Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 18 sie 2017, 23:10

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 206 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Autor Wiadomość
Intimate Secretary * 6th Degree

Ten twój braun jest tak samo wiarygodny jak ty sam assun.

Ojcem Grzegorza Brauna jest Kazimierz Braun, reżyser, profesor reżyserii na Uniwersytecie Stanu Nowy Jork w Buffalo. Bratem Kazimierza Brauna jest Juliusz Braun, obecny prezes TVP. Dziadek Grzegorza to nieżyjący już Juliusz Braun. Bratem zaś dziadka był Jerzy Braun.

Grzegorz Braun. Polski kandydat na prezydenta?
http://wolna-polska.pl/wiadomosci/grzeg ... ta-2015-03

Metody manipulacji Polakami – Grzegorz Braun jako przykład
Coraz trudniej indoktrynować Polaków, lecz stare sposoby wykorzystywania religii do celów politycznych nadal się sprawdzają. Wystarczy zamachać różańcem, zawołać „szczęść Boże” i prostolinijny, poczciwy, Polak i często katolik, już jest kupiony.
http://wps.neon24.pl.neon24.pl/post/120 ... o-przyklad

_________

A wracając do twojego guru kukiza to właśnie zmienił zdanie i popiera sprowadzanie imigrantów :wysmiewacz: ogłosił to oczywiście u swojej kochanej olenik w radiu zet.

Paweł Kukiz opowiedział się za przyjmowaniem imigrantów do Polski

Cytuj:
"Lider listy swojego imienia Paweł Kukiz oraz Jarosław Gowin ze Zjednoczonej Prawicy opowiedzieli się za przyjmowaniem imigrantów do Polski. Gowin sprzeciwia się jedynie napływowi muzułmanów, natomiast Kukiz chce prosić amerykańskie służby o informacje w ich sprawie. W poniedziałek Paweł Kukiz był gościem Moniki Olejnik w Radiu ZET. Podczas rozmowy stwierdził, że zmienił zdanie na temat przyjmowania uchodźców, ponieważ wcześniej był zadeklarowanym przeciwnikiem takiego rozwiązania. Wpływ na poglądy Kukiza w tej sprawie miały mieć zdjęcia publikowane w mediach. Lider listy „Kukiz’15” zaznaczył, iż nie powinna to być jednak liczba większa niż deklarowane pierwotnie przez premier Ewę Kopacz dwa tysiące osób. W sprawie ich monitoringu Kukiz jest zwolennikiem poproszenia o pomoc amerykańskich służb. Jarosław Gowin, jeden z liderów Zjednoczonej Prawicy będącej w sojuszu z Prawem i Sprawiedliwości, również jest zwolennikiem przyjęcia uchodźców, choć nie powinni oni być muzułmanami. Prawicowy polityk uważa, że Polskę stać na zakwaterowanie nawet więcej niż dwóch tysięcy osób."
http://wolnemedia.net/polityka/weidenfe ... do-polski/

Cytuj:
Gościem Moniki Olejnik jest Paweł Kukiz.

Monika Olejnik: Papież apeluje: „przyjmijmy uchodźców” i apeluje do księży żeby przyjmowali uchodźców w parafiach, w zakonach i zaczyna od siebie.

Paweł Kukiz: (tu westchnienie, głębokie) Bardzo dobry apel i rzeczywiście Kościół powinien brać udział przy tej całej akcji sprowadzania, sprowadzania, no to nie jest sprowadzanie uchodźców, tylko zaopiekowania się ludźmi. Ja pani powiem szczerze, że ja na początku byłem bardzo zadeklarowanym, byłem zadeklarowanym wrogiem sprowadzania uchodźców, natomiast zdjęcia, które widziałem, te zwłoki dzieci wyjęte, niesione przez żołnierzy to jest wstrząsające i rzeczywiście, jeżeli policzy się te dwa tysiące ludzi, mamy w Polsce chyba około 10 tys. parafii, więc to jest też, to jest ogromne zadanie Kościoła, to jest działalność i nie tylko misyjna, ale działalność charytatywna, działalność, czynienie dobra. Z jedną rzeczą trzeba uważać, jest kilka zagrożeń, po pierwsze żeby do tych dwóch tysięcy nie dopisano wkrótce dwóch zer. Druga sprawa, by te ośrodki, by nie tworzono ośrodków dla uchodźców, w których znajdą się oni w swoich masach, w jakiejś wielkiej masie...

Monika Olejnik: Ale czy rząd polski powinien przyjmować uchodźców, czy powinniśmy być tacy jak Orban i stawiać mur?

Paweł Kukiz: Myślę, że to powinno być pośrodku, że przede wszystkim też powinniśmy monitorować osoby, które przyjeżdżają, poprosić wręcz, no nie wiem, może i amerykańskie służby o monitoring osób, które przyjeżdżają, bo chcemy, czy nie chcemy, pani Kopacz już zadeklarowała przyjęcie chyba dwóch tysięcy, tak, z tego, co się orientuję, więc tutaj nie ma co robić z tego już żadnej afery. Bardzo mocno powinien włączyć się rzeczywiście Kościół, to jest jego ogromne zadanie.

Monika Olejnik: Czyli...

Paweł Kukiz: Jedno jest pewne, nie mogą, nie powinni ci uchodźcy znaleźć się w jednym ośrodku, bo to będzie rzecz straszna, to może w jakiś...

Monika Olejnik: Jeszcze niedawno, przepraszam, pan mówił, że „zagrożony może nasz byt etniczny”.

Paweł Kukiz: Tak, jeżeli by się to stało zasadą, to z pewnością. Skoro nie mamy wyżu demograficznego, z Polski wyjechało 3 mln osób, no to tak, jak powiedziałem, dodatnie jeszcze dwóch zer do tych dwóch tysięcy, czyli sprowadzenie 200 tys. uchodźców, no to byłaby już masakra.

http://www.radiozet.pl/Radio/Programy/G ... k-00010664

No i to tyle jeśli chodzi o twoją wiarygodność. A jeśli sądzisz że ktoś uwierzy braunowi i tobie to popatrz jaki wysoki wynik osiągnął w wyborach twój braun.

Jednego czego się nauczyłem czytając ciebie to że ty zawsze cytujesz sprzedajnych dziennikarzy lub stawiasz na agentów jak nie kukiza to brauna. Pewnie oglądasz też telewizje republikę.

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 20 wrz 2015, 16:13 
VIP Member
Awatar

Intendant of the Building * 8th Degree

Jony jak zwykle manipulujesz pewnymi informacjami. Podajesz jego rodowód, jako dowód na co ? Jeśli miałem dziadka ubeka, to oznacza, że automatycznie sam jestem szumowiną ? Nie wiem, czy wiesz, ale Grzegorz Braun nie chce mieć z Juliuszem Braunem nic wspólnego i nie odzywa się do niego od wielu lat ze względu na drogę, którą poszedł. Gdyby się trzymali razem, to występowałby w TVP regularnie, a nie jest tam zapraszany w ogóle. Był tylko gdy był kandydatem na prezydenta, ale to był obowiązek ustawowy i musieli go zaprosić. Przekaz tego faceta jest patriotyczny, wolnorynkowy i wolnościowy. Gadanie, że to jakiś manipulant, to największa głupot jaką słyszałem. Facet w publicznych mediach mówił o żydowskich roszczeniach, które wynoszą 50 miliardów dolarów, jako jedyny.
Jeszcze co do Stonogi i jego programu. Facet chce dać ulgi podatkowe dla początkujących przedsiębiorców. Przez pierwsze 5 lat prowadzenia działalności gospodarczej nie musieliby płacić żadnych podatków. Ogólnie mam liberalne podejście i byłoby to całkiem niezłe posunięcie gdyby nie to, że nie chce obniżyć wydatków państwa ! Chce utrzymać kadrę urzędniczą w obecnym rozmiarze, policję też, inne wydatki również na tym poziomie. Wiesz, że to populizm ? z czego on te wydatki pokryje, jak ma zamiar zmniejszyć przychody z podatków ? na kredycie może pojedziemy ? Gdyby chciał obniżyć podatki wszystkim przedsiębiorcom, małym, średnim, dużym i wprowadzić podatek liniowy, czyli podatek równy dla wszystkich, to byłoby super. Do tego pozwalniałby wielu urzędników, którzy są niepotrzebni, bo jest tajemnicą poliszynela, że jest ich za dużo, i wtedy można obniżać podatki. Mniejsze koszta, to i podatki można obniżyć. To jest takie kurwienie logiki, że się w głowie nie mieści. Co do Kukiza, to od dawna wiadomo, że to człowiek nieprzygotowany do polityki. Kompromituje się ostatnio na każdej płaszczyżnie, a szczególe gdy mówił o tym, że byli ubecy pomagali mu w weryfikacji ludzi, których wstawiał na listy. To mówi samo za siebie. Albo jest wyjątkowo naiwny, albo współpracuje z obecnym systemem. Poza tym nie ma programu wyborczego i to już czyni z niego niepoważnego kandydata.

Randy pisze:
Jony jak zwykle manipulujesz pewnymi informacjami. Podajesz jego rodowód, jako dowód na co ? Jeśli miałem dziadka ubeka, to oznacza, że automatycznie sam jestem szumowiną ?

Nie jesteś ale masz predyspozycje do tego by nią być. Dla bezpieczeństwa państwa takim lepiej nie ufać co i też się stało, naród takiemu nie zaufał.
Czy ty byś zaufał synowi wałęsy gdyby ten głosił to samo co braun?

Braun był by naiwny myśląc że z takimi korzeniami i niemieckim nazwiskiem osiągnie sukces, ale on nie jest głupi, on to robił z premedytacją po to by ośmieszyć ruchy antysystemowe i spiskowców A robi to tak, gada dużo i dobrze o masonerii żydach itp i tu nagle udaje zacofańca umysłowego i ogłasza swój komitet szczęść borze a jezusa chce zrobić królem polski no niezła beka, braun może zameldować wujowi że zadanie ośmieszenia spiskowców wykonane.

Po za tym to co napisałem to nie jedyne argumenty czytaj artykuły wyżej które dałem do grzesia b. tam jest więcej informacji o nim.

A co do kukiza to się zgadzamy.

Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Zbigniew Stonoga - polaczek (PiS) ABW, mafia (cało

phpBB [video]

-------------------------------
Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami.

Master Elect of Nine * 9th Degree
Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

Jony ,ale ja otwarcie piszę na kogo głosuję i dlaczego a ty unikasz tego, tylko krytykujesz. Boisz się czegoś?
Jesteś dla mnie podejrzany. Możliwe że jesteś byłym zwolennikiem lub nawet członkiem Partii Oszustów ale już do niej zniechęcony wybrałeś teraz chyba Pana Stonogę.
Jeśli się mylę to napisz jak jest. Wiem ,że przyznawać się do popierania PO to trochę wstyd ale niestety wielu się nabrało ,rozumiem to. Pierwszy raz głosować na nich można uznać za pomyłkę ale drugi to już jest głupota ,szczególnie po zamachu smoleńskim.

Stonoga czy Kukiz a może Korwin? Kto dostanie się do Sejmu. Jak dla mnie mogą wszyscy ,ostatecznie okazałoby się kto udawał anty systemowca a kto nie.

assun trolu pozdrów twojego uchodźce kukiza
Szczęść boże

Awatar użytkownika

Zbigniew Stonoga nie idzie do więzienia i rozpoczyna kampanie

phpBB [video]

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Zbigniew Stonoga na ostro do hejterów i facebookowców
phpBB [video]

===
zakazane są czekoladki przecież,jak te całe POowskie "drożdżówki" :evil:

Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

I co? To dobra wypowiedź? Teraz ja o coś poproszę. Słuchajcie skurwysyny, (a co nie pasuje wam chujki jak się was obraża?_Zamknąć mordy ja mówię i wiem co.), potrzebuję więcej kasy i władzy, bo uważam, że jeśli nie macie tych dwóch żeczy, ponieważ żaden z was nie był i nie jest przydupasem WSI, to jesteście idiotami. Nowe podejście działa. Kiedy się ludzie będziecie łaskawi ogarnąć? . Jak długo można być niewolnikiem we własnym kraju ?. Powiem jeszcze raz, ostatni ponieważ mam powyżej pokrywki. POLITYK, TO ZAWODOWY KŁAMCA ! Warto zauważyć, że politycy, ogólnie osoby dążące do władzy mają 'we krwi specyficzne skurwysyństwo' . Nie generalizuję, ponieważ mam nadzieję, że bywają wyjątki, tylko, że spotykają ich wypadki Dowolna osoba, która w 'naszym' kraju dąży do władzy, to podstawiony agent. Po 56 roku, nikt u władzy w 'naszym kraju nie był polskiego pochodzenia. To się w świecie, nie zdarza. Ale Polska, to przecież kraj cudów prawda? I nie jestem pewien,czy jak będzie okazja, nie gwarantuję, że Panu Stonoga pomoże otłuszczony weteran.Sam byłem tu i tam. Tylko, że nie ma takiej kasy dla której bym się sprzedał. Tym się różni żołnierz od najemnika.Jak wierna żona od dobrej kurwy.Ale co kto lubi.
PS.
A czemu to p. Stonoga nie siedzi na Karaibach, przecież go stać, a "siedzi w internetach" i hejtuje , jak teraz? Zresztą.., pieprzyć to.

Awatar użytkownika

Raport - 2015.10.08 - Zbigniew Stonoga

phpBB [video]

AFERA W SEJMIE: J. Gromadzki: "Złodzieje z Wiejskiej! Co wam uczynił Stonoga?"

phpBB [video]

Cryptologicon pisze:
A czemu to p. Stonoga nie siedzi na Karaibach, przecież go stać, a "siedzi w internetach" i hejtuje , jak teraz? Zresztą.., pieprzyć to.

Przecież on już nie raz siedział na Karaibach może to dla tego... ja też mam wycieczkę do chin za 6 miesięcy ale wchodzę na to forum, czytam i piszę, bo chcę, są ludzie którzy mają odwagę i mają chęci, nawet Ci z WSI i innych agentur, każdy człowiek może mieć kiedyś dosyć, nawet władzy i pieniędzy. U mnie w mieście jest wielu biznesmenów, gdyby zajęli się polityką to staliby się gołodupcami, lub jak to często internauci mówią poszli by po kasę i władzę tylko trzeba by być totalnym debilem żeby zrezygnować z 40-60 tyś zł miesięcznie na rzecz jakiejś pseudowładzy użerania się z jakimiś anonimowymi obywatelami i jałmużny czyli rzekomo wielomiliardowej diety... :king:

To tak samo jakbym napisał że Krzysiek Rogala to za sprzedaż książek DI kupuje nieruchomości w Londynie i stawia apartamentowce na lazurowym wybrzeżu :mrgreen:

Awatar użytkownika

Coś "kliknę",po raz nie wiem który. Pan Stonoga notorycznie mówi o sobie w " osobie trzeciej liczby pojedyńczej".To symptomatyczne. Proszę tylko o uważność.

Awatar użytkownika

Zbigniew Stonoga ostro o złodziejach z wiejskiej

phpBB [video]

Ostatnio zmieniony 28 paź 2015, 8:42 przez tigeroo9, łącznie zmieniany 1 raz

Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Świeżutka afera wyszła dzięki Panu Stodze. PO kradnie na bezczelnego przed odejściem na trawkę. Szok.
Nowa afera PO -PIS z Sumlińskim (Agenci Watykanu i może też Mosadu)nie ujawnili tyle afer co Stonoga
phpBB [video]

Awatar użytkownika

"Ta wiadomość może się przełożyć na zwycięstwo PiS w tych wyborach, a tego bym nie chciał. ' Mówi pan Stonoga. Tu mam pytanko: to po kiego ta informacja akurat przed wyborami? Nie widzę logiki, tzn, widzę, ale nie taką jaka mogłaby się spodobać bezmózgowcom.
Ponadto, to wszystko pikuś w porównaniu do tzw. afery podsłuchowej. Wtedy się nic nie stało - chociaż w normalnych układach byliby rozstrzelani za zdradę stanu - teraz też nic się nie stanie . Myśldzcie choć trochę.

Provost and Judge * 7th Degree

To już chyba koniec jego"kariery"
0:03 / 4:15
Epicki ból dupy Zbigniewa Stonogi po przegranych wyborach
phpBB [video]

Master Mason * 3rd Degree
Master Mason * 3rd Degree
Awatar użytkownika

No koniec, koniec. Swoją drogą tego można się było spodziewać.
Mimo wszystko wygląda mi to znowu na jakieś dziwne gierki psychologiczne i manipulacje..

Może to i dobrze, bo tylko tych biednych młodych ludzi cały czas podrzedzał do buntu, niby coś dobrego robił, ale tak na koniec nic z tych jego całych afer itp. nie wyniknęło, więc...

Winkiel pisze:
No koniec, koniec. Swoją drogą tego można się było spodziewać.
Mimo wszystko wygląda mi to znowu na jakieś dziwne gierki psychologiczne i manipulacje..

Może to i dobrze, bo tylko tych biednych młodych ludzi cały czas podrzedzał do buntu, niby coś dobrego robił, ale tak na koniec nic z tych jego całych afer itp. nie wyniknęło, więc...

Na koniec to dowiedzieliśmy się że w Polsce prawdziwych przestępów to się chroni, to pokazał nam Stonoga, reszta to tylko mierne dodatki jak agenci, manipulacje itd. a wybory pokazały że takich gangsterów lubimy. Odcienie szarości ludzi oświeconych pokazały że najistotniejszymi elementami okazały się nie afery i prawda ale sposób mowy i postępowania Stonogi :mrgreen:

Awatar użytkownika

Zbigniew Stonoga przeprasza

phpBB [video]

Ostatnio zmieniony 29 paź 2015, 9:00 przez tigeroo9, łącznie zmieniany 2 razy

Witam.Straszny kocioł na arenie politycznej.A teraz po chłopsku-w chlewiku jest miejsce dla dziesięciu świnek.Ale maciora miała 16sztuk i mamy problem .Nie wszystkie dadzą radę dopchać się do koryta.Walka idzie o miejsce do żłobu .Ten opis robię mimochodem.-Pana Stonogę przywiozło UFO +wiadomości które on posiada.To co on mówi to żadna rewelacja,każdy to wie.Jeśli myśli.Ale dokumenty od Stonogi? Ich na śmietniku trudno znaleźć .Proszę zwrócić uwagę -jak się wyraża ,jak mówi .To daje do myślenia.Pytanie kto pociąga za sznurki ?Biznesmen ?Od jakiego biznesu?
Chyba ludzie go prawidło ocenili.Chodź przyznam ma gadane i zna szczegóły ,swój człowiek.Afera podsłuchowa ,co to jest? Posłużę się porzekadłem .Kali ukradł krowę to dobrze.-Kalemu ukraść krowę to źle. Afery wypływają kiedy trzeba.
Na forum prawda miesza się z fikcją.Czy to jest nie wiedza ?A morze z rozmysłem .Ile jest prawdy w wypowiedzi Stonogi,dlaczego właśnie teraz to publikuje ,pytania?pytania?bez odpowiedzi.I tak do następnych wyborów.Głosowali jak chcieli. a wybrali kogo trzeba.Pozdrawiam wszystkich czekających na wolną Polskę.

Awatar użytkownika

A może ktoś pomyślał.. , czy zauważył jedynego normalnego przeciwnika Pana agenta WSI. Może ktoś powie: miałeś ku... a rację Cryptologicon.!
O K. To nie o to chodzi. Ważna jest uważność. Patrzenie na rzeczy jakimi są, a nie jakimi się wydają. To jest świadomość. Wiem, że to trudne ale warto spróbować.
Tak więc, jak zawsze - .polecam uważność.
W tym temacie, to mój ostatni post, bo o czym tu gadać?

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Cytuj:
Afera podsłuchowa ,co to jest? Posłużę się porzekadłem .Kali ukradł krowę to dobrze.-Kalemu ukraść krowę to źle. Afery wypływają kiedy trzeba.

Niektóre tak- niektóre nie. To nie jest czarno białe i wszytko można wykorzystać. Można obrócić niekorzystną aferę dla danej frakcji tej machiny na swoją korzyść. Można takowej aferze dopomóc jesli pionki spełniły swoje zadanie - "wyczerpał swoją użyteczność". Było mnóstwo afer- na większej scenie politycznej które miały często jedynie za zadanie odwrócenie uwagi od większych przekrętów.

Co z tego- "kelnerzy" mogli otworzyć oczy polakom...mogli uświadomić jakie smiecie rządzą, OGÓLNIE - bez znaczenia czy to PO, PIS czy inne pasożyty...i co z tego...znam takich co dalej głosowali na PO....

Dopóki większa siła sprawcza tego nie przeora SIŁĄ to nic się nie zmieni w taki sposób abyśmy to odczuli wyraźnie.

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Stonoga agresywny w samochodzie
phpBB [video]

"Piękny" Zbysiu-ty se tam uważaj na imiennika,nie szalej bo kwity wylezą jakieś i się skończy :boisie:
,
a ciekawe ile to poleży na Yt

Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Cytuj:
Komedia! Stonoga na kolanach przed Wałęsą: „Plucie na pana prezydenta to jest plucie na polską flagę, plucie na Rzeczpospolitą!” Dalej jest tylko śmieszniej.

Polityczny celebryta Zbigniew Stonoga opublikował na swoim kanale wywiad z byłym prezydentem i współpracownikiem SB Lechem Wałęsą.

Zbigniew Stonoga przez cały wywiad słodzi Wałęsie i wychwala jego wielkość. Wałęsa tradycyjnie wszystkie pochwały przyjmuje i gdzie może to podkreśla, że ja walczyłem i ja zwyciężyłem.

Już od pierwszych sekund jest zabawnie. Stonoga porównuje Wałęsę do świętości, do chleba, który w polskiej tradycji trzeba podnieść kiedy upadnie na ziemię. W jego słowach Wałęsa to Polska.

– Plucie na pana prezydenta to jest plucie na polską flagę, plucie na Rzeczpospolitą – mówi Stonoga do Wałęsy.

Za chwilę jest jeszcze śmieszniej.

Stonoga: – Historia nie zna tak wielkiego człowieka, kopanego przez tak małych ludzi.
Wałęsa: – Piłsudski też był kopany.
Stonoga: – Myślę że nie aż tak.
Wałęsa: – Oj nie! Tu rozmawiam z panią profesor, ona ma 95 lat i pracuje u mnie to ona opowiada, że jeszcze chyba był czasami gorzej jak ja.

Stonoga sugeruje Wałęsie, że Jarosław Kaczyński jest homoseksualistą i pyta go o akta z akcji Hiacynt i Buś. Wałęsa nic na ten temat nie wie. Ale Stonoga drąży dalej.

Stonoga: – To Jarosław Kaczyński współpracował z SB. Mam jego lojalkę. Czy to jest możliwe pana zdaniem?
Wałęsa: – Trudna sprawa ale jest to prawdopodobne. Problem polega na tym jakimi hakami oni go dostali bo on z przyjemnością tam nie poszedł, ochoty na to nie miał. On został przez jakieś haki wmontowany.
Stonoga: – Obyczajowe.
Wałęsa: – No prawdopodobnie. I to może człowieka pokonać i zmusić do pewnych działań. (..) Ja poznałem ubecje, otarłem się o to wszystko ale otarłem się po to żeby wiedzieć, żeby się szkolić jaki będzie następny ruch, żeby wiedzieć jak się zachowywać. Więc znam ich metody i jednocześnie też nieskuteczność. Ja z nimi przecież wygrałem!

http://wolnosc24.pl/2017/02/17/komedia- ... iej-video/

"Wywiad z Panem Prezydentem Lechem Wałęsą
Zbigniew Stonoga":
phpBB [video]

"Wojciech Sumliński o Zbigniewie Stonodze | Zbigniew Stonoga narzędziem WSI? | Ateizm Urojony 2017"
phpBB [video]

Stonoga to wyrafinowany gracz. W co gra, to już każdy sam niech sobie odpowie.

Wracając do pierwszego posta:
stefan1967 pisze:
Stonoga ujawnia akta afery podsłuchowej na swoim profilu FB,tak naprawde to nie wiem gdzie je zdobył,twierdzi ze na Chinskim serwerze

Taaak na chińskim serwerze. :tak:
Na pewno stoją za nim jakieś służby, które mają w tym interes i niekoniecznie jest nim szerzenie prawdy i dobro ogółu.

To sobie wbił gola.
Taką mamy ''opozycję''.

Awatar użytkownika

Kolejny raz wbił sobie gola, tym razem popierając innego oszusta (nie wiem który większy Bolek, czy Owsik?):

Cytuj:
Co za sojusz! Stonoga łączy siły z Owsiakiem
Kontrowersyjny biznesmen Zbigniew Stonoga stanął w obronie Jerzego Owsiaka. Na jego oficjalnej stronie na Facebooku została zacytowana wypowiedź, którą przesłał z więzienia. Zbigniew Stonoga odbywa karę roku pozbawienia wolności.

Słynący z niewybrednego słownictwa Stonoga napisał krótki list zaadresowany do Jerzego Owsiaka. Wyraża w nim poparcie dla twórcy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wspomina w liście Przystanek Woodstock, który określa „odrobiną wolności w państwie PiS”. Przy okazji Stonoga atakuje Kościół.

– Chciałem Ci serdecznie podziękować za odrobinę wolności na Woodstocku, którą dajesz całej Polsce rozkochując nas wszystkich wzajemnie w państwie w którym na topie jest Pis-owska nienawiść błogosławiona przez homoseksualistów w sutannach i papieskich Biskupów – pisze biznesmen.

Ponadto Stonoga wyraził poparcie dla wypowiedzi Owsiaka, skierowanej do posłanki Pawłowicz, a nawet zachwala jego wyobraźnię.

– Nie martw się Jurku, że zaatakowały Cię gwiazdki i gwiazdeczki za wypowiedź skierowaną do Krychy, ja też Jurku jestem w szoku bo jak Ty mogłeś mieć tyle wyobraźni żeby uznać, że Krychę ktoś ruszy – ironizuje Stonoga z więzienia.

Oberwało się także prezesowi PiS-u Jarosławowi Kaczyńskiemu. To jego Zbigniew Stonoga wskazuje, jako jedynego, który gotów byłby „ruszyć Krychę”.

– Ona jest tak straszna i nienawistna, że może ją ruszyć tylko Jaro pod warunkiem, że ma tam siusiaka – kończy Zbigniew Stonoga.

http://pikio.pl/co-za-sojusz-stonoga-la ... wsiakiem/#

Stonoga zastanawia się jak Jurek mógł mieć tyle wyobraźni, żeby uznać, że Krychę ktoś ruszy. Przygadał kocioł garnkowi, Stonoga za to na pewno nie może się opędzić od adoratorów, w więzieniu ma na bank duże branie. Nie wie tylko ile Jurek ma wyobraźni - a trzeba jej mieć sporo, by wymyślić taki przekręt i takie nazwy: "Mrówka Cała", "Złoty Melon", "Jasna Sprawa" (dla kogo jasna, dla tego jasna, niestety dla większości ludzi to ciemna magia, nic nie czają).

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 206 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Strefa czasowa UTC [letni]