Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 21 lip 2017, 5:42

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Niech będzie pochwalony. Mój pierwszy post więc pozwólcie że podziele się z wami swoimi spostrzeżeniami na temat pana Popko i całego systemu ezoteryka. Otóż z jednej strony mamy pana Popko, zaś z drugiej strony system ezoteryka, natomiast pośrodku stoi sobie korytko a w korytku jest kasiorka :hi hi: czyli wyznawcy (beeee....), teraz co zrobić żeby zagarnąć jak najwięcej korytka dla siebie? hmmmm? Trzeba się zaopatrzyć w proce i troszkę łajna, ulepić z tego kuleczki no i można śmiało strzelać w konkurencje.
A tak bardziej poważnie to widziałem kilka filmów pana ów Popko w tym film o mind control no i jak mi gościu mówi że "Polska jest oazą mind control w skali światowej dla tego że on tu mieszka i zasila swoją wibrają cały kraj" to myślałem że mnie zabije śmiechem nie pierwszy raz zresztą. Nie znam się na tej całej ezoteryce, dla mnie to "czarna magia" :P ale znam się na ludziach i wystarczy mi kilka chwil obserwacji żeby rozpoznać buca i prostaka z wielkim ego który myśli że jest kimś. Amen.

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 09 lip 2017, 15:05 
VIP Member
Awatar

Elect of Fifteen Super * 10th Degree

Zwykle roznego rodzaju mediumy wspolpracuja z jakas grupa pozaziemska. Oni im otwieraja portal, ktory sami zreszta im przedtem zablokowali. I najczesciej takie medium uczy tego, co oni im podaja, czyli zwinklowana prawde. A ze nic w matrixie nie ma za darmo, chociaz tak sie moze nieraz wydawac co niektorym, to te media werbuja zwolennikow tych nauk. Weryfikuja ich dlatego, ze im wieksze poparcie ich idee maja, im wiecej zwolennikow tym wieksza szansa przezycia i dominacji ich przyszlosci, przyszlosci z ktore przychodza.

Zastanawialiscie sie kiedys dlaczego tak sie uwzieli na czlowieka i mu dopieprzaja, manipuluja nie przebierajac w srodkach?

Czlowiek jest kluczem i portalem do wszystkich swiatow.
Siedzimy jak myszki w labiryncie i tak nas manipuluja zebysmy wybrali ta droge a nie inna, ktora ma niby zaprowadzic nas do wyjscia. Pozakladaja blokady na na wiele drozek labiryntowych i chca aby czlowiek szedl przez nich wyznaczona droga. I tacy medialni nauczyciele swietnie sie do tej roli nadaja. Takich grup dzialajacych w ten sposob jest wiele. Wiec czlowiek lata jak ta myszka szukajac wyjscia a znajduje jedynie jakies ochlapy wiedzy. W ze ma pomieszane w glowie to byle co mu zaimponuje. Za ochlapem poleci myslac, ze to wysmienita kielbasa. Wybranie drogi, nauk wskazanych przez dana grupe daje im gwarancje, ze ich przyszlosc przetrwa. To jest celem grupy i zaplata jest ilosc zwolennikow.
Medium z kolei dostal "za darmo" widzenie. Bedzie mial to widzenie dopoki bedzie tanczyl tak jak mu zagraja. W kazdej chwili moze je stracic, bo mu moga je spowrotem zablokowac.

Za darmo to ma sie to co ma sie w sobie. Caly wszechswiat sie o to bije, blokuje, a czlowiek sam szuka czegos po mediach i nie zdaje sobie sprawy na czym siedzi. Mysli ze siedzi na czterech literach wypelninych kalem. A wszyscy inni o to sie bija.

A co powinien dobry nauczyciel, zeby zasluzyc sobie na miano dobrego nauczyciela?
Przede wszystkim powinien przypomnic czlowiekowi kim jest, przynajmniej czesciowo poprzez swoje wlasne wibracje. Czlowiek jest jak kamerton i dostraja sie do innych czestotliwosci. Powinien poruszyc czlowieka do glebi a nie paplac jak nakrecany bez zadnej substancji. Sposob i to co przekazuje sa tak samo wazne.

Entered Apprentice * 1st Degree

W średniowieczu też myśleli że Ziemia jest w centrum ,a okazało się że jest kompletnie na odwrót, dlatego nie wiem czy dobrym sposobem jest rzucanie takich stwierdzeń typu "Człowiek jest kluczem i portalem do wszystkich światów".
Byle by po śmierci nie trafić na jakieś diabelskie ziemie :evil:
Może w tej grze chodzi o coś zupełnie innego czego nasz umysł nie pojmuje, a my dorabiamy sobie jakieś poronione pomysły?
Ja to już sam nie wiem w co wierzyć, ale dowiemy się po śmierci przyjaciele :serce:

HuberT pisze:
W średniowieczu też myśleli że Ziemia jest w centrum ,a okazało się że jest kompletnie na odwrót, dlatego nie wiem czy dobrym sposobem jest rzucanie takich stwierdzeń typu "Człowiek jest kluczem i portalem do wszystkich światów".
Byle by po śmierci nie trafić na jakieś diabelskie ziemie :evil:
Może w tej grze chodzi o coś zupełnie innego czego nasz umysł nie pojmuje, a my dorabiamy sobie jakieś poronione pomysły?
Ja to już sam nie wiem w co wierzyć, ale dowiemy się po śmierci przyjaciele :serce:

Calkowicie niedobrym jest rzucanie takich stwierdzen.
Lepsze sa: urodziles sie ofiara, bedziesz zyl jak ofiara i umrzesz jak ofiara. Nawet po smierci bedziesz ofiara, bo jestes ofiara i taki juz twoj los. Ale nie przejmujcie sie. Zycie ofiary nie jest takie zle, bo nikt nie ma takiej wladzy jak ofiara. Nawet prawo stoi zawsze po stronie ofiary.

Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

kamilxxx pisze:
Niech będzie pochwalony.

Na wieki wieków.

kamilxxx pisze:
A tak bardziej poważnie to widziałem kilka filmów pana ów Popko w tym film o mind control no i jak mi gościu mówi że "Polska jest oazą mind control w skali światowej dla tego że on tu mieszka i zasila swoją wibrają cały kraj" to myślałem że mnie zabije śmiechem nie pierwszy raz zresztą.

Może miał na myśli ojca dyrektora i jego rozgłośnię. :D

Ze strony popko.pl:
Cytuj:
Z. J. Popko - uzdrowiciel duchowy i szaman w boskich pasmach pojednania, dyplomowany mistrz bioenergoterapii. Uzdrawia ciało, duszę, ducha i przestrzeń egzystencjalną. Jako jedyny człowiek na świecie przywraca Pierwotne Zapisy w Matrycy Stworzenia.

Kasuje węzły karmiczne i w każdym uruchamia jasnowidzenie, intuicję duchową, pismo automatyczne i aktywny kanał ze światem duchowym.

"Ratuję Was przed chorobą, egzystencjalnym krachem, niepowodzeniem, lękami, złymi ludźmi i energiami - przed wszystkim tym, co zamyka drogę do szczęścia."

Wygląda na to, że ta sama branża co [nie]sławny Leszek Żądło - też usuwa węzły karmiczne, tylko ten nie potrafi przywracać Pierwotnych Zapisów w Matrycy Stworzenia i nie wiem, czy potrafi uzdrawiać przestrzeń egzystencjalną. Mruga

Z.J. Popko dużo mówi od kilku lat o wielkiej przemianie duchowej mającej niebawem nastąpić na Ziemi.
Coś jednak nie widać żadnej przemiany, wręcz wydaje się, że następuje jakiś regres.

vindpust pisze:
Ale nie przejmujcie sie. Zycie ofiary nie jest takie zle, bo nikt nie ma takiej wladzy jak ofiara. Nawet prawo stoi zawsze po stronie ofiary.

Nieprawda, prawo stoi zawsze po stronie bogatych i wpływowych, a więzienia są wypełnione ofiarami. Zwłaszcza w USA siedzi ich sporo, co nie znaczy, że osadzeni są zwykle tacy bez winy - wiele z nich jest sprawcą i ofiarą w jednym (m.in Gabor Mate o tym mówi, na YT można znaleźć).

Awatar użytkownika

Esgorath pisze:
Aby nie owijać w bawełnę powiem krótko - tak Zbigniew Popko jest dla mnie całkowicie wiarygodny.

No to pozwolę sobie trochę „pojechać” po twoim poście.

Dla mnie również, wiarygodnie odgrywa rolę Z.Popko – nikt nie jest w stanie go w tym przebić.
Cytuj:
Mikołaja mógł być jednym z uzdrowicieli24 stacjonujący w …

Taka fucha go minęła, ja cię kręcę.
Ludzie by się mu na ulicy kłaniali, prosili o autografy … i ta kasa.

Niestety to już było, taka powtórka z rozrywki.
Była sobie kiedyś grupka ludków trochę bardziej rozgarniętych, więc ci mniej często prosili ich o pomoc.
A że nie ma nic za darmo, no to kopali im ogródki czy naprawiali samochody :język:
Tym bardziej „rozgarniętym” się to spodobało, no bo przecież łatwiej sobie pogadać niż ryć w ziemi.
No i tym sposobem powstały religie, kapłani …
Czy się to komuś podoba czy nie, działalność Z.Popko ma ten sam wspólny mianownik, cała reszta to dla mnie mało istotny szczegół.
Najśmieszniejsze jest to, że sam Popko (o ile dobrze pamiętam) tak opisywał religie.
Może dlatego taka niechęć do niego w środowisku ezobiznesu, stał się niemal doskonałym lustrem

A dla tych wszystkich którzy, dalej twierdzą że można pokonać matrixa/system jego narzędziami, to niech wezmą pod uwagę moje spostrzeżenie.
Mianowicie ja uważam, że ten matrix/system to STAN używania przez nas sprytnie podrzuconych programów/narzędzi.
A do puki one będą w obiegu i matrix będzie miał rację istnienia, więc …

Cytuj:
Jeśli ktoś chciałby przekonać się czy Zbigniew Popko jest wiarygodny niech dokona takiej weryfikacji ale własnoręcznie i niech nie sugeruje się wpisami na tym forum a w szczególności tym co pisze użytkownik dar66 :kotek:

No może dar66 się nieco spalił, ale to co mówił Mikołaj.R było że tak powiem pomocne, w ocenie (nie osądzaniu) tej postaci :lol: :lol: :język:

@ZORRO
Po pierwsze znów na tym forum, trzeba ustalić czym jest technologia NEW AGE, a było to już wałkowane tu na forum.

Jak dla mnie to nic innego jak sztucznie stworzony dysonans między tak zwaną wiedzą (może bardziej informacją) powszechną, czyli promowaną przez mas media, autorytety itp.
A tą niszową tłumioną, rzekomo niechcianą.
Dzięki temumu można zastosować różne metody socjotechniczne celem kontrolowania mas itd.
A że przy okazji, da się na tym robić niezły biznes, to efekt uboczny.

Fajnie by było nie mylić samych informacji, czy wiedzy z metodą manipulacji mas.
Bo inaczej musieliśmy by nazwać powiedzmy hodowcę psów stosującego z powodzeniem wiedzę o telegonii, ezoterykiem :)
Podobnie należało by postąpić z wielkimi nazwiskami np. fizyki, bo używali określenia "kwantowy", ba stworzyli je.
Cytuj:
IMO obiektywna rzeczywistość istnieje

Owszem, ale nie do końca to miałem nie myśli.
Jeśli mieszkasz w domu który zbudowałeś, to go doświadczasz itp. , a jeśli nie zbudowałeś to on nie istnieje i go nie doświadczysz – czyż nie ?
To miałem na myśli, twierdząc iż ta rzeczywistość jest tylko jedną z możliwych opcji, a nie czymś deterministycznym co zastaliśmy i nie możemy zmieniać.
Owszem tak się może wydawać, ponieważ zamknęliśmy się sami … ale na tym skończę bo ta „wiedza” ma chyba tylko sens dla mnie samego Mruga , podobnie jak kwestia tego czy sami tworzymy świat czy współtworzymy.

I nie mam/miałem pojęcia czy to jest "solipsyzm" pierwszy raz spotkałem się z tym słowem.
No właśnie czym są słowa i pojęcia, po co się tak szufladkować, nie lepiej mieć własne nie powtarzalne poglądy.
Cytuj:
Druga sprawa jest taka, że niektórzy ludzie lubią być oszukiwani i jeszcze są skłonni zapłacić za to niemałe pieniądze. A dlaczego? Żeby się ego lepiej poczuło.

Tak może być, ale i są ludzie zmaltretowani przez system/matrixa desperacko szukający jakiegoś punktu zaczepienia - ludzka natura ma wiele fasetek.

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Cytuj:
No może dar66 się nieco spalił, ale to co mówił Mikołaj.R było że tak powiem pomocne, w ocenie (nie osądzaniu) tej postaci :lol: :lol: :język:

Jakoś nigdy nie chciałem zabłysnąć i świecić czymkolwiek dla kogokolwiek
Obrazek
(lubię gadać obrazkami)
Mr.Popko zweryfikowany "własnoręcznie" i/lub przy pomocy Kogoś...czegoś, czego nie zdążyłeś doczytać,kiedyś

Brońcie go,z całych sił i swych energii.

Kiedyś czytałem coś dziwacznego: "Jezus miał aurę rozciągającą się i odczuwalną na ok 8km"
A Zbychu ma oddziaływanie na cały ten Kraj.
Strach się bać,wszędzie to czuć,nie otwieram lodówki
,
Nie zapomnę o Zbychu :boisie:

Postać Rozbickiego kojarzę głównie z NTV z którą zaczynałem swoją przygodę z niewidzialnym światem.
Nie wiem jaka przeszłość łączy Rozbickiego i Popko , bo tylko jeden filmik na ten temat obejrzałem, jako by Rozbicki miał kraść od Popko wiedzę którą od niego pozyskał i według Popko sprzedaje się w ezobiznesie.
Ktoś wie może o co tam dokładnie chodziło?

Czyli co @Dar66, uważasz że działalność Popko to nic nie warty przejaw formy nad treścią? Jakoś mi się nie wydaje. Z jego filmów płynie pozytywna energia i aż chce się działać po ich obejrzeniu.
Coś w tym musi być skoro większość otrzymuje zbliżone wyniki w różnych kategoriach w wahadełkowaniu ps ( zamierzam się tego nauczyć) ps2 (powiesiłem sobie na ścianie znaki oriin) - masz może jakieś obiekcje co do tych znaków @Dar66 ? Bo coś w poprzednich postaw nawiązywałeś.

HuberT pisze:
ps2 (powiesiłem sobie na ścianie znaki oriin) - masz może jakieś obiekcje co do tych znaków @Dar66 ? Bo coś w poprzednich postaw nawiązywałeś.

Najlepiej sie uczy na wlasnych doswiadczeniach. Moje najwieksze bledy daly mi glebsze zrozumienie aktorow dzialajacych na ziemi.

A mozna sie spytac co chcesz osiagnac tymi znakami orina?

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

@HuberT
potraktuję ten Twój wpis żartem-powieś sobie lepiej dinozaura z prototypem miecza

Spokojniejszych snów doznasz.

Cytuj:
Owszem tak się może wydawać, ponieważ zamknęliśmy się sami … ale na tym skończę bo ta „wiedza” ma chyba tylko sens dla mnie samego

Dla mnie tez ma, bo doszlam do tego samego. I skoro sama sie zamknelam to i sama musze sie otworzyc.Ludzenie sie, ze ktos za mnie to zrobi to oszukiwanie sie. Ale my lubimy sie oszukiwac, to jedno oszustwo mniej czy wiecej nie gra roli w oceanie oszustw.

-- 11 lip 2017, 20:50 --

dar66 pisze:
@HuberT
potraktuję ten Twój wpis żartem-powieś sobie lepiej dinozaura z prototypem miecza

Spokojniejszych snów doznasz.

Ja mam w sypialni 5 duzych mieczy i 3 male. Figurke smoka tez mam :)

Może ja takich błędów jeszcze nie doświadczyłem, bo dopiero rok czasu interesuje się niewidzialnym światem, ale nie ma co popadać w paranoje.
Jakby ktoś miał coś do powiedzenia to napisałby, a nie krytycy bez pokrycia... Chłop przynajmniej coś wnosi pozytywnego a wy jedziecie po nim jakby był jakimś złodziejem i oszustem. Pewnie, że lepiej sobie pogadać niż ryć w ziemi no ale cóż... Prawda jest taka, że tylko pomaga ludziom swoją działalnością.
Ciekawe czy @Dar66 byłby taki odważny i nagrał film w jaki on kolorach widzi świat, może w końcu oświecenia bym doznał?
Nie to żebym był jakimś zagorzałym zwolennikiem Popko, po prostu uważam że bardzo wartościowe poglądy propaguje w swoich filmach. Taki jeden mógłby wszystkich psychologów i psychiatrów razem wziętych zastąpić. Szanuje też działalność @Dar66 bo na pewno dużo włożył w rozwój forum.
A @R4M30 to już przeszedł samego siebie.
Zakładając że to co mówił Popko w swoich filmach było prawdą, znaki oriin na razie do testów wiszą na ścianach. Spokojnie.. czarnych rytuałów nie zamierzam odprawiać ;)

Pozdrawiam
pod poduszkę może też zaaplikuje na noc, jakieś ciekawe oobe z annunakami na pokładzie :buja: , why not
dobranoc hejterzy :śpię:

Napisze historie z mojego zycia sprzed 20 lat, kiedy desperacko szukalam jakiegos mistrza, zeby pomogl wydobyc sie z tego cierpienia. Przyszla do mnie mistrzyni Hing Haj. Obiecywala klucz do natychmiasowego oswiecenia. I ja to polknelam. W swojej ksiazce pisala takie okrutnosci, ale ja w tym zacmieniu umyslowym w jakim wtedy bylam widzialam same pozytywy. Moj partner probowal otworzyc mi oczy, ale ja bylam zaslepiona. Gdy czytalam jej ksiazke to nagle poczulam jakby cos z tej ksiazki wskoczylo na mnie i tak jak nie wierzylam w boga tak prawie zakrzyknelam: bog jest i czulam jak cos sie ze mna stalo. Zadnego oswiecenia nie dostapilam (cale szczescie) pomimo praktyk i stosowania sie do jej wymogow.
Ale to jak z tej ksiazki cos we mnie wskoczylo to nadal pamietam. Tak dzialaja te rozne nauki, symbole. Wskakuje w czlowieka jakis pasozyt i zaczyna przez czlowieka zyc. Czlowiek staje sie jak opetany. Po kilku miesiacach udalo mi sie z tego jakos otrzasnac. I co dziwnego sie stalo. Co miesiac ta mistrzyni wysylala do wszystkich praktykujacych czasopismo. Gdy tylko tylko otrzezwialam czasopismo przestalo przychodzic.
Pozniej poprosilam mojego przyjaciela, zeby powyjmowal mi inicjacje, ktorej sie poddalam. Natychmiast zjawili sie jej wyslancy i probowali przeszkodzic. Moj przyjaciel musial niezle z nimi powalczyc i powtarzal, ze to jest moja wola. W koncu zwyciezyl i pogonil ich.

Zwykly czlowiek nie wie, ze cos takiego sie dzieje. Wpada w sidla. Pytanie w czyje sidla i jaki zamiar maja ci co zalozyli sidla.

Tak dzialaje te rozne ugrupowania. Przez czlowieka roznosza rozne nauki, ktore maja niby wyzwolic czlowieka, a to sa zwykle sidla.

Ja obejrzalam z ciekawosci 2 filmy z Popko. Na reszte szkoda mi czasu. Informacja plynie z umyslu do umyslu i ten kto slucha buduje sobie jeszcze swoje przekonania na temat tego co on powiedzial. I robi mu sie jeszcze wieksze pomieszanie umyslowe.

Prawdziwa wiedza jest wiedza ciala i jest przekazywana za pomoca czestotliwosci z ciala do ciala, z serca do serca. Czesto nawet nie potrzeba slow. Czuje sie to calym soba. Cos sie w czlowieku budzi, cos co zapomnial i sobie przypomina. Nikt nie moze nikomu nic dac, moze mu tylko przypomniec to, co czlowiek juz wie, tylko zapomnial.

I to jest prawdziwy nauczyciel, ktory potrafi przypomniec kim jestes, a nie odsylac do jakis orinow.

Awatar użytkownika

dar66 pisze:
Jakoś nigdy nie chciałem zabłysnąć i świecić czymkolwiek dla kogokolwiek

Mi tego nie sprzedasz Mruga
Każdy człowiek ma EGO, a każde EGO chce świecić.

Jak mocno, jak często, samopas, czy pod kontrolą.
Różnice są, ale zasada nigdy się nie zmienia, taka konstytucja ludzkiej natury której częścią jest to EGO.

vindpust pisze:
Napisze historie z mojego zycia sprzed 20 lat, kiedy desperacko szukalam jakiegos mistrza, zeby pomogl wydobyc sie z tego cierpienia. Przyszla do mnie mistrzyni Hing Haj. Obiecywala klucz do natychmiasowego oswiecenia. I ja to polknelam. W swojej ksiazce pisala takie okrutnosci, ale ja w tym zacmieniu umyslowym w jakim wtedy bylam widzialam same pozytywy. Moj partner probowal otworzyc mi oczy, ale ja bylam zaslepiona. Gdy czytalam jej ksiazke to nagle poczulam jakby cos z tej ksiazki wskoczylo na mnie i tak jak nie wierzylam w boga tak prawie zakrzyknelam: bog jest i czulam jak cos sie ze mna stalo. Zadnego oswiecenia nie dostapilam (cale szczescie) pomimo praktyk i stosowania sie do jej wymogow.
Ale to jak z tej ksiazki cos we mnie wskoczylo to nadal pamietam. Tak dzialaja te rozne nauki, symbole. Wskakuje w czlowieka jakis pasozyt i zaczyna przez czlowieka zyc. Czlowiek staje sie jak opetany. Po kilku miesiacach udalo mi sie z tego jakos otrzasnac. I co dziwnego sie stalo. Co miesiac ta mistrzyni wysylala do wszystkich praktykujacych czasopismo. Gdy tylko tylko otrzezwialam czasopismo przestalo przychodzic.
Pozniej poprosilam mojego przyjaciela, zeby powyjmowal mi inicjacje, ktorej sie poddalam. Natychmiast zjawili sie jej wyslancy i probowali przeszkodzic. Moj przyjaciel musial niezle z nimi powalczyc i powtarzal, ze to jest moja wola. W koncu zwyciezyl i pogonil ich.

Zwykly czlowiek nie wie, ze cos takiego sie dzieje. Wpada w sidla. Pytanie w czyje sidla i jaki zamiar maja ci co zalozyli sidla.

Tak dzialaje te rozne ugrupowania. Przez czlowieka roznosza rozne nauki, ktore maja niby wyzwolic czlowieka, a to sa zwykle sidla.

Ja obejrzalam z ciekawosci 2 filmy z Popko. Na reszte szkoda mi czasu. Informacja plynie z umyslu do umyslu i ten kto slucha buduje sobie jeszcze swoje przekonania na temat tego co on powiedzial. I robi mu sie jeszcze wieksze pomieszanie umyslowe.

Prawdziwa wiedza jest wiedza ciala i jest przekazywana za pomoca czestotliwosci z ciala do ciala, z serca do serca. Czesto nawet nie potrzeba slow. Czuje sie to calym soba. Cos sie w czlowieku budzi, cos co zapomnial i sobie przypomina. Nikt nie moze nikomu nic dac, moze mu tylko przypomniec to, co czlowiek juz wie, tylko zapomnial.

I to jest prawdziwy nauczyciel, ktory potrafi przypomniec kim jestes, a nie odsylac do jakis orinow.

Dziękuje za napisanie czegoś od siebie. Zdaje się, że czytałem już coś podobnego na tym forum, możliwe że nawet przez tego samego autora, bo od paru miesięcy już się tutaj bawię :)
No niestety, sami nie jesteśmy w stanie zapoczątkować w sobie żadnych procesów, przynajmniej o niczym takim nie słyszałem. Pisanie że mamy takie moce mija się z celem - może i mamy, ale co z tego jak nikt nie potrafi z tego skorzystać?
Ogólnie cały niewidzialny świat jest dziwny i rodzi tylko dużo pytań. Mało kto rzeczowo podchodzi do powrócenia do tematu który zapoczątkowałem (rodzi chyba tylko wyśmianie heh), a co dopiero rozmawiać na jakieś grubsze tematy.. zresztą wszystko jest teraz zmanipulowane i nie wiadomo w co wierzyć..

Zobaczymy jak sytuacja z oriinem się rozwinie, co najwyżej można się go pozbyć. Nie wiadomo czy autor go sobie wymyślił na powodzenie swoich niecnych planów, czy faktycznie coś takiego funkcjonuje..
Z jednej strony chciałbym żeby było :muza: a jest :cooo?: :bezradny:

Awatar użytkownika

HuberT pisze:
zresztą wszystko jest teraz zmanipulowane i nie wiadomo w co wierzyć..

A musisz w coś wierzyć?
Zwykle jak człowiek przekonuje się, czy też odkrywa, że większość, prawie wszystko, w co wierzył jest kłamstwem - powstaje ogromna pustka, którą chce się czymś wypełnić. Rozpoczyna się więc poszukiwanie prawdy. Jako że jest zapotrzebowanie, to powstał produkt, czyli cały ten New Age, ezo-biznes.

Proponuję nikomu i w nic nie wierzyć. A swoją wiedzę, zrozumienie budować samemu, stopniowo. Najlepiej zacząć od sprawdzenia czegoś, co jest kluczowe do zrozumienia świata, a co można sprawdzić samemu, jeśli jest się dość inteligentnym i ma się otwarty umysł (otwarty nie znaczy, że łyka wszystko co napotka, tylko że nie jest zamknięty na nowe często niewiarygodne informacje). W ten sposób zaczynasz budować solidny fundament pod nowy światopogląd, który zastąpi stary, gdyż ten w pewnym momencie runął pod natłokiem nowych informacji.

HuberT pisze:
Ogólnie cały niewidzialny świat jest dziwny i rodzi tylko dużo pytań.

Dlatego warto zacząć od "widzialnego", bo te światy się przeplatają, a tak naprawdę to jest tylko jeden świat, jedna rzeczywistość.
Dla mnie takim czymś możliwym do sprawdzenia, przełomowym było WTC 11/09. Tragedia ta była namacalna, możliwa do zweryfikowania naukowego (że się tak wyrażę), prawa fizyki nie przestają działać jak wychodzisz z matrixa (jeśli skoczysz z przepaści, to się roztrzaskasz, nawet jak jesteś Dynamo ale nie masz ze sobą ekipy, technologii, itp.).

Na początku drogi nie jesteś w stanie zweryfikować, czy taki Z. Popko mówi prawdę, czy nie.
Ja długo miałem problem z Alexem Jonesem, po czyjej stronie on tak naprawdę gra. Niedawno jednak problem ów sam się rozwiązał, kiedy AJ poparł Donalda Trumpa w wyborach prezydenckich, pomagając mu je wygrać. Jako że mam stuprocentową pewność, że multimilioner, który zostaje jednym z dwóch głównych kandydatów na prezydenta USA, największego mocarstwa w [znanej] historii ludzkości - należy do satanistycznych kręgów rządzących światem wywołujących wojny, ludobójstwa, kryzysy ekonomiczne i większość nieszczęść trawiących ludzkość i niszczących tę planetę, to nie może on być taki, jak próbuje nam to przedstawić Alex Jones.

Co nie znaczy, że taki Alex Jones jest kompletnie bezużyteczny, bo może on pomóc (i często pomaga) wielu początkującym poszukiwaczom prawdy. Podobnie Eckhart Tolle i wielu innych.
Nawet Korwin Mikke może taką rolę spełnić, ale jak to było powiedziane kiedyś na tym forum - z Korwina się wyrasta. Podobnie z Alexa Jonesa, Eckharta Tolle'a, a możliwe że i Davida Icke'a. :o

Możesz zgłębiać nauki Zbigniewa Popko, jeśli czujesz że "rezonują" z Tobą, jak to się mówi, ale nie przyjmuj ich bezkrytycznie, nie bierz tego na wiarę, jak w słynnym cytacie Buddy: Nie wierzcie w jakiekolwiek przekazy tylko dlatego, że przez długi czas obowiązywały w wielu krajach...

Ja nie zajmuję się naukami Z. Popko, bo nie jestem w stanie ich zweryfikować w żaden sposób, sprawdzić czy miasto Orin rzeczywiście istnieje, czy nie jest wymysłem. A na wiarę nic nie przyjmuję, bo nie po to wyleczyłem się z religii chrześcijańskiej z tej całej martyrologii i bałwochwalstwa..., żeby zastąpić ją nową religią, systemem wierzeń.
Nawet jak rzeczywiście dla Z. Popko pomagają i przekazują mu wiedzę jakieś istoty albo istota, to skąd mam mieć pewność, że przyświeca im/jej szczytny cel, by pomagać ludziom? Po owocach ich poznacie, więc jak zauważę jakieś większe przebudzenie, wzrost świadomości, który zapowiada Z. Popko, to zmienię zdanie.

Przeczytałem nawet (w większości, bo nie dobrnąłem do końca) jedną z jego książek - "Duchy. Kosmiczne niewolnictwo człowieka." Parę godzin poświęciłem na materiały video, posłuchałem - także nie krytykuję czegoś, czego kompletnie nie znam. Po prostu ja tego nie kupuję z prozaicznego powodu - brak dowodów na prawdziwość jego tez oraz nie przemawia on do mnie.
No i tu na forum poznałem pewne informacje, które powiększyły moją nieufność (niestety nie wszystkie są ogólnie dostępne, za to są materiały Z. Popko - co mówi o tym forum, jak je zakwalifikował i jak określił użytkowników).

Cytuj:
Trudno jest pisać osobie, której celem jest wyprowadzenie ludzkości z niewoli, bo rzecz ta wydaje się nie tylko niemożliwa, ale rodzi podejrzenie, że osoba ukazująca taki kierunek swoich działań, porywa się z motyką na słońce albo że jest przepełniona pychą. I tego obrazu nie zmieni początkowo nawet podpowiedź, że jestem ledwie ogniwem w łańcuchu zmian i że ku temu działaniu jestem szkolony nie przez ludzi, ale przez Białych Braci w astralnym mieście Oriin, którym zawiaduje Ten, którego znacie z historii jako "Jezus". Mój wizerunek zmienia się dopiero w oczach tych, których prowadzę ścieżką wprost w mury tego miasta, gdzie już sami pobierają dalsze nauki, albo w oczach tych, których wyzwalam z niewoli ograniczeń (chorób, opętań, kodów itd.), korzystając w swych działaniach właśnie ze zdobytych umiejętności.

To jest text ze strony Popko.
Kim sa ci Biali Bracia?
I to miasto Oriin w astralnym swiecie?
Az strach sie bac.
Od kiedy to Jezus szlaja sie po astralnym swiecie?

Dla mnie to sciemy szyte grubymi nicmi.

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

ale na każdy banknot się zakładając by Ci wytłumaczył,że skoro taki "on" zszedł na ziemię to tym bardziej szuka zagubionych duszyczek w astralu,bo tak ma w astralnych genach.
I nie pogadasz,znajdzie milion przesłanek że ma ciągle rację,a kilka tysięcy to załapie jak udomowionego kleszcza

Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree

To jest miasto Oriin
Obrazek

Obrazek
więc to pewnie są jego mieszkańcy
Obrazek
to pewnie jest Jan
Obrazek
Cytuj:
Oczywiście w świecie Rzymskim, Jowisz był Panem nieba i wszystkiego poniżej, tak więc dla Yaszuy było by lepiej gdyby został nazwany Jowiszem. Przecież stwierdził że jest Synem Boga, więc został Jowiszem, który z kolei był synem najwyższego Boga Saturna.
Ale nie pasowało to "Ya" i stało się to niejasne dla większości imperium Rzymskiego, którego językiem był łaciński lub grecki. Tak więc ktoś wpadł na genialny pomysł mieszania zarówno "Ya" w w imieniu Judejczyka z tytułem Jowisza(Jupiter) który dał ci - "Yapiter! To było niedorzeczne ale nikolaici mieli poczucie że coś z tego mieszania "Ya" może wyjść. A potem uderzyli w Zeusa!. Zeus Był greckim odpowiednikiem Jowisza i zwykłe połączenie "Ya" z "Zeusem" da nam imię które tworzyło YaZeus, który przekształcił się w Yezeusa, a potem w Jezusa.

Ponownie, Iluminowani spoglądali z cienia i uśmiechali się na ten bezczelny akt lingwistyczny. Jezus, Lord Zeus, był czymś, z czym mogli pracować.

więc to też jest Jan
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
kim są Cherubini chyba nie trzeba mówić
Obrazek
HuberT pisze:
Chłop przynajmniej coś wnosi pozytywnego a wy jedziecie po nim jakby był jakimś złodziejem i oszustem

Zbigniew Popko pisze:
(...) i właśnie tutaj mamy do czynienia z takim który pracuje na stronie David Icke i właśnie tym się zajmuje rozpętuje nagonkę na kogoś po to żeby tam ileś osób wchodziło ponieważ już na prawdzie nie mogą nic zyskać robią po prostu kit po to żeby ludzie wchodzili i żeby on ta osoba w tym wypadku moderator systemowy czyli ta która ma z tego pieniądze mogła coś takiego zrobić natomiast osoby które to robią są najgorszego kalibru ludźmi także gdyby to było kapo obóz koncentracyjny to po prostu by was spalili od razu i mieliby przyjemność z tego

kto po kim jeździ?

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

To jest typek,który się lubi zabawiać i manipulować wierzeniami innych Ludzi
Manipulator od szpiku kości do pierwszego z brzegu zwoja mózgowego.
Każdego kota można obrócić dupką do głowy,prawda Zbysiu?
Skąd my to znamy? -acha nie sprawdzał tego bo dostęp ma zablokowany od pierwszego posta tu,czyli usta drze wskazując ciut za krótkim paluszkiem to co się wymknęlo i na siłę próbuje odrestaurować...

Jasnowidz,jak z koziej d.py trąbka
,
nawet te klocki w miarę fajnie wyglądają,fajna zabawa nie? :język:

I rzekł Pan:
Cytuj:
I weźcie spuście takiego manipulatora z uwięzi i zniewoli swych poddanych

I już nie wiem-kropkę dać czy amenem zakończyć?

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Cały sekret tkwi w symbolice( jak zawsze zresztą w tego typu strukturach) "bogów planetarnych" - czczonych w czasach pradawnych, poprzez Sumer, Egipt, ces. rzymskie i obecnie watykańskie(+reszta świata). Symbolika "boga ojca" -zeusa(orła),sześcianu i parę innych symboli którymi mistrz się posługuje do tego matki boskiej izydy, itd i mamy cały "święty zastęp" -z jezusem w roli głównej (sol/sun) [b] to jest wszystko widoczne ale nie dla stada półinteligentnych szympansów - z wartościowymi czasem "elementami składowymi" - ale zbyt głupich by sobie je uświadomić a tym bardziej użyć dla własnych potrzeb.

Zamiast po raz enty kurfa zadawać debilne pytania na forum czym rożni się gówno od czekolady i dajcie mi na to dowody, bo na yt taki czy inny "mistrz" powiedział że gówno to tylko taka odmiana czekolady i nas okłamywali a mistrz ma gówno(znaczy czekoladę) za darmo tylko musicie od serca ją wpierdalać...

Ile osób korzysta z tego co tu jest wartościowe - ułomni jesteście dkn ? Czytać nie umiecie- poskładać prostych elementów, suchych danych, w całość? Ile osob czytało ze zrozumieniem kult saturna, ile osób choć "liznęło" prace Maxwella, Tsariona. L.M. Howe, Barteya i wielu innych.

Jak to jest że tyle ludzi(pytanie retoryczne oczywiście) łyka gówno wiadrami a nie potrafi posmakować łyżeczki prawdy? Bo może tak ten gatunek ma zmysły pomieszane że gówno jak czekolada smakuje- po odpowiedniej sugestii- a prawda gorzka i nie do przełknięcia nawet w dawce jak na lekarstwo.

W moim zrozumieniu, to nie wszyscy nauczyciele sa zli, ale takich jest jak na lekarstwo.
Jakis maly procent ludzi rodzi sie z innymi stanami swiadomosci i oni latwiej moga miec wglad w to co niewidoczne. Cale reszta jest poddatna na pranie mozgu. I wmowic mozna wszystko, nawet ze gowno to czekolada. Ja wiem jak to sie zyje z takim totalnie wypranym mozgiem, ale tez wiem jak sie zyje, gdy oczyszcza sie z zaprogramowan.

Moj nauczyciel, Mikael, powiedzial, ze prawda jest zawsze straszna. Jak cos nie jest straszne to nie jest prawda.
Latwiej jest zrozumiec, dlaczego tak wielu ludzi krzyczy: chce dowiedziec sie prawdy, a tak naprawde nie chce wiedziec prawdy, tych strasznosci. Mysli, ze prawda to taka milutka prawdziunia. Jak sie nie ma odwagi spojrzec prawdzie w oczy, to nie zobaczy sie prawdy i to co pozostaje to dalej karmic sie klamstwami.

Na temat uzdrawiania pisze tak: "Duzo ludzi mysli, ze uzdrawianie duchowe to energia. Ale tak nie jest. Uzdrawianie to ruch. Symbole, ktorych uzywa sie w pewnych formach uzdrawiania, to zamarzniety ruch."
W symbolach jest zawarta energia, moc, moc jakiejs innej istoty, ktora inni wykorzystuja do wlasnych celow.

Prawdziwe uzdrawianie to otwarcie portalu. Tak ze zaden czlowiek nie moze nazywac sie uzdrowicielem, bo czlowiek jest tylko portalem. Uzdrawianie to otwarcie pewnego rodzaju tunelu i poprzez ten tunel moze sie przemieszczc wszystko, poniewaz odleglosc przestaje istniec. W jednej chwili coroba w kliencie moze znalezc sie w uzdrowicielu.
Pytanie jest: jakie portale, do jakis swiatow otwiera pan Popko? Astralnych? No to oczekujcie wyzdrowienia. Albo opetania.

Jeszcze jedno zdanie, ktore jest wazne, tak mysle:

"Nie ma zadnych niebezpiecznych energii albo sil, ktore sa bardziej niebezpieczne niz to, co jest wyparte w sobie."

To co jest wyparte staje sie demoniczne i te demony projektujemy sobie na zewnatrz.
A co sie stanie jak okaze sie, ze nie jestesmy takimi aniolkami za jakimi tak chcemy sie podawac?
Co sie stanie jak sie okaze, ze jestesmy sku..wielami w rownoleglych swiatach?
Nie chcesz byc skur.wielem to projektuj sobie na zewnatrz i mysl, ze to inni tacy sa, a ja to niewiniatko.

Awatar użytkownika

HuberT pisze:
Jakby ktoś miał coś do powiedzenia to napisałby, a nie krytycy bez pokrycia... Chłop przynajmniej coś wnosi pozytywnego a wy jedziecie po nim jakby był jakimś złodziejem i oszustem.

No bez przesady, ja uważam że mimo wszystko to postać pozytywna.
I nikt po nim nie jeździ co najwyżej po roli jaką odgrywa, z resztą sam do tego zachęcał - żeby go ocenić.
Tak więc ten temat to nasza skala, a wskaźnik myszki wahadełkiem jest :język:
Cytuj:
Ciekawe czy @Dar66 byłby taki odważny i nagrał film w jaki on kolorach widzi świat, może w końcu oświecenia bym doznał?

A po czorta ci to, katole szukają łaski pańskiej i i co ... bądż sobą to moje motto Mruga
Cytuj:
Zakładając że to co mówił Popko w swoich filmach było prawdą, znaki oriin na razie do testów wiszą na ścianach. Spokojnie.. czarnych rytuałów nie zamierzam odprawiać ;)

Tak mądra ryba obgryza przynętę, nie połykając haczyka, ja to ciągle postuluję :język:
Cytuj:
No niestety, sami nie jesteśmy w stanie zapoczątkować w sobie żadnych procesów, przynajmniej o niczym takim nie słyszałem.

A kto sprawił/zdecydował - "zapoczątkował" , że nie "siedzisz teraz" pod jakąś budką z piwem ?? Z.Popko
??

Cytuj:
Nie wiem jaka przeszłość łączy Rozbickiego i Popko

W którejś z ostatnich Teorii Chaosu był "wywiad" z Mikołajem.R Mruga
vindpust pisze:
To co jest wyparte staje sie demoniczne i te demony projektujemy sobie na zewnatrz.
A co sie stanie jak okaze sie, ze nie jestesmy takimi aniolkami za jakimi tak chcemy sie podawac?
Nie chcesz byc skur.wielem to projektuj sobie na zewnatrz i mysl, ze to inni tacy sa, a ja to niewiniatko.

A no właśnie, chcąc "wrócić do siebie" musimy się zjednoczyć ze wszystkim co jest, a to nie będzie ani proste ani przyjemne - tak se gdybam.

Co do tego ORIIN i "góry" Popko to z tym (jak niżej) mi się to kojarzy :język:
A prawda nas wyzwoli :język:
phpBB [video]

xpio pisze:
vindpust pisze:

A no właśnie, chcąc "wrócić do siebie" musimy się zjednoczyć ze wszystkim co jest, a to nie będzie ani proste ani przyjemne - tak se gdybam.

Dobrze gdybasz xpio.
A jak sie najpierw popracuje z oporem to jest duzo latwiejsze. Bo opor przed bycie skurczybykiem jest duzo gorszy od samego bycia skurczybykiem.

Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree

phpBB [video]

Jadę zmęczony z montażu na autostradzie dużym samochodem bagażowym.
Patrzę na ręce na kierownicę." Nie moje ręce". Czuję się samochodem,autostradą i dalej.
Nie ma " ja" ale widzę i słyszę.Jedzie się. Potem myśl " o..".I wracam do ciała i umysłu.Pstryk.

Dalej podobno odłączają się widzenie,słyszenie,czucie - Sutra Serca itd...ale nie w samochodzie bo to niebezpieczne.
Klucz stan " umysłu" - pusty aby nie stawiać " barier". Nie ma zła,nie ma dobra bo nie ma ego do oceniania czy złe czy dobre czy ego.( Plus zmęczenie przynajmniej tu ).

Samemu praktykować to co przynosi "znoszenie oddzielenia - ego".
Ego to nie żaden demon tylko schematy w głowie aby przeżyć kosztem czegoś-szum.Potrzebne ale nie często i nie zawsze.Nie ma co szukać "cudów" - orin itd.To jest bardziej "proste" i bezpośrednie.Skrótów nie ma.Im praktyka prostsza tym lepiej.Im Nauczyciel bardziej "nieobiecujący" tym lepiej.Plecy i kolana bolą na poduszce.Wszystko.

Żadnych cudów.

Pozdr.

p.s. głowa mnie nie bolała :)

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC [letni]