Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 19 sie 2019, 20:02

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
phpBB [video]

Obrazek

1. Taratajcio nie miał rynku zbytu na swój produkt. Jak sam wspomina nie chciano wydać nawet jego książki. Trafił na bloga MP i zorientował się, że Podlecki ma chorego ojca więc wpadł na pomysł zaoferowania za darmo zappera. Później musiało dojść do spotkania i zaprezentowania zalet owego urządzenia, a z biegiem czasu wielu innych rzeczy i tematów.

2. Podlecki szybko zwęszył interes. On bedzie promował zappery na swoim blogu, a konstruktor dzielił się zyskami. Akcja promocyjna ruszyła. Promowanie zappera było bardzo intensywne, żeby nie powiedzieć wręcz nachalne. Jednakże pomimo reklamy zappery nie sprzedawały się tak, jak zakładali panowie. Dla wielu osób cena była zaporowa, ale i sam produkt nie budził odpowiedniego zaufania, bo brakowało wypowiedzi tych, którzy przetestowali go na sobie z widocznymi efektami. Wobec czego pojawiły się wpisy Podleckiego o napływających na jego poczte e-mailach zachwalających zappera. Już wczoraj zadałam pytanie, dlaczego te uszczęśliwione-uzdrowione osoby nie dokonały wpisów na blogu same? Choć, gdyby Podlecki był inteligentniejszy, to sam spreparowałby takie wpisy i z pozycji administratora wstawił pod różnymi Nickami. A to, że jest to możliwe -od strony technicznej – z jego strony dał dowód ingerując w treść mojego wpisu -w jego treść merytoryczną.

3. Podane przez Podleckiego przykłady cudownego działania zappera nie spotkały się z entuzjastycznym przyjęciem, a nawet były osoby, które delikatnie je podważały, co szybko zripostował Podlecki zarzuczając czepialstwo. Potrzebny był “autorytet” z krwi i kości, bo tylko on może przekonać niedowiarków. Padło na lek. med. Jana Pokrywkę. Aby wzmocnić przekaz Podlecki tytułuje go doktorem, choć pan Pokrywka nie posiada stopnia doktora. Ale “doktor” wzmacnia przekaz niż jakiś tam “lekarz medycyny”. Podlecki wybiera Pokrywkę chociaż kilka miesięcy wcześniej wraz z podwodniakiem naśmiewał się z lek. Pokrywki. Teraz na gwałt potrzebny jest autorytet więc zaszłości są nieważne, tym bardziej, że o tych zaszłościach nie ma pojęcia pan Pokrywka.

4. Przekaz na żywo, to najlepsza forma uwiarygodnienia zappera. Przystąpiono do akcji, nakręcenia trzech filmów w roli głównej z panem Pokrywką, którego zadaniem jest udowodnienie niedowiarkom, że zapper to wspaniałe urządzenie, które może zdziałac wiele, a może i więcej. Z przedstawionych filmów widać, że pan Pokrywka nie był wtajemniczony w przebieg wywiadu, wielokrotnie był zaskakiwany zarówno pytaniami, jak i tezami formułowanymi przez Podleckiego lub Taratajcio.

5. W przeprowadonych wywiadach przez cały czas rozmawiano o przydatności zappera, ale nie zappera “Nunczako”. A to drodzy Państwo kolosalna róznica. Jeżeli dzisiaj przyszłabym do pana Pokrywki i zapytała, czy sporzadzony przeze mnie lek według receptury uznanej firmy farmaceutycznej może zarekomendować, jako przydatny i skuteczny w leczeniu jakiegoś schorzenia, to gwarantuję, że usłyszałabym w odpowiedzi, że ów lek mojej produkcji mimo, że oparty na uznanej recepturze wymaga sprawdzenia. Sprawdzenia, czy zachowałam wszelkie parametry. Pan Pokrywka wypowiadał się wyłacznie do skuteczności stosowania zappera, który został opisany przez dr Clark, a nie tego który skonstruował Taratajcio. Ale Podleckiemu chodziło wyłacznie o informację, że pan Pokrywka poleca zappera -jakiego? nie miało juz znaczenia, bo tego i tak nikt nie zauważy. Śmiem twierdzić, że zmanipulowano nie tylko potencjalnych nabywców zappera, ale także samego Pokrywkę.

6. Nigdy nie kwestionowałam samej idei zappera, którą przedstawiła dr Clark, ale urządzenia które zwie się “Nunczako” i które zakupiłam od Taratajcio za pośrednictwem (promocja) Podleckiego. Do zamówionego trzypasmowego zappera otrzymałam instrukcję do jednopasmowego. Sprzedawane urządzenie winno posiadać opis parametrów oraz budowy, to podstawowa sprawa. Skoro ma trzy pasma, to winno być wskazane na którym paśmie, jaki występuje zakres częstotliwości i na co ta czestotliwość oddziałuje. Zainwestowałam 272 zł w towar, który nie spełnia wskazanych w wywiadzie parametrów. Dlaczego nie są one wskazane w instrukcji? No właśnie z tego powodu, aby zawsze móc bronić się, że instrukcja nie gwarantowała tego. Moje urządzenie jest bezużetycznymi dwoma miedzianymi rurkami połaczonymi z baterią kawałkiem kabelka. Nie otrzymałam też dowodu kupna-sprzedaży -chociażby paraganu, który mógłby stanowić podstawę dochodzenia roszczeń. Bez tego kwitka, Taratajcio zawsze może powiedzieć, że wysłał do mnie swoją książkę, a nie zappera. Dlatego @Grypa666 niech nie bedzie taki hej do przodu ze swoimi “dobrymi radami”. Ja zostałam oszukana, a czy inni też, nie wiem. Dziwi mnie tylko, że tak wspaniale sprzedający się zapper nie doprowadził do tego, aby choć JEDNA z tych szczęśliwych nabywców zechciała podzielić się swoimi obserwacjami, po jego zastosowaniu. NIKT oprócz mnie nie wyraził na blogu opinii odnośnie przetestowania na własnej skórze zappera. Nie podzielił się, bo tak, jak ja został nabity w butelke i wstyd było chwalić się tym, bądź skazywać się na bana? Czy może wcale się nie sprzedaja owe cudeńka tak świetnie, jak to nagłaśnia Podlecki? Nawet @Stanisław, którego hojnie obdarował Podlecki nie raczył pisnąć słowem o cudownych właściwościach zappera. Ciekawe, prawda?

Zapper był od początku ustawionym procederem nastawionym na szybki i łatwy zysk. Jeżeli ktoś jeszcze ma wątpliwości w temacie jego ceny, to bardzo proszę zapoznać się z cenami -dzisiejszymi -materiałów, jakie zostały do niego użyte, a sam wyliczy sobie, ajki jest “wsad” w ten produkt, a jaka wobec tego marża (?) Jest jeszcze jedno wytłumaczenie tej astronomicznej ceny za chaupniczą robótkę. Możliwe, że Taratajcio został obłożony 400 procentowym podatkiem VAT -wszak nasz Vincent ma astronomiczną dziurę budżetową i teraz nowych przedsiębiorców okłada takim VATem? Wiedziałabym to gdybym wraz z zapperem otrzymała chociażby RACHUNEK, ale nie otrzymałam. Plucie na mnie przez Podleckiego i jego nadworne pieski nie robi na mnie najmniejszego wrażenia. Ujadają, bo wpadki we własne wnyki … nosił wilk razy kilka … “
koniec cytatu

Autor: Gaja

http://kefir2010.wordpress.com/2013/08/23/monitor-polski-i-spolka-sprzedaz-zapperow-nunczako-dalsze-kontrowersje-i-fakty/

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 14 lut 2014, 15:45 
VIP Member
Awatar

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

następny "wynalazek" ,który w miare sensownie wyglądał :?

Z samej nazwy powinien być przeznaczony do klasztoru Shaolin

Z tego co pamietam to na forum bylo pare osob, ktore mowily ze zamierzaja kupic to urzadzenie lub juz kupily.
Moze by tak te osoby podzielily sie obserwacjami i wnioskami?

Ale o co wam niektórym chodzi? Przecież Taratajcio nie jest wynalazcą zappera tylko osobą która zrobiła go sama wg schematu i wypróbowała jego działanie na sobie (tak twierdzi). Poza tym o ile pamiętam jego działanie nie zależy od wiary w niego wiec jaka sekta i jakie oszustwo z tym nunchako? Poza tym Taratajcio mówi
konkretnie, że zapper nie bedzie działał na osoby po chemioterapii bo ich wątroba nie bedzie w stanie poradzić sobie zwydalanymi bakteriami.

Faktycznie potrzebne są głosy osób, które tego używały zappera i jeśli będą to komentarze negatywne to tym
bardziej potrzebne. Ale nie gadanie teoretyczne na podstawie filmu [http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=3BRkfhqErvI] i wzmianki o Rajskiej i hiperfizyce, gdzie faktycznie pan Jan przedstawia jakieś teorie niekoniecznie dające się potwierdzić no chyba że masoneria ma call center z infolinią 0800. N..

Krytykujcie metodę Huldy Clark a Taratajcia zostawcie w spokoju.

No właśnie - Taratajcio zrobił zapper wg. przepisu Clark a jego cena moim zdaniem nie jest "kosmiczna" tylko niziutka. Ja kupiłam zapper za 1800, a ten oryginalny kosztuje zdaje się ok. 3000.

A poza tym - czy tu się ostatnio zrobiła linczownia alternatywnych konstruktorów? Chyba każdy kto wybiera 10-krotnie tańszy zamiennik danego produktu powinien liczyć się z odpowiednio niższą "jakością" aczkolwiek w przypadku zappera Clark jakość chyba trudno stracić, co najwyżej dokładność elementów wykonania.
Sama Clark mówi, że szybkie stukanie mokrymi palcami w baterię 9V już ma efekt zappingu.
Tutaj jest bardzo konkretne opracowanie http://vibronika.eu/BBczI.pdf na temat punktów newralgicznych tych urządzonek.

My sprawdziliśmy swoje na oscyloskopie u znajomego elektronika i jest abolutnie zgodne ze specyfikacją Clark więc jak ktoś szuka tańszego, ale sprawdzonego zamiennika, to mogę polecić - http://generatorvtf3.jimdo.com/

Co do samej metody - Clark podaje się za jej odkrywczynię, ale ja czytałam kiedyś o tzw. "leczeniu prądami" które polegało dokładnie na rezonansowym diagnozowaniu tak jak w jej synchrometrze, a następnie podawaniu prądu o częstotliwości odpowiedniej do zdiagnozowanego mikroba; ponadto albo książka pani Clark jest słabo przetłumaczona, albo ona do końca sama nie rozumiała swojej metody;)
W każdym razie ja po mrówczym i wielokrotnym prześledzeniu tematu wyciągnęłam coś dla siebie, zdecydowałam się na zakup i wytłukłam (najprawdopodobniej) przywrę trzustkową już prawie 2 miesiące temu, jak na razie bezpowrotnie.

Ale są też rzeczy/objawy różne inne, które minęły, ale potem powróciły - Clark dokładnie opisuje w swojej książce, że sam zapper bez usunięcia źródeł zanieczyszczeń i zakażeń nie przyniesie efektów. Ale jak ma się coś złapanego przypadkiem, to zawsze warto trącić to prądem raz w tygodniu - takie jest moje zdanie:)

Aż się uśmiałam z pretensji Pani do zakupionego zappera , ze niewie gdzie sa czestotliwości że nie dostalą paragonu itd widać książkę którą dostała albo nie rozumie albo nie przeczytała ,ale najprawdopodobnie nie rozumie bo rzeczywiście jest ciężka do zrozumienia dla tych co ,,jeszcze śpią ,,ale mi to nie przeszkadza wcale do tego by stosować zapper bo np mi pomaga , nie choruje moja rodzina tez stosuje zapper,i nikt nie używa żadnych leków ,znajomi też sa zadowoleni i na pełnych obrotach nie bede wymieniac z jakich chorób sie wyleczyli bo ja nie promuję zapera,ciesze sie że go mam i mi pomaga,medycyna niekonwencjonalna zawsze była mi bliska , niż latanie po lekarzach, którzy nie leczą , taka smutna prawda lecz nie wszyscy ją znają a lekarz dla niektórych to BÓG wiec nie bede zabierać im ostatniej nadzieji ważne że ja wiem inaczej ,Czasami tylko dziwie sie ze sa ludzie którym pokazujesz most a oni skacza do wody ich sprawa nie bede pisac jakie choroby mialam a juz ich nie mam bo to jest mało istotne wiem że nasza kochana,, służba zdrowia ,, zrobi wszystko by ludzie sie leczyli tylko u nich, wiadomo co by było gdyby wszyscy byli zdrowi?

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

ale ja też go mam i naprawdę sobie chwalę
A ten "Nunchako" niestety w rękach nie miałem,więc nie mam pojęcia jak działa
Wypowiedzi tych ,którzy stosowali nie do końca polegają pewnie na efekcie "placebo"

Autorka wpisu u Kefira pisała"
Cytuj:
NIKT oprócz mnie nie wyraził na blogu opinii odnośnie przetestowania na własnej skórze zappera.

a sam wpis jest tam z datą sierpniową 2013,a same komentarze tam są...pasjonujace

Master Elect of Nine * 9th Degree
Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

Ja dopiero zamierzam kupić i używać, kolega Tomek z Radia Na Fali używa i jest bardzo zadowolony (niewyleczalne schorzenia zapper wyleczył!). To jakaś cholerna propaganda negatywistów...

Moderator
Moderator

Tak się składa, że posiadam ten zapper. Teraz mi jest ciężko opisać jego działanie gdyż używałem go tylko przez jakieś 4 tygodnie, a teraz ponad 3 miesiące leży :język: . Jednak nie mogę się zgodzić, że on w ogóle nie działa. Początkowo (pierwszy tydzień) miałem efekty uboczne stosowania zappera m.in. "zamulenie" i lekka biegunka chociaż może to efekt placebo jak kto woli. Miałem wrażenie, że minimalnie lepiej się czułem po tych 4 tygodniach, a później przestałem stosować, ale czasem tak mam. :język: :mrgreen:
Jan Taratajcio mówił, że aby efekt był lepszy trzeba to połączyć z niektórymi suplementami.
Ja nie badałem częstotliwości oscyloskopem ani nic z tych rzeczy. To tylko moje spostrzeżenia.
Na pewno nie są to nic nie działające miedziane rurki. Osobiście nie uważam tego zappera za oszustwo.

Secret Master * 4th Degree

Kupiłam, używam i jestem zadowolona. :tak: Testuje na sobie i moich zwierzakach i wierzę, że działa. Prawde powiedziawszy mam większe zaufanie do p.Taratajcio niż do tzw"służby zdrowia" z której usług od dawna nie korzystam.Najpierw dostałam to urządzenie, barzo szybko a pieniądze wplaciłam na konto po kilku dniach. Miałam więc szansę przetestować i ewentualnie odesłać. Zaufano mi a grype wyleczyłam w 1 dzień własnie tym urządzeniem i zapłaciłam. Jestem zadowolona i nie żałuje, że kupiłam. Kupił również mój znajomy i też nie żałuje :hejka:

Perfect Master * 5th Degree
Perfect Master * 5th Degree
Awatar użytkownika

a to czasem nie on wspolpracuje z rajska i chwali jej ksiazke? czy mi sie cos podupczylo

A jesli nawet to czy to jest takie ważne ? W poprzednim poście zapomniałam dodac, ze znacznie zmniejszył sie guz u mojej 12letniej suni. :tak: Nie stosowałam u niej żadnych innych terapii bo w piguły nie wierze a weterynarze ukatrupili moja poprzednia suke :zły: Rozmawiałam z p.Taratajcio pzez telefon i serce mi mówiło,że to uczciwy człowiek, pasjonat. Jak na razie to na mojej intuicji sie nie zawiodłam :tak:

Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree
Awatar użytkownika

No dobra, to teraz powiedzcie mi, czy zapper musi kosztować ok. 1700zł? Nie ogarniam tego, od kilku mies. czaję się na zapka i do dziś nie kupiłam :bezradny:

Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

NIe nie musi ja zapłaciłem 500 zł testowałem na całej rodzinie ze mną włącznie i uważam że działa
zazwyczaj leży w szafie jednak gdy jest problem to wraca do łask .

Provost and Judge * 7th Degree

Od razu piszę, nie znam się na zapperach, nie używałem, nie mam zamiaru używać.
Jednak skoro to jest tylko generator fali (niestety nie znalazłem, czy sinusoidalnej, czy prostokątnej), to takie urządzenie można złożyć za ułamek tej ceny w oparciu o NE555 (sam generator to kilkanaście zł + miedziane rurki i inne elementy wyjdzie kilkadziesiąt złotych).

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

kerth
no dokładnie,o ile coś może się sprawdzić i działać jak należy to za tym idzie kasa
Na temat samego zappera dr Clark i jego ceny co nieco wspomniałem tutaj:
post177968.html#p177968
Sporo za drogie

skurg - to na jego blogu,ale wpis dot. zappera Pana Taratajcio należy do użytkowniczki Gaja
Swoją drogą,skoro dotyczy poniekąd opinii jednego usera to dla samego tematu funkcjonalności spokojnie możnaby zacytować jakieś szanowane wpisy koła gospodyń wiejskich,bo by sobie kupiły napędzane nagonką sołtysa i potem płacz.Ona uważa i podpuszcza oszustwo,ale są powyżej wpisy stąd,które temu chyba przeczą.
Nic,tylko samemu się przekonać i potestować,może z organizmu błoto usunie? :bezradny:
Mruga

Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Pewnie kerth, że masz rację 100%.

Badałem temat zapperów, ponieważ są one używane przez twórcę orgonitu Dona Croft, jak i konstruował on swoje wersje.

W wersji podstawowej jest to 15 Hz, przebieg prostokątny. (później powstały oczywiście różne modyfikacje, większe lub mniejsze, ale moja wiedza na ten temat mówi mi, że to są parametry PODSTAWOWEGO zappera).Taki zapper jest też używany do zasilania NIEKTÓRYCH urządzeń orgonitowych, zwykle o większej mocy niż zwykły orgonit pasywny, którego prostą konstrukcję przewałkowaliśmy tu na forum na wszystkie możliwe sposoby.

Może kosztować tyle ile mówisz:
http://www.tendollarzapper.com/

Pozdrawiam

Pamiętaj, że nawet najmniejszy wysiłek przyniesie korzyści w przyszłości. Tutaj nie chodzi o ideę, a o twoje życie! Warto się starać, choć w danej chwili może to wydawać się zupełnie bez sensu.
Miłość i Wdzięczność - najlepsza medytacja, modlitwa, ochrona. Patrz M. Emoto, woda.

Po przespaniu sie doznalam "olsnienia" dlaczego u niektorych "nie dziala" ten zapper :D :hura: Przypomnialam sobie , ze moj tez "nie dzialal" bo instrukcja jest napisana nie precyzyjnie :tak: Zamowilam 2szt o wartosci z przesylka 600zl. Przyslano mi kurierem na drugi dzien po rozmowie telefonicznej z konstruktorem. Bez pobrania, byl tylko na instrukcji nr konta :tak: Mialam wybor. Moglam po przetestowaniu odeslac, zwlaszcza ze ten drugi dla mojego znajomego tez "nie dzialal" i w tym samym czasie juz byla afera na blogu Kefira, ze Taratajcio to oszust :o :shock: Zasugerowalam sie i wkurzylam. Postanowilam odeslac i nie placic :? Jestem blondynka ale dociekliwa i mialam grype. Bylam zbyt slaba aby isc na poczte - zaplacic lub odeslac :język: Pomyslalam, ze to niemozliwe aby oba zappery byly zepsute :cooo?: Ogladnelam wszystkie filmy z p.Taratajcio i w jednym bylo pokazane jak sie to prawidlowo obsluguje i olsnienie :shock: robilam to inaczej :oops: TO NIE JEST OSZUSTWO :spoko: TO DZIALA. Problem tkwi w zle i malo czytelnie napisanej instrukcji obslugi :hejka: Konstruktor to pasjonat i ma czyste intencje. Ogladnijcie jego filmy na you tube. :tak: :tak: Trzymajac nunczako czuje lekkie mrowienie w rekach ale jestem po inicjacjach Reiki wiec mam wyrobiona wrazliwosc. Moj znajomy np. nic nie czuje. OGOLNIE: czerwony przycisk sluzy do wlaczania i wylacznia calego urzadzenia( swieci sie zielone swiatelko ) Czarny suwak zmienia zakres czestotliwosci od 1 do 3. Cycek po przycisnieciu odmierza czas potrzebny na skuteczny zabieg ( za kazdym razem to ok.3 minuty i swieci sie czerwone swiatelko ) Cala jedna sesja to ok.1,5 :tak: godziny- 3 razy po 10 minut z dwiema przerwami po 30 minut na herbate lub spacer :tak: Prosze Was, nie dopatrujcie sie wszedzie oszustwa bo nie pojdziemy do przodu ze zmianami na lepsze. Troche zaufania do siebie i innych ludzi. Sa przeciez sily zainteresowane w upier....u nowych, korzystnych dla nas rozwiazan :bangheadwall: Przeciez na tym forum wiecie o tym. Chca abysmy chorowali, placili i utrzymywali ta hydre :bangheadwall: Czas na zmiany. :stop: Uwazam, ze nunczako Taratajcio to wygodne, nieduze porzadnie wykonane urzadzeni i moim zdaniem warte swojej ceny( nie mam stalej pracy i nieregularne dochody) To tylko 280 zl za najdrozsza wersje 3 zakresowa z orgonitem. Sa tez tansze wersje . Tez czula bym sie oszukana przez glupia pomylke i afere ze to oszustwo. Wszystko sprawdzajcie sami bo ONI chca abysmy sie klocili byli podzieleni :!: Pozdrawiam

skurg pisze:
Nie rozumiem?! Najpierw kefir miesza z błotem davidicke.pl a teraz sam linkujesz do paszkwili kefira? Bo to co tu wkleiłeś to śmierdzące brednie które łyksza jak ślepy gwoździe, dowodem są chociażby powyższe opinie użytkowników, także panie Krzysztofie Rogala w co pan gra?

Chce poznać opinie, wypowiedz nie jest kefira tylko komentarzem z blogu. Zawsze trzeba podawać linka. Nadal nie widze sensu zakupu i wiarygodności oraz efektów za wyjątkiem słów "wierze że działa" O ile w przypadku samochodu widać efekty i powstała wojna, to jeśli chodzi o organizm...pozostaje wam religia? Wierze że działa ? Co to ma być, wiara w palcebo.? Konkrety, instrukcja jaką przesyła, budowa, gwarancja, jak wygląda w środku. Co do kształtu rurek zrobie ci dowolną ilośc identyczną co do 0,1 mm nagwintowane i wypolerowane....dam ci cennik potrafie też zrobić to sam na tokarce. Zresztą w castoramie można kupić miedziane prefabrykaty. Dam wam pełen kosztorys. Już w szkole zawodowej to robiłem. Co do czestotliwosc to my jako pierwsi o tym pisaliśmy z Leszkiem podczas akcji z Danem Wintrem. W zwiazku z rozbierznymi skjnie opiniami...po postu chce wiedzieć. Co do wiarygodnosci Tartajcio ...ktoś kto twierdzi że Hiperfizyka ma wartość jest dla mnie głupcem. Dlatego wątpie w jego wiedzę i intencje skoro współpracuje Rajską.

Ja sprawdzilam , ze dziala :tak: Grype mam ok tydzien a po zastosowania nunczako 1 dzien. Dajmy na to ,ze w moim przypadku to efekt placebo ale w przypadku psa chyba nie. Pisalam wczoraj o tym , ze guz mojej suni po kilku zabiegach po tygodniu zmniejszyl sie o polowe !!!

Skrug: nie wyżłobić, tylko co najwyżej wytoczyć.
Praca tokarki, aby wykonać takie esy floresy to kilkadziesiąt zł (wliczony koszt materiału i obsługi).
Wg mnie jednak wystarczy zakielichować, albo nawet kupić gotowe elementy o podobnym kształcie. Najprostrze kielicharki to 40-50 zł. Nie wiem, jaką grubość mają ścianki i jaki to jest faktycznie materiał, ale przy cienkościennych rurkach - bezproblemowo do zrobienia.
Przy okazji - czy jeśli to będzie prosty kawałek miedzi, to straci właściwości?

Cytuj:
Wg mnie jednak wystarczy zakielichować, albo nawet kupić gotowe elementy o podobnym kształcie.

Spoko to jeszcze wyprecyzujcie tak to urządzenie żeby działało tak jak powinno w odpowiednich zakresach. A i jeszczcze korki to chyba też nie jest jakiś zwykły plastik.
Cytuj:
Chce poznać opinie, wypowiedz nie jest kefira tylko komentarzem z blogu. Zawsze trzeba podawać linka. Nadal nie widze sensu zakupu i wiarygodności oraz efektów za wyjątkiem słów "wierze że działa" O ile w przypadku samochodu widać efekty i powstała wojna, to jeśli chodzi o organizm...pozostaje wam religia? Wierze że działa ? Co to ma być, wiara w palcebo.? Konkrety, instrukcja jaką przesyła, budowa, gwarancja, jak wygląda w środku. Co do kształtu rurek zrobie ci dowolną ilośc identyczną co do 0,1 mm nagwintowane i wypolerowane....dam ci cennik potrafie też zrobić to sam na tokarce. Zresztą w castoramie można kupić miedziane prefabrykaty. Dam wam pełen kosztorys. Już w szkole zawodowej to robiłem. Co do czestotliwosc to my jako pierwsi o tym pisaliśmy z Leszkiem podczas akcji z Danem Wintrem. W zwiazku z rozbierznymi skjnie opiniami...po postu chce wiedzieć. Co do wiarygodnosci Tartajcio ...ktoś kto twierdzi że Hiperfizyka ma wartość jest dla mnie głupcem. Dlatego wątpie w jego wiedzę i intencje skoro współpracuje Rajską.

Kto pisze że wierzy że działa? Ludzie piszą że to daje konkretne efekty, więc o co ci właściwie chodzi? W ogóle to całe twoje spięcie wobec Taratajcio to tylko sprawa związana z jakąś rajską - nie wiem o co chodzi i mało mnie to obchodzi i nie ma znaczenia wtedy czy taratajcio jest wiarygodny czy kompetenty. Co do powoływania się na cokolwiek co pochodzi z bloga dezinformatora, to wiesz panie Krzysztofie..., pan w tym momencie chyba nie jest poważny co?

Ostatnio zmieniony 15 lut 2014, 22:37 przez skurg, łącznie zmieniany 2 razy

skrug: 2 sprawy:
1. Na samym początku napisałem, że nie używam zappera (czy to tego czy jakiegokolwiek innego). W związku z tym nie dyskutuję nad tematem oszustwa/prawdy - piszę tylko i wyłącznie o technikaliach.
2. Z tego, co znalazłem - to po prostu generator fali prostokątnej o częstotliwości 15Hz - i tylko z tego punktu widzenia piszę. Sam generator z obudowami i całą resztą, to kilkadziesiąt PLN. W dodatku thozo (dzięki!) zalinkował fajny sklep(?) z tego typu wynalazkami - co pozwoliło mi poszukać troszkę na temat samej budowy zappera.
Podejrzewam, że 3-pozycyjny przełącznik odpowiada za amplitudę, więc też bezproblemowo.

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

wydzieliłem i przeniosłem posty nie dotyczące zappera p.Taratajcio do tematu
zapper-walka-z-bakteriami-i-pasozytami-leczenie-pradem-t10210-60.html

Master of the Ninth Arch * 13th Degree
Master of the Ninth Arch * 13th Degree
Awatar użytkownika

Witam.

Ten człowiek wydaje się być konkretny.
Po przeanalizowaniu wielu filmów i jego wypowiedzi - praca tego pana wygląda sensownie.
Nie jest od dzisiaj wiadomo iż Wszechświat jest elektryczny, Ziemia również, ciało ludzkie także posiada tą przypadłość. Oddziaływanie prądem o określonej częstotliwości (mowa tu o budowie takich urządzeń) - jest jak najbardziej możliwa i nie jedyny p.Taratajcio brał się i bierze za tego typu projekty.
Niedługo wrzucę na forum coś bardzo ciekawego na ten temat. I przetestowane na sobie.
Ale to za niedługo.

Natomiast co do zappera, wyprodukowany nie jest ręcznie przez p.Taratajcio a produkowany jest w pewnej fabryce człowieka - który odnosi sukcesy, który posiada świetne maszyny do produkcji różnych rzeczy, proszę obejrzeć ten film :

phpBB [video]

Owy p.Taratajcio współpracuje z różnymi ludźmi. Z fizyką też podejrzewam nie jest na bakier. A to co mówi w niektórych wywiadach jest podobne lub takie same jak i na tym forum, mówi o geometrii, o falach i tak dalej i tak dalej.

Oczywiście... - dopóki sam nie kupię tego (a pewnie nie kupię, znam lepsze) to nie ustosunkuję się do tego produktu. Być może to tak jest że ludzie źle tego używają. Bo wydaje się być proste w obsłudze. A być może jest i tak, że działa tu i placebo. Kto wie. Technologie oparte na falach są technologiami nie tylko starożytności ale i przyszłości. Zrozumienie ich wymaga posiedzenia nad fizyką i otworzenia umysłu i wyobraźni.
Polecam lekturę forum swietageometria.info dla tych którzy chcą sobie cokolwiek poprzypominać lub dowiedzieć.

No i nie bronię p.Taratajcia. Opisałem swoje spostrzeżenia.
Czekam też na to jakie nowe produkty powymyśla.
No i oczywiście, polecam przyglądać się temu z pewną dozą ostrożności, ale nie należy wyciągać pochopnych wniosków.

Pozdrawiam.

Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Przede wszystkim warto uszanowanie dla wszystkich konstruktorów wyrazić, bo nie jest cokolwiek proste zrobić. Nawet jak ktoś ma umiejętności, doświadczenie i może sam sobie zrobić, to nie każdy lubi produkować, część woli używać i kupić gotowe.
Inaczej byśmy do dziś składali sobie sami komputery czy telewizory, jak kiedyś elektronicy mówili, zapewne także dodając, że to jest proste.

W moim odczuciu urządzenie ma jakieś właściwości, podłączone do prądu oraz nie.
W obu przypadkach funkcjonuje. To moje doświadczenia.

Każdemu wg potrzeb, komuś nie pasuje, to robi swoje. Proste.
P. Rajska także nie musi wszystkim się podobać.
Podobnie jak D.Icke, po prostu są różne smaki, zainteresowania.
Każdy ma swoją robotę do wykonania. Nic nie jest lepsze.
No - jest - dla każdego inne odpowiednie, i już.

DI wg wielu specjalistów w swojej dziedzinie, potrafi zachować się jak bardzo niedouczony człowiek, a dla wielu jest swego rodzaju przewodnikiem, omenem, czy zjawiskiem przebudzenia i impulsem wewnętrznych. Fakt jest taki, że zrobił dużo roboty. Komu pomogło i pasuje niech działa. Komu nie, niech idzie swoją drogą.
Do dziś wielu ludzi nie chce mieć nic z tym nazwiskiem wspólnego, uznają go - i jego środowisko za sektę, a przede wszystkim dlatego - że jest inny, i nie przez wszystkich zrozumiały. DO tego mówi o czymś co przewraca do góry nogami cały drukowany w broszurkach system rozumienia świata, i jest to bardzo mało łatwe do przyswojenia dla ludzi uwielbiających swoje przekonania i lubiących mieć rację.

Kiedyś przyjaciel wspomniał, że największym wyzwaniem dla środowisk alternatywnych będzie EGO, ja dodam, szanowanie swojej pracy wzajemnie - opisowo, a w zasadzie o to samo po części nam chodziło.

Uszanowanie podsumowując.

PS
Warto mieć własne zdanie, choćby trzeba było wydać kasę na testy,
nie jesteśmy powtarzaczami :) jak to DI określał, a prowadzimy swoje badania.

Witam wszystkich:) Postanowiłem też co nieco napisać o Panie Taratajcio ponieważ od jakiegoś czasu sledze temat. Według mnie jest on uczciwą osoba ponieważ zajmuje sie nie tylko zapperami ale tez innymi urządzeniami i medycyna alternatywną. W 2 filmikach opowiada o takich alternatywnych lekach jak: Witamina B17, MMS, Borax, Woda utleniona do picia i kilku innych.
phpBB [video]

phpBB [video]

phpBB [video]

Wiec zacząłem szukać informacji na temat tych specyfików i naprawdę jest mnóstwo artykułów na te tematy wiec kilka dni temu zakupiłem MMSa i efekty odczuć można praktycznie po pierwszym dniu. byłem przeziębiony a na drugi dzien sie obudziłem nawet bez kataru ale ogólnie zakupiłem to dla ojca bo jest chory na cukrzyce i ma juz powikłania. Reszty narazie nie testowałem ale teraz myślę zakupić tego zappera. porównując do cen zapperów na allegro to cena jest 10 razy niższa, wiem że koszt produkcji to około 60zl i dlatego kefir zaczął go tak atakować ze chce się na tym wzbogacić ale chyba logiczne ze ktoś nie będzie ich za darmo rozdawał czy po kosztach produkcji sprzedawał tym bardziej ze nie produkuje ich u siebie ale u znajomego na zaawansowanych tokarkach komputerowych które wykonują je z idealną jakością i dokładnością. Takich sprzęt do którego ma dostęp jest tych jeden w europie więc na pewno nie będę szukał innego. Dodatkowo to nie jest tylko zwykły zaper ponieważ posiada złote proporcje i wspomaga nasze ciało dodatkową energią orgonu który wpływa na nasze pole energetyczne (pole Meissnera)
Tutaj filmik z opisem działania i produkcji:

phpBB [video]

i jeszcze jeden. tutaj się wypowiada osoba co wyleczyła nim raka i sa pokazane tez inne ciekawe urządzenia.

phpBB [video]

Jak osobiście przetestuje napisze opinie.

Ps. trzeba pamiętać aby efekty były lepsze i sie utrzymały należy stosować inne suplementy diety takie jak magnez potas krzem i witamina C oraz np MMS czy woda utleniona aby całkowicie wybić wszystkie bakterie i zapobiec nawrotom choroby.

Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

skurg pisze:
Cytuj:
miedziane rurki i inne elementy wyjdzie kilkadziesiąt złotych

To spróbuj sobie np. wyżłobić takie miedziane rurki sam. Zobaczymy czy będzie to miało chociaż kształt podobny.

Czemu ma służyć link w którym autor pisze np coś takiego ...

- Są i tacy jak prof. Davidovitz którzy udowadniają, że Wielka Piramida wykonana jest z betonu!! Niektórzy twierdzą, że Egipcjanie posługiwali się prądem bądź przywołują na pomoc kosmitów, myślę że tych z Marsa bo mogli dojeżdżać do roboty.

MZ to dyskredytuje jego wszystkie nastepne tezy :)))) To maistimowy bełkot :))))

Janusz

Czy umocnienie wiary w samego siebie nie jest ważne ?
Nawet jak to efekt placebo lecz skuteczny uważam że wart poparcia.
Czy ma znaczenie dzięki jakiej technice zdrowiejemy ?
Czy raczej ma znaczenie że zdrowiejemy bez udziału farmacji ?
Gdyby pomogło to finansowo Taratajcio to co w tym złego ? Przecież nasz czas ma swoją cenę.
To że jesteśmy biedni i stale zubożani to ciężka praca tych co nami gardzą.
Zbudowanie generatora za 15zł to nie problem, rurki miedziane to kolejne 5-10zł, przewody to też koszt itd. Czemu zapomina się o człowieku a skupia się na kasie w takim wydaniu ?
Jak widzę generator za prawie 2 tyś zł to po prostu omijam taką ofertę z daleka.
Jak mogę zbudować sam to buduję, jak czegoś nie potrafię zbudować to kupuję tak żebym był zadowolony z zakupu. Sam mam swoje produkty i też mnie krytykują w ślepej furii i co z tego, takie doświadczenie tylko wzmacnia mój cel.
http://www.fmix.pl/album/61180/1/regeneracja-tkanki.html
To jedno z moich rozwiązań jakie opracowałem.
Obecnie pracuję nad przywróceniem do łask lampy łukowej węglowej.
Taka lampa po trzy krotnym naświetlaniu zabija tasiemca uzbrojonego. Jest to rzecz zasypana zapomnieniem i wyśmiana pomimo iż duński lekarz, Niels Finsen, otrzymał Nagrodę Nobla za to na początku XX wieku. Technika lamp łukowych stosowana była do wkroczenia lobby farmakologicznego około lat 30 XX wieku. http://www.igya.pl/index.php/czynniki-chorobotworcze/pasozyty/ciekawostki-parazytologiczne/345-eliminacja-pasoiytampp-z-wowym-sukiem-elektrycznym
Co do subtelnych energii nasz umysł ma tą moc sprawczą że jak w coś nie wierzymy to dane zjawisko eliminujemy z naszego życia lub bardzo mocno je ograniczamy.

Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree

Cytuj:
Jak osobiście przetestuje napisze opinie.

Trochę czasu już mineło, czy ktoś przetestował zapera i przekaże swoje wnioski ?

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]