Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 20 wrz 2017, 1:15

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
Entered Apprentice * 1st Degree
Entered Apprentice * 1st Degree

Wczoraj tj. 25.06 chyba o godzinie 22 transmitowany w Fokus TV był dokument pt. "Skradzione dzieci, skradzione życie ".
Film ten przedstawiał proceder zaginięcia dzieci w Hiszpanii na ogromną skale. W ciągu 40 lat w prywatnych klinikach skradziono ok. 300 noworodków, które później zostały sprzedane do adopcji, zabite (wg mnie niektóre z nich mogły także zostać ofiarami kontroli umysłu). Nie chcę spoilerować, nie znalazłem też tego filmu online ale wiem, że będzie transmitowany w Fokus TV 28.06.2017 o godzinie 23. Gorąco wam polecam !
Edit:
Tego konkretnego filmu nie znalazłem, ale znalazłem inny dokument omawiający ten sam problem :https://www.cda.pl/video/97491940

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 26 cze 2017, 12:13 
VIP Member
Awatar

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

To jest piękne ... milionowe stado ludzkiego bydła klepie paciorki w imię saturnistycznej sekty która wpierdala ich dzieci, nie mając zielonego pojęcia w co tak naprawdę wierzą a tym bardziej co wspierają - i co zrobi większość ? Będzie jakaś tam fala oburzenia itd, "ODPOWIEDNIE OSOBY" przeprowadzą śledztwo....prowadzące do "Damage control" - poleci parę mniejszych głów i zapewnią że zrobią co w ich mocy by ograniczyć handel dziećmi.

Jak by nie było, pokażą po raz kolejny kto rządzi- w najlepszym wypadku dojdzie to do pewnego etapu władzy i KONIEC... jak było w Belgii ? sprawa Dutroxa http://davidicke.pl/forum/matka-ciemnosci-chateau-des-amerois-t15091.html tysiące ludzi protestowało i co? GÓWNO - oberwał dutroux - mały śmieć "zaopatrzeniowiec"- jeden z tysięcy...

Jak się to komuś nie mieści w głowach,to zapewniam że to tylko ułamek "niewyobrażalnego" w mrocznym wydaniu. Te które trafiły do burdelów dla sexu a potem zostały zabite w miarę bezboleśnie miały szczęście... jak ktoś choć trochę zna zasady i metody rytualnej czarnej magii sexualnej to wie o czym mówię.

Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

Ostatnio dowiedziałem się o ciekawej sprawie, która tak na prawdę ma już bardzo wiele lat, nie została do końca wyjaśniona, ale w ostatnich latach poszło coś do przodu. Wklejam to w tym temacie ponieważ uznałem że jest do tego najodpowiedniejszy.

phpBB [video]

DIABEU242 pisze:
Jeśli już mówimy o znikaniu, to muszę dodać swoje przemyślenia na ten temat. Wszystko co napiszę to tylko i wyłącznie moje hipotezy, choć w świetle tego co dzieje się na Ziemi, być może są one słuszne, choć nie upieram się, że mam rację.

Zakładam, że każdy z was w ogólnym pojęciu wie kim byli Hitlerjugent w III Rzeszy i nie muszę tego tłumaczyć. Powiem tylko na potrzeby niniejszego postu, że człowiek poddawany od urodzenia lub młodego wieku, systematycznemu praniu umysłu, indoktrynowaniu go przeciwko jakiejś grupie ludzi, wszechstronnemu szkoleniu w jakimś zakresie, na przykład wojskowym, oraz znieczulaniu go na ludzkie cierpienie, staje się fanatycznie posłusznym wykonawcą woli pana.
Rzesze znikających ludzi, w tym wielu dzieci, stanowią źródło wielu przedsięwzięć prowadzonych przez ludzi i kosmitów. Jeśli zliczyć wszystkie uprowadzone bez śladu osoby w każdym wieku i weźmie się pod uwagę wszelką działalność, na ogół nielegalną, która mogła by pomieścić tych wszystkich ludzi, to wygląda na to, że liczba znikniętych wydaje się znacznie przekraczać moce przerobowe tych działalności: praca niewolnicza w kopalniach, w burdelach, w haremach, w laboratoriach jako króliki doświadczalne, jak dawcy organów, jako przymusowi najemnicy, jako ofiary zbrodni, itd.

Zatem gdzie ci ludzie mogą jeszcze znikać?

No właśnie ten film daje pewne przypuszczenia. I jak ten Ryan Pitts jest tym uprowadzonym Tomkiem, i od czasu porwania został poddany praniu mózgu, i nawet jak wie że tak było, to też wie że nie może od tak sobie porzucić tego jak go wychowano i co obecnie w życiu robi, wyszedł by wtedy wielki skandal, a rząd USA mając zawodowego żołnierza sobie by na coś takiego nie pozwolił. Przykład odmowa badań DNA i milczenie. Nic nie wspomina o dzieciństwie i nie chce pokazywać zdjęć z dzieciństwa. Pewnie przechodził jakiś program kontroli umysłu np MK-Ultra. Podejrzewam że do tego typu "teorii spiskowych" jego biedna matka mogła jeszcze nie dojść. Co Wy sądzicie o tej sprawie???

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Gdzie znikają ? - podsumowując tematykę MK ultra, milabów czy SS

Wojna, sex, pokarm, genetyczny materiał badawczy( chciałbym dodać słowo "rytuały" ale to wszytko jest rytualne- wymagania technologiczne)

W rożnym wieku i rożnych miejsc, pod ziemią, poza ziemią.
Jak ktoś się wczyta w liczby- to sobie może uświadomi skalę procederu.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC [letni]