Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 16 lis 2019, 22:50

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 21 ] 
Autor Wiadomość
Intimate Secretary * 6th Degree
Awatar użytkownika

Zastanówcie się przez chwilę nad poniższym materiałem.
Ilu ludzi z naszego najbliższego otoczenia ma taki mindset jak przedstawiony poniżej ?

Obrazek

Ostatnio zmieniony 02 lis 2016, 12:03 przez ZORRO, łącznie zmieniany 1 raz
Dodanie brakującego obrazka

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 06 lut 2015, 14:00 
VIP Member
Awatar

No niewielu raczej ,wystarczy spojrzec na mojego avatara :twisted:

Awatar użytkownika

Oj czart...
czart pisze:
No niewielu raczej ,wystarczy spojrzec na mojego avatara :twisted:

W jakiej rzeczywistości ty żyjesz Smutny ....

Ostatnio widziałem nastolatki wracające ze szkoły mające czarne pomalowane kredkami tatuaże na twarzach i raczej niepewne spojrzenia po tym co je spotkało ,należy zapytać gdzie są kuzwa ich rodzice? :evil:
Tępaków i oportunistów nie brakuje wśród nich ,ale co dalej? Quo vadis ,Domine?

Awatar użytkownika

@czart
Albo nie znasz angielskiego, albo nie potrafisz czytać ze zrozumieniem.
Wygląda na to, że skupiłeś się jedynie na obrazku, a treść zupełnie pominąłeś.
Chodziło mi o mindset ludzi.

Wychodząc na przeciw, zamieszczam tłumaczenie tekstu zawartego slajdzie.

Cytuj:
Czy kiedykolwiek myśleliście w następujący sposób:
1. Ja i tylko moje potrzeby są najważniejsze, nawet kosztem innych. Moje egzystencja i moje przetrwanie są najważniejszymi rzeczami. Inni oraz ich cierpienie nie ma dla mnie znaczenia chyba, że dotyczy mnie w bezpośredni sposób. Współczucie dla innych jest wyrazem słabości.

Powyższy punkt jest jednym z filarów/twierdzeń Satanizmu, przedstawionego przez byłego satanistycznego kapłana Marka Passio. Dogmaty te są rozpowszechniane w pokrętny sposób a następnie akceptowane podświadomie przez masy jako: materializm, korporacjonizm i narcyzm. Utrzymwane są głównie przez "kolektywistyczne myślenie" - indoktrynację społeczną na wszystkich poziomach: media, edukacja, rozrywka.

Czy jesteśmy świadomi, że nasze wierzenia oraz działania mają charakter satanistyczny ?
Zaakceptowaliśmy bezkrytycznie ich agendę !

Pzdr,
LeUrc78

Znam na tyle angielski aby skapować ,że "mindset" to sposób myślenia i opisałem w jakim otoczeniu żyję -te panienki wracające z jakiegoś szkolnego halloween ,mało kto zwrócił na to uwagę i Ty też ! Owszem masz rację co do Marka Passio -to taki mały :goebells" wygłaszający tylko półprawdy! Pełno takich w NTv ,radiu maryja ,tvn ,superstacji itd. Ale czy zwyczajnie nie wystarczy uczyć młodych aby ignorowali tego typu rzeczy to same wymrą nie znajdując pożywki?
o to mi chodziło ,może to za mało i komuś trzeba będzie przypieprzyć zanim ten świat zdechnie ,niestety przykro mi ,ale pokazywanie tego typu obrazków już nudzi na tym forum i dlatego trochę ironicznie podszedłem do tego!
w moim świecie jest mało ludzi w najbliższym otoczeniu ,którzy by chcieli zrozumieć te sprawy ,zdecydowanie za mało i niewiele mogę zrobić,paru sie budzi ,ale do zdecydowanych kroków to im daleko!
p.s
następnym razem to dając takiego posta trzeba trochę napisać od siebie bez niedomówień ,czego sie oczekuje :twisted:

Fellow Craft * 2nd Degree
Fellow Craft * 2nd Degree
Awatar użytkownika

Ne rozumiem co jest w tym zlego? dzisiejszy swiat jest taki, ze po prostu trzeba w niektorych sytuacjach tak sie zachowac, bo przeciez nie dasz rywalowi wygryzc sobie awansu, albo podam inny, rozrywkowy przykład:

Oblężenie Biedronki. Kilkutysięczny tłum walczył o telewizory!
phpBB [video]

Pokaż Uwagi moderatora

widzimy tutaj tabun zapatrzonych w promocje ludzi, ktorzy z wielka niechecia dadza komus zakupic telewizor. mysle, ze mozna to podpiac pod ten obrazek.

Jakby nie bylo to u nastolatkow takie zachowanie rowniez byloby na miejscu. kosmetyki, nowe ubrania, oceny, milosc, wy w mlodosci nie rywalizowaliscie z nikim tak bardzo, ze zdobywaliscie cos kosztem innych, nie patrzac na ich uczucia?

Osobiscie dosc czesto tak mysle i nie uwazam tego za cos zlego, dla mnie to naturalne, wiec rozumiem takich ludzi.

Awatar użytkownika

pozajmowane pisze:
Osobiscie dosc czesto tak mysle i nie uwazam tego za cos zlego, dla mnie to naturalne, wiec rozumiem takich ludzi.

Czyli masz satanistyczny mindset. :dobani:

-- 07 lut 2015, 22:15 --

czart pisze:
Owszem masz rację co do Marka Passio -to taki mały :goebells" wygłaszający tylko półprawdy!
:twisted:

Akurat tu jesteś w błędzie. Nie określiłem Marka Passio w ten sposób. A dlaczego ty tak uważasz ?

czart pisze:
następnym razem to dając takiego posta trzeba trochę napisać od siebie bez niedomówień ,czego sie oczekuje :twisted:

Moment... Czy to nie jest wystarczająca informacja ?
Cytuj:
Zastanówcie się przez chwilę nad poniższym materiałem.
Ilu ludzi z naszego najbliższego otoczenia ma taki mindset jak przedstawiony poniżej.

Odnoszę wrażenie, że człowiek traci energię pisząc na forach i próbując przekazać informacje.
Efekt jest taki, jak rzucanie grochem o ścianę.

Pzdr,
LeUrc78

@leurc78
Po co napisałeś tego posta?
No dobra to jak odpiszę ,że moja była teściowa ma taki "mindset" i ma niestety od dawna :evil: ,a ja jestem "reptiliano-żydo"-żercą to co ma z tego wyniknąć? jakie wnioski do działania mają wysnuć czytający ten temat?Słabo kojarzysz niestety!
Mark Passio ,Macierewicz ,Dakowski ,Goebells,Michalkiewicz ten same archetypy wygłaszające tylko półprawdy !Prawdą przyciągają uwagę publiki ,ale konkluzją zwracają ją na "właściwe" tory!
mogę przytoczyć wiele dowodów ,ale po co ?Jakie są to ścieżki to każdy ogarnięty człowiek zobaczy i porówna
nawet oglądając ich wypowiedzi w necie!

Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Awatar użytkownika

fajny ten filmik z Biedronki - to Zielona Wyspa obiecana przez Tuska tak wygląda teraz.
Donald już z niej uciekł na emeryturę unijną i ludzi zrobił w biedronkę.
jak się to ogląda to czasy PRLu się przypominają ,identyko.
Niestety będzie gorzej niż za PRlu dzięki m.in. takiemu Tuskowi i jego bandzie.

Temat jak najbardziej warty dyskusji tylko nie ma powaznego podejscia bo autor len.
leurc78 wysil sie troche bardziej.

A stad plyna wzorce? Slyszeliscie wyklad Johna Todda, ktory opowiada o tym jak sie "programuje podprogowo" muzyke przed wydaniem plyty?

A te wzorce to nie to?

Obrazek
Obrazek

Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

leurc78 pisze:

Obrazek

Po prostu weź kolejne piwo, wyłącz światła, odgrzej pakowaną kolację i oglądaj na płaskim ekranie kolor i ruch uległej prostoty. Twoi rodzice nie mogli obmyślić ci numeru, więc nadali ci imię. Ale Państwo przypisało ci numer dla twojej żałosności i będziesz pracował dopóki, dopóty nie padniesz.

Ostatnio zmieniony 02 lis 2016, 12:04 przez ZORRO, łącznie zmieniany 1 raz
Dodanie brakującego obrazka

Awatar użytkownika

I tutaj moi drodzy muszę wkroczyć do akcji w celu wyjaśnienie kilku ważnych kwesti..

Kiedy poruszany jest temat satanizmu i pojawia się osoba Marka Passio to nie chodzi tu o odmianę satanizmu "podwórkowego".
Satanizmu, który przez większość społeczeństwa jest niestety kojarzony z fanami muzyki metalowej obwieszonych pentagramami
oraz odwróconymi krzyżami. Mówimy tu o odmianie współczesnego satanizmu, ideologii stworzonej przez Antona La Vey'a.
I tutaj też niestety należy się łyżka dziegciu, gdyż to, co oficjalnie głosi np. Wikipedia odnośnie tej ideologii, mija się
niestety z prawdą.

Proponuję zapoznać się najpierw z tym postem: http://davidicke.pl/forum/viewtopic.php?f=6&t=13000

Ja natomiast w miarę możliwości postaram się w przysłości przetłumaczyć artykuł, który zainicjował ten wątek.

Pozdrawiam,
ZORRO

Pokaż Uwagi moderatora

Nawet ostatnia łajza na tym forum zorientuje się ,że zorro i niktu to tacy płatni klakierzy od wycinanek i wklejanek :dope: ,coś jeszcze ?
Taki Niktu mógł wklejić tylko jedno zdjecie ,a wkleił tego gówna pełno!
Sam słuchałem takich zespołów jak King Diamond i nie robie z tego problemu ,nadal je słucham i trzymam dla siebie ,
a tu jest co pisze wikipedia o :
http://pl.wikipedia.org/wiki/Aleister_Crowley

Awatar użytkownika

Witam,

Zgodnie z obietnicą zamieszczam tłumaczenie całego artykułu, który zapoczątkowałem ten wątek na forum.
Autorem jest Justin Deschamps współtwórca blogu Stilness In The Storm http://sitsshow.blogspot.com/

W celu uniknięcia makaronizmów zamieszczam oto mini słowniczek, w którym użyłem takich oto polskich odpowiedników:
Ciemni Okultyści - Dark Occultist,
Koteria - Cabal,
Kremacja Troski - Cremation of Care,
Utajony/a/e – Occulted,
Kościół Szatana – Church of Satan

Cytuj:
Czy jesteś satanistą? Mógłbyś być nawet nie wiedząc o tym | Zapytaj byłego satanistę - Katy Perry Rytuał Super Bowl

Artykuł ten dotyczy wywiadu jaki przeprowadził Freeman Fly [przyp. tłum.] z byłym kapłanem Kościoła Szatana Markiem Passio na temat w jaki sposób Satanizm (postrzegany przez niedoinformowanych i zdezorientowanych ludzi jako kult "diabła") jest jeszcze bardziej podstępny niż nam mogło by się wydawać.

Zamiast małych zgromadzeń, działań osób indywidualnych (zwykle myślimy o satanistach jak o niezrównoważonych psychicznie nastolatkach lub psychopatach), Passio opisuję Satanizm jako mechanizm rekrutacyjny dla czarnej agendy. Prawnicy, lekarze oraz pozostałe persony z "elity społecznej" wysokiego szczebla były obecne podczas jego okresu kapłaństwa. Osoby te wyjawiły mu, że ich wysiłki na globalną skalę operują w jednolity i spójny sposób od tysięcy lat pod przykrywką Chrześcijaństwa, Islamu, Judaizmu i prawie każdej instytucji związanej z nauką, prawem, rządem.

Satanizm nie jest do końca tym, co oficjalnie oferuje i opisuje w swoich publikacjach Kościoła Szatana . W zasadzie jest to organizacja, której jednym z elementów jest zorganizowana przestępczość, co pasuje do profilu opisanego przez Gordona Duffa w swojej pracy na OCC (Organized Crime Cabal); powszechnie są znani jako "illuminaci".

Cele utajonego Satanizmu

Ich cel jest prosty: rozpowszechnić ideologię satanistyczną na masową skalę powodując tendencje rozpadu oraz zniszczenia; strategia dziel i rządź; Ludzie spędzają większość swojego życia próbując walczyć o swoje egocentryczne pragnienia, niszcząc przy tym siebie oraz społeczności, "wymagające autorytety" na wszystkich poziomach drabiny społecznej po to, by mieć po kontrolą masy ignorantów.

Koteria lub Ciemni Okultyści plasują się w pozycji władzy, aby być tą siłą kontrolującą wprowadzającą "porządek do chaosu".

Utajony Satanizm jest czymś więcej niż filozofią, jest to zestaw przekonań oraz idei, wciśniętych masom w różnych przebraniach; prawie wszystkie z nich są akceptowane podświadomie. Materializm, korporacjonizm, narcyzm, ateizm oraz prawie wszystkie światowe religie (tak, jak są praktykowane) mogą zostać scharakteryzowane jako satanistyczne w omawianym kontekście. (przeczytaj ten artykuł z wikipedii odnośnie satanizmu http://pl.wikipedia.org/wiki/Satanizm aby mieć porównanie pomiędzy oficjalną wersją a wersją Utajoną omawianą przez Passio).

Szokującym wyznaniem Passio, potwierdzonym przez niego podczas wiarygodnych eksperymentów socjologicznych, jest to, że Świat w dużej mierze ma stan świadomości, którą można nazwać satanistyczną.
Ujmując to prościej, ludzkości jest indoktrynowana ideologia satanistyczną, która nie jest nawet przez nią rozpoznawana z powodu fałszywego wizerunku Satanizmu promowanego przez media. Myślimy, że Satanizm polega na oddawaniu czci "diabłu" (chodzi o chrześcijański wizerunek diabła - przyp. tłum.) oraz składaniu ofiar ze zwierząt przez "wyrzutków", co nie jest ze sobą powiązane w żaden sposób, ale tak na prawdę problem dotyczy zupełnie czegoś innego.

Wśród definicji Satanizmu zaprezentowanych przez Marka, mamy oto następujące założenia (zostały zanotowane podczas trwania audycji):

1. Narcyzm: Ja i tylko moje potrzeby są najważniejsze, nawet kosztem innych. Moje przetrwanie jest najważniejszą rzeczą. Nikt inny ani jego osobiste cierpienie nie ma dla mnie znaczenia chyba, że dotyczy to mnie bezpośrednio. Współczucie dla innych jest słabością. (Narcystyczne zaburzenie osobowości polega na tym, że osoba ma zniekształcony wizerunek samego siebie, niestabilne i intensywne emocje, jest zbyt pochłonięta próżnością, żądzą prestiżu, władzy i adekwatności osobistej, pozbawiona jest empatii i ma przesadne poczucie wyższości; wszystko to ma na celu równoważenie niskiego poczucia własnej osoby. Zaburzenie to jest blisko powiązane egocentryzmem, który charakteryzuje się tym, że osoby widzą siebie, swojej interesy oraz opinie jako jedynie liczące się.

2. Moralny relatywizm: Nie ma takiego czegoś jak prawda, Ja decyduję o tym, co jest dobre i złe. Jeżeli tylko coś może ujść mi płazem, wtedy jest to "dobre" i powinienem skorzystać z sytuacji; złym jest to, że zostanę przyłapany. Pogląd, że nie istnieje coś takiego jak obiektywna moralność ani prawda. To jest solipsyzm, wiara w to, że nie ma prawdy ponieważ nie możemy tego poznać z absolutną pewnością; pogląd lub teoria, że jedynie jestem pewny istnienia ja/ego. Idąc dalej, "liczy się tylko to, w co wierzę i jeśli w coś nie wierzę, to nie istnieje." Doktryna "Ignoruj zło, a ono zniknie w magiczny sposób".

3. Socjalny Darwinizm: Skupiam się głównie na swoim przetrwaniu oraz osobistych potrzebach; jeżeli trzeba to i za wszelką cenę. Liczy się dla mnie tylko, że wykonuję swoją pracę i zrobię wszystko, aby tylko przetrwać. Jeżeli ktoś inny nie może działać w podobny sposób oznacza to, że jest słaby i dostał to, na co zasłużył.

4. Eugenika: Ja decyduję o tym, kto ma prawo żyć, wartość drugiej osoby jest postrzegana jedynie z punktu przydatności dla mnie. Jeżeli nie jesteś ze mną, to jesteś przeciwko mnie. Ja jestem lepszy, ty jesteś gorszy. Celem jest dokonanie selekcji w populacji, utrzymanie jej na "poziomie używalności". W przeszłości dokonywano tego w bardziej bezpośredni sposób (Holokaust) - obecnie eugenika rozwija się w sposób epieugenetyczny. Ludzie poprzez swoje poglądy oraz działania spożywają żywność, która ich zabija oraz mordują się wzajemnie w niepotrzebnych konfliktach.

Inne punkty

"Ludzie są tylko zwierzętami, współczucie oraz empatia są tylko wymysłem człowieka, tylko silny ma rację."
Nie ma Boga, siły sprawczej we Wszechświecie; tylko entropia - Naukowy ateizm ma satanistyczne zabarwienie w tym kontekście.

Czy jesteś Satanistą?

To pytanie tak bardzo nas obraża, że w zasadzie nigdy uczciwie go sobie nie zadajemy. Pozwólcie, iż opowiem trochę o sobie.

Jako nasto i dwudziestolatek byłem silnie uzależniony od narkotyków. Okradałem regularnie moją rodzinę, przyjaciół oraz sklepy, aby zdobywać środki niezbędne do podtrzymywania mojego nałogu. Robiąc wszystko co mogłem, aby zażegnać głód narkotykowy, zawsze miałem wyrzuty sumienia. Ostatecznie udało mi się wyjść za nałogu. Wyleczyłem prawdziwe źródło uzależnienia w sobie i nawet gdybym teraz miał dostęp do heroiny, zażywanie jej nie miało by dla mnie żadnego sensu. Problem polega na tym, że pomimo bycia świadomym szkodliwości swojego postępowania, usprawiedliwiałem siebie i stąd też postępowałem jak Satanista.

Wszystkie moje usprawiedliwienia oraz racjonalne uzasadnienia nie zmienią mojego satanistycznego zachowania, ponieważ ostatecznie moje działania były w harmonii z agendą Ciemnych Okultystów. Każdy, kto postępuje w ten sposób jest praktycznie Agentem Koterii. Używając tego określenia z łatwością możemy stwierdzić, iż prawie każdy we współczesnym świecie realizuje nieświadomie plany Koterii. Zdaję sobie sprawę z tego, że to stwierdzenie stawia rzeczy w zupełnie innym świetle niż dotychczas zdawało nam się sądzić, aczkolwiek może być budujące kiedy uświadomimy sobie, iż poprzez nasze osobiste działanie możemy dokonać zmian.

Dlaczego to jest takie ważne?

Kiedy zdamy sobie sprawę z tego, że nasz pogląd na świat, poglądy oraz ideały zostały nam zaszczepione na poziomie podświadomym, możemy zacząć pracę na poziomie świadomym w celu odzyskania naszego życia. Głównym powodem, dla którego ludzie są amoralni i przyjmują postawę bierności w swoim życiu, jest zaniżona samoocena, która rozwinęła się we wczesnym dzieciństwie oraz była następnie podtrzymywana przez wiele ukrytych systemów poglądów promowanych przez współczesny świat. Świadomość tego połączona z silną wolą, aby odkryć na nowo kim naprawdę jesteśmy i cofnąć lata nieświadomego programowania, pozwoli powoli nas wyleczyć. W końcu nie tylko zaczniemy czuć się lepiej, ale zaczniemy zdawać sobie sprawie, że tylko dzięki naszej osobistej pracy w zdobywaniu prawdziwej wiedzy i działaniu w oparciu o nią, będziemy w stanie cofnąć okropności tego świata.

Ludzkość została uwarunkowana do tego, aby być ciemną i materialistyczną oraz skazaną na samozniszczenie, chyba, że w końcu spojrzymy w lustro i zdamy sobie sprawę z tego, iż to nasze zbiorowe działania oraz przekonania utrzymują obecny stan rzeczy. Ostatecznie możemy przyznać, że tylko my możemy coś z tym zrobić. Autorytety biorące udział w ceremoniach Palenia Troski nie mogą "nas zbawić" - ślepa wiara w autorytety jest źródłem problemu. Musimy stać się swoimi osobistymi guru i odkryć na nowo kim na prawdę jesteśmy, co w rezultacie cofnie lata programowania satanistycznego i doda nam odwagi, aby postępować moralnie w przyszłości.

Justin

© Tłumaczenie ZORRO

Źródło: http://sitsshow.blogspot.com/2015/02/ar ... -dont.html

Awatar użytkownika

Ten cały świat zbudowany jest na zlepku kłamstwa i ludzkiej demoralizacji nie ma nic bardziej odrażającego jak ludzka zgnilizna wnikającą w relacje międzyludzkie…
Człowiek nie tylko jest wirusem ziemi, ale toksycznym odpadem, który niszczy nie tylko samego siebie, ale również swoje otoczenie.

Ja nawet nie zastanawiam się przez chwile, lecz nieustannie. Kluczową sprawą jest ustalenie kim się jest i po co, w jakim celu, dlaczego?
Trzeba też dokonywać wyborów, po której się jest stronie.
https://www.youtube.com/watch?v=wTjLZwpmufw
Nadzieja umiera ostatnia.

Patrząc na ogólnoświatowe opętanie przez "szatana" coraz większej liczby ludności zacząłem się bać. Opętała mnie panika, że nic już Nas nie czeka oprócz totalnego unicestwienia i przemocy oraz wielu innych czarnych scenariuszy (kwestia czarnej wyobraźni). Następnie strach przeszedł i nadeszło zdziwienie. Zdziwienie, że ludzie są głupi (przepraszam za ogólnik, powiedzmy że kieruje to do tych głupich). Tak głupi, że z satanizmu, zła itp itd zrobiła się moda. :twisted: Wyluzowane chłopaki noszą tandetne trójkąty na koszulkach z NEW YORKERA, baphomety srety, udają żydów, zapuszczają brody i są bardzo źli... oj bardzo źli. Rola tutaj duża internetu, który pomógł uświadomić ludzi apropo illuminati, żydostwa, satanizmu oraz połączenia tych trzech lub więcej pojęć. Następnie rozpoczął się proces udawania, naśladowania... (JESTEM MASONEM> ŻYDEM > ILLUMINATEM) Też mi coś, przepraszam jak można służyć komuś kto wierzchołek gówna nazwał piramidą, posadził się na jej szczycie, wziął kalkulator i jak padem steruje nim stado baranów. Tak oto w ten sposób moje zdziwienie przeradza się w niedowierzanie i zaraz szybko wszystko kieruje się ku świadomości.

PIENIĄDZ - jeden ze środków zablokowany przez "szatana" aby nie spełniał swojej pierwotnej roli: ŚRODKA. Teraz jest to CEL

SERCE - organ całkowicie i skrupulatnie blokowany przez "szatana" w celu ochłodzenia i zobojętnienia w sobie empatii i miłości

SUMIENIE - "szatan" załatwił sobie super gumkę do ścierania śladów sumienia i zaczął rozprowadzać ją wśród ludzkości.

Wybaczcie, że nie wypiszę większej ilości blokad. Jestem zmęczony tym tematem i nie ma raczej już w tym temacie nowicjuszy także kto ma mnie zrozumieć zrozumie. Przejdę od razu do sedna. DEFINICJA SZATANA (grzmot)

Szatan - Pierwsza strona medalu: Zbiór pokus blokujących ludzkie odczucia, empatię, inteligencję, myślenie, zdolność reakcji i naturalnych odruchów. Karmi się zwierzęcym seksem, przemocą, patologią, chaosem, biedą, cierpieniem, zatraceniem wartości, totalnym podziałem, bezsensem, upadkiem, alkoholizmem, narkomanią, tępactwem i wszystkimi innymi odchodami życia materialnego jakie tylko można sobie wyobrazić.
Druga strona medalu: Twór wykorzystywany przez osoby mające zaniżony system wartości muszących podnosić swoje ego władzą. Jest narzędziem bezwzględnym do pobudzania w materialnych strukturach ludzi systemu nagradzania siebie i swojego egoizmu co prowadzi na dłuższą metę do zgaszenia ducha i służeniu materialnym potrzebom świata "3D" lub "4D" (nie wiem co teraz jest w modzie oświeconych).

Ot cała definicja. Podkreślę iż celowo napisałem o zgaszeniu ducha ponieważ unicestwić się go nie da. Wspominałem o kupie gówna nazwanej piramidą. Jak można odchodami zniszczyć kwiat? (bóg). Ta śmieszna piramida jest nawozem dla kwiatów i jest to kwestia czasu jak obrośnie pięknymi kolorami i zapachem. Także nie ma czego się bać i dawać się zastraszać. Jest dobrze i tego się trzymajmy, a ci którzy teraz giną przez te gówno dostaną o wiele więcej niż DOLARY. Kochajmy tych którzy cierpią przez ISRUMINATÓW. Te zakompleksione padalce mordują dzieci dla pompowania żądzy władzy i pieniądza. Definicja szatana.

Przepraszam jeżeli uraziłem jakiegoś satanistę. Weź chłopie lub dziewczyno zmyj z siebie maskę złego lucka bo jego nie ma. Zrobili cię w konia, a ty służysz temu co właśnie miliardy ludzi spuszczają teraz w toaletach. Umyj się i zacznij myśleć ponieważ być może po drugiej stronie historia może się dopiero zacząć lecz to jest tajemnica której nawet najbliższy zmarły ci nie powie.

Jest to moja definicja i zgadzać się z tym każdy nie musi, lecz mam na celu w swoim życiu przestać demonizować kulawego anioła, któremu osmoliły się skrzydła i wpadł w kompleksy. Wiem, ma armię. No jeszcze ma. Do momentu w którym procent strachu jest większością.

Pozdrawiam i sory lucek ale już mnie wkurwiasz! :)

EDIT:

Zapomniałem! Jeszcze jedna kwestia. Dotyczy naszych Polskich "gwiazd" szołbyznesu. Mam nadzieję, że choć jedna na anonimie wpada na te forum poczytać instrukcję jak udawać illuminata! Ha! Skończcie waść. To co się wyprawia w telewizji przechodzi ludzkie pojęcie zalesiona od żydów , którzy szczycą się, że nimi są. To tak jakby w Afrycę podniecać się sobą, że jest się czarnym. Proponuję wrócić na ziemię bo jak te stworki z wierzchołka kupy wystrzelą rakietę w waszą stację telewizyjną i będziecie w środku to zabraknie czasu na rachunek sumienia. Także smacznego plastiku sztuczny lecz śmierdzący klasyczną padliną schyłku szołbiznesu. Dziennikarstwo nie istnieje w nurcie głównym więc niestety ale nawet wiodące FAKTY to raczej zachodni SITCOM? PZDR.

Entered Apprentice * 1st Degree
Entered Apprentice * 1st Degree

Dobrze napisane HertZ!!!!Dzieki!!!Pozdrawiam

Przeniesiono mój post do tego tematu i słusznie bo widzę uderzające podobieństwo hipotez poza moim ograniczeniem stylistycznym i ogólnym nieładem i składem, ale nie o tym....

Kontynuując myśl o cechach składających się na praktykowaniu satanizmu stwierdzam, że ludzkość waha się mniej lub więcej pomiędzy służeniu 'szatanowi', a Bogu (celowo Bóg jest u mnie z dużej litery a 'szatan' z małej z braku szacunku do tego gówna bez wyrzutów>>> dalej) oczywiście z większym procentem przy jednym lub drugim biegunie. Chyba logiczne innego wyjścia nie ma, jest mnóstwo decyzji na drodze życia i prędzej czy później oderwiemy kawałek sumienia na cześć 'szatanowi'.
Są jednak skrajni fanatycy jednej i drugiej strony.

Szary obywatel skłamie, okradnie, obrazi, pobije.... tak jest to dla 'szatana' przekąska. Skrajny satanista skłamie, okradnie, zmiesza z błotem, storturuje, zgwałci niemowlę, wypije jego krew, zabije miliony rozwijających się embrionów , aby potem umieścić je w żywności szarego obywatela, który staje się zaocznie kanibalem. Miodzio.

Szary obywatel kocha, współczuje, coś poświęci, zrobi dobry uczynek, nie skrzywdzi. Skrajny sługa bogu <pauza> z racji mojej pracy co drugi dzień spotykam siostrę z zakonu kapucynek i widzę w niej skrajnego sługę bogu <play> oddaje się w ręce zakonu by dożywotnio w celibacie z wszelkim poświęceniem dla całego istnienia służyć Panu Bogu z nadzieją iż ta druga strona, ta objęta tajemnicą była swoistym odkupieniem dla sługi Bożego <pauza> szkoda tylko, że te instytucje służą szatanowi, siostry są traktowane jak bydło, gwałcone przez pijanych klechów i muszą cierpieć za tych co wahają się pomiędzy biegunami <play>

Nieustanna walka myśli i sumienia każdego istnienia jest małym tchnieniem tego tajfunu jakim jest odwieczna walka dobra ze złem, szczodrości z chciwością, wierności ze zdradą i w końcu Boga z szatanem. Najchętniej oddzieliłbym parę kwestii które zostały spakowane i tępo uproszczone.

Bóg - bezgraniczny stwórca, no po prostu wyobraź sobie wszystko co było jest będzie oraz to czego nie ma i nigdy nie będzie, ciężko wiem, ale Bóg raczej tam jest i dla niego to banał.

szatan - wiadomo zlepek blokad , ograniczenie do bycia mięsem z oczami (definicja szatana w/w)

Dobro - to co daje procent ku biegunowi Bożemu

Zło - Coś gryzie ci sumienie? Wykonałeś ruch dla zła wykorzystałeś kartę z talii definicji szatana. Nie gryzie Cię sumienie nigdy? Narzucam Ci coś? Zastanów się czy mięso którym się stałeś ma szanse na przyjęcie duszy, która zostawiła taki smród.

Oczywiście przepraszam jeżeli ktoś poczuł się urażony , dobre maniery przede wszystkim .. Brzydzę się skrajnym satanizmem lecz niestety korzystam z ich kart zarazem szanując jedynie Boga, którego nieraz przeklinałem i wierzę, że skrajni słudzy Boga zajmą stanowisko tych drugich, a ludzie pośredni korzystając z kart skrajnych padalców.... wykończą ich własnym fanatyzmem. I wtedy mam nadzieje na dłuższy czas ludzie będą bardziej czujni zanim pasoży*y po raz kolejny w historii zatoczą koło jak sępy i dorwą się do opuszczonej padliny.

Wielu kwestii nie przekazałem, zapomniałem, lecz forum stoi na serwerze raczej stabilnym więc w miarę możliwości się to i owo wytłucze i doszlifuje.

Wniosek taki iż tok myślenia zależy od tego co pod progiem jest nam wciskane, a ryba psuje się od głowy. Naszej rybce w głowie siedzi pieprzony zmutowany tasiemiec tak uzbrojony, że jakby patrząc na to wszystko symbolicznym okiem trzeba zabić rybkę żeby i to gówno zginęło. Dlatego nie wiem jak my to przeżyjemy.

Sorki za moje filozofie inaczej nie umiem.

Dobranoc

Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

leurc78 pisze:
czart pisze:
Owszem masz rację co do Marka Passio -to taki mały :goebells" wygłaszający tylko półprawdy!
:twisted:

Akurat tu jesteś w błędzie. Nie określiłem Marka Passio w ten sposób. A dlaczego ty tak uważasz ?

Podłączam się pod pytanie - dlaczego tak uważasz?

czart pisze:
Mark Passio ,Macierewicz ,Dakowski ,Goebells,Michalkiewicz ten same archetypy wygłaszające tylko półprawdy !Prawdą przyciągają uwagę publiki ,ale konkluzją zwracają ją na "właściwe" tory!

Mocne oskarżenie w stosunku do Marka Passio. By wrzucać go do jednej beczki z takimi ewenementami (o Dakowskim się nie wypowiadam, bo za mało wiem po prostu)?

czart pisze:
mogę przytoczyć wiele dowodów ,ale po co ?

Sądzę, że przydały by się jakieś dowody, że Mark Passio jest jakimś agentem i dezinformatorem, jak przynajmniej co poniektórzy z pozostałych wymienionych z nim w jednym rzędzie. Jakbyś mógł podać jakieś argumenty podpierające takie ostre zarzuty, to byłbym wdzięczny, bo ja się niczego takiego nie dopatrzyłem. Dlatego mnie to ciekawi, bo nie wiem czy ja jestem ślepy, czy ty niesprawiedliwie oceniasz Passio.

Ostatnio zmieniony 02 lis 2016, 12:10 przez ZORRO, łącznie zmieniany 1 raz
Aktualizacja związana z dodaniem obrazka

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 21 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]