Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 15 sie 2020, 3:41

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 146 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
Kris... to o moich sąsiadach to była ironiczna ilustracja jaką wartość mają dla mnie teksty człowieka, który mówi, że on i jego znajomi zdalnie zobaczyli czarną energię w wirusach.

A biony widział Reich pod mikroskopem w laboratorium, gdzieś tu na forum znajdziesz.

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 18 lut 2014, 8:53 
VIP Member
Awatar

Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

BlueDivine pisze:
Kris... to o moich sąsiadach to była ironiczna ilustracja jaką wartość mają dla mnie teksty człowieka, który mówi, że on i jego znajomi zdalnie zobaczyli czarną energię w wirusach.

To JA, JA, JA MOJE JA ma rację! A TY jesteś śmieszny skoro piszesz o "ciemnej" energii! JA wygrałem!

Wciąż to samo....

Problem ze "zdalnym widzeniem" polega na tym, że niektóre elementy "wizji" mogą być, i czasami/często są, pewnymi "interpretacjami" bieżącej ludziowej świadomości, co nie znaczy, że sedno ich przekazu jest błędne.
To samo dzieje się w głębokich snach/wizjach duszy/IJ.

BlueDivine pisze:
A biony widział Reich pod mikroskopem w laboratorium, gdzieś tu na forum znajdziesz.

http://davidicke.pl/forum/sztuczne-zycie-w-smugach-chemicznych-t10199.html#p140026

"Ukryta przyczyna raka i chorób autoimmunologicznych"

"(...)Rewolucja w mikroskopii

Niemiecki naukowiec Kurt Olbrich wynalazł rewolucyjną technikę optycznej mikroskopii rozwiniętą następnie przez firmę Grayfield Optical Inc. (patrz http://grayfieldoptical.com). Pozwala ona obserwować szczegółowe struktury, które są niezauważalne przy zastosowaniu konwencjonalnej mikroskopii kontrastu fazowego. Obecnie możliwe jest obserwowanie rozkładu żywej krwi lub polimorficznych zmian od sporów lub postaci wirusowych do bakterii i grzybów w zakażonej krwi.
Poprzednio badacze polimorficznych procesów byli ograniczeni do powiększenia rzędu 2000 i rozdzielczości 200 nm. Układ soczewek Olbricha pozwala na powiększenia dochodzące do 30000 razy i rozdzielczość poniżej 100 nm z dużą głębią ostrości i w naturalnych kolorach, co umożliwia widzenie wszystkiego ze znacznie większą liczbą szczegółów, a nawet filmowanie.
Ortodoksyjni mikrobiolodzy używali konwencjonalnych teorii i metod analitycznych do dowodzenia, że obserwowane struktury Enderleina to zlepki martwych protein. Gdyby jednak zastosowali system Olbricha i filmowali rozwój i ruchy tych tworów, zorientowaliby się, że obrona ich dogmatów jest już niemożliwa.
Zainteresowanym czytelnikom polecam obejrzenie filmów wideo zamieszczonych na stronie Grayfield Optical. Pierwszy film wideo zamieszczony pod adresem http://grayfieldoptical.com/humoral_pathology.html ukazuje zachowanie i rozwój polimorficznych mikrobów we krwi. Nakręcony wcześniej dłuższy film wideo, ale o gorszej jakości, który ukazuje dodatkowe interesujące fakty, znajduje się pod adresem http://grayfieldoptical.com/symbiosis_o ... itism.html. Proszę nie zwracać uwagi na naukowe szczegóły i wyjaśnienia, zwłaszcza na trudne do przyswojenia nazwy różnych mikrobów i procesów, ale skoncentrować się na tym, co widać.
Szczegółowe rysunki i opisy cyklu rozwojowego tych polimorficznych mikrobów można obejrzeć pod adresem http://grayfieldoptical.com/files/sanguinogramm.pdf. U góry pokazanych tam maczugowatych mikrobów można dostrzec rozwijające się nowe spory lub wirusy i kiedy cała struktura osiąga pewne rozmiary, góra eksploduje i uwalnia do krwi nową partię cząstek wielkości wirusa. Komórki układu immunologicznego lub fagocyty pożerają je, ale jeśli jest ich zbyt dużo, wówczas zaczynają one rozwijać się wewnątrz fagocytów i przekształcać w formy o maczugowatym kształcie, które w końcu znowu pękają i wyzwalają ze swoich wielkich głów mnóstwo wirusów, które przedostają się do krwi.(...)"

:hejka:

Jednym z powodów nieporozumień lub odmiennej interpretacji tych samych faktów przez w sumie wszystkich z nas, jest poziom świadomości z jakiego dokonujemy obserwacji.
Czym innym jest natomiast zamierzona ironia i złośliwość, chęć ośmieszenia, nie poparta żadnymi obserwacjami czy wiedzą, znajomością tematu.
Takie podejście do rozmowy świadczy o negatywnych intencjach piszącego i nie wnosi niczego do dyskusji oprócz wybujałego ego.
Ale wróćmy do poziomów świadomości.
Można by to przedstawić za pomocą siedmiu ciał
1 Ciało fizyczne.
2 Ciało emocjonalne.
3 Ciało mentalne.
4 Ciało intuicyjne.
5 Ciało atmiczne.
6 Ciało monadyczne.
7 Ciało Boskie.
Najbliższe rzeczywistości są obserwacje dokonywane z poziomu Ciała Boskiego bo ono łączy nas z Duchem Świętym i przy jego pomocy nasze obserwacje i wnioski z nich są najbardziej zbliżone do prawdy czyli mają najmniejszy procent błędu.
Każde niższe ciało czyli co za tym idzie bardziej ograniczony poziom świadomości zmniejsza dokładność obserwacji.
Jeśli ktoś pracuje na poziomie ciała fizycznego to trudno mu będzie zgodzić się obserwacjami tych którzy pracują na wyższych ciałach.
Ale poziom ciała fizycznego dysponuje dużym potencjałem poznawczym jak choćby mikroskop, teleskop, akcelerator cząstek wielki zderzacz hadronów i wiele innych urządzeń dzięki którym można dojść do podobnych wniosków co z poziomu wyższych ciał i wtedy może się okazać że obserwacje i wnioski z nich są zbieżne.
Gdy się ma pozytywne intencje można ze sobą współpracować, gdy ich niema nie ma współpracy i wzajemnego zrozumienia , natomiast jest egoizm który do niczego dobrego nie prowadzi.

Widzę, że dałam obydwu miłym kolegom żyzny grunt do poprawienia sobie samooceny (zaraz-zaraz-czyżby to nie była również sfera EGO?) i wykazania wyższości swych uniesionych postaw nad moją, jakże egoistyczną i materialistyczną. Enjoy!

Temat dotyczy zabijania mikrobów prądem i powtarzam - nie może być prawdą to, co zdalnie zobaczył Kris, ponieważ mechanizm zasady działania jest inny, tzn. w związku z tzw. efektem naskórkowym nie wnika do komórek ludzkich, a więc nie może zabijać wirusów wewnątrz tych komórek, a te wirusy skoro nie zostały zabite nie mogą zostawiać po sobie niezwykle toksycznej czarnej mazi która niszczy całą komórkę. Więc chyba warto odnotować taką zależność zamiast robić wycieczki kto ma większe ego a kto mniejszego ducha, które to wycieczki same w sobie są niestety, mili koledzy, małoduszne.

Dziwiły mnie takie akcje, że ludzie ostentacyjnie odchodzili z forum, ale chyba sama to zrobię, bo widzę, że dopóki mam możliwość pisania, to nie mogę się oprzeć jak widzę bullshit. Bo wiem, że przychodzą tu różni zagubieni, którzy się na ten bullshit złapią. Ale kto wie - może to moje ego chce sobie podreperować budżet...

Awatar użytkownika

BlueDivine pisze:
Widzę, że dałam obydwu miłym kolegom żyzny grunt do poprawienia sobie samooceny (zaraz-zaraz-czyżby to nie była również sfera EGO?) i wykazania wyższości swych uniesionych postaw nad moją, jakże egoistyczną i materialistyczną. Enjoy!

Moja uniesiona samoocena jest taka wspaniała, że nie da się jej bardziej poprawić....

BlueDivine pisze:
Temat dotyczy zabijania mikrobów prądem i powtarzam - nie może być prawdą to, co zdalnie zobaczył Kris, ponieważ mechanizm zasady działania jest inny, tzn. w związku z tzw. efektem naskórkowym nie wnika do komórek ludzkich, a więc nie może zabijać wirusów wewnątrz tych komórek, a te wirusy skoro nie zostały zabite nie mogą zostawiać po sobie niezwykle toksycznej czarnej mazi która niszczy całą komórkę. Więc chyba warto odnotować taką zależność zamiast robić wycieczki kto ma większe ego a kto mniejszego ducha, które to wycieczki same w sobie są niestety, mili koledzy, małoduszne.

Po kolei:
- zapper nie zabija prądem mikrobów,
- efekt naskórkowy zappera jest zerowy, ponieważ za niskie jest napięcie i częstotliwość,
- wirusa nie da się zabić ponieważ on faktycznie nie żyje,
- prąd jaki zabiłby bakterie w ciele człowieka, zabiłby człowieka,
- nikt nie wie jak naprawdę działa zapper, łącznie z wynalazcą, są to domysły,
- o wizualizacji już wspomniałem - nie będę się powtarzał. Tak naprawdę nikt nie wie jak funkcjonują najniższe poziomy energetyczno-materialne naszych ciał, od komórek w dół skali. Dopiero prace takich ludzi jak Reich, Enderlein, Olbrich powoli to przybliżają. Właściwie to nawet nie wiadomo w 100% czym są wirusy, o mniejszych strukturach typu priony/biony nie wspominając,
- akcja rodzi reakcję - czasami (ale rzadko) drażni mnie publiczne wyśmiewanie się z wiedzy czy intuicji innych ludzi powodowane ignorancją i/lub złośliwością pompującą samozadowolenie z siebie.

BlueDivine pisze:
Dziwiły mnie takie akcje, że ludzie ostentacyjnie odchodzili z forum, ale chyba sama to zrobię, bo widzę, że dopóki mam możliwość pisania, to nie mogę się oprzeć jak widzę bullshit. Bo wiem, że przychodzą tu różni zagubieni, którzy się na ten bullshit złapią. Ale kto wie - może to moje ego chce sobie podreperować budżet...

No cóż, twoja decyzja. Dobrze że piszesz "ostentacyjnie".
Powiem tylko, że odchodzący często wracają, czasem po latach.
Pewnie się uwsteczniają.....

Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

phpBB [video]

Provost and Judge * 7th Degree

Po za nunczako i fotelem orgonowym Pan Taratajcio ma coś do pokazania, przekazania ? Cała ta wiedza jaka opowiada w wywiadach jest ogólnie dostępna, nie widzę w tym nic rewelacyjnego. Dla osoby która w tym nie siedzi i nie praktykuje jest to w rzeczy samej niezrozumiały język i nic do jej życia to nie wnosi.
Bardziej taką osobę to zniechęci niż zainteresuje. Jest to moja opinia :D Wynika to z mojego własnego doświadczenia jak do znajomych mówię po "chińsku" hehehe :D
Z tych wszystkich górnolotnych idei jakoś mało co się urzeczywistnia. A sorki urzeczywistnia się produkt do kupienia bo samemu nie można go wykonać :D No nic pożyjemy zobaczymy czy coś drgnie. Medytacja zapewne była to poczekamy na skutki uwolnienia urządzenia energetycznego ... Tfu tfu uruchomienia ... Hmm ... W jakiej rzeczywistości to urządzenie działa ? Czemu nic nie działa !!!! Potrzebuję darmowej energii jak powietrza do życia bo jak mam kontynuować produkcję metali szlachetnych ... Czekam na to jak na zbawienie lub objawienie ...
No nic to, mam nadzieję że tego Pana poznam osobiście i wyrobię sobie własną opinie, bo kamera zawsze kłamie :P I ta popularyzacja Pana Taratajcio :D
Co do mnie wystarczy popatrzyć, poczytać jak się da cokolwiek przeczytać, zastanowić się hehehe ...
Moje prace są tutaj http://neewton.fmix.pl/ albo tutaj https://www.youtube.com/user/neewton73Jak komuś coś się spodoba piszcie na priv :D

Perfect Master * 5th Degree
Perfect Master * 5th Degree

Widzę, że jest temat zappera. Jakieś cztery miesiące temu zakupiłam takowe urządzenie dla męża, ale też dla reszty familii. Według mnie coś w tym jest. Zaserwowałam sobie konkretne programy do usunięcia alergii pokarmowych i chorób skóry (trądzik różowaty). Podczas zabiegu zmienia się chyba natężenie tych prądów, bo wyraźnie czuć raz mrowienie, raz takie jakieś dziwne uczucie ciepła. Pewne objawy chorób ustąpiły, ale troszkę zbyt intensywnie się oczyszczałam tym zapperem, bo po kilku zabiegach (robiłam codziennie jedną sesję) mój organizm oszalał. Nagłe mdłości, rozstrój żołądka i padnięcie na pysk na wiele godzin. Następnego dnia było już dobrze. Teraz mam przerwę, bo gdzieś wyczytałam, że nie można z tym przesadzać. Ilu użytkowników tyle opinii. Ja nie żałuję wydanych pieniędzy. Mąż pozbył się grzybicy, dzieci pozbywają się przeziębienia szybciej niż w tydzień, a co ważniejsze jedna przestała chorować na zapalenie zatok (co zawsze miało miejsce w listopadzie i w marcu). Może to siła sugestii, ale zdrowie najważniejsze i nawet jeśli to tylko to, warto było.

Awatar użytkownika

phpBB [video]

Awatar użytkownika

Biorezonator (zapper) nunczako - zastosowanie zewnętrzne
phpBB [video]

-- 29 maja 2014, 18:21 --

Zapper nunczako - bezpieczeństwo i zasady stosowania
Materiał przybliżający tematykę obchodzenia się z zapperem nunczako według Jana Taratajcio. Warto zapoznać się z podanymi tu informacjami, jeśli ktoś ma wątpliwości. Bardzo często o skuteczności danego urządzenia świadczy tzw. "kryzys ozdrowieńczy". Powracają nieraz objawy sprzed wielu lat, aby potem zniknąć bezpowrotnie. Warto przestrzegać zasad stosowania, aby nie narażać swojego zdrowia i życia i niepotrzebnie nie doświadczaćczęsto trudnych i niekomfortowych sytuacji.

phpBB [video]

Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

czy ktoś stosował spooky2
http://www.spooky2.com/
to podobno obecnie najlepszy generator.
Można generować częśtotliowści od 1Hz do min. 5MHz
Koszt to około 125$, więc z przesyłką można zamnkąć się w cenie 500zł.
Można generować dowolne kształty fali.
Program jest do ściągnięcia za darmo i można korzystać z bazy częstotliwości wg H.CLark, CALF, PROVEN i inne.
Stosowaliście już ten generator?

Podobno przez ten generator cenny innych lecą na łeb na szyję.

Intimate Secretary * 6th Degree

Jak widać i słychać pewno jeszcze niewielu ma tego "Spooky2" w domu. Ja testuję generator i program od miesiąca i widać jakie ma możliwości :okok: .
Spooky2 do zappera, ma się tak jak odrzutowiec do lotni.To wszystko mówi o możliwościach tego generatora Rife'a ( Spooky2 z oprogramowaniem ). Za prawdziwego Rife'a trzeba dać ok 2 tys. $, a za tego ok. 500 zł.
Tu jest trochę o tym:
http://vibronika.eu/images/pdf/hulajnogaodrzutowiec.pdf

Secret Master * 4th Degree
Secret Master * 4th Degree

Od 4 miesięcy cyklicznie, z dłuższymi przerwami korzystam z biogeneratora zakupionego u p. Jana Taratajcio.

Jakieś 2 miesiące temu dopadło mnie małe przeziębienie. Katar był niewielki, ale zatykał mi się nos. Zakupiłam Afrin, który idealnie usuwał niedrożność. Zanim się zorientowałam, to od miesiąca nos zatykał mi się regularnie dwa razy dziennie - rano i po południu - a ja używałam kolejną buteleczkę Afrina.
Poszłam do apteki po inne krople do nosa. Miła pani uświadomiła mi, że się od Afrina uzależniłam, a zmiana kropli na inne nie ma sensu, bo w zasadzie każde krople są takie same. Zaproponowała tabletki, których nie wzięłam.

W domu przypomniałam sobie o "zapperze" pana Taratajcio. Odkręciłam jedną rączkę i metalowo zakończony przewód umieściłam w nozdrzu. Już po pierwszym cyklu, nos się odetkał. Po trzech dniach używania urządzenia raz dziennie, problem z zatkanym nosem zniknął.

Piszę tę informację, bo niezwykle wdzięczna jestem za możliwość bezinwazyjnego wyleczenia nieżytu nosa. Znam osoby, które regularnie zatykający się nos leczą latami, płacąc za nieskuteczne i drogie medykamenty.

Entered Apprentice * 1st Degree
Entered Apprentice * 1st Degree

Postanowiłem sam zbudować zappera posługując się wiedza z internetu
jednak nie jestem elektrykiem,elektronikiem i w takich tematach mogę "paść" na podstawach.
Zamieszczam tu schemat czy poprawny nie wiem nie znam się na zależnościach kondensatora i czy do rezystora nie wspominając o samym układzie lm555.
Jeśli ktoś jest na siłach ..... to bardzo proszę o uwagi.
-------------------
Pytanie jak odnaleźć proporcję ,regułkę do wyliczenia długości elektrod tak jak to zrobił Pan Taratajcio.
-------------------
i troszkę info dla zainteresowanych - wartości przybliżone dla "manipulacji" częstotliwością:
1.0k (brown-black-red-gold) = output: 97.2 kHz
2.2k (red-red-red-gold) = output: 55.7 kHz
4.7k (yellow-violet-red-gold) = output: 29.95 kHz
10k (brown-black-orange-gold) = output: 14.92 kHz
15k (brown-green-orange-gold) = output: 10.10 kHz
22k (red-red-orange-gold) = output: 6.98 kHz
39k (orange-white-orange-gold)= output: 3.966 kHz
56k (green-blue-orange-gold) = output: 2.780 kHz
68k (blue-gray-orange-gold) = output: 2.295 kHz
150k (brown-green-yellow-gold)= output: 1.042 kHz
270k (red-violet-yellow-gold) = output: .563 kHz
1meg (brown-black-green-gold) = output: 153 Hz
10meg (brown-black-blue-gold) = output: 14.8 Hz
PositiveOffset.com
----------------------------------

Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

Ja testuję od miesiąca i jeśli chodzi o skanowanie to wyniki nie są powtarzalne, ale jest to tłumaczone na forum wieloma przyczynami. Nie wiem czy te patogeny tak szybko mutują, czy też są inne powody, w końcu cały ten system jest dopiero testowany. Szkoda ze ja nie kumam po angielsku, bo na forum wałkują ten i inne tematy na okrągło.
Trzymać elektrody w rękach, to nie do przyjęcia. Ja stosuję metodę kontaktową,trzymając stopy w wanienkach z roztworem soli himalajskiej w których zanurzone są srebrne elektrody. Dodatkowo stymulowane są ośrodki akupresurowe na stopach.
To jest opisane tu:
http://www.nenahsylver.com/files/Footba ... %20$10.pdf
Co do Remote , to wyczytałem żeby zmieniać co jeden miesiąc próbkę DNA (paznokieć), a nie co 5 dni, chyba że to ślina, albo inna tkanka.
Piszesz o metodzie sweepera, ale ja nie kapuję jak zrobić ustawienia na to przemiatanie. Było by to może skuteczne dla żony na choroby stawów, bo to też jakieś patogeny powodują te bóle stawów.
Pozdrawiam, Tadek.

Intendant of the Building * 8th Degree

Ja to robię w ten sposób - w search daje szukaj SWEEP.
Z pokazanych wyników wybieram Spooky Spectrum Sweep.
Potem koryguje ustawienia tak jak to jest przedstawione w uwagach (annotation).
uwagi są jakos tak
"Spooky Spectrum Sweep","Wave=Sine, X=96, Spectrum=100%. Out2 = Out1 x .25 + 0 Hz. Out2 = Out1 x 1 + 0 Volts. Targets all pathogens. For best results, connect a second Spooky Remote with DNA to Out 2."
Czyli ustawiam po kolei Wave = sine, X= 96, Spectrum 100, OUT2 control na Out x .25.
Jjeszcze tylko amplitude na 20 (V). Reszta jest ustawiona domyślnie.
W ten sposób masz na OUT1 zakres 800 KHz do 3.3MHz , zaś na OUT2 130 KHz do 830KHz w przybliżeniu.
Pamiętać nalęży że Spectrum musi mieć amplitudę 20 V, inaczej to nic nie da.
Przy innym napięciu wyższe harmoniczne są zbyt małe aby dały jakiś efekt.
A tak to mamy około 0.2 v na każdej czestotliwosci (20v / 96 == 0.2 V).

Edit:

- stosuję generator Rife , tzw. Spooky2 od 2 miesięcy, poniżej moje uwagi do tego urządzenia.
- testowałem Sppoky2 Pulse, nie ma żadnej powtarzalności wyników, tłumaczenie że patogeny mutują od testu do testu jakoś mi nie trafia do głowy.
- Touch pady (po mojemu pałeczki ze stali chirurgicznej) to na mnie działa, jedyny mankament to czas stosowania.
- pełny detox z metali to wg obliczen 30 dni prawie ciągłego trzymania pałeczek w rękach.
- lampa plazmowa, jak na razie nie dostępna dla tego generatora , nie ma na rynku urzadzeń plazmowych pracujących w zakresie 390 KHz do 3.5 MHz.
- Spooky2 Remote DNA, to stosuję od samego poczatku dla sweepera 130 - 830 KHz oraz 840 KHz do 3.1 MHZ.
- jedyny kłopot że próbki DNA należy zmieniać co 5 dni, drugi kłopot to taki że pole skalarne wytwarzane przez dwie cewki jest słabsze 10-krotnie od metody kontaktowej (pałeczki ) ale za to może pracować 24h/dobę.
- efekty: w Remote DNA są próbki DNA moje i żony, ja przechodziłem wcześniej rózne testy i próby detoxu to idzie mi to lepiej, żona niestety ma problemy z róznymi reakcjami ale się nie poddaje.
- metoda sweepera "kasuje wszystkie patogeny" te złe i te dobre, jednak z powodu tego że Remote DNA działa słabiej wystarczy zwykłe odtwarzanie flory bakteryjnej, np. ogórki kiszone.
- co jakiś czas robię sesje "pałeczkowe - elektrody kontaktowe " to na grzybice to na Adeno wirusy AD-36.
- czekam na lampę plazmową do tego generatora aby można było zrobić sesje dla okolic głowy i kości czaszki.

A jeśli używam Remote, to trzeba podpiąć do generatora tym podwójnym kablem Spooky Boost? A do remote , to chyba amplituda powinna być ustawiona na 2V. Może się mylę.

Teraz widzę że można też ustawić na Spooky Converge Sweep i jest to ten sam zakres częstotliwości , tylko przemiata jakby z dwóch stron, zbiegając się do środka ( chyba dobrze zrozumiałem ). Ale myślę że wtedy to trzeba podpiąć zdalnego przez ten Spooky Boost. Chyba w tym wypadku jest większa moc przemiatania. Wtedy oczywiście są inne ustawienia , wyświetlane na pulpicie.

Znów doczytałem że dobrze jest zastosować dwie przystawki skalarne Spooky Remote i wtedy nie trzeba stosować wzmacniaczy , po jednym na każdy kanał.
Bez wzmacniaczy, moc sygnału będzie dalece za słaba dla skutecznego działania, ponieważ mamy do czynienia z dużą liczbą generowanych częstotliwości ( na raz).
Właśnie zastanawiam się, czy jeden Spooky Remote, ale podany podwójnym kablem Spooky Boost, nie rozwiązuje problemu.

w przypadku wybrania Remote dla pojedynczej czestotliwości to ustawiamy amplitudę na 2 V, opornik w module remote ma wartość 180 Om.
W przypadku Remote oraz sweepera to amplituda musi być ustawiona na 20 V.
Kabel boost (kabel Y, podwójny ) jest stosowany tylko w przypadku wybrania dla OUT2 trybu Inverse + Synch.

p.s.
obecne generatory Spooky2 zawieraja dwa kanały wzmiacniające, taki generator ma oznaczenie XM.
błędne rozumienie instrukcji bierze sie z tego że cześć instrukcji bazuje w swoim opisie na wersji starszej generatora bez dodanych wzmacniaczy, tzw. wersja UDB1108S.

-- 17 sie 2014, 8:28 --

Cytuj:
Pytanie jak odnaleźć proporcję ,regułkę do wyliczenia długości elektrod tak jak to zrobił Pan Taratajcio.

te wymiary jakie podałeś to z nich wychodzi współczynnik 5.406(6).
nie wiem jak to sie ma do złotej liczby.
ale złoty podział rządzi się poniższymi zależnościami.
fi - złota liczna
pi = 3.14...
pi - fi *fi = 0.5236 czyli tzw kubic albo łokiec egipski
fi * fi = 2.618.
fi +1 = fi * fi
fi -1 = 1/fi
jak z tego ma wyjść 5.40..., nie wiem.

Awatar użytkownika

Jan Taratajcio: ważne informacje o biorezonatorach / zapperach Nunczako

phpBB [video]

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

uzupełnienie zakresów częstotliwości przypomniałem kiedyś na 1szej stronie
post165696.html#p165696
Swego czasu znalazłem dodatkowo jeszcze takie info:
http://www.stenulson.net/althealth/hcfreqs.txt
oraz
http://altered-states.net/barry/newsletter140/
Ostatni z książki "The Cure for All Diseases" Dr. Hulda Clark
i spory zakres,też do pobrania:
The Electro Therapy Device Frequency List v2014-July
http://www.huldaclarkzappers.com/frequency.pdf

Może się komuś przyda

Awatar użytkownika

Odsprzedam /przekażę dalej zestaw walizkowy digital zapper + black box (elektryfikacja krwi + generator srebra) + książka. Poreperowałem zapperem siebie i dookoła siebie a teraz przerzucam się na same zioła i inne sfery. Zakupiony we wrześniu 2013. Wszystko sprawne. Cena do negocjacji:)
pozdrawiam

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

A ja mam do was pytanie. Czy ktoś ma doświadczenie z leczeniem Zapperem zwierząt jak psy i koty.
Mam na myśli klasycznego Oryginalnego Zappera Clarka 9v - 30 Khz o przebiegu prostokątym. Chciałym zastosować zappera by pozbyć się pasożytów u mojego kotka.

Pytanie czy w związku z prawie 20 krotnie mnieszą masą ciała i dużo mniejszą opornością elektryczną taki zabieg jest dla zwierzaka bezpieczny. Wiadomo, że Zapper wyjaławia organizm nie tylko z grzybów, pasozytów wirusów i bakterii, ale też niszczy naturalną faune i flowe w naszym organizmie. Czy są jakieś zasady stosowania zappera na zwierzętach ? Krótszy czas stosowania, inny cykl niż 7x3 przez 20. Czy nie jest to szkodliwe dla krwi czy innych organów u tak małych zwierzaków ? Czy nie zakłóca to jakiś funkcji żywciowych związanych z układem nerwowym i sercem. Ma ktoś z tym doświadczenie ?

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

podejrzewam ,ze nikt Ci nie odpowie-to przecież "czary" :so:
Ja,swego czasu przy psiaku [dużej wagi]zastosowałem ogólny program,chyba ze 3razy,bo nie miałem pojęcia jaką częstotliwość ustawić,by ubił ten syf,co go dopadł.Przegrałem,niestety-w tabelce Rife'a nie znalazłem odpowiedników.

Jest ta czynnośc przy zwierzakach męcząca-nie dość,że trzeba ogolić łapki,by był przepływ prądu to jeszcze cierpliwość...bardzo stają się niespokojne,nerwowe

Wiesz chyba,że np taką typową świnię,hodowlaną można zabić używając baterii 9v?
Koty a psy to jest przełom w tego typu zastosowaniu zappera-ja,tak na czuja bym kotu tego nie podpinał,w ogóle.Nie ryzykowałbym.
Pozdro

i dopiszę takie co nieco-przy psiaku wagi ok50kg podpinałem tak-lewa łapka przednia-prawa tylna/Nie wiem ,ale tak mi do głowy wtedy przyszło,i tylko jeden cykl z programu

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Wiesz dar, człowieka też można by zabić baterią 9V. Jak by podłączyć elektrody głęboko pod skórę w ranę, gdzieś blisko serca gdzie przenikalność elektryczna jest najniższa. To istnieje duże prawdopodobieństwo, że można by go tym usmiercić. Im silniejsze napięcie tym maleje opór skóry dla prądu. 9V na języku już powoduje nieprzyjemne sensacje.
Prąd jaki nas może zabić to kilka do kilkunastu mA. A już 15-30V w okolicy gdzie skóra jest mokra jak usta albo duża rana może być groźny dla życia.

Nie wiem kto i gdzie raził tą świnie bateryjką, bo skóre mają raczej grubszą niż człowiek - chyba, że w ryjek wsadził końcówki.. i podłączyli kondensator.

Już nawet nie chodzi o porażenie, ale po prostu o efekt długoterminowy. Bo nie wydaje mi się to bezpieczne dla mniejszych zwierząt. Nikt tego nie testował w ten sposób, na próżno szukać o tym materiałów.

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Ja miałem na myśli,nie wspominając, o tak zwanych meridianach-zwierzęta też mają. :tak:
A kociaka pod zappera bym nie podpiął.

Grubośc skóry to tak zwany pikuś.

Masz rację-nie ma opracowań,zastosowań,żadnych.Liczą się pastylki i cała farmacja.
Wqu.wiające to jest,ale taka prawda.

a dopiszę,bo może się okazać dla kogoś ważne:
strzykawką aplikowałem psiakowi srebro koloidalne-do pyska-mam sprzęt,więc zero problemów..Dwa razy dziennie-rano i wieczorem.
Ale to był przypadek rakowy,gdzie zaawansowane to było znacznie.

A pytanie czy podałbym kotu?-tak,podałbym

- dlatego w przypadku zwierząt stosuje się dedykowane urzadzenia.
- szukać na stronie ENSO electronics, dla psa i kota. BIO VED.
- ich urządzenia stosują pole magnetyczne, kotek sobie nosi urządzenie na obroży i szelkach.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 146 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5

Strefa czasowa UTC [letni]