od mocodawców. Tych samych, którzy kierują Obłudą Dudą i Bulem Komorowskim.
Jak dalej potoczy się polityczna kariera Kukiza? Nie wiem. Ale nie wykluczam, że tak, jak to było z Palikotem. Tamten rozbłysł szybko i mocno, ale równie szybko się wypalił i zgasł.
.
Cieszy mnie natomiast totalna klapa Ozjasza Goldberga vel JKM. Odgrażał się, że zajmie II miejsce i zastartuje w II turze. W sumie znalazł poparcie 3,3 % idiotów uczestniczących w farsie wyborczej. Jak widać jego hasło „prywatyzacji” wszystkiego na szczęście nie jest w rozszabrowanej Polsce popularne.
.
A co będzie z drugą turą farsy ? Bydełko wyborcze będzie wybierać pomiędzy dżumą a tyfusem plamistym. Wszak mimo inscenizacji walki na śmierć i życie POPiS to jedna szajka. Przyznał to Lech Kalkstein podczas wizyty w Izraelu. Na spotkaniu z pobratymcami powiedział niezwykle istotną rzecz. Otóż stwierdził, że nawet jeśli PiS przegra wybory topolityka (w domyśle „polska”) wobec Izraela się nie zmieni."
https://opolczykpl.wordpress.com/2015/0 ... ej-bitwie/

Obrazek


JOW-y nie gwarantują w najniejszym stopniu zwycięstwa najlepszym kandydatom. Jest wręcz odwrotnie!

Nie chcąc być posądzanym o werbalizm i demagogię podaję konkretne przykłady!

W Dużym USraelu istnieje więcej partii politycznych, ale od dziesięcioleci Kongres zabetonowany jest tylko i wyłącznie dwoma z nich – „Demokratami” i „Republikanami”. Przy czym główna różnica pomiędzy nimi polega na różnicy celów ich ataków: „Demokraci” za Clintona i Obamy bombardowali na rozkaz banksterów odpowiednio Serbię i Libię. A „Republikanie” na rozkaz tychże samych banksterów napadli na – i okupowali Irak i Afganistan (ten okupują nadal). Jedynie jeśli idzie o zadłużanie USA w żydowskim prywatnym banku FED to obie partie ostro ze sobą walczą i jedna chce przelicytować drugą. Z czego niezmiernie cieszy się banksterska sitwa.

Na naszym własnym podwórku doskonałym przykładem działania JOW-ów były ostatnie wybory do knessejmu i knessejmowego „Senatu”.
W „proporcjonalnych” wyborach do knessejmu PO/PiS uzyskał łącznie prawie 70 % głosów bydełka wyborczego. Natomiast w wyborach do knessejmowego „Senatu” odbywających się po raz pierwszy w ordynacji JOW-wów tandemPO/PiS uzyskał łącznie 94 % głosów bydełka wyborczego, betonując w ten sposób senat swoim dwupartyjnym układem.

Na tych przykładach doskonale widać, że JOW-y są metodą na zabetonowanie politycznej sceny tandemem dwóch głównych agenturalnych partii politycznych. Jeśli więc JOW-y w Polsce komukolwiek służą, to wyłącznie PO/PiSowi i jego mocodawcom.

Nie pojmuję więc, jak można być tak ślepym i durnym – aby tych oczywistości nie dostrzegać. A jednak Kukiz, Duda i kilku innych walczą o JOW-wy wypatrując w nich „ratunku” dla Polski.

https://opolczykpl.wordpress.com/2013/0 ... wolniczej/

JOW-y po brytyjsku:
3,8 mln głosów, 1 mandat. 1,5 mln głosów, 56 mandatów

http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiat ... 40499.htmlNa górę
 Wyświetl profil  
 
 

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 14 cze 2015, 6:41 
Offline
VIP Member
Awatar

Rejestracja: 17 kwie 2009, 22:37
Posty: 10000
Lokalizacja: PLNa górę
   
 
 
Post: 14 cze 2015, 7:18 
Offline
Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree

Rejestracja: 05 lip 2012, 23:26
Posty: 232
Płeć: mężczyzna
jak pisze się "masa lemingów" to jakie znaczenie ma jakikolwiek system ? bez ludzi system nic nie da, a jak są lemingi to po co ostrzegać że ktoś ma się obudzić, trochę logiki i myślmy co za durnoty przeklejamy :)Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 14 cze 2015, 12:14 
Offline
Master Elect of Nine * 9th Degree
Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 lut 2013, 15:39
Posty: 384
Płeć: mężczyzna
Co do Kukiza - i tak co by o nim nie mówić to angażuje się w politykę od kilku lat (akcja zmieleni) mówiąc o fundamentalnych zmianach w kraju, czyli o ordynacji wyborczej.
Jowy Kukiza są kontrowersyjne tym bardziej, że nie są przez niego dokładnie omówione, jaki to ma być dokładnie system: brytyjski, australijski czy jakiś jeszcze inny.

A Stonoga - jego głównym postulatem, jako ruchu, jest dekomunizacja parlamentu, organów sądowniczych oraz prokuratur, i chociażby tylko za to warto mu kibicować. Zapowiedział, że przekaże na kampanię dla antysystemowców nawet 4 miliony złotych jeśli ci się połączą.

Ja generalnie ufam ludziom, bo do każdego podchodzić od razu jak do oszusta to nie moja bajka ;)Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 14 cze 2015, 13:47 
Offline
Entered Apprentice * 1st Degree
Entered Apprentice * 1st Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 lip 2012, 0:23
Posty: 6
Stonoga, to niestety moim zdaniem kolejny gracz polityczny.
Pokazal jakies kwity, ale najlepsze kawalki zatrzymal dla siebie…
Ostatnio Stonoga powtarza, ze sni mu sie nastepne 28 tomow akt z naprawde mocnym materialem. Moim zdaniem nic wiecej juz nie ujawni. To byla informacja do ludzi na ktorych ma kwity – jak nie dostane tego i tego - to bedziemy ujawniac dalej. Grube misie juz napewno sie z nim ukladaja…
…a lud glupi to kupi.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 14 cze 2015, 18:11 
Offline
Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree

Rejestracja: 05 lip 2012, 23:26
Posty: 232
Płeć: mężczyzna
gniew pisze:
Stonoga, to niestety moim zdaniem kolejny gracz polityczny.


każdy na swój sposób jest graczem polityczny czy uliczny, jedni są bardziej uczciwi inni mniej, Stonoga powiedział co chce zrobić i uważam to za słuszne, chyba że Ty będziesz "niegraczem!" i coś zmienisz, będziesz miał na coś wpływ w Polskim państwie.. tak ?Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 14 cze 2015, 19:10 
Offline
Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 kwie 2009, 19:38
Posty: 942
Lokalizacja: silesia - hindenburg
Płeć: mężczyzna
Kompilacja ujawnienia akt:

phpBB [video]


Trzeba obserwować co się będzie dziać zarówno na scenie jak i w kuluarach i w tle.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 14 cze 2015, 22:34 
Offline
Entered Apprentice * 1st Degree
Entered Apprentice * 1st Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 lip 2012, 0:23
Posty: 6
R3C0NF1GUR3D pisze:
gniew pisze:
Stonoga, to niestety moim zdaniem kolejny gracz polityczny.


każdy na swój sposób jest graczem polityczny czy uliczny, jedni są bardziej uczciwi inni mniej, Stonoga powiedział co chce zrobić i uważam to za słuszne, chyba że Ty będziesz "niegraczem!" i coś zmienisz, będziesz miał na coś wpływ w Polskim państwie.. tak ?


Tylko rzecz w tym, ze pan Stonoga kreuje sie na trybuna ludowego. Graczy bylo juz wielu i nic sie nie zmienilo.
Gdyby nie byl graczem, a mial na uwadze dobro Polski i Polakow to juz by obnarzyl wszytko co ma, by wyplewic wszystkie chwasty. Mam nadzieje, ze sie myle, ale mam wrazenie, ze
1. Stonoga tylko glosno krzyczy, ze cos tam ujawni tylko po to by wynegocjowac lepszy deal dla siebie
2. Nikt nie poniesie odopowiedzialnosci karnej - to jest wlasnie cel oglaszania snow Stonogi
3. Wladze przejmie nowa elyta by dalej robic to samo.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 15 cze 2015, 8:32 
Offline
Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree

Rejestracja: 06 sie 2014, 8:15
Posty: 90
Płeć: mężczyzna
Stonoga dużo krzyczy ale też i dużo robi, bo jak się popatrzy na opozycje to co ona zrobiła przez tyle lat nic. W dodatku nie mówią prosto z mostu jak jest a stonoga jedzie z nimi równo.

Kukiz dostał propozycje stworzenia partii od stonogi i to olał bo kukiz jak się można dowiedzieć z komentarzy na facebooku stonogi to kolega schetyny on się nawet z tym nie kryje że kiedyś głosował na PO co oznajmił u wojewódzkiego w programie, więc tak naprawdę to taki drugi palikot który się zwiódł na peło którego celem jest wprowadzić jowy a wcześniej przekonać to tych jowów społeczeństwo. Jowy to system zachodni a tam rządzi żydostwo. Mamy jewropę teraz będziemy mieć jewy sory jowy.

kukiz jest promowany przez media, przed wyborami na portalach było więcej kukiza niż komorowskiego.
A stonoga jest likwidowany przez media, nawet zamykają mu konta facebooka na co trzeba było zgody usraela.

Stonoga jest powiązany z samoobroną Leperem itp ludźmi i jak Leper jest niszczony nie tylko przez żydowskie PO ale i żydowskie media PISu. mimo że ten głosował na dudę i dobrze mówi o zmarłym prezydencie kaczyńskim.
A to dlatego że żydostwo z pisu i peło nie chce polskich partii w sejmie. I kukiz o semickim wyglądzie też tego nie chce dlatego nie pójdzie z nim razem do sejmu. Bo kukiz woli śpiewać na majdanie chwała ukrainie.

Stonodze nie zależy na własnym życiu bo ma raka i zabili mu jego matkę ten człowiek idzie po zemstę przy tym chce się dobrze bawić i trochę zarobić. Taki ma styl życia. można go za to nie lubić ale dla mnie jest on bardziej prawdziwy i wiarygodny od kukiza i całej kliki z sejmu, nie ukrywa swoich uczuć mówi prosto z mostu co na jaki temat myśli.

Najbardziej wiarygodni są ludzie którzy są niszczeni przez system, media itp a stonoga taki właśnie jest. To taki drugi Leper tylko odważniejszy. Ale nawet co do niego trzeba być podejrzliwy jak do każdego polityka. Bo może i jest coś na rzeczy że jest powiązany ze służbami co głoszą pisowskie dziennikarzyny jak np sumliński z gazety polskiej.

Obecnie na facebooku stonoga ma nowy profil: https://www.facebook.com/zbigniewstonog ... fref=photoNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 15 cze 2015, 9:47 
Offline
Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree

Rejestracja: 21 lip 2010, 12:08
Posty: 169
Płeć: mężczyzna
Kolego, nie przesadzasz troszkę z tym swoim "hejtem" na Kukiza?


Ostatnio zmieniony 06 sty 2016, 17:30 przez karp88, łącznie zmieniany 1 raz


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 15 cze 2015, 10:53 
Offline
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 wrz 2011, 16:16
Posty: 403
Lokalizacja: ząbki
Płeć: mężczyzna
JOWy dają większe możliwości wyboru właściwego dla nas kandydata bo wybieramy go z pośród ludzi naszego stosunkowo niedużego rejonu co sprawia że możemy poznać osobiście kandydata, porozmawiać z nim i sami ocenić a nie oceniać na podstawie "występów" w TV gdzie jak wiadomo wszystko jest ustawiane i montowane.
W regionie ludzie się znają a więc jeśli nie znasz kandydata to od znajomych będziesz mógł dostać prawdziwe informacje o danym kandydacie ,o jego działaniach ,nawet o jego życiu codziennym co sprawi że będziesz mógł go trafniej ocenić. Będziesz mógł osobiście chodzić na jego wystąpienia i zadawać pytania bo będzie blisko.
JOWy obniżają znaczenie partii i wodzów partyjnych bo już nie od nich będzie zależało kto będzie wybrany - nie trzeba będzie mieć dużej kasy aby wystartować bo w swoim rejonie zorganizowanie kilkunastu spotkań i plakatów kosztuje dużo mniej niż robienie tego na dużo większym terenie.
Ogólnie mówiąc im mniejszy rejon tym lepiej dla nas ale oczywiście nie można przesadzać bo posłów byłoby zbyt wielu co tez nie jest dobre.
W sumie będzie więcej kandydatów bezpartyjnych a my będziemy mogli bardziej wybrać tego najbardziej nam odpowiadającego. Nie będzie trzeba już wybierać miedzy PO czy PIS bo dzięki mniejszym kosztom kampanii będzie więcej kandydatów bezpartyjnych i tego mogą się partyjniacy
obawiać bo wtedy rola partii zmaleje a to właśnie chodzi. Ludzie mogą zacząć chodzić na wybory bo
będą mieli z "czego" wybierać.
Od JOWów trzeba zacząć bo one zmienią ludzi Sejmie z partyjniaków na naszych a dopiero ci nowi
ludzie mogą dalej zmieniać Polskę poprzez zmianę ustaw, Konstytucji na naszą korzyść.

Prawda jest tak że trzeba w to włożyć trochę wysiłku i czasu i czy ludziom będzie się chciało widząc jak mała jest frekwencja wyborcza i zniechęcenie do polityki i wyborów?

Jeśli będzie się chciało to wygramy na JOWach bo wybrani zostaną odpowiedzialni i uczciwi ludzie.
Jeśli wybory zostaną olane przez ludzi to mogą wygrać partyjniacy i nic się nie zmieni.
Wszystko zależy od nas samych, trzeba więc tłumaczyć ludziom aby ruszyli głowy i dupy ,wyłączyli TV
i chodzili na spotkania, pytali ,rozmawiali itp.

I jeszcze Pan Stonoga? Ciekawie się robi bo jest oskarżany przez Sumlińskiego o współpracę ze służbami? Osobiście bardziej wierzę Sumlińskiemu ale czekam na jakieś dowody winy.
Dla mnie to że te akta ujrzały światło właśnie teraz to nie przypadek, to celowa zagrywka kogoś kto na tonącym PO chce jeszcze coś ugrać pewnie w nadchodzących wyborach. Stonoga wychodzi na
"bohatera" dobijającego PO, które zapewne i tak już jest spisane na straty przez "prawdziwie" rządzących Polską.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 15 cze 2015, 12:05 
Offline
Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree

Rejestracja: 06 sie 2014, 8:15
Posty: 90
Płeć: mężczyzna
karp88 pisze:
Kolego, nie przesadzasz troszkę z tym swoim "hejtem" na Kukiza? Strasznie manipulujesz informacjami w swoim poście... Owszem Kukiz mówił, że głosował KIEDYŚ na PO, ba! miał nawet propozycję przystąpienia do nich od samego Donka, ale olał ich, gdy wyszło na jaw, że tacy z nich liberałowie, jak z koziej dupy trąba. Oszukali wyborców i Kukiz się od nich odwrócił (nim jeszcze zdołali go "wchłonąć").

Kolejna sprawa to majdan. Gdy Kukiz tam pojechał i śpiewał z nimi "pro wolnościowe" piosenki, to mało kto wiedział już, o co tak naprawdę w tej zawierusze chodzi. Sam, na samym początku przychylnie patrzyłem na te rozruchy i protesty, sądząc, że są one "antyoligarchowe", antysystemowe i "antyokupacyjne" (względem Rosji). Teraz Kukiz publicznie wypowiada się, że żałuje wyjazdu tam, bo dostrzegł w czym tak naprawdę brał udział. Operacja "Majdan" była zaplanowana i skoro teraz żałuje, znaczy się, że nie był w nią wtajemniczony, jak nasi politycy, którzy z pewnością od początku wiedzieli co z tego będzie i do tej pory owe banderowskie rozruchy wspierają.

A co do promowanych przez niego JOWów, to na razie ciężko stwierdzić, jak przyjmą się one w Polsce. Czy pomogą, czy jak już ktoś powiedział "zabetonują". Słuchając przychylnego JOWom (od niedługiego czasu) głosu mediów i co niektórych polityków, można odnieść wrażenie, że przekalkulowali oni sytuację i dostrzegli, że Jowy da się jakoś wykorzystać do ich celów, tudzież cel we wprowadzeniu ich mają ci "niewidzialni z samej góry", którzy tymi kukiełkami rządzą. Może to być również gra pod publiczkę, że teraz wszystkie świnki, które nie chcą oderwać się od żłobów nagle pokochały JOWY, by wzbudzić zaufanie ludu. Jeżeli w grę wchodzi pierwsza opcja, to mimo wszystko wygląda na to, że Kukiz nie jest żadnym agentem żydowskim (z tym semickim wyglądem to już pojechałeś grubo...), a jedynie może nieświadomie działać w interesie rządzących, którym zależy nagle z jakichś powodów na wprowadzeniu JOWów. A być może też rządzący zdali sobie sprawę, że o JOWach zrobiło się tak głośno, że już nie będzie można tego zatrzymać i będą próbowali "okręcić" to jakoś na swoją korzyść? Na razie trudno powiedzieć, co z tego wyniknie, dlatego wstrzymałbym się na Twoim miejscu z takimi ostrymi i krzywdzącymi komentarzami nt. Kukiza...

W moim odczuciu, jest on już jednym z nielicznych ludzi, którzy mają twarde zasady i mocny kręgosłup moralny, przez co moim zdaniem jego działania są szczere i jako nieliczny człek zaangażowany w politykę, chce zmiany pozytywnej dla obywateli. Warto też podkreślić jego słowa, że JOWY TO DOPIERO POCZĄTEK, bo pragnie on znacznie większej i dogłębnej zmiany systemu. Czy mylę się co do niego i moja intuicja mnie zawiodła? Niedługo się przekonamy, jak jest naprawdę, więc póki co doradzam powściągliwość w słabo uzasadnionym hejtowaniu....

A ty co jakiś nawiedzony agent kukiza. To jest temat o stonodze a nie kukizie.

assun pisze:
I jeszcze Pan Stonoga? Ciekawie się robi bo jest oskarżany przez Sumlińskiego o współpracę ze służbami? Osobiście bardziej wierzę Sumlińskiemu ale czekam na jakieś dowody winy.
Dla mnie to że te akta ujrzały światło właśnie teraz to nie przypadek, to celowa zagrywka kogoś kto na tonącym PO chce jeszcze coś ugrać pewnie w nadchodzących wyborach. Stonoga wychodzi na
"bohatera" dobijającego PO, które zapewne i tak już jest spisane na straty przez "prawdziwie" rządzących Polską.

No wreszcie coś o stonodze napisałeś bo o kukizie i jego jowach to chyba książkę mógłbyś napisać.
Rozumiem że sumliński to dla ciebie autorytet a jeśli tak to powinieneś głosować na pis bo to dziennikarz z pisem powiązany który pisał w rożnych gazetach pisowskich w tym najsłynniejszej gazecie polskiej. Dlatego jego wiarygodność jest tyle warta co partia pis.

A dlaczego pisowskie dziennikarzyny nie wyzywają tak stanowczo kukiza od agentów, ja się domyślam że dlatego bo kukiz tak jak jarek tańcował na ukrainie i wołał chwalą ukrainie. A swój swojego nie ruszy.
A przecież kukiz zdobędzie więcej głosów od stonogi i wejdzie do sejmu i jest 10 krotnie większym zagrożeniem dla pisu a niżeli stonoga.
Lepera też niszczył pis bo to był Polak z krwi i kości. Podrzucili mu anetkę a ze stonogi zrobili pedofila. Tak działają służby.

Sejmowe więzienie - całość - wywiad ze Zbigniewem Stonogą
phpBB [video]Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 15 cze 2015, 14:11 
Offline
Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree

Rejestracja: 21 lip 2010, 12:08
Posty: 169
Płeć: mężczyzna
Jony pisze:
A ty co jakiś nawiedzony agent kukiza. To jest temat o stonodze a nie kukizie.

A Ty co jakiś nawiedzony agent Stonogi? :)


Ostatnio zmieniony 06 sty 2016, 17:32 przez karp88, łącznie zmieniany 1 raz


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 15 cze 2015, 15:38 
Offline
Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree

Rejestracja: 06 sie 2014, 8:15
Posty: 90
Płeć: mężczyzna
Żaden zemnie agent stonogi ja jemu nie ufam jak każdemu politykowi ale on najlepiej dla mnie rokuje.
A kukiz już tyle popełnił błędów że dlamnie jest albo agent albo półgłówek. A jedno i drugie go dyskwalifikuje.
Do tego dzisiaj czytałem w newseeku co prawda lisowskim ale pewne rzeczy są w tym prawdą kukiz ze schetyną to koledzy ze szkoły, po za tym to schetyna poznał kukiza z tuskiem. I kukiz sam przyznaje że ze schetyną mógłby się dogadać ale z tuskiem już nie. No dla mnie to jest już wszystko jasne kukiz to schetyny aktor. Obydwaj takim samym uczuciem też obdarzają ukrainę. A lis to człek tuska i kopaczuwnej a tam jest walka w peło o władzę.

cytat kukiza
"– Tusk to kosmopolita, zwolennik Unii jako nowego ZSRR pod patronatem Niemiec – mówi dziś. – W porównaniu z nim Schetyna zachował jakiś rys patriotyzmu. Z tych wszystkich platformiarzy o nim mam najlepsze zdanie.
– A gdyby po jesiennych wyborach misję tworzenia rządu dostał Schetyna, przyszedł do pana i powiedział: „Paweł, wiem, że zawiodłeś się na Platformie, ale daję ci gwarancje na piśmie. Tylko musisz zrobić z nami koalicję, bo bez większości nie uchwalimy JOW-ów”. Wszedłby pan w to?
– Ja już nie ufam żadnemu z polityków, Schetynie też nie. Ale z jego frakcją byłbym w stanie prowadzić rozmowy. Z tuskowcami absolutnie nie."
http://polska.newsweek.pl/wyniki-wyboro ... 109,1.html

Czyli koalicja kukiza z platformą możliwa, jedyny warunek grzesiu schetyna rządzi peło. I jest to scenariusz bardzo realny bo kopaczówna straci władze jak peło przegra wybory lub jeszcze wcześniej i schetyna wchodzi do gry.

Wracając do stonogi info z jego facebooka:

"Przed kilkoma minutami umówiliśmy się z Panem Wojciechem Sumlińskim na debatę na temat moich związków ze służbami specjalnymi i WSI, o powiązania z którymi zostałem niby oskarżony.
Niby dlatego,że Pan Sumliński oświadczył,iż jego wypowiedź na mój temat zmanipulowano poprzez opublikowanie jej małej części.
Do debaty zaprosiliśmy Dorotę Kanię i Michała Rachonia
Debata będzie transmitowana na żywo w dniu 02.07.2015 r., o dokładnej porze transmisji zarówno ja jak i Pan Sumliński będziemy Państwa informować.
Debatę poprowadzi Pan Marcin Rola."

Ja się oczywiście cudów po smulińskim nie spodziewam że przedstawi jakieś dowody na to lub zmieni ton do stonogi bo ten koleś często występuje w telewizji pisowskiej republika.

Zbigniew Stonoga i Wojciech Sumliński, W Rolach głównych! :) Promo!
phpBB [video]


phpBB [video]

W tym wywiadzie stonoga mówi wiele między innymi o tym że marzy mu się żeby syjoniści wyjechali z polski. Jakby nie patrząc to chyba jedyny polityk który ma takie nie poprawne politycznie myśli.

Zbigniew Stonoga zemdlał w sądzie

Zbigniew Stonoga stanął przed warszawskim sądem w związku z oskarżeniami o fałszywe zawiadomienie o przestępstwie i wprowadzanie w błąd organów ścigania. Gdy stracił przytomność, konieczna była interwencja pogotowia. Biznesmen trafił do szpitala.

http://www.rmf24.pl/raport-podsluchy-ta ... gn=firefox

Stonoga zdementował tą informacje na facebooku. Widocznie służby przy pomocy wyborczej chcą go zastraszyć. Lub planowali coś na tą noc.


Zacznijcie się śmiać z „antysystemowego” Kukiza, bo za chwilę będziecie płakać!
Jak się narodził "antysystemowy" buntownik bez wyboru? 23 maja 2014 roku Zbigniew Moździerski, basista skonfliktowanego z Pawłem Kukizem zespołu „Piersi”, uzyskuje w Urzędzie Patentowym pod nr Z-411221 prawa do znaku towarowego "Piersi" . Tym samym były kolega z kapeli ostatecznie pozbawia złudzeń i pieniędzy przyszłego kandydata na Prezydenta Polski Pawła Kukiza. Trwający od 2013 roku konflikt, prowadzony na żenującym poziomie i z udziałem mediów, zostaje ostatecznie rozstrzygnięty na drodze prawnej. Kukiz nie ma prawa do używania nazwy „Piersi” i żeby było jasne, wcale nie uważam, że to sprawiedliwe rozwiązanie, niemniej to Kukiz zostawił zespół na lodzie, a ten walcząc o życie zadbał o swoje interesy. Lider „Piersi” był przekonany, że samotnie wyjdzie na muzycznym biznesie lepiej, zwłaszcza, że starym zwyczajem zaangażował do swoich projektów weteranów polskiej sceny muzycznej. Tymczasem wszystko się panu niedoszłemu prezydentowi sypie. „Piersi” nagrywają komercyjną „Bałkanica”, absolutny hit i top na wszystkich listach, zarabiają kupę kasy. Co ciekawe ta zabawowa piosenka niczym się nie różni stylistycznie od kiczu i cepelii typu „Hela”, ale Kukiz niegdyś śpiewający z Shazzą, rzuca w „Piersi” disco polo. W 2014 roku egzystencjalnie przyciśnięty artysta robi na dwóch frontach, angażuje się w przeróżne, całkowicie sprzeczne ideologicznie projekty polityczne, najpierw przykleja się do Piotra Dudy i Solidarności, potem flirtuje z Ruchem Narodowym i KNP, po drodze są jeszcze chłopi z Samoobrony i zmieleni.pl. Drugi front to działalność muzyczna, bezwzględnie podporządkowana polityce. Powstaje płyta „Zakazane piosenki”, a w niej komentarze do bieżącej sytuacji politycznej, krytyka Michnika, dialogi z restauracji „Sowa i Przyjaciele”. Żaden kawałek nie staje się przebojem, ale śpiewak nie jest sam, zyskuje sympatię radykalnego skrzydła prawicy i na tej nucie będą też grać podrzędni aktywiści Ruchu Kukiza.

Po konflikcie z Piotrem Dudą, Kukiz rzuca wszystkie majdany i wiece związkowe, by związać się z dolnośląskimi baronami samorządowymi, wiecznymi działaczami „bezpartyjnymi”, którzy od 15 lat zaliczają kolejne komitety. Od tego miejsca zaczyna się kariera jeszcze nie istniejącego Ruchu Kukiza i samego marionetkowego przywódcy starej kliki. Rzutem na taśmie pod koniec sierpnia 2014 roku, na dwa miesiące przed wyborami samorządowymi, powstaje KW Bezpartyjni Samorządowcy. Bezpartyjność i „ruchowość społeczna” to są znaki firmowe tego towarzystwa, które od zawsze posiadało legitymacje kilku partii, a spora część od lat 90-tych żyje z kasy podatnika. Bezpartyjni Samorządowcy wywodzą się z byłego Komitetu Rafała Dutkiewicza, który opuścili po tym jak Dutkiewicz postanowił pójść na wybory razem z PO. Członkowie założyciele KW Bezpartyjni Samorządowcy to: Robert Raczyński, prezydent Lubina, Piotr Roman, prezydent Bolesławca i Patryk Wild, dolnośląski radny wojewódzki. Paweł Kukiz, jak na lokalnego działacza JOW przystało, rezygnuje z zameldowania na Opolszczyźnie, gdzie mieszka od 52 lat i zostaje Wrocławianinem. Trafia na 14 miejsce listy KW Bezpartyjni Samorządowcy i zostaje radnym. Proszę zapamiętać ten model JOW w pigułce, bo to jest właśnie projekt macherów stojących za Kukizem. Za kasę lokalnych klik urządzonych w miejskich spółkach wystawia się artystę spadochroniarza, którego gawiedź zna z TV, potem melduje w wybranym mieście i tak się „walczy z systemem” przejmując okręg po okręgu. Z całego KW Bezpartyjni Samorządowcy do dolnośląskiego sejmiku wojewódzkiego trafia 4 radnych: Patryk Wild, Aldona Wiktorska-Święcka, Paweł Kukiz, Tymoteusz Myrda. Dodatkowo ponownie prezydentami zostają Robert Raczyński w Lubinie i Piotr Roman w Bolesławcu.

Czas przedstawić całe towarzystwo, które ponoć nie ma nic wspólnego z 25 latami przy korycie, te „nowe twarze”, tę młodość nie uwikłaną w partyjniactwo i przede wszystkim tych samodzielnych, co to ich wódz nie wybiera. Gdy nie wiadomo o co chodzi, to wiadomo, że ktoś musiał za to zapłacić i na tym zarobić. Zacznijmy zatem od wybranych sponsorów KW Bezpartyjni Samorządowcy, którzy na początek zrobili z Kukiza radnego i proponuje zwrócić uwagę na bardzo charakterystyczne prawidłowości publiczno-rodzinno-biznesowe:

1. Tadeusz Kielan, Lubin – 25 000,00 zł – (Wójt Gminy Lubin, wcześniej Wiceprezes Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Lubinie)

2. Jarosław Wantuła, Lubin – 25 000,00 zł, (obecny Prezes Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Lubinie)

3. Ryszard Zubko, Szprotawa – 25 000,00 zł (członek zarządu Powiatu Lubińskiego)

4. Edward Siwak, Lubin – 25 000,00 zł (Prezes zarządu MPO sp. z o.o.)

5. Artur Dubiński, Lubin – 25 000,00 zł (były prezes Lubińskiej Spółki Inwestycyjnej. Wiceprezes Lubina 2006)

6. Lech Dłubała, Lubin – 25 000,00 zł (Doradca Wójta Tadeusza Kielana i Sekretarz Miasta Lubina, członek rady nadzorczej Mundo)

7. Marek Dłubała, Szklary Górne – 25 000,00 zł (syn Lecha, wiceprezes Regionalnego Centrum Sportu, zarządzającego halą sportową),

8. Witold Kulesza, Lubin – 25 000,00 zł (Prezes MKS Zagłębie Lubin)

9. Andrzej Górzyński i Górzyńska Teresa, Lubin – 5 000,00 zł (Przewodniczący Rady Miasta Lubina)

10. Andrzej Pudełko, Legnica – 25 000,00 zł (Naczelnik wydziału kultury i oświaty w Urzędzie Miejskim)

11. Marek Zawadka i Jolanta Zawadka, Górzyn – 25 000,00 zł (dyrektor Ośrodka Kultury Wzgórze Zamkowe w Lubinie z żoną)

12. Aneta Lubaś, Lubin – 24 500,00 zł ( Kierownik Biura Kadr w Starostwie)

13. Piotr Midziak, Głogów – 25 000,00 zł (prezes Regionalnego Centrum Sportowego w Lubinie)

14. Tomasz Jeger, Lubin – 25 000,00 zł (RTBS Lubin)

15. Damian Stawikowski, Lubin – 25 000,00 zł (Wicestarosta Powiatu, Prezes RTBS, Towarzystwa budowlanego, z którego zniknęły miliony)

16. Elżbieta Niemiec, Lubin – 25 000,00 zł (żona Andrzeja Niemca, właściciela Pressmedial sp. z oo. -TV Regionalna, http://www.lubin.pl, wydawca „Wiadomości lubińskich”)

17. Ewa Legienc, Lubin – 11 600,00 zł (Kierownik Biura Zarządu w Starostwie)

18. Ewa Myrda, Lubin – 25 000,00 zł (PKS Lubin)

19. Tomasz Ochocki i Anna Ochocka, Lubin – 18 100,00 zł (były prezes TVL sp. z oo -starostwo powiatowe)

20. Tymoteusz Myrda, Lubin – 18 100,00 zł (przewodniczący Stowarzyszenia Lubin 2006, dyrektor ds. rozwoju w MPWiK, radny sejmiku).

Dłuższa lista tutaj

Perpetuum mobile, prawda? Za kasę uzyskaną dzięki stanowiskom w samorządach i spółkach miejskich ci sami wybrańcy lokalnego narodu ustawiają się na tych samych stołkach. Genialne w swojej prostocie i jeszcze do tego hala miejska dla Prezydenta Kukiza w pakiecie na potrzeby kampanii. Większość "działaczy" przez 13 lat poustawiał jeden "wódz" - Raczyński. Chyba nie będzie wielkim zaskoczeniem jeśli na liście sponsorów KW Prezydent Kukiz pojawią się podobne nazwiska i nowe gwiazdy z tej samej drużyny? Bardzo krótko i trójka z brzegu, bo sam Kukiz też się nie chce chwalić:

1. Ewa Myrda, Lubin – 10 500,00 zł (PKS Lubin )

2. Robert Raczyński i Elżbieta Andruszków-Raczyńska, Lubin – 10 000,00 zł (prezydent Lubina i Szanowna Rodzina)

3. Marek Jakubiak, Warszawa – 10 000,00 zł (znany „narodowiec” biznesmen, browarnik, który sponiewierał miłośnika stosunków homoseksualnych, boksera Michalczewskiego. Zarobił krocie na wylewaniu piwa)

KW Prezydent Kukiz miał na koncie prawie milion złotych, póki co udostępnił grosze, zebrane według modelu Palikota: babcie, ciotki, studenci, działacze, biznesmeni po 5, 10, 20 tysięcy złotych od głowy.

Ścisły komitet KW Prezydent Paweł Kukiz.

Robert Raczyński – zawodowy polityk od 25 lat i wieczny działacz samorządowy. Od 13 lat niezatapialny prezydent Lubina. Drugi Jacek Karnowski z Sopotu albo Paweł Adamowicz z Gdańska. Mózg całej operacji pod kryptonimem "Prezydent Kukiz". Macher, który ustawił w miejskich spółkach i samorządach wszystkich głównych sponsorów swoich własnych komitetów wyborczych. Członek Partii Chrześcijańskich Demokratów, Akcji Wyborczej Solidarność, Polska XXI, były człowiek związanego z PO Rafała Dutkiewicza i współtwórca jego "bezpartyjnego" komitetu Obywatelski Dolny Śląsk.

Patryk Hałaczkiewicz – z wykształcenia politolog, zawód wykonywany "działacz społeczny". Bez powodzenia walczył w ostatnich wyborach samorządowych o fotel burmistrza Bielawy, ale został radnym. Naturalnie startował jako obywatelski i bezpartyjny kandydat z KWW Patryka Hałaczkewicza. Człowiek Raczyńskiego, prezes FUNDACJI INSTYTUT STUDIÓW OBYWATELSKICH OBYWATELE24.PL, wiceprezes zarządu spółki SYNERIA POLAND. Oficjalnie szef komitetu Prezydenta Pawła Kukiza.

Patryk Wild – niezwykle barwna postać od 13 lat niezmordowany działacz szczebla powiatowego i wojewódzkiego, potrafi łgać w żywe oczy, nawet gdy mu pod nos podsunąć dokumenty. Jako jeden z pierwszych histerycznie zareagował na odkrywanie wstępnych faktów dotyczących ludzi Kukiza. W latach 2006-2008 był Nowakiem Schetyny i pełnił wysoką funkcję w zarządzie wojewódzkim (Wicemarszałek Województwa Dolnośląskiego). Za wzmożony apetyt i kolaborację Schetyna "zniszczył" Patryka i od roku 2008 Patryk przykleił się do Rafała Dutkiewicza. Funkcje polityczne doskonale potrafił łączyć z biznesem publicznym: koordynator Wrocławskich Inwestycji, wiceprezes wrocławskiego MPK, gdzie ma fuchę dyrektorską do dziś. Po kolejnej wolcie przeszedł z obozu Dutkiewicza do obozu Raczyńskiego i teraz tam buduje "bezpartyjny blok wspierania reform".

Damian Stanikowski – radny z wieloletnim stażem, wicestarosta lubiński, powiązany z PO i... jakżeby inaczej spółką utrzymywaną z kasy podatnika. Sławetna legnicka Agencja Rozwoju Regionalnego "Arleg", w której 90% udziałów ma lokalny działacz PO Jarosław Rabczanko, przytuliła Damiana Stanikowskiego i dała mu stanowisko przewodniczącego rady nadzorczej, żeby nie biedował z pensji wicestarosty. Dodatkowo kolega Damian robi w nieruchomościach, dokładnie jako prezes RTBS w Lubinie. Za jego prezesury z RTBS wyprowadzono miliony, ale przed sądem stanęła delegacja w osobie księgowej.

Tymoteusz Myrda – niezwykła hybryda, mentalność i kariera peeselowca, z wyznania liberał. Zasłynął jako doradca własnego ojca w starostwie lubińskim, jednocześnie dyrektor MPWIK Lubin, członek zarządu spółdzielni NOVA i radny sejmiku wojewódzkiego. Kim jest dla Tymoteusza Ewa Myrda, zatrudniona w PKS S.A Lubin? Jeszcze na 100% nie sprawdziłem, ale prawdopodobnie mama i żona taty starosty. Miał też Tymoteusz ochotę zostać prezydentem Legnicy, ale Legniczanie wybili mu to z głowy.

A teraz wybrani pomagierzy, partyjniacy i zadymiarze, którzy rwą się do organizowania lokalnych struktur, oczywiście sam Kukiz twierdzi, że nigdy z nimi niczego nie ustalał, ale oni twierdzą coś innego. Mało to jednak ważne, bo prezydent Paweł nie jest od ustalania, on jest tylko dekoracją. Posłów i działaczy wybierze Raczyński i spółka.

Maciej Maciejowski – były działacz i radny PiS, wyrzucony z partii za kompromitujące wpisy na Twitterze, wyrzucony z TV Republika za podobne błazeństwa. Pracownik kancelarii premiera RP w latach 2006-2007, czyli za Kaczyńskiego. Do 2014 radny warszawski, paraduje w koszulce z orłem na piersi i robi za patriotę Kukiza, jednocześnie blisko współpracoweał z Piotrem Guziałem (dawniej SLD). Obok Patryka Wilda drugi nerwowy. Nie wytrzymał i zaczął "dowcipkować o spiskach", po pierwszych komentarzach dotyczących życiorysów "buntowników" i "nowej siły apolitycznej" skupionej wokół Obywatela Pawła Kukiza.

Piotr Guział – znana postać z czasów referendum w sprawie odwołania Hanny Gronkiewicz-Waltz. Ten dzielny wojownik tuż po przegranym referendum usiłował w przedpokoju TVN całować rączki pani prezydent i został potratowany jak smarkaty. Były działacz SLD, potem popierany przez szczęściarza Pawła Piskorskiego, który wygrał milion w kasynie. Stracił urząd burmistrza Ursynowa, zachował stołek radnego. Bardzo dobry kumpel Macieja Maciejowskiego, pomimo zmiennych losów i wahań wzajemnej sympatii.

Andrzej Jagiełło – Tak, ten sam! Aferzysta z SLD, skazany prawomocnie za udział w aferze starachowickiej. Członek PZPR od 1964 roku do samego końca. Modelowy "antysytemowiec" i aktywny uczestnik podkarpackiego spotkania zwolenników Obywatela Pawła Kukiza. Zadeklarował pot, krew i łzy, a towarzysze nie usunęli go z sali, tylko przyjęli z otwartymi rękami. Mało tego, sam Kukiz się ucieszył z zaangażowania Jagiełły, ale potem dyplomatycznie dodał: "Ja też mogę się angażować w różne rzeczy. Na razie czekam na wyniki wyborów prezydenckich, po nich będą dopiero wybory parlamentarne".

bilde.jpgJanusz Lamer – niegdyś działacz Samoobrony, dziś poważny i największy przedsiębiorca wśród ślusarzy, a także prezes Stowarzyszenia Narodowo-Patriotycznego "Orzeł Polski". Stanowił poważną konkurencję dla Andrzeja Jagiełły i to pod każdym względem, chociaż obaj grają teraz w jednej drużynie. Prezes Janusz Lamer utrzymuje, że dostąpił zaszczytu i osobiście rozmawiał z Obywatelem Pawłem Kukizem, a ten wspaniałomyślnie zaakceptował jego przeszłość i przyszłość partyjną.

Cały ten projekt cuchnie na hektary i kilometry prymitywnym biznesem politycznym firmowanym przez lokalne kliki i cwaniaków partyjnych praktykujących przez kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt lat. Całkowitą groteską jest formuła JOW w wykonaniu radnego Kukiza, spadochroniarz z Opola, bankrutująca gwiazdeczka rockowa, opłacona z publicznej kasy, którą taczkami wywożą nepotyczne koterie. Zbieranie podpisów potrzebnych kandydatowi na prezydenta to kolejna bezczelne łgarstwo. Przypomnę, że na tydzień przed terminem było 30 tysięcy i tylko głupi uwierzy w bajki o 200 tysiącach zebranych przez Internet. Podpisy po spółkach miejskich i administracji niczym Bronkowi Komorowskiemu zbierali wyżej wymienieni sponsorzy. Czemu to wszystko ma służyć? Główny macher Raczyński nawet nie ukrywa, że to jego trzecia, czy czwarta próba przejęcia biznesu w całej Polsce. Na nazwisku Dutkiewicz się przejechał, dlatego nazwiskiem Kukiz w wyborach prezydenckich przygotował sobie grunt pod:

Chcemy wejść do Sejmu jako ruch obywatelski. Przeprowadzić reformę ordynacji wyborczej i doprowadzić do rozwiązania parlamentu. Tak, by nowe wybory mogły odbyć się już według ordynacji większościowej, w jednomandatowych okręgach wyborczych

Raczyński przetrenował JOW-y na Dolnym Śląsku z oszałamiającym skutkiem i doskonale wie, co się sprawdza, a sprawdzają się stare jak świat metody opakowane w ładne „bezpartyjne i obywatelskie” hasełko. Dlaczego Kukiz jest narodowcem? Bo za to mu płaci Marek Jakubiak z Warszawy, browarnik narodowiec i ślusarz Janusz Lamer, prezes Stowarzyszenia Narodowo-Patriotycznego "Orzeł Polski“. Dlaczego Kukiz jest JOW-owcem, bo sponsoruje go dolnośląska klika z Raczyńskim i prezesem fundacji JOW Hałaczkiewiczem, którzy zobaczyli w tym błogosławionym systemie idealny model na wymianę kadrową w trybie nasze ciotki i szwagrowie za waszych wujków i siostrzeńców. Skąd to parcie „antysystemu” i partii władzy w jednym kierunku? To równie proste. PO ma opanowaną tą sama technikę dojenia kasy publicznej i z JOW doskonale da sobie radę. Czego potrzebuje nowa stara siła? Ano dwóch rzeczy: nowej ordynacji i zlikwidowania subwencji partyjnych. JOW pozwoli im kupić upadłe gwiazdeczki typu Kukiz, a dotacje nie są im potrzebne, ponieważ mają swoich ludzi w rozmaitych biznesach i publicznych spółkach - finansują się sami, za nasze pieniądze.

Ta "mapa drogowa" nie powstał w głowie gówniarza, czy jakiegoś grajka bez pojęcia i doświadczenia politycznego. Wątpię też, aby to było samodzielne działo Raczyńskiego, on może poustawiać sprawy lokalnie, ale wywiadów w TVN u Olejnik i Wojewódzkiego nie załatwi, podobnie jak pompowanych sondaży i ciszy medialnej wokół szemranego towarzystwa. Plan wielkiego i póki co nieznanego gracza, zmierza w jednym kierunku, usadzić na stołkach nowych tłustych misiów i młode wilczki z rodzinami, w miejsce zgranych starców z wierchuszki PO. Przy okazji zostaną odświeżone kadry PO i za jednym zamachem zostanie ukatrupiona wszelka opozycja, pozbawiona dostępu do kasy i mediów. Żeby to zrozumieć wystarczy chwilkę pomyśleć i poczytać historię polskiego 25-lecia. Akcja o kryptonimie „Palikot” to była nieszkodliwa ideologiczna maskarada, na jeden sezon. Teraz idą poważni ludzie po ciężki szmal i absolutną władzę. Mam nadzieję, że w końcu naiwni zwolennicy koalicji z Kukizem przestaną rozkosznie patrzeć na przebierańców w patriotycznych koszulkach i na chamsko przemalowane partyjne szyldy, które teraz robią za„obywatelskie” transparenty. Jesienią jeszcze nie, ale po kilku miesiącach rzeczywiście możemy się obudzić w innej Polsce. Kolejna Zielona Wyspa z takim porządkiem konstytucyjnym, który najgorsze partyjne złogi i młodych wygłodniałych Nowaków uczyni baronami, a rodziny i kochanki baronessami.

Czy Paweł Kukiz wie, czy nie wie jacy ludzie wynieśli go na polityczne szczyty? Jeśli nie wie, to jest kompletnym idiotą. Jeśli wie, to jest cynicznym karierowiczem. W obu przypadkach polityczna dyskwalifikacja i strach przed skutkami sprawowania władzy!
Źródło: http://kontrowersje.net/zacznijcie_si_m ... ecie_p_akaNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 16 cze 2015, 19:19 
Offline
Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 lut 2013, 16:42
Posty: 3404
Płeć: mężczyzna
Zbigniew Stonoga-zakończenie afery podsłuchowej WKLEJAJCIE TO WSZĘDZIE
phpBB [video]

_________________
Żywe Zwierciadła i zakrzywione odbicia.
.kapsw oget jatyzc eiNNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 16 cze 2015, 20:09 
Offline
Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree

Rejestracja: 06 sie 2014, 8:15
Posty: 90
Płeć: mężczyzna
Stonoga publikuje na stronie swojej gazety wszystkie tomy akt afery podsłuchowej.

LINK: http://gazetastonoga.pl/witajcie-rodacy ... amy-prawo/

Spotkanie organizacyjne ws. tworzenia struktur Stonoga Partia Polska w Katowicach
http://bambuser.com/v/5597411Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 19 cze 2015, 11:13 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 gru 2010, 10:50
Posty: 1899
Zbigniew Stonoga zakłada koło poselskie - konferencja prasowa - 18.06.2015, Warszawa

phpBB [video]


Opublikowany 18.06.2015

https://www.facebook.com/IndependentV...
Zbigniew Stonoga zakłada koło poselskie - konferencja prasowa w Hotelu Sheraton - 18.06.2015, Warszawa.

Zdjęcia: Łukasz Zalewski
Montaż: Łukasz Zalewski
© Independent Video Press 2015
http://www.youtube.com/user/Independe...
https://www.facebook.com/IndependentV...
https://twitter.com/IndpeVideoPressNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 19 cze 2015, 12:22 
inne spojrzenie na działania Stonogi, proszę o komentarz
http://pastastonogi.keep.pl/pastaNa górę
   
 
 
Post: 20 cze 2015, 11:17 
Offline
Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 kwie 2015, 15:12
Posty: 60
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Poznań
@MrRandom posłuchaj Chmiela :)

phpBB [video]Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 21 cze 2015, 16:56 
Offline
Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree

Rejestracja: 06 sie 2014, 8:15
Posty: 90
Płeć: mężczyzna
Stonoga zarabia na swoich wyborcach/fanach http://alkoholestonoga.pl/
Gra planszowa Stonoga http://gazetastonoga.pl/produkt/gra-planszowa/

Kukiz i „bezpartyjni” czerwoni baronowie.
http://archiwaipn.hvs.pl/kukiz-i-bezpar ... baronowie/Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 21 cze 2015, 19:52 
Offline
Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 sie 2010, 22:27
Posty: 650
Lokalizacja: Śląsk
Płeć: mężczyzna
Stonoga wyglada na takiego typowego polskiego cwaniaczka postprlowskiego i kretacza, do tego dosyc gruba ryba i szuja, patrzac po zachowaniu gdzie czuje sie jakby byl ponad prawem, dziw bierze ze mlodziez z niego bierze przyklad, i nabiera sie na kolejnego krolika z kapelusza. Do tego podsluchy ktorymi sie zajmują tajne sluzby roznych frakcji, a wykorzystują je potem do gier politycznych walcząc o wplywy w Polsce. Sumlinski tez wszystkiego nie wie, czego sam z resztą ma swiadomosc, ten agent Tobiasz który mu przedstawil dowody sam nie ukrywal ze mial w tym interes ktorego nie zdradzal w zamian za udostepnienie akt, informacje Sumlinskiego udupiają wplywy stronnictwa rosyjskiego, stronnictwu amerykansko-zydowskiemu i niemieckiemu nie robia krzywdy.

Byly juz w temacie slowa Sumlinskiego, to wkleje jeszcze cos takiego

phpBB [video]


Zbigniew Stonoga – czyja to odnoga?
https://zbigniewstonogaczyjatoodnoga.wordpress.com/oskarzam-cz-i-zbigniew-stonoga/


Ostatnio zmieniony 21 cze 2015, 20:51 przez squam, łącznie zmieniany 2 razy


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 21 cze 2015, 20:06 
Offline
Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree

Rejestracja: 05 lip 2012, 23:26
Posty: 232
Płeć: mężczyzna
squam pisze:
Stonoga wyglada na takiego typowego polskiego cwaniaczka postprlowskiego, do tego dosyc gruba ryba z tej szuji, patrzac po zachowaniu gdzie czuje sie jakby byl ponad prawem, dziw bierze ze mlodziez z niego bierze przyklad, i nabiera sie na kolejnego krolika z kapelusza.


Jest to gościu który próbuje rozpierniczyć tych popaprańców różnej maści, którzy na pewno nie działają w Polskim interesie a na pewno nie społecznym. Dziwne jest to że atakuje się takie osoby -nieistotne czy agent czy szpieg kotliny kongo, podobnie było kiedyś z PIS'em jak Ziobro zaczął rozwalać mafie i uliczne gangsterki w tym czasami wpadł ktoś o małym znaczeniu np. lekarz, to ludzie zaczęli gadać "a to ja jednak tego PIS'u to już nie chce bo do mnie zaraz wpadną mnie za paczkę fajek ukraińskich zapuszkują"... niektórzy powinni się ogarnąć i powtarzać sobie 100 razy dziennie czego chcą. Niedługo będziemy świadkiem że Platforma i ludzie z nią powiązani będą przez ludzi wybielani że oni to aż tak znowu źle nie chcieli, nakradli się i będą to robić ale no takie jest życie, lepsze to niż miałby mnie zaraz nagrywać Stonoga!

ugrać tutaj można jedynie bzdury i nababrać ludziom w głowach.

EDIT:

Tak na marginesie, działam w stowarzyszeniu działającym na rzecz przedsiębiorców i stare wygi które przezyły wszystkie partie powiadają że jak był PIS to faktycznie ludzie zaczęli się bać może trochę za bardzo, ale teraz jest "bierz ile wlezie ile się da i nie ważne czy przez to zniszczysz komuś życie, czy rozwalisz rodzinę, bierz póki dają..." i to mnie boli, w ciągu zaledwie 5 lat mamy bufonadę, jeszcze większe kartele powiatowe, baronów miast i codzienną korupcje - i tak, dzięki temu mam więcej kasy o wiele więcej, ale moralność i etykę mam zdruzgotaną i jeśli nikt tego w jakikolwiek sposób nie rozwali to młodzież jak napisałeś pójdzie taką właśnie drogą jaką opisałem.

EDIT2:

Co do zarabiania stonogi na tych grach planszowych i gazecie, to tak samo jak Krzysiek zarabia miliony na tym forum i z książek, normalnie rośnie nam drugi Carlos Slim Helú...Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 21 cze 2015, 20:38 
Offline
Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 sie 2010, 22:27
Posty: 650
Lokalizacja: Śląsk
Płeć: mężczyzna
jak porownujesz Stonoge do Ziobry to nie ma o czym rozmawiac, probuje patrzec na to szerzej ludzie sie nabierali juz na takich jak Walesa, to sie nabiorą i na kolejnych, zaden Stonoga cie nie zbawi, Stonoga juz bardziej Leppera przypomina a on tez byl niestety swiadomym lub nie narzedziem w rekach sluzb akurat rosyjskich, ludzie sie budzą w Polsce faktycznie ale to nie powinni szukac zbawcow na ktorych sie bedą opierac bo znowy sie obudza z reką w nocniku, tylko liczyc na siebie, o planach kompromitacji panstwa polskiego czytalem juz na poczatku 2014, Jackowski tez to przewidywal, wedlug mnie trwaja przygotowania do wojny amerykansko-chinskiej, a po niej bedzie nowy lad na swiecie. To tez nabiera rumiencow walka tych obcych stronnictw miedzy sobą w Polsce, i nawzajem sobie podkladają miny, przecieki.
Ale chce podkreslic ze oczywsicie to co sie dzieje ma tez swoje dobre strony bo nie tylko nieliczni kiedys, ale wszyscy zobaczą ze krol jest nagi to znaczy panstwo Polskie jest atrapą. Pytanie jest wciąż otwarte jak ludzie ten moment dziejowy wykorzystają podobnie, zeby nie bylo jak w 89r.


EDIT

Stonoga niby jest meczennikiem, a kojarzycie kogos takiego jak Zbigniew Kekus ktory od lat walczy w sądach z ukladem w sektorze bankowym? zwykly czlowiek wiec o nim nie napiszą w mediach, sama sprawa podsluchów Stonogi skąd je ma jest zastanawiająca, takich operacji nie wykonuja zwykli ludzie, takimi czynnosciami zajmują sie sluzby.

PS

Ciekawe artykuły:
http://kontrowersje.net/kim_jest_zbigniew_stonoga
http://kontrowersje.net/akta_stonogi_czyli_kolejna_patriotyczna_maskarada_z_pionkami_na_szachownicy


komentarz znaleziony pod filmikiem https://www.youtube.com/watch?v=8PREBipZSGg

Cytuj:
Mirek Frog

Niewąpliwie Z.S to wyjątkowo barwna i zagadkowa postać. Tak faktycznie , ujawniono dokumenty na temat fatalnego stanu kraju kiedy i tak wiadomo , co się dzieje, ale wiadomo też, że jak narazie z tym "wymiarem niesprawiedliwości" jaki jest, to nikomu korona z glowy nie spadnie. Ofiarne kozły stracą głowy to już stara zasada. A więc tak naprawdę jaki skutek ? Obawiam się, że Z.S to zmontowany wcześniej i odgrzany teraz , "zastępczy temat" w czasie przebudzania się z letrgu wielu Polaków, a kierowany szczególnie, dla naiwnej części publiki podniecającej się tym, jak to bohaterski Z.S robi w jajo służby, policję i kogo tam jeszcze. Ot taki polski ZORRO co to zabierze bogatym i podzieli sie z biednymi. Zrobił parę pokazowych numerów nie powiem ,,, Ponadto sądzę, że jest to manipulowany proces osłabiania i rozbijania sił wyborczych istotnych dla Polskich ruchów społecznych jakie się tworzą teraz przed wyborami. Agentura przecież nie wyjechała z Polski jeszcze . O tak, on da cztery miliony jak złączy się cała prawica ! Mówi tak bo wie, że to niemożliwe.Niestety jak widać znalazł tanich słuchaczy. Lewicowo - świeckie poglądy Kukiza nie idą w parze z narodowo chrześcijańskim profilem poglądów Brauna czy liderów RN . Korwin też miota się jak pijany zając w kapuście nie wyrażając zbytniej chęci na jakiekolwiek prawicowe zjednoczenie z kimkolwiek. Dobrze wie o tym nasz bohaterski Stonoga i opowiada brednie .Rownie dobrze mogę napisać ja ( Frog ) , daję 4 ry bańki jak Wisła popłynie w kierunku od Bałtyku do Krakowa. Dziwię się, że ktoś słucha takich idiotyzmów . Z drugiej jednak strony jak przypomnę sobie kiedy to Polacy zaufali Lechowi - Bolkowi bo nosił Matkę Boska w klapie, to przestają mnie dziwić rerakcje naiwnaików. Pamiętam jak nie tak dawno Z.S musiał uciekać z Polski ( pisał: Idą po mnie ) . Raptem zjawia sie ponownie jak grom z nieba i to włwśnie on a nie kto innmy otrzymije tajne dokumenty . Dla mnie to już bardziej realnym zdaje się być film " Bolek i Lolek" ( Frog)


Cytuj:
Paweł Kwaśniewski

Za Stonogą stoją służby- prawdopodobnie rodzime, średniego strzebla które ten układ z tuzami typu Kulczyk czy Dukaczewski wyruchali z systemu- i teraz się mszczą...Plus na pewno maja parasol USrAela, bo tylko amerykańcom jest to na rękę- dla niemiaszków i ruskich lepiej jakby rządziła PO-PSL- mają haki wiec łatwiej jest wpływać na nich...


Moje aktualne zdanie na ten temat jest takie, amerykanie ostro weszli na Ukraine a od kilku miesiecy ostro wchodzą do Polski.


Ostatnio zmieniony 21 cze 2015, 22:53 przez squam, łącznie zmieniany 3 razy


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 21 cze 2015, 22:36 
Offline
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 wrz 2011, 16:16
Posty: 403
Lokalizacja: ząbki
Płeć: mężczyzna
też uważam że Stonoga został do wybrany do tej "misji" przez najpewniej służby. ja niestety takim "wybrańcom" nie ufam. wiadomo że w Polsce działają różne służby, Stonoga demaskując jedne może działać nieświadomie nawet dla drugich i wcale nie jest pewne że robi to za darmo.
na youtube słyszałem jego rozmowę z jakimś polskim mafiozą ,dobrze się znali ,rozmawiali o kasię dawanej na lewo politykom przez tego mafiozę - facet z takimi znajomościami jest podejrzany i dla mnie niewiarygodny.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 22 cze 2015, 5:16 
Offline
Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree

Rejestracja: 05 lip 2012, 23:26
Posty: 232
Płeć: mężczyzna
squam pisze:
Moje aktualne zdanie na ten temat jest takie, amerykanie ostro weszli na Ukraine a od kilku miesiecy ostro wchodzą do Polski.


Na prawdę musi tu działać kotlina kongo ? ktoś coś zawsze musi ugrać tylko nie Polska, sama ? nikt nie bierze pod uwagę że nawet w polskich służbach to co dzisiaj się dzieje dostają na tym punkcie obrzydzenia i przysłowiowego wkurw... najlepiej zwalić winę na czapkę niewidkę i popisać sobie o tym na forum.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 22 cze 2015, 10:56 
Offline
Secret Master * 4th Degree
Secret Master * 4th Degree

Rejestracja: 21 sty 2014, 16:23
Posty: 35
Lokalizacja: Libiąż
phpBB [video]Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 22 cze 2015, 16:13 
Offline
Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 sie 2010, 22:27
Posty: 650
Lokalizacja: Śląsk
Płeć: mężczyzna
z grudnia 2014

phpBB [video]Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 25 cze 2015, 10:35 
Offline
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 25 cze 2015, 10:26
Posty: 2
Płeć: mężczyzna
Wiadomość z poranka, jak na razie tylko na wp reszta portali milczy...


Zbigniew Stonoga: Andrzej Lepper został zamordowanyakt. 25 czerwca 2015, 08:03

W środę uprawomocnił się wyrok Sądu Rejonowego dla Warszawy-Pragi Północ, który skazuje Zbigniewa Stonogę na rok bezwzględnego więzienia bez możliwości zawieszenia kary. Chodzi o sprawę oszustwa przy sprzedaży lexusa o wartości 50 tys. zł. Jednocześnie tego samego dnia Stonoga spełnił swoją zapowiedź, że Polacy poznają "prawdę" o śmierci Andrzeja Leppera. W nocy na swoim profilu na Facebooku napisał: "Andrzej Lepper został zamordowany".

W dalszej części wpisu napisał, że "sekcja zwłok Leppera odbyła się w sobotę nad ranem, a nie w poniedziałek. Według Stonogi "poprawiano" bruzdę wisielczą, miał pęknięty worek osierdziowy, a we krwi stwierdzono śladowe ilości skoliny".
Zapowiedział też, że będzie teraz "cisnął o opublikowanie kadru z video z sekcji". "Odpowiem Wam jaka będzie odpowiedź prokuratury: plik został uszkodzony podczas śledztwa lub sekcji nie utrwalano" - napisał Stonoga.

Wcześniej w opublikowanym filmiku mówił, że Polacy dowiedzą się, co robiono Lepperowi, kto i w jaki sposób. - Kujmy żelazo, póki gorące. Nie lękam się opublikować prawdy - mówił.

- Jeśli ktoś myśli, że Stonoga się czegoś boi, że spuścił z tonu, to jest w błędzie. Ja poczekam na tydzień przed wyborami, sprzedam im takiego strzała, że już się nie podniosą - zapowiada.


http://wiadomosci.wp.pl/martykul.html?kat=1342&wid=17661137Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 25 cze 2015, 13:33 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 gru 2010, 10:50
Posty: 1899
Komedie i patologie w sądzie - Zbigniew Stonoga 25.06.2015

phpBB [video]Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 02 lip 2015, 16:56 
Offline
Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 lut 2013, 16:42
Posty: 3404
Płeć: mężczyzna
Ciekawa analiza,dotycząca hmmm...ogółu:
Cytuj:
Afera podsłuchowa to finalna faza scenariusza rozbiorowego
Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2015-06-30

Z reżyserem Grzegorzem Braunem rozmawia Aldona Zaorska
Kolejnym etapem będzie już niezadługo odpalenie tzw. kryzysu finansowego, bo i w finansach trzeba stwierdzić wyraźnie, że to nie żaden kryzys, tylko rezultat działań międzynarodowych lichwiarzy, będących w istocie właścicielami Polski. To dla nich i na nich obecnie pracują Polacy przywiązani niczym chłopi pańszczyźniani każdy do swoich kredytów. Ci lichwiarze w dowolnym momencie, według swego uznania proklamują po prostu bankructwo państwa polskiego, a co gorsza – doprowadzą wcześniej do sytuacji, że Polacy nawet nie będą takiego państwa żałowali.

Czy zaskoczyła Pana treść nagranych rozmów, czy wręcz przeciwnie – po rządzie Tuska trudno było oczekiwać czegokolwiek innego?

Zaskoczony treścią tych nagrań może być tylko ktoś, kto nie zdaje sobie sprawy, na jakim świecie żyje. Żyjemy w świecie demokracji, która właśnie w takich okolicznościach odkrywa swoje paskudne oblicze. Rządzi nami byle kto i nie wiadomo kto. Przecież ci ludzie, którzy nam się w tych rozmowach tak szeroko prezentują nie mogą być uważani za szczyt władzy w naszym kraju. To są amatorzy i gówniarze. Problem w tym, że nie jesteśmy w stanie się zorientować, kto ich zatrudnił w charakterze marionetek. Prawdziwi właściciele Tuska, Sikorskiego, Belki czy Grasia ciągle chowają się za kulisami tego teatru. Jednocześnie są zbyt profesjonalni, żeby się ujawniać. Chcę podkreślić – obecna sytuacja to nie jest kryzys demokracji, przeciwnie to jest norma demokracji.

Co jest najważniejsze w całej podsłuchowej aferze?

Cała ta sprawa jest w sposób drastyczny i katastrofalny niszcząca dla państwa polskiego. Myślę, że niezależnie od tego, kto podsłuchiwał, kto nagrywał, kto przekazywał, a kto publikuje, niezależnie od tego, jakie autorzy i uczestnicy tej autodemaskacji systemu mieli cele i oczekiwania, to rezultatem jest przede wszystkim dalsza totalna destrukcja państwa polskiego, porównywalna wyłącznie pod względem rozległości skutków z zamachem smoleńskim 2010 r. I być może o to właśnie chodzi – nie skupiając się na tym, kto te nagrania zamówił i kto operację sprawnie przeprowadził, i jakie kanały zostały wykorzystane do puszczenia tego w obieg – muszę powiedzieć, że rzecz doskonale mieści się w scenariuszu rozbiorowym państwa polskiego. Mogę powołać się na to, że w ciągu minionych lat szereg razy wyrażałem przypuszczenie, że w tym scenariuszu rozbiorowym jako nieodzowny musi się pojawić element spektakularnej kompromitacji państwa polskiego zarówno na arenie międzynarodowej, jak i wobec własnych obywateli. No i mamy taki element.

O co więc chodzi?

Z jednej strony o wyizolownie państwa polskiego na arenie międzynarodowej, tak żeby było zdane na łaskę i niełaskę scenarzystów, którzy mają w ręku nasze losy, a z drugiej – o taką kompromitację Polski w oczach jej własnych obywateli, żeby – kiedy już przyjdzie (a przyjdzie niedługo) faza finalna instalacji na naszym terytorium zrębów alternatywnego tworu państwowego połączonego z odebraniem narodowi polskiemu suwerenności na jego własnym terytorium – żeby wówczas znaczna część obywateli zniechęconych do własnego państwa, rozczarowanych, pełnych goryczy i pogardy wobec tych, którzy tworzą tę atrapę fasady państwowości, przyjęła z ulgą, a może nawet z radością alternatywne rozwiązania polityczne, które w dodatku zostaną przedstawione jako scenariusz ratunkowy dla Polski.

Czyli afera podsłuchowa to kolejne zdarzenie z całego ciągu zaplanowanych zdarzeń. Jaki więc będzie kolejny etap?

Sądzę, że kolejnym etapem będzie już niezadługo odpalenie tzw. kryzysu finansowego, bo i w finansach trzeba stwierdzić wyraźnie, że to nie żaden kryzys, tylko rezultat działań międzynarodowych lichwiarzy, będących w istocie właścicielami Polski. To dla nich i na nich obecnie pracują Polacy przywiązani niczym chłopi pańszczyźniani każdy do swoich kredytów. Ci lichwiarze w dowolnym momencie, według swego uznania proklamują po prostu bankructwo państwa polskiego, a co gorsza doprowadzą wcześniej do sytuacji, że Polacy nawet nie będą takiego państwa żałowali.

I co wtedy?

Wówczas pojawią się „dobroczyńcy” „zbawiciele” i „wielcy przyjaciele Polaków” którzy zaproponują programy naprawcze, restrukturyzację finansów państwa, będącą w istocie jeszcze mocniejszym uwikłaniem Polaków w piramidę finansową, w której zresztą już tkwimy. Myślę, że do zalegitymizowania tego wszystkiego będzie potrzebne jednoczesne odpalenie kryzysu politycznego o charakterze militarnym, może nawet wojennym. Chociaż pan minister Sienkiewicz i jego koledzy dawno już wylecą z roboty, ale szykowany przez nich aparat państwa policyjnego, z którym już mamy do czynienia, zostanie użyty do pacyfikacji resztek narodu.

To jest pewna ironia tej sytuacji, że wątek finansowy, który pojawił się w rozmowach pierwszoplanowych finansistów, reprezentujących w Polsce interesy owych lichwiarskich banków, mógł paradoksalnie przyczynić się do ujawnienia całej afery. Bo czy przypadkiem ci ludzie, posuwając się do prób emisji większej ilości papierowego pieniądza, czym usiłowali być może podreperować swoją bieżącą sytuację, nie popełnili największego grzechu, próbując dokonać tego bez porozumienia z gangsterami, którzy mają ich los w swoim ręku? W każdej mafii największym przestępstwem jest przecież okradanie swoich bossów. Być może do tego w Polsce doszło – może tych nowych banknotów wydrukowali nieco więcej niż starych – więc międzynarodowe konsorcjum lichwiarzy upomniało się po prostu o swoje.

Wątek finansowy nie jest tu jedyny…

Nie jest. Mamy tu także politykę zagraniczną. Oczywiście przywódcy państw na świecie orientują się lepiej niż my, kim w istocie są takie kreatury, jak minister Sikorski. Oni przecież mają kompletne dossier tego człowieka i świetnie wiedzą że jest to człowiek tak niepoważny, skoro np. gotów był używać swojej rządowej karty płatniczej, żeby nią regulować należności za różne uciechy świadczone mu za granicą. Do jego wad, jak się okazuje, należy również nieprzezorna gadatliwość. Jego właściciele i międzynarodowa opinia na najwyższym szczeblu świetnie się w tym orientują.

Jaki jest więc cel tych nagrań?

Mają ostatecznie wytrącić polskiej polityce, ktokolwiek będzie nią kierował, możliwość prowadzenia poważnych rozmów z poważnymi partnerami. Z całego tego spektaklu ma wypłynąć jeden wniosek państwo polskie nie jest partnerem do jakichkolwiek poważnych rozmów i ustaleń, bo jeśli nawet zostaną zawarte, to prędzej czy później zostaną wypaplane i będzie można sobie o nich poczytać w prasie bulwarowej.

Ale nagrania te dają szansę opozycji. Notowania PiS rosną…

Być może istnieje też taki wariant scenariusza rozbiorowego, w którym mieści się nawet powierzenie na jakiś czas zewnętrznych znamion władzy politykom pełniącym obowiązki patriotów. Być może dlatego też ta akcja podsłuchowa została odpalona, że właśnie przychodzi na to pora. Może trzeba dopuścić patriotów do władzy po pierwsze po to, żeby w czasie kryzysu finansowego znalazły się kozły ofiarne, na które będzie można zwalić za niego winę, a po drugie -żeby to nie kompletnie skompromitowani gangsterzy i złodzieje z Platformy Obywatelskiej, tylko patrioci z Prawa i Sprawiedliwości wystąpili w charakterze żyrantów pewnych rozwiązań, które do finalizacji scenariusza rozbiorowego są również konieczne. Być może to właśnie patrioci są potrzebni do tego, żeby podżyrować zaangażowanie Polski w konflikt wojenny, w wyniku czego zostanie przeprowadzony jakiś np. transfer uchodźców do Polski na większą skalę, za którym pójdzie np. zmiana prawa.

W tej aferze celowo są rozmywane najważniejsze problemy, czyli np. nie podejmuje się tematyki rozmów, tylko kwestię legalności nagrań, nie tego, kto i co mówi, tylko tego, kto nagrał. Polacy mają nie zauważyć scenariusza, o którym Pan mówi, a politycy nie zdają sobie sprawy, jak bardzo są pionkami w tej grze? A może chodzi o to, że chcą po prostu zrealizować własne interesy i odwracają w ten sposób od nich uwagę opinii publicznej?

Pewnie zachodzą tu wszystkie wymienione przez Panią czynniki. W każdej tego typu operacji na górze są wielkie plany, a na dole własne, partykularne interesy. Jedno nie wyklucza drugiego i trzeciego jednocześnie. Sądzę jednak, że uczestnicy tej afery są „za krótcy” żeby tak długofalową operację przeprowadzić i odpalić w ramach zwykłych gangsterskich rozrachunków. Myślę więc, że rzeczywiście na polskiej szachownicy pionki przestawiają możni tego świata. Myślę, że równie dobra jest hipoteza, że mamy efekty przestawienia wajchy przez imperium amerykańskie, jaki i hipoteza, że to Rosjanie ze swojej strony wajchę przeciągają, żeby utrudnić życie Amerykanom. Wszystko to jest równie prawdopodobne. Oczywiście ten scenariusz rozbiorowy jest rozwojowy i ulega modyfikacjom niemalże „ze sceny na scenę” ale priorytety muszą być i będą zachowane. Natomiast jak ostatecznie przebiegnie, wiedzą tylko ci, którzy go piszą.

Czyli kto?

Ja nazywam finalny efekt tego scenariusza kondominium rosyjsko-niemieckim pod żydowskim zarządem powierniczym. Do tego to wszystko zmierza i aktualne konwulsje państwa polskiego idealnie do niego pasują. To najlepsza odpowiedź, jaką mam, na pytanie o autorów tego scenariusza.

Nie ma Pan wrażenia, że zamiast informacji mamy coraz więcej dezinformacji? W pierwszych doniesieniach była mowa o fachowcach wysokiej klasy, być może nawet z obcego wywiadu i profesjonalnym sprzęcie. Teraz o spisku trzech kelnerów i zwykłym dyktafonie. Ktoś powiedział za dużo i rozpaczliwie próbuje to teraz odkręcić, przy okazji robiąc z Polaków idiotów?

„Spisek kelnerów” czy nawet „baronów węglowych” – to są teorie tyle samo warte, co wersja, w której Oswald sam strzelał do Kennedy’ego, a Rywin działał na własną rękę. Ale oczywiście na poziomie lokalnym, krajowym, skoro okazuje się, że „dziennikarze śledczy” i „kelnerzy” znają się z pewnym „biznesmenem” z Legnicy – to trudno nie zastanowić się nad udziałem w tej kombinacji gangu Grzegorza Schetyny. Ja nie przypuszczam, żeby ktokolwiek na Dolnym Śląsku mógł od lat prosperować w interesach bez autoryzacji ze strony „układu wrocławskiego” Że ten układ jest przez międzynarodowych graczy wciąż poważnie obstawiany, to nie ulega wątpliwości. Przypominam, że w ostatniej dekadzie w warszawskiej prasie, także zwanej niezależną pojawiały się przymiarki Schetyny do roli„mocnego człowieka” który jaki jest, każdy widzi, ale on przynajmniej zrobi z tym wszystkim porządek. Więc może brany jest pod uwagę i taki wariant pośredni.

Jaki?

Wspomina się o tzw. rządzie fachowców. Ja nie wykluczałbym, że do takiej roli szykowani są ludzie właśnie z okolic Wrocławia. Proszę np. zwrócić uwagę na towarzystwo spod znaku Kongresu Obywatelskiego – to dość mglista inicjatywa, dość luźne forum, ale wiadomo np., że służy ono do lansowania się m.in. takich ludzi, jak Mateusz Morawiecki, szef Banku Zachodniego. Jego nazwisko już parę lat temu było wymieniane na giełdzie kandydatów do rządu. A zatem nie zdziwiłbym się, gdyby pojawił się on jutro przynajmniej w szeroko rozumianym zapleczu tzw. „rządu technicznego” On, a może jeszcze i pan Zbigniew Jagiełło z PKO? Takie zaplecze mogłoby gwarantować płynne przejście od „rządu technicznego” do „rządu fachowców”o silnie patriotycznym profilu. Co ci akurat finansiści mają wspólnego z „układem wrocławskim”? Otóż mają w biografiach – podobnie zresztą jak Schetyna – piękną kartę, tj. działalność w „Solidarności Walczącej”. To jest chyba ostatnia taka piękna, jeszcze niezgrana karta, którą nasi scenarzyści zdecydują się być może wreszcie włączyć do gry właśnie np. do zalegitymizowania Schetyny. Warto odnotować dyskretne lansowanie tej legendy, za pomocą np. świeżej publikacji książkowej o„SW” Problem w tym, że to jest legenda mocno załgana i jeśli ktoś zechce na niej budować nowe państwo, to warto żeby najpierw przenicował łżebiografie takich właśnie graczy jak Schetyna.

Naprawdę proszę zachować daleko posuniętą ostrożność w zachwycaniu się czymkolwiek, co pochodzi z Wrocławia i okolic.

O historycznych uwarunkowaniach, o tym, że jest to teren najsilniej spenetrowany i najgłębiej nasycony agenturą jeszcze w czasach, gdy stacjonowały tam sztaby Północnej Grupy Wojsk Armii Czerwonej. Tamtejsze elity – wyżej wymienionych nie wyłączając – były wyłaniane i selekcjonowane, a co najmniej bacznie monitorowane przez takich fachowców, jak np. tow. płk Putin, który stacjonując w pobliskim Dreźnie, patronował od tamtej strony, także po linii STASI narodzinom „układu wrocławskiego”

Nota bene – Wrocław przewidziany jest niewątpliwie na jedną ze stolic regionalnych owego „kondominium” o którym wyżej wspominałem. Co zresztą wcale nie wyklucza możliwości, że na jakiś czas wam tu w Księstwie Warszawskim może nawet zostawią trochę Polski – na miarę skansenu albo rezerwatu indiańskiego.

Może taki rząd, odwołujący się do legendy „Solidarności Walczącej” to nie taka zła perspektywa?

Może. Ja tylko stwierdzam fakt: i ten układ tworzą ludzie głęboko uwikłani i uzależnieni od centrów zawiadowczych zlokalizowanych poza terytorium Polski. I dlatego, obawiam się, nie będą w stanie nawet gdyby chcieli – odwrócić generalnego trendu. Mogą więc zostać wykorzystani jako pożyteczni żyranci na przejściowym etapie. Dają oni, z punktu widzenia naszych zewnętrznych scenarzystów, pełną rękojmię bezpieczeństwa – nie mają bowiem w gruncie rzeczy żadnych poważniejszych koncepcji antysystemowych. W każdym razie to właśnie wynika np. ze znanych mi wystąpień na forum Kongresu Obywatelskiego czy z lektury prasy związanej ze środowiskiem „SW” To są jakieś „republikanizmy” całkowicie niegroźne dla lichwiarzy – bo uznające etatystyczne status quo. Albo działania na niwie „polityki historycznej” – ważne i skądinąd sympatyczne – ale mieszczące się w granicach właśnie owego wyżej przywołanego rezerwatu dla Polaków. Ja jestem sceptyczny wobec tych naszych „republikanów” także dlatego, że projektują oni porządek państwowy wedle zasad masonerii – porządek, w którym tradycja narodowa i tradycja katolicka może nawet będą tolerowane, ale mają stać w kącie i nie mieszać się do polityki, podczas gdy pryncypia ustanowione w lożach Paryża, Londynu czy Berlina będą transmitowane na Polskę.

Czy więc możliwa jest jakakolwiek realna zmiana?

W obecnej sytuacji każda próba realnych zmian systemowych, np. próba zaprowadzenia w Polsce naprawdę wolnego rynku i wyprowadzenia Polaków z piramidy finansowej (MFW) zostanie łatwo spacyfikowana po rozpętaniu w mediach na całym świecie„kampanii antyfaszystowskiej” której głównym hasłem będzie „ratowanie demokracji” w Polsce. Ale to nie znaczy, że nie należy takich planów snuć i takich oczekiwań wyrażać Bo sytuacja przecież się zmieni i to szybciej niż się spodziewamy.

Wracając do „afery podsłuchowej”- może chodzi o ukrycie pod podsłuchami większej afery. W jej tle całkowicie przepadły takie informacje jak komisja sejmowa nt. dochodów Kwaśniewskiego czy nowelizacja prawa dokonana przez rząd, dzięki której Polska będzie wypłacała świadczenia emerytalne nawet 50 tys. ocalałych Żydów, ich małżonkom, a nawet dzieciom zamieszkującym poza naszym krajem z tytułu szkód doznanych ze strony nazistów i bolszewików na ziemiach polskich w czasie wojny i okresu stalinowskiego. Internauci wprost zastanawiają się, jak wielki przekręt zostanie pod nią ukryty. A może powrót do tematu nielegalnych dochodów Kwaśniewskiego (komisja sejmowa) i obecna afera taśmowa to wojna o schedę po Jaruzelskim? Może jest to po prostu wojna sierot po żydokomunie z wojskówką, czyli układu z Magdalenki? Mają rację?

To są bardzo trafne spostrzeżenia i oczywiście one tworzą bardzo istotny kontekst tego, co się dzieje. Może być i tak. Ale jak powiedziałem wyżej – niezależnie od tego, jak prowadzą między sobą swoją rozgrywkę ci miejscowi łajdacy, to tak szeroko zakrojonych działań z międzynarodowym rezonansem medialnym nikt z nich nie poważyłby się przeprowadzić, nie mając autoryzacji ze strony swoich właścicieli. Na tę rozgrywkę musiała dać przyzwolenie przynajmniej część ośrodków zagranicznych zawiadujących polską sceną polityczną. Widać to szczególnie po tym, że orkiestra pudeł rezonansowych, jaką tworzą postpeerlowskie media, zaczęła nagle grać na inne nuty. Możemy obserwować, jak zasłużeni funkcjonariusze frontu ideologicznego, wytrawni propagandyści w rodzaju Moniki „Stokrotki” Olejnik i jej kolegów, wykorzystują tę okazję po to, żeby się uwiarygodnić na nowy etap. Ich buńczuczne wypowiedzi i nagłe zniesienie taryfy ulgowej, jaką do tej pory stosowali wobec warszawskiej władzy, pozwala przypuszczać, że właśnie do wielu wysokich funkcjonariuszy frontu ideologicznego dotarły już nowe rozkazy i że potępiając działania rządu Tuska i ABW, po prostu je wykonują.

A pomijając już aspekt ich zachowania – jak ocenia Pan akcję ABW w siedzibie„Wprost”?

Dlaczego ta akcja słabo im poszła? Być może wycofanie się funkcjonariuszy ABW wynikło z tego, że po wkroczeniu do redakcji natknęli się w niej na funkcjonariuszy wyższych rangą, starszych stopniem, godniejszych funkcją i pełniących bardziej odpowiedzialne role, np. role„dziennikarzy śledczych”? Taka myśl się nasuwa. Muszę jednak przyznać, że mnie śmiech pusty ogarnia, kiedy przyglądam się temu spektaklowi, w którym etatowi propagandyści i dezinformatorzy opinii publicznej przyjmują pozy obrońców wolnego słowa i państwa prawa. To żałosne. Mniej śmieszne w całej tej sytuacji jest to, że te pozy biorą za dobrą monetę także dziennikarze pełniący obowiązki prawicowo-patriotycznych. I tak różne kanapy z salonu warszawskiego podpierają się wzajemnie, bo nikt tu nikomu na dłuższą metę krzywdy nie chce zrobić. Dlatego bardziej od tych funkcjonariuszy mierzi mnie „dziennikarstwo niepokorne” tych ludzi, którzy z dziennikarzami jawnie gadzinowymi de facto przyjmują jednolity front. Tacy ludzie, jak Jankę, Warzecha, Zaręba – to nie są dziennikarze, którzy by o czymkolwiek istotnym opinię publiczną kiedykolwiek poinformowali – to są zawodowi „moderatorzy” dyskursu publicznego, którzy rano są na funkcjonariuszami „GWiazdy śmierci” a po południu są bardzo niezależni i niepokorni w PoRoninie. Trzeba, żeby w tej sytuacji odbiorcy zastosowali należyty dystans i krytycyzm, także w stosunku do tych, którzy po stronie obozu patriotycznego angażują się w tę akcję.

Dlaczego?

Ponieważ ani się obejrzymy, jak być może na gruzach rządu Tuska (którego lata sprawowania władzy zostaną przykładnie skrytykowane i potępione – niczym „błędy i wypaczenia” Stalina w referacie Chruszczowa) ukonstytuuje się pod szyldem jakiegoś rządu fachowców pierwsza administracja całkiem nowego projektu politycznego, który ostatecznie wyprostuje ścieżkę prowadzącą do kondominium rosyjsko-niemieckiego pod żydowskim zarządem powierniczym.

Tusk zapowiada, że nie ustąpi i kompletnie lekceważy zdanie Polaków. Co więc powinniśmy teraz zrobić?

Być może Tusk i Komorowski nie zostali jeszcze dokładnie poinformowani, co mają myśleć, mówić i jakie działania podjąć i dlatego zajmują takie a nie inne stanowisko. Ale wystarczy jedna rozmowa, by je zmienili. Kiedy Donald Tusk został poinstruowany, że ma nie brać udziału w wyborach prezydenckich, to się temu szybciutko podporządkował, więc i teraz zrobi to, co mu jego właściciele polecą. Zobaczymy, jakie będą te polecenia. To się wkrótce okaże.

Jeśli Polacy nie znajdą obrońców w elicie politycznej, w której być może w ostatniej chwili obudzą się jakieś instynkty patriotyczne, albo nie będzie to siła wystarczająca, aby mogli się obronić przed inwazją i instalacją tego nowego projektu na terytorium Polski, to trzeba, aby wyzbywając się złudzeń, ale nie wyzbywając ducha, okopali się tam, gdzie kto może, nie dali się pozabijać ani bardziej obrabować.

Trzeba po prostu starać się dotrwać w jakiej takiej kondycji do czasu, gdy ukonstytuowanie się w Polsce suwerennej władzy będzie możliwe. A o kondycję trzeba dbać – najlepiej realizując program: KOŚCIÓŁ – SZKOŁA – STRZELNICA. Na tych łamach polecałem go już parokrotnie. Teraz przypomnę tylko, że w Polsce mamy ponad 10 tys. parafii. Gdyby choć tylko w co dziesiątej z nich Tradycja katolicka, ta przez wielkiej”pisana, była kultywowana, gdyby choć w co dziesiątej powstała własna polska szkoła z salą lub terenem do ćwiczeń strzeleckich – wówczas, kiedy przeminie ta zawierucha, której właśnie w tej chwili kolejny podmuch odczuwamy, państwo polskie będzie miało się z czego podnieść. A co dziś? Nie dać się sprowokować, nie podejmować tej gry w czasie wybranym przez przeciwnika. Jeśli teraz ktoś będzie chciał Polaków wyciągnąć „na Majdan”-to proszę najpierw sprawdzić. Nie zniechęcam nikogo do aktywności obywatelskiej, jednak sądzę, że akcyjność w tej sprawie oderwana od programu Kościół – Szkoła – Strzelnica łatwo może zostać przejęta przez naszych scenarzystów. A zatem – działajmy, ale profesjonalnie, żadnej amatorszczyzny. Angażujmy się, owszem, w bieżącą grę polityczną – przede wszystkim zadbajmy o patriotyczną bazę w naszych lokalnych wspólnotach: 1050 POLSKICH SZKÓŁ I STRZELNIC W 1050 PARAFIACH NA 1050-LECIE CHRZTU POLSKI.

Z reżyserem Grzegorzem Braunem rozmawiała Aldona Zaorska
http://wirtualnapolonia.com/2015/06/30/ ... biorowego/


Jest w komentarzach też taki link do artykułu,z 2012r:
Cytuj:
Czy przeciw Polsce toczy się WOJNA? - analiza własna
Maria Kowalska - 13 Kwietnia, 2012
Przyszła wojna będzie WOJNĄ NIEWIDZIALNĄ – już w 1947 roku przepowiadał Fryderyk Joliot-Curie.„Przyszła wojna będzie wojną niewidzialną. Dopiero, gdy dany kraj zauważy, że jego plony uległy zniszczeniu, jego przemysł jest sparaliżowany, a jego siły zbrojne są niezdolne do działania, zrozumie nagle, że brał udział w wojnie i że tę wojnę przegrywa.”Fryderyk Joliot-CurieCzłonek Komitetu Pugwash, laureat Nagrody Nobla w dziedzinie chemii, honorowy członek moskiewskiej Akademii Nauk, Wysoki Komisarz ds. Energii Atomowej w latach 1946-50, laureat Stalinowskiej Nagrody Pokoju oraz działacz „Ruchu przeciw Rasizmowi i Antysemityzmowi i na rzecz Pokoju” (za „La Revue des Etoiles, 1947, cytat za „Ukryta strona dziejów” Epiphanius)Przeanalizujmy w dużym uproszczeniu, czy działania przeciw Polsce wyczerpują definicję WOJNY.Celem agresji jednej grupy ludzi przeciw drugiej jest:Przejęcie owoców pracy napadniętego (rabunek mienia ruchomego, własności intelektualnej, dóbr kultury)

Zmuszenie napadniętej ludności do pracy niewolniczej (porywanie „w jasyr”, wywóz do obozów pracy lub praca przymusowa na rzecz agresora w dotychczasowym miejscu).

Zagarnięcie ziemi należącej do grupy napadniętej, jeśli jest ona cenna rolniczo, kryje w sobie bogactwa naturalne lub jeśli agresor potrzebuje nowej przestrzeni życiowej (Lebensraum) Ten warunek nie zawsze musi być spełniony.

Aby zapewnić długotrwałość czerpania powyższych korzyści konieczne jest:
Zlikwidowanie własnych form organizacji napadniętej społeczności (likwidacja państwa) i zastąpienie ich systemem władzy agresora z założenia totalitarnym, w tym również wprowadzenie nowej waluty w obszarze okupowanym.
Unicestwienie podstaw bytu i zamożności podbitej ludności(przejęcie firm, banków, likwidacja przemysłu, ograniczanie produkcji rolnej)
Budowa silnego aparatu przymusu. Rozwinięcie propagandy. Zamiana symboli kraju podbitego na symbole agresora. (rozbudowa policji, tajnych służb, sieci agentów, czasem wprowadzenie własnych wojsk, jeśli spodziewany jest silny opór społeczności zaatakowanej
Eksterminacja elit i biologiczne niszczenie ludności podbitej, demoralizacja i dezintegrowanie społeczeństwa, walka z religią(min. zastraszanie publicznymi egzekucjami, uniemożliwianie dostępu do edukacji i ochrony zdrowia, wprowadzanie aborcji, przesiedlenia i wypędzenia)

Okazuje się , że nie zawsze konieczne jest użycie siły zbrojnej, a przynajmniej w początkowym okresie napadu. Już ponad 2500 lat temu chiński filozof Sun-Tzu stwierdził, żenajbardziej szkodliwym i jednocześnie nieskutecznym instrumentem polityki państwa jest wojna militarna.Szczytem sukcesu polityki jest zwycięstwo nad wrogiem bez prowadzenia walki zbrojnej.

W czasach współczesnych doprowadzono prowadzenie wojny niewidzialnej do perfekcji. Do tego stopnia, że napadnięci nie tylko nie orientują się, że są celem ataku, ale wręcz z własnej woli realizują cele wroga.

Przekonywująco opisał ten mechanizm Jurij Bezmienow w znanym zapewne filmie „Jak napaść na państwo” link:http://www.youtube.com/watch?v=lWIpFvGrNakSpójrzmy na zmiany , jakie dokonały się w Polsce, a które w ostatnim czasie znacznie przyspieszają, w kontekście w/wym. punktów:

Ad. 1

Najlepiej użyć sformułowania Viktora Orbana, że rozkradziono lub sprzedano wszystko, co jest cięższe od powietrza.Ad. 2

Straciliśmy prawie 2 mln ludności, przymuszonej do emigracji względami ekonomicznymi. Wyjechały przede wszystkim osoby młode i wysoko wykwalifikowane. Pozostali w ogromnej większości pracują za głodowe wynagrodzenia zatrudnieni na etatach w firmach, z których zysk wypływa z Polski. Ucisk fiskalny i faworyzowanie obcych firm powoduje zanik rodzimej klasy średniej.Ad. 3

Nie mamy granic zachodnich. Granica wschodnia (z Obwodem Kaliningradzkim) właśnie padła.

Prawa do czerpania korzyści ze złóż np. gazu łupkowego przejął obcy kapitał.Ad. 4

Przestają działać instytucje państwowe wszystkich szczebli. Władza ustawodawcza, wykonawcza, sądownicza i media przejęte przez jedną opcję polityczną („jedynie słuszną”). Prowadzone są czystki kadrowe. Likwiduje się fizycznie agencje państwowe, sądy, szkoły, itd. Likwidowany jest rodzimy przemysł i infrastruktura (telekomunikacja, koleje, lotnictwo), a jej resztki wyprzedawane za bezcen obcemu kapitałowi. Demontowana jest armia, a jej najwyżsi dowódcy giną w kolejnych „katastrofach”.

Dąży się do wprowadzenia obcej waluty (Euro).Ad. 5

Nie istnieją już prawie żadne, a giną ostatnie firmy i banki z polskim kapitałem.

Nie mamy przemysłu. Zamknęliśmy kopalnie i stocznie, nawet cukrownie rozebraliśmy własnymi rękami do gołej ziemi na życzenie obcych mocodawców.

Ziemia leży odłogiem. Zakazano produkcji mleka, cukru większej niż dozwolona przez obcych decydentów. Wszystkie zwierzęta gospodarskie policzone i zakolczykowane.

Ad. 6

Zwiększa się zatrudnienie, podwyższa płace, uzupełnia wyposażenie w resortach siłowych (policja). Gwałtownie ogranicza się swobody obywatelskie pod pozorem zapewniania bezpieczeństwa. Niezwykle rozwija się inwigilacja społeczeństwa. Utrzymuje się ludność w poczuciu uzależnienia poprzez wpędzenie w pułapkę kredytową i olbrzymie bezrobocie.

Zawłaszczono wszystkie poza nielicznymi media, robiąc z nich narzędzie propagandy.

Usuwa się polskie barwy i godło z przestrzeni publicznej, buduje i odnawia pomniki najeźdźców (Ossów, „Czterech śpiących”, brama Stoczni Gdańskiej)

Ad. 7

Zamach na elity państwa w Smoleńsku. Plaga skrytobójczych morderstw często odstraszająco brutalnych, np. z rozkawałkowaniem ciał lub tzw. samobójstw kilkudziesięciu osób dla władzy niewygodnych.

Otwarta walka z Kościołem i wyszydzanie wartości chrześcijańskich. Popieranie obecności wszelkiego rodzaju zboczeń i niemoralnych zachowań w przestrzeni publicznej.

Upadek szkolnictwa i oświaty oraz służby zdrowia pod płaszczykiem „reform”. Propagowanie aborcji, eutanazji, likwidowanie wsparcia materialnego dla rodzin.

Dopuszczanie do obrotu skażoną żywnością i dążenie do wprowadzenia żywności GMO.

Ułatwienia dla migracji do Polskie ludności obcej kulturowo (np. promowanie budowy meczetów, brak ochrony przed wyprzedażą ziemi obcemu kapitałowi)

Zapraszam do uzupełniania powyższych punktów, porównania z tym, co działo się podczas zaborów i podczas II Wojny Światowej oraz głębokie przemyślenie raz jeszcze tego cytatu:

„Przyszła wojna będzie wojną niewidzialną. Dopiero, gdy dany kraj zauważy, że jego plony uległy zniszczeniu, jego przemysł jest sparaliżowany, a jego siły zbrojne są niezdolne do działania, zrozumie nagle, że brał udział w wojnie i że tę wojnę przegrywa.”

Czy Polacy już zrozumieli?
http://niepoprawni.pl/blog/3828/czy-prz ... iza-wlasna


A jakby ktoś optował za PiS,to oprócz takich drobnostek jak FOZZ,Telegraf i inne manewry na wyrwanie kasy,jest jeszcze taki pejsaty i archiwalny artykuł,a dotyczy obu kwakwa kaczorków:
https://jozefbizon.wordpress.com/2012/0 ... obrazkach/

_________________
Żywe Zwierciadła i zakrzywione odbicia.
.kapsw oget jatyzc eiNNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 02 lip 2015, 19:44 
Offline
Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree

Rejestracja: 06 sie 2014, 8:15
Posty: 90
Płeć: mężczyzna
Sumlinski stchórzył ktoś wierzy jeszcze temu pisowskiemu dziennikarzynie.

Debata Stonoga -Sumlinski Tylko w Ring TV od 31 minuty
phpBB [video]Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 206 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Nowości Nowości Mapa Strony Mapa Strony Index Mapy strony Index Mapy strony RSS RSS Lista kanałów Lista kanałów | Powered by phpBB © 2007 phpBB3 Group