Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 12 gru 2018, 6:45

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 67 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Pomimo że Cię lubię... a bardziej Twe komentarze.
Zbysisio ma swoje święte koty. Się nie lubicie ale energią dzielicie.
Pytam poważnie bo mi się coś w życiu pierdolneło po zakupie...

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 23 gru 2017, 4:25 
VIP Member
Awatar

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

zacznę od cytatu:
Cytuj:
...Się nie lubicie ale energią dzielicie....

Dziwna i zagadkowa konstrukcja zdania,właściwie wskazująca pewien rodzaj powiązania pomiędzy mną a tym kolesiem.
Ale chyba Ci chodziło o energię nielubienia czy odpychania-no to wtedy zgoda w zrozumieniu.

I wracając do sedna-stałeś się ofiarą jakiegoś osobowego rytuału,bo uwierzyłeś ,bo po to się tam na warsztatach zjawiłeś.Szukając pomocy.
Medalik tak ofiarowany zadziałał jak obroża-co z nim zrobiłeś po odłożeniu-leży w domku jak nadajnik gsm?
Tak samo ta "dziupla"-nawet nie chce mi się szukać i szperać co to za ujstwo,ale ja Ci napiszę co ja bym zrobił-nie mając oczywiście pojęcia czy w Twoim przypadku zadziała:spalić to z intencją,że wszystkie energie jakimi zostałeś przez to napakowany wracają do właściciela.Gdzieś pod lasem i w miejscu na tyle odludnym,że nawet nigdy przypadkiem nogi na tych spopielinach nie postawisz.
Możesz sobie pomyśleć "następny rytuał",ale w takich sytuacjach podobne się naprawdę spala podobnym i ponoć doskonale działa to w takich przypadkach.

Piszesz ogólnikowo,że sam miałeś jakieś "jazdy" wcześniej [tak to określiłem] i potem się udałeś na te "warsztaty" i mam wrazenie,że masz podmiankę bytu okupującego,bo każdy tego typu zabieg i o takim przebiegu temu służy.I jeszcze uczyniony przez tego typu magika.
Skoro swoje odczucia wyssania z energii odczuwałeś zaraz po powrocie z tych warsztatów to wydaje mi się że zabieg ten się udał,oczywiście nie bez walki pomiędzy tym co zalegał a tym co został wszczepiony.Najgorzej jak współpracują...bo niestety i tak bywa.

Być może i ten wpis systemowca zwanego mną trafi do miszcza P. i się popluje twierdząc,że on tak naprawdę jest ogromnym sercem wszechświata i tylko i wyłącznie pomaga,oczyszcza...
/jak stoperan/

Wiem,nie pocieszyłem i nie pomogłem ale egzorcystą nie jestem,hmm ....znam człowieka ,który by sobie z tym poradził,tylko nie dość że to naprawdę bardzo podeszły wiek,to jeszcze od kilku lat choruje i praktycznie się już nie zajmuje takimi rzeczami.Niestety nie znam już nikogo zaufanego.

Entered Apprentice * 1st Degree
Entered Apprentice * 1st Degree

Witajcie
zarejestrowałam się przed chwilą,bo weszłam "przypadkiem" na to forum szukając info o Merkabie-a trafiłam na opowieść z psychiatryka,a potem na ten wątek o Z.P. i postanowiłam coś napisać od siebie

Zbyszka poznałam z 10 lat temu na czacie na wp.pl.Szukał kobiety,która mu się przyśniła/objawiła-dlatego napierał od razu na zdjęcie.Kiedy mu wysłałam stwierdził,ze ja to nie ona,bo ona ma być brunetką.Ale i tak pociągneliśmy tą znajomość.Okazało się,że Zbyszek ma doświadczenia z bytami i kontakt z nimi.
Pojechałam do niego na weekendowy warsztat.Wtedy zaimponowała mi ta znajomość,nie znałam nikogo osobiście takiego,co ma kontakt z inną rzeczywistością.
Orin już był,wtedy jeszcze pisany przez jedno "i"
Spędziłam z nim sama ten weekend,odprawiał jakieś rytuały,dziś nie pamiętam co to było.
Ale po powrocie do domu,po pewnym czasie zauważyłam,że nie myślę,mam pustkę w głowie-wtedy nie rozumiałam jaki to niespotykany stan u człowieka.Musiałam pomyśleć,że chcę pomyśleć...
To był plus z tego pobytu.
Ale jak czytałam dziś ten wątek,ktoś tu napisał,że można dostać coś,ale z "dodatkami"..i tak sobie pomyślałam,że od tych warsztatów moje życie toczyło się po równi pochyłej - ale jakoś nigdy nie powiązałam tego z pobytem u Zbyszka...Może mi dał w prezencie podłączenie jakiegoś bytu,bo po jakimś czasie straciłam dwie prace,dowiedziałam się,że jestem chora,musiałam brać kredyt,no i staczałam się w przepaść....
Odbiłam od dna dopiero w 2013,a więc 7 lat mnie kosztował ten jeden weekend....

W 2010 roku Zbyszek mógł mieć ok.50 lat,a ta jego brunetka jak się okazało,była mu znaną,młodą kobietą,którą od niego odeszła do młodszego od niego mężczyzny.
Co mnie uderzyło?Byłam obcą osobą,a bez żenady chwalił się,że kupował jej ubrania,dał jej materialne rzeczy(w domyśle -kupił ją) i nie mógł przeboleć,że odeszła do "biedaka".
I według mnie był "opętany",bo zraniła tym jego ego.
Biegał co chwilę do swoich tablic i pytał góry kiedy ona wróci do niego-zaciągnął mnie nawet do miejscowej wróżki-starszej pani,który wróżyła klasycznymi kartami,by od niej się dowiedzieć :"kiedy? ta dziewczyna wróci do niego".W ogóle nie brał pod uwagę,że ona nie wróci i żeby odpuścić..

Odprawiał rytuały,by wróciła.
To wszystko jakoś mi się nie podobało:czy tak zachowuje się człowiek uduchowiony?czytaj:"uczciwy/pozbawiony ego"-bo taka jest moja definicja człowieka-nauczyciela duchowego.
Nigdy nie zastosowałam jego nauk,które opierają się na wahadełku,bo prawdę mówiąc nie ufam temu narzędziu,uważam,że łatwo nim naginać wyniki i jest absolutnie nieobiektywne.

Jakiś czas temu weszłam na jego stronę i dowiedziałam się,że jest coś takiego jak Popko.tv na YT - z ciekawości odsłuchałam kilka "modlitw",ale kiedy we wrześniu odsłuchałam jak opierdziela swoich uzdrowicieli,że są pełni pychy,mylą się,dają nieprawdziwe przekazy,że zapomnieli,by ciągle pracować nad swoim ego i uczciwością -dotarło do mnie,że on mówi o sobie-bo wszak o co obwiniamy innych,tego mamy w sobie nadmiar i nie chcemy tego uznać i dlatego projektujemy to na innych.
To był ostatni film jaki obejrzałam u niego.

A co się tyczy 23.09.2017.Dzień wcześniej odbył się kolejny skok kwantowy,silniejszy od tego z 2012 roku.I pod ten skok Zbyszek podłączył swoje warsztaty i jak rozumiem swój współudział,że on się odbył...

Do postu tego początkującego człowieka-który słucha nagrań Zbyszka ---> polecam Ci przeczytanie ksiązek Osho(np. "Ego","Księga miłości","Seks się liczy" itd.)-uważam,że dla kogoś,kto jest na początku drogi - kluczowym jest poznanie "instrukcji obsługi człowieka",a takową dają książki Osho,by potem móc wiedzieć kto z "guru"/"nauczycieli duchowych" jest człowiekiem uczciwym,który działa z poziomu serca,a nie z poziomu ego(pychy,zarozumialstwa,"bycia jedynym na świecie" ),by nie dać się zauroczyć "słodkim słówkom"...
No i sam mozesz przeprowadzić swoją introspekcję - to jest pierwszy krok do zmiany...siebie :).
Aha,a poziomy astralne na które powołuje się "jasnowidz" Popko też są pod okupacją sił ciemności,tak jak i Ziemia.

Zaś do tego człowieka,który ściągnął "szkaplerz" od Zbyszka polecam Ci od uwolnienia się od obcych bytów stronę : whitedevas.eu i Dominika Wojczyka

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Hej Zbychu,dawno mnie tu nie było :lol:
materiał znalazłem-to taka tkanina,wiesz?
POPKO WSZECHMOGĄCY - ZŁOTY CHŁOPAK POLSKIEJ EZOTERYKI
phpBB [video]

Cytuj:
Wahadło doprowadza do obłędu ?
Analiza strony www znanego ezoteryka Jana Zbigniewa Popko
Film z pogranicza grozy. Uwaga- można się śmiać w czasie oglądania.

Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree

Witam; Bardzo dobry filmik, KAPITALNY- dawno tak się nie ubawiłem. Rozumiem że to takie spojrzenie w krzywym zwierciadle. Ale jeśli ten magik,świadczy takie usługi? Oraz obsługuje takie tematy, ( problemy ludzkie ). No to świat stanął rzeczywiście chyba na głowie. Jeśli to kupują i przy tym wierzą ,że dokonają cudu? Że to może im cokolwiek pomóc.
Naiwność ludzka nie zna granic, ( tak jak wszechświat ). Śmieję się ,ale jest mi smutno, bliżej do płaczu .Jak można tym ludziom pomóc? Sam Bóg by miał problem.
Trudna sprawa – beznadziejna sprawa. Pozdrawiam. :pisze:

Master Mason * 3rd Degree
Master Mason * 3rd Degree

:język: Za chwilę Popko machnie wahadełkiem i wyjdzie że Eter ma inteligencję na poziomie 50 IQ :język:

Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Czy ktoś z forumowiczów był na weekendowych warsztatach w Rusinowicach? Chodzi mi dokładnie o atmosferę, słyszałem że panują tam dość wolne i otwarte relacje między uczestnikami, wolna miłość. Co o tym mówi ZJP? Jak się jest z kimś w Milości, nie trzeba się ograniczać tylko do jednej osoby - męża/żony/partnerki/partnera, tylko można dzielić się Miłością - też fizyczną, z kims kto leży koło nas na warsztatach? Jak to rozumieć?

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 67 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3

Strefa czasowa UTC [letni]