Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 24 sie 2019, 13:11

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
Ma to związek z tym, że kończy się 12 letni okres przejściowy na kupno w Polsce ziemi rolniczej dla cudzoziemców.

Już dzisiaj przejmuje się ziemię poprzez przejmowaniu udziałów w polskich spółkach. Ale kiedy minie termin
będzie gorzej bo zjadą się tu obywatele unii (tylko unii?) aby tutaj po prostu zamieszkać.

Na początku wpompuje sie kapitał w polską gospodarkę. Już widzę te propagandę polityków w tv
o wzroscie pkb. Ale prawda bedzie gorsza bo bedziemy dla tych osadników niewolnikami. Będziemy kosić im ogórki i naprawiać telefony. Ale samych Polaków nie będzie stać na to aby coś kupić w miejscu gdzie sie wychowali.

To nie żarty bo to się od dawna dzieje w unii. Niemcy osiedlając się w Hiszpanii zrobili z nich parobków.
Wykupili też nieruchomości na granicy Niemiec w Francją. Alzacja i Lotaryngia jest przejęta przez Niemców. Majorka i Baleary są również przejęte/ wykupione przez Niemców a Hiszpanie nie mają nic do gadania.
Na zachodnich granicach Francji osiedlili się Angole.

Polska ziemia to przede wszystkim dobra ziemia nie zniszczona przemysłowym chemicznym rolnictwem.
Wykorzystując zwykłą polską biedę po prostu przejmą nas na własność.

Wykupią nas korporacje produkujace żywność i bogaci obywatele unii.
Będziemy parobkami we własnym kraju już nie tylko co widać teraz po przemysle i handlu.
Ale przejmą naszą największą w historii wartość - ziemię.

Politycy a szczególnie federaliści opowiadajacy się za superpaństwem siedzą cicho
ale na przykład taki śmieć Kalinowski (federalista) doskonale musi zdawać sobie z tego sprawę.

Trzeba już dziś walić w ryj sprzedawczyków Polski - federalistów unijnych, których ja nazywam
zwolennikami nowego światowego ładu (NWO) czyli prounijnymi dobrze zakamuflowanymi
sprzedawczykami i polonofobami z sejmu

Kiedy wychodzimy na ulice ?
Trzeba zrobić zamach stanu zanim te kurwy dorwą się w nagrode za zasługi do unijnego koryta.

P.S.

Muszę tutaj przyznać rację Dariuszowi Kwietniowi z projektu Moje Riese.

Niemcy wrócą na Śląsk otworzą przemysł a my będziemy jebać jak niewolnicy w ich fabrykach.

Ale przecież nie tylko na Śląsk ... już mi brak słów i zacznę zaraz kląć więc STOP

P.S.

Okazja do wykupu ziemi za bezcen zdarza się raz na kilkaset lat. Byc moze jest to powód dla którego utrzymuje się Polskę na skraju nędzy. Jak nas wykupią to w tv ci sami złodzieje i zdrajcy bedą krzyczeć,
że mamy zwiększony popyt wewnetrzny i idzie dobrobyt.

k-wa k-wa k-wa kończę,...

Niktu

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 17 cze 2014, 17:44 
VIP Member
Awatar

Admin junior
Admin junior
Awatar użytkownika

Polska nie istnieje jako suwerenne państwo już od wielu lat.

To czy dojdzie do oficjalnego rozbioru tego marionetkowego państwa
jest kwestią otwartą. Póki co wszyscy wolą grę pozorów i status quo.

Co do wychodzenia na ulice to już ma to miejsce
tylko jest cenzurowane w oficjalnych mediach.

PS. Nie tylko Śląsk pada ofiarą, Pomorze również, jest to część unijnego planu
osłabiania państw narodowych drogą plebiscytów i autonomizacji regionów.

Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Awatar użytkownika

Niktu - już w 2011r o tym pisałem tylko na innym forum, ostrzegałem przed głosowaniem na PO przed wyborami.
i co? w końcu mi zablokowali wpisy jak zacząłem wklejać ich przekręty.
myślę że wiele for internetowych jest co najmniej obserwowanych przez prorządowych POpaprańców , WSIochów od Komorowskiego itd.
ale pisać trzeba ,wymieniać się informacjami ,linkami żeby wszyscy wiedzieli kto nami rządzi. a agenci niech się ujawniają.

Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree

To że pójdziesz na wybory nie oznacza, że wygra partia X. Wybory są i tak fałszowane, więc frekwencja ma tu najmniejsze znaczenie. Robią z nami co chcą...

Redimix pisze:
Polska nie istnieje jako suwerenne państwo już od wielu lat.

To czy dojdzie do oficjalnego rozbioru tego marionetkowego państwa
jest kwestią otwartą. Póki co wszyscy wolą grę pozorów i status quo.

Co do wychodzenia na ulice to już ma to miejsce
tylko jest cenzurowane w oficjalnych mediach.

PS. Nie tylko Śląsk pada ofiarą, Pomorze również, jest to część unijnego planu
osłabiania państw narodowych drogą plebiscytów i autonomizacji regionów.

To się nazywa kolonizacja. Tak naprawdę to obcokrajowcy przejmują polska ziemię już od lat 90tych,
licząc od pierwszych umów przedakcesyjnych. Tylko wtedy to się nazywała dzierżawa gruntów na 30 lat.
Ale po podpisaniu traktatu w 2004 roku dali sobie sami możliwość wykupu ziemi na własność.
Nawet były fikcyjne okresy przejściowe. Mówię fiksyjne bo i tak te okresy liczyły się od daty podpisania umowy dzierżawy a nie od daty wejscia do unii. A oni byli już w Polsce od lat 90tych...

Także cały pic z tym okresem przejściowym to tylko fasada dla uspokojenia tłumu i dla płytkiej propagandy
w wykonaniu tych samych nazwisk polityków co siedzą w parlamencie do dzisiaj.

Także na protesty był czas wtedy gdy działała Samoobrona i LPR a dzisiaj możemy sobie tylko śpiewać
eurokołchozowe piosenki bo na protesty jest za późno.

A największym szwindlem było to, że dopłaty z unii dla rolnictwa zgarnęli nasi dobroczyńcy czyli ci Holendrzy, Niemcy czy Angole, którzy tu wcześniej przyjechali otwierać swoje rolnictwo. Bo Polak aby
wziąć dopłaty musiał się najpierw zadłuzyć w banku bo unia zwracała kasę dopiero po inwestycji z własnej kieszeni.

Aż dziw, że żaden dziennikarz w Polsce nie zajmuje sie tym przekrętem.

Ale ludzie muszą o tym wiedzieć i trzeba walczyć o wolne media. Świadomość musi być
inaczej Polski nie będzie.

Kolonizacja Polski przez Unię Europejską - niezły temat na pracę dyplomową.

Do dzieła Polacy!

Niktu

Awatar użytkownika

miszelos - na wyborach 2011r byłem mężem zaufania, siedziałem tam cały dzień i obserwowałem, na koniec spisałem wyniki ,sprawdziłem z wywieszonymi i wysłałem do partii ,której byłem reprezentantem.
niestety byłem jedynym mężów zaufania u okręgu, gdyby było nas więcej i we wszystkich okręgach można byłoby wielu fałszerstw uniknąć ale widać ludzie się do tego nie garną ,najlepiej żeby ktoś za nich wszystko zrobił.
Wszyscy lubimy ponarzekać bo to nic nie kosztuje a jak trzeba i jest możliwość zadziałania to już się nie chce ruszyć dupy z przed kompa.
A potem się dziwimy ,że podniesiono podatki czy okradziono nas z emerytur.
Mam rodzinę i dzieci i tez mógłbym sobie tą niedzielę z nimi spędzić ale jeden dzień na 4 lata można chyba poświęcić dla własnej sprawy i to ważnej sprawy.
Mężem zaufania może zostać każdy dorosły obywatel, ja nie należę do żadnej partii ale zadzwoniłem i sam zgłosiłem się , zgodzono się i byłem.

Polska jest powoli demontowana od 1989r. Robi się to tak, aby gotowana żaba nie zorientowała się, że jest podgrzewana. Odpowiadają za to środowiska, ludzie którzy za pieniądze USraela......na początku lat 80 tych rozpoczęli dzieło zniszczenia. Realizują ten plan zniszczenia naszego państwa z rodzajem exodusu dla Polaków, podobnego do biblijnego (już 3 mln na obczyźnie). Naród zorientował się już dawno, ale jest sponiewierany ekonomicznie, a młodzież, która ma energię wyjechała. Jak Naród protestuje - otóż 50 % nie uczestniczy masowo w wyborach. Nasze państwo już od ok. 10 lat jest reanimowane, zadłużane, niszczone, depopulowane, wyprzedawane itd. Ludzie maja się nie zorientować, stąd obce nam media (jakiś np. Axel Springer itp.) robią nam wodę z mózgu, a władze tworzy system maksymalnie wrogi obywatelowi i oszukańczy (vide np. OFE). Jeśli nie dokona się w nas przebudzenie, w perspektywie kilku, kilkunastu lat, nasze państwo zniknie, tak jak kiedyś w 476 r n.e. imperium rzymskie (ówcześni nie zauważyli tego nawet bo trwało to ca. 25 lat.(pokolenie). U nas plan zniszczenia tez obejmuje pokolenie. Zobaczcie jaki jest obecny poziom edukacji i kształcenia wyższego. Komu jest na rękę głupi naród? Za wszystkim stoją środowiska wywodzące się ze ... Nie na darmo nasi przodkowie w I Rzeczypospolitej po mało rozsądnej decyzji Kazimierza Wielkiego (spory udział Esterki) powołali do życia wyrazy - Łudzić się ( pień jude) - mieć fałszywą nadzieję, wyłudzić - uzyskać poprzez wprowadzenie w błąd, oszustwo, podjudzać - podsycać waśnie, spory. Wszystko ma swoje źródło i przyczynę, nie bierze się znikąd. Czas pobudki nadchodzi. Jestem przekonany, że poradzimy sobie z tym i scenariusz ten nie zaistnieje. Zmiany już idą - widać je m.in. poprzez ujawnienie tych informacji. Będą kolejne, nowe i .....

Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

Z tego co się orientuję w Irlandii obcokrajowcy (nie-Irlandczycy) nie mogą kupować ziemi. Czyli można i w UE mieć takie prawodastwo! Nie?!

Szaweł pisze:
Jak Naród Zmiany już idą - widać je m.in. poprzez ujawnienie tych informacji. Będą kolejne, nowe i .....

A moim zdaniem to dowiadujemy się wszystkiego za późno. I żadne argumenty już do ludzi nie trafiają.

Fakty zbijają tekstami typu:

Nie ważne co do kogo należy ważne żeby było lepiej zarządzane niż to robi państwo (PKP?)
Nie ważne co do kogo należy ważne, żeby płacili podatki.
Nie ważne co do kogo należy ważne aby dawali tanie produkty i usługi.

Wszystkie te oczekiwania zarówno co do podatków jak i niskich cen czy korzyści z mniej państwa w gospodarce są jedynie złudnymi nadziejami.

Nie wiedzą oni jak postępują na rynku monopoliści, że Biedronka jak już wykosi konkurencję to przestanie być tania (takich argumentów posiadam wystarczająco dużo również obserwując zachowanie się gigantów korporacyjnych na zachodzie)

Jak już mają wszystkiego dość to idą szukać nadziei do partii Korwina-Mikke, który obiecuje im wolność gospodarczą.

Ludzie to zwykłe cepy.

Przejrzałem na oczy kiedy przestałem wierzyć w bajki.

Niktu

Master Mason * 3rd Degree
Awatar użytkownika

Zapewne wszystko będzie zależeć od kształtowanie się na bieżąco relacji USrael- Rosja lub UE-Rosja (na jedno wychodzi).
Polska stanowi tu jedynie mały kawałek układanki a mocodawcy obecnego "porządku" tacy jak G.Soros są w stanie sfinansować tu nawet niemałą wojenkę dla swoich potrzeb (vide- Ukraina).
Oczywiście miejmy też na uwadze słowa Brzezińskiego który zaznaczał, że istnienie w Europie państw większych niż 10-15mln, stwarza realne zagrożenie dla porządku w tej części świata. No sorry, ale jeśli Zbig rozpuszcza takie tezy, to być może ma wgląd w przyszłe scenariusze bangsterów i globalistów.
A że Polska jak długa i szeroka uwłaszczona jest w zachodnich bankach po uszy i tonie w koszmarnych długach to...wszystko może się zdarzyć. I to prawie z dnia na dzień.
Już nie raz w historii dzielono skórę na niedźwiedziu. Co ja piszę, jakim niedźwiedziu...to już nawet nie piżmak.

Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Protest Piotra Moskwy w Krakowie - skrótowa relacja :D :D :D

phpBB [video]

Ostatnio zmieniony 26 lip 2015, 9:43 przez tigeroo9, łącznie zmieniany 1 raz

tigeroo9 pisze:
Protest Piotra Moskwy w Krakowie - skrótowa relacja :D :D :D

phpBB [video]

fragment na 6:58min

"...ja jestem wywrotowcem, ja jestem reakcjonistą i normalnie czekam tylko w nocy nie śpię, jak przyjdzie do mnie bezpieka (tzn. teraz ta bezpieka nazywa sie unia europejska) i funkcjonariusze którzy nie zmienili
nawet nazewnictwa, czyli komisarze;

jak komisarz wyśle swoich piesków demokratycznych i tolerancyjnych po mnie.Także jakby nie było mnie jakiś czas na mieście to znaczy ze nie powiesiłem sie jak Andrzej Lepper, nie wpadłem pod uzbrojonego tira jak św.p. poseł Filip Adwent tylko spadł na mnie "jumbojet", którego akurat nie Rosjanie zestrzelili..."

Awatar użytkownika

Kolejna część...... :shock: :tak:

Cytuj:
Piotr Moskwa o sługach szatana Eugenika, depopulacja, szczepionki:

Opublikowany 22 sie 2014

http://infoekspres.pl
Fragmenty wystąpienia Piotra Moskwy w Krakowie 18 sierpnia 2014 r. Wypowiedzi represjonowanych kobiet, którym Piotr Moskwa pomaga.
Z uwagi na restrykcje YouTube cała relacja z protestu będzie dostępna tylko na Vimeo i DailyMotion.
Zob też: http://www.monitor-polski.pl

http://youtu.be/CegQzkgI0_g

phpBB [video]

http://www.monitor-polski.pl/wirus-i-pa ... #more-9331

http://www.wykop.pl/link/2196728/schety ... d-panstwa/

był problem z dostępem do zdjęcia na wykopie, to jest w większej rozdzielczości.
Obrazek

pewnie, Polacy głodują i nie mają pracy, ale 60mld zaraz się znajdzie żeby komuś zadośćuczynić :D

Temat pochodzi z forum z 2002 roku, czyli przed akcesją. Ktoś napisał tak:

Kim jest w Polsce Henryk Pajak?????

Do NY przyjechal z Polski czlowiek o nazwisku Henryk Pajak. Podaje sie za
pisarza, promuje swoje ksiazki i chodzi po polonijnych instytucjach,
organizacjach i klubach wyglaszajac szokujace prelekcje na temat
przystapienia Polski do Unii Europejskiej. Zainteresowala sie nim juz
polonijna telewizja i prasa. Widzialem z nim wywiad w telewizji i
zastanawialem sie czy jest on normalny. Otoz twierdzi on, ze przystapienie
Polski do Unii Europejskiej oznacza bezkrwawe wejscie Niemcow do Polski i
odebranie przez nich Polsce 1/3 jej obecnego terytorium. Chodzi o ziemie
zachodnie i polnocne, ktore przed wojna nalezaly do Niemiec, a obecnie do
Polski. Spytany o cel swojego przyjazdu do NY powiedzial, ze przyjechal po
to, zeby przekonac Polonie, ze Unia Europejska to katastrofa dla Polski i
zeby Polonia namawiala swoje rodziny w Polsce do glosowania przeciw
przystapieniu Polski do Unii Europejskiej w referendum, ktore odbedzie sie w
Polsce na wiosne. Wiekszosc Polonii uwaza, ze to oszolom, ale sa i tacy,
ktorzy sluchaja go uwaznie i wierza jemu. Tak czy inaczej zainteresowanie
jego prelekcjami jest duze.
Kim jest ten czlowiek? W czyim interesie on naprawde dziala? Jakie
ugrupowanie polityczne za nim stoji?

Pozdrawiam
Adam

źródło:

http://forum.gazeta.pl/forum/w,80,36446 ... ajak_.html

P.S.

Oczywiście Henryk Pająk wiedział już to samo co w tamtym czasie wiedział też Filip Adwent.

Henryk Pająk mówi z resztą w swoim ostatnim w życiu publicznym wystąpieniu w 2013 roku

phpBB [video]

kto realizuje niemieckie (czytaj antypolskie) interesy w Polsce?N...

Awatar użytkownika

teraz podbój militarny kraju to ostateczność, teraz podbija się kraję gospodarczo,finansowo a dopiero jak nie można to szuka lub wymyśla się pretekst do wojny - USA tutaj przodują.

tu filmik jak to robiła CIA w latach 50-tych w Iranie i jak to robi do dziś we współpracy z innymi:

http://video.anyfiles.pl/CIA+w+Iranie-+ ... deo/102369

Ale do tego trzeba ludzi na stanowiskach a takich jak menda Donald u nas nie brakuje.

Wszystko podlega cyklom, zmienności rozwoju. Ma okresy upadku i wzlotu, czyli okresowej zmiany. Dotyczy to też struktur typu państwa, które jak widać przechodzą kryzys w skali globalnej na rzecz ...niestety ale korporacji. Korporacje wypierają państwo w rozumieniu XIX/XXw. gdyż struktura państwa, model ulega wyczerpaniu. Głównym zadaniem państwa było stworzenie poczucia bezpieczeństwa swoim obywatelom, zapewnienie praworządności, stabilizacja rozwoju. Od minimum ćwierćwiecza ten model państwa na naszych oczach przestaje istnieć, a państwo staje się fiskalnym potworem wrogim obywatelowi. Z tej przyczyny ci którzy mogą uciekają spod tego obszaru oddziaływania, część na różne sposoby walczy z potworem, inni uciekają na emigrację wewnętrzną tj. odcinają się, zamykają - nie chcą mieć nic wspólnego z otaczającym ich systemem. Znaczna część, mniej lub bardziej świadoma stanu rzeczy jest zwyczajnie bierna, gdyż nie ma energii do niczego, poddaje się biegowi wydarzeń, lecz stoi z boku (to m.in. te ok. 50% uprawnionych notorycznie nie biorących udziału w jakichkolwiek głosowaniach w ramach tzw. "demokracji"). W 1795r. I Rzeczypospolita za sprawą żenujących, sprzedajnych ówczesnych "polityków" utraciła niepodległość. Większość nie była świadoma w jakim kierunku idą sprawy, czym to się skończy. Byli nawet tacy, którzy uważali, że to co robią jest dobrodziejstwem dla Polski. Cena tej głupoty politycznej i narodowej kosztowała nas potem 123 lata cierpień i wyrzeczeń, ogromnych ofiar z życia, aby odzyskać to, co mieliśmy. Najprawdopodobniej i obecnie są siły, którym zależy na wytarciu z mapy Europy Polski, jej zdepopulowaniu do 15 -20 mln, ogłupieniu i uczynieniu niewolnikami UE. W tym kierunku idą sprawy i najprawdopodobniej tym się zakończą. Czy kolejne pokolenia będą wyrywały się z niewoli, jak te po 1795 r. - raczej nie. Jesteśmy bowiem bardzo ogłupiona i podzieloną masą, na kolanach ekonomicznych, jak też spustoszenie poczynione w edukacji narodowej ma swoje skutki. Nie jest jednak wykluczone, że Polacy przebudza się i otrząsną. Co prawda jesteśmy już tak sponiewierani, że skoro dotąd do tego nie doszło to...., a poza tym sami dokonując wyborów sił politycznych wrogich Polsce wiążemy sobie stryczek. Być może jednak tak ma być, taki jest egregor narodowy, że baterie zasilające uległy wyczerpaniu i nasz czas, jak np. Prusaków (potężne królestwo- zaborca, po którym jest tylko wspomnienie) minie. W historii było wiele państw, narodów, których już nie ma - znikneły w mrokach dziejów, gdyż np. same doprowadziły do swojej zagłady, osłabienia, upadku. Jeśli nie ma woli zmiany, podniesienia z kolan, nurzamy się w otchłani upadku i na własne życzenie staliśmy się niewolnikami, to na co sobie zasłużyliśmy? Ogromna cześć z nas nie utożsamia się z tym państwem - w tym modelu. Stało się ono nam obojętne lub częściej wrogie, zawłaszczone przez tzw."elyty". Komuś chodziło o to aby tak się stało i do tego zaledwie w c.a. 20 lat doszło. Co nas czeka? Czeka nas ta zmiana o której zdecydowaliśmy, dokonuje się ona na naszych oczach. Cokolwiek to będzie solennie sobie na to zapracowaliśmy. Za pewne ból będzie większy i to nie tylko dla nas, ale i kolejnych pokoleń tracących tożsamość narodową, byt ekonomiczny itd. Być może jednak tak ma być - taki przed nami cykl rozwojowy.

Awatar użytkownika

Piotr Moskwa we Wrocławiu cz. 1

Piotr Moskwa usuwa nasłaną przez szubrawców

Oczywiście znane mi są te i inne głosy do przebudzenia, protestu, a przynajmniej refleksji. Nic one nie dają, podobnie jak w końcu XVIII w. desperacja śp. posła na Sejm Tadeusza Reytana, który przez jemu współczesnych został okrzyknięty obłąkanym i ostatecznie parę lat później, z rozpaczy i świadomości stanu rzeczy popełnił samobójstwo.
Wówczas elity I RP dokonały wyboru, który pogrążył nas w niebycie i przyczynił się do niewoli, cierpień, ofiar z życia, prześladowań, emigracji przez okres prawie 5 pokoleń (liczę je na 25 lat).
Obecnie, od 1989r. tych samobójczych wyborów dokonują nie tylko elity polityczne, ale też sam ogłupiony naród.
Skala zaawansowania niewolnictwa ekonomicznego, wymiar emigracji, słabość państwa i wrogość obywatelowi i inne syndromy, wskazują, że Polacy już nie poddali, nie będą o nic walczyć, jest im już wszystko jedno. Kto ma więcej energii, nie walczy lecz ucieka stąd, cos na zasadzie - "ratuj się - kto może".Taka sama sytuacja jest od poziomu np. spółdzielni do poziomu wyborów parlamentarnych, czy do europarlamentu. Nikt w nic nie wierzy, nikomu nie ufa, milczy i jest bierny. Aby wejść do układu - potrzebne są tylko polityczne plecy i partyjna kasa wspomagana lobby biznesmenów, a niekiedy także z innych źródeł pozaprawnych. Polacy już wybrali - godzą się na los niewolników.
Oczywiście to bolesna prawda, jednakże nie ma w narodzie już energii zmiany, nadziei, żadnej jedności, tym bardziej, że ten któremu kiedyś zaufali okazał się być ich zdrajcą. Jesteśmy w tym samym momencie dziejów, w którym byliśmy w 1795r. Próba zmiany sytuacji,pojawiła się 35 lat później, jednak za sprawą degeneratów na wysokich stanowiskach, sprzedajnych polityków, fałszywych przyjaciół (vide Francja 1831 "porządek panuje w Warszawie") - zakończyła się kolejnymi ofiarami, emigracją i likwidacją resztek iluzorycznej samodzielności (Królestwo Kongresowe). Media już nad nami pracują, że wszelki opór jest bezcelowy. Dlatego m.in. taka była nagonka na powstanie warszawskie, aby na tym przykładzie dać do zrozumienia nonsens wszelkiej walki. Ludzie to kupili. Stąd w większości sond przeważa pogląd bezsensu jakiejkolwiek walki, oporu. Faszeruje się nas historią klęsk i zabija ducha narodowego, tożsamość, wolę walki, a przede wszystkim...świadomość narodową i poczucie własnej wartości. Dlatego jesteśmy na kolanach, a jeśli już nawet odejść i polec - to mężne do końca stawiając opór, gdyż naszym wrogiem jest ....NWO. Można i trzeba je pokonać, ale trzeba chcieć - mieć wole walki i ...pomysł na nią, oraz zaplecze. Tego brak.

Szaweł pisze:
Faszeruje się nas historią klęsk i zabija ducha narodowego, tożsamość, wolę walki, a przede wszystkim...świadomość narodową i poczucie własnej wartości. Dlatego jesteśmy na kolanach, a jeśli już nawet odejść i polec - to mężne do końca stawiając opór, gdyż naszym wrogiem jest ....NWO. Można i trzeba je pokonać, ale trzeba chcieć - mieć wole walki i ...pomysł na nią, oraz zaplecze. Tego brak.

Z tą świadomością NWO to tak jak z dyskusją o masonerii - czyli po samej nazwie długo długo nic.

Wystarczyło by zechcieli odzyskać swoje państwo i już będzie dobrze. Dlatego chwała Piotrowi Moskwie.
A jak mają tego chcieć? Muszą się o tym dowiedzieć że mogą i ktoś musi im pokazać jak to zrobić?
Jak się dowiedzą, że mogą to z biernych staną się aktywni. Na razie nie wiedzą bo są ekonomicznie zniewalani
i przez to pozbawieni resztek godności. Ale do zmiany nie trzeba wiele. To co trzeba zrobić najpierw to aby
zarządali oni wolnych mediów czyli Piotr Moskwa x1000. Bo jak niby mają się dowiedzieć kto ich wałkuje?
Jak mają się dowiedzieć o korupcji, bezprawiu i obozach koncentracyjnych zwanych "psychuszkami" !?

Dodatkowo kontrola umysłu w Polsce zniechęca ludzi do szukania informacji na własną rękę (internet).
Dopiero jak się dowiedzą kto ich dymie wtedy odzyskają swoje państwo ... po tamtych nie zostanie ślad,
usuną się w cień ... i zwyciężą NWO.

P.S.

A ci policjanci na interwencji z nagrania wykonują tylko swoja pracę i tak samo jak wszyscy inni myślą o utrzymaniu pracy i emeryturze. Ale widzę gołym okiem, że są po stronie społecznej a nie po stronie przestępców czyli ich mocodawców; dążą do kompromisu cywilizowanymi metodami... i tego już dzisiaj
ta władza może się bać i nie spać po nocach. N...

Entered Apprentice * 1st Degree
Entered Apprentice * 1st Degree

Niktu pisze:
Szaweł pisze:
P.S.

A ci policjanci na interwencji z nagrania wykonują tylko swoja pracę i tak samo jak wszyscy inni myślą o utrzymaniu pracy i emeryturze. Ale widzę gołym okiem, że są po stronie społecznej a nie po stronie przestępców czyli ich mocodawców; dążą do kompromisu cywilizowanymi metodami... i tego już dzisiaj
ta władza może się bać i nie spać po nocach. N...

Właśnie tak jest z nami ludźmi dać nam trochę władzy , w tym przypadku jeżeli ktoś zostanie policjantem to sadzi mu ta władza na głowę bo jesteśmy słabi psychicznie i każde wyróżnienie w postaci większej władzy(awans) w danej pracy odbija się na innych. Często jeżdżę do firm związanych z branżą złomową i jak patrzę na pracowników którzy tam pracują to jestem w szoku ,wydaję im się ze to oni są właścicielami tego i zarabiają krocie ,a tak naprawdę jeżeli potrzeba to wylecą na zbity pysk co już nie raz miało miejsce

Zwracam uwagę, że nie jest to cytat z mojej wypowiedzi.

Awatar użytkownika

Marsz Niepodległości 2014 bójka zamaskowanych uczestników z policją.
Prowokatorzy!!! Dobrze prawi policyjny negocjator..... :spoko:

phpBB [video]

Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

Patrząc na wyniki wyborów samorządowych już widać, że ten Kraj wisi na włosku.
Jak partia mająca 16 listopada 29% poparcia do sejmików może mieć po wyborach 49%? Ewidentne fałszerstwo w wykonaniu PSL i PKW.
Nawet margines błędu statystycznego potrafią poszerzyć :) Po wstępnych wynikach korzystnych dla PiSu, nagle padły serwery na 2 dni.... adięki czmu koalicja PO-PSL nadal przetrwała. Taka jest moja teoria.
Tak śmieszne, aż żałosne... niestety.

Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Komentarz jest tu zbędny.

Obrazek

phpBB [video]

phpBB [video]

Awatar użytkownika

UWAGA, CICHA LIKWIDACJA Polski na 2014-16 …rok. :załamka:

phpBB [video]

Awatar użytkownika

PKW czyli "Piast Kołodziej Wygrywa" wdraża nowe urny wyborcze:

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika

Poniżej wypowiedź Wojciecha Sumlińskiego w TV Republika o przesłuchaniu prezydenta Komorowskiego i aferze marszałkowej., które niestety wg.oficjalnych mendiów nie zasługiwało na uwagę...

ps. przepraszam, ale nie chce mi się zapisać adres filmiku :bezradny:
wkleję więc adres strony, na której filmik można odtworzyć:
http://telewizjarepublika.pl/dzisiaj/

Ostatnio zmieniony 19 gru 2014, 18:18 przez margo0307, łącznie zmieniany 5 razy

Do wyżej wymienionego ... naprawdę gorąco polecam czytanie książek i słuchanie Wojciecha Sumlińskiego bo to swój chłop :tak: :

Czego może się bać Komorowski?

Cytuj:
WSI było zaangażowane m in. w nielegalny handel bronią. Była to działalność zorganizowana na szczeblu kierownictwa WSI i MON - wprost kontynuacja przestępczych operacji dokonywanych na zlecenie GRU
od lat 70. Chodziło miedzy innymi na dostarczanie na polecenie służb sowieckich broni terrorystom antyamerykańskim. Dostarczano także broń dla mafii rosyjskiej, dla stron walczących w dawnej Jugosławii
a nawet dla terrorystów japońskich. Ta sprawa w Polsce jest zablokowana. Proceder nielegalnego handlu bronią był kontynuowany przez wiele lat, także wtedy, kiedy Pan Bronisław Komorowski był w latach 2000-
2001 szefem MON. To właśnie on tworzył kadrę WSI, pertraktował na ten temat w gen. Florianem Siwickim. ludzie, którzy po 1990 stanęli na czele tych służ” w kontrwywiadzie byli z nominacji ministra Komorowskiego. Takie są fakty. trudno zapomnieć, że np. mianowany prze Komorowskiego szefem kontrwywiadu płk. Jaworski w 1982 r. niszczył prasę podziemną. Ścigał wówczas współpracujacych z nami filmowców, rozpracowywał Ryszarda Bugaja, tropił "obce pochodzenie" członków opozycji, zakładał podsłuchy, werbował agenturę. Wysokie stanowiska otrzymali także inni zasłużeni w stanie wojennym, jak choćby płk. Janusz Sekuła. Ci ludzie w latach 90 rozpracowywali z kolei rząd Jana Olszewskiego, podsłuchiwali, podglądali i osaczali siecią agentów Radosława Sikorskiego i Janusza Szpotańskiego.
WSI były znane z intryganctwa, manipulowania opinią publiczną, szantażu, wpływania na media czy manipulowania politykami .......

....... Ta sprawa ma charakter jednej z największych afer politycznych ze służbami specjalnymi w tle po 1989 roku. Nie tylko dlatego, że zaangażowana jest w to druga osoba w państwie (Komorowski - wtedy marszałek dzisiaj prezydent) i że chodzi o współdziałanie z byłymi oficerami WSI, i to szkolonymi w Moskwie przez KGB. ale przede wszystkim dlatego, że jest świadomie skierowana przeciwko organowi państwowemu jakim jest Komisja Weryfikacyjna...

"Taniec z gwiazdami" czyli "Gwiazdy Tańczą ze zwierzętami" na bok.
Polska umiera i żarty się kończą. N...

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]