Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 30 mar 2017, 5:57

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
Entered Apprentice * 1st Degree
Awatar użytkownika

Jestem użytkownikiem od 1 wersji zappera i pragnę poinformowac że zapper działa przecudnie , dzieki temu urządzeniu postawilem sie na nogi , dużo schudłem , nabrałem energi do życia i jak widze ze neguje sie takie rzeczy za tak małe pieniądze co robią tak dużo to aż płakać sie chce , autorka tekstu pisała ze została oszukana , przecież konstruktor przyjmuje reklamacje i zwraca koszty , wystarczy mu odeslac zappera jak komus cos nie pasuje , a tu takie wpisy itp, ludzie sa nauczeni ze biały fartuch i rekomendacja doktora profesora wirtuoza od wiertarek jest najwazniejsza i lepiej kupic urzadzenie za 3 tysiace i byc zadowolonym a zapera za 322zl zmieszac z błotem bo dziala lepiej i jest bardzo tani. POZDRAWIAM UŻYTKOWNIKÓW ... :spoko:

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 19 wrz 2014, 8:31 
VIP Member
Awatar

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

salvadore pisze:
Autorka pretensjonalnego wpisu jest chyba opłacana przez koncerny farm.

U mnie natomiast budzą podejrzenia osoby które z dorobkiem 1-2 postów swoje pierwsze ruchy kierują
do tematów, które opiniują jakieś produkty, a następnie aktywność takich osób zanika do zera.
Jeszcze jak takie konto zostaje usunięte i znika licznik postów, to nikt nie jest w stanie dojść do obiektywnej opinii.

Nikogo oczywiście nie oskarżam, ale musicie przyznać, że jest to podejrzane.... :?
Zwracam tylko na to uwagę.

Intendant of the Building * 8th Degree

jestem użytkownikiem aktywnym generatora Rife'a, typ Spooky2 z całym pełnym oprzyrządowaniem do tego generatora (Remote DNA, Pulse, boost, contact).
Używam ten generator już od 4-5 miesięcy mam trochę z nim doświadczenia.
Jeśli ktoś tylko udostępni na tydzień, dwa zapper p. Tartajcio to chętnie go pomierzę i udostępnię wyniki.
co do Spooky2, to jego autor otworzył stronę WWW i jest tam nawet forum.
Niestety uzdrowień w ciągu 24 h , tak jak po zapperze p.Taratajcio nie ma na tym forum.
Odtruwanie z patogenów to długa, powolna sprawa i tak to jednak wygląda z czytania postów na tamtym forum,
Z mojej praktyki wiem tylko jedno, jeśli autor jakiegoś urzadzenia otwiera stonę WWW i daje forum dla uzytkowników swojego urządzenia , to jest bardziej wiarygodny.
Na forum Spooky2 jeszcze nie było zbanowanego użytkownika i nie widziałem ingerencji admina !!.
może to jest jakaś droga dla p. Taratajcio aby można było na tym jego forum (jeśli powstanie) podjąć merytoryczną dyskusję.

p.s Mam dorobek 13 postów.
tutaj testy podobnego urządzenia do zappera.
http://www.pump-magazine.com/pump_magazine/editorial/DETA%20ELIS/DETAAPtests.htm

Cytuj:
Należy pamiętać, że literatura DETA-ELIS przyjmuje , że jednostka DETA-RITM emituje częstotliwości od 0,1 do 72.000 Hz, - co jest bardzo różne od tego, co było testowane na tych urządzeniach. Nasze testy wykazały ze poniżej 9 kHz nie było żadnych harmonicznych i bardzo małe harmoniczne sygnału powyżej tego zakresu. To sprawia, że ​​ważność tego co twierdzi producent DETA-ELIS jest wątpliwa.

[/url]

Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

Provost and Judge * 7th Degree

Ja mam zappera pana Taratajcio używałem na początku tak jak zalecał ale efektów nie widziałem więc leży w szufladzie drugi raz bym nie kupił taka jest moja opinia.

to może spakuj go i wyslij do mnie na testy, co ty na to ?

Secret Master * 4th Degree
Secret Master * 4th Degree

Zazwyczaj czytam, rzadko sie wypowiadam, no ale
Kupilem juz drugiego zappera, pierwszy 3-pozycyjny, potem z orgonitem. Nie mam watpliwosci ze dziala. Z orgonitem dziala nawet wylaczony. Budowalem rowniez chembustera. Rowniez nie mam watpliwosci ze dziala. Nie potrzebuje dociekac umyslem jak to dziala, to nie moje zadanie. Wydaje mi sie ze to kwestia wrazliwosci I pewnego stanu percepcji, dlatego czesc zagadnien nie moze byc wytlumaczona w sposob naukowy I dostepna argumentacja. Jeszcze nie.

Tak jak pisza co poniektorzy, grypa trwa 2-3 dni. Najlepsze jest to ze wystarczy o nim pomylec I tez dziala.

Pisze ten post tylko dlatego ze jestem eksperymentatorem I nie polegam na zdaniu innych. Lubie dotykac czegos sam. Sprawdzilem, dziala. Nie chce mowic ze polecam, kupujcie, byc moze to nie dla kazdego I nie zadziala u kazdego.

Ja jestem zadowolony I kolega ktoremu sprezentowalem rowniez. Poki co testowalem trzy urzadzenia- zapper, chembuster, merkaba. Wszystkie dzialaja, choc nie wiem jak. Moi znajomi tego nie czuli.

Pozdrawiam

euroscan pisze:
to może spakuj go i wyslij do mnie na testy, co ty na to ?

A co chciał byś testować w tym urządzeniu?

to co było podane w tym moim linku, napięcie , częstotliwości i pasmo harmonicznych.
nie będę mierzył suwmiarka czy rączka wykonana zgodnie z zasadami "złotego środka " ani energii jednej czy drugiej rączki nie podłaczonej do bateryjki 9 V.
chyba ze ktoś ma pomysł co jeszcze można domierzyć.

Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Efekty działania biorezonatorów Nunczako Jana Taratajcio cz 1 :spoko:

phpBB [video]

Fellow Craft * 2nd Degree
Fellow Craft * 2nd Degree

Witam,

Kupiłem zappera 3 pasmowego od Pana Jana, 3 miesiące temu. Podobnie jak kolega huracan, jestem osobą, która sprawdza wszystko na własnej skórze :) Zappera stosuje zapobiegawczo co parę dni, nie miałem jeszcze okazji sprawdzić go w czasie jakiegoś przeziębienia itp...

ale

Zauważyłem ciekawą rzecz, po pierwszych 4 razach, odczuwałem wyraźny ból w okolicach wyrostka. (Miałem zabieg wycięcia 15.04.2014) Czułem dyskomfort przez parę dni, byłem nawet u lekarza, bo z bólu nie mogłem nawet biegać. Pani doktor stwierdziła, że bóle mogą utrzymywać się nawet do 9 miesięcy. Ale po paru dniach wszystko przeszło, miejsca po zabiegu nie odczuwam, ponadto czuję wzrost energii i sił witalnych.

Potem po ponownym oglądnięciu paru filmów Pana Jana, natrafiłem na informację w, których mówi On, że miejsca świeżo po operacjach mogą być znacznie odczuwalne, po zastosowaniu zappera. Porostu przepływ energii w tym miejscu w organizmie nie wrócił jeszcze do swojej normy, i potrzeba czasu 8-)

W danej chwili, jestem zadowolony z zakupu, tym bardziej, że przymierzałem się do niego parę miesięcy.

Myślę, że po okresie roku, będę mógł powiedzieć więcej.

P.s Odbij trochę od wątku, ale niedługo będę zabierał się za budowanie własnego chembustera! i od razu wpadłem na pomyśl, żeby stworzyć jakieś połączenie z Zapperem! (może na zasadzenie 2 drutów miedzianych wychodzących z podstawy?) W sumie nie wiem, czemu miało by to służyć, :język: bo w temacie jestem jeszcze laikiem, ale CZUJE, że jest w tym jakiś sens. A moje przeczucia mnie nie zawodzą.... 8-) Może macie jakieś pomysły? i co w ogóle myślicie o takiej kombinacji?

Edit:

Co do Zappera Pana Jana to posiadam takowy 3 pasmowy, pytałem konstruktora na temat częstotliwości i przebiegów, dostałem następująco odpowiedz :

"20 - 30 - 40 kHz. Przebieg prostokątny.
Ale b. ważny jest biorezonans. Proszę obejrzeć film:
Efekty działania biorezonatorów Nunczako Jana Taratajcio cz 1"

W następnym tygodniu, będę robił przy jego pomocy SC :) więc zobaczmy, jak to wygląda.

@thozo, @peacemaker , Dzięki za ogólne informację, kawał dobrej roboty, czy mogli byście wrzucić jakieś zdjęcia waszych Sc, Pw? myślę, że mogły by się przydać niektórym.... :cwaniak:

RESPECT

Witam! W dniu wczorajszym zakupiłem zappera 3 pasmowego. Byłem osobiście u Pana Jana. Zacząłem używać. Walczę z łuszczycą. Będę informował o postępach. Pozdrawiam.

Master Mason * 3rd Degree
Awatar użytkownika

niesforna pisze:
Ja sprawdzilam , ze dziala :tak: Grype mam ok tydzien a po zastosowania nunczako 1 dzien. Dajmy na to ,ze w moim przypadku to efekt placebo ale w przypadku psa chyba nie. Pisalam wczoraj o tym , ze guz mojej suni po kilku zabiegach po tygodniu zmniejszyl sie o polowe !!!

Placebo jak placebo, działa ? sprawdziłaś ?

Pamiętam jak kefir działał, pamiętam jak założył stronę łudząco podobną do Monitora.
Pisać można co się chce, a fakt jest dla Mnie niezaprzeczalny, katar jaki mi przywiozą do domu to 2-3 dni i spokój, zatoki po 4 dniach zeszło co miało zejść i nie ma problemu.
Tłuściaki na skórze które się powiększają i zmieniają kolor (po 3 dniach się uspokajały, po tygodniu stosowania wróciły do starej wielkości i koloru.
No cóż suplementacja jak opisana w MP też trzeba zastosować.
Praktycznie nie mam większych problemów ze zdrowiem, obecnie stosuję profilaktycznie jak jestem osłabiony. a łapałem po chemii "każde gówno", no cóż wyniszczenie organizmu.
:szampan:
Paradentoza przeszła, no zęby się posypały, osłabiły ale to wina wlewek.
Macie porządny portal z orgoniitami, z tego też korzystajcie.

Sorry, ze tak odkopuje temat ale zdaje sie , ze Pan Taratajcio nie prowadzi juz sprzedazy zapperow.
A więc kupie, trzy poziomowy zapper od Taratajcio jesli ktos chce sprzedac.

Awatar użytkownika

ZGADZA SIĘ, ZOSTAŁY TYLKO SUPLEMENTY I ZIOŁA, nie wiem dlaczego ale na pewno dowiemy się z jakiego powodu zawieszono sprzedaż wszystkich urządzeń.
A co do sprzedaży to nie liczyłbym zbytnio. No chyba tylko ten co nie stosuje.

Odnośnie tego dziwa jak biorezonator to znalazłem w grudniu kolejne zastosowanie dla niego. Solidnie naciągnąłem mięsień łydki (kilka lat wstecz zerwałem w tej nodze wiązkę mięśni), tak więc po obłożeniu lodem wizycie u lekarza itp. zacząłem zawijać elektrody na mokrej łydce w miejscu bolesności. W pierwszym tygodniu po 3 sesje, w kolejnych po dwie na dzień. Do tego zwyczajowa suplementacja. Ból ustał po 5 dniach i w miarę normalnie mogłem poruszać się po równych powierzchniach.
Mięsień regularnie zmniejszał bolesność, no wiadomo przy takich urazach źle schodzi się po schodach. Ale po 3 tygodniach normalnie mogłem poruszać się po schodach, uważałem tylko przy schodzeni z wysokich krawężników.
Niby nic ale dla mnie to naprawdę szybko się wygoiło.
Nie mam co narzekać.

Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Zniknęła natomiast strona z wpisem - źródłem do którego linkuje autor wątku.

Awatar użytkownika

Monitor Polski co jakiś czas ginie,,, ale to nic, można dokonać zakupów z powyższych stron
http://www.altermedium.pl/

mam dwa zapery tego pana ale czy dzialaja nie wiemm, czy zapery wogole dzialja nie wiem , ten od clark posiadal frekwencje na zasadzie urzedzania dr rifle ten emituje stale czestotliwosci wiedz jest malo wiarygodny , mial bym pytanie do bluedevine w jakis sposob wytlukl rpzywre

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC [letni]