Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 19 sie 2019, 20:01

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
Artykuł nadesłany mailem, zamieszczam bo jest bardzo ciekawy.

Ostatnio wiele się mówi i pisze o mocy człowieka, sile naszej myśli, mocy działania naszego serca. Co zatem stanowi przeszkodę, aby te moce wykorzystać? Po prostu brak nam wiedzy o nas samych. Niewiele wiemy o konstrukcji energetycznej człowieka (o kluczu wszystkich żywych form pisałem w poprzednich artykułach), a to jest podstawa. Często lekceważymy te informacje, bowiem silniejsze są wprowadzone kody religijne czy naukowe. Co dowodzi, że oddaliśmy nasze myślenie autorytetom i większość populacji nadal im ufa.
Wiedza o budowie energetycznej człowieka i Wszechświata była dostępna od zawsze na Ziemi. Została jednak ukryta i jest wykorzystana od tysięcy lat przez grupę cwaniaków dla własnych interesów i polityki ubezwłasnowolniania człowieka. Niewielka grupa ludzi dzięki tej wiedzy uzyskała niemal absolutną władzę nad ludzkością nie tylko naszej planety.

Podziwiamy na naszym globie wielkie budowle takie jak piramidy. Ogromne bloki precyzyjnie ułożone nie są tylko dowodem kunsztu budowlanego starożytnych. Odkryto, że kształty tych monumentów emanują silną energią, są żywą informacją. A nawet posłaniem do nas współczesnych. Zawierają zapisy o energetycznej strukturze Wszechświata. Odkryto także różne formy energetyczne, które są podstawą wszelkiego istnienia, określane często jako święta geometria. Nie rozumiem dlaczego właśnie święta? Może to ukłon w stronę religii? Ale to inny problem. Wiemy więc, że każda forma emanuje swoistą energią, która wprowadza otoczenie w rezonans.

Polecałbym „odkrycia” min. : Dana Wintera, Alexa Colliera, Davida Wilcocka, Gregga Bradena, Vincentego Bidgesa, Nassima Harameina, Richarda Feymana, Carla Sagana, Amita Goswami , Roberta Huton Wilsona, Carlesa Gilchrista i wieli, wielu innych. Zapoznanie się z prezentowaną przez nich wiedzą daje możliwość uzupełnienia informacji i zrozumienia budowy energetycznej człowieka, a zatem i całości. Wiemy także jakie częstotliwości podstawowe utrzymują Wszechświat, a w tym człowieka i wszystkie formy żywe.

Podstawowa forma geometryczna zamykająca całość Uniwersum jest sześcianem foremnym. Każdy bok sześcianu stanowi podstawę jednej z piramid. Każda piramida jest formą skupiającą energię do rozwoju. Tak skupia się wypracowany trud i doświadczenia wszystkich istot np. na planecie, w galaktyce, w kosmosie. Kształt piramidy skupia w sobie pulę wiedzy i energii, z której mogą korzystać wszyscy. Sześć piramid w sześcianie gromadzi energie w jego centrum. Jest ona przeznaczona na całość rozwoju Wszechświata. Rozwój według tego mechanizmu przebiegał spokojnie, do momentu, w którym dopuszczone zostały programy manipulacyjne. Wzorcowy model tzw. naturalnej piramidy ( tej z sześcianu foremnego, gdzie wysokość piramidy wynosi ½ boku podstawy) został zmodyfikowany przez grupę manipulatorów. Wystarczyło podnieść wysokość piramidy (porównaj piramida w Gizie), by wprowadzić zupełnie inne funkcje bryły. Wprowadzenie nowego modelu piramidy spowodowało, że energia z procesów, toczących się np. na planecie była przechwytywana przez niewielką grupę istot i wykorzystywana do celów tworzenia własnej wielkości. Tak zakłócono naturalny proces rozwój człowieka.

Przyjrzyjmy się piramidom na Ziemi. Nigdzie nie znajdziemy wzorcowej piramidy, która służyłaby wszystkim istotom w równej mierze. Te zmodyfikowane piramidy kumulują energie na szczycie, z przeznaczeniem dla niektórych wybranych. Tak się podkrada innym energię.

Ze szczytu można ją skierować w dowolnym kierunku. Podobnie dzieje się w przypadku jednostki. Ten mechanizm doskonale wykorzystują religie. Po to stworzono boga, niebo itp. Cel twórców ten sam. Większość populacji ziemskiej nie zdaje sobie więc sprawy, że oddaje swoją „krew” pasożytom na Ziemi jak i bogom w kosmosie...

Jak wykorzystuje się energie z wyznawców, np w Mekce ? Proszę przyjrzeć się ceremoniom, jakie tam się corocznie odbywają i zwrócić uwagę na czarny kamień. Właściwością koloru czarnego jest skupianie wszystkich barw (częstotliwości). Wierni obchodzą kamień wielokrotnie w lewą stronę. Czy to przypadek? Ruch wiernych i ich indywidualne energie tworzą „wir”i na fali nośnej kamienia , wywołują rezonans z energiami wszystkich wyznawców i wzmocnione swobodnie płyną do nieba - twórców religii.

Ten sam mechanizm stosowany jest we wszystkich religiach, tylko jest inny rytuał. W podobny sposób „pobiera” się energie myśli człowieczej poprzez symbole, odpowiednio dobieranych formułach modlitewnych, medytacyjnych itp. One skupiają naszą myśl i energia płynie tam gdzie i o czym myślimy. Dziwimy się, że nic nam nie wychodzi, ciała się starzeją, coraz bardziej słabniemy. Bez energii nic zdziałać nie możemy. Jesteśmy jak samochód bez benzyny . Efekty słabe albo żadne.

Zapominamy również, że pod ogólnym pojęciem „nieba” istnieje równoległy do nas świat antymaterialny i związane z nami procesy rozwojowe, które tam się toczą. Koniec aktualnego etapu musi się zamknąć równowagą pomiędzy materią i antymaterią. Wiedzą o tym również i bogowie, dlatego starają się opóźniać rozwój ludzkości nie tylko na Ziemi, zakłócając ich świadomy rozwój.
Doszliśmy jednak do momentu, w którym wszelka manipulacja zostaje blokowana przez uaktywnienie praw uniwersalnych, które nie podlegają nikomu, żadnym bogom, bowiem zostały stworzone dla rozwoju ludzkiego przejawu.

Wielu jednak ma jeszcze mnóstwo wątpliwości i szuka tzw. prawdy. A jest to puste słowo, które zostało stworzone, by człowiek wciąż prawdy poszukiwał i miał nadzieję, że ją znajdzie. Wieki mijają a prawda nam stale umyka. Nie widzimy tego co najważniejsze - siebie i drugiego człowieka. Nadal wielbimy autorytety i wierzymy, że doprowadzą nas do prawdy, przez siebie zresztą głoszonej. Tak skupia się wypracowany trud i doświadczenia wszystkich Istot. Dlatego przestańmy szukać, a zwróćmy się do siebie. Zawieramy w sobie odpowiedzi na wszystkie pytania i wiedzę, którą zbieraliśmy wiekami. W niej zawarta jest informacja jak sobie pomagać w tych ostatnich dniach starego procesu. Innej metody nie poznałem, a to co poznałem i sprawdziłem na sobie – z tym się dzielę. Muszę równocześnie podziękować setkom ludzi, badaczom, krnąbrnym i nie posłusznym religiom w docieraniu do poznania rzeczywistości nas otaczającej. Składam głęboki ukłon tym wszystkim ludziom za ich poświęcenie i trud.

Edward

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 27 paź 2011, 12:11 
VIP Member
Awatar

Kim jest Edward?
:spoko:

Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

Wspaniały artykuł!!! A czy to ważne kim jest EDWARD??

"Ten kto wie,że wie, musi być zdumiony"-Alan Watts
Magia sama w sobie nie istnieje, to wiedza jest magią dla nie wiedzących.
Modląc się do boga modlisz się do samego siebie

Secret Master * 4th Degree
Secret Master * 4th Degree
Awatar użytkownika

Baaardzo ciekawy tekst.

Z tą energią wiru wyznawców w Mekce na pewno coś jest "na rzeczy" i już wielokrotnie się nad tym zastanawiałem. Kto nigdy tego nie widział - zdjęcie:
Obrazek
ARABIA SAUDYJSKA, Mekka, 9 listopada 2010: Pielgrzymi starają się dotknąć Kaaby. Foto: MUSTAFA OZER

Na tym świecie nie ma prawdy, jest jedynie wiele prawd domniemanych. Każdy człowiek ma swoją własną prawdę lub przywłaszcza sobie prawdę innych ludzi i właśnie dlatego życie polega na ciągłych sprzecznościach.

Toru pisze:
Wspaniały artykuł!!! A czy to ważne kim jest EDWARD??

Mam nadzieję, że nie jest z Oriona...

INSPEK pisze:
Mam nadzieję, że nie jest z Oriona...

A jesli jest z Oriona to co już bee?
Nie wiesz inspek, że smoki to mądre istoty i nie wszystkie cyckają ludzi? :hi hi:

Ten sam artykul znalazlam na tym blogu... http://antasit24.blogspot.com/2011/05/zablokowana-moc-czowieka.html Ciekawe, czy to autor, czy tez takze ma kontakt mailowy z autorem...

Artykul bardzo ciekawy... :spoko: :tak:

Edit: Jezeli jest to autor tych tekstow... a na dole blogu autoryzuje te teksty... no to tu podpisuje sie imieniem Darek... i jest naszym forumowym SitaP... :) Regularnie czytam jego bloga.

Ostatnio zmieniony 27 paź 2011, 20:21 przez La_Mandragora, łącznie zmieniany 1 raz

Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Awatar użytkownika

prawda jest w nas samych ,niestety ludzie szukają jej wszedzie ale nie w sobie. to też wina programów ,które nas zwodzą, emocji które wywołują. mamy jeszcze wolną wole tzn. sami wybieramy w co wierzymy i niestety często błądzimy ale własnie dzieki tym błędom zdobywamy doświadczenie i wiedzę czyli rozwijamy a o to głównie chodzi na naszej planecie. niestety przez programy często nie rozwijamy się we właściwym kierunku.
problemem w tym rozwoju sa własnie te programy ,które sprawiają że z doświadczeń jednych nie korzystają inni ,że każdy idzie swoją drogą ,że rządzą nami emocje a nie my nimi - ogólnie nie jesteśmy jednością.

"Twoje przekonania stają się twoimi myślami,
Twoje myśli stają się twoimi słowami,
Twoje słowa stają sie twoimi czynami,
Twoje czyny stają się twoimi zwyczajami,
Twoje zwyczaje stają się twoimi wartościami,
A twoje wartości stają się twoim przeznaczeniem."

A na gwiadkę możecie poczytać moje myśli na http://skyszaman.blog.interia.pl/

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

songohan racja :tak: orion to obszerne miejsce więc niemożna tak wszystkich do jednego wora wpychać- gadzie istoty tez są w stanie odczuwać empatię - często gatunki "człowiekopodobne" z blond włoskami i niebieskimi oczkami potrafią być bardzo bezwzględne i okrutne a "brzydki" gad silnie empatyczną istotą.Jak ktos czuje energię wystarczy że spojrzy takiej istocie w oczy.

Cytuj:
często gatunki "człowiekopodobne" z blond włoskami i niebieskimi oczkami potrafią być bardzo bezwzględne i okrutne a "brzydki" gad silnie empatyczną istotą.

Też byś był zwichrowany gdybyś musiał dorastać w anormalnym środowisku będąc poddawanym obcej twojej naturze indoktrynacji. Wiesz co to jest wq. aniołek? No właśnie 8-)
I nie pieprz mi tu o empatycznych gadach. Gad jest zły ponieważ skubany stworzył anormalne środowisko oraz zajmował się indoktrynacją. I ja mu przebaczę, owszem. Jak naprawi co zrobił, zadośćuczyni za to a potem przeprosi. Nic wcześniej. I wcale nie jest powiedziane, że i tak nie skończy na patyku bom z nerw wyszedł :ninja:

Podobna tematyka:
http://davidicke.pl/forum/system-paso-yty-i-bitwa-o-energie-t800.html
Ego nie istnieje - matryca ego, w tym znaczeniu to Matrix.

Zablokowana moc ?...fanaberia...nie zablokowana, bardziej źle kierunkowana.

Co stanowi przeszkodę , aby te moc wykorzystać ?...właśnie poszukiwanie "wiedzy" na zewnątrz.

formuły medytacyjne - można wyjaśnić co to ma być ?..nie ma żadnych "formół "...

skoro moja energia podąża za moimi myslami to...to..to...myślę sobie o narzędziu kopulacyjnym autora tekstu :spoko: ...ohhh powinien mi za to podziekować !!!...a staruszkom sugeruje myślenie o swoich ;)

...chyba uwaga będzie tu trafniejsza ;)

Smiem twierdzić , że nie brak Nam wiedzy...brak nam motywacji...chyba łatwiej szukać w necie przy kawce na wygodnym fotelu kolejnych wielkich tajemnic wszechświata ...niż ciężko wywalczyć nieustanna świadomość,być uważnym...

czy ktoś wie ile trzeba poświęcić ,aby być świadomym CALY DZIEN !!!!...cholera jasna trzeba poświecić siedzenie na NECIE !!...no nie wiem jak Wy..ale ja się na to nie piszę...to za dużo jak dla mnie

:bezradny: :bezradny: :bezradny: :bezradny: :bezradny:

z serdecznym pozdrowieniem
Łukasz

Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Edward :)
Ok , a co symbolizuje sześcian cube czarny cube---> Saturn ---> wystarczy trochę poszukać w necie.

dageshi pisze:
I nie pieprz mi tu o empatycznych gadach

Kim jesteś aby odmawiać komuś prawa do odczuwania empatii?
Każda istota ma prawo spolaryzować się pozytywnie, dlatego dobroduszne smoki istnieją.

firek pisze:
chyba łatwiej szukać w necie przy kawce na wygodnym fotelu kolejnych wielkich tajemnic wszechświata ...niż ciężko wywalczyć nieustanna świadomość,być uważnym...

czy ktoś wie ile trzeba poświęcić ,aby być świadomym CALY DZIEN !!!!...cholera jasna trzeba poświecić siedzenie na NECIE !!

dobrze powiedziane firek :lol:
:spoko:

moze sie odblokuje jak przyjdzie 9 fala - podobno to juz jutro :język:

phpBB [video]

phpBB [video]

phpBB [video]

Kto blokuje? Co blokuje?
Co odeszło? Co nadejdzie?

Awatar użytkownika

dageshi pisze:
I nie pieprz mi tu o empatycznych gadach. Gad jest zły ponieważ skubany stworzył anormalne środowisko oraz zajmował się indoktrynacją.

Nie no chyba jakaś pomyłka zaślepiła Twoje myślenie to taj jakby jakiś złóżmy polak Ciebie okradł ze wszystkie to co powiesz, że WSZYSCY polacy są fee/źli ?? Bo nie rozumiem troche Twojego toku rozumowania

Cytuj:
Nie no chyba jakaś pomyłka zaślepiła Twoje myślenie to taj jakby jakiś złóżmy polak Ciebie okradł ze wszystkie to co powiesz, że WSZYSCY polacy są fee/źli ?? Bo nie rozumiem troche Twojego toku rozumowania

Jakoś nie widzę tu pomyłki. Gdyby jakiś Polak mnie okradł zacząłbym uważać na Polaków. Robię to zresztą cały czas. Może dlatego, że mnie okradli. Sam nie wiem :mrgreen:
Czy uważam, że wszyscy Polacy to złodzieje? A skąd. Po prostu będąc za granicą udaję Czecha. Zupełnie nie widzę związku 8-)

Jeśli repti skopali mi to czy tamto mam ochotę (skoro jest okazja) urwać im jaja przy samej szyi.
Oczywiście nie mam nic przeciwko temu aby udowadniali swoją empatię.
Sugerowałbym jednak pośpiech w tym udowadnianiu bo mnie rączki świerzbią. W dodatku czasem słabo domyślny jestem, więc o wypadek nietrudno :kotek:

Awatar użytkownika

Chodzi mi o to, że nie trzeba skreślać całościowo jakiejś rasy/cywilizacji bo niekoniecznie wszyscy muszą działać anty, ale OK nie nakłaniam Ciebie ani nikogo do zmiany poglądów tylko przedstawiam swoją opinię na ten temat. Bo generalnie właśnie z takiego podejścia, że 1 osoba czy mała grupa robi źle już jest się anty dla danego społeczeństwa. Weźmy przykład dosyć masowy 2 wojna światowa nawet teraz spora część polaków jest nastawiona anty niemiec a przecież teraz oni praktycznie nie maja nic wspolnego z 2 wojną światowa.

No i ślicznie. Jednak w imię czego niby miałbym rzeźbić w jednostkowych przypadkach jeśli powiedzmy 95% danej rasy jest anty.
Cytuj:
Bo generalnie właśnie z takiego podejścia, że 1 osoba czy mała grupa robi źle już jest się anty dla danego społeczeństwa

Ciekawy przykład. Co powiesz na inny.
Duża grupa robi źle a ktoś będący zmuszony przez sytuację do defensywy w imię sztucznie narzuconych wartości utrudnia sobie życie robiąc za "ostatniego sprawiedliwego".

Nie skreślam całościowo. Po prostu nie zamierzam robić z siebie idioty.

Przy okazji, słowo Polak pisze się tak jak ja to robię.

Awatar użytkownika

Za Polak wybacz ale dla mnie duze czy male litery tak jak slowa nie maja znaczenia wazny jest przekaz i pisze jak mi sie napisze ok bo sie robi masło maślane. Wróćmy do tematu wię może ktoś być nawet z Oriona i życzyć dobrze dla nas więc warto sie samemu skupic na wartości przekazu a nie na tym od kogo ten przekaz jest. Bo nawet jesli ktos jest załóżmy wrogo do kogoś nastwiony, ale przez system który mu tak nakazuje moze mieć przypływ pozytywnych odczuć do "wroga" i dać mu dobrą radę bądź pomóc.
BTW Jeśli nie chcesz żeby coś na Ciebie źle oddziaływało to nie oddziała ;) WIARA CZYNI CUDA JAK RÓWNIEŻ UŚMIERCA :uśmiech:

Vortex7 pisze:
Kto blokuje? Co blokuje?

Nikt, nic, nic, nie wiem. :)

Przypomniały mi się słowa Obamy - 'Retilians side of our brains'.
Pomyślałem - ''push it off'.

dageshi,
polaczku nie uwierzę, że wszystkich murzynów nazywasz afro-amerykanami. Mruga

http://www.youtube.com/watch?v=WqHQ_wWbG9Y

Cytuj:
Vortex7 napisał(a):Kto blokuje? Co blokuje?

Ty,Ty,Ty,Ty... czyli istniejesz w każdym ze znanym nas czasie.

Cytuj:
polaczku nie uwierzę, że wszystkich murzynów nazywasz afro-amerykanami.

Ja nazywam wszystkich co do jednego nygusami lub po prostu czarnymi, co w tym złego ? po co pisać/mówić że są zółci ?

rekrul,
mówiłem Ci, że może będziesz szukał czegoś czego nie ma i robisz to :)
Ja, ja, ja ,ja pisze na klawiaturze hehe. Nie ma w tym nic głębszego i permanentnego. W rzeczywistości pisze się samo, bo nie zastanawiałem się ani sekundy by to napisać - proste.

Tak, nie ma różnicy, kolor skóry i narodowość jest nieistotna.

http://www.youtube.com/watch?v=lAeCx5_4L3o
nie ma

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Wszechświat nie jest aż tak czarno-biały jak niektórym się wydaje. Fajnie się pisze jak to by ktoś nie urwał tego czy tamtego takiej istocie Mruga - zapewniam, że gdybyście skonfrontowali się z taką istotą w cztery oczy to byście narobili w gacie i niebyli w stanie wydusić z siebie słowa- a co dopiero wyrażać swój gniew- chyba, że naprawdę ktoś ma kontrolę nad własną energetyką.
Większość osób niestety tylko powiela wiedzę przeczytaną- reptilianie – skrajnie źli …..koniec kropka. Skąd można wiedzieć jak jest naprawdę, jeśli się tego nie doświadczyło? Większość z was to ludzie młodzi- szybko przyswajacie wiedzę – często jednak zbyt pochopnie uznajecie za fakt pewne rzeczy, które równie dobrze mogą tez być częścią manipulacji. Obejrzyjcie filmy propagandowe z czasów wojny- Niemcom pokazywali, jakie to ich wojsko jest wspaniale a wróg to bezduszne okrutne bydło... Przeciwnikowi wtłaczali odwrotną propagandę. Istoty gadzie z natury są bardzo gwałtowne- wojownicze, brakuje im zrównoważenia – lubią skrajności, mają obsesję kontroli- nie tylko zewnętrznie, ale wewnętrznie. Empatia to zrównoważenie w sercu- to wolność od obsesji, kontroli i gwałtowności. Niektóre gady zdały sobie z tego sprawę, że ścieżka, którą idą jest męcząca- i postanowiły iść drogą środka-drogą serca.
Nie pamiętam jak te istoty zrobiły to- nie pamiętam też na ile grupowo a na ile indywidualnie, ale ludzki kod genetyczny miał w tym swój udział. Takie gadzie istoty, które wyłamały się z pewnej koncepcji „siły i kontroli” były prześladowane i zabijane przez „swoich” - wojny się toczyły o to że ktoś zanieczyścił się wyizolowanymi elementami kodu genetycznego ludzi. Tam „u góry” sytuacja jest podobna do tej obecnie na ziemi – wielu z was wciąż je bezmyślnie mięso- wpierd.lacie kotlecika czytając wygodnie przed kompem, jacy to reptilianie są okrutni dla ludzi, a sami nie pomyślicie ile ten „kotlet” wycierpiał zanim znalazł się na waszym talerzu… - czysta hipokryzja.
Ktoś może mięsa nie je(mniejszość) –a przynajmniej przeprasza istotę, której ciało je, ale nie jesteście w stanie zatrzymać przemysłu mięsnego, bo wciąż większość ludzi jest ignorantami- i ta większość niestety przyciąga z zewnątrz prawo łańcucha pokarmowego. Tamte czujące gady też były w mniejszości. Nie wiem na ile te proporcje się zmieniły-od czasów mojego „zejścia” tam-, ale dopóki ludzie się w sobie nie zmienią- jako świadomość gatunkowa to dalej będziecie dojeni a pozytywne istoty nie będą w stanie wam pomóc. Nie chcę nikomu sugerować żeby w razie „kontaktu” z istotami tego typu biegł w ich kierunku –ufnie, z uśmiechem i z otwartymi ramionami- osobiście zalecam spier.lać w przeciwnym kierunku nie oglądając się za siebie. Na chwilę obecną pozytywne istoty maja bardzo utrudniony dostęp tutaj,-i póki co hodowla jest pod kontrolą hodowców i byłbym bardzo ostrożny ze stwierdzeniami typu- „źli przegrali wojnę i już ich tu niema”.

Ostatnio zmieniony 28 paź 2011, 13:19 przez angelrage, łącznie zmieniany 1 raz

Grand Elect Mason * 14th Degree
Grand Elect Mason * 14th Degree

@angelrage :spoko:

może poza finalną konluzją - no, "chciejstwo" chce żeby było już po sprawie :oops:
ale rzeczywiście najpierw MY sami musimy uporać się ze skutkami naszych czynów,
a jest jeszcze dużo do posprzątania

co do smoków dobrych - dużo inspirujących materiałów już jest na naszym forum

Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Ciekawe spostrzeżenia i informacje jeśli chodzi o same piramidy, ładnie się to wpisuje w cale zamieszanie z PCH itp.
Też jestem zdania że ta cala sztuczna siatka geomatyczna raczej nas kontroluje niż chroni.
Ale tutaj rzuca się w oczy dwuznaczność niektórych pojęć i sytuacji wynikająca z różnych punktów odniesienia i obserwacji.
Bowiem rzeczywiście piramidy mogą chronić ziemię, a konkretnie obecne status quo.
Tylko pytanie czy potrzebujemy takiej ochrony, czy życie/istnienie w tak skonstruowanej rzeczywistości jest nam potrzebne, czy jest co chronić.

rekrul pisze:
Cytuj:
Vortex7 napisał(a):Kto blokuje? Co blokuje?

Ty,Ty,Ty,Ty... czyli istniejesz w każdym ze znanym nas czasie.

Tak, TY.

:D

No dobra, wszystko pięknie: bogowie nas stworzyli, żebyśmy dla nich pracowali, przy okazji żywili się naszą energią ( i żywią do tej pory). Ale dlaczego nas opuścili i nadal pozostają w ukryciu?
Wygląda mi to na życie na farmie hodowlanej - stworzono nas i obserwuje jak wzrastamy, zabijamy siebie, innych itp. Takie mini zoo. Ale po cholerę "im" to wszystko? Dla zabawy?
A nasze dusze jeszcze z premedytacją wcielają się w ciała człowiecze... Nie mogę jakoś zrozumieć sensu tego wszystkiego.

Awatar użytkownika

nie sa w ukryciu i nas nie opuscili.. to dlatego ten wzor ci nie pasuje, bo widziales to pod zlym katem..
sa miejsca na ziemi gdzie czlowiek nie ma dostepu - tam przebywaja, poruszajac sie od czasu do czasu (widzenia UFO).. to ze nie chadza miedzy nami ludzikami, to nie znaczy ze sie ukrywaja.. jak masz ferme kor/kogutow to czy bedziesz udawal kore i z nimi przebywal?
Rzadza poprzez agentow, maja cale tabuny szaraczkow do pomagania ;)

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]