Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 04 lip 2020, 6:25

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Wklejma moją stare prace. Znalazłem ją przy czyszczeniu dysku i pomyślałem czemu by jej nie zapodać.
Filmik dość kwaśny więc będzie pasować jak ulał. Zapraszam do interpretacji :język:
A Nóż Widelec okdryje ktoś w niej coś ciekawego ? :) Np w dziedziny Hiperfizyki :dope:
Miałem szerokie plany a wyszło jak zawsze, szkoda że nie miałem lepszego sprzętu, w sumie wiele się od tamtego czasu nie zmieniło. Kto wie może kiedyś powstanie sequel ? :tak: :język:

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 12 lis 2012, 17:56 
VIP Member
Awatar

Całkiem masz ciekawy ten umysł, hmm prawdziwa gratka dla pasjonatów z dziedziny psychologi.
Ja swój racze widze tylko w formie uperdliwej żmiji.

W moim umyśle to panie samo zbieranie grzybów, dojenie krowy, wąchanie kwiatków i tego panie tamtego ten.

Master Elect of Nine * 9th Degree
Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

Levi w czym się robi takie cuda i ile Ci to zajęło? Muzyka też przednia. Ogólnie jak jakieś intro do ciekawej gry z przed 10 lat :spoko:

"Słońce grzało tak rozkosznie, a kamień na którym siedział od dłuższego czasu, był tak przyjemnie ciepły, że Puchatek już sobie postanowił, że przez całą resztę poranka będzie siedział pośrodku strumyka i cieszył się z tego, że jest Puchatkiem."

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Nathalie09 pisze:
Ja swój racze widze tylko w formie uperdliwej żmiji.

Nathalie eeee tam. Nie może być aż tak źle Mruga
Obrazek

Farmer pisze:
W moim umyśle to panie samo zbieranie grzybów, dojenie krowy, wąchanie kwiatków i tego panie tamtego ten.
No jak widzisz a mój zajmuje się ciągle jakimiś pierdołami :język:

Kobi_van_Kenobi pisze:
Levi w czym się robi takie cuda i ile Ci to zajęło? Muzyka też przednia. Ogólnie jak jakieś intro do ciekawej gry z przed 10 lat

Animacja powstała 4-5 lat temu (nie wszystko było robione ciurkiem)
Więc 10 lat to chyba nie jest taki zły wynik jeśli chodzi o jakość i poziom Mruga
Choć wiele rzeczy bym zrobił już ciut inaczej, ale to nie istotne

W czym się robi.
3ds max (pakiet 3d, modelowanie i rendering)
vray (plugin do 3ds maxa do renderingu)
Adobe Photoshop (program do grafiki rastrowej, pewnie każdy zna)
Adobe Illustrator (program do grafiki wektorowej)
Adobe Premiere (montowanie video)
Adobe After Effects (post produkcja video+ efekty)

Ile zajeło ?
Sporo, ponad 3 miesiące. Bez fazy wymyślania. Niektóre rzeczy musiałem porzucić i przerabiać na bieżąco ponieważ nie starczyło by mi czasu na ich zrobienie. Barierą był sprzęt jakim dysponowałem(który nawet teraz się zmienił). Pewnych rzeczy poprostu bym nie zrobił w terminie. Wiec dochodził lekki stres by się wyrobić i nie zaszaleć za mocno bo inaczej utknął by gdzieś w połowie z rozgrzebanym tematem. Jedna klatka to czasem rendering który trwał nawet 30 minut (średnio 15). Wiec jeśli chciałem coś podejrzeć to musiałem długo czekać aż efekt mnie usatysfakcjonuje. I tak wiele wiele razy. Potem składanie i montaż i znowu rendering to finalnego pliku. Mam jeszcze trochę szkiców i rysunków z koncepcjami które były za czasochłonne lub przekraczały racjonalne możliwości i komfort pracy który wynikał z czasu jaki miałem i komputera. Nie chciałem utknąć gdzieś gdzie obróbka jednej klatki trwałą by np 10 godzin :)
Choć dla komputerów które są teraz to kwestia minuty a nawet możliwości obróbki tego w czasie rzeczywistym. A muzyka to zasługa Piotrka 'biocomp' Lewandowskiego. Dla ciekawskich starczy wpisać do youtuba i na pewno pojawi się sporo nagrań. Polecam :tak:

Oczywiście że niejest aż tak żle, ale czasem bywam zbyt krytyczna wobec siebie.
Pracuje nad tym aby zabardzo nie panoszyła sie w moim życiu.,

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Nawet nie wiedziałem, że ktoś jeszcze to ogląda :boisie:
Ale super, że sprawiło to komuś trochę radości :D

Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

levibc też obejrzałem ale to tylko dlatego że temat został odkopany. Dość ciekawa animacja chociaż w pewnym momencie szybko się zmienia i nie do końca wygląda na połączoną tematycznie. Ale i tak nie zrobiłbym lepszej gratuluję tak dobrej pracy wykonanej w tak krótkim czasie.

Niezle.... Fajnie sie ogladalo. I animacja bardzo ciekawa i muzyka swietna. :spoko:

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]