Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 11 gru 2019, 4:25

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
Post: 08 maja 2012, 12:42 
Offline
Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 kwie 2009, 19:38
Posty: 942
Lokalizacja: silesia - hindenburg
Płeć: mężczyzna
Z mejla:
Cytuj:
Zaćmienie obrączkowe (pierścieniowe) Słońca 20.05.2012 i energetyczna sieć ZiemiDo zaćmienia Słońca dochodzi w momencie, gdy Słońce, Księżyc i Ziemia znajdą się praktycznie w jednej linii.

Zaćmienie, które będzie miało miejsce 20.05.2012 będzie zaćmieniem tzw. obrączkowym (pierścieniowym). Do obrączkowego zaćmienia naszej dziennej gwiazdy dochodzi wtedy, gdy Księżyc znajduje się najdalej od Ziemi, a Ziemia blisko Słońca. Dzięki takiej konfiguracji tarcza Księżyca jest zauważalnie mniejsza od tarczy Słońca i, jeśli dochodzi do zaćmienia, nie jest w stanie całkowicie go zakryć. Widać wówczas na tle zaćmionej tarczy zewnętrzny pierścień słoneczny wraz z koroną.

Najbliższe zaćmienie Słońca będzie rozciągać się wizualnie na zachód od Hong Kongu, następnie przez Taiwan, Japonię, aby poprzez Ocean Spokojny, w tym Aleuty dotrzeć do Alaski, Nevady, Utah, Nowego Meksyku i na koniec Texasu.

Zaćmienia Słońca, podobnie jak inne rzadkie specyficzne ułożenia astronomicznych ciał, mają silny i istotny wpływ na przebieg i funkcjonowanie subtelnych sieci energetycznych i linii geomantycznych Ziemi, odciskając swoiste piętno pamięci energetycznej w polu energetycznym Ziemi. Jak wiadomo, silne negatywne oddziaływania typu wojna, nadużywanie władzy czy też emocjonalne traumy mogą zablokować lub/i zaburzyć przepływ energii w poszczególnych regionach planety.

Zaćmienia stanowią okazję do uwolnienia tych negatywnych zaburzeń energetycznych i umożliwiają zakodowanie nowych, pozytywnych wzorców w siatce energetycznej Ziemi.

Hamish Miller, sławny brytyjski radiesteta odkrył, że w momencie zaćmienia, badana energia Ziemi spada praktycznie do zera, stając się niewykrywalną dla pomiarów, natomiast zaraz po zaćmieniu, energia powraca do wyjściowych parametrów. Przypomina to kasowanie starego oprogramowania komputerowego, załadowanie nowego i ponowne jego wznowienie. Zaćmienia pierścieniowe wykazują szczególny wpływ na subtelną sieć energetyczną Ziemi- uwalniający, transformujący i uzdrawiający eteryczny wzorzec energetyczny, który umożliwia następcze zakotwiczenie w kolektywnej świadomości nowego, duchowego archetypu.

Pierzasty i Tęczowy Wąż

Robert Coon opisuje dwie główne linie energetyczne Ziemi, spiralnie opasujące planetę ze wschodu na zachód. Są to: ‘Pierzasty Wąż’- linia odpowiadająca energii męskiej oraz ‘Tęczowy Wąż’- linia żeńska. Działają one jak dwa główne meridiany akupunkturowe globalnego systemu energetycznego Ziemi- yin i yang. Stanowią główny rezerwuar wspierającej duchowe życie energii; od nich rozchodzą się kolejne, mniejsze linie, docierające do każdego zakątka planety. Droga zaćmienia 20 maja przetnie linię PierzastegoWęża, a więc linię męską w 2 miejscach- góra Fuji w Japonii oraz góra Shasta w Kalifornii.

Uwolnienie Przeszłości- Zasiew Przyszłości

Zaćmienia Słońca mogą być w koniunkcji z Pólnocnym lub Południowym Biegunem Księżyca. Te związane z Południowym Biegunem pomagają nam uwolnić przestarzałe wzorce, postawy i archetypy; z kolei te związane z Biegunem Północnym Księżyca umożliwiają zasiew w kolektywnej świadomości nowych wzorców i archetypów.

Zaćmienie, o którym mowa jest związane z Biegunem Południowym, co pozwoli uwolnić energetyczne formy mentalne oraz patriarchalne archetypy z ostatnich 5 125 1/4 lat, a nawet 26 626 lat Wielkiego Kosmicznego Cyklu. Droga tego zaćmienia przetnie linię PierzastegoWęża, a więc linię męską i zmiany energetyczne z tym związane uwolnią negatywne wzorce niewłaściwie ukierunkowanej ekspresji energii męskiej w zakresie energetycznej sieci Pacyfiku oraz wzdłuż całej długości Pierzastego Węża, a więc będzie miało wpływ na świadomość całej planety.

Jako, że wizualna droga zaćmienia majowego obejmuje Ocean Spokojny, w obrębie sieci energetycznej Pacyfiku będą widoczne pierwsze zauważalne efekty. Tutaj w przeszłości można znaleźć wiele przykładów nadużytej energii męskiej, np. bitwy II Wojny Światowej (Pearl Harbor, Wyspa Midway, Iwo Jima), zrzucenie bomb atomowych na Hiroszima i Nagasaki, katastrofa nuklearna w Fukuszima. Od 1946 do 1958r. USA przeprowadziły w tamtym rejonie 67 nuklearnych testów, co sumarycznie stanowiło ekwiwalent 7000 bomb zrzuconych na Hiroszimę. Należałoby też wspomnieć o narzuconym przez patriarchalne systemy religijne ucisku i kontroli na rdzenne plemiona Pacyfiku, które w swojej długiej tradycji utrzymują głębokie zrozumienie Ziemi jako Świętej Boskiej Istoty.

Teraz nadszedł czas na całkowite uzdrowienie tych długo utrzymywanych skrzywień pola energetycznego, będących przyczyną niesprawiedliwości i cierpienia.

W tym kontekście kolejno następujące po sobie w 2012r. ważne wydarzenia kosmiczne, w tym zaćmienia, przesilenia, planetarne ustawienia, są więc ważnym akceleratorem i prowokatorem uzdrowienia pola energetycznego Ziemi, zarówno energii męskiej, jak i żeńskiej, na wszystkich poziomach, globalnie i indywidualnie.

W ten sposób planeta może prawdziwie i w pełni wynurzyć się do Światła po Grudniowym Przesileniu 2012r.

Jakkolwiek zaćmienie 20 maja uwolni stare wzorce utrzymywane w sieci energetycznej planety, to również umożliwi zasiew nowej ekspresji męskiej energii i mocy, całkowicie połączonej z Sercem i Duchową Wolą. Stanie się to przede wszystkim za sprawą występującej wówczas koniunkcji Słońca i Księżyca z Plejadami!, które u Majów reprezentują m.in. „garść nasion kukurydzy, z których powstał pierwszy człowiek” . Te nasiona są wysiewane na Ziemi na początku każdego nowego cyklu Słońca, trwającego 5 1251/4 lat (5 cykli Słońca kończą pełny cykl precesyjny 25 626 lat). Podczas gdy stare patriarchalne wzorce z ostatnich 5 125 ¼ lat będą uwolnione przez Energię Zaćmienia, Plejady, schowane za zaćmionym Słońcem, będą wysiewać nasiona Nowej Świadomości, która rozpocznie narodziny nowego cyklu 5 1251/4 lat, kiedy to Słońce wynurzy się z centrum Równika Galaktycznego, nazywanego przez Majów ‘Łonem Stworzenia’.

To zaćmienie określa ‘punkt bez powrotu’ na naszej drodze w kierunku Grudniowego Przesilenia 2012r i dalej. Im bardziej będziemy w stanie uwolnić wiążące nas emocjonalne i mentalne dysfunkcyjne wzorce, które powstrzymują nas od pełnego doświadczania świadomości połączenia z Jednością Całego Istnienia, tym łatwiejsze będzie to dla nas przejście.Dobrze jest wtedy coś podziałać energetycznie, osobiście zapraszam na warsztaty:
http://davidicke.pl/forum/kryszta-owe-budzenie-serca-w-z-bie-18-20-maja-2012-t10158.html?sid=383aa298caa7fe691fbf8bfc6b768479
:spoko: :zęby:

_________________
Dziękuję za świadomość wszystkich ludzi oraz miłość i radość wynikającą z wolności umysłu pozwalającej być TERAZ i TU !!!

Odwiedź:
Festiwal Filmów Kontrowersyjnych
http://www.ffk.org.pl
http://video.anyfiles.pl/videoblog/FFK_TV/16839
http://vimeo.com/user4926347/videos
http://www.dailymotion.com/FFK_TVNa górę
 Wyświetl profil  
 
 

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 08 maja 2012, 12:42 
Offline
VIP Member
Awatar

Rejestracja: 17 kwie 2009, 22:37
Posty: 10000
Lokalizacja: PLNa górę
   
 
 
Post: 14 lis 2012, 10:49 
Offline
Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 kwie 2009, 19:38
Posty: 942
Lokalizacja: silesia - hindenburg
Płeć: mężczyzna
Cytuj:
2. Całkowite zaćmienie Słońca 13 listopada 2012.
Pas fazy całkowitej zaćmienia rozpocznie się 13 listopada 2012 o godzinie 20h35m na
półwyspie Ziemia Arnhema w północnej Australii, około 260 km na zachód od miasta
Darwin w punkcie o współrzędnych j = 11°56.9’S, λ = 133°05.1’E. Poruszając się na
północny-wschód cień Księżyca przejdzie przez półwysep Jork, przy czym wewnątrz
pasa całkowitego zaćmienia znajdzie się miasto Cairns. Następnie pas fazy
całkowitej wkroczy na obszar Oceanu Spokojnego, przechodząc 500 km na północ
od Nowej Zelandii. Zaćmienie zakończy się 13 listopada 2012 o godzinie 23h48m na
Oceanie Spokojnym, 500 km na wschód od wybrzeży Ameryki Południowej,
w punkcie o współrzędnych j = 29°32.3’S, λ = 79°58.2’W.
Centralna faza zaćmienia w średnie południe nastąpi 13 listopada 2012 o godzinie
22h11m48s w środkowej części Pacyfiku, w punkcie o współrzędnych j = 39°56.9’S,
λ = 161°19.8’W.
Maksymalny czas trwania fazy całkowitej dla obserwatora na Ziemi będzie wynosił
4m02.2s, wielkość fazy maksymalnej F=1.050.
Częściowe fazy zaćmienia będą widoczne w środkowej i wschodniej Australii, na
Nowej Gwinei, Nowej Zelandii, południowej części Oceanu Spokojnego, na Ziemi
Elsewortha i części Ziemi Królowej Maud na Antarktydzie oraz na południowych
krańcach Ameryki Południowej .
Geocentryczne złączenie Słońca i Księżyca w rektascensji nastąpi 13 listopada 2012
o godzinie 22h18m04.3s.

http://regulus.astrohobby.pl/Almanach/2012/Zacmienia.pdf


Cytuj:
Obrazek
We wtorek wieczorem polskiego czasu w Australii nastąpiło całkowite zaćmienie Słońca. Zobacz wszystko na naszych stronach!
Po upływie dwóch lat od poprzedniego całkowitego zaćmienia Słońca (miało ono miejsce dokładnie 11 lipca 2010 roku) nad naszymi głowami znów rozegrało się kosmiczne widowisko. Tym razem oglądać je mogli mieszkańcy Australii i rejonu Oceanu Spokojnego.

Zaćmienie Słońca ma miejsce wtedy, kiedy Księżyc znajdzie się dokładnie pomiędzy Ziemią i Słońcem, blokując, całkowicie lub częściowo, dopływ promieni słonecznych.

Niestety zaćmienie nie było widoczne z terenu Polski, ale można je było oglądać w internecie.

Najgłębsze zaćmienie nastąpiło we wtorek o godz. 23.11 polskiego czasu - faza całkowita trwała ponad 4 minuty. Tak długie zakrycie Słońca przez tarczę Księżyca było jednak widoczne jedynie na południowych obszarach Oceanu Spokojnego. Zjawisko obserwowane z północno-wschodnich krańców Australii, gdzie udali się wszyscy miłośnicy zaćmień, trwało ponad 2 minuty i nastąpiło około godz. 21.39 polskiego czasu.
phpBB [video]

phpBB [video]

http://www.polskieradio.pl/23/266/Artykul/721021,Zacmienie-Slonca-konczy-sie-Zobacz-jak-wygladalo


Cytuj:
Wydział Fizyki transmituje zaćmienie Słońca
Obrazek
Wieczorem 13 listopada, począwszy od ok. 20:45 czasu polskiego rozpocznie się zaćmienie Słońca. W Europie będzie już noc, zaćmienie będzie widoczne jedynie na północnym wschodzie Australii i w południowych rejonach Oceanu Spokojnego. W Australii przejście Księżyca przez tarczę Słońca potrwa prawie dwie godziny, zaś przez około dwie minuty (ok. 21:40 polskiego czasu) możliwa będzie obserwacja zaćmienia całkowitego.

W ramach europejskiego projektu GLORIA, którego partnerem jest Wydział Fizyki UW, zorganizowano ekspedycję, której celem jest obserwacja zdarzenia przy wykorzystaniu teleskopów słonecznych i kamer cyfrowych z trzech stanowisk obserwacyjnych w północno-wschodniej Australii. Dzięki temu każdy będzie mógł obejrzeć na żywo fazę obejmującą całkowite zaćmienie Słońca – trwający 15 minut przekaz satelitarny rozpocznie się o 21:30 czasu polskiego. Natomiast przez cały czas obserwacji zaćmienia (ponad dwie godziny) na portalu internetowym będą umieszczane obrazy z teleskopów i kamer uaktualniane co 5 minut. Transmisja koordynowana przez projekt GLORIA będzie rozpowszechniana w Polsce m.in. przez serwer Wydziału Fizyki UW.

Transmisja zaćmienia Słońca to trzeci pokaz zjawisk astronomicznych prowadzony na żywo przez projekt GLORIA w celu popularyzacji badań naukowych i astronomii. Poprzednio transmitowane były przejście Wenus przez tarczę Słońca (czerwiec 2012) i zorze polarne (sierpień 2012). Także tym razem przygotowano dedykowane materiały dydaktyczne dla uczniów szkół średnich. Stanowiska obserwacyjne GLORIA zostały dodatkowo wyposażone w instrumenty do pomiarów meteorologicznych, dzięki czemu uczniowie będą mogli przeanalizować zmiany zachodzące w atmosferze w czasie zaćmienia.
http://www.wykop.pl/ramka/1316023/transmisja-zacmienia-slonca-13-11-2012/
Materiały z projektu GLORIA:


Także intencjonujcie :spox: :serduszka:

_________________
Dziękuję za świadomość wszystkich ludzi oraz miłość i radość wynikającą z wolności umysłu pozwalającej być TERAZ i TU !!!

Odwiedź:
Festiwal Filmów Kontrowersyjnych
http://www.ffk.org.pl
http://video.anyfiles.pl/videoblog/FFK_TV/16839
http://vimeo.com/user4926347/videos
http://www.dailymotion.com/FFK_TVNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 21 sie 2017, 9:51 
Offline
Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 lis 2013, 18:51
Posty: 894
Płeć: mężczyzna
Jak pewnie wiecie dzisiaj będzie zaćmienie słońca widoczne w wąskim pasie (ok, 115 km) w USA. W internecie jest sporo filmików jak zwykle (o Simsonach, biblii itd... - nie oglądałem, więc nie wypowiem się na ich temat).

Mnie zaciekawiła jedna rzecz - pierwszym miastem nad jakim będzie widoczna całkowite zaćmienie będzie Salem. Miasto to znane jest z czarownic z Salem.

Wielu ludzi kojarzy miasto z procesem czarownic z 1692 roku, który zapoczątkował sławę miasta, jako ośrodka zarówno turystyki, jak i kultury. Tutejsze wozy policyjne mają stosowne logo, szkoły publiczne są znane jako „Szkoły Czarnoksięstwa”, zespół futbolowy miejscowej szkoły wyższej nazywa się „The Witches” („Czarownice”), a Gallows Hill, miejsce ówczesnych publicznych egzekucji, jest używane w charakterze boiska sportowego.

Indianie nazywali to miejsce Naumkeag, co oznacza „kraina węgorza”. Salem zostało założone u ujścia rzeki Naumkeag do Oceanu Atlantyckiego w 1626 roku przez kompanię rybacką z Cape Ann zarządzaną przez Rogera Conanta. Nazwa miasta pochodzi od nazwy Jerozolimy (ang. Jerusalem).

źr: Wikip.

Przebieg zaćmienia:
"2017 Total Solar Eclipse's Path Across the U.S."
phpBB [video]


Znalazłem jeszcze taką informację sprzed niespełna roku (Sep 23 2016):
Cytuj:
The Satanic Temple debuted its new international headquarters in Salem, Massachusetts, this week.

https://www.vice.com/en_us/article/4w5x ... s-in-salem
W Salem otwarto nową międzynarodową centralę, siedzibę satanistów. Nie wygląda ona jednak jakoś imponująco.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Nowości Nowości Mapa Strony Mapa Strony Index Mapy strony Index Mapy strony RSS RSS Lista kanałów Lista kanałów | Powered by phpBB © 2007 phpBB3 Group