Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 14 gru 2019, 3:21

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość
Zagadka związana z mistrzostwami euro 2012.

Jaki jest kształt oświetlenia stadionu w Anglii. :język: :uoeee:

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 24 sty 2011, 20:21 
VIP Member
Awatar

Nie byle jaki i nie bez powodu :język:

Entered Apprentice * 1st Degree
Entered Apprentice * 1st Degree

No to jaki jest kształt tego oświetlenia.
Oświeć mnie Mruga

rym74 pisze:
Nie byle jaki i nie bez powodu :język:

Konkrety :język: a nie wymijająco jak jakiś polityk.

Co ma kształt oświetlenia stadionu w Anglii do zagadki na euro 2012?

Obstawiam kształt piramidy z wszechwidzącym okiem, albo coś w ten deseń. :język:

http://translate.google.com/translate?hl=pl&sl=en&tl=pl&u=http://www.e-architect.co.uk/london/london_olympic_stadium.htm&anno=2

Obrazek

@Małowiedzący, bardzo dobre pytanie. No myśl, co ma do rzeczy kształt oświetlenia stadionów, na których w 2012 roku odbędzie się olimpiada?

Polecam poczytać trochę o Ricku Clay:
http://davidicke.pl/forum/zion-olimpiada-2012-rick-clay-r-i-p-t5122.html

Obrazek

Baner rozpykany przez Ricka Clay (Pekin 2008):

Obrazek

Wygląda znajomo? Zwłaszcza literka I jakaś taka dziwna :język:

Obrazek

Można też zobaczyć jak nazywają się ulice w okół terenu na którym odbędzie się olimpiada:

Obrazek

@Suchy

A więc nie chodzi o IO tylko EURO 2012 Polska&Ukraina I poza tym chodzi o stadion w Anglii i to nie wiadomo który bo z tego co zauważyłem są różne kształty Okrągłe, kwadratowe, prostokątne itd...

Małowiedzący pisze:
@Suchy

A więc nie chodzi o IO tylko EURO 2012 Polska&Ukraina I poza tym chodzi o stadion w Anglii i to nie wiadomo który bo z tego co zauważyłem są różne kształty Okrągłe, kwadratowe, prostokątne itd...

No właśnie, dlatego sądzę, że @timewave się pomylił, co innego miał na myśli, a co innego napisał.
@timewave mów jak jest;)

@Suchy
Faktycznie może chodzić o igrzyska olimpijskie
No, no...Zagadka pierwsza klasa Nawet sam Icke miałby z nią problemy :język:

Ale z drugiej strony temat jest: Zagadka na euro 2012 Więc pomyłka pomiędzy słowami igrzyska a mistrzostwa jest raczej niemożliwa hmm...

Suchy , to, to właśnie, dokładnie to miałem na myśli i nie igrzyska ani mistrzostwa a kolejny mega-rytuał :lol: :język: :D

Nie chciałem już zmieniać tematu na zagadka dot. czy związana z euro 2012, nie chodziło też oczywiście o walutę - może nazwa więc mało precyzyjna ale o to mi chodziło a nie chciałem przeglądać kilku teleexpressów żeby to wyszukać bo mi mignęło. Oczywiście stadion w Anglii - Londynie.

Suchy kiedyś słusznie zauważył, że o ich symbolikę można się potknąć albo guza nabić. Wcale tego nie ukrywają, wręcz świecą nią w oczy. :język: bo kto by się tam zastanawiał nad kształtem lamp na mistrzostwach tzn. rytuale. Najbliższy rytuał 1 maja w rocznicę illuminati day. :wacko: :ninja:

Cyrklem tego oświetlenia nie projektowali :lol: :D :język:

Obrazek

Obrazek

Obserwujcie cheerleaderki. :ninja:

Obrazek

Specjalnie na okoliczność odpalenia świateł (niosą światło lucjana w zaciemnione rejony Londynu), zrobili uroczystość, w której uczestniczył premier z całą gromadą dzieci, bo oczywiście rytuały nieodzownie wiążą się z uczestnictwem dzieci, jako symbol niewinności.

Cytuj:
Lights switched on for the first time to illuminate the London 2012 Olympic Stadium

Cytuj:
Light has proved to be one of man's greatest achievements, today light is filling our Olympic Stadium and it signals the beginning of the end of the 2012 Olympic Games construction phase - Populous is proud to have played a part in bringing light to a part of London that was in darkness.

Nie wiem czy jest w ogóle jakaś granica ich bezczelności. Wiem, że zauważy to kilka tysięcy osób na świecie, ale na serio doprowadzają mnie tym do szewskiej pasji!
No nic, nie zasilajmy tego badziewia, bo to na nic...

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]