Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 22 sty 2022, 19:17

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
Post: 06 lut 2013, 0:53 
Offline
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2011, 0:01
Posty: 894
Lokalizacja: Alpha Orionis
Płeć: mężczyzna
Poniższy tekst jest tylko na rozgrzewkę

Fragment artykułu ze strony http://www.mcatracing.co.uk/missing-people-worldwide.htm.

Zaginięcia ludzi na całym świecie

Patrząc na statystyki, ile osób po prostu znika każdego roku na całym świecie, jedna rzecz staje się najbardziej znamienna - ogromne rozczarowanie i ból serca, który następuje w wyniku zapoznania się z faktami.

Oto kilka faktów z USA, wydanie z października 2002 roku.

800,00- poniżej 18 rż.
2000 - codziennie
58.000 uprowadzeń przez osoby nie będące członkami rodziny
115 ofiar stereotypowych porwań, skutkujących zabójstwem lub żądaniem okupu

To są dane tylko z USA. Więc jakie będą ilości zaginięć na całym świecie ?

Odnotowuje się 1 milion dzieci zaginionych w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii, co roku. Jeżeli mniej niż 200 z nich zamordowano? to co stało się z całą resztą. To było by tak jakby stracić cała populację miasta wielkości Amsterdamu rocznie.
Wydaje się ze do tych 800.000 zaginionych dodatkowo można doliczyć 500.000 osób których zaginięcia nie zgłoszono.

Być może Belgia kryje odpowiedz- jako ze jest światowym liderem w handlu dziećmi oraz kobietami . Belgia może jest małym krajem składającym się z około dziesięciu milionów ludzi, ale w regionie Brukseli okazało się, że 1300 dzieci zniknęło w latach 1991 i 1996. Ta sama historia powtarza się na całym świecie. Wiele milionów dzieci „znika” co roku, nigdy nie zostają one odnalezione.

35.439 ciał znalezionych martwych. Wszystkie z nich były nieznane. To było w Indiach- rok 2000. W ciągu lat wzrosła tez liczba zaginionych kobiet. zakłada się że jest to bezpośrednio związane z przemysłem seksualnym- nie można jednak zwalać całej winy na to.

Liczby pokazują, że 25.000 osób w Kalifornii jest na liście aktywnych zaginionych.


Francja zanotowała 13 osób dorosłych i 3 małych dzieci znalezionych martwy. Niektóre z nich został postrzelone, wszystkie zostały spalone, a zostały one ułożone na w szyku gwiazdy.

To wskazuje na kultowe powiązania z zaginięciami.

Raporty pokazują, że 39.000 dzieci ginie we Francji, 50.000 zaginionych dzieci w Niemczech, w Hiszpanii 8400, 1100 we Włoszech i 500 w Grecji. W Brazylii dochodzi do 40.000 zaginionych dzieci rocznie. W samej Wielkiej Brytanii zagineło 4,802.

88,5 raportów o zaginięciach dziennie dociera do Metropolitanskiej Policji.
W Manchesterze- 30,1 i 4,1 są notowane w Cambridgeshire. Liczby te są na dzień.
Raport ten powstał w 1997 roku. Problem wzrasta od tamtego czasu. Nie należy zapominać ze te liczby są większe- nie wszystkie zaginięcia są odnotowywane.

Nawet podczas słonecznych wakacji za granicą, ludzie giną. Ponownie, dzieci wydają się być tutaj głównym celem. Znany przypadek Madeleine McCann jest tylko jednym z wielu znanych które giną w Hiszpanii. Tysiące innych nie trafia do wiadomości z taką siła przebicia
Zaginiecie jest zgłaszane do policji co 18 minut w Australii. To około 30.000 rocznie. Wiele z tych raportów jest kasowanych, gdy zaginiony zostanie znaleziony lub pokazuje się cały i zdrowy. "Źródło: http://www.mcatracing.co.uk/missing-people-worldwide.htmWiem ze podane tu dane są nieaktualne - na pewno wzrosły- chodzi o cos innego- O ROZMIAR - tego procederu. Oczywiście w tym artykule nie brane jest pod uwagę czynnik obcy . Jedynie wzmianka o możliwym rytualnym czynniku- satanizm itp.

Być może nie rozpocząłem profesjonalnie tematu - ale lepszy niemrawy pierwszy krok niż żaden. Globalna pedofilia elit, co się dzieje z dziećmi, które są porywane i po co są porywane. Myślę ze to odpowiednie miejsce do pisania o tym- bez znieczulenia.

_________________
Mundus vult decipi, ergo decipiaturNa górę
 Wyświetl profil  
 
 

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 06 lut 2013, 0:53 
Offline
VIP Member
Awatar

Rejestracja: 17 kwie 2009, 22:37
Posty: 10000
Lokalizacja: PLNa górę
   
 
 
Post: 06 lut 2013, 13:48 
Offline
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2011, 0:01
Posty: 894
Lokalizacja: Alpha Orionis
Płeć: mężczyzna
Kanada

W sprawie zaginionych dzieci statystyki dla Kanady pochodzą z Kanadyjskiej Królewskiej Policji Konnej. Dzieci są zdefiniowane jako osoby w wieku poniżej 18 lat.

Odnotowuje się p onad 50.000 dzieci zaginionych każdego roku w Kanadzie.


83% zaginionych dzieci jest w wieku od 14 do 17 lat.

Większość porwań dokonują rodzice.

72% dzieci uprowadzonych przez rodziców jest w wieku poniżej 12 lat.


Jedna trzecia dzieci uprowadzonych zostaje porwane przez "nieznajomych" (a raczej osoby, które nie były związane z dzieckiem ... jak przyjaciół, znajomych, sąsiadów, itp.).


Z dzieci, które zostały porwane przez obcych, 58% z nich zostało uprowadzone z ich z domów.


Co roku zgłaszanych jest prawie 36.000 zbiegłych dzieci To o 3 z każdych 4 zaginionych dzieci.


Zaginionych jest więcej dziewcząt niż chłopców.


Około 1 na 6 zaginionych dzieci odnajduje się dlatego, że ktoś poznał ich obraz.


zródło: http://www.child-safety-for-parents.com/missing-children-statistics.html

_________________
Mundus vult decipi, ergo decipiatur


Ostatnio zmieniony 07 lut 2013, 0:38 przez angelrage, łącznie zmieniany 3 razy


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 07 lut 2013, 19:44 
fajnie, że napisałeś o tych co się odnajdują, gdzieś kiedyś widziałem takie zestawienie w kontekście "spiskowych teorii pedofilskich", że to nie jest właśnie tak, jak zaserwowałeś na początku: "CO ROKU ZNIKA MILION DZIECI W USA!!!, 8 osób na 10 zaginionych się odnajduje w ciągu trzech miesięcy czy coś w ten deseń jeśli dobrze pamiętam, do tego te "dzieci" to, jak zauważyłeś w drugim wpisie, ludzie do 18 roku życia, i znów 80 czy 90% owych "zaginionych" to nastolatkowie "na gigancie",z tego co pamiętam z tego zestawienia, to liczba tajemniczych i niewyjaśnionych zaginięć nie była jakaś imponująca statystycznie.

Zaznaczę jeszcze, że nie twierdzę, że nie mają miejsca zaginięcia dzieci związane z UFO, sektami, szajkami pedofilskimi i inną działalnością przestępczą, zjawisko niewątpliwie ma miejsce i jest przerażające, niezależnie od skali.Na górę
   
 
 
Post: 07 lut 2013, 21:07 
Offline
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2011, 0:01
Posty: 894
Lokalizacja: Alpha Orionis
Płeć: mężczyzna
Jakby nie było - to są dane z "cywilizowanego swiata.... sytuacja w krajach 3 swiata to inna bajka- np Afryka.... tam statystyki prowadzi wiatr wiejący na sawannie. Meksyk to kolejne piekiełko dla dzieci- kartele narkotykowe, rządy aka iluminaci pedofile- Obca agenda. To wszytko jest powiązane.
To ze często wracają - nie znaczy też ze takie same ....

_________________
Mundus vult decipi, ergo decipiaturNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 15 lut 2013, 12:53 
Poniższy artykuł jest o Kościele katolickim , ale jest ciekawy wątek o dzieciach i projekcie ,,Paperclip"co jest ,jeszcze jednym elementem układanki(dzieci indian też mają ciekawe DNA), tak ,że ogólnie od tematu postu daleko nie odbiega;
Prawdziwy fundament Watykanu

Opublikowano: 24.06.2012 | Kategorie: Historia, Publicystyka, Wierzenia

Jeszcze nie tak dawno podczas uroczystości obchodzonego przez Kościół katolicki Dnia Przebaczenia Jan Paweł II poprosił o przebaczenie wszystkich win, jakich dopuścili się członkowie Kościoła rzymskokatolickiego wobec różnych ludzi. Jednak jak ktoś słusznie zauważył poprzestano tylko na tym przez co nagłośniona swego czasu wypowiedź pozostała zwykłym frazesem.

Nie zrobiono bowiem nic więcej w tej sprawie. Kościół rzymskokatolicki nie zaniechał praktyk sprzecznych z Pismem Świętym, ani też nie rozliczył z różnych poważnych przestępstw tych w swojej społeczności, którzy się tego dopuścili

Przykładem może być ujawniona zbrodnia dokonana na dzieciach indiańskich na terenach Kanady. Udokumentowana śmierć ok. 50 tys. indiańskich dzieci w szkołach z internatem prowadzonych przez katolickich duchownych i zakonnice w tym kraju nie wzbudziła u hierarchów kościoła właściwej reakcji włącznie z obecnym Benedyktem XVI. Choć pod wpływem ujawnionych faktów wyraził on swoje ubolewanie „z powodu niegodnego postępowania niektórych członków Kościoła”, które spowodowało cierpienia „niektórych miejscowych dzieci wdrożonych do kanadyjskiego systemu szkół z internatem”, to jednak poprzestał na tym, a przeprosiny brzmiały jak próba umniejszenia problemu i zamknięcia sprawy. Rząd kanadyjski po dokładnym zbadaniu faktów oficjalnie przeprosił za ludobójstwo i nadużycia popełnione wobec rdzennych mieszkańców tego kraju. IHRAAM (Międzynarodowe Stowarzyszenie na rzecz Praw Człowieka Mniejszości Amerykańskiej) zrzeszone w ONZ, które powołało specjalny trybunał do zbadania tej zbrodni, wyraźnie wskazało, że choć rząd Kanady i Kościół katolicki oraz Zjednoczony Kościół Kanady są winne współudziału w ludobójstwie, to większą odpowiedzialność za zbrodnie ponoszą instytucje religijne. W Kanadzie w drugiej połowie XX w. istniało ponad 130 specjalnych szkół z internatem w większości katolickich. W ciągu ponad 100 lat przez tego rodzaju szkoły przewinęło się ok. 150 tys. dzieci indiańskich. Ostatnie siedem szkół działało jeszcze w 1993 r., mimo że ta metoda asymilacji nie przyniosła pożądanych rezultatów. Zabójstwa uczniów w tych szkołach udokumentowano i udowodniono w większości na podstawie zeznań naocznych świadków. Opowiadali oni jak ich koledzy byli bici i kopani na śmierć, wyrzucani przez okno, spychani ze schodów, znikali w niewyjaśnionych okolicznościach, odbierali sobie życie lub topili się albo zamarzali na śmierć podczas ucieczki. Duży odsetek dzieci umierał na gruźlicę z powodu braku odpowiedniej opieki medycznej, niedożywienia i wycieńczającej pracy.

„Lista nadużyć wobec dzieci, stwierdzonych przez doktora Rolanda Chrisjohna, obejmuje: przemoc fizyczną i napaści na tle seksualnym, w tym przymuszanie do współżycia ze zwierzchnikami i opiekunami (mężczyznami i kobietami), kontakty oralno-genitalne lub wymuszanie masturbacji, przymusowe rewizje mające na celu dotykanie organów płciowych dzieci, wywoływanie poronień lub przymuszanie do aborcji dziewcząt, które zaszły w ciążę z wychowawcami w sutannach, oraz sterylizację dorastających dziewcząt indiańskich. I dalej: wbijanie dzieciom rozmawiającym w dialektach indiańskich igieł w język i pozostawianie ich przez długi czas, aby raniły jamę ustną, nakłuwanie ostrymi narzędziami innych narządów, oparzenia wrzątkiem lub rozgrzanymi przedmiotami, przywiązywanie do łóżek, stosowanie elektrowstrząsów, bicie do utraty świadomości powodujące poważne obrażenia – w tym złamania rąk, nóg, żeber, kości czaszki, pękanie błony bębenkowej. Chore dzieci zmuszano do jedzenia własnych wymiocin. W ramach kary wystawiano uczniów na śnieg i deszcz, czasami na tak długo, że dostawali zapalenia płuc lub odmrożeń. Cierpiącym nie zapewniano opieki zdrowotnej. Karą za nieposłuszeństwo było golenie głowy. Aż nie chce się wierzyć, że robili to duchowni i siostry zakonne…” [1]

W 1946 r. dzieci indiańskie ze szkół z internatem – za zgodą władz kościelnych i rządowych – zaczęto wykorzystywać do eksperymentów medycznych prowadzonych przez CIA, w ramach tajnej operacji „Paperclip” („Spinacz”). Po zakończeniu II wojny światowej amerykańskie służby specjalne przerzuciły do USA nazistowskich naukowców (z których większość powinna być skazana za zbrodnie przeciwko ludzkości), by kontynuowali badania nad rozwojem broni biologicznej i chemicznej. Eksperymenty na dzieciach trwały do 1970 r.!

Odrażające zbrodnie na dzieciach w Kanadzie popełniane przez kler to nie jedyny przypadek tego typu. Zaczęło się to już nieco wcześniej.

Powszechnie znana jest historia dziecięcej krucjaty 1212 r. ale niewiele osób zna dokładny jej przebieg a to z tego względu, że Watykan zawsze zacierał wszystkie niechlubne fakty, które dopomogłyby ludziom w przejrzeniu na oczy. Ta historia jest tego znamiennym przykładem. Krucjata została zapoczątkowana we Francji i w Niemczech z inicjatywy papieża Innocentego III wskutek czego dziesiątki tysięcy tzw. pueri – chłopców w wieku ok. 10-16 lat wyruszyło na krucjatę by odzyskać z rąk muzułmanów „krzyż święty.” Jak podaje Steven Runciman w swoim trzytomowym dziele „Dzieje wypraw krzyżowych (PIW, W-wa 1987, t. 3 str. 142) „Po udzieleniu błogosławieństwa przez przychylnych im księży i odepchnięciu na bok stroskanych rodziców zastępy dziecięce ruszyły na południe.” Jednej grupie przewodził Stefan z Cloyes, który twierdził że mu się objawił Jezus, gdy pasł owce i wręczył mu osobiście list zachęcający do krucjaty. Z listem tym udał się do Filipa Augusta króla Francji, by zabiegać o poparcie, ale najwidoczniej ten będąc jeszcze przy zdrowych zmysłach odprawił go z niczym. Gdy przybyli do Marsylii okazało się, że morze się przed nimi nie rozstąpiło jak tego oczekiwali. Po kilku dniach dwóch kupców marsylskich Hugon Forreus i Wilhelm Porcus ofiarowało się oddać dzieciom statki i za darmo ku chwale Bożej przetransportować je do Palestyny. Kupcy wynajęli siedem statków, które z dziećmi na pokładzie wyruszyły w morze. Druga grupa została zorganizowana na terenie Niemiec przez Mikołaja z Kolonii, który podobnie jak Stefan powoływał się na wizje i uważał, że dzieci lepiej od dorosłych spełnią dzieło Boże, a morza się przed nimi rozstąpią, by mogli przejść przez nie suchą nogą. Jedna część z nich dotarła do Genui, druga część dotarła do morza w Ankonie ale nigdzie morze się nie rozstąpiło przed nimi. Wiele dzieci wymarło po drodze z głodu i wycieńczenia przechodząc przez przełęcze szwajcarskich gór, inni srodze zawiedzeni ruszyli w drogę powrotną.

Według byłego jezuity Alberto Rivera wtajemniczonego w różne tajne sprawy Watykanu istniała potajemna transakcja, która określiła dalszy los dzieci. „Okazało się, że gdy dzieci były już zaokrętowane, sprzedano je w niewolę muzułmanom. Dlaczego? Dzieci te były ochrzczone. Papież zakładał, że kiedy dorosną zbuntują się przeciwko muzułmanom i wezmą udział w następnych wyprawach krzyżowych, które doprowadzą do zdobycia Jerozolimy”. O tajnej umowie wspomina też Runciman. Na str. 144-145 pisze: „Po kilku dniach zerwał się gwałtowny sztorm i dwa statki rozbiły się u wybrzeży wyspy San Pietro położonej na południowy-zachód od Sardynii, wszyscy pasażerowie utonęli. Pięć statków, które oparły się huraganowi, otoczyła wkrótce eskadra saraceńska z Afryki i pielgrzymi dowiedzieli się, że znaleźli się w tym miejscu zgodnie z wcześniej zwartą umową, i że zostaną sprzedani w niewolę”. Wszystkich pasażerów zabrano do Bidżaji na wybrzeżu Algierskim, gdzie ich sprzedano i już nigdy nie odzyskali wolności. Pozostałych kupił w Aleksandrii tamtejszy namiestnik Al Kamil ibn Al-Adila, aby wykorzystać do pracy w swoich posiadłościach. Wśród ok. 700 osób szczęście mieli ci którzy umieli czytać i pisać, gdyż namiestnik interesował się kulturą zachodu. Jeden z nich ksiądz, zatrudniony został jako tłumacz i po wielu latach udało mu się powrócić do Francji. Być może należał do tych księży, którzy trzymając w rękach krzyż i cytując Psalm 8:3 zachęcali dzieci, by podążały za nimi na krucjatę.

Głównie jednak odpowiedzialny za krucjatę papież Innocenty III (1198-1216) był władcą absolutnym, który obrał sobie tytuł „zastępcy Chrystusa” (Vicarius Christi) i uważał cynicznie, że jemu oddany jest nie tylko cały Kościół, ale cały okrąg ziemski. Ingerował w każdą sprawę, a królowie Europy uznawali jego lenno i płacili mu daniny i świętopietrze zgadzając się na bezpośrednią ingerencję w sprawy państwowe. Żaden jego poprzednik nie szafował tak bezwzględnie klątwą i interdyktem. On to uznał, że Magna Charta jest nieważna, bo głosiła suwerenność narodową. On też zakazując tłumaczenia Biblii na język francuski wydał polecenie zorganizowania wyprawy krzyżowej przeciw waldensom przez co utopił południową Francję w morzu krwi oraz powołał zakon dominikanów i franciszkanów do zwalczania wszystkich poglądów sprzecznych z przyjętą doktryną kościoła. Z jego rozkazu użyto floty weneckiej, na której przewiezieni krzyżowcy za papieską aprobatą zdobyli i splądrowali znienawidzony przez papiestwo Konstantynopol a mieszkańcom urządzili okrutną, krwawą rzeź. On też zwołał do Rzymu największy sobór średniowiecza zwany IV soborem laterańskim w 1215 r. na którym potępiono waldensów, uchwalono 70 kanonów stanowiących zręby nowego prawa kościelnego regulującego życie jego poddanych, w tym płacenie dziesięciny przez Żydów zmuszanych odtąd do noszenia wyróżniającego ich znaku rozpoznawczego z kawałka żółtego lub czerwonego materiału lub kapelusza o określonym kolorze. Zyskał więc przydomek „drugiego założyciela Państwa Kościelnego” uważając, że ma władzę nad każdym człowiekiem. Był władcą bezwzględnym, nie znoszącym jakiegokolwiek sprzeciwu. Twierdzenie więc niektórych historyków, że papież nie pochwalał krucjaty dziecięcej a nawet był jej przeciwny należy włożyć między bajki. Tak wyglądał kolejny skandaliczny proceder pod zwierzchnictwem Watykanu.

Nie ma w tym jednak nic szczególnego jeśli się weźmie pod uwagę niewolnictwo i niewolniczą pracę dzieci niewolników – kolejny skandaliczny proceder aprobowany przez Watykan. Dzieci były nie tylko wykorzystywane do takiej nieludzkiej pracy, stanowiły też cenny nabytek Watykanu zwłaszcza te pochodzące z gwałtów na żydowskich bezbronnych kobietach, bo dzieci te można było wychować po katolicku i zwrócić przeciw ojczyźnie zgwałconych np. przez krzyżowców matek. Gdy się jeszcze weźmie pod uwagę różne afery pedofilskie w kościele i wykorzystywanie dzieci do różnych niecnych celów – to sprawa zaczyna nabierać bardzo wyraźnego kształtu. Wynika z tego, że gdy Watykanowi grozi kompletna degradacja to wtedy by nieco uspokoić opinię publiczną od czasu do czasu, wyraża ubolewanie, że niektórzy członkowie kościoła zachowali się niegodnie.

Warto tutaj sięgnąć do historii, aby dowiedzieć się jak bardzo Watykan był „postępowy”- w tych sprawach. Np. wychowany po katolicku cezar Justynian uznawał niewolników za ludzi pozbawionych czci oraz rozciągnął władzę pańską nawet na życie religijne niewolnika. Teologowie Kościoła rzymskokatolickiego, uważali niewolę za jeden ze skutków grzechu pierworodnego nie kwestionując jej prawnego charakteru. Wydano zakaz wyzwalania niewolników stanowiących własność Kościoła, a nawet na perspektywę szczęśliwego życia pozagrobowego mogli liczyć tylko niewolnicy posłuszni i ulegli swoim panom. W ten sposób Kościół stał się podporą ustroju opartego na niewolnictwie. Od czasów pontyfikatu Leona I (440-461) obowiązywał zakaz obejmowania stanowisk w kościele przez niewolników. Gelazy I (492-496) wydał zakaz wyświęcania niewolników. W roku 665 na dziewiątym soborze w Toledo wydano postanowienie, które stało się źródłem dopływu niewolników dla Kościoła. Według kanonu 10:”kto tedy, od biskupa po subdiakona, płodzi synów w małżeństwie zasługującym na potępienie, z kobietą wolną lub niewolnicą, ten powinien podlegać karze kanonicznej; dzieci z takiego haniebnego związku nie tylko nie powinny otrzymać spadku po rodzicach, lecz na zawsze, jako niewolnicy, stanowić własność Kościoła, którego kapłanami byli ich ojcowie, gdyż ci spłodzili ich w nagannych okolicznościach”. Tak więc ewidentnie niewolnicy stanowili też własność Kościoła rzymskokatolickiego. W okresie wypraw krzyżowych pilnie poszukiwano uzasadnienia niewolnictwa. Stąd też znany teolog Tomasz z Akwinu (1225-1274) nie tylko popierał odnowione rzymskie prawo niewolnicze, ale próbował je usprawiedliwić na podstawie tradycji Kościoła rzymskokatolickiego. Ogromny zysk z niewolnictwa czerpały t.zw. kraje chrześcijańskie, które rzecz jasna i z tego procederu zasilały skarbiec papieski.

Jeszcze w XV wieku widziano niewolników saraceńskich na dworze rzymskim, a Paweł III potwierdził w 1548 r. prawo do ich posiadania. Przywóz niewolników murzyńskich do Portugalii zaczął się w 1442, a w 1454 został usankcjonowany przez papieża Mikołaja V (1447-1455). Uważany powszechnie za „renesansowego papieża” w istocie był ojcem chrzestnym nowożytnego, kolonialnego handlu niewolnikami, autorem dwóch fundamentalnych bulli sakralizujących kolonializm katolicki i polowanie na niewolników wśród ludów niewyznających religii papieży. W bulli Illius qui skierowanej do króla Portugalii Alfonsa V 19 grudnia 1442 r. papież przyznał pełne odpuszczenie grzechów każdemu kto by wziął udział w wojnie przeciw Saracenom, a w bulli Dum Diversas z 18 czerwca 1452 r. rozszerzył przywileje dla tych, którzy wezmą udział w podboju, walce i ujarzmieniu pogan i innych niewiernych. W bulli tej skierowanej do króla Portugalii papież napisał m.in.: „Wasza Królewska Mość, w najświętszym zamiarze, poprzez naszą apostolską władzę wyrażoną w tym akcie, udzielamy ci pełną i swobodną moc inwazji, podboju, walki, ujarzmiania Saracenów, pogan i innych niewiernych oraz innych wrogów Chrystusa (…) a także kiełznania tych osób w wieczystą niewolę; ich królestwa, księstwa, pałace oraz inne dobra możesz przejmować na własność swoją i swoich następców, królów Portugalii. (…) dla chwały Bożego imienia i wywyższenia wiary tudzież dla zbawienia swojej duszy, mając Boga przed oczyma, możesz poprzez te przedsięwzięcia zwiększyć potęgę swojej cnoty, zyskać może także wiara katolicka, dzięki Waszej Królewskiej Mości, przeciwko wrogom Chrystusa, odzyska swoją chwałę, a ty zyskasz pełniejszą koronę chwały wieczystej, dla której musisz podjąć walkę w krainach, które Bóg przyobiecał tym, którzy Go kochają (…) tym zaś, którzy nie chcą osobiście towarzyszyć w twojej wyprawie, ale wyślą pomoc stosowną do swoich możliwości lub powinności (…) przyznajemy odpuszczenie wszystkich grzechów, przestępstw, występków i ekscesów, które wyznają ze skruszonym sercem — tak często, ilekroć zdarzy się wam podjąć wojnę przeciwko wymienionym niewiernym (…) Jeśli jednak zdarzy się, że ty lub ktokolwiek kto walczy z tobą przeciwko Saracenom lub innym niewiernym, odejdzie z tego świata, przywracamy was mocą tego listu do czystej niewinności, którą posiadaliście tuż po chrzcie”.

Dzięki tej bulli zaczął kwitnąć portugalski interes niewolniczy w zdobytych terytoriach afrykańskich i azjatyckich. Głównym doradcą króla Portugalii był wielki mistrz Zakonu Rycerzy Chrystusa – Henryk Żeglarz, który opowiadał się za polityką podbojów morskich zachodniego wybrzeża Afryki, by pozyskiwać stamtąd niewolników i złoto. Jeszcze do poprzednika Mikołaja V papieża Eugeniusza IV skierowana była prośba o przyznanie najazdom portugalskim na zachodnie wybrzeże Afryki statusu świętej krucjaty. Korzystna więc bulla dawała Portugalii monopol na polowanie na niewolników, a naruszającym to mogła grozić ekskomunika papieska.

Z czasem, gdy prawa człowieka zaczęły być bardziej respektowane, i coraz bardziej mnożyły się głosy protestu przeciw niewolnictwu, papiestwo nie chciało pozostać w tyle za protestantami, ale handel niewolnictwem został zakazany dopiero przez papieża Grzegorza XVI (1831-1846). Czy jednak wtedy całkowicie zniknął? Fakty wydają się temu przeczyć. Jedną z form niewolnictwa była praca w hitlerowskich obozach koncentracyjnych. Nikt nie jest w stanie zaprzeczyć, że papiestwo popierając faszyzm i hitleryzm było za to współodpowiedzialne. Ewidentne dokumenty świadczą o tym niezbicie. Wielu z tych zbrodniarzy Watykan osłaniał nawet po klęsce III Rzeszy hitlerowskiej przerzucając ich do Ameryki Południowej.

A jak sprawa wygląda współcześnie? Co z innymi formami znęcania się nad dziećmi?

Są dziesiątki tysięcy dzieci z Ameryki, Europy i Australii dotkniętych przez różne nadużycia kleru katolickiego.[2] Tylko pomiędzy 1950 a 2002 r w samych USA o molestowanie nieletnich było oskarżonych około 4127 księży, a odszkodowania dla ofiar dotkniętych tego typu przestępstwem sięgnęły 2 miliardy dolarów. 20 maja 2009 roku opinią publiczną wstrząsnął Raport Ryana, obrazujący skalę przestępstw seksualnych duchownych na nieletnich w Irlandii. Prace komisji sędziego Seana Ryana trwały dziesięć lat. W tym czasie przeanalizowano dokumenty i przesłuchano świadków na temat około 250 instytucji wychowawczych, prowadzonych przez kościół katolicki. W liczącym 2600 stron raporcie komisja, opierając się na poznanych materiałach, dotyczących 30 tysięcy dzieci, które przewinęły się przez szkoły i przytułki kościelne, zarzuca członkom tych instytucji nie tylko molestowanie i terror psychiczny, ale także zbiorowe gwałty, bicie i sadystyczne znęcanie się nad swymi podopiecznymi. Szczegóły zeznań wielu świadków są po prostu wstrząsające.

Podobne wstrząsające raporty napłynęły z Australii, Ameryki Południowej, Afryki i z różnych krajów Europejskich wskazując na przerażający zasięg pedofilii u księży katolickich i wykorzystywania seksualnego ich ofiar. Tuszowanie tych przestępstw seksualnych przez hierarchów kościoła w latach 1950-1990 było dosyć częstym zjawiskiem. Zazwyczaj przypadki molestowania seksualnego dzieci przez księży były ukrywane przed wymiarem sprawiedliwości przez instytucje kościelne i hierarchów kościoła, aby uniknąć skandalu. Winnych księży przenoszono szybko do innych parafii, tak że za swoje czyny nie ponosili żadnej odpowiedzialności karnej. Przez długi czas obowiązywał w Kościele rzymskokatolickim dokument “Crimen sollicitationis” podpisany przez Jana XXIII przewidujący automatyczną ekskomunikę dla osób, które publicznie ujawniłyby przestępstwo seksualne duchownego katolickiego. Ilość jednak przestępstw na tym tle wzrosła do takiej liczby, że dzięki mediom mającym szeroki zasięg społeczny gorsząca sprawa stała się powszechnie znana. W tej sytuacji nawet Benedykt XVI zmuszony został do zajęcia stanowiska w tej sprawie, ale poza typowym ubolewaniem oraz niekończącymi się dyskusjami co począć z tym zjawiskiem nic w zasadzie większego nie zrobiono w tej sprawie.

Zniewalanie dzieci i znęcanie się nad nimi to jeszcze nie wszystko. Nie można tu nie wspomnieć o religijnych rzeźnikach jakimi byli chorwaccy ustasze. Ta faszystowska organizacja stworzona przez Ante Pavelića odpowiedzialnego za ludobójstwo na prawosławnych Serbach, na Żydach i Cyganach dopuszczała się masowych mordów poprzez stosowanie takich metod jak wyłupywanie oczu, odcinanie kończyn, wyrywanie z ciała jelit i innych organów. Podcinali oni gardła swoim ofiarom specjalnymi nożami, rozbijali głowy specjalnymi młotkami i prętami. Wiele osób spalono żywcem. Bito na oślep w głowy i tułowia, a także tymi prętami gwałcono kobiety rozpruwając łona i brzuchy po ich normalnym wielokrotnym zgwałceniu. Chorych i starych zabijano kilkoma uderzeniami żelaznych młotków, a wszystko za to, że były prawosławne, żydowskie lub cygańskie, za to, że nie chciały przymusowo się ochrzcić i przejść na katolicyzm. TAKIMI też METODAMI faszystowscy ustasze MORDOWALI DZIECI na oczach rodziców, a dopiero potem samych rodziców. Za wiedzą i zgodą Watykanu, jego legata – Josipa Ramiry Marconego oraz arcybiskupa Zagrzebia – Stepinaca, będącego od roku 1942 duszpasterzem armii ustaszów, rozpoczęło się przymusowe nawracanie na katolicyzm prawosławnej ludności serbskiej. W bluźnierczy i haniebny sposób akcję tę nazwano „Dziełem Bożym”. Katoliccy zakonnicy lub księża kierowali prawie połową spośród 22 wielkich chorwackich obozów koncentracyjnych. Dnia 16 lutego 1942 londyńskie radio BBC informowało: „Do najgorszych okrucieństw dochodzi w diecezji arcybiskupa Zagrzebia (Stepinaca). Bratnia krew płynie tam strumieniami. Prawosławnych siłą nawraca się na katolicyzm i nie słychać głosu oburzenia ze strony hierarchy”.

Od roku 1941 Ante Pavelić i Pius XII regularnie składali sobie świadectwa uprzejmości.[3] Życzliwość Watykanu wobec ludobójców trwała nawet po zakończeniu II wojnie światowej o czym świadczy udzielanie schronienia tym mordercom. W latach 1990. powstała organizacja odwołująca się do faszystowskiego ruchu ustaszy. Miało to związek z rozpadem Jugosławii, a następnie z wojną domową, która tam wybuchła. USA i Watykan miał cel by wspierać nacjonalizm chorwacki i doprowadzić do skłócenia narodów Jugosławii i by doprowadzić do upadku socjalizmu na tym terytorium. Sam papież wyraził się później, że Chorwacja jest szańcem zachodniego chrześcijaństwa.

Jeszcze zanim wybuchła wojna nacjonaliści chorwaccy wzywali do krwawej rozprawy z ludnością serbską. Wojna domowa w Bośni i Hercegowinie w latach 1991- 1995 to w dużej mierze dzieło odrodzonych ustaszy, a więc powtórka z historii. Po obu stronach konfliktu doszło do ogromnego rozlewu krwi choć tym razem wojna miała bardziej charakter terytorialny, a nie religijny. Ale lekcja z historii nie na wiele się zdała. Dnia 3 października 1998 roku Jan Paweł II beatyfikował swojego faszystowskiego kardynała Aloj Stepinaca podczas wizyty w Mariji Bistricy narażając się na powszechną krytykę całego cywilizowanego świata ze względu na wyniesienie na piedestał zbrodniarza. Ta kontrowersyjna beatyfikacja wzbudza nawet dzisiaj u wielu katolików słuszne oburzenie.

W tym miejscu ktoś mógłby słusznie spytać o co w tym wszystkim chodzi? Na jakim fundamencie stoi cały Watykan? Czy jest to naprawdę fundament Apostołów, którego kamieniem węgielnym jest sam Jezus Chrystus? Ef.2:20 Zgromadzone fakty i biblijne i historyczne zdecydowanie temu przeczą.

Jezus wyraźnie powiedział, że każde drzewo poznaje się po owocach. Stąd dobre drzewo nie może rodzić złych owoców ! – Ewangelia Mateusza 7:17-20 Jezus nie potrzebuje też żadnych zastępców, gdyż jest duchem obecny pośród swoich naśladowców o czym sam zaświadcza: „Albowiem gdzie są dwaj lub trzej zgromadzeni w imię moje, tam jestem pośród nich” Ewangelia Mateusza 18:20. Tymczasem papieski tytuł Vicarius Filii Dei, czyli Zastępca Syna Bożego, lub też Vicarius Christii wskazuje, że zastępuje on Chrystusa. W przypadku papiestwa wniosek jest oczywisty, bowiem papieże bluźnierczo wypowiadali się w imieniu Chrystusa i w dodatku mówili rzeczy niezgodne ze Słowem Bożym. Ich postępowanie było też niejednokrotnie całkowicie sprzeczne z tym czego nauczał Jezus. – por. Ewangelia Mateusza 23: 8-11. Watykan nie naucza wcale prawdy o Bogu Hebrajczyków, o Bogu Biblii, lecz wypaczył Słowo Boże przez swoje teologiczno-filozoficzne doktryny trynitarne, przez swoje doktryny chrystologiczne i maryjne. I tak jak w pewnym okresie wypaczony kult Chrystusa zastąpił kult Boga, tak obecnie całkowicie niebiblijny kult Marii wypiera nawet kult Chrystusa. A w wielu obrzędach katolickich można odnaleźć elementy czysto pogańskie.

Co więc tam się dzieje? Jakiż to fundament, na którym stoi Watykan?

Autor: Benjamin Szot
Nadesłano do “Wolnych Mediów”Na górę
   
 
 
Post: 17 mar 2013, 2:15 
Offline
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2011, 0:01
Posty: 894
Lokalizacja: Alpha Orionis
Płeć: mężczyzna
"Na rosyjskim Kaukazie Północnym urzędnicy nie mogą doliczyć się 110 tysięcy dzieci. Urodziły się, ale do szkoły już nie poszły. Lokalne władze mówią o kilku powodach. Unikają jednak stwierdzenia, że może chodzić o handel ludźmi.

Tych dzieci nie ma, nie ma żadnych dokumentów. To koszmarna liczba - mówi przedstawiciel prezydenta w okręgu północno-kaukaskim Aleksandr Chłoponin.

Część dzieci, których nie można odnaleźć, była sierotami. Władze podejrzewają również, że odpowiedzią może być masowe wyłudzanie zasiłków na dzieci, które zmarły, ale ich śmierci nigdy nie zgłoszono. O tym, że może chodzić o handel dziećmi rosyjscy urzędnicy nie wspominają.

Na Kaukazie Północnym problemu znikających dzieci nie ma w Czeczeni i Dagestanie. W tych republikach nie ma nawet dzieci sierot. Bardzo silne są tam islamskie i plemienne tradycje nakazujące zapewnienie opieki i dzieciom, i starcom."

Autor: Przemysław Marzec

Zródło: http://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-zagadkowe-znikniecia-na-kaukazie-brakuje-110-tysiecy-dzieci,nId,943455

_________________
Mundus vult decipi, ergo decipiaturNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 17 mar 2013, 14:59 
Offline
Master Elect of Nine * 9th Degree
Master Elect of Nine * 9th Degree

Rejestracja: 18 gru 2011, 5:38
Posty: 315
Chyba David Icke wypowiadał się i pisał, że dzieci są uprowadzane przez Reptilian i konsumowane żywcem przez nich. W każdym razie pod koniec wypowiedzi na konferencji w Los Angeles mówił o tym Alex Collier a Laura Knight-Jadczyk otrzymała potwierdzenie tych informacji. Podobno Credo Mutwa też o tym wie.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 18 mar 2013, 19:03 
Offline
Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree

Rejestracja: 05 sty 2011, 16:40
Posty: 106
Płeć: kobieta
nie wiem, czy do odpowiedniego tematu wklejam?, niedawno było głośno o......................., przeczytajcie poniżej sami
"W tej wsi mieszka szatan! Przychodzi do mnie na plebanię i z nim rozmawiam! - grzmiał podczas spotkań z młodzieżą ks. Tomasz P. (26 l.), wikary parafii we wsi Wąsewo (woj. mazowieckie). Przerażające opowieści kapłana o opętaniu, jego egzorcyzmy zrobiły na nastolatkach olbrzymie wrażenie. W szkole doszło do masowego ataku histerii i jednego dnia pogotowie przyjechało aż po pięć gimnazjalistek! Wszystkie tłumaczyły potem, że... zobaczyły demona."

link
http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/wikary ... _container

http://www.to.com.pl/apps/pbcs.dll/arti ... /130309847

od siebie
trochę słyszałam o jednej z tych gimnazjalistek (13 lat), jak to sama siebie określiła w smsie do znajomego nam chłopca " moja mam mi uwierzyła, że to moja wina, że to ja Ciebie zatrzymałam przy lesie jak jechałeś, uwierzyła bo wie, że się włóczę za chłopami"...............

nic dodać nic ująć :cooo?:
nie wiadomo tak naprawdę co tam się wydarzyło?Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 18 mar 2013, 21:17 
Offline
Admin junior
Admin junior
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 paź 2011, 22:49
Posty: 542
Lokalizacja: Temple of NOD
MrSpock proponuję zmianę nicku na Laura Knight Jadczyk lub LKJ
co będzie bardziej zgodne z prawdą bo wyraźnie nie masz własnego
zdania, nagminnie piszesz Jadczyk wie, potwierdza, dowiedziała się...
Wierz w co chcesz ale wyrażaj też chociaż czasem swoje zdanie
a nie Jadczyk, Bashara czy Colliera. Odnoszę wrażenie, że podchodzisz
do treści tych przekazów w religijny, bezrefleksyjny sposób.

Co do tego wikarego o ile historia jest prawdziwa to nic w tym dziwnego,
to w końcu religia, w połączeniu z chorobą tzw. kapłana i podatnymi na
manipulację umysłami młodzieży może spowodować taką masową histerię
urojeniową o podłożu religijnym. W końcu urojenia i nerwice są podstawą religii.

Jak długo ludzie będą dawać posłuch religiom we wszystkich ich odmianach z
jakimiś tam chanelingami czy innym reiki nie mamy prawa zwać się cywilizacją.

Oryginalny artykuł jest tu:
http://www.to.com.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20130305/OSTROLEKA/130309906

Najbardziej znanym przypadkiem takiej histerii są procesy czarownic w Salem.
http://en.wikipedia.org/wiki/Salem_witch_trials

Przy takich sprawach należy zawsze cytować pierwotne źródło a nie takie coś jak Super Express.

O już wiem, niech wikary zwróci się do doktora chemii organicznej Corrado Malangi
on pomoże mu pozbyć się demonów które wg. niego są jednocześnie obcymi ufonautami
w 15 minut dzięki swoim technikom NLP SIMBAD i mentalnej grze w Trzy Kolory.

8-)

Na pewno by się dogadali i spaczyli więcej umysłów niż teraz działając osobno.

PS. Myślę, że część postów trzeba przenieść do działu Religii ponieważ to jest temat
w kontekście hipotez Milab a my tu wpakowaliśmy dodatkowo nadużycia religijne.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 25 mar 2013, 13:44 
James Bartley - Podstawowe wiadomości o MILAB
James Bartley - Planeta kontrolowana przez gady
James Bartley - Obca Agenda, wojna i
Przerażający Sekret Ameryki... KONTROLA UMYSŁU
Wywiad z Karen- Hybrydowa Infiltracja
Sens implementowania tony symboliki w mediach i nie ty
Zaginięcia dzieci na masową skalę


cyt... Wielu uprowadzonych poproszono podczas hipnozy również o to, aby powiedzieli, ilu ludzi na Ziemi faktycznie posiada duszę, w ogólnie rozumianym sensie. Odpowiedzi wahały się w przedziale: od niewielu, do mniej niż 50% populacji ma duszę. Uprowadzeni, stanowią tylko 5-10% ludzi posiadających duszę. Koncepcja ta mówiąca o tym, iż nie wszyscy ludzie mają duszę per se, jest, co najmniej, bardzo kontrowersyjna.Żeby móc naśladować kukułkę , trzeba mieć jajka do podłożenia ,,,
zapewne do wyhodowania zarówno dzieci jak i rodziców ....
ślepi i tak nie widzą o co biega ...

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/giganty ... omosc.html


marekNa górę
   
 
 
Post: 03 maja 2013, 12:27 
Offline
Fellow Craft * 2nd Degree
Fellow Craft * 2nd Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 maja 2013, 10:54
Posty: 15
Płeć: kobieta
Zdaniem Davida Icke znikanie dzieci wiąże się z satanistycznymi obrzędami Jaszczurów, które je wykorzystują:)

_________________
'Rise like Lions after slumber
In unvanquishable number -
Shake your chains to earth like dew
Which in sleep had fallen on you -
Ye are many - they are few.'Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 03 maja 2013, 12:29 
Hannah pisze:
Zdaniem Davida Icke znikanie dzieci wiąże się z satanistycznymi obrzędami Jaszczurów, które je wykorzystują:)


:spoko:

Masz misję? 8-)Na górę
   
 
 
Post: 30 maja 2013, 17:14 
W Niemczech rocznie 50 tysiecy zaginiec dzieci.

http://aundckinder00.blog.de/2011/05/26/rund-50-000-kinder-verschwinden-jahr-deutschland-11218441/Na górę
   
 
 
Post: 17 wrz 2013, 5:38 
Offline
Entered Apprentice * 1st Degree
Entered Apprentice * 1st Degree

Rejestracja: 11 sty 2013, 18:50
Posty: 2
Płeć: mężczyzna
Jeśli już mówimy o znikaniu, to muszę dodać swoje przemyślenia na ten temat. Wszystko co napiszę to tylko i wyłącznie moje hipotezy, choć w świetle tego co dzieje się na Ziemi, być może są one słuszne, choć nie upieram się, że mam rację.

Zakładam, że każdy z was w ogólnym pojęciu wie kim byli Hitlerjugent w III Rzeszy i nie muszę tego tłumaczyć. Powiem tylko na potrzeby niniejszego postu, że człowiek poddawany od urodzenia lub młodego wieku, systematycznemu praniu umysłu, indoktrynowaniu go przeciwko jakiejś grupie ludzi, wszechstronnemu szkoleniu w jakimś zakresie, na przykład wojskowym, oraz znieczulaniu go na ludzkie cierpienie, staje się fanatycznie posłusznym wykonawcą woli pana.
Rzesze znikających ludzi, w tym wielu dzieci, stanowią źródło wielu przedsięwzięć prowadzonych przez ludzi i kosmitów. Jeśli zliczyć wszystkie uprowadzone bez śladu osoby w każdym wieku i weźmie się pod uwagę wszelką działalność, na ogół nielegalną, która mogła by pomieścić tych wszystkich ludzi, to wygląda na to, że liczba znikniętych wydaje się znacznie przekraczać moce przerobowe tych działalności: praca niewolnicza w kopalniach, w burdelach, w haremach, w laboratoriach jako króliki doświadczalne, jak dawcy organów, jako przymusowi najemnicy, jako ofiary zbrodni, itd.

Zatem gdzie ci ludzie mogą jeszcze znikać?

Hipoteza pierwsza:

Hipoteza ta zakłada, że ludzie i/lub kosmici - chodzi głównie o Reptilian/Draculan - prowadzą jakiegoś rodzaju działania wojenne poza naszą planetą.
Ludzie i kosmici zdają sobie sprawę z bojowego potencjału, który tkwi w ludziach, gdy dobrze się ich wyszkoli, wyposaży i da odpowiedni motyw do walki, do której się go wysyła. Wiadomym jest, że są wśród ludzi osobnicy miłujący wojnę i robiący wszystko co w ich mocy, by gdzieś na Ziemi cały czas ich pasja mogła być wyrażana. Ludzie ci, niektórzy zapewne zhybrydyzowani z pozaziemskim DNA, służą gościom z ciemnej strony mocy. - coś chciałem o nich napisać, ale właśnie wyleciało mi to z głowy, tak nagle...

Być może słyszeliście o tym, że w filmach przekazywana nam jest wiedza o tym, że coś tam jest możliwe, że w niedalekiej przyszłości lub teraźniejszości jakaś tajna organizacja, lub tajny wydział w wojsku posiada jakieś technicznie zaawansowane urządzenie. Przekazy te są tworzone po to, by przyzwyczaić ludzi do technologii, które są w posiadaniu zakulisowym, by ludzie łatwiej do nich przywykli, gdy technologie te zostaną nam udostępnione.
Jednymi z takich urządzeń są Gwiezdne Wrota oraz teleporter, a także portal do alternatywnych równoległych linii czasu, w których historie ludzkości potoczyły się inaczej niż w naszej linii.
Czy te urządzenia pokazywane choćby tylko w serialu "Stargate SG-1", faktycznie istnieją i są w posiadaniu tajnych władców?
W zasadzie możliwość zbudowania tego typu urządzeń jest przy obecnym stanie wiedzy i możliwości technicznych czymś całkowicie realnym, a co dopiero wtedy, gdy weźmie się pod uwagę fakt, że wiele wiedzy i odkryć nie zostało upublicznionych, by ciemni mieli atuty przeciwko ludzkości, by zawsze wyprzedzali wszelką opozycję o wiele kroków.

Zatem jeśli posiadają Gwiezdne Wrota (GW), to mniej więcej robią to co pokazane jest w tym niesamowitym serialu, który w świetle tej hipotezy może być oparty o rzeczywiste wydarzenia. Nawet w jednym z odcinków jest motyw, że kręci się serial na podstawie ekipy SG-1, tak jakby ktoś bezczelnie pokazał, że oryginalny serial także jest kręcony na bazie prawdy.
Jeśli faktycznie ciemni mają GW, to przy ich chorym myśleniu, mogli wplątać się w jakiś konflikt zbrojny w kosmosie lub na jakiejś planecie. Być może chodziło o zwykły podbój imperialistyczny, by uzewnętrznić swe żądze podboju, których nie mogą uskuteczniać na Ziemi. Przy takim obrocie sprawy, zwykli żołnierze mający rodziny, które na nich czekają, nie mogą w dużej liczbie brać udziału w takowych walkach, gdyż zapewne liczba poległych w końcu zaczęła by przekraczać liczby łatwe do ukrycia lub oficjalnego wyjaśnienia, no i na tą okazję musiano by coś wymyślić. Już pewnie domyślacie się co zaraz napiszę :D
Otóż hipoteza ta mówi, że porwane dzieci i młodzież przerabiane są na żołnierzy, którzy walczą na tej wojnie lub wojnach, - bo cholera wie ile wojen na raz mogą toczyć te ciemne świry? - i giną tam bezimiennie, o czym nigdy możemy się nie dowiedzieć. Żołnierze tacy są posłuszni jak Hitlerjugent, a ich śmierć w walce gdzieś w kosmosie nikogo nie będzie obchodzić. Jest to idealny materiał na żołnierzy a w zasadzie na mięso armatnie.

Hipoteza ta zakłada drugi wariant, że ci ludzie walczą nie dla Kabalistów, czy jak ich tam zwał, tylko dla pozaziemskiej rasy, z których gady wydają się najbardziej podejrzane.Hipoteza druga:

Te same wyżej opisane grupy porywające, mogą potrzebować ludzi do zasiedlenia innych planet, by tam kontynuować swoją władzę w razie różnych możliwych do zaistnienia sytuacji: globalna katastrofa z powodu przelotu Nibiru; z powodu trafienia Ziemi Koronalnym wyrzutem masy albo asteroidy; z powodu inwazji obcych; z powodu wojny atomowej, nad którą nie zapanują w porę; itd., itp.

Hipoteza ta ma drugi wariant, że jakaś pozytywna rasa dokonuje porwań dzieci, by zasiedlić jakąś drugą Ziemię, w razie gdyby ludzkość uległa samozagładzie, więc kosmici robią w celu uratowania gatunku. Przy czym ich metoda pozyskiwania mieszkańców budzi wątpliwości, że tak to delikatnie ujmę. Bardzo możliwy jest tutaj czynnik dogadania się z duszami dzieci i przyszłych rodziców jeszcze przed narodzinami dziecka, które ma zostać "porwane" jako wynik umowy mającej wyższy cel.Hipoteza trzecia:

Ta hipoteza także mówi o tym, że porwani są przerabiani na posłusznych żołnierzy, ale ich celem nie ma być wojowanie z kimś na obcej planecie, ale z ludzkością. Jak wiemy, projekt Blue Beam zakłada upozorowanie inwazji z kosmosu, której ma dokonać obca rasa. Po gruntownym przemyśleniu sprawy, doszedłem do wniosku, że operacja z użyciem tylko holoprojekcji jest skazana na niepowodzenie, gdyż siły powietrzne "obcych" nie są w stanie podbić ludzkości bez operacji lądowej. No i właśnie ktoś pozorujący kosmitów musi tego desantu dokonać. Dobrymi kandydatami do tego zadania są wyprani z uczuć ludzie, którym po porwaniu za młodu wpojono, że ludzie na Ziemi (goje) to bydło, niższa rasa, podludzie, wobec których nie mają prawa czuć litości.
Ktoś musi pilotować myśliwce, maszyny kroczące, czołgi grawitacyjne, oraz robić za zwykłą piechotę - oczywiście tego typu armia najeźdźców ma przypominać futurystyczne wojska ludzkie, byśmy mogli ich pokonać, jak mówi scenariusz Blue Beam, oraz "Dzień niepodległości" i "Wojna światów", oraz inne pomniejsze produkcje.

Ci żołnierze mogą być poprzebierani za obcych, by wyglądali inaczej niż ludzie, być może wizerunek gadzi stanie się tutaj kluczowy, gdyż jest on znany i negatywnie napiętnowany, zatem posiada dobry grunt w społeczeństwie pod zasianie operacji pod fałszywą flagą.
Możliwe także, że żołnierze ci poddani zostaną operacji zmiany wyglądu fizycznego. Nie mówię o operacjach skalpelem, ale o czymś szybkim do przeprowadzenia, dzięki jakimś urządzeniom w stylu genetycznych drukarek 3D.
Możliwe też, że ich DNA zostało zmienione na tyle, by widocznie można było ich odróżnić od Homo Sapiens, abyśmy na prawdę uwierzyli, że ci ludzie to obcy z kosmosu.

Hipoteza ma też drugi wariant, w którym żołnierze ci zostaną użyciu podczas globalnych zamieszek i może nawet wojny, gdy ludzie odmówią przyjęcia mikroczipów R.F.I.D. w ciała, a wielu normalnych wojaków stanie po stronie cywilów. Wtedy wielki brat może użyć, szykowanych na właśnie tą okazję, tychże zmanipulowanych "Hitlerjugent", którzy bez najmniejszych skrupułów będą zabijać każdego, kto nie podporządkuje się woli panów.Hipoteza czwarta:

Reptilianie/Draculanie są smakoszami ludzkiego mięsa, krwi oraz życiodajnej energii eterycznej o niskich wibracjach - to dlatego najpierw muszą ofiarę wystraszyć, by przewibrować energię z dobrej/wysokiej częstotliwości drgań na negatywną/niską, która dopiero wtedy jest kompatybilna z ich systemem absorbcji. Negatywne i pozytywne istoty jedzą tylko to co jest z nimi zbieżne. Jedzenie napełnione wibracją miłości, jest dla Reptilian niejadalne. To dlatego nauczyli ludzi jeść trupy zwierząt, by ludzie żywili się negatywną energią śmierci, którą to mięso jest nasączone. Modlitwa przed jedzeniem zmieniała wibracje jedzenia na dobrą, więc ta tradycja jest świetna, choć mało kto wie o co tak na prawdę w tej dziękczynnej modlitwie chodzi.

Tutaj polecam zaprzestanie jedzenia mięsa, bo jedząc je, w istocie zjadasz trupy, i stajesz się kompatybilny z Draculanami, no i odwalasz dla nich czarną robotę, jakiej od ciebie oczekują.
Zatem hipoteza ta mówi, że ludzie są porywani dla zaspokojenia gustów Reptilian.
Wcale bym się nie zdziwił, gdyby w podziemnych miastach na Ziemi i na innych ciałach niebieskich istniały hodowle ludzi przeznaczonych na pokarm. Tutaj przytoczę słowa Jezusa: "To co zrobisz drugiemu, tobie uczynione będzie." - oto słowa opisujące prawo karmy, jaka przyczyna, taki skutek, "każdy sobie rzepkę skrobie", zatem jeśli zjadasz, więc będziesz zjedzony, aby w kolejnym wcieleniu twoje sumienie podpowiedziało ci w chwili, gdy zechcesz kogoś zjeść, abyś tego nie robił, bo w sercu, w duszy wiesz i czujesz, że to złe, bo sam to przeżyłeś na własnej skórze.

Hipoteza ta ma spore szanse na zdobycie pierwszeństwa w rankingu moich hipotez, bo na pewno część osób znika w żołądkach gadów, choć hipoteza z przerabianiem porwanych na "Hitlerjugent" też ma duże prawdopodobieństwo, że jest prawdziwa.


Hipoteza piąta:

W związku z przechodzeniem ludzi do wyższego wymiaru na poziomie wibracji serca, istnieje możliwość, że niektórzy ludzie bezwiednie przenikają do alternatywnych linii czasu, o których wspomniałem wyżej, i tam pozostają, bo nie mają pojęcia jak wrócić, tak samo jak nie miały pojęcia, że mają taką zdolność tkwiącą w ukryciu przed nimi samymi.
Ta hipoteza, choć równie prawdopodobna, mi wydaje się mało prawdopodobna, ale że i na nią wpadłem, to i dzielę się nią z wami.


Oczywiście każda z hipotez może mieć różne warianty, z których opisałem tylko te najsensowniejsze.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 17 wrz 2013, 13:04 
Offline
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2011, 0:01
Posty: 894
Lokalizacja: Alpha Orionis
Płeć: mężczyzna
Z tego wynika że zastosowania ludzi są uniwersalne i mogą mieć rożne przeznaczenie- zalezy dla kogo .... Pokarm, super-żołnierze, sex- niewolnicy, a dla niektórych nadzieja na własny postęp- choć to tez może rożnie się odbijać na człowieku.

Rożne grupy, różne cele - choć na chwilę obecną przeważają raczej mniej przyjemne zastosowania. Także te hipotezy są całkiem niezłe :)


Cytuj:
"Hipoteza ta ma drugi wariant, że jakaś pozytywna rasa dokonuje porwań dzieci, by zasiedlić jakąś drugą Ziemię, w razie gdyby ludzkość uległa samozagładzie, więc kosmici robią w celu uratowania gatunku. "


Moja hipoteza jako uzupełnienie twojej :) - problemem jest "przepisanie" i dopasowanie ludzkiej matrycy na inną ( inna planeta powiedzmy) z dorosłymi się nie uda - tak samo jak nie "nalejesz" stężałego betonu do rury... ale właśnie z dziećmi już prędzej bo są płynne( im młodsze tym lepsze). Ten wariant ma jednak negatywne- dla ludzi zastosowania- transplantacja hodowli, a mi nie o to chodzi.

Dorosłych to będą co najwyżej "ewakuować" -ale do gara :lol:

_________________
Mundus vult decipi, ergo decipiaturNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 04 sty 2015, 0:39 
Offline
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2011, 0:01
Posty: 894
Lokalizacja: Alpha Orionis
Płeć: mężczyzna
Widać ze to o czym mówił Icke ponad 20 lat temu- za co był wyśmiewany i szykanowany- zaczyna się przebijać do syfomediów- przynajmniej jakiś procent. Jestem ciekaw jak bardzo uda się im to przyciszyć. Zresztą służby i policja od lat doskonale wiedziała co się dzieje, pomagali tuszować morderstwa itd.

Pedofile w służbie Jej Królewskiej Mości

Dzieci wprowadzano do kompleksu hotelowego frontowymi drzwiami, wozili je służbowi kierowcy, widywano je z politykami o znanych nazwiskach. Dlaczego nikt dotąd nie pisnął na temat ich krzywdy ani słowa?

Oficerowie Scotland Yardu twierdzą, że wierzą w zeznania dotyczące siatki wpływowych polityków i członków establishmentu, którzy mieli wykorzystywać i terroryzować przed ponad 30 laty dzieci, w tym siedmiolatków, oraz doprowadzili do śmierci trzech małych chłopców. Śledczy wezwali świadków i ofiary tego procederu do ujawnienia się oraz wskazania mieszkania w londyńskim apartamentowcu Dolphin Square, w pobliżu siedziby parlamentu, gdzie miałoby dochodzić do wykorzystywania nieletnich, a także innych adresów w Londynie i w pobliskich hrabstwach, gdzie te przestępstwa miałyby miejsce.

Jak dotąd swoje zeznania złożyła tylko jedna ofiara, mężczyzna o pseudonimie Nick. Opowiedział śledczym o dziesięcioleciu krzywd, których doświadczył z rąk wysokich rangą polityków, członków brytyjskiego establishmentu, wspomniał też o trzech zabójstwach. Policja dotąd nie natrafiła na ciała, nie dysponuje wiedzą dotyczącą pełnego imienia i nazwiska skrzywdzonych i zabitych, nie zna też dokładnej lokalizacji miejsc popełnienia przestępstwa. Z drugiej strony Scotland Yard opisuje zeznania Nicka jako "prawdziwe" i twierdzi, że mężczyzna był wykorzystywany między 1975 a 1984 rokiem, mając wtedy 7-16 lat.

Ofiara, dziś człowiek w średnim wieku, podał jedynie niekompletne dane osobowe innych wykorzystywanych dzieci, za to wskazał nazwiska odpowiedzialnych za och krzywdy "VIP-ów". Według informacji, do których dotarł "Guardian", Nick przez wszystkie te lata milczał z obawy o bezpieczeństwo swoje i pozostałych dzieci.

Śledztwo bez lęku i względu na przywileje

Jeśli uda się potwierdzić jego zeznania, Wielką Brytanię czeka skandal, jakiego w jej najnowszej historii jeszcze nie było, który nadwątli i tak niedostateczne zaufanie ludzi do rządzących krajem polityków. W czwartek 18 grudnia policja zapowiedziała śledztwo, prowadzone "bez lęku czy względu na przywileje", jednak nie podano do wiadomości, czy osoby wskazane przez Nicka zostały przesłuchane jako podejrzani lub świadkowie. Jeszcze w ubiegłym miesiącu śledczy ogłosili wszczęcie postępowania o zabójstwo i w tym celu zaczęli wertować dane dotyczące dzieci zaginionych trzy dekady temu, by ustalić tożsamość zabitych.

Odpowiedzialny za dochodzenie w tej sprawie nadinspektor Kenny McDonald zauważył, że zgodnie z obowiązującymi w policji zasadami zakłada się prawdomówność ofiary, chyba że z materiału dowodowego wynika inaczej. W przypadku Nicka doświadczeni śledczy pochodzący z dwóch zespołów po zapoznaniu się z jego historią orzekło, że jest prawdziwa. – Nick rozmawiał z doświadczonymi oficerami z zespołu zajmującego się wykorzystywaniem dzieci oraz z doświadczonymi oficerami badającymi sprawy o morderstwo. Zarówno oni jak i ja sam uważamy, że słowa ofiary są prawdziwe i wiarygodne – podkreślił McDonald.


Tragedia w Rotherham

Przez 16 lat w brytyjskim mieście Rotherham gangi pedofilów brutalnie wykorzystały seksualnie ponad 1400 dzieci. Jak dotąd nikt nie poniósł kary

Zobacz więcej

Nick zwlekał 30 lat z ujawnieniem policji prawdy, choć wcześniej opowiedział o swojej krzywdzie mediom. Najwyraźniej oficerowie Scotland Yardu nie tylko jego sprawę badają, ale także przygotowują grunt pod postępowanie karne przeciwko sprawcom zbrodni.

Podkomisarz Steve Rodhouse podziękował mediom za dociekliwość, ostrzegł jednak przed narażeniem na szwank bezpieczeństwa kluczowych świadków. Podobno jeden z reporterów podsuwał Nickowi zdjęcia podejrzanych. – Chciałbym móc powiedzieć sądowi, że w przypadku dokonania identyfikacji przez ofiarę wszystko odbyło się zgodnie z zasadami (…), i że Nick naprawdę zidentyfikował osobę, którą zapamiętał 30 lat temu, a nie postać z fotografii podsuniętej mu przez dziennikarzy w ostatnim czasie – zauważył Rodhouse.

A McDonald zaapelował do wszystkich: – Zwracam się z prośbą do osób, które przed 30 laty doświadczyły wykorzystywania, by ujawniły swoją tożsamość. Zajmujemy się także sprawą zamordowania trzech chłopców i zrobimy wszystko, by doprowadzić ją do pomyślnego końca.

Nadinspektor sądzi, że ludzie mieszkający albo goszczący w Dolphin Square w latach 70. "musieli zobaczyć albo usłyszeć coś, co dopiero teraz nabiera dla nich sensu". – Proszę was o zaufanie – powiedział McDonald. – Wesprę was i zrobię, co tylko w mojej mocy, żeby znaleźć winnych waszej krzywdy i postawić ich przed wymiarem sprawiedliwości. Ale żeby tak się stało, potrzebuję waszych zeznań. Wykorzystywanie, o którym mówił [Nick] czasem było dziełem jednego człowieka, czasem grupy, czasem odbywało się na przyjęciach.

Świadkowie muszą zacząć mówić

W ubiegłym miesiącu Nick opowiedział BBC o tym, jak zwyrodnialcy wymierzali brutalne kary tym z dzieci, które nie wykonywały rozkazów. Nieletnich ładowano do samochodów i wywożono w miejsce, gdzie ich atakowano. – Ludzie wożący nas na miejsce mogliby się ujawnić. Ujawnić mogłyby się również osoby zatrudnione tam, gdzie bywaliśmy. Tyle z nich mogło żywić wtedy jakieś podejrzenia. Nie przemycano nas owiniętych kocem, wprowadzając do budynku tylnymi drzwiami. Wszystko robiono otwarcie i kogoś musiało to przecież zastanowić. Ale ci świadkowie muszą zacząć o tym mówić.

Policja twierdzi, że oficerowie Scotland Yardu rozmawiali już z rodziną Martina Allena, który zaginął w 1979 roku w wieku 15 lat, jednak brakuje im danych, żeby powiązać jego sprawę z siatką przestępczą VIP-ów. Rodhouse dodał, że nie udało się udowodnić, jakoby śledztwa dotyczące nadużyć wobec wychowanków domów dziecka – o których wiadomo, że uczestniczyli w nich wysoko postawieni politycy – zostały zarzucone z powodu zewnętrznych nacisków. O takim przypadku opowiedział jednak były starszy oficer śledczy Clive Discoll, któremu kazano zamknąć dochodzenie w sprawie nieprawidłowości w domu dziecka w Lambeth, w południowym Londynie.

Policja podała, że sprawami wykorzystywania dzieci przez polityków na stanowiskach oraz śledztwami, które zlekceważono, zajmuje się obecnie 18 osobnych dochodzeń, wśród nich jedno poświęcone głośnej aferze pedofilskiej w londyńskim hoteliku Elm Guest House. Śledztwa dotyczące oskarżeń o wykorzystywanie nieletnich, w jakie miały być zaangażowane najważniejsze osoby w państwie, uruchomiło pytanie laburzystowskiego posła Toma Watsona skierowane ostatnio do premiera w Izbie Gmin. – Nick obawiał się tych wszystkich wpływowych ludzi i z pewnością odczuje ulgę, słysząc publiczne zapewnienie o tym, że policja wierzy jemu, a nie prominentom – skomentował Watson stanowisko Scotland Yardu.

Ze strony: http://wiadomosci.onet.pl/prasa/pedofile-w-sluzbie-jej-krolewskiej-mosci/j93n0

Od 23 minuty
phpBB [video]


Nie wspomnę już o pedofilu- zaprzyjaźnionym z rodziną królewską Jimmy Savile który był udział w rytualnych gwałtach nieletnich i dzieci. JEDEN Z WIELU. I to tylko WB ....

Teraz niech mi ktoś powie ze straszymy... To co się przedostanie do mediów- nawet alternatywnych- to jest ułamek zła jakie toczy ten świat. pora kużwa otworzyć oczy z sielanki i zdać sobie sprawę kto manipuluje tym światem i jakie wypaczone siły muszą za stać za tymi "ludźmi". To samo dotyczy bushów i ogólnie elit politycznych w USA i innych państwach. Handel dziećmi i kobietami. Obozy tortur CIA - to są miliony rocznie....

_________________
Mundus vult decipi, ergo decipiaturNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 31 sty 2016, 14:26 
Offline
Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 lut 2013, 16:42
Posty: 3412
Płeć: mężczyzna
Cytuj:
Europol: Co najmniej 10 tysięcy dzieci w UE zaginionych

Co najmniej 10 tysięcy dzieci w Unii Europejskiej uznaje się za zaginione - informuje Europol. Większość z nich to uchodźcy padający ofiarą handlarzy niewolników.

Najwięcej nieletnich przepada we Włoszech - w zeszłym roku przyjęto tam ponad 5 tysięcy zgłoszeń o ich zaginięciu.

Drugie miejsce zajmuje Szwecja, gdzie poszukiwanych jest ponad tysiąc dzieci.
...
źródło/dalej
http://fakty.interia.pl/swiat/news-euro ... Id,2137758

_________________
doświadczenie jest prawdziwe wewnątrz pudełka,ale samo pudełko już nieNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 31 sty 2016, 14:57 
Offline
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Elect of Fifteen Super * 10th Degree

Rejestracja: 11 cze 2010, 15:53
Posty: 495
Płeć: kobieta
dar66 pisze:
Cytuj:
Europol: Co najmniej 10 tysięcy dzieci w UE zaginionych

Co najmniej 10 tysięcy dzieci w Unii Europejskiej uznaje się za zaginione - informuje Europol. Większość z nich to uchodźcy padający ofiarą handlarzy niewolników.

Najwięcej nieletnich przepada we Włoszech - w zeszłym roku przyjęto tam ponad 5 tysięcy zgłoszeń o ich zaginięciu.

Drugie miejsce zajmuje Szwecja, gdzie poszukiwanych jest ponad tysiąc dzieci.
...
źródło/dalej
http://fakty.interia.pl/swiat/news-euro ... Id,2137758Z tymi zaginionymi dziecmi, szczegolnie w Szwecji, to dezinformacja.
W Szwecji urzad migracyjny dostal wytyczne, ze ten kto wyglada na mniej niz 40 lat to zaliczac ich jako dzieci. I czesto te dorosle chlopy, czesto przestepcy nie staraja sie o azyl tylko gdzies sobie znikaja.
Przyklad takiego dziecka:Obrazek

To jest 15 letnie "dziecko" z Somalii, ktore 22 stycznia zadzgalo na smierc 22 letnia dziewczyne zatrudniona w domu dla uchodzcow. On nie jest akurat zaginionym dzieckiem, ale dobrze obrazuje kogo uwaza sie za dzieci. On ma tak samo 15 lat jak i ja...Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 31 sty 2016, 16:55 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree

Rejestracja: 11 lut 2015, 14:14
Posty: 1697
Płeć: mężczyzna
Zaginięcia to jedna sprawa, a legalne państwowe handełe przy pomocy prokurwatury z tzw.
''rodzinami zastępczymi'' i domami dziecka to inny legalny (!) proceder!!

Cytuj:
Państwowy handel ludźmi

Wiążąc kilka faktów i informacji i wychodzi, że państwo polskie handluje ludźmi, a dokładnie dziećmi. Proceder ten w majestacie prawa nazywa się adopcją.
Obrazek
Zacznijmy od pierwszej informacji:

Odbieranie dzieci rodzicom z powodu biedy, to już nie incydenty. To przerażająca reguła.

Górecki przywołuje przykład rodziny z jedenaściorgiem dzieci z biednej popegeerowskiej wioski w powiecie wejherowskim. Pod koniec czerwca szkoła zgłosiła problem do pomocy społecznej, a ta „pomogła” wnioskując do sądu o odebranie dzieci. Powód: dzieci nie chodziły do szkoły.

Bo wszystkie pracowały w lesie. Zbierały jagody, żeby pomóc w domu.

Link do źródła :http://wpolityce.pl/polityka/168677-odbieranie-dzieci-rodzicom-z-powodu-biedy-to-juz-nie-incydenty-to-przerazajaca-regula

Druga informacja ze źródeł prywatnych z Kanady:

6 tys. dolarów kanadyjskich plus opłaty państwowe kosztuje adopcja dziecka z Polski. Proces zajmuje kilka tygodni. Z roku na rok ilość dzieci adoptowanych z Polski rośnie. A to dlatego, że są jednymi z najtańszych. Przykładowo adopcja dziecka z Rosji kosztuje już 25 tys., a sama transakcja trwa o wiele dłużej.

Klika pytań do rządu:

W prawach dziecka jest zapis, że Państwo ma pomóc w godnym wychowaniu dziecka przez rodziców, a nie przejmować opiekę nad nimi. Okazuje się jednak, iż państwowa pomoc polega na przekazywaniu polskich dzieci w adopcję do krajów, gdzie akceptuje się np. związki homoseksualne itp.

Skąd w ogóle taka różnica w cenie? 6 tys. za dziecko z Polski, ale 15 tys z Rosji?

W trudnej sytuacji bytowej ważniejsza jest przecież życiowa zaradność i zdolność zarabiania pieniedzy. Czy aby na pewno szkoła nauczy ich tego lepiej niż rodzice?

Ktoś powinien zgłębić ten temat. Może czas by NIK zgłosiła proceder do prokuratury? A może powinniśmy stworzyć organizacje broniące naszych dzieci?

Tenbez

Źródło: http://tenbez.neon24.pl/post/118921,pan ... del-ludzmiNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 17 cze 2016, 21:08 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree

Rejestracja: 11 lut 2015, 14:14
Posty: 1697
Płeć: mężczyzna
Nie tylko, jest jeszcze rynek organów, przerażający, podziemny biznes:

Obrazek

Cytuj:
Takie rozne wiesci; same przykre.

Nie moge nawet doczytac do konca, bo mi sie slabo robi. Mysle ze kazdy ten tekst po rosyjsku zrozumie.
Rybacy w Grecji znajduja ciala uchodzcow wyrzucone z wody. Dorosli i dzieci… pomordowani na organy. Podobno juz w Turcji wrzucone do wody z nadzieja, ze w wodzie ich cos zezre i nie bedzie sladu.
Zobaczcie zdjecia.

ciala bez organow

https://cont.ws/post/294226?_utl_t=vkNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 13 wrz 2016, 14:44 
Offline
Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 lut 2013, 16:42
Posty: 3412
Płeć: mężczyzna
Bójka w Sejmie podczas konferencji wicemarszałka Ryszarda Terleckiego
phpBB [video]

"dzieci z domów dziecka są sprzedawane za granicę,rozdzielane od rodzeństwa..od roku"
"ależ proszę..." -powiedział smutny pan...a potem jego asystent został wywalony z grawitacji.

Szarpanina w Sejmie, podczas konferencji wicemarszałka Terleckiego 12-09-2016
phpBB [video]


ależ Brawo! za rzut ,brawo za lądowanie :hi hi: ,brzozy w nagraniu nie stwierdzono...
,
A Dzieci z Domów Dziecka w tym kraju znikają...niechciane,wobec niechcianych ..."was"

_________________
doświadczenie jest prawdziwe wewnątrz pudełka,ale samo pudełko już nieNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 13 wrz 2016, 15:03 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree

Rejestracja: 11 lut 2015, 14:14
Posty: 1697
Płeć: mężczyzna
Skąd oni wytrzasnęli tego długonosego pajaca?

Me-n-dia powinny ryczeć, prowadzić dochodzenia!
A tu tylko ''dzielni'' dziennikarze-rycerze z RMF-u dostają kontrolowane przecieki z ABW..Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 13 wrz 2016, 15:08 
Offline
Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 lut 2013, 16:42
Posty: 3412
Płeć: mężczyzna
no wiesz,Pinokio też był sztucznie wykreowanym tworem.Może to zbieżność ,albo może podobny kreator?
A Dzieci znikają...co tam takiego...cóż tam wielkiego jak nie ich własne...czytaj:niczyje
nie nasze,nie polskie

_________________
doświadczenie jest prawdziwe wewnątrz pudełka,ale samo pudełko już nieNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 13 wrz 2016, 15:10 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree

Rejestracja: 11 lut 2015, 14:14
Posty: 1697
Płeć: mężczyzna
W Finlandii są już aukcje dzieci! Postępoway satanizm napiera dzięki bierności ludzi
(...)
Cytuj:
Mowa tu o komercyjnej „redystrybucji” odebranych rodzicom, w tym i Rosjanom, dzieci. „Prościej mówiąc, ten kto wygrywa więcej dzieci, ten przechwytuje więcej pieniędzy od państwa”- uprzejmie wyjaśnia w wywiadzie pani minister.
.
Ona szczerze stwierdza, że dzieci wchodzą teraz na listę najbardziej pożądanych towarów w Finlandii, donosi służba prasowa Międzynarodowego Ruchu „Russkije Matieri”.
.
Panią Guzienina-Richardson niewiele razi porównanie fińskich dzieci (i dzieci emigrantów mieszkających w Finlandii) do dóbr konsumpcyjnych, chociaż, wyjaśnia pani minister, to „JEST w PEŁNI ZGODNE z EUROPEJSKIMI i MIĘDZYNARODOWYMI NOWOCZESNYMI STANDARDAMI”.
.
Jak by nie było, to fiński minister „dziecięcy” przypomina, że popyt kształtuje rynek. A liczba prywatnych firm na rynku handlu dziećmi, w Finlandii, znacznie przekracza liczbę kruszynek odebranych prawdziwym rodzicom.

Panią Guzienina-Richardson niewiele razi porównanie fińskich dzieci (i dzieci emigrantów mieszkających w Finlandii) do dóbr konsumpcyjnych, chociaż, wyjaśnia pani minister, to „JEST w PEŁNI ZGODNE z EUROPEJSKIMI i MIĘDZYNARODOWYMI NOWOCZESNYMI STANDARDAMI”.
.
Jak by nie było, to fiński minister „dziecięcy” przypomina, że popyt kształtuje rynek. A liczba prywatnych firm na rynku handlu dziećmi, w Finlandii, znacznie przekracza liczbę kruszynek odebranych prawdziwym rodzicom.
.
Dlatego Guzienina-Richardson widzi przyszłość w „KOMERCYJNEJ DYSTRYBUCJI DZIECI” w Finlandii przez duże firmy.
.
Warto zauważyć, że zaledwie dwa lata temu, minister Guzienina-Richardson na swoim blogu napisała, że fiński system dotacji państwowych w dziedzinie ochrony dzieci jest „zboczony” albowiem zachęca do odbierania dzieci. Im więcej dzieci odbiera gmina, tym więcej otrzymuje dotacji od państwa.
.
Według służby „Lastensuoeki” w fińskim „biznesie dziecięcym” oficjalnie znajduje się teraz 60 tysięcy dzieci. Ile wśród nich jest rosyjskich ofiar fińskiego kidnapingu państwowego, nikt tak naprawdę nie wie. Jednakże do Międzynarodowego Ruchu „Russkije Matieri” już zwróciło się o pomoc 37 rosyjskich rodzin, którym w sumie odebrano 53 dzieci.

http://detektywprawdy.blogspot.com/2014 ... zieci.html

Cały czas się zastanawiam, dlaczego polskie dzieciaki są tańsze od rosyjskich?...

W tym brudnym handlu żywym towarem..Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 13 wrz 2016, 17:00 
Offline
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 wrz 2011, 16:16
Posty: 407
Lokalizacja: ząbki
Płeć: mężczyzna
ciekawe video, dobra zmiana, patrioci z PIS bronią nasze dzieci. widać temat znają skoro tak boją się odpowiedzi.
zrozumiałem że tylko wybrani dziennikarze przyszli do Sejmu na konferencję a ten co tak walczył o dzieci wszedł "bokiem" czyli z zaproszenia Kukiz15. trudne pytania są eliminowane przez nie wpuszczanie nieposłusznych dziennikarzy?Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 25 lis 2016, 12:36 
Offline
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 25 lis 2016, 12:06
Posty: 1
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Polska
Witam wszystkich, to mój pierwszy post na tym forum.
Zarejestrowałem się na nim po przeczytaniu tego posta, musiałem to co i was nurtuje nurtuje i mnie.
Ale DO RZECZY!!
Już od dłuższego czasu się nim zajmuję i uważam że ten problem jest o wiele głębszy i naprawdę przerażający.
Od wielu lat widzę w jakim zakłamanym świecie nam PRZYSZŁO żyć jak ktoś wiele wysiłku wkłada by nas trzymać w niewiedzy i ile zła ta grupa poczyniła by dojść do tego poziomu.
Chcę wam powiedzieć że to co wam się wydaje że jest prawdą a co kłamstwem i na odwód nie może być realne bo zostało zbudowane na czymś do końca nie jasnym i dziś nasza wiedza ta której nas uczą w publicznych szkołach jest logiczna !!!!!
Wiem wiem myślicie a co to ma wspólnego z tematem o którym mowa w poście, wytrzymajcie ma .
Kontynuując nasza historia nas jak to mówią białej rasy"GOJÓW", jest bardziej zagmatwana.
Mówicie o Reptylianach znam te historie bardzo dobrze i moim zdaniem to jest plemię pochodzące od Kaina resztę może opisze wam obrazowo ten film proszę obejrzyjcie warto wiele wam się samo poukłada :

Niesamowity wywiad z rabinem. Mówi szokującą prawdę...
phpBB [video]


Poczytajcie o TALMUD i ich naukach

Zajrzyjcie jeszcze tu:

http://wolna-polska.pl/psychopatologia- ... ich-dzieci

Na razie myślę że wystarczy, nie jednemu z was włosy staną dęba Nie dajcie sobie z przed oczu zabrać prawdy która przed nami jest skrzętnie ukrywana i to o czym piszecie to jest niewielki wręcz bym powiedział mały skrawek przerażającej prawdy. O nas !!!!!!

Zachęcam was do kontaktu wiele jest do wyjaśnienia


26.11.2016
Kontynuuję i zachęcam do obejrzenia.

https://www.youtube.com/watch?v=XK6oV5BBOeo

Niebawem kolejne fragmenty prawdy.


Nie no- naprawdę nie mamy o niczym pojęcia.... zacznij czytać forum bo syjonizm, masoni to małe piwko i dolne szczeble drabiny - oczywiscie watykan i prawdziwi wierni to są święci.... Watykan- to jest dopiero moloch... pod przykrywką świętości( sama nazwa vatis-can, kult węża) w tej samej pajęczynie- skurwiele zarządzają handlem narkotyków, broni a także dzieci dla celów prostytucji i ofiar rytualnych - fora pomysliłeś @ angel


Nic nie pisałem o tym o czym mówisz jestem bezstronny i logicznie myślę i nie odbiegam od twojego podejścia od sprawy w żadnym jego aspekcie.

-- 26 lis 2016, 15:57 --

Wiesz ale dla pełnego zrozumienia i uspokojenie cię że to nie tak jak myślisz proszę zerknij na to

https://www.youtube.com/watch?v=GA2MyVadbv0Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 08 gru 2016, 20:42 
Offline
Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree

Rejestracja: 16 mar 2010, 22:10
Posty: 652
czy ktoś natknął się w sieci na rozwinięcie tego newsa?
https://thecoverage.my/news/horror-images-alleged-organ-farm-malaysia-thailand-border-shocks-social-media/

-- 28 mar 2017, 10:49 --

Polski wątek -WAŻNE

phpBB [video]Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 24 cze 2017, 17:21 
Offline
Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 lut 2013, 16:42
Posty: 3412
Płeć: mężczyzna
filmik moze mieć w sobie jakąś opcję zniknięcia,jest z dzisiaj

AFERA! Handel dziećmi w Polsce: rozmowa z Piotr Liroy-Marzec (Kukiz'15) bez CENZURY
phpBB [video]


http://en.savefrom.net/

_________________
doświadczenie jest prawdziwe wewnątrz pudełka,ale samo pudełko już nieNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 25 cze 2017, 18:59 
Offline
Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 mar 2015, 21:43
Posty: 276
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Polska
Materiał z NTV.

Polska "pizzagate" - odnoga światowego handlu dziećmi - Paweł Bednarz - 19.06.2017
phpBB [video]


:o Aż włosy dęba stają... Jestem ciekaw jak to się zakończy. Jak na razie, to politycy "nabrali wody w usta".:shock:

Pozdrawiam,
ZORRONa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 26 cze 2017, 12:13 
Offline
Entered Apprentice * 1st Degree
Entered Apprentice * 1st Degree

Rejestracja: 30 kwie 2017, 13:28
Posty: 6
Płeć: mężczyzna
Wczoraj tj. 25.06 chyba o godzinie 22 transmitowany w Fokus TV był dokument pt. "Skradzione dzieci, skradzione życie ".
Film ten przedstawiał proceder zaginięcia dzieci w Hiszpanii na ogromną skale. W ciągu 40 lat w prywatnych klinikach skradziono ok. 300 noworodków, które później zostały sprzedane do adopcji, zabite (wg mnie niektóre z nich mogły także zostać ofiarami kontroli umysłu). Nie chcę spoilerować, nie znalazłem też tego filmu online ale wiem, że będzie transmitowany w Fokus TV 28.06.2017 o godzinie 23. Gorąco wam polecam !
Edit:
Tego konkretnego filmu nie znalazłem, ale znalazłem inny dokument omawiający ten sam problem :https://www.cda.pl/video/97491940Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Nowości Nowości Mapa Strony Mapa Strony Index Mapy strony Index Mapy strony RSS RSS Lista kanałów Lista kanałów | Powered by phpBB © 2007 phpBB3 Group