Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 15 lis 2019, 21:00

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
" Ktoś ", z szacunku dla tej osoby nie wymieniam jej nicka / uwzględniam prywatność kontaktu /zwrócił się do mnie z propozycją ?, spróbował mnie zainteresować tematem ? w aspekcie zróbmy coś ; lub przyłącz się do pewnego " znaczącego " prospołecznego działania.
Przeczytałem opis propozycji owego działania , muszę jeszcze nad tym pomyśleć nim odpowiem.

Jednakże skutkiem rozmyślań nad owym tematem stanął mi przed oczami problem który mnie w pewnym sensie zaszokował i rozbawił , czym? a no tym ,że mam trudność z udzieleniem odpowiedzi na pytanie które sobie sam postawiłem. Jakie ? trywialnie proste , wręcz podstawowe w odniesieniu do siebie samego i swej egzystencji . Sens i cel mojego życia .

Rozmyślając nad tym pytaniem jak zamknąć odpowiedź w jednym zdaniu , pomyślałem że to pytanie może być dobre na forum ,że może być odmianą od tych wszystkich górno-średnio lotnych wypowiedzi , myśli i cytatów , powiedzieć coś krótko o sobie w kontekście mojego pytania : Sens i cel mojego życia ..

Rzecz jest o tyle ciekawa , że zmusza nas do rozmowy z samym sobą , a jeżeli ktoś zapragnie się swą refleksją podzielić , to może wymiana informacji w tym temacie przyniesie nam coś pożytecznego .

Obiecuję swą wypowiedź , załączyć - jak tylko ją doprecyzuję.

Pozdrawiam

marek

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 04 kwie 2013, 9:40 
VIP Member
Awatar

No racja dość ciekwe.
pierwsze co sie mi nasuwa więc i pewnie najbardziej trafne to" Dośwadczenie swojej istoty" jest to zarazem sens jak i cel.

Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Awatar użytkownika

Sens i cel mojego życia ... Chyba najważniejsza kwestia (na równi z "czym jestem?") :)
Jeśli się wie, wiadomo na czym się skupić.
Reszta to pierdoły.

Przyszedłem tutaj zakończyć Grę, ewentualnie przybliżyć jej zakończenie.

Jestem tu, by "wykąpać" się w pewnym rodzaju "energii/wibracji",
a inne "ułożyć".
Odnalazłem i zabiorę stąd ze sobą Kurt'a z całym jego bajzlem, bo się bidak zagubił i sam wtedy nie dał rady...

Przy okazji dam/zostawię ociupinkę "czegoś" tym, co będą tu dalej.

Tylko tyle i aż tyle.

Pozdrawiam :)

P.S. Marek2, dzięki za tego posta.

Rozszerzając swoją wolność osobistą , rozprężam siebie na coraz rozleglejsze przestrzenie , by się przejawić w serdecznej kooperacji z innymi ........

...nie przyszedłeś tu by być filozofem , ale by głosić miłość ...

..... miłością jesteś - rosą Życia , bo Ja jestem w Tobie .

pozdrawiam

marek

Awatar użytkownika

Samoświadomość taka jak i odzew...
:bezradny:

Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree

marek2 pisze:
Rozszerzając swoją wolność osobistą , rozprężam siebie na coraz rozleglejsze przestrzenie , by się przejawić w serdecznej kooperacji z innymi ........

...nie przyszedłeś tu by być filozofem , ale by głosić miłość ...

..... miłością jesteś - rosą Życia , bo Ja jestem w Tobie .

pozdrawiam

marek

Rozprężam siebie, świetnie to ubrałeś w słowa.

Polecam Wam zapisywać swoje myśli. Nie chodzi o prowadzenie pamiętnika. Po prostu
kiedy przyjdzie wam coś ciekawego na myśl, jakiś wniosek który przyszedł wam do głowy,
jakieś emocje, jakieś doświadczenie dnia... zapiszcie to sobie, oczywiście tylko dla siebie.

Kiedy wrócicie do tego co pisaliście po roku to dosłownie złapiecie się za głowę jak człowiek cały czas ewoluuje jak się zmienia, jak wasze przekonania zmienił punkt dzisiejszego siedzenia...

Próba odpowiedzi na pytanie Sens i cel mojego życia może się okazać banalna i wesoła.

Jesteśmy w ciągłym ruchu. Wydaje ci się, że coś wiesz ale kiedy wchodzisz na wyższy poziom to nagle przekonujesz się, że nadal nic nie wiesz...wnioskujesz że straciłeś masę czasu:-)

Ciekawe nie ?

Niktu

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]