Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 15 gru 2019, 20:28

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Zaniki pamięci
Intimate Secretary * 6th Degree

Witam,
Początkowo myślałam, ze jest coś nie tak. Mam zaniki pamięci. Nie zapamiętuję już tak, jak dawniej. Mało tego, mam problem z przypomnieniem sobie, po co wstałam zza biurka. Po pewnym czasie poznałam inne osoby z taką przypadłością i w końcu jeszcze inne. Czytałam nawet o tym, że „to normalne w tych czasach” – czytałam o tym w różnych przekazach. Tłumaczyli, ze słabnie pole magnetyczne, albo, że schodzą „wysokie” energie i dlatego tak się dzieje. Cos mi to pachnie manipulacją. Czy ktoś tu tez zaobserwował podobne rzeczy?

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

Tytuł: Zaniki pamięci
: 11 sie 2011, 15:51 
VIP Member
Awatar

Potwierdzam, ludzie mają problemy z pamięcią krótkookresową ale pewnie nie tylko. Znany jest mi np. przypadek gdy osoba (woj. kuj.-pom) straciła całą pamięć... :shock: (to już niemal jak utrata tożsamości) na szczęście tylko na krótką chwilę.

Powodów jest wiele, nie ma jednego konkretnego bo wszystko nakłada się na siebie. Działania zarówno sztuczne jak i zupełnie naturalne jak podkręcenie świadomości czy zjawisko koherencji świadomości z podświadomością.

Chemtrails, fluktuacje pola magnetycznego, :słonko: CME, podnoszenie się częstotliwości Schumana, napływ wysokoenergetycznych cząstek które robią zamieszanie w skostniałych strukturach.

Zjawisko faktycznie się nasila.

Na dodatek brak energii, anemia, ospałość. Etc.

Ale także przyspieszone działanie (materializacja myśli zarówno tych które mogą wznieść jak i tych które mogą zabić) podświadomości.

Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Potwierdzam ten fakt. Coraz bardziej zauważam u siebie takie momenty jak wspomniano we wcześniejszych postach.
Czytałem, że to wynik dużej zawartości tlenków aluminium w powietrzu - co by oznaczało skutek chemów.

a mi się przypomina coraz więcej :o
ale w totalnym zapomnieniu jest totalna błogość

Ostatnio zmieniony 11 sie 2011, 18:45 przez piko, łącznie zmieniany 1 raz

Dzień Dobry (takie polskie ALOHA)

W moim przypadku wielokrotnie gdy schodzę do piwnicy po coś to okazuje się jak dojdę iż brak mi zielonego pojęcie po tu tam jestem.

A dzieje się tak od momentu przestąpienie Polski do NATO czy pojawienia się smug chemicznych jakie robią nad naszymi głowami chemoloty (czytaj samoloty cysterny NATO).

Jak wiadomo pamięć to domena podświadomości - a to oznacza iż zaatakowano naszą podświadomość.

I tutaj przestają być żarty bo gdy masz zablokowaną podświadomość to stajesz podobnym do osoby przykładowo opętanej.
Innymi słowy jeśli twoja własna podświadomość jest 'chora' to tracisz ochronę , ze wszystkimi najgorszymi konsekwencjami.

W końcu należy zdać sobie sprawę ze wszystkich procesów zachodzących w naszych organizmach, a którymi bezustannie zajmuje się prawidłowo działająca podświadomość każdego z nas.

To co jest przez skrajnych ignorantów wyrabiane z naszą podświadomością czyli z nami oczywiście można porównać jak jakiś ignorant skrycie tłucze cudzy superkomputer gumowym młotkiem lub próbuje go zablokować lub przeprogramować zdalnie przy użyciu mikrofal.

Jeszcze warto wiedzieć iż efekt zimna jaki odczuwamy gdy jesteśmy bombardowani mikrofalami odbitymi od smug chemicznych (które rozlały się na niebie) można porównać do efektu zimna jakie odczuwa osoba która jest zaatakowana przez tzw nieprzyjazne duchy (czyli energie o bardzo niskich wibracjach, które dosłownie wysysają z ofiary życie).

Warto wiedzieć iż najbardziej przenikliwe mikrodrganie we wszechświecie czyli zieleń ujemna jest bardzo często używane jak fala nośna (ale także daje odczucie fizycznego zimna) - to najbardziej zabójcze promieniowanie jakie istnieje (są jego trzy składowe) musi być stosowane przy przesyłaniu czegokolwiek poprzez HAARP i tym właśnie jesteśmy naświetlani.

Ludzie to nie jest żadna modyfikacja pogody - TO JEST MODYFIKACJA LUDZI.
Może skrajni ignoranci chcą nas opatentować.

Oczywiście są w stanie zabić każdego na odległość z precyzją lasera.

Dodam na zakończenie iż w dniu w którym podano do wiadomości iż Andrzej Lepper nie żyje na stronie był bardzo ciekawy wątek (były także zdjęcia) na temat broni jak została wyprodukowana i jest w użyciu do obezwładniania zwykłych ludzi. Ale w czasie gdy usiłowałem dołączyć swój komentarz do tego wątku, on zniknął ze strony.

Tak więc ja każdego kto to planuje i każdego kto mu w tym pomaga w celu uczynienia chorym jakiegokolwiek mieszkańca planety Ziemia lub niszczenia środowiska naturalnego określam i kieruję swoją myślą do siły wyższej mówiąc:
Postrzegam was jako skrajnych ignorantów i darzę współczuciem.
Powierzam was Bogu i pozostawiam was.

W końcu musi być na tym świecie siła zdolna do zatrzymania szaleńców.

Dlaczego ja mam się chować pod Ziemią lub opuścić Ziemię? - skoro mam wolną wolę to mówię głośno i wyraźnie po raz kolejny; iż jestem tym który oddycha powietrzem nasączonym naturalnymi eterami, jem naturalne najzdrowsze produkty i piję czystą żywą wodę - natomiast zarabianie pieniędzy jest już tylko wspomnieniem w moim umyśle po chorej cywilizacji tępaków, z której skrajni ignoranci za zniewolenie mieszkańców planety zostali przesiedleni do czarnej dziury na skraj wszechświata.

Pozdrawiam
Zbyszek

Ostatnio zmieniony 11 sie 2011, 21:40 przez ZBW, łącznie zmieniany 3 razy

Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

Tak, wśród osób w swoim otoczeniu obserwuję też podobne objawy.
Jest coraz gorzej. Ludzie się obwiniają o zbyt szybką demencję, nie zdając sobie sprawy, że to być moze zewnętrzna, nie wewnętrzna przyczyna...

W godzinie – nieskończoność czasu.

William Blake, Wróżby niewinności

To właściwie, nie wiadomo, co robic?
Dobrze Zbyszku, że pamietasz te formułki, bo ja przeczytałam i ..... zapomniałam.. :shock:

Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

ja tez.. poczatkowo myslelem ze to od THC, ktore czesto zazywam, ale kiedys nie mialem tego problemu, to sie zaczelo od okolo 1,5 roku..

Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

Ja niestety kochani mam to samo - ale wcale mi się to nie podoba, zaczyna być coraz gorzej nigdy nie miałam takich problemów i nigdy nie narzekałam na pamięć,do tego szumy w uszach krótkotrwałe, czasami wyczuwam zapachy które nie są spowodowane niczym w domu,jakieś dziwne dźwięki słyszę.

Oj, to szumy w uszach mam na okrągło. Jakieś 3-4 lata. Myślalam, że coś mam ze sluchem, ale coraz wiecej osób i o tym pisze. To sa podobno chipy, takie eteryczne. Czyli jest fajnie, nie ma co :shock:

A ja ostatnimi nocami, gdy kładę się spać słyszę takie "buczenie" ciche w mieszkaniu. Jak z głośników czasami. Już nawet specjalnie powyłączałem w całym domu wszystko z prądu i nadal to samo. Nie wiem co to za cholerstwo.

Co do zapamiętywania, a raczej zapominania. Od zawsze mam tak jak wy piszecie, ale wydaje mi się, że to po prostu "zamyślenie się". Nie raz chowałem z powrotem pościel do łóżka podczas jego ścielenia, czy poszedłem do kuchni po herbatę a wracałem z pustymi rękoma bo o niej zapomniałem. Ale pamiętam nawet przypadki z podstawówki, gdzie zmieniało się buty. Czasami, gdy zdejmowałem te do chodzenia po szkole by założyć te na dwór, z powrotem nakładałem te do chodzenia po szkole. Traktuję to jednak jako zamyślenie się. A ten przypadek z podstawówki jakoś utknął mi w pamięci. Tak czy siak, nie przejmuję się "tymi" lukami w pamięci, bo nie są one natarczywe.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]