Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 24 maja 2019, 12:27

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 206 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna
Autor Wiadomość
Intimate Secretary * 6th Degree

dar66 To twój karp którego tak wspierasz rozsyłając bany jego przeciwnikom w tym mnie zaczął tą potyczkę choć mu tłumaczyłem nie raz że to temat o stonodze a nie kukizie.
Ta strona zresztą popierała otwarcie kukiza i zachęcała do głosowania na twojego pawełka więc wszystko jest jasne. I tyle jeśli chodzi o twoją bezstronność.

dar66 pisze:
Dla dobra wspólnego to wyjdzie chyba najlepiej.Nie ma,nie było i nie będzie nikogo,kto sam będzie w stanie zdziałać cokolwiek.Nawet gdyby się taki "Pawełek" sklonował w stu postaciach .Nawet jakość najlepszego materiału wychodzi po jakimś czasie,w praniu,co nie?Poczekajmy,aż się sam wypierze,albo Go wypiorą, Mruga

Już go wyprali i doprać się nie da brudy zostały.

Ostatnio zmieniony 23 sie 2015, 17:09 przez Jony, łącznie zmieniany 2 razy

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 23 sie 2015, 16:44 
VIP Member
Awatar

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Odpowiem Ci,chociaż i tak w to nie uwierzysz,cytatem odpowiem:
Cytuj:
weżcie mnie spod niego,bo zabiję jego
- kto to powiedział?Wikipedia milczy.
Twoje racje są tylko Twoje,no cóż,pewnie jakieś tam Wasze.
Pozdrawiam

A co to krzyżówkę mam rozwiązywać? daruj sobie. Nie potrafisz się sam swoimi słowami wypowiedzieć to po co się wo gule wypowiadasz?
Skończ tą szopkę i zacznij pisać na temat i to jest prośba też do assuna i karpia. A temat jest o stonodze.

Te tematy macie poświęcone kukizowi.
W JOW-ach zwycięża PO: post194306.html?hilit=jowy%20po#p194306
Wybory prezydenckie 2015 - ciąg dalszy: wybory-prezydenckie-2015-ciag-dalszy-t14969.html?hilit=kukiz

Co do kukiza obecnie widzę że jego zwolennicy opłacane trolle sami go wystarczająco ośmieszają nie widzę potrzeby komentowania ich wypocin Mogę tylko przyklasnąć rób ta tak dalej. :hejka:

Ostatnio zmieniony 23 sie 2015, 17:24 przez Jony, łącznie zmieniany 5 razy

Provost and Judge * 7th Degree

dar66 pisze:
Nawet jakość najlepszego materiału wychodzi po jakimś czasie,w praniu,co nie?Poczekajmy,ąż się sam wypierze,albo Go wypiorą

Otóż to! Dlatego w swych postach próbowałem wytłumaczyć to typkom, którzy trudnią się jeno bezpodstawnymi oskarżeniami na wyrost i niekonstruktywną krytyką, miast dać Kukizowi szansę i zoabaczyć efekty jego działań.

Ostatnio zmieniony 06 sty 2016, 17:51 przez karp88, łącznie zmieniany 1 raz

Problem w tym ,że niedouczone i niedoświadczone ćwoki dalej nie wyciągają wniosków z historii i z tego co było (wykluczam tu płatnych trolli,bo to osobna kategoria mondziołów )
Bezpodstawne oskarżenia?Po co ja wklejam kawałki historii ? ano po to aby ludziska zaznajomili się z faktami,jak było kiedyś i wyciągnęli wnioski nie dając się oszukać !Ciągle jak widzę to trzeba podawać właściwe wnioski na tacy zwłaszcza małolatom i starym też!

dajmy Kukizowi szansę ? :lol:

Ile razy można czynić to samo :dope:

A co do Stonogi to jest to głos jak widać wołającego w puszczy i ta żydobolszewia doskonale o tym wie dając mu szczekać pod pałacem prezydenckim !

czart pisze:
tym ,że nie
czart pisze:
się oszukać !Ciągle jak widzę ,że trzeba
czart pisze:
środka KNP ,ciągle
czart pisze:
politycznego ,życzę
czart pisze:
dowiedziałem się ,że dla
czart pisze:
systemem :twisted: ,przypomnę ,że ten sam prostak z wodewilu poparł Kukiza ,sic ,zatem
czart pisze:
społeczeństwie ,brakuje
czart pisze:
prostej sytuacji ,idź trollować gdzie indziej ,takich

Panie kolego Czarcie, coś pan dziwnie te znaki interpunkcyjne dajesz :) W języku polskim znaki interpunkcyjne daje się po lewej stronie, a nie tak jak w hebrajskim po prawej :) Ciężko się przestawić co? Pewnie nie zwróciłbym na to uwagi, gdyby nie fakt, że na innych forach też się już z tym spotkałem. To może być oczywiście przypadek, ale zastanawiające jest to, że na innych forach tak pisali tylko Ci, którzy byli np. przeciwko Kukizowi, anty polscy, byli przeciwni zmianom na lepsze, byli wyraźnie trollami, burzyli dyskusję, pisali brednie itp. Dobrze, że ktoś tam zwrócił na to uwagę, bo pewnie sam bym na to nie wpadł.

A tu przykłądziki pisma hebrajskiego, do błyskawicznego porównania. Czyta się je od prawej, stąd znaki interpunkcyjne są po prawej stronie, jak u kolegi czarta.
Obrazek
Obrazek

Zapewne powiesz, że to przypadek (Jony pewnie też, mimo iż pisze poprawną polszczyzną [lub lepiej się pilnuje :D ] ), no ale piszesz tak we wszystkich swoich postach, a nie tylko w jednym, więc to twój styl pisania a nie błąd. Szalom kolego! ;)

@Karp88
Nie jestem twoim koleżką i wypraszam to sobie ,pomyliłeś mnie najwyraźniej z twoimi ziomalami z narodu wybranego przez Chrystusa do nawrócenia :twisted:

czart pisze:
to sobie ,pomyliłeś

Hahaha i znów to samo :D

-- 23 sie 2015, 19:02 --

Nie mam nic przeciwko Żydom, ale ich obecność na tym forum i ostra i niekonstruktywna krytyka np. Kukiza, czyli kogoś kto dąży do zmian na lepsze, jest nieco zastanawiająca :)

Ostatnio zmieniony 06 sty 2016, 17:52 przez karp88, łącznie zmieniany 1 raz

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

STOP!
albo się trzymacie tematu " Zbigniew Stonoga ujawnia akta afery podsłuchowej.",albo wylecą posty z tym nie powiązane!

Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Awatar użytkownika

Pan Stonoga - człowiek wybrany przez jakieś nieznane służby do ujawnienia wybranych nagranych taśm.
Cóż się dzieje ,ścigają Stonogę a nie nagranych polityków. Ze Stonogi robi się bohatera tak jak kiedyś z Wałęsy. Nie ufam ludziom wybranym przez służby.
W obecnym systemie jeśli można było zatuszować zamach smoleński to takie taśmy Stonogi za przeproszeniem gówno nagranym zrobią i prędzej Stonoga pójdzie siedzieć. A te naprawdę ważne taśmy są trzymane w celach szantażu i gierek politycznych.
Stonoga oprócz ujawniania taśm właściwie nic nie robi ,chyba wie że w ten sposób systemu nie rozwali ale na pewno zyska popularność, którą zapewne wykorzysta. Trzeba się będzie przyjrzeć jego kandydatom jeśli będzie tworzył listy.
Nie twierdzę że jest podstawiony, po prostu mu nie ufam.

Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Zbigniew Stonoga odkrywa układ Katowicki cz. I

phpBB [video]

https://www.facebook.com/zbigniewstonogaoficjalne

Ostatnio zmieniony 04 wrz 2015, 14:10 przez tigeroo9, łącznie zmieniany 1 raz

Większość obywateli (po sromotnej kompromitacji PO) garnie do PISu.

Ostatnio zmieniony 06 sty 2016, 17:54 przez karp88, łącznie zmieniany 1 raz

Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Przepraszam za OFFTOP, ale musiałem, bo w tej dyskusji padły pewne pomówienia podtrzymywane przez niektórych tutaj mieszających, bez sprawdzenia informacji w kwestii pana Kukiza, a warte jest to obejrzenia żeby co poniektórym uzmysłowić moc manipulacji medialnej, której ulegli:

Telewizja Republika - Paweł Kukiz (Ruch Pawła Kukiza) - W Punkt 2015-08-24
phpBB [video]

P.S.
Proszę o przeniesienie dyskusji dotyczącej Ruchów Antysystemowych do utworzonego do tego celu tematu:
http://davidicke.pl/forum/ruch-antysystemowy-wolni-ludzie-t15116.html

Dzięki :hura:

Awatar użytkownika

Adam Michnik był jednym z tych, którzy chcieli zniszczyć i zniszczyli Andrzeja Leppera

Film, którego nikt nigdy dotąd nie widział.
cz.1

phpBB [video]

Cytuj:
Poparcie dla Powstania Narodowego zainicjowanego przez Zbigniewa Stonogę
download as a pdf file Ściągnij w formacie PDF

(…) Nie ma nic równie niebezpiecznego, jak inicjatywa osobista. Jeżeli jest genialna, wówczas może dokazać więcej, niż miliony ludzi, wśród których zasialiśmy waśń. Musimy tak pokierować wychowaniem społeczeństwa gojów, żeby wobec każdej sprawy wymagającej inicjatywy, opuszczali ręce w bezradnej czynności. (…) Protokoły Mędrców Syjonu. Protokół V, § 11

(…) Żadna wiadomość nie przedostanie się do społeczeństwa bez kontroli naszej. Cel ten osiągamy już obecnie w ten sposób, że wszelkie nowości wydawnicze otrzymywane są przez kilka agentur, które centralizują ruch wydawniczy świata całego. Agentury te będą wówczas wyłącznymi naszymi instytucjami i będą ogłaszały tylko to, co my im wskażemy. (…) Protokoły Mędrców Syjonu. Protokół XII § 3. http://www.zbawienie.com/pms.htm

Obrazek

Jutro, 31 sierpnia o godzinie 12-tej, pod Sądem Rejonowym Dla Warszawy Pragi Północ odbędzie się protest poparcia dla Zbigniewa Stonogi, „przeciwko stalinowskiemu wyrokowi wydanemu na zamówienie polityczne”. (https://www.facebook.com/events/1491320301160841). W tym momencie zgłosiły się 842 osoby, które mają zamiar tam przyjść. Jeśli dojdzie to tak masowego protestu przeciwko jawnemu bezprawiu, jakie stosowane jest wobec Zbigniewa Stonogi, to sądzę, że będzie to początek prawdziwej niekontrolowanej rewolucji, jaka przyniesie wyzwolenie Polski spod jarzma syjonistycznego okupanta.

Celowo zacytowałem dwa fragmenty najstarszego z syjonistycznych scenariuszy ludobójstwa ludzkości – ponad 100-letniego, ale nadal realizowanego. Chociaż pojęcie „prasa” jest obecnie znacznie szersze (w XIX wieku nie przewidywano jeszcze pojawienia się internetu), to można je rozszerzyć na internet, i jak zauważymy, zalecenie z Protokołu XII nadal obowiązuje, choć jest znacznie trudniejsze do kontroli, niż prasa drukowana i inne media.

phpBB [video]

Zbigniew Stonoga - Maść na ból dupy 29.08.2015

Uważam, że Zbigniew Stonoga reprezentuje fenomen opisany w Protokole V § 11. W sposób genialny wypłynął na arenę ogólnopolską, być może stosując sztuczki populistyczne, ale trzeba przyznać skuteczne i potrzebne. Jeden człowiek stał się solą w oku tysięcy złoczyńców, którzy demolują i rabują Polskę od ponad 25 lat. Dlatego też obawiam się, że faktycznie może zostać usunięty, gdyż tak naprawdę to on jest liderem całego ruchu o nazwie Partia Stonoga.

Tym, którzy uważają, że Stonoga jest „agentem”, że realizuje prywatę, czy też wreszcie, że się mści, radzę by się przyjrzeli własnym publikacjom czy też swoim komentarzom na temat Andrzeja Leppera, gdy jeszcze żył. Większość z tych krytyków to są zwykłe, bezrozumne świnie, które chcąc pokazać, że coś robią, podkopują działania rzeczywistym patriotom. A przecież wystarczy się przysłuchać temu jak i co mówi Zbigniew Stonoga. Nie ma żadnych argumentów na to, że reprezentuje jakieś służby czy opcje polityczne. Wali we wszystkich równo i sprawiedliwie. Co najwyżej, dokumenty które posiada mogą mu być podsuwane przez patriotów, których przecież nie brakuje i w służbach.

Jeśli Stonodze stanie się coś złego, to ci, którzy go dzisiaj oczerniają i podważają, będziecie współwinni zbrodni. Będziecie współwinni, jak w przypadku Andrzeja Leppera, co do którego, jak tylko wróciłem do Polski w 2006 roku, wiedziałem, że jest wspaniałym, posiadającym szeroką wiedzę, patriotą. I w 2010 roku głosowałem na Prezydenta Andrzeja Leppera, tak jak teraz będę głosował na kandydatów Partii Stonoga. Nie dbam o to, że większość z tych ludzi jest niedoświadczona, że mogą się pojawić niespodzianki przejęcia niektórych z nich przez antypolską agenturę. Ważne jest zwiększenie tej fali zrywu narodowego, który reprezentuje Partia Stonoga.

Przypomnijcie sobie co pisaliście i mówiliście o Andrzeju Lepperze przed wyborami 2010. Przypomnijcie i zastanówcie się co teraz robicie bezpodstawnie podważając działania Zbigniewa Stonogi. Nie ma żadnego argumentu na to, że Stonoga działa w interesie Izraela, Rosji, Niemiec czy też innych agresorów.

Aby wyzbyć się wątpliwości, poradziłem się kilku osób, które mają nadzwyczajne zdolności wnikania do umysłu oraz badania ciała energetycznego. Zbigniew Stonoga jest atakowany nie tylko na poziomie fizycznym ale i astralnym. Owszem, ma ciemne plamy w przeszłości, ale obecnie cyt: „jest szczery jeśli chodzi o zwykłe ludzkie potrzeby egzystencjalne wszystkich Polaków. Jednak jest coś, co jest rozgrywkami pomiędzy dwoma grupami, ale powiedziałbym, że w obecnej sytuacji Polaków nas to nie interesuje, a raczej nie ma dla nas dużego znaczenia„.

Stonoga rozpoczął zryw, nieprzewidziany przez syjonistyczną agenturę i wszelkie inne służby. I tak naprawdę nie jest są już teraz ważne jego osobiste poglądy czy przekonania – kula śnieżna pociągnęła lawinę. Codziennie na jego Facebooku przybywa kilka tysięcy zwolenników. Stąd też ich ta wrogość do Stonogi, stąd ta masa „hejterskich” komentarzy na jego stronie na Facebooku, stąd ten atak w komentarzach na moim blogu. Poza tym wielu z was przestało myśleć logicznie, sądzę że jest to wynik podprogowych informacji zakodowanych w mikrofalach sieci komórkowych i Wi-Fi, fluoru w wodzie, czy też ścierwomedialnej indoktrynacji którymi jesteśmy non-stop atakowani.

Należy poprzeć ten ruch by nie został zniweczony, a pula nie jest błaha, bowiem jak w Powstaniu Styczniowym czy Listopadowym, należy się liczyć w razie klęski z tysiącami ofiar – młodych odważnych ludzi, którzy postawili na szali swoje życie by poprzeć Zbigniewa Stonogę. Może to brzmi nieco pompatycznie, ale w takich kategoriach należy tu oceniać, mamy bowiem do czynienia ze zrywem narodowym w dosłownym tego pojęcia znaczeniu.
30 sierpnia , 2015 | 'Kategorie: Polska-polityka | |
106 comments to Poparcie dla Powstania Narodowego zainicjowanego przez Zbigniewa Stonogę

http://www.monitor-polski.pl/poparcie-d ... more-11228

Perfect Master * 5th Degree
Perfect Master * 5th Degree

"Ruch powstania narodowego"?! I to pod jakim wodzem? Twarz Stonogi (a chce się o tej nalanej facjacie powiedzieć inaczej) to marny wizerunek na wodza...
Pamiętajmy, że wiele przedwczesnych i przegranych ruchów powstańczych w Polsce ostatnich 250 lat było inicjowanych przez agentów mocarstw i syjonistów, aby osłabić Polskę.
Ponadto Z. Stonoga od ok 20 lat działał w lewych interesach, nie raz na pograniczu przestepczości zorganizowanej, więc nie wierzę w jego czyste intencje!
Do naprawy Rzeczypospolitej rzeba mieć kwalifikacje moralne!

Intendant of the Building * 8th Degree

Przynajmniej człowiek nie pęka i ujawnia fakty które do tej pory nie przebijają się w gadzinówkach.
A że ma gospodarczą " szarą " przeszłość ? Nauczycielka matematyki nie pozna systemu " gospodarczego " bo tam jej nie było i nie będzie.Moralnie czysta - doświadczenie praktyczne zero.Ja na przykład mam już dość teoretyków np.Korwina Co Zawsze Przegrywa i Kukiza Amatora Lecz o Czystym Sercu I Głosie.

Tylko siedząc w gównie człowiek wie jak naprawdę to śmierdzi a nie z tego co przeczyta w książkach...
No i może mu się to znudzi i zacznie działać dla siebie a przez to dla innych.Reszta będzie tylko pozorować ruchy aby karmić swoje ego.I kieszeń.
Dla mnie lepszy jeden Stonoga i jego materiały na Youtubie do przeanalizowania z nazwisk niż wiece "antysystemowe'.
A czy to służby czy nie to sorry ale konia z rzędem temu kto to wie i się podpisze.A może i wtedy zostanie "alpinistą" na lejcach.Więc zamiast wieszać psy na innych niech każdy zajmie się swoim ogródkiem albo nawet pomoże innym.

pozdr.

Piotr Tymochowicz pisze na facebooku:

Ukrywana Prawda

Nie angażuję się już w Polsce w marketing ani PR polityczny po licznych swoich sukcesach pozostawiłem to badziewie innym ... W Polsce ani na Ukrainie już nie muszę niczego nikomu udowadniać, ani tym bardziej kreować siebie ani swoich metod ...

Sam mieszkając głównie w USA, udostępniam to nagranie z Las Vegas ponieważ jestem to winien Andrzejowi Lepperowi. Jestem to winien naszej przyjaźni, ponieważ przez te wszystkie lata
odkąd rozpoczęliśmy współpracę zostaliśmy i byliśmy przyjaciółmi,
chociaż przed wieloma sprawami Andrzeja ostrzegałem, uważałem
że ryzykuje zbyt wiele .... starałem się go przygotować na manipulacje
innych ludzi .... dla których jak sam mówi - był niewygodny ...

Niestety w tym przypadku nie przewidziałem tego co może się z nim wydarzyć ....
.
Do końca swojego życia - będę żałować, że nie zostałem z nim do rana - wtedy może nie zginąłby albo zamordowano by nas razem .....
.
Byłem ostatnim człowiekiem, który długo - przez prawie całą noc poprzedzającą jego rzekome samobójstwo z nim rozmawiał .... Ta rozmowa była w dużej mierze - powtórzeniem tego co zeznaje na filmie w wywiadzie z Pawłem - niezależnym dziennikarzem ... Resztę zostawię na zawsze w swojej pamięci, ponieważ byłaby to prawda zbyt szokująca dla wielu ... Napiszę tylko tyle, że powiedział mi, że bardzo obawia się o swoje własne życie, że jest szantażowany, że pewni ludzie
nie cofną się przed niczym .... nawet przed zabójstwem, a przecież ma dla kogo żyć - powiedział mi w ostatniej rozmowie.

Nie jestem.... i jak wiedzą wszyscy którzy mnie znają nigdy nie byłem zwolennikiem jakichkolwiek teorii spiskowych, jednak w tym przypadku po prostu wiem, mam pewność, że Andrzej Lepper - nie popełnił samobójstwa. Chciałbym po raz pierwszy publicznie jawnie to powiedzieć :
.
Andrzej Lepper nie popełnił samobójstwa !!!
.
/Mówię to teraz otwarcie, ponieważ moja rodzina jest w bezpiecznym miejscu a sam choć jestem daleko - będę bywać w Polsce, ale niczego się nie boję - bo wiem, że po pierwsze mówię prawdę
a po drugie niczego złego w swoim życiu nie zrobiłem, choć media i służby z każdym człowiekiem mogą zrobić wszystko ....
dokładnie wszystko .... /
Nie wiem, czy jest ktoś w Polsce w tym temacie bardziej doświadczony ode mnie, zarówno w aspekcie doświadczeń moich przyjaciół i klientów jak i mnie samego ...

Przykro mi, że fasada rzekomej demokracji i wizerunek Polski jako postępowego kraju Unii Europejskiej przykrywa bardzo smutną Prawdę o Polsce - jako o zakłamanym kraju rządzonym przez
mafię ekonomiczno- gospodarczą ....

Podobne metody jakie stosowano i jakimi wykończono Andrzeja Leppera będą teraz stosowane wobec Zbigniewa Stonogi oraz wobec mnie, ponieważ wiele osób uważa, że w jakiś sposób
steruję czy mam wpływ na byłych swoich uczniów czy przyjaciół w rodzaju Zbyszka czy Marka Falenty .....
Prawda jest taka, że nie mam na nich żadnego wpływu oraz nie współpracuję z nimi obecnie - chociaż wiele osób tak myśli ....

Zapewne stąd się wzięła - niezwykle brawurowa akcja przeciwko mnie, kiedy ostatnio byłem w Polsce,
kiedy skonfiskowano mi wszelkie komputery i nośniki informacji ... po takim ukrytym podejrzeniem, które największych tego świata powala na kolana przed opinią publiczną ....

Dziękuję tym samym Zbyszkowi Stonodze i Pawłowi, że odważyli się upublicznić ten zapis, chociaż łzy same spływają na myśl, że już nikogo w Polsce przypadek Andrzeja Leppera nie obchodzi
nie interesuje i nie zajmuje ....

Ja będę zawsze go miał w pamięci jako prawego prostego człowieka - wzgardzonego przez rzekome
elity polskie - warte tyle, co gówno psa na zeszłorocznym śniegu ....

Andrzej - cześć Twojej pamięci !!!
tylko tyle możemy dla Ciebie dziś uczynić ....

Piotr Tymochowicz
który gdyby wiedział, co Ciebie czeka - skutecznie by Ci odradził wejścia w świat, który nie był nigdy Twoim światem ....
.
Przepraszam Cię za to, gdziekolwiek teraz jesteś ...
.
Zbyszku - wycofaj się z polityki jeszcze nie jest za późno !!!!!
Nie warto, wierz mi, nie warto ....
Masz wspaniałą rodzinę - dla której warto żyć, a nie warto dla obcych - umierać .....
Rodacy będą mieli Cię kiedyś w dupie tak samo jak Andrzeja Leppera dzisiaj!!!

Piotr
1. Ignorować
2. Ośmieszać
3. Kryminalizować
4. Prostytuować
Prosty i jakże skuteczny przepis
Wierzę w to, że kiedyś Prawda ujrzy światło dzienne tak metod stosowanych wobec Andrzeja Leppera jak i wobec mnie....
https://www.facebook.com/ptymochowicz/p ... cation=ufi
W powyższym linku znajduje się film z Leperem.

Ostatnio zmieniony 02 wrz 2015, 12:08 przez Jony, łącznie zmieniany 1 raz

Awatar użytkownika

Zbigniew Stonoga - ostro o rządzących

phpBB [video]

No tak jutro też jest dzień ,zatem prześpijmy się z tym i potem nie wychodźmy na ulice .Jakiś czas temu ten wyklinany przez Stonogę Duduś robił to samo skrzykiwał związki i matołków i co z tego wynikło?Pokazywano to nawet w oficjalnej tv ,tak dla ironii ! Poszczekali i rozeszli się,sic!
Kto o tym pamięta słuchając obecnych krzykaczy jarmarcznej sceny?

Fellow Craft * 2nd Degree
Fellow Craft * 2nd Degree

Boże ! w jakim my żyjemy kraju :bangheadwall: gupa kilkudziesięciu osób zrobiła sobie z państwa FIRME PRYWATNĄ !! i wiadomo jak działa większość prywaciarzy, wyzysk, wyzysk i jeszcze raz wyzysk, nigdy nie bedzie lepiej. Te same ryje w kręgu zamkniętym, media pseudopubliczne takze w tym procederze uczestniczą, jak oni prowadzą te pseudowiadomosci z pogardą dla społeczeństwa, az im ryje od tych kłamstw wykręca i robią sie szczurze !!!

I tak jeszcze z czystej ciekawości, ilu polityków od X lat zostało skazanych, lub poszlo do paki za przestępstwa polityczne, naduzywania władzy, przyjęcia korzyści itd....itd....

Awatar użytkownika

Zbigniew Stonoga - Bogdan Gasiński 02.09.2015

phpBB [video]

Awatar użytkownika

Wizen pisze:
Znam całą sprawę lepiej niż może sie wydawać i wiem że Leppera zabito z premedytacją.

-- 03 wrz 2015, 7:21 --

Zna ktoś kogoś komu ten link się oywiera?

Link się otwiera.

Też to wiem, że Leppera zabito z premedytacją. Wiem to z pewnego (dla mnie pewnego) źródła, nie z internetu. Zresztą to jest oczywiste...

Nie wiem, czy to jest tekst Tymochowicza, nie jest to nawet istotne, bo i tak niczego nie zdradza, nie dostarcza żadnych dowodów, a tylko dzieli się swoją opinią. Dla mnie ten człowiek nie jest w ogóle wiarygodny.

Najlepsze są takie teksty:
Cytuj:
Nie jestem.... i jak wiedzą wszyscy którzy mnie znają nigdy nie byłem zwolennikiem jakichkolwiek teorii spiskowych, jednak w tym przypadku po prostu wiem, mam pewność, że Andrzej Lepper - nie popełnił samobójstwa. Chciałbym po raz pierwszy publicznie jawnie to powiedzieć :
.
Andrzej Lepper nie popełnił samobójstwa !!!

Odcina się od teorii spiskowych, nie wierzy w spiski, ale wie że Leppera zamordowali i nikt nie prowadzi dochodzenia, wszyscy z każdej opcji politycznej zgodnie utrzymują, że to było samobójstwo, a przynajmniej nie domagają się zbadania sprawy. Jakim cudem? Czy to nie jest sprzeczne ze sobą?
Skoro nie ma konspiracji, to czemu tak łatwo zatuszowali sprawę i cisza o zabójstwie w mediach?

Też nie ufam Stonodze. Uważam jak niektórzy poprzednicy, że Zbigniew Stonoga to człowiek wybrany przez jakieś nieznane służby do ujawnienia wybranych nagranych taśm. Służy to jakimś politycznym rozgrywkom, szantażom, ogólnie socjologii/socjotechnice itd...

Nie ufam też po prostu ludziom, którzy przemawiają na tle obrazu jego świętojebliwości papieża.

Nie znaczy to, że nie popieram ujawniania szwindli politycznych. Jednak może to być elementem jakiejś większej gry, destabilizacji sceny politycznej, bądź jeszcze czegoś innego... Nie twierdzę, że Stonoga jest umoczony, nie zajmuję się też nim specjalnie, nie badam jego sprawy (bo nie wierzę, że to cokolwiek zmieni) - po prostu mu nie ufam. Podejrzane jest dla mnie, że zgrywa takiego twardziela, że tak pewnie się czuja, mimo że na pewno zdaje sobie sprawę z kim zadziera i co za to grozi. Tak jakby miał mocną obstawę, otoczony był należytą opieką.

Zwróćcie uwagę na to co zrobili z Wojciechem Sumlińskim jak zaczął za dużo ujawniać. Mało nie przypłacił tego życiem. Nawet jak zamkną Stonogę, to nie wiadomo, czy nie będzie tak jak z "zamykaniem" pseudo-opozycjonistów typu Michnik, Komorowski, Niesiołowski za komuny - tak zwanym internowaniem, które było tak na prawdę dla nich szkoleniem, obozem integracyjnym (wódka, karty, panienki pewnie też).

Awatar użytkownika

Od 0:57 do 1:20 Stonoga, powiedział potwierdzające moje przypuszczenia, słowa. Pojawił się – niemal znikąd, z informacjami niewiarygodnie poważnymi i trudno dostępnymi. Pojawił się, aby odpowiednie służby zbadały odzew społeczny i wiedzieć, na ile mogą sobie pozwolić w przyszłości.

@Mirek podtrzymuje Twoje słowa o tym, że został podstawiony. Dla mnie jego informacje są wiarygodne, ale on jako osoba, już dawno został przeze mnie spalony. M.in. za próbę rozbicia przed wyborami unijnymi prawicowych partii. Jego działanie można było rozgryźć dosyć szybko :)

Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Gdyby Pan Stonoga nie był "swój" już od dawna by nie żył. To są gry nie dla nas. Stonoga przepycha pionki na szachownicy w której figurami są Ci ludzie z "wrodzonym, nabytm lub wyuczonym skurwysyństwem" - politycy i malutcy banksterzy . Nic z tym nie zrobimy, nie pojedyńczo, nawet nie małymi grupami. Czy to tak trudno zrozumieć ?!. A tu popierdywanie pseudointelektualne. Wszyscy patrzą, prawie nikt nie widzi. Dajmy spokój polityce. Trzeba patrzeć na efekty i zmieniać podejście.
Naklikam coś niewygodnego.
Lepper przyznał się bezpośrednio do posiadania "tych" dokumentów Stonodze.Wcześniej nikt o kim wiadomo ich nie widział. Pokazał mu je (Stonodze) i wyjaśnił. Zaraz potem zginął.
Stonoga twierdzi, że w związku z tym Lepper obawiał się o własne życie. Hmmm... Obejrzyjcie nagranie ze spotkania tych Panów. Czy Lepper się obawiał śmierci. Mówił o tym w panice podczas rozmowy, czy to tylko sugestia. ?. Pozostawiam interpretację waszej inteligencji - jak zwykle zresztą.
Pozdrawiam.
Nagranie oczywiście jest dostępne na kanale YT Pana Stonogi. Nieprzerwanie jest. Krzysztofowi Rogala i wielu innym kasowane są konta, a to jest...
W kwestii Pana Tymochowicza. Znam skur....a zbyt dobrze żeby dać się nabrać. To on jest od uczenia skur....a
Polityków wszelkiej maści. Faceta nie interesuje kogo "szkoli" na sociopatycznego manipulatora, tak samo jak kurwę nie interesuje komu obciąga jeśli tylko klient dobrze płaci. Czy ktokolwiek zainteresował się kto to jest Pan Tymochowicz ?.
Coraz mniej udzielam się na forum z kilku przyczyn, ale jedną z bardziej bolesnych jest zaciemnianie obrazu rzeczywistości. Po kija dawać się wciągać w tzw. "rzeczywistość codzienności", czy politykę? . Jeśli interesujesz się dobrą kuchnią - taką zdrową i smaczną, to nie dyskutujesz z o tym, czy smaczniejsze są odchody krowy, czy psa.
Coś się dzieje niedobrego.
Tak, czy inaczej pozdrawiam jeszcze raz. Peace & Love.

.

Awatar użytkownika

Zbigniew Stonoga - Sejmowe więzienie - Mocne fakty

phpBB [video]

Mam parę wątpliwości co do tego człowieka
1. Atakował Dorotę Kanie, która wydała książkę o służbach specjalnych i ich powiązaniach ze światem biznesu, polityki czy mediów. To samo zrobił Sumliński, który do tego pokazał powiązania Komorowskiego ze służbami. Również został zaatakowany przez Stonogę. Stanisław Michalkiewicz też był obrażany przez Stonogę. Faktem jest, że najpierw te trzy osoby wyraziły wątpliwość co do zamiarów Stonogi i wskazały, że może mieć powiązania ze służbami. Dopiero potem zostały zaatakowane. Jak dla mnie, jeśli takie osoby mają wątpliwości, a mają nie małą wiedzę i doświadczeni w tej materii, to coś musi być na rzeczy.
2. Facet nagrał film jak wchodzi do redakcji " Nie" i grzebie po szufladach w biurze Urbana. Dziwi to, że nikogo tam nie było oprócz niego i mógł to robić kompletnie swobodnie. Jak on się tam dostał ? rozumiem, że jeden z najbardziej znienawidzonych ludzi w Polsce, jakim nie wątpliwie jest Urban, nie ma żadnej ochrony i nie zamyka drzwi na klucz.
3. Jest zawsze świetnie poinformowany. Wie gdzie jada Sikorski, ma papiery na wielu polityków, akta afery podsłuchowej itd.
4. Jest kompletnie nietykalny. Częstym argumentem jest to, że siedział przecież w więzieniu. Nie zapominajmy o starych metodach KGB, które zamykało swoich agentów, żeby ich uwiarygodnić. Polskie służby również to robiły. Siedział przecież Komorowski, Michnik, Wałęsa, jak słusznie zauważył Mirek.
5. Co do tego ostatniego, to próbował go wybielać w mediach. Wybielał również służby i mówił, że nie będzie na nich psioczył, bo dobrze się sprawują. Mówił o tym w wywiadzie dla Ring.tv. Mówił tak o służbach, w którym toczą się rozmaite patologie, o których dobrze wiemy. Czy to nie dziwne, że atakuje osoby, które odsłaniają prawdziwe oblicze służb ( punkt1) a wybiela osoby związane ze służbami i same służby ?
6. Przyjażń z Tymochowiczem mówi sama za siebie. Ale jeszcze więcej mówi wywiad z Tymochowiczem, w którym opowiadał, że Stonoga był pojętym uczniem. Czy owoce tej nauki obserwujemy właśnie teraz ? może to tylko wykreowane spektakl jak z Wałęsą, gdzie mam przykład męczennika, który walczy z chorym systemem, a tak naprawdę jest jego częścią ?
7. Na pytania dlaczego jest nietykalny cały czas zmienia temat. Obejrzyjcie jakikolwiek wywiad z nim i sami wyciągnijcie wnioski. Zaczyna wtedy się bulwersować, że ktoś może go w ogóle podejrzewać o kontakty ze służbami ( tak samo jak Wałęsa, który powiedział do G. Brauna " jak pan śmie mnie w ogóle podejrzewać) i zmienia temat na " te kurwy z sejmu... "
8. Tak jak przewidywał już swego czasu Michalkiewicz. Obce służby nas wykupują, wpływają na naszą scenę polityczną i jedną z ważnych częśći planu rozbioru Polski jest destabilizacja sceny politycznej. Chodzi o skompromitowanie naszej władzy na arenie międzynarodowej. Ten krok z jednej strony trudno ocenić na plus albo minus. Z jednej strony pokazuje to naszemu społeczeństwu patologie u władzy, ale i bada reakcje społeczne na takie materiały. A z drugiej strony nas kompletnie kompromituje na arenie międzynarodowej i pokazuje innym narodom, że polacy jednak nie mogą zostać zostawieni sami sobie, bo najpierw według żydowskiej prasy współpracowali z nazistami. Za co chcą od nas 50 miliardów odszkodowania. A teraz jeszcze coś takiego ? to pokazuje, że jesteśmy sami dla siebie jakimś zagrożeniem.
9. Facet w latach 90 i póżniej robił dobre biznesy z politykami. Każdy kto zna trochę realia w Polsce, to wie, że takie biznesy są zarezerwowane dla resortowych dzieci., jak np zmarły niedawno Kulczyk. Do tego ta specyfika lat 90, gdzie patologie w polskich służbach doprowadziły do kontaktów z mafią. Oficerzy SB po upadku komunizmu musieli się jakoś ustawić i wchodzili w struktury biznesu, mafii, polityki albo nowych służb. Pisał o tym były szef ABW, Bogdan Święczkowski. Wierzycie w to, że w tej machinie było miejsce dla kogoś spoza układu ? że mógł tam robić poważne biznesy, ktoś kompletnie z zewnątrz ?

Awatar użytkownika

Zbigniew Stonoga Live

phpBB [video]

Awatar użytkownika

"Randy" zrobił sporo dobrej roboty. Dodał bym jeszcze specyficzne podejście Urzędów Skarbowych do działalności Pana Stonoga, a jak już jesteśmy przy "działalności" zapytam. Skąd się ona wzięła w sensie kapitałowym ?. Gwarantuję, że odpowiedzi nie będzie. Na tym kończę. Mądremu wystarczy innym nie zamierzam tłumaczyć. Bardzo pozdrawiam "starych twardzieli" forumowych.

Awatar użytkownika

Jak to mówią - prawda zawsze wyjdzie na JAW.
Ta spowiedź, to też fajny zabieg psychotechniczny - poza tym fajne potwierdzenie tego, że walka i pieniactwo oddaje dwa razy tyle z powrotem i z nawiązką, a działanie z serca wręcz odwrotny ma efekt do poprzedniego.
Prawo PRZYCZYNY i SKUTKU - co zasiejesz to zbierzesz ... a ciało manifestuje wszystko co w psychice zablokowane, stąd i nowotwór ...

Awatar użytkownika

"Etznab". To raczej zabieg nie pscho_, ale sociotechniczny. Zapewne to miałeś na myśli . Ale tak. Tak to mniej więcej wygląda.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 206 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]