Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 18 gru 2017, 17:44

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
Administrator
Administrator

Dla przypomnienia: To forum zajmuje się min. teoriami spiskowymi krytyką i manipulacją nie będą tolerowane wszelkie formy JAKIEJKOLWIEK działalności EWANGELIZACYJNEJ. Od tej pory każdy taki post będzie traktowany jako SPAM i usuwany. Zostawcie swoje wyznanie w domu dla siebie, jak macie zamiar kogoś nawracać to od tego są inne fora na których możecie się udzielać. Od tego macie swoje oazy i zbory. Uszanujcie bezwyznaniowość tego forum. Każda osoba wrzucająca teksty tego typu która nie będzie reagować na ostrzeżenia zostanie usunięta z forum. Forum nie będzie promować tylko chrześcijańskich subkultur czy wartości. Jakiekolwiek ataki na osoby bezwyznaniowe i krytykujące religię nie będą tolerowane.

Cytuj:
Komentarz Naczelnego FiM
Dużo mówi się o fali antyklerykalizmu, która rzekomo obecnie zalewa Polskę. Faktycznie, byliśmy świadkami kilku ciekawych wystąpień posła Palikota czy kręcenia nosem przez rzecznika rządu; także niektóre media obudziły się i nieco sobie pofolgowały, tusząc, że coś na tym ugrają. Te ostatnie przypominają mi trochę graczy giełdowych, którzy idąc za trendem, kupują akcje, kiedy te idą w górę. Tymczasem dla wytrawnych spekulantów jest to sygnał, że trzeba przygotować się na ich sprzedaż.

Podobnie może być i teraz, bo ludzi Kościoła mało co tak rajcuje jak myśl, że Kościół może być prześladowany. Nie bez powodu. Każde prześladowanie wychodzi klerowi na dobre, gdyż wpisuje się w prześladowania chrześcijan w pierwszych wiekach i potwierdza cierpiętniczy charakter domniemanego założyciela Krk. Męczeństwo zręcznie wykorzystane stanowi cenny kapitał menedżerski. I faktycznie – już słychać zza barykady po watykańskiej stronie, że antyklerykalizm podnosi łeb, że to ataki na Boga i ojczyznę, że takie ciężkie czasy przyszły na wyznawców Jezusa. Dlatego my, antyklerykałowie, nie powinniśmy mówić, tylko robić.

Taka jest moja postawa wobec wzrastającej fali ewangelizacji i manipulacji emocjonalnej na tych wartościach i ataków na ruch przeciwko NWO poprzez dyskredytowanie nasze tematyki.
Zmiany te są niezbędne ponieważ ostatnio działania pewnych grup uniemożliwiają swobodne działanie naszego forum, w przeciwnym wypadku wolność wypowiedzi i krytyki przestanie istnieć bo każdy zostanie zakrzyczany przez zwolenników kościoła. Nie pozwolę zrobić tutaj drugiego bagna jak zwolennicy usunięcia krzyża spod pałacu zrobili ze swoich wartości.

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 23 wrz 2010, 7:52 
VIP Member
Awatar

Administrator
Administrator

No to może się do tego ustosunkuje aby nie było niejasności.

1. Tematyka religijna i chrześcijańska jest dozwolona w dziale do tego przeznaczonym co jest chyba oczywiste i nikt z tego powodu nie powinien się obrażać kiedy jego posty zostaną tutaj przeniesione np z działu Nowości, chyba że Watykan się zawali to już wtedy jest Nowość :tak:

2. Przez "ewangelizację" co rozumie się samo przez się co powinienem napisać w cudzysłowie mam na myśli dodawanie do tematów w Działach do tego nieprzeznaczonych tekstów w stylu "Jezus Cię Zbawi", "Tylko Biblia Prawdę Ci Powie", wrzucanie cytatów biblijnych gdzie popadnie, wrzucanie tekstów merytorycznie tylko dotyczących odnoszenia każdego tematu do poziomu religijnego punktu widzenia. Celowe prowokowanie poprzez zaczepki wrzucając teksty religijne (nie mające bezpośredniego związku tematem) Chyba że temat tego dotyczy i ma ściśle z nim związek, co nie oznacza że masz wrzucać zawsze cytat z biblii na zawołanie bo to już będzie traktowane jako spamowanie.

3. Celowe prowokowanie, poprzez manipulacje treścią udowadnianie że pracujemy dla NWO co jest g... prawda.
Sponsor jest, serwer jest, prawa autorskie są. Doceńcie to bo nie macie chyba pojęcia ile kosztuje utrzymanie dobrego serwera z taką ilością połączeń.

4. Celowe czepianie się sponsora, moich przyjaciół, zaprzyjaźnionych stron i wrzucanie tekstów że to pracujemy dla NWO czy New Age (nie jestem idiotą i dokładnie wiem czym jest New Age). Takie osoby będę natychmiast usuwane z forum. Każdy kto mnie zna wie że jedynym moim mocodawcą są moje dobre chęci do pracy i wrzucania darmowych materiałów, co się nie zmieni w konto premium płatne przez SMS dlatego doceńcie sponsora.

5. Moje stanowisko odnośnie religii i chrześcijaństwa nie stanowi wytycznych dla forum, podobnie jak wytyczne wydawnictwa i sponsora nie stanowią wyznacznika postępowania portalu davidicke.pl bez względu na reklamy.
Często aby się utrzymać potrzebne są rożne reklamy, każdy grosz się liczy, może się zdarzyć że coś się pojawi, ale nie będzie to natarczywe. Czasem występujemy jako sponsor medialny i wymiana banerów jest konieczna, reklama dźwignią handlu, musimy się reklamować inaczej przepadniemy w zalewie tego wszystkiego.
Jeśli ktoś myśli że potrafi zrobić to lepiej to jestem otwarty na sugestie.
Nasze wytyczne to w wielkim skrócie "Cutting Edge" Davida Icke czyli piszemy o UFO, Reptilianach, Energiach, Rozwoju Duchowym, Religii i Tajemnicach i wszystkim co ma z tym związek. Pomijam sprawy oczywiste jak NWO, GMO, Smugi Chemiczne etc.

6. Nasze wytyczne odnośnie religii to ujawnianie manipulacji, oszustw, kłamstw kościoła. Nie mamy też zamiaru wmawiać ludziom że bycie chrześcijaninem to jedyna droga, osoby które będą rozpowszechniały uporczywie takie idee, będą usuwane z forum. Podobnie jak osoby wiecznie krytykujące i wszystko podciągające pod jedynie słuszny chrześcijański punkt widzenia też będą usuwane. Ma to zabezpieczyć forum przed zalewem tego typu treści. Taką działalność uznaję jako działalność na szkodę forum co kończy się natychmiastowym kasowaniem konta. Osoby które się zarejestrowały tylko z takim zamiarem niech się zastanowią dwa razy zanim zaczną pisać. [b]Tutaj obowiązuje znacznie szerszy punkt widzenia na rozwój duchowy, od pracy z kryształami, poprzez astrologię, kalendarz majów, medytację i wszystko inne włączając chrześcijaństwo i 2012 do 2100 poprzez 2016 i 2058.

Fakt że kościelna propaganda wrzuca to wszytko do jednego worka z New Age łącznie z akupunkturą, homeopatią i disco polo nie oznacza że "pracujemy" dla jakiegoś bliżej nieokreślonego mocodawcy. Każdy coś wnosi do tego forum. Chcesz propagować chrześcijaństwo, załóż wątek w dziale religia i podziel się swoimi doświadczeniami, bez dowalanie się do mnie, do sponsora, do strony, do reklam, do banerów, do sympozjów, kongresów, linków, odnośników, obrazków, animacji tematyki w innym dziale. Będziesz pisał spokojnie, na temat bez spamerstwa, bez narzucania się innym w tematach to nikt nie będzie miał prawa ci niczego zarzucić.

To szczegółowe wyjaśnienie wrzucam jako wytyczne forum do regulaminu.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]