Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 15 sie 2020, 3:42

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 146 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

sprzed paru dni - ciekawy wywiad z P.Janem
phpBB [video]

odnośny:
jan-taratajcio-ten-masonski-system-musi-upasc-t12490.html

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 13 gru 2013, 15:23 
VIP Member
Awatar

Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

Mirek pisze:
.............................
A może spełni się przepowiednia z Anastazji -Władimira Megre: w Rosji wszystko się zacznie (upadek systemów i nastanie nowe). :)

Dobrnijcie 2 minuty do wątku o filmie "AWATAR".
Facet ma rację- jeśli dobrze się przyjrzycie to
podczas scen w dżungli migają nawet napisy
runiczne Starosłowiańskie (zapisy rozmów w lesie)

http://youtu.be/j9WoKWm6YjI?t=1h25m33s

Megre nie napisał żadnych rewelacji - to są przekazy od Starowierców
Syberyjskich. Tam do dziś żyją rodziny gdzie starcy 90 lat robią szpagat
a dzieci w rodzinie jest ponad 10

Czy ktoś może używa tej wersji zappera - polskiej produkcji?
VTF3
http://generatorvtf3.jimdo.com/

Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Kosmiczne technologie w Polsce! Biorezonator Jana Taratajcio i Liw Lewant

https://www.youtube.com/watch?v=KPm7XZdbsF4

phpBB [video]

Obrazek

Tego bełkotu nie da się słuchać :shock: Kolejne oszustwo i żerowanie na naiwnych. Wielki powrót sekt.

Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

To urządzenie darmowej energii Jana Taratajcio do złudzenia przypomina mi Bashar - Free Energy Space-Time Antenna (ang.):

phpBB [video]

http://basharspacetimeantenna.wordpress.com/

Obrazek

Jak ktoś interesuje się bardzo channelingami i tym co ci panowie mówią i chciałby ich sprawdzić, zweryfikować - wystarczy "tylko" zbudować takie urządzenie lub komuś to zlecić. Przy okazji jak okaże się, że działa - można pozbyć się niewygodnych rachunków za prąd, ogrzewanie itd...

Jak się okaże, że to lipa - zaoszczędzi się czas na słuchanie tych panów. Można upiec dwie pieczenie na jednym ogniu (Bashara i Taratajcio ). :tak: :hejka: :bużki:

Mirek pisze:
Jak ktoś interesuje się bardzo channelingami i tym co ci panowie mówią i chciałby ich sprawdzić, zweryfikować - wystarczy "tylko" zbudować takie urządzenie lub komuś to zlecić. Przy okazji jak okaże się, że działa - można pozbyć się niewygodnych rachunków za prąd, ogrzewanie itd...

To grubsza sprawa Inicjatorem jest Joanna Rajska ...z sekty Wolna Ludzkość z którą walczyłem nie raz...i to jej debilny pomysł...bo instrukcja tego generatora ponoć pochodzi od samego Tesli :mrgreen:

ale chyba tego z filmu Sanctuary gdzie był wampirem....nawiasem mówiąc genialna filmowa rola Jonathana Young'a Mruga

Obrazek

Obrazek

Cytuj:
To grubsza sprawa Inicjatorem jest Joanna Rajska ...z sekty Wolna Ludzkość z którą walczyłem nie raz...i to jej debilny pomysł...bo instrukcja tego generatora ponoć pochodzi od samego Tesli :mrgreen:

ale chyba tego z filmu Sanctuary gdzie był wampirem....nawiasem mówiąc genialna filmowa rola Jonathana Young'a Mruga

Tia... i co jeszcze?

skurg pisze:
Tia... i co jeszcze?

:mrgreen: mam po prostu lepsze informacje od Ciebie

To zależy co jej Tesla powiedział...musicie zebrać 300 ludzi włączyć generator siłą umysłu...tylko nie podali jaka to ma być wolna energia...ile Voltów? Da się ugotować herbatę ?...aaaa rozumiem to uruchamia tylko jedno..."pralkę do pieniędzy dla idiotów" Jak "naukowiec" twierdzi że "Hiperfizyka" to "nauka" i buduje jakieś urządzenie na tych podstawach...to musi to być "pralka" do kasy... :język:

Jak zbuduje ZPM to ku...wa pogadamy o Wolnej Energii :lol: i wiedzy...

Obrazek

Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree

Denerwują mnie tacy ludzie którzy uważają że ten system jak i nasza kultura musi całkowicie upaść ponieważ przecież teraz świat tak jest prowadzony żeby upadł więc jeżeli upadnie to plan elit się wypełni. No to siedźcie i czekajcie aż elity zrobią swoje i jeszcze cieszcie się z efektów ich działań czekając na wolną energię czy nagłą przemianę świadomości :D Uważam że wielu tych "przebudzatorów" którzy promują słuszność upadku naszej cywilizacji i jakiś oświecony nowy lepszy świat po tym to po prostu wentyle elit (tutaj ci zagraniczni) którzy najważniejszą rzecz jaką dla nich robią to podkopują fundamenty naszej cywilizacji albo tak jak napisał Krzysztof Rogala to zwykli sekciarze (tu już bardziej ci lokalni).

Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

Jestem za P.Taratajcio i 10 minut mnie nie zbawi a jak może pomóc to dobrze.Jak nie to 10 min dla mnie więcej medytacji:)
Pozdrawiam wszystkich i SG1 hehe

Secret Master * 4th Degree

Prosze, nie klocmy sie tylko wszystko sprawdzajmy sami :!: Ja mam kilka np urzadzen radiestezyjnych ktore nie powinny dzialac a dzialaja. Jeszcze nie mam urzadzenia do wytwarzania wolnej energii ale wszystko przede mna. Wiem ,ze to jest mozliwe . To tylko kwestia czasu. Zawsze prekursorzy zmian byli atakowani-nie mam tu na mysli rajskiej bo akurat tej kobiety nie trawie. Mam na mysli Taratajcio i innych konstruktorow niekonwencjonalnych urzadzen. Czas na zmiany, w mentalnosci rowniez

niesforna pisze:
Prosze, nie klocmy sie tylko wszystko sprawdzajmy sami :!: Ja mam kilka np urzadzen radiestezyjnych ktore nie powinny dzialac a dzialaja. Jeszcze nie mam urzadzenia do wytwarzania wolnej energii ale wszystko przede mna. Wiem ,ze to jest mozliwe . To tylko kwestia czasu. Zawsze prekursorzy zmian byli atakowani-nie mam tu na mysli rajskiej bo akurat tej kobiety nie trawie. Mam na mysli Taratajcio i innych konstruktorow niekonwencjonalnych urzadzen. Czas na zmiany, w mentalnosci rowniez

Nikt nie jest bardziej za tym. Problemem są głupcy i oszuści. Piszesz bzdury i czytaj uważnie. Taratajcio korzysta z pomocy Rajskiej i z nią współpracuje, jej nie trawisz ale jej idiotyczne bajki które w jej imieniu wdraża Taratajcio już tak ? Głupota i naiwność w jednym.

Awatar użytkownika

Znowu? A no tak. Aż mi się nie chcę modlitw dla zabawy tworzyć, to już było.

Cóż, duraki zawsze się znajdą.

(Edgar Allan Poe)

Gdy nie masz nic do ofiarowania, ofiaruj uśmiech.

http://chomikuj.pl/nhsh2012

Awatar użytkownika

Krzysztof Rogala pisze:
Obrazek

Do autorów tego ogłoszenia chyba strzelano gdy je pisali bo w Częstochowie nie ma ulicy Wdernickiego. :język: Są tylko Wały Dwernickiego. :tak:

Prosze mnie nie obrażać - to do p.Rogali. Nikt panu nie każe nic kupowac ani wierzyc lub nie w teorie rajskiej. Nie trawie jej jako czlowieka a jej teoria mnie akurat nie interesuje.Ja testuje nunczako Taratajcio ze skutkiem pozytywnym .Na sobie i wlasnym psie. Pisalam o tym w pokrewnym watku i jako użytkownika nie interesuje mnie jak to dziala, wg czyjej teorii ale najwazniejsze ,ze dziala co sprawdzilam. Pomimo wszystko - pozdrawiam i prosze popracowac nad emocjami :tak:

Modlitwa/medytacja zeby odblokowac urzadzenia produkujace darmowa energie :shock:

Te 300 osob ( i inne co wezma w tym udzial )bedzie latwym kaskiem do podpiecia sie do nich przez jakies zle sily. W trakcie medytacji bardzo latwe bedzie dla zlych sil ( czy tam zwijcie jak chcecie ) podpiecie sie do tych osob. To bardzo niedobry pomysl - nie stoja za ty dobre,czyste intencje.

Z reszta jak ktos mysli samodzielnie to bedzie wiedzial, ze urzadzenie do wolnej energii po prostu dziala i modlitwa zeby dzialalo nie jest tu zupelnie potrzebna. No ale ta modlitwa/medytacja ma zupelnie inne przeznaczenie.

Jezeli ktokolwiek chce w tym wziac udzial to naprawde UWAZAJCIE i sie zastanowcie nad tym.

Masz racje :tak: Albo cos dziala albo nie. Mysle ,ze tu chodzi o przekierowanie energii uczestnikow tej modlitwy. Jak bez tego nie dziala to znaczy , ze konstrukcja do d...y

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Minimum 300 osób ? hmm - mało trochę... do innych projektów to bywało że i 5000 "jednostek zasilających" było wymaganie...minimum

Ale z drugiej strony 300 chyba ma sens - wszakże przekroczenie tej liczby- spowodowało by przekroczenie 5 % mocy urządzenia... a wtedy czasoprzestrzeń by się zapadła. Myślę że to dość rozsądne wyjaśnienie :mrgreen:

Awatar użytkownika

niesforna pisze:
Masz racje :tak: Albo cos dziala albo nie. Mysle ,ze tu chodzi o przekierowanie energii uczestnikow tej modlitwy. Jak bez tego nie dziala to znaczy , ze konstrukcja do d...y

DOKŁADNIE TAK JEST.
Nie dajcie się nabić w butelkę ludzie.
To pasożytnicza energia i unikać jej jak ognia.

Entered Apprentice * 1st Degree
Entered Apprentice * 1st Degree

Zakupiłem 5 szt. "nunczako" P. Taratajcio z akumulatorami orgonalnymi. Urządzenia dostali moi znajomi do testów. Każda z osób zauważyła pozytywne skutki działania. Ale nie o tym dyskusja.
"To grubsza sprawa Inicjatorem jest Joanna Rajska"
Informację tego typu rozprzestrzenia Jarek Kefir, bardzo sprytny dezinformator. Według niego zappery nunczako to też syf i jeden wielki przekręt, co jest kłamstwem gdyż sam sprawdziłem urządzenie na sobie.
Ja oczywiście poświęcę czas na modlitwę w tej intencji, a nie będzie to pierwszy raz.

Awatar użytkownika

Potrzebujemy 300 osób!!!!! Żeby części z nich wkręcić schizy i wydoić z nich kasę! Bo zawsze się tacy znajdą!

Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Dziwnym trafem osoby broniące Firmy Pana Taratajcio to wyłącznie użytkownicy forum nowi, z bardzo znikomym "stażem".

Zrobienie zappera to groszowa sprawa. Chyba sam sobie takiego zmontuje i potestuje jak działa.

http://zappers.narod.ru/

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

stronki z takimi schematami mogą zniknąć,więc lustrzanka Mruga
-=-

Collection of Zappers circuits

Zapper is an electronic device, which purpose is to eliminate viruses, bacteria and fungy in the human body. The claims are comming from H.Clark,

who introduce the Zapper as a miracle device against all diseases in her books, most famous of which is "The Cure For All Disease". She explain the principle of work with provoking physical resonance in parazites (some of the harmonics of the signal matched the inner frequency of the parazite), which leads to destruction of the pathogen. Of course, it is not sure, and there are some other suggestions of the principle like - the pulsations only allows the current to penetrate inside the body (DC only current flows on surface of the skin), and in this way the low current destroys the small organisms (bacteria, fungi) and structures (viruses), leaving the big organism (human) untouched.
The Zapper is equiped with handholds done by two copper pipes (comfortable to hold - 22mm x 110mm for example), which are hold in the hands for 7 minutes session, then 20 minutes off, 7 minutes on, 20 minutes off and again 7 minutes off (7-20-7-20-7). Originally Zapper is designed to work on 30kHz, 50% duty-cycle (from +0.1V to about +9.0V) square wave. If you follow the exact Clark design, you will have a zapper sweeping from about 28kHz uo to 34kHz Zapper actualy. Some other designs suggest different frequencies to be better (like 2.5kHz), but it is never proved*. Bellow you can find collection of Zapper circuits to build yourself.

Obrazek

*SAFETY WARNING:
It was never proved, that Zapper is safe (update - some Russian and Ukrainian manufacturers have permit by MinZdrav for usage of Zappers as medical devices here-
http://www.antiparazit.ru/reg.htm/ ==>not exist
here-
http://www.radamir.ru/p9aa1.html
here,
http://dream.leadersite.net/26.html/ ==>not exist
but always have something in mind). It was never scientifically proved, that Zapper works. There are thousands of testimonials for impressive results, but nothing acceptable as official statement. NEVER use a Zapper if you have any doubts or fears, if you wear pacemaker or if you are pregnant. DO NOT skip medical care in favour of Zapper or other alternative medicines and first consult with your doctor. Remember that by using Zapper you are performing experiment with yourself (which can bring you benefit, but noone can guarantee that). Official position about Zapper is a fraud,

so be careful.

STANDARD ZAPPERS

Original Clark Zapper working on 30kHz, 50% duty cycle. Designed by Hulda and Geoff Clark.
Obrazek

Updated revision from 2003 of Clark Zapper, working on 30kHz, 50% duty cycle, but with increased minimum voltage to 0.25V (thus lowering amplitude) with adding R5 resistor. Comment - Hulda uses therm "positive offset" as a need for zapper to work, but there is no "negative offset" in any zapper design. Moreover bi-polar impulse will mean that only the electron flow will change it's direction, which has nothing to do with effect of the zapper (if there is any effect). In other words - I don't think this update is valuable at all.
Designed by Hulda and Geoff Clark
Obrazek

Simple single frequency (30kHz) Zapper, based on IC 4069, by Zapperplans. Designed by Luke Parrish.

Obrazek

Simplifyed Clark Zapper with stronger output, designed by Jason Zerr.
Obrazek

Very simple Zapper by Masaru Kubota.
Obrazek

Dual frequency Zapper, published in 2003 EPE magazine, supporting 2.5kHz and 20kHz. In the issue there is a complex PIC based zapper project with sweeping function and auto-timer also. Note on this design - by changing the resistor R1 (and removing R2), you can make selectable many frequencies with several-step switch (for example - choosing resistor of 12.7K to connect pin 5 with pins 6 and 2 will generate 2.128kHz, 15K = 2.5kHz, 60K = 10kHz and 180K = 30 kHz). Seems one of the best zapper designs out there. Design by Andy Flind.
Obrazek

Dual frequency Zapper by Para Devices - model standard, supporting 2.5kHz and 30kHz selectable. Commercial

Obrazek

Single frequency Zapper (30kHz), model ZHC3, developed by SOTA Instrumentswith low-battery indication. Commercial, discontinued.

Obrazek

Multifrequency Zapper, developed by Maestro Zapper, model 4TN1. Commercial.

Obrazek

MODIFIED ZAPPERS

727Hz Zapper, published at RoyalRife.com, designed by Dr.Gary Gear. It is supposed to have more stabilized waveform under load thanx to lower frequency (one of the universal Rife frequencies) and stabilization with the 10uF tantal capacitor on output.

Obrazek

2128Hz Zapper with higher voltage, published at RoyalRife.com. Be careful, because it is supposed to work on 18 volts (twice higher than normal zapper).
http://www.royalrife.com/zapper727.html
Obrazek

Quebec 15Hz Zapper, similar to Terminator II Zapper design with built-in electrodes - copper penies.
Obrazek

Another 15Hz Zapper design, supposed to use built-in electrodes. Designed by Fredbuster.
Obrazek

Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Kiedy zachorował mój brat kupiłem zappera za około 3 tyś. Stosowany był bardzo precyzyjnie i zgodnie z instrukcją. Nie pomógł mojemu bratu.

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

widzisz...co oznacza precyzja zastosowania?
Określony wirus i jego częstotliwośc wibracji w połączeniu z dostrojeniem Zappera?
Czy ogólnie wgrane programy i ich zastosowanie.

Ja nawet gdzieś mam jakieś urządzonko do diagnozy -Synchrometr wg Dr Clark. [jest i na allegro też widzę]
identyczne:
http://allegro.pl/synchrometr-w-g-dr-cl ... 10437.html
tutaj też co nieco o takim urządzonku:
http://forum.igya.pl/viewtopic.php?f=9&t=28
Próbowałem się tym bawić parę lat temu,ale albo wychodziło coś czego mieć nie powinienem albo wręcz cały byłem robalem..albo nie umiałem [?].Odłożyłem i gdzieś sobie leży

Tak sobie czytam wasze posty na temat zappera i testowania go na całych rodzinach i dodam swoje obserwacje.
Zapper działa , a jakże, rozrywa błony komórkowe wirusów aż miło i sam się na to z początku złapałem, ale po dłuższej obserwacji okazało się że z wirusa zaczyna wyciekać jakaś czarna substancja i wirus ginie, ale ginie również komórka w której się znajdował co już nie jest zbyt pozytywne.
Ta substancja jest bardzo toksyczna, ma formę jakiejś mocno skondensowanie energii o bardzo trujących właściwościach.
Wirus jest bardzo maleńki w stosunku do rozmiarów komórki więc to co w nim się znajduje musi być niesamowicie toksyczne skro zabija komórkę.
To są prywatne obserwacje moje i moich przyjaciół dokonane zdalnym widzeniem ale myślę że mając solidny mikroskop i odpowiednią wiedzą, oraz wiedząc czego szukać , można by zweryfikować to co opisałem.
Czytając posty niektórych osób z forum odniosłem wrażenie że posługują się trzecim okiem i jeśli to co pisali sami widzieli to niech się przyjrzą tematowi.

Słuchaj, a jaką masz skuteczność tego swojego "zdalnego widzenia", że podajesz to jako fakt, nawet bez cudzysłowu przypuszczenia?

Dla równowagi - zgodnie z przeczuciem moim i moich sąsiadów, którzy stosowali zapper - zwiększa on siłę komórkowych bionów wprost proporcjonalnie do czasu stosowania. Wtedy ten błękitny malutki pęcherzyk (zdaje się odkryty przez Reicha) rośnie i świeci intensywniejszym światłem i czujemy wszyscy, że im dłużej stosujemy zapper tym dłużej będziemy żyć.

Hough!

ps. zapper nie zabija wirusów wewnątrz komórek ludzkich, a jedynie te, które wydostaną się ze zniszczonych komórek bakterii i biegają luzem. Przekaż ode mnie swojemu "zdalnemu widzeniu" że troszkę mu się pokiełbasiło o co w tym chodzi.

A widziałeś ten malutki błękitny pęcherzyk że tak pewnie o nim piszesz?
Przeczucia to jedno, a zdalne widzenie to co innego i jeśli tylko tyle masz do powiedzenia to nic nie masz.
Jest stara prawda która brzmi tak: jedynym prądem jaki jest dla organizmu pozytywny to ten który organizm sam
wytwarza.
Ludzie budują różne urządzenia choćby do treningu mięśni które działają impulsami aby wywołać naprężenia i uważają że taki trening rozwija muskulaturę bez zmęczenia,a to przecież są elektryczne porażanie nerwów
, coś jak tzw kopnięcia prądu.
Zapper działa podobnie chociaż bardziej wybiórczo.
Ciekawe czy ktoś sprawdził ile jest w naszym organizmie miejsc na które działają zappero podobne urządzenia ale z powodu wysokiej częstotliwości impulsów nie jesteśmy w stanie tego odbierać , czuć, co nie znaczy ze nam nie szkodzą.
Mnie kiedyś też podłączyli do takiego cudu techniki i tak osłabłem że z trudem doszedłem do domu.
Oczywiście nikomu nie zabraniam korzystania z takich urządzeń.
Przekazuje tylko to co wiem a jak to będzie przyjęte to już inna sprawa.
Mówi się że mądry Polak po szkodzie ale czy zawsze tak musi być?
Prześledziłem sobie dlaczego wirusy są takie szkodliwe ale na razie nie będę tego opisywał.
Musze to jeszcze pokazać innym widzącym aby się upewnić czy dobrze to zrozumiałem.
Istnieje możliwość likwidowania wirusów w ciele człowieka ale inną metodą.
Ponieważ jest w nich czarna, czyli bardzo nisko wibracyjna, pozbawiana miłości energia, to działanie wysoko wibracyjną nasączoną miłością energią powoduje że giną ale nie zabrudzają komórki nie następuje rozerwanie ich błony komórkowej a wysokie wibracje neutralizują albo raczej rozświetlają wirusa od środka co właśnie jest powodem jego śmierci.
Wirusy nie znoszą wysoko wibracyjnych energii i tutaj jest ich pięta Achillesowa.
Rozmawiałem z elektronikiem na temat częstotliwości które by dały podobny efekt ale to czym dysponuje elektronika nie jest bezpieczne i raczej by nas ugotowało niż pomogło.
Ale jest inna droga która daje efekty i nie szkodzi i może to opisze ale innym razem bo muszę wracać do prozy życia codziennego.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 146 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]