Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 23 kwie 2021, 2:13

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 120 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
Post: 21 kwie 2013, 18:19 
Offline
Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 maja 2009, 23:59
Posty: 1065
Lokalizacja: Poznań
Płeć: mężczyzna
Cytuj:
Ideologia zapoczątkowana przez homoseksualistów i feministki. Pragną całkowitego wyzwolenia seksualnego.Zniesienia różnic pomiędzy płciami. Uważają, że to społeczeństwo zmusza nas do hetero seksualności. Jak pisze główna ideolog teorii, Judith Butler w książce „Subversion of Identity” (Obalenie tożsamości), że pragnie ona zniszczyć tożsamość i wstrząsnąć społeczeństwem u samych jego korzeni. Autorka książki „Druga płeć” Simone de Beauvoir, czołowa feministka, mówiła, że „Nie urodziłaś się kobietą! Oni cię nią uczynili! Nie rodzisz się mężczyzną: jesteś nim uczyniony!” Głosiła kontrowersyjne poglądy na temat macierzyństwa, walczyła o legalizację aborcji, a małżeństwo porównywała do prostytucji. W Polsce powiązana z ideologią gender jest Wanda Nowicka, autorka wielu publikacji związanych z gender, przez pewien czas wykładowczyni genderstudies. Instytucje promujące tę ideologie to Federacja na Rzecz Kobiet i Planowania Rodziny, Ponton i Jaskółka.

Unię Europejską i ONZ prężnie wspierają tą ideologie, wydając ogromne pieniądze na wsparcie działań gender. Jest to między innymi popieranie małżeństw jednopłciowych i adoptowanie przez nich dzieci.( w latach 2007-2011 4miliony Euro na wsparcie INTERNATIONAL LESBIAN, GAY, BISEXUAL, TRANS AND INTERSEX ASSOCIATION). Zgodnie z traktatami UE finansowanie tego typu akcji nie należy do jej kompetencji. Przez takie działania ideologia gender głoszona jest nie tylko w mediach ale także organizowane są darmowe konferencje, szkolenia, programy społeczne, projekty, staże, stypendia, wyjazdy międzynarodowe, debaty , rozwój kariery naukowej – studia III stopnia. Konwencja Rady Europy z 11 maja 2011 roku wprowadza zmiany dotyczące płci: „płeć” oznacza społecznie skonstruowane role, zachowania, działania i cechy, które dane społeczeństwo uznaje za właściwe dla kobiet i mężczyzn (Art. 3c Konwencji) Nic nie jest napisane o różnicach biologicznych. Na wniosek LGBT ( Lesbians, Gays, Bisexuals, Transgenders) usunięto odwołanie się do rozróżnienia płci w znaczeniu biologicznym, a także rozróżnienia ról kobiety i mężczyzny w małżeństwie.

Obrazek
Propagatorzy idei uderzają w najmłodszych, aby zdobyć uznanie wśród grup najbardziej nieświadomych i łatwych do zdominowania. W edukacji materiały dydaktyczne mają promować „niestereotypowe role płci” (Art. 14 Konwencji RE). W programach edukacyjnych dla szkół, głównie ingerując w przedmiot WDŻ-tu, gdzie podręczniki poddawane są dokładnej kontroli. Na przykładzie jednego z podręczników, wykazano błędy w działach dotyczących skutków aborcji, naturalnego planowania rodziny, procesów dojrzewania, „przekraczania siebie”, problemu AIDS. Powodem błędów a w konsekwencji odrzucenia podręcznika były „kiepsko dobrane motto” („od poczęcia do naturalnej śmierci”), zapisy tautologiczne, „nachalna narracja doktryny katolickiej”, „wyliczanki niegramatyczne”, „opisy tragikomiczne”. Jednakże wprowadzono inne, bardziej odpowiednie dla uczniów materiały do nauki promowane wręcz zalecane przez gender. Tytuły takie jak „Wielka księga siusiaków” i „Wielka księga cipek”. Już same tytuły są wulgarne, więc co znajduje się w środku? Kolorowe, pornograficzne rysunki, często nagich dzieci, narządy płciowe, techniki masturbacji. Podręcznik namawia do rozpoczęcia życia seksualnego jak najwcześniej a jeśli dojdzie do poczęcia dziecka, do dokonywania aborcji, niszczy model rodziny. Książka jest bardzo tendencyjna, a ponadto może nie tylko zniszczyć wrażliwość ale również dokonuje profanacji, na co muszą patrzeć uczniowie. Wprowadzając równość płciową, stawia pytania dotyczące płci Jezusa i obrażając Jego męczeńską śmierć, autorzy zamieścili ilustrację przedstawiającą kobietę przybitą do krzyża, nie pomijając charakterystycznego przebitego boku.

Obrazek
Przygotowanie edukacyjne według filozofii gender jest podzielone według przedziałów wiekowych. Jak najwcześniejsze pokazanie dziecku sfery seksualnej degraduje psychikę i wprowadza błędne rozróżnienie dobra od zła, w późniejszych latach trudno będzie takim osobom zmienić prawdę o życiu jaką poznały, kiedy były najbardziej niewinne i chłonne wiedzy. Wtedy, gdy powinno zająć się beztroską zabawą, poznawaniem świata, uczenia się podstaw kultury i moralności. Dziecku od najmłodszych lat mówi się bardzo dużo o przyjemnościach, jest namawiane do poszukiwania ich za wszelką cenę, a ciało należy wyłącznie do niego, powinno spełniać swoje zachcianki. W wieku od czterech do sześciu lat poznaje różne koncepcje rodziny, poruszane są rozmowy na tematy seksualne i dotyczące relacji jednopłciowych. Dziecko namawiane jest do masturbacji. Do 9 lat wie, co to menstruacja, , autostymulacja, ejakulacja, stosunek, poznaje choroby weneryczne, prawa seksualne i metody antykoncepcji. Do dwunastu lat młody człowiek rozróżnia, co to orientacja genderowska a płeć biologiczna, uczy się używać prezerwatywy, akceptuje różne formy seksualne i dowiaduje się o pozytywnym wpływie seksu na zdrowie. Od dwunastego roku życia zdobywa pierwsze doświadczenia seksualne, poznaje konsekwencje macierzyństwa i ojcostwa zgodne z nauką gender, prawa seksualne i prawo do aborcji oraz ciążę w relacjach jednopłciowych. W wieku piętnastu lat kończy się jego edukacja na płaszczyźnie seksualnej, ponieważ zdobył już wszelkie doświadczenia i często ich bogactwo przerasta przeżycia seksualne od niejednego dojrzałego człowieka. Tacy ludzie wchodzą w relacje homoseksualne. Polecana jest jak najwcześniejsza inicjacja seksualna, u dziewczynek powinno to nastąpić zaraz po pierwszej miesiączce. Jeśli wśród młodzieży dojdzie do poczęcia dziecka jest ono usuwane i tak na przykład dziewczynka w wieku piętnastu lat mogła dokonać w swoim życiu już trzech aborcji. Właśnie tak przebiega proces edukacyjny według gender. Dzieci muszą chodzić na zajęcia WDŻtu, na których w taki sposób przygotowywane są do życia w rodzinie i tworzenia relacji z innymi ludźmi. W niektórych szkołach już wprowadzana jest ideologia gender, a z takich zajęć wypisanie dziecka jest bardzo trudne, chyba, że zapłaci się grzywnę. Jednak to nie zmieni faktu wprowadzania w środowisko szkolne zagrożenia gender. Dzieci nadal będą miały kontakt z rówieśnikami, które uczęszczają na takie lekcje.

W Polsce coraz prężniej ideologia wchodzi w środowisko. Sztab wykwalifikowanych ludzi rozpoczyna nauczanie młodych Polaków. Uniwersytety otworzyły kierunek podyplomowy z zakresu gender. Uczelnie, które zajmują się teorią i tożsamością płciowości w znaczeniu gender są to uniwersytety Jagielloński, Warszawski, Łódzki, im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Mikołaja Kopernika w Toruniu, Szczeciński, Śląski, Wrocławski, w Białymstoku i Instytut Badań Literackich PAN. Polska jako 26 państwo podpisała Konwencję Rady Europy o zapobieganiu przemocy wobec kobiet oraz przemocy domowej, która wprowadza również ideologię gender. Zaznacza, że przemoc wobec kobiet ma źródło w kulturze, religii i tradycji. Definicja płci jest taka, którą podaje gender- „społecznie skonstruowane role, zachowania i cechy, które dane społeczeństwo uznaje za właściwe dla kobiet i mężczyzn” (art. 3). Umieszczono też obowiązek „promowania zmian w społecznych i kulturowych wzorcach zachowań kobiet i mężczyzn w celu wykorzenienia uprzedzeń, zwyczajów, tradycji” (art. 12). W edukacji podejmą „konieczne działania w celu uwzględnienia materiałów dydaktycznych na temat kwestii takich jak równość między kobietami i mężczyznami, niestereotypowe role płci ” na wszystkich poziomach nauczania. Konwencja została podpisana przez pełnomocniczkę rządu ds. równego traktowania Agnieszkę Kozłowską- Rajewicz. Teraz czeka na ratyfikację. Wprowadzono również ustawę o adopcji dzieci przez osoby homoseksualne.

Jakie przyniesie to skutki? Homoseksualizm stanie się zjawiskiem powszechnym, zniknie grupa jaką jest rodzina, a tworzenie głębszych relacji międzyludzkich będzie bardzo trudne. Zrówna człowieka ze zwierzęciem, gdyż namawia do rozpoczęcia życia seksualnego w jak najwcześniejszym wieku, bez żadnych ograniczeń, co w perspektywie lat będzie prowadzić do różnych wynaturzeń. Przyniesie upadek kultury i obyczajów. Dramatycznie spadnie liczba urodzeń.

Autor: Kamila

http://prawdaxlxpl.wordpress.com/2013/0 ... ii-gender/

_________________
ObrazekNa górę
 Wyświetl profil  
 
 

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 21 kwie 2013, 18:19 
Offline
VIP Member
Awatar

Rejestracja: 17 kwie 2009, 22:37
Posty: 10000
Lokalizacja: PLNa górę
   
 
 
Post: 21 kwie 2013, 19:34 
Offline
Admin junior
Admin junior
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 paź 2011, 22:49
Posty: 542
Lokalizacja: Temple of NOD
Jak ja uwielbiam takie teksty prawicy wieszczącej rychły upadek moralności z powodu działań lewicy
i kontrteksty lewicy o wprowadzaniu represji przez prawicę a obie strony są do siebie bardziej podobne
niż im się wydaje. I obie strony robią dokładnie to o co chodzi siłom które uczyniły z Polski neokolonię
Europy, Izraela i ogólnie całego Zachodu.

Skupiają się na mało istotnych sprawach i cechują się wybiórczą amnezją historyczną przy promowaniu
swoich prawych i lewych ideologii (a obie strony mają w rzeczywistości ludzi jednakowo gdzieś) podczas
gdy prawdziwa przyczyna naszych problemów w postaci układu pomagdalenkowego i okrągłostołowego
trwa sobie w najlepsze. "Ataki na wiarę, inwazja homoseksualistów, prześladowanie mniejszości itp. itd.."

Wielki mi wybór.

Polska wg. prawicy - katolicka, moralna, obłudna i biedna.

Polska wg. lewicy - postępowa, nowoczesna, obłudna i biedna.

Tymczasem im większa bieda tym większa patologia i upadek moralny narodu
a im lepiej narodowi się powodzi tym bardziej jest on kreatywny i tolerancyjny.

Polska prawica i lewica woli jednak o tym nie pamiętać przy realizacji swoich celów.

Jacolo pisze:
Dramatycznie spadnie liczba urodzeń.


Och jak dobrze naród ocalony, bo warunki ekonomiczne nie mają wpływu na
zakładanie przez Polaków rodzin czy masową emigrację.

Jacolo pisze:
Przyniesie upadek kultury i obyczajów.


Każde mijające pokolenie juz od czasów Rzymian wieszczy taki upadek
a zwykle samo jest jego przyczyną tak jak było np. z upadkiem Rzymu.

Kraj się wali rządzony niekompetentną i skorumpowaną ręką rządu ludzi
którzy byli już we wszystkich partiach prawicy, lewicy i centrum ale
najważniejszy problem to tożsamość płciowa i czyjeś ideologie na wierzchu.

Grozi nam widmo ponownego rozbioru ale to szczegół w obliczu takiego zagrożenia.

Nie tak dawno obserwowaliśmy jak temat związków partnerskich zagłuszył alarmujące informacje
o sytuacji budżetowej państwa, podwyżkach, kolejnych karygodnych aferach i niemocy państwa.

Był już krzyż na placu, dopalacze, teraz związki partnerskie a Polacy
jak dawali się nabierać tak wciąż się dają bezbłędnie nabierać.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 24 kwie 2013, 7:31 
Offline
Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 lut 2013, 16:42
Posty: 3412
Płeć: mężczyzna
Promocja pedofilii

MEN przejęło rolę burdelmamy. Niech żyje Nowe Oświecenie!

Znakomity adres (PAN), żenujący wynik: seksuologia dla sześciolatka była (między innymi) tematem konferencji resortów edukacji i zdrowia przy pomocy agendy ONZ do spraw rozwoju i polskie biuro WHO. Tego typu sabaty miały już miejsce w wolnej od cywilizacji łacińskiej Europie zachodniej, skoro syn
mojej znajomej, uczeń gimnazjum w Bonn, zapytany przeze mnie, czego najbardziej nie lubi w szkole, odpowiedział: wychowania homoseksualnego. To nie dowcip! Nasze pociechy muszą wiedzieć, z kim mają robić i co! To ważne, bowiem rabbi polskiej seksuologii, prof. Lew-Starowicz, oznajmił w PAN że już niemowlęta doznają orgazmów. To rzeczywiście szalone marnotrawstwo, czekać tyle lat na seks! Sam temat konferencji jest niezwykle ważny: trzeba przecież zagospodarować dzieci pracujących singelek. Maleństwa, zamiast bawić się misiem czy lalą, powinny nauczyć się jak używać kondomy.

Post scriptum: na razie – uspokajają MEN-ele – to tylko oferta, a nie standardy, które będą wdrażane w szkołach. Jestem pewien, że kolektyw przyjmie tę ofertę przez aklamację: wszak młode pokolenie należy przygotować do pracy – w burdelach, rozumie się.

Nowe Oświecenie odbiera dzieciom prawo do szczęśliwego dzieciństwa,tak jak dorosłych pozbawia prawa do życia w godności.

http://niepoprawni.pl/blog/2386/promocja-pedofilii

_________________
doświadczenie jest prawdziwe wewnątrz pudełka,ale samo pudełko już nieNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 24 kwie 2013, 7:42 
Offline
Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree

Rejestracja: 24 maja 2012, 20:03
Posty: 234
Płeć: mężczyzna
Jak parę pokoleń wychowa się w homo-rodzinach to później te osoby będą dążyły do zakazania takich praktyk.

_________________
Urodziłem się 6 Ajleta, Roku 7499 od ZPGŚ. w poniedziałek kalendarza słowiańsko-aryjskiego.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 24 kwie 2013, 8:21 
Redimix pisze:
Skupiają się na mało istotnych sprawach i cechują się wybiórczą amnezją historyczną przy promowaniu
swoich prawych i lewych ideologii (a obie strony mają w rzeczywistości ludzi jednakowo gdzieś) podczas
gdy prawdziwa przyczyna naszych problemów w postaci układu pomagdalenkowego i okrągłostołowego
trwa sobie w najlepsze. "Ataki na wiarę, inwazja homoseksualistów, prześladowanie mniejszości itp. itd.."

Wielki mi wybór.

Polska wg. prawicy - katolicka, moralna, obłudna i biedna.

Polska wg. lewicy - postępowa, nowoczesna, obłudna i biedna.
Redimix,


Od dłuższego czasu zastanawiam się nad prawdziwymi motywami tzw. konserwatywno-liberalnej prawicy. Właśnie tej katolickiej, moralnej, tej która dostrzega naród i jego potrzeby, "jedzie" na uczuciach patriotycznych i niepodległościowych.

Wydawało mi się rozsądkiem wpisywanie się w ten nurt. Są to ludzie o otwartych poglądach,
dosyć dobrze punktujący źródła naszej "niedoli". Ale brakuje w ich wypowiedziach czegoś
bardziej istotnego, czegoś co by nie pozostawiało żadnych wątpliwości.

Myślę, że wiesz o czym mówię.?!:-)

I właśnie o to chodzi. Dosłownie wszystko jest grą. Podziały są iluzją a prawdą zajmują się tylko nieliczni. I nie zobaczysz ich w telewizji.

Szukając źródeł tej ideologii gender, skąd to pochodzi doszlibyśmy właśnie tam do króliczej nory o której oni albo nie chcą albo nie mogą nam powiedzieć.

Ale my wiemy prawda?

Co z tego, że on myśli dobrze a robi dalej to samo? Czyli nie robi nic aby to zmienić.


NiktuNa górę
   
 
 
Post: 24 kwie 2013, 8:24 
Cytuj:
Polska wg. prawicy - katolicka, moralna, obłudna i biedna.

Polska wg. lewicy - postępowa, nowoczesna, obłudna i biedna.

Trzeba sobie najpierw odpowiedzieć na pytanie: co to jest polska prawica i polska lewica? Bo według mnie w polskim parlamencie nie ma żadnej prawicy, to wszystko lewactwo tylko pod innymi szyldami partyjnymi.Na górę
   
 
 
Post: 24 kwie 2013, 17:12 
Offline
Secret Master * 4th Degree
Secret Master * 4th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 mar 2012, 11:10
Posty: 32
w pewnym sensie jest to prawdą.... tożsamość nadaje w duzym stopniu kultura/społeczność w jakiej się rodzimy.. Wystarczy wspomnieć historie dzieci wychowywanych przez zwierzęta..współczesnych Tarzanów, Romusów i Remulusów....
Umysł ludzki jest w stanie przyjąć każdą tożsamość... co niestety przecież z powodzeniem wykorzystuje się w technikach kontroli umysłu..

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=FatM63h8GQ8Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 24 kwie 2013, 17:39 
Offline
Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 sty 2013, 14:21
Posty: 609
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Redimix pisze:
obie strony robią dokładnie to o co chodzi siłom które uczyniły z Polski neokolonię
Europy, Izraela i ogólnie całego Zachodu.

Skupiają się na mało istotnych sprawach i cechują się wybiórczą amnezją historyczną przy promowaniu
swoich prawych i lewych ideologii (a obie strony mają w rzeczywistości ludzi jednakowo gdzieś) podczas
gdy prawdziwa przyczyna naszych problemów w postaci układu pomagdalenkowego i okrągłostołowego
trwa sobie w najlepsze. "Ataki na wiarę, inwazja homoseksualistów, prześladowanie mniejszości itp. itd.."

I co z tego, że to prawda. Już walczę z tym kilkanaście lat, a efekt jest taki, że mi się ludzie znajomi obrażają, a - na logikę - to przecież ja się powinienem obrazić. Gdybym się obrażał na idiotów, to pewnie miałbym 2 znajomych. (mam nadzieje, że nikt znajomy tego nie czyta :wacko: ...) Dlatego uważam, że zwyczajnie trzeba robić swoje. Robić i czekać.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 24 kwie 2013, 18:42 
Offline
Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 maja 2009, 23:59
Posty: 1065
Lokalizacja: Poznań
Płeć: mężczyzna
Cytuj:
Mali Polacy nauczą się seksu w przedszkolu?

Standardy WHO określają szczegółowo, co w dziedzinie seksu powinny umieć dzieci w kolejnych przedziałach wiekowych, a "lekcje seksu" powinny się rozpocząć już przed czwartym rokiem życia. O kontrowersyjnej konferencji naukowej i płynących z niej wnioskach informowała "Rzeczpospolita". "Gazeta Polska Codziennie" wyliczyła dzisiaj aktywności, którym musiałby stawić czoło polski przedszkolak. Rodzice są oburzeni.

W ostatnich dniach zostały zorganizowane dwie konferencje, poruszające temat edukacji seksualnej Polaków.

Jedna z nich odbyła się w siedzibie Polskiej Akademii Nauk. Współorganizowały ją dwa ministerstwa - edukacji i zdrowia - oraz Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) i agenda ONZ ds. Rozwoju.

Jej tematem przewodnim były "standardy edukacji seksualnej w Europie", opracowane przez WHO i niemieckie Federalne Biuro ds. Edukacji Zdrowotnej.

Rzecznik prasowy PAN Mieczysław Grabianowski podkreślił w rozmowie z INTERIA.PL, że PAN nie była współorganizatorem konferencji. Takie informacje podała wcześniej "GPC". - Konferencja odbywała się jedynie w pomieszczeniach PAN, które są wynajmowane podmiotom komercyjnym działającym na rynku - dodał rzecznik.

Druga konferencja została zorganizowana przez Centrum Edukacji Obywatelskiej (CEO) dzięki wsparciu finansowemu niemieckiej Fundacji im. Róży Luksemburg, zajmującej się edukacją obywatelską, która ideowo jest związana ze skrajnie lewicową niemiecką partią Die Linke.
"Odpowiedzialne i przyjemne doświadczenia seksualne" najmłodszych

Zaprezentowane na konferencji ministerstw oraz WHO i ONZ standardy określają dokładnie, co w dziedzinie seksu powinny umieć dzieci w kolejnych przedziałach wiekowych.

Ponieważ jednak "rozwój seksualności rozpoczyna się w momencie urodzenia", edukację powinno się rozpocząć przed czwartym rokiem życia.

Co powinny umieć dzieci? Na przykład "wyrażać swoje potrzeby w kontekście zabawy w lekarza", "skutecznie stosować prezerwatywy i brać odpowiedzialność za bezpieczne i przyjemne doświadczenia seksualne" (między 9. a 12. rokiem życia), a także zaopatrywać się w antykoncepcję.

Dzieciom powyżej 15. roku życia powinno się natomiast wpoić "krytyczne podejście do norm kulturowych i religijnych w odniesieniu do ciąży i rodzicielstwa".
"To skandal"

"To skandal. Część rewolucji kulturowej jest realizowana rękami urzędników Ministerstwa Edukacji Narodowej. Ten urząd nie ma żadnej strategii rozwoju polskiej szkoły i polskiego systemu wychowania, tylko spełnia życzenia takich mocno ulokowanych w systemie unijnych organizacji" - komentuje dla "Gazety Polskiej Codziennej" prof. Andrzej Waśko.

Piotr Lisiewicz w komentarzu "Tęczowe przedszkole" odwołuje się do wprowadzonego w 86 przedszkolach projektu "Równościowe przedszkole", który ujawniła "Gazeta Polska". Scenariusz zajęć w ramach projektu przewiduje m.in. przebieranie chłopców w spódniczki oraz peruki z długimi włosami.

Feministki, które są autorkami projektu, zalecają też przedszkolankom zmienianie płci bohaterów bajek.

UE na program, którego częścią jest "Równościowe przedszkole" przeznaczyła 1 mln 400 tys. zł.

"To nie rodzice mają ostatecznie decydować, czy chcą w przedszkolu podobnych eksperymentów, gdyż "często nie posiadają oni fachowej wiedzy na ten temat i sami również kierują się stereotypami" - pisze Lisiewicz.

"To była jedynie rozmowa o mniejszościach"

"Słyszymy to samo , a rozumiemy to inaczej" - skomentowała dla INTERIA.PL artykuł "Gazety Polskiej Codziennie" Anna Mirska-Czerwińska z CEO.

- Podczas konferencji rozmawialiśmy jedynie o tym, jak mówić w szkole o mniejszościach - między innymi o homoseksualizmie, ale także np. o mniejszości żydowskiej lub czeczeńskiej - i przybliżaliśmy nauczycielom sposoby radzenia sobie z problem dyskryminacji i sposoby pracy z uczniami, jeśli chodzi o ten temat".

"Jedna z nauczycielek przytoczyła na konferencji fakt ze swojej działalności na rzecz przeciwdziałaniom homofobii. Opowiadała, że zaprosiła do szkoły na spotkanie przedstawiciela mniejszości. Osoba ta mówiła o swoim życiu, o problemach z jakim spotyka się na co dzień" - tłumaczyła Mirska-Czerwińska.


http://fakty.interia.pl/tylko-u-nas/new ... nId,959355

Cytuj:
Lekcje seksu dla czterolatków
Już małe dzieci powinny być poddane edukacji seksualnej; takie wnioski płyną z konferencji współorganizowanej przez MEN i resort zdrowia - donosi "Rzeczpospolita".

Jak czytamy, już sześciolatek powinien rozumieć pojęcie "akceptowalny seks", a 12-latek potrafić "komunikować się w celu uprawiania przyjemnego seksu". Takie wnioski płyną z konferencji naukowej, którą współorganizowały resorty edukacji i zdrowia - podaje gazeta i zaznacza, że choć podczas konferencji przedstawiono jedynie propozycje zmian w edukacji seksualnej, przedstawiciele obu resortów opowiedzieli się za ich popularyzacją.

"Rz" przytacza dane WHO, z których wynika, że "rozwój seksualności rozpoczyna się w momencie urodzenia", więc edukację należy rozpocząć przed czwartym rokiem życia; jak czytamy, dziecko powinno umieć "wyrażać własne potrzeby, życzenia i granice, na przykład w kontekście zabawy w lekarza". Natomiast między 9. a 12. rokiem życia dziecko powinno umieć "brać odpowiedzialność za bezpieczne i przyjemne doświadczenia seksualne".
Gazeta przytacza m.in. wypowiedzi przedstawicieli resortów zdrowia i edukacji uczestniczących w konferencji. Wiceminister edukacji Joanna Beredzik powiedziała, że standardy te nie będą wdrażane w szkołach. - To jedynie dyskusja na ten temat - zaznaczyła i dodała w trakcie dyskusji, że chce "rozpowszechnić ten raport wśród nauczycieli i rodziców".

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title, ... omosc.html

_________________
ObrazekNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 24 kwie 2013, 19:16 
Offline
Admin junior
Admin junior
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 paź 2011, 22:49
Posty: 542
Lokalizacja: Temple of NOD
Jacolo pisze:
Gazeta przytacza m.in. wypowiedzi przedstawicieli resortów zdrowia i edukacji uczestniczących w konferencji. Wiceminister edukacji Joanna Beredzik powiedziała, że standardy te nie będą wdrażane w szkołach. - To jedynie dyskusja na ten temat - zaznaczyła i dodała w trakcie dyskusji, że chce "rozpowszechnić ten raport wśród nauczycieli i rodziców".


Coś mi się wydaje, że to kolejny "projekt za unijne pieniądze"
z którego w praktyce i tak nic nie wyniknie oprócz potencjalnych
stanowisk dla "kolegów królika" oraz pieniędzy z owych "konferencji."

Kolejni dyrektorzy nowego "resortu" w ministerstwach zdrowia
i edukacji będą niezbędni, do tego zastępcy i zastępcy zastępców.

Taka inna wersja aktywizacji bezrobotnych w wykonaniu znajomych firm
za unijne pieniądze. I tak forsa znów popłynie, nastąpi wiele hałasu o nic
i nowy temat którym Polacy będą się ekscytować przez następny rok.

A potem pojawi się jakiś nowy kontrowersyjny "projekt" w innym resorcie.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 25 kwie 2013, 7:38 
Offline
Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 maja 2009, 23:59
Posty: 1065
Lokalizacja: Poznań
Płeć: mężczyzna
Tylko niepokojący jest fakt powstawania takich chorych projektów, ale można doskonale zobaczyć w jakim kierunku ta wspaniała elita by chciała popchnąć "edukację" przynajmniej w europie.

_________________
ObrazekNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 25 kwie 2013, 12:33 
Redimix pisze:
A potem pojawi się jakiś nowy kontrowersyjny "projekt" w innym resorcie.


W przeciwieństwie do redimixa ja dostrzegam te zmiany rewolucji kulturalnej w kierunku gender. Nie jest to temat zastępczy aby przechodziła kasa na projekty.


Proponuję zejść na ziemię.


Wystarczy popatrzeć na niczym nie kontrolowaną dostepność pornografii w internecie.
Ministerstwo Edukacji nie reaguje na to. Dotychczas tylko jedna partia polityczna zwracała uwage na niszczenie młodzieży i została ona wykurzona z polskiej sceny politycznej przez
syjonistyczną interwencję, która doprowadziłą do upadku rządu koalicyjnego Kaczyńskich.

Wystarczy popatrzeć na ludzi wysłanych do polskiej polityki jak Palikot ze swoją partią, żeby zakumać co się w Polsce dzieje w kierunku gender. Palikot został wysłany przez Komisję Trójstronną Brzezińskiego i widać gołym okiem, że ma ręce pełne roboty razem ze swoimi degeneratami z sejmu, którzy mają rodowód lewicowy PZPR. Lenin wiecznie żywy.

Światowy masoński rząd ma być komunistyczny a nie kapitalistyczny. Zbadanie rodowodu sejmowych śmierdzieli to nie jest rzecz niemożliwa. Łatwiejsza od pierzenia o jaszczurach.

Kler siedzi cicho i liczy kasę.

NiktuNa górę
   
 
 
Post: 25 kwie 2013, 21:21 
Offline
Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 lut 2013, 16:42
Posty: 3412
Płeć: mężczyzna
Polski rząd z ONZ będzie promował pedofilię.

Jak czytamy w artykule opublikowanym na delfi.pl
http://pl.delfi.lt/aktualia/polska/konf ... d=61218381
“Polskie Ministerstwo Edukacji Narodowej było współorganizatorem konferencji naukowej
poświęconej seksualności osób nieletnich i małoletnich. Z konferencji wynika, że
sześciolatek powinien wiedzieć co to jest „akceptowalny seks”, a 12-latek potrafić
„komunikować się w celu uprawiania przyjemnego seksu”, podała „Rzeczpospolita“.

Konferencja odbyła się wczoraj w siedzibie Polskiej Akademii Nauk. Razem z PAN i dwoma
inisterstwami organizowała ją agenda ONZ ds. Rozwoju oraz polskie biuro Światowej
Organizacji Zdrowia (WHO). Była poświęcona prezentacji „standardów edukacji seksualnej w
Europie”, które WHO opracowało z niemieckim Federalnym Biurem ds. Edukacji Zdrowotnej.

Prezentował je konsultant krajowy w dziedzinie seksuologii prof. Zbigniew Lew-Starowicz.
Dużą część wykładu poświęcił seksualności dzieci. Wywodził, że nie są one aseksualne, bo z
badań wynika, że już niemowlęta doznają orgazmów.”
To co opowiada Lew-Starowicz jest oczywiście totalnym kłamstwem wyssanym z palca przez
Alfreda Kinseya, który sam był dewiantem pracującym na zlecenie Fundacji Rockefellera. W
swoim raporcie z 1948-53 roku zatytułowanym Sexual Behavior in the Human Male (1948) i
Sexual Behavior in the Human Female (1953)
https://pl.wikipedia.org/wiki/Raport_Kinseya
, który stał się podstawą seksuologii pisał to o czym mówi Lew-Starowicz, że mianowicie
dzieci doznają orgazmu. Zapomniał natomiast dodać, że Kinsey płacił pedofilom (również
niemieckim pedofilom pracującym w obozach koncentracyjnych) za przeprowadzanie zapisków z
gwałtów na dzieciach i na podstawie tych notatek opracował tezę, że kiedy dzieci płaczą i
wiją się w konwulsjach to przeżywają orgazm. Kenzey również zatrudniał żeńskie i męskie
prostytutki dla celów statystycznych by uwydatnić rolę seksualności w społeczeństwie
amerykańskim. Jednym słowem raport ten był oszustwem naukowym mającym oczywiście swoje
społeczne reperkusje w postaci wprowadzania m.in. edukacji seksualnej w szkołach i
promocji kultury wolnej miłości w latach 60-ych, a w dłuższym okresie czasu deprawacji
seksualnej całego społeczeństwa świata zachodniego. Więcej w materiale wideo poniżej.

phpBB [video]


Dalej w artykule z delphi.pl czytamy ”Podobne wnioski płyną z opracowania WHO. Wynika z
niego, że „rozwój seksualności rozpoczyna się w momencie urodzenia”, więc edukację należy
rozpocząć przed czwartym rokiem życia. W tym okresie dziecko należy nauczyć umiejętności,
takich jak „rozmowa dotycząca prokreacji z wykorzystaniem określonego słownictwa”. Dziecko
powinno umieć też „wyrażać własne potrzeby, życzenia i granice, na przykład w kontekście
zabawy w lekarza, wobec ciąży, rodzicielstwa itp.”.

W konferencji uczestniczyli przedstawiciele resortów zdrowia i edukacji. „Nie są to
standardy, które będą wdrażane w szkołach. To jedynie dyskusja na ten temat“ – po
konferencji wiceminister edukacji Joanna Berdzik. W trakcie dyskusji mówiła jednak, że
chce „rozpowszechnić ten raport wśród nauczycieli i rodziców” , a inna z przedstawicielek
MEN opowiedziała się za publikacją opracowania na jednym z portali dla nauczycieli.”

Przyszłość jak wielokrotnie piszemy w naszych artykułach jest już zaplanowana m.in. przez

ONZ i międzynarodowe elity. Na przyszłość planuje się jak napisał jeden z globalistów,
obecny doradca ONZ - Jacques Attali
https://pl.wikipedia.org/wiki/Jacques_Attali
pełną akceptację kazirodztwa i pedofilii pod hasłem "seksu różnych grup wiekowych" lub
“międzygeneracyjny seks”.
http://www.prisonplanet.pl/trend_trak/n ... 1421281382

Realizując tą wizję w 2009 roku UNESCO, agenda ONZ, opublikowało “Międzynarodowe Wytyczne
w zakresie edukacji seksualnej”
http://unesdoc.unesco.org/images/0018/0 ... 83281e.pdf
proponując przyzwyczajanie dzieci w wieku 5 lat na pojęcia masturbacji i stopniowe
przygotowanie ich do koncepcji przerywania życia/aborcji. Choć raport wywołał lekkie
kontrowersje na początku września 2009 roku, to "Gotowa wersja na konferencję"
http://www.ibe.unesco.org/fileadmin/use ... cation.pdf
raportu nie wycofała tych propozycji. UNESCO, jest tym samym zdeterminowane by prezentować
5 letnim dzieciom aborcję i masturbację. Autorzy raportu Nanette Eckerö i Douglas Kirby
zaproponowali pięć różnych przedziałów wiekowych i tyle samo metod nauczania dla "edukacji
seksualnej" dla skonfrontowania ich z dziećmi. Według Eckerö i Kirby, pierwszym etapem
jest wywarcie wrażenia na 5 letnich dzieciach (poniżej nagłówka "Kluczowe Pomysły"), że
istnieje "wiele innych rodzajów rodzin na całym świecie (np. gdzie jest dwoje rodziców,
jeden rodzic, gdzie dziecko jest głową rodziny, gdzie opiekun jest głową rodziny, dalsza i
najbliższa rodzina, gdzie rodzice mają tą samą płeć, itp..)".

Zaproponowano “kluczowe idee", które powinny wywrzeć wrażenie na dzieciach w wieku od 5 do
8 lat:
1: "Ludzie otrzymują wiadomości na temat seksu, płci i seksualności z ich kultury i
religii".
2: "Jak szkodliwe kulturalne/tradycyjne praktyki wpływają na zdrowie i dobre
samopoczucie".
3: "Różnice między dokonaną za obopólną zgodą aktywnością seksualną i pod przymusem".
4: "Dziewczęta i chłopcy mają prywatne części ciała, które mogą odczuwać przyjemność gdy
są dotykane."
5: "Dotykanie i pocieranie własnych genitaliów jest nazywane masturbacją".
6: "Niektórzy ludzie się masturbują, a niektórzy nie."
7: "Ciało może odczuwać przyjemność gdy jest dotykane".
8: "Niektórzy ludzie nie są w stanie sprawować opieki nad dzieckiem."

Trzeba przy tym pamiętać jak widzimy na przykładzie konferencji naukowej poświęconej
seksualności osób nieletnich i małoletnich PAN, że Polska współpracuje bezpośrednio z ONZ,
a tym samym i UNESCO wdrażając te pomysły w życie.

Kolejnym krokiem po pierwszej fazie deprawacji (o której pisał Attali) według Szkoły
Frankfurckiej, która tworzy kulturę zachodnią, a tym samym dla większości świata, ma być
promocja i normalizacja sodomii, nekrofilji i kanibalizmu. Jak pisał w 1947 roku Theodor
Adorno w swojej książce pt “Philosophy of new music.” na stronie 149 “Ostateczną perwersją
stylu jest uniwersalna nekrofilia, będąca wkrótce nie do odróżnienia od normy
matematycznej, na której się opiera jej działanie: to znaczy od tego, co zostało osadzane
w muzycznych konwencjach jako jej druga natura.” Tendencja ta jest już obecna w "sztuce"
emanującej z Hollywood, normalizującej nekrofilię, sodomię, kanibalizm, przygotowując
młodych ludzi na przyszłe zmiany.

Obrazek

Oczywiście normalny człowiek spyta po co to wszystko, czemu ma to służyć? Odpowiedź na to
pytanie jest również zapisana w działalności szkoły Frankfurckiej, która wprowadza nową
globalną kulturę. Wprowadzenie jej jednak wymaga kompletnego zniszczenia obecnych kultur,
na zgliszczach których powstanie nowy twór. Tak więc zanim zobaczymy tzw “nową kulturę”
będziemy świadkami pełnej deprawacji społeczeństwa dla celów zniszczenia cywilizacji
zachodu o czym otwarcie mówi się chociażby w publikacjach Klubu Rzymskiego czy ONZ.

phpBB [video]


Nowy Porządek Świata nie jest kompatybilny z monoteistycznymi kulturami, tak więc zachód
będzie musiał być przetransformowany w formę cywilizacji wschodniej co już możemy
obserwować dookoła nas.

Przyszłość jest już zaplanowana, jak pisaliśmy i jak widać wdrażana również przez polski
rząd.

źródło:
http://www.prisonplanet.pl/polityka/pol ... ,p51697840

_________________
doświadczenie jest prawdziwe wewnątrz pudełka,ale samo pudełko już nieNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 25 kwie 2013, 23:07 
Offline
Admin junior
Admin junior
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 paź 2011, 22:49
Posty: 542
Lokalizacja: Temple of NOD
Niktu pisze:
W przeciwieństwie do redimixa ja dostrzegam te zmiany rewolucji kulturalnej w kierunku gender. Nie jest to temat zastępczy aby przechodziła kasa na projekty.


Proponuję zejść na ziemię.


Ja też proponuję zejść na ziemię i przyjrzeć się stanowi gospodarczemu i politycznemu
owej Unii Europejskiej która za owymi "błyskotliwymi projektami" stoi. Długo to nie potrwa
zanim doszczętnie się rozleci (Cypr i skok na kasę to jeden z ostatnich tego syndromów)
a wraz z nią wszystkie tego typu pomysły. Decydenci UE dawno stracili kontakt z
rzeczywistością a te projekty to tylko jeden z tego objawów.


Inna sprawa, że w międzyczasie kraj może już zostać wchłonięty przez inne państwa.

A póki co to pedofilia jest nagminna i usankcjonowana kulturowo wśród muzułmanów
których tu (do Europy) bezmyślnie nawpuszczano tak jakby ci potrafili np. pracować.
Pedofilia w kościele i to nie tylko polskim to też fakt więc obłudne oburzenie tematem
ze strony wokółreligijnych partii traktowałbym z rezerwą dopóki sami nie zaczną
od posprzątania w swoich szeregach.

Ludzkość to samoregulujący się zbiorowy organizm i żadne ideologie go jako całości
nie zwichrują na dłużej chociaż mogą doprowadzić do upadku pewnych jego grup.

Z promocją globalnego ocieplenia nie wyszło i z tego również nic nie wyjdzie.
Póki co była tylko jedna konferencja na ten temat i nic poza tym a
Rosja i Niemcy mają w Polsce inne, strategiczne priorytety na celowniku.

PS.ONZ to grupa państw G8, reszta w Zgromadzeniu Ogólnym jest tam tylko
dla zachowania pozorów.

Tymczasem prawdziwe zagrożenia, nie w postaci jakichś groteskowych projektów
na papierze jak zwykle przemykają niezauważone dzięki takim tematom zastępczym:

http://talbot.nowyekran.pl.nowyekran.pl/post/91463,acron-zagrozenie-dla-bezpieczenstwa-panstwa

http://piastolsztyn.nowyekran.pl/post/88648,tak-tusk-ogrywa-gowina-jak-dzidziusia

http://piastolsztyn.nowyekran.pl/post/91678,rostowski-ujawnil-szokujaca-prawde-o-koszcie-eur-w-polsce

PS2. Jeśli rodzice zwalają wychowanie swoich dzieci na instytucje które rozważają
wprowadzanie takich projektów to mogą mieć pretensje wyłącznie do siebie.

PS3. Dajecie się podręcznikowo nabierać na kolejny temat zastępczy po
krzyżu na placu, dopalaczach i związkach partnerskich mamy jedną,
dosłownie jedną "konferencję naukową o gender" z tymi samym błaznami
typu Palikota co zwykle stworzonymi na takie właśnie okazje przez PO
a tymczasem w tle, w Sejmie...

http://lubczasopismo.salon24.pl/Lotos/post/483055,czy-byla-zaslona-dymna

http://polskiepiekielko.pl/2013/02/grodzki-robi-za-zaslone-dymna-dla-gigantycznej-afery.html

http://www.tokfm.pl/blogi/zboralski/2013/01/sejmowa_debata_o_gejach_byla_zaslona_dymna_dla_przekretu_na_rzecz_kosciola/1

Dla mnie to w rzeczywistości kolejny temat zastępczy który dobitnie podsumowuje ten obrazek:

Obrazek

I dlatego właśnie jak mówicie "bagatelizuje i lekceważę sobie" ten temat, bo już się na to nie nabieram.

OFFTOP

Niktu pisze:
Łatwiejsza od pierzenia o jaszczurach.


Skoro my tu tylko "pieprzymy o jaszczurach" to co tutaj robisz?
Oprócz obrażania Cryptologicona w innych tematach, pouczania
i dawania nam dobrych rad oczywiście. Tak jakbyśmy nie wiedzieli
o zmianach nazwisk i żydach w SB itd., i trzeba nas o tym oświecić.

Zapewniam cię, że "jaszczury" były i pozostaną tutaj głównym tematem
ponieważ jest to forum o "jaszczurach".


Ostatnio zmieniony 26 kwie 2013, 0:17 przez Redimix, łącznie zmieniany 1 raz


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 26 kwie 2013, 0:14 
Nie widze związku między aferą obyczajową czyli rozpierdalaniem rodziny od podstaw a gospodarczą, czyli dymaniem nas podatkami i z majątku narodowego. Jedno drugiemu nie musi przeszkadzać.

W polskich szkołach nie dzieje się najlepiej. jak patrzę na młodsze kuzynki to panuje tam totalne skurwienie. A tematem zastepczym dla obu zjawisk moga być codzienne nic nie znaczące komentarze polityków, ich akcje pijarowe szeroko komentowane w mediach i uciekanie od odpowiedzi na co wazniejsze pytania.

NiktuNa górę
   
 
 
Post: 26 kwie 2013, 0:23 
Offline
Admin junior
Admin junior
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 paź 2011, 22:49
Posty: 542
Lokalizacja: Temple of NOD
Niktu pisze:
Nie widze związku między aferą obyczajową czyli rozpierdalaniem rodziny od podstaw a gospodarczą, czyli dymaniem nas podatkami i z majątku narodowego. Jedno drugiemu nie musi przeszkadzać.


Odnoszę wrażenie, że wogóle mało widzisz w tym temacie oprócz rzeczonej afery.
A skoro związku między stanem rodziny a gospodarką nie widzisz to nie ma o czym rozmawiać.
Jedno drugiemu nie tylko nie przeszkadza ale jedno z drugiego wynika - problemy z rodziną
oraz to twoje "skurwienie" jak to nazywasz ze stanu gospodarki, ubóstwo również zwiększa
podatność na wszelkie patologie.


Ostatnio zmieniony 26 kwie 2013, 0:29 przez Redimix, łącznie zmieniany 1 raz


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 26 kwie 2013, 0:25 
Redimix pisze:
Skoro my tu tylko "pieprzymy o jaszczurach" to co tutaj robisz?
Oprócz obrażania Cryptologicona w innych tematach, pouczania
i dawania nam dobrych rad oczywiście. Tak jakbyśmy nie wiedzieli
o zmianach nazwisk i żydach w SB itd., i trzeba nas o tym oświecić.Nie przypominam sobie obrażania Cryptologicona - jest to kłamstwo i zachęta do trollowania - nie idę na to.


Co do jaszczurów to swoją drogą nie jest to tutaj temat zwracający na siebie uwagę, przynajmniej w tych postach których ja uczestniczę. Nawet nie masz takiego działu tematycznego jaszczury i się tu pieklisz.


Co do braku związku.

Twierdzisz, że to temat zastępczy dla afer jakie podałeś w linkach. mam na ten temat inne zdanie po prostu.

Zmiany gospodarcze są dostrzegalnie w krótkich okresach przy uchwalaniu corocznego budżetu, przy co czteroletnich wyborach itd.
Zmiany obyczajowe dokonują się w dłuższych okresach czasu i ten proces może się rozkładać na wiele lat. Jeśli postępuje wolniej będzie łatwiejszy do zaakceptowania przez społeczeństwo. Takie zmiany nie muszą oznaczać rozwoju no chyba że promocja feminizmu i gejostwa w społeczeństwie to rozwój?!


Nikogo jeszcze nie obraziłem, przyznaję się do częstego narzucania swoich poglądów.

A z tym Cryptologiconem - nooo zaczynasz tutaj kręcić jakieś afery? Zapytaj go ....


NiktuNa górę
   
 
 
Post: 26 kwie 2013, 5:08 
Offline
Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree

Rejestracja: 19 kwie 2013, 19:43
Posty: 208
Płeć: mężczyzna
Pod zaborami chcieli wynarodowić Polskę.Ale poszczególni ludzie pracą u podstaw zachowali świadomość bycia Polakiem.Takie ośrodki pamięci i działania.

Dlatego ważne jest co się robi.Można się temu przeciwstawić samym sobą ponieważ ludzie są stadnym gatunkiem i nawet wdrukowywanie im tego w przedszkolach i szkołach przy zdrowych rodzicach nic nie da.Jak w komunie...musiałeś chodzić na pochody ale swoje o Katyniu od rodziny słyszałeś.

Informować innych.I trzymać samemu to w pamięci i w zachowaniach na co dzień.

Nie dać się zautomatyzować,znarkotyzować czy wykrzywić moralnie.

Wtedy ludzie wokoło CZUJĄ to i robią więcej rzeczy właściwych.Jak kamertony.Jeden wibruje i przekazuje innym.Ci zaczynają wibrować i dalej...wszystko rośnie w fale.

Ale muszą być ci którzy zaczynają.

Nie ma co się kłócić nad pojedynczymi klockami układanki który jest ważniejszy.

Zmienić wszystkie w sobie zrozumieniem i tak działać na innych.Codziennie swoim "szarym" życiem.
A ono jest jakie jest i nic więcej.

p.s. co do gospodarki to obserwuję coraz większy rozdźwięk pomiędzy systemem ( banki/rząd/państwo) a realnym działaniem gospodarczym.Ludzie tną koszty ( zwłaszcza kredyty ),tworzą łańcuch dostawców i klientów i nie wchodzą na duże budowy ( robię w budownictwie ).Cwaniaczki z firm biorących przetargi za bezcen zaczynają JUŻ mieć problemy ze znalezieniem podwykonawców.Ludzie nie wierzą już w kolorowe filmiki z kukiełkami w TV.Wiem bo rozmawiam.

p.s 2 młode pokolenie dzieci informowane przez rodziców jest coraz bardziej świadomie.Ja w wieku mojego syna już zaczynałem pić i palić ( próby dłuższe ) " bo inni ".Mój syn wie że to syf jak i narkotyki ale nie bo to "zło" ale wyjaśniłem mu mechanizm działania na ciało i umysł.No i sam nie pije i nie palę...I tak dalej przez zagadnienia z seksu czy świadomości.Tyle przynajmniej wiem ja i obserwuję.

Im bardziej naciskasz sprężynę tym mocniejszy jest opór.

Nie peniać.Robić co swoje.Są gorsze do rozwoju miejsca na ziemi ( trudniejsze).

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=g7aRghA3Wn4
https://www.youtube.com/watch?v=UNnoHVh-I-4Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 26 kwie 2013, 6:20 
Dokladnie! Na wiele czynnikow zewnetrznych nie mamy wplywu, natomiast mamy wplyw na to, co dzieje sie przykladowo w naszym domu i jakie my sami wzorce dajemy dzieciom.
Podobnie ma sie sprawa z religia chociazby. Jest w szkole, nie kazdy jest katolikiem.
Jest kontakt poza domem, niekoniecznie z tym, co przekazuje sie w domu.

A jednak, czy jest sens zakladac dziecku klosz?

Przygladac sie, patrzec, nie wszystko lukac. Tlumaczyc dziecku, ze nie wszystko, co slyszy jest po to, aby w to wierzyc czy to nasladowac. Wkazywac droge i kierunek i pozwalac doswiadczac.


Tu w kwestii seksualnosci oczywiscie nie fizycznie, nie namacalnie, ale pokazywac zdrowa rodzine i jak to podejscie wyglada u nas, w domu, w rodzinie, wskazywac na roznice, jakie niesie ono do tego propagowanego przykladowo na zewnatrz. Nie straszyc, nie naciskac a wlasnie praktycznie wskazywac, co przynosi taka forma a taka forma dajmy na to podejscia do tematu.

Trzeba niestety uczyc sie lawirowac w swiecie, w jakim przyszlo nam zyc i trzeba uczyc dzieci, aby umialy sie chronic. Takze w domu przede wszystkim szczerosc i rzeczywiscie rozmowy na temat seksualnosci, ale tak, jak my to widzimy, aby nie bylo tak, ze dziecko nic a nic o tym nie wie i kto inny przejmie w tym wzgledzie paleczke.
Wtedy moze byc na rozmowy z nami za pozno.Na górę
   
 
 
Post: 26 kwie 2013, 6:26 
Offline
Admin junior
Admin junior
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 paź 2011, 22:49
Posty: 542
Lokalizacja: Temple of NOD
Niktu pisze:
Zmiany obyczajowe dokonują się w dłuższych okresach czasu i ten proces może się rozkładać na wiele lat. Jeśli postępuje wolniej będzie łatwiejszy do zaakceptowania przez społeczeństwo. Takie zmiany nie muszą oznaczać rozwoju no chyba że promocja feminizmu i gejostwa w społeczeństwie to rozwój?!

Nikogo jeszcze nie obraziłem, przyznaję się do częstego narzucania swoich poglądów.


To widać i robisz to w bardzo prymitywny i manipulacyjny sposób ponieważ
porównywanie homoseksualizmu i feminizmu od razu do pedofilii to tania zagrywka.

Nie będziemy tutaj promować jak to mówisz feminizmu i gejostwa
ale nię będziemy też promować postaw mu przeciwnych bo zalęgnie
nam się na forum od rozmaitych ideologicznych politykierów.
Tak samo usuwamy stąd środowiska typu UPR, SLD, ONR, wokółreligijnych czy Wszechpolaków LPR itp.
ponieważ w rzeczywistości to jedno i to samo postlewicowe bagno tylko w różnych odcieniach.

Przy okazji, proszę o nie wklejanie na DI linków do antypolskiej litewskiej gadzinówki DELFI
która wykorzystuje każdy drobiazg, min. wspomnianą konferencję byle tylko przedstawić
Polskę i polaków w negatywnym świetle, tutaj jako kraju który uczy i promuje pedofilię.
http://pl.delfi.lt/aktualia/polska/konferencja-naukowa-niemowleta-doznaja-orgazmow.d?id=61218381

Litwinów i ich oczerniających polaków zagrywek nie będziemy tu promować

Tutaj możecie sobie poczytać o charakterze tego polskojęzycznego ale nie polskiego portalu.
http://www.wilnoteka.lt/pl/artykul/delfi-pl-nie-lt-gdzie-postawic-przecinek

Jacolo pisze:
Jakie przyniesie to skutki? Homoseksualizm stanie się zjawiskiem powszechnym, zniknie grupa jaką jest rodzina, a tworzenie głębszych relacji międzyludzkich będzie bardzo trudne. Zrówna człowieka ze zwierzęciem, gdyż namawia do rozpoczęcia życia seksualnego w jak najwcześniejszym wieku, bez żadnych ograniczeń, co w perspektywie lat będzie prowadzić do różnych wynaturzeń. Przyniesie upadek kultury i obyczajów. Dramatycznie spadnie liczba urodzeń.


I bez tych pomysłów euroosłów dewiacje w rodzaju pedofilii kwitną w Polsce od wieków
w ich tradycyjnej kolebce w postaci instytucji religijnych więc skąd to nagłe oburzenie?
Nie należy na takie pomysły przyzwalać ale nie można też pomijać już istniejącego bagna.
Przedwczesna edukacja seksualna nie jest dobra ale bezkarność pedofilów w Kościele również.

Punkt Mu pisze:
Dlatego ważne jest co się robi.Można się temu przeciwstawić samym sobą ponieważ ludzie są stadnym gatunkiem i nawet wdrukowywanie im tego w przedszkolach i szkołach przy zdrowych rodzicach nic nie da.Jak w komunie...musiałeś chodzić na pochody ale swoje o Katyniu od rodziny słyszałeś.


Od początku o to mi chodziło. Owe "projekty" ONZ czy UE i tak zawiodą.
Tak samo jak zawodzą inne lewackie mrzonki w rodzaju multikulturalizmu.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 26 kwie 2013, 6:38 
Offline
Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree

Rejestracja: 19 kwie 2013, 19:43
Posty: 208
Płeć: mężczyzna
Redimix pisze:

Od początku o to mi chodziło. Owe "projekty" ONZ czy UE i tak zawiodą.
Tak samo jak zawodzą inne lewackie mrzonki w rodzaju multikulturalizmu.


Bo wszystko dzieje się z pozycji małego ja "w samym" sobie i Całości , która jest świadomością zbiorową/TYM CO JEST czy jak ją każdy ODDZIELNIE nazywa sobie z postrzegania małego ja czyli tego zbioru którym każdy jest tu i teraz.

Dla całości/ciebie jest to bez znaczenia tak jak nie widzi się jak oddychają płuca.Oddychają i już.Serce nie mówi płucom " Oddychaj "...ono robi swoje ale jest zależne od tego co robią płuca.A płuca od serca.

Kwestią jest przebicie się do tego ja/siebie/całości wtedy płuca wiedzą że są również sercem ( całością z doświadczenia a nie z "opowieści" i stają się JEDNYM.Wtedy rozważania czy mają wolną wolę czy nie,czy są osobne jako Ja czy nie - znikają bo TO WIEDZĄ.A nie "domyślają się". Mimo że dalej TEŻ wiedzą że są płucami inaczej patrzą na serce czy nogę.Całość.Wtedy nawet jak ręka uderzy się w drugą młotkiem i zaboli nie spowoduje że "za karę" dla ręki płuca przestaną oddychać.Dlatego przekracza się pojmowanie dualistyczne ale nie można tego opowiedzieć bo jest/nie ma nie istnieje.Nie ma "w zależności". Samo mówienie już tworzy zależność od mówienia.Punkt mówienia.Małe ja.Co nie jest niczym złym bo płuca to płuca.Całośc bez wybierania idei nie-płuc,Wyższych Płuc czy płuc rzeczywistych.

TYLKO ODDYCHANIE.

Mętnie ale z tego co widzę i słucham jak jest od osób oświeconych i w realu i w necie a czego jeszcze NIE ZWERYFIKOWAŁEM osobiście.

Wybierasz to co masz.Masz to co wybierasz.Dalej działanie.Praktyka.

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=g7aRghA3Wn4
https://www.youtube.com/watch?v=UNnoHVh-I-4Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 26 kwie 2013, 11:58 
Punkt Mu
SacralNirvana

To tylko teorie.

Wszyscy jesteśmy na sznurkach systemu monetarnego. Wiesz co dobre ale robisz tylko to co musisz bo na resztę nie starcza ci czasu z dnia. Robisz to co najważniejsze.
A najwazniejsze to dach nad głową, żywnośc, ubrania i opłacanie rachunków na czas + wydatki na edukację dzieci. Jesli na coś zaczyna ci brakowac brniesz w to dalej (ta sfera dominuje twoje myślenie)
i jebiesz nadgodziny aby osiągnać te podstawy.Kiedy masz więcej czasu zabierasz raz w roku rodzinę na wycieczkę aby odpocząć... i dalej nie robisz tego co jest najważniesze.

Na ile wam starcza z dnia aby robić to o czym rzeczywiście mówicie? Aby postępowac moralnie, rozmawiać z dziećmi.
aby zaczynać od siebie czyli działąć w sferze na jaką macie podobno wpływ i dawać przykład innym?
Ile czasu pozostanie po "zamiennikach życia" (telewizorku po pracy, piwku, grze komputerowej + zamienniki tych zamienników jesli ktoś nie pije bądź nie ogląda
telewizji; aby tylko się zrelaksować po pracy)?
Masz już te podstawy? Zaczynasz mysleć o kredycie na dom, o zakupie samochodu. Brniesz w to dalej. Jesteś pracownikiem rabisz 8 godzin wracasz do domu po pracy i wciąż ci na to wszystko brakuje.
Chcesz więcej wchodzisz w działalnośc, jebiesz wtedy 12 godzin dziennie i masz więcej, masz już dom i samochód to chcesz mieć dwie wycieczki w roku latem nad morze zimą w góry .... i tak bez końca. W którym momencie życia robicie rzeczywiście to co powinniście?

Ile jest z tego co rzeczywiście chcecie a ile przyjmujecie i godzicie się z tym. przesuwacie moralnośc zaczynacie akceptować
coś co uważaliście dotychczas niedopuszczalne aby tylko usprawiedliwić waszą chcęć posiadania i doganiania poziomem zycia zachodu ?

Nie mówię personalnie o was. Mówię jak wygląda życie. Codzienna codzienność.Albo wiem co mówię albo mam schizofrenię i sam sobie to wymyśliłem?


NiktuP.S.


Potem mieszają ci w głowie i zaczynasz krok po kroku akceptować to przed czym jeszcze kilka lat do kilkadziesiąt lat temu byłeś gotowy i twoja rodzina się przed tym bronić
(pornografia, alkoholizm, narkotyki, aborcja, adoptowanie dzieci przez gejów, wyjazd na niedzielne zakupy do supermarketu z dziećmi itd.itd.itd. to tylko przykłady ale mogę wymienić całą setkę innych tego co już zaakceptowaliśmy jako społeczeństwo).Na górę
   
 
 
Post: 26 kwie 2013, 13:14 
Offline
Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 sty 2013, 14:21
Posty: 609
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Niktu pisze:
A z tym Cryptologiconem - nooo zaczynasz tutaj kręcić jakieś afery? Zapytaj go ....


A ja tam się tak szybko nie obrażam. Fakt, że może 'uskuteczniam ostrą' jazdę w polemikach, ale to już taka natura. Sorki za mały off.. :wacko: I tak naprawdę to wolę 'pójść na noże" z @Niktu, - bo się składnie wypowiada i ma swoje zdanie i coś z tego wynika - niż 'mielić nieskładnie' z jakimiś prawdziwymi oszołomami.

W temacie... Moja obserwacja jest taka, że był trend na akceptowanie "Swojej" wartości, co przekładało się najczęściej na zamożność rodziców i tak powstało prześladowanie dzieci w grupach rówieśniczych. Następny trend to "Bezstresowe" wychowanie dziecka, co zaowocowało tabunami "skurwysynków mamusi i tatusia" bronionymi bez wzgledu na to jaką krzywdę robią drugiemu. Teraz jest moda na "bezpłciowe wychowanie" - polecam wpisać tę frazę i wiele stanie się jasne. I powstają takie bezpłciowe (bezpłciowe - to do niedawna była inwektywa - znak czasów.., co ?) monstra i się jeszcze w swojej bezgranicznej ignorancji upierają, że tak być powinno. Może i dobrze. Lezbijka z Panią Lezbijkiem. Gej Z Panią gejową... Wymrze to śmiercią naturalną - z definicji. Pytanie tylko, czemu wkurzamy sie na tych popaprańców, skoro stoi za tym ktoś, kto porząda takiego właśnie stanu społeczeństwa. Czy to nie 'Jemu" trzeba by uciąć kochones w celu udowodnienia, że szanujemy "Jego" przekazy o bezpłciowości, o bezpłciowym wychowaniu ?, no bo jeżeli chcę naprawić przeciek w łazience, to nie napieprzam kranu młotem, ale najpierw zakrecam zawór, a jeśli trzeba, to kolejny...

Obrazek

I nie mam tu na myśli pracy Pana Burke :tak:

http://stacjakultura.pl/1,1,18360,Przyc ... tykul.htmlNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 26 kwie 2013, 13:55 
Niktu...

Duzo teoretyzujesz... w sensie: my, wy... a mozesz co najwyzej pisac w sensie Ja.


Jezeli pisze tak czy siak to opieram sie na wlasnym doswiadczeniu. Nie teoretyzuje. Jezeli pisze o takiej czy innej koncepcji wychowywania dzieci, tzn. ze ja uskuteczniam. W kontekscie kazdego z mojej trojeczki.

Opisywac krok po kroku nie bede i z kazdej mozliwej strony. Jedynie napisze, ze tak, to, co pisze ma sie bardzo do tego, co stosuje, praktykuje, uskuteczniam w swoim zyciu.Na górę
   
 
 
Post: 26 kwie 2013, 14:18 
Offline
Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree

Rejestracja: 19 kwie 2013, 19:43
Posty: 208
Płeć: mężczyzna
Niktu pisze:
Punkt Mu
SacralNirvana

To tylko teorie.Potem mieszają ci w głowie i zaczynasz krok po kroku akceptować to przed czym jeszcze kilka lat do kilkadziesiąt lat temu byłeś gotowy i twoja rodzina się przed tym bronić
(pornografia, alkoholizm, narkotyki, aborcja, adoptowanie dzieci przez gejów, wyjazd na niedzielne zakupy do supermarketu z dziećmi itd.itd.itd. to tylko przykłady ale mogę wymienić całą setkę innych tego co już zaakceptowaliśmy jako społeczeństwo).


oprócz adopcji gejów spróbowałem wszystkiego...było minęło nawet uzależnienie wprost.Z jakiegoś punktu każdy startuje grunt żeby we właściwą stronę działania.

Weryfikujesz czyjąś teorię w którą wszedłeś na początku nieświadomie potem świadomie.Teraz jest net jest łatwiej to wyłapać/dzielić się wiedzą.Dlatego tak ważne jest informowanie innych i bycie świadomym człowiekiem w tych czasach.Codziennie.Ja dokładam jeszcze zenowską praktyką , która np.wyrabia na to wszystko uważność.

Jestem praktykiem również w sprawach gospodarczych.Tyle w temacie.Pozdr.

p.s. i dzielić się wiedzą ale każdy musi swoje sam odrobić.

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=g7aRghA3Wn4
https://www.youtube.com/watch?v=UNnoHVh-I-4Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 26 kwie 2013, 14:32 
Cryptologicon


Widzisz, trendy o których piszesz to co później upraszczamy i nazywamy modą na coś... one nie wychodzą z rzeczywistych potrzeb społeczeństwa. Są nam wtłaczane poprzez kulturę masową.
Takimi trendami przeprowadza się rewolucję kulturalną w jasno określonym celu. Dla zmiany społeczeństwa w określonym kierunku.

Żeby złapać tych, którzy to robią i uciąć im kojones to dotkniesz elity finansowej świata. Tych, którzy te rewolucje wprowadzają w życie. Jak będziesz drążyć dalej złapiesz szaraka za ogon.


Wolę mówić jak czuję, że jest to jest lepsze niż redmixowe chore insynuacje... chyba jedyny obrażony?

SacralNirvana

To jest oczywiste, że teoretyzuję ponieważ nie mówię w odniesieniu do mojej sytuacji osobistej.
Czy uważasz, że powinienem ?
Ja mówię jak to wygląda wokół mnie i zakładam, że może być czysto subiektywne.
Niech każdy sam weryfikuje rzeczywistość. Z punktu widzenia kraju nad Wisłą i własnej podłogi będzie to wyglądało inaczej niż w ujęciu całości jako tzw. (moim zdaniem skurwiałego)"zachodu".


NiktuNa górę
   
 
 
Post: 26 kwie 2013, 21:19 
Offline
Admin junior
Admin junior
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 paź 2011, 22:49
Posty: 542
Lokalizacja: Temple of NOD
Niktu pisze:
Niech każdy sam weryfikuje rzeczywistość. Z punktu widzenia kraju nad Wisłą i własnej podłogi będzie to wyglądało inaczej niż w ujęciu całości jako tzw. (moim zdaniem skurwiałego)"zachodu".


Jeśli Zachód jest sk... to na jakim poziomie jest niby ten kraj?

SacralNirvana pisze:
Niktu...

Duzo teoretyzujesz... w sensie: my, wy... a mozesz co najwyzej pisac w sensie Ja.


Bo to jest polityk teoretyk i to wyjątkowo mierny jak widać, starej daty.
A w dodatku lubi narzucać swoje zdanie innym co sam zresztą przyznał.
Ze względu na jego poprzednie próby wmieszania nas w politykę w innym temacie
i śliski charakter co widać po tym jak lawiruje w swoich odpowiedziach jest u mnie
nieodwołalnie na cenzurowanym. Jak każdy polityk i aspirujący polityk zresztą.

A co do obrażenia to nie będą nam Litwini pluli w twarz zrozumiano?
Niech się zajmą własnymi problemami ze swoją miernością narodową
a nasze zostawią nam bo sami nie mają żadnego prawa nas pouczać.
To równie bezczelne jakby Ukraińcy nas pouczali na temat Holokaustu.


Podsumowując o co mi chodzi w tym wątku. Wszystkie teksty w alarmistycznym tonie
dotyczące upadku moralności na Zachodzie z powodu paru lewicowych mrzonek które
i tak się nie przyjmą i które (teksty) jak mniemam pochodzą ze środowisk praworeligijnych itp.
przedstawiają zafałszowany obraz według którego grozi nam upadek moralny i cywilizacyjny.

Przepraszam bardzo ale coś co wciąż cywilizacją w skali globalnej nie jest nie może upaść
ponieważ najpierw musiałoby być tą cywilizacją. Rozwój środków zniszczenia o niej nie świadczy.


Po drugie problemy z pedofilią w środowiskach które mają rzekomo stać na straży wartości rodzinnych
(uwielbiam tę ich świętoszkowatą obłudę) a same od skrajnych lewaków lepsze nie są w swych ideach
są olbrzymie i wiekowe. Więc żadne alarmistyczne artykuły nie ochronią nas przed problemami
które już istnieją i w dodatku okrzepły kulturowo (islam) i instytucjonalnie (nasz kościół).

Dlatego należy zacząć od posprzątania już istniejących problemów z ową moralnością.

Oto parę przykładów tego o czym mówię:

http://undhimmi.com/tag/muslim-child-brides/

http://ruchofiarksiezy.org/

http://davidicke.pl/forum/swiadkowie-jehowy-wylegarnia-pedofilii-t6353-30.html

O takich "drobiazgach" jak to co wyprawiano z sierotami w klasztorach Irlandii, dziećmi indian
w szkołach katolickich i anglikańskich w Kanadzie czy handlu dziećmi przez kościół w Hiszpanii
nie wspominając.

Lewicowe pomysły to zaledwie nowa wisienka na szczycie antycznej góry zepsucia.
Góry zepsucia która gatunku ludzkiego jak widać nie zniszczyła ale nie umożliwiła
również nam do tej pory osiągnięcia statusu cywilizacji. Ot do zagłady osobowości
i indywidualności jakie od wieków są udziałem państwa i religii (głównie tych z kręgu
judeochrześcijańskiego) dochodzi mieszanie z tożsamością płciową przez lewaków.

Jak mawia Icke to dwie strony tej samej monety.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 27 kwie 2013, 15:01 
Offline
Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 sty 2013, 14:21
Posty: 609
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Redimix pisze:
Jeśli Zachód jest sk... to na jakim poziomie jest niby ten kraj?
Redimix pisze:
Podsumowując o co mi chodzi w tym wątku. Wszystkie teksty w alarmistycznym tonie
dotyczące upadku moralności na Zachodzie z powodu paru lewicowych mrzonek które
i tak się nie przyjmą i które (teksty) jak mniemam pochodzą ze środowisk praworeligijnych itp.
przedstawiają zafałszowany obraz według którego grozi nam upadek moralny i cywilizacyjny.


No i co tu jeszcze dodać.
Spotykam się - (nie wiem, nie rozumiem tego) - z postrzeganiem Polski jako kraju nowych możliwości, jako kraju wolnego. A ja uważam, że jesteśmy laboratorium w Europie, na którym sprawdza się, jak bardzo ludzi można zeszmacić ( ponieważ jeśli nie my się zbuntujemy, to już nikt inny). I z całego serca zgadzam się z Redimix'em, Ponieważ Ci, którzy bronią "fajności" "naszego" kraju nigdy - prawdopodobnie - nie wyjechali dalej niż 100 kilometrów od miejsca Swojego zamieszkania. Uważają za aksjomat pieprzenie, że: 'Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej...' a to zwyczajnie powoduje lokalne niewolnictwo (zabiorę Ci wszystko.., zapieprzę rodzinę, zrujnuję Ci marzenia) , ale pamietaj ! - "Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej" . Na dowód proszę sobie przeliczyć pensję na euro i porównać ceny u nas i na "zachodzie" (polecam strony z marketów, które i u Nas maja swoje siedziby) . Dla leniuchów naklikam, że pensja jest (średnio) sześciokrotnie wyższa - natomiast ceny - ok 30 % wyższe. Łatwo to sprawdzić werbalnie. Wystarczy wyjechać i dopiero wtedy naklikiwać wynurzenia... ( A co ! Nie stać na wyjazd ?!!!). Ale Nie !!! - popitolić zawsze można. I to nie personalnie do forumowiczów. To z życia. Popieprzyć można (...wolność słowa..) , że jest bieda i że jest tragedia, ale nosa nie wyściubili i jednocześnie polemizują - polemizują ?!! - zwyczajnie pieprzą w nerwach, że Tu jest najlepiej. I tylko pytanko... Skoro jest tak najlepiej, to czemu jest tak źle ? Po chusteczkę narzekać ? I w takich momentach przeważnie brak odpowiedzi, przeważnie 'agresor' się włącza...

Powyżej było jedno zaprzeczenie zaprzeczenia i to nie bez powodu. To nie błąd - niestety. :bangheadwall:Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 27 kwie 2013, 19:57 
Ale macie rozrzut tematyczny. Nasze zachowanie na forach to są dopiero testy laboratoryjne!

A nie lepiej wrócić się do pierwszego postu, przeczytać jeszcze raz, potem przeczytać książkę p.t.

Judith Butler - Gender Trouble - Feminism and the Subversion of Identity

P.S.

A tak szczerze pytanie do każdego?

Czy zalogowaliście się tutaj po to aby się poznawać z ludźmi ?

Dlaczego mówiąc coś mam zaczynać od siebie ? Tego to ja nie rozumiem?

Chyba redimix miał rację - od teraz podejmuję tylko temat jaszczurów. jak redimix zaznaczył
o tym jest to forum.


NiktuNa górę
   
 
 
Post: 28 kwie 2013, 8:12 
Offline
Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 lut 2013, 16:42
Posty: 3412
Płeć: mężczyzna
Rozdwojenie jaźni Grupińskiego postępuje: Jestem katolikiem, ale nie mam nic przeciwko małżeństwom homoseksualnym czy in vitro. Kościół rozbija małżeństwa

Obrazek

Jestem katolikiem, ale nie mam nic przeciwko małżeństwom homoseksualnym czy in vitro. A Kościół, przeciwstawiając się leczeniu in vitro, staje się współodpowiedzialny za część rozwodów w Polsce

– twierdzi Rafał Grupiński w wywiadzie dla "Rzeczpospolitej".

Szef klubu Platformy Obywatelskiej postanowił się wreszcie rozliczyć z ciemnogrodem i wygarnąć Kościołowi zaściankowe, nieprzystające do współczesnej rzeczywistości normy. Najwidoczniej jego partia żyje w przekonaniu, że ma moc czynienia cudów, bo Grupiński uważa, że wprowadzając własne rozstrzygnięcia dotyczące związków partnerskich czy in vitro, rozwiąże problemy młodego pokolenia

Cytuj:
Wiele młodych par heteroseksualnych nie bierze ślubu, bo uważa instytucję małżeństwa za przestarzałą. Może chętniej zawarliby związek partnerski, dzięki czemu dzieci w takich związkach byłyby lepiej chronione. Ale oczywiście ta ustawa najbardziej jest potrzebna parom homoseksualnym, bo one nie mają innych rozwiązań.


- pochyla się z troską Grupiński.

Jestem zwolennikiem in vitro. Uważam za niewytłumaczalne, że Kościół katolicki nie jest w stanie teologicznie uzasadnić faktu, iż ta metoda leczenia bezpłodności służy miłości małżeńskiej i trwałości związku sakramentalnego. Niemożność posiadania dzieci w związku małżeńskim jest jedną z najpowszechniejszych współczesnych chorób cywilizacyjnych. Za to często jest to możliwe z innym partnerem, co prowadzi do rozpadu licznych małżeństw. Kościół powinien temu przeciwdziałać, wspierać trwałość małżeństwa często zawartego przed ołtarzem, by ten związek dzięki rozwojowi medycyny przetrwał. Kościół, przeciwstawiając się leczeniu in vitro, w istocie staje się współodpowiedzialny za część rozwodów w Polsce. Mówi: możecie się co najwyżej rozwieść, by posiadać potomstwo, lecz na in vitro zgody nie będzie

- mówi Grupiński, powielając populistyczną argumentację lobby zbijającego interes na stosowaniu procedury in vitro.

Szef Klubu PO wyprowadza też ciekawe wnioskowanie, że bez dzieci z in vitro, Kościół nie przetrwa

Cytuj:
Jeżeli metoda in vitro może posłużyć do przekazania życia, uratowania ciągłości rodu, to dlaczego się temu przeciwstawiać? Jakby to było, gdyby z powodu tego zakazu przerwano istnienie kolejnych pokoleń Lewiego? Kościół w tylu sprawach potrafił zmienić poglądy, chociażby w sprawie transplantacji, mimo dogmatu zmartwychwstania ciał. A w tej nie chce. To znaczy, że zdecydował się na utratę młodego pokolenia wiernych i nieodwracalny spadek powołań. To jest oczywiście wybór Kościoła, ale moim zdaniem to droga donikąd, czyli do triumfu agnostycyzmu.


I jak traktować to poważnie? Wilki w owczej skórze, mimo kamuflażu, rozpoznać można gołym okiem.

koniec cytatu-źródło:
http://wpolityce.pl/wydarzenia/52392-ro ... malzenstwa

/==================/ EDIT:

Szkoła dewiacji i patologii

Całkowite wywrócenie do góry nogami nauczania o rodzinie w polskich szkołach i wielkie, moralne zepsucie – tak może skończyć się rewolucja forsowana przez środowiska związane z homoseksualnym lobby.

Obrazek
Czy homoaktywiści będa dyktować treść podręczników szkolnych? W walce z “homofobią” w polskich szkołach wspiera ich minister Kozłowska-Rajewicz (nz. pierwsza z prawej). Fot. G. Myślińska/Forum

Za pieniądze Fundacji Batorego Stowarzyszenie Pracownia Różnorodności przygotowała raport pt. „Szkoła milczenia. Sprawozdanie z przeglądu treści szkolnych podręczników do biologii, wiedzy o społeczeństwie i wychowania do życia w rodzinie pod kątem przedstawienia w nich problematyki LGBTQ i treści homofobicznych”. Powstanie i publikacja raportu jest, zdaniem autorów, pierwszym krokiem na drodze do zrealizowania celów, które postawiła sobie Pracownia – usunięcia „treści homofobicznych” z podręczników szkolnych oraz kształtowania postawy akceptacji dla osób LGBTQ wraz ze zmianą podstawy programowej nauczania. W praktyce oznacza to otwartą promocję homoseksualizmu w polskich szkołach oraz pozbycie się elementów, które afirmują normalną rodzinę. „Szkoła milczenia…” mówi o tym wprost.

Autorzy sprawozdania (Zbigniew Lew Starowicz, Jacek Kochanowski, Krzysztof Wąż, Robert Kowalczyk) zlustrowali podręczniki bardzo dokładnie. Przyjrzyjmy się fragmentom ich analizy:

(…) analizowany w przedmiotowym zakresie podręcznik prezentuje treści sprzeczne z obecnym stanem wiedzy naukowej, reprodukuje antyhomoseksualne stereotypy i uprzedzenia, wiele zaś z przytoczonych fragmentów spełnia kryteria mowy nienawiści. Jest to podręcznik głęboko szkodliwy, ideologiczny, homofobiczny i seksistowski. Powinien być natychmiast wycofany z funkcjonowania w systemie szkolnym.

Jest to zatem przykład bezpośredniej indoktrynacji światopoglądowej, indoktrynacji wprost i bez osłonek. Zresztą cała pojawiająca się w podręczniku koncepcja „integracji seksualnej” jest koncepcją zaczerpniętą wprost z katolickiej etyki seksualnej.

Odnoszą się zatem do tego podręcznika wszystkie zarzuty, jakie formułowałem wyżej w stosunku do jego wersji przeznaczonej dla szkół gimnazjalnych: reprezentuje katolicką etykę seksualną, katolicko-konserwatywną wizję rodziny, nie opisuje w sposób obiektywny współczesnych form życia małżeńsko-rodzinnego, lecz normatywizuje jego konserwatywną formę, jest podręcznikiem heteronormatywnym, a jak za chwilę pokażę, także homofobicznym i transfobicznym.

(…) nie mogę pominąć faktu, że problematyka tożsamości płciowej prezentowana jest w analizowanym podręczniku w sposób wyjątkowo konserwatywny, esencjalistyczny, ideologiczny, a w niektórych miejscach zwyczajnie seksistowski. Nie jestem w stanie zrozumieć, jak można było dopuścić do funkcjonowania w państwowym systemie oświaty podręcznik, w którym zawarte są na przykład następujące rewelacje: Dominantą kobiecej psychiki jest macierzyństwo. Podobnie jak ciało kobiety nastawione jest na poczęcie, noszenie i urodzenie dziecka, tak również psychika służy temu zadaniu.

Autorem tego rozdziału jest ks. Józef Augustyn, jezuita szeroko znany ze swych agresywnie antyhomoseksualnych poglądów. Z powodu jawnie ideologicznej orientacji analizowanego podręcznika wybór ten mnie absolutnie nie dziwi: ks. Augustyn jest najlepszą osobą, by przedstawić katolicką wizję homoseksualności. Wizję nie mającą nic wspólnego ze współczesną wiedzą naukową.

Nie oszczędzono również zdjęć i grafik obecnych w podręcznikach. W jednym z nich rozdział o homoseksualizmie opatrzono zdjęciem chłopca oraz latarnią na czarnym tle – sugeruje to „ponurą tematykę” tego fragmentu.

Autorzy raportu wiedzą także, co mają myśleć uczniowie po refleksji nad zadawanymi w podręcznikach pytaniami. Na str. 91 postawiono ewidentnie tendencyjne pytanie: Dlaczego na związku homoseksualnym nie można zbudować rzeczywistego małżeństwa i rodziny? Odniesienie do tekstu pozwala na udzielenie odpowiedzi w oparciu o nauczanie Jana Pawła II.

„Ekspertów” boli też fakt, iż „książka promuje model aktywności seksualnej wyłącznie w małżeństwie” oraz „promuje tradycyjne role płciowe, poglądy o dziewictwie, seksie przedmałżeńskim”.

Rebelia przeciw naturze i prawu

Przedstawione przykłady to jedynie garstka cytatów z omawianego raportu. Autorzy sprawozdania zarzucając krytykowanym podręcznikom ideologizację sami posługują się właśnie skrajną lewicową ideologią, tyle, że ubraną w pseudonaukowy kostium, któremu na imię gender – wątła pod względem naukowym, lecz modna i szeroko promowana nie tylko w mediach i kręgach władzy, ale i – o zgrozo – na wyższych uczelniach całego świata.

- Celem „ekspertyzy” jest wprowadzenie do programów szkolnych zmowy milczenia na temat wysoce problematycznych – medycznie, psychicznie, moralnie i społecznie – aspektów homoseksualizmu – analizuje raport ks. dr Marek Dziewiecki. - Autorzy ‘recenzji’ skrajnie selektywnie odnoszą się do danych empirycznych oraz do badań naukowych na temat homoseksualizmu. W swoim ideologicznym zacietrzewieniu dopuszczają się nawet zupełnie nieuzasadnionego twierdzenia, jakoby terapia, której na własne życzenie poddaje się część osób homoseksualnych, była dla nich szkodliwa.

Postulaty homolobby są również w konflikcie z polskim prawem. „Zarówno doświadczenie dnia codziennego, jak i analiza statutu „Pracowni różnorodności” wskazują jednoznacznie, że środowiska LGBTQ zajmują się promocją prowadzonego przez siebie trybu życia mającą na celu jego upowszechnienie w społeczeństwie (zwiększenie społecznej reprezentacji osób LGBTQ). Z tego względu, w pełni zasadne jest traktowanie ich jako grupy interesów, i to interesów niespójnych zarówno z aksjologią konstytucyjną, jak i z dominującym w polskim społeczeństwie systemem wartości” – czytamy w analizie „Szkoły milczenia”, jaką przygotowało Centrum Prawne Ordo Iuris. „Nie można zatem dopuścić do sytuacji, w której decyzje dotyczące podstaw programowych i treści podręczników będą kształtowane pod wpływem presji wywieranej przez środowiska inne niż rodzice dzieci, zwłaszcza zaś przez osoby, których sposób przeżywania płciowości wyklucza rodzicielstwo” – tłumaczą prawnicy.

Ani słowa o skutkach „aborcji”, podręczniki pod dyktando homolobby

Gdy czytający „Szkołę milczenia…” przebrnie już przez druzgocącą krytykę normalności, z treści raportu wyłania się program „naprawczy” polskiego systemu edukacji – totalna seksualizacja człowieka już od najmłodszych lat jego życia. - Działania grup LGBT opierają się głównie na publikacji stronniczych i nierzetelnych raportów i artykułów prasowych dotyczących seksualności. Tezy z raportów stanowią później podstawę nacisku na MEN, by wprowadzić do szkół obligatoryjną i permisywną edukację seksualną już od pierwszej klasy szkoły podstawowej. Podstawa programowa nowego przedmiotu, pomijałaby cała etykę i antropologię chrześcijańską. Pomija się także konstytucyjne prawo rodziców do wychowywania dziecka zgodnie ze swoimi przekonaniami i religią – mówi dla PCh24.pl Robert Janik, pełnomocnik wydawnictwa Rubikon, którego podręczniki znalazły się pod lupą homoseksualnego lobby. - Mam coraz większe problemy przy dopuszczaniu książek do użytku szkolnego. Rzeczoznawcy często żądają przeredagowania całych rozdziałów i pominięcia w nich zagadnień etycznych i moralnych.

Dotarliśmy do opinii merytoryczno-dydaktycznej wystawionej podręcznikowi Rubikonu „Wędrując ku dorosłości” przez rzeczoznawcę MEN prof. dr hab. Macieja Kurpisza. Oto kilka jej fragmentów:

Warunkiem dopuszczenia podręcznika do użytku szkolnego jest całkowite przeredagowanie rozdziału I i rozdziału IV, w tym rozdział I w postaci obecnej powinien zostać usunięty ze względu na jaskrawe błędy i akcentowanie doktryny katolickiej pozostającej w sprzeczności z przyjmowanymi faktami biologicznymi.

Uwagi: zwraca uwagę nachalny ton narratorski nie utrzymujący neutralności światopoglądowej

Tematyka aborcji – nachalne wprowadzenie doktryny katolickiej, złe definicje i komentarz – w całości do usunięcia. Przypis – totalnie zafałszowany.

Zdrowotne skutki aborcji – do usunięcia

Skutki aborcji w rodzinie – do usunięcia

Każde dziecko to chciane dziecko – propagowanie doktryny

Człowiek to istota zdolna do przekraczania siebie – nachalna narracja doktryny katolickiej.

Jak widać, „Szkoła milczenia” nie jest incydentalnym wybrykiem małej grupki homoseksualnych lobbystów, ale częścią szerszej polityki mającej na celu uzyskanie wpływów w polskim systemie oświaty. Z pewnością zalicza się do niej wpływ na rzeczoznawców, którzy mają duży wpływ na to, co będą czytały dzieci w całym kraju.

Na tym problem jednak się nie kończy. Do batalii z homofobią przystąpiła również Pełnomocnik Rządu ds. Równego Traktowania Agnieszka Kozłowska-Rajewicz. Warto w tym miejscu przypomnieć jej opublikowany we wrześniu 2012 roku apel do ministra edukacji Krystyny Szumilas. Powołując się na badania Kampanii Przeciw Homofobii Kozłowska-Rajewicz stwierdza, iż nauczyciele „nie wiedzą jak reagować na sytuacje, kiedy w klasie jest osoba nieheteroseksualna, nieukrywająca swojej orientacji. Nawet jeśli posiadają wiedzę encyklopedyczną, nie są w stanie stawić czoła wykluczającej atmosferze w klasie. Jak wynika z badania nauczyciele potrzebują w tym względzie wytycznych i instrukcji ze strony resortu edukacji. Wobec powyższego zwracam się do Pani Minister o pilne podjęcie działań zmierzających do poprawy ww. sytuacji. Pragnę zwrócić uwagę na duży potencjał intelektualny i dydaktyczny, jakim dysponuje sektor pozarządowy. W mojej opinii celowym byłoby nawiązanie współpracy z organizacjami, które mają bardzo duże doświadczenie w dziedzinie edukacji antydyskryminacyjnej i wiedzy o seksualności człowieka” – apeluje Kozłowska-Rajewicz.

Żer dla pornoprzemysłu i pedofilów

Wołanie Pełnomocnik wydaje się być jednak spóźnione. Redakcja PCh24.pl i Centrum Prawne Ordo Iuris wystąpiły do Ministerstwa Edukacji Narodowej z wnioskiem o udostępnienie w trybie dostępu do informacji publicznej korespondencji, jaką MEN prowadziło w roku 2012 z organizacjami LGBTQ. „Biorąc pod uwagę, że korespondencja z podmiotami wymienionymi we wniosku, prowadzona była przez większość komórek organizacyjnych urzędu, czas potrzebny na zebranie pełnej dokumentacji w określonym ustawowo terminie 14 dni będzie niewystarczający” – czytamy w piśmie, które otrzymaliśmy od Biura Organizacyjnego MEN. Ministerstwo potrzebowało dodatkowego miesiąca na przygotowanie treści wymiany informacji ze środowiskiem homolobby. Jak wyglądała ta korespondencja, napiszemy niebawem.

Raport „Szkoła milczenia” zostanie rozesłany nauczycielom biologii, wiedzy o społeczeństwie oraz wychowania do życia w rodzinie. Publikacja trafi też m.in. do rzeczoznawców Ministerstwa Edukacji Narodowej, od recenzji których zależy dopuszczenie danego podręcznika do użytku szkolnego. Jednym z końcowych wniosków sprawozdania jest rekomendacja, iż należy rozważyć zmianę statusu wychowania do życia w rodzinie na równorzędny innym przedmiotom ogólnokształcącym przedmiot nauczania, obowiązkowy i poddany ocenianiu (oczywiście po wcześniejszym usunięciu z programu niepoprawnych treści dotyczących rodziny, małżeństwa i czystości). Innymi słowy – na obowiązkową edukację prohomoseksualną w szkołach.

To jednak nie ostatni etap batalii.

- Skutkiem wprowadzania takiej tematyki i to w takiej postaci będzie rozbudzanie przedwczesnego zainteresowania seksem. Doświadczenia krajów, w których taki typ edukacji jest prowadzony pokazuje skutki – coraz więcej ciąż, coraz więcej aborcji, coraz więcej chorób wenerycznych u nieletnich – komentuje dla PCh24.pl psycholog Bogna Białecka, prezes Fundacji Edukacji Zdrowotnej i Psychoterapii. - A długofalowym skutkiem rozbudzania u dzieci obsesji na punkcie seksu będzie (co jest jasne, gdy przeanalizuje się współczesne trendy w tym zakresie) dążenie do prawnego zapewnienia “wolności ekspresji seksualnej” dzieci – czytaj – legalizacji pedofilii.

Marcin Musiał

źródło:
http://marucha.wordpress.com/2013/05/07 ... more-32485

_________________
doświadczenie jest prawdziwe wewnątrz pudełka,ale samo pudełko już nie


Ostatnio zmieniony 09 maja 2013, 19:56 przez dar66, łącznie zmieniany 1 raz


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 120 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Nowości Nowości Mapa Strony Mapa Strony Index Mapy strony Index Mapy strony RSS RSS Lista kanałów Lista kanałów | Powered by phpBB © 2007 phpBB3 Group