Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 10 sie 2020, 12:15

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
Entered Apprentice * 1st Degree

Witam, mam duży problem i nie wiem co mam robić, może ktoś coś doradzi?
Ogólnie mam stan zapalny jelit i dowiedziałem się że jestem podtruty rtęcią.
Mam mocne problemy z nadnerczami(problem z cukrem) i trawieniem.
Ogólnie narobiłem sobie dużo problemów, kiedyś przeczytałem trochę na temat chelatacji, brałem ala 25 mg (swanson) co 3h tak jak zaleca Andy Cutler, robiłem chelatację przez 2 miesiące tylko nie brałem podstawowych supli cynk,witamina c, magnez i nie spierałem wątroby:(.
Podczas chelatacji bardzo dużo się pociłem i co 30 minut oddawałem mocz w dużych ilościach ( 35-40 na dzień).
Po 2 miesiącach przyszły mocne bóle w okolicach wątroby i żołądka, teraz już wiem że się odwodniłem i mam nadżerki żołądka, przez pół roku się nawadniałem tak ja poleca J. Zięba, nie dawno trawiłem do szpitala z okropnymi bólami w okolicach żołądka, w usg wykryto kamienie w nerkach 8 mm, teraz już sam nie wiem co mam robić, boję się nawadniać z solą tak żeby nie narobić sobie większych problemów z nerkami, dodam też że ostatnio trochę zmieniłem dietę przez problemy z cukrem, więcej jadłem mięsa i tłuszczy, tak żeby mi cukier nie uciekał. Teraz doszły problemy z kręgosłupem i oddaje dziwny śmierdzący mocz. Już sam nie wiem co mam robić, chciałem wrócić do chelatacji ale czuje okropny ból jak biorę ala wyczytałem w internecie że ala ze swansona może powodować zgagę i jest nie dobry na żołądek,może spróbować innego ala? Czy lepiej zrobić porządek z żołądkiem i nerkami? Teraz próbuje jeść więcej tłuszczy i węglowodanów złożonych+ chrom, tak żeby mi cukier nie spadał. Od 2 dni piję też siemię lnianę na żołądek. Teraz cały czas czuję kłucie nad żebrami z lewej i z prawej strony, nie wiem czy to od żołądka czy nerki. Od 2 tygodni zrobiły mi się strasznie suche łokcie do tego mam lekko sine oczy, powoli łapię depresję do tego cały czas mi się chce pić:(

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 06 wrz 2016, 12:13 
VIP Member
Awatar

Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

Według mnie powinieneś postawić na dostarczenie dobrych kwasów tłuszczowych:
oleje-tloczone-na-zimno-t15305.html
witamin z grupy B i zadbać o trawienie betainą hcl np. 1 kaps do posiłku na początek.
Z tym że betaina hcl może z początku się nie przyjąć, ale powinieneś jej spróbować.

Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

przede wszystkim dużo czytaj tu na forum. odpowiedzi same Ci się nasuną. oczywiście forumowicze pomogą jeśli tylko będą mieli odpowiednie moce ku temu. 3maj się

Elect of Fifteen Super * 10th Degree

Standardowo polecam witamine c, d3 i suplementy dr ratha.

Awatar użytkownika

Cytuj:
Czy lepiej zrobić porządek z żołądkiem i nerkami?

Adik najpierw musisz podleczyć żołądek. Odpuść sobie na razie betainę i inne suple, bo mogą Ci podrażnić żołądek , tym bardziej ,że masz podrażnioną śluzówkę
Stary sposób na odbudowę żołądka i jelit to siemię lniane.

Weź 2 łyżki siemienia lnianego, zalej szklanką zimnej wody i podgotuj aż zgęstnieje . Zrobi się "kisielek ".
Przecedź , albo zjedz w całości ;)
Codziennie rano na czczo to wypij, zanim cokolwiek zjesz. Zabezpieczy Ci żołądek w szczególności odbuduje uszkodzoną śluzówkę . Sprawdzone na bracie , działa ;)

Kamienie

Mój znajomy miał 3 operacyjne po 10 milimetrów około .

Polecam Ci miksturę :

Obierki z ziemniaków ( oczywiście wymyte ziemniaki - skórkę obierz) nie wyrzucaj obierek ,tylko ugotuj z nich wywar, przecedź i codziennie popijaj - rozpuści Ci kamień . Wprawdzie nie szybko, bo po około pół roku ale .... warto uciekać od noża .
Olej lniany jak najbardziej ;)

Pij dużo ciepłych napojów , może herbatka rumiankowa ;)

Secret Master * 4th Degree

Może coś się przyda od Nieumywakina:

Zapalenia błony śluzowej żołądka, jelita grubego, chorobę wrzodową żołądka i dwunastnicy leczy się przy pomocy ziemniaków:

Świeżo przygotowany sok z ziemniaków pić 30 min przed jedzeniem, początkowo po 1/4, a później zwiększając dawkę do 3/4 szklanki. Sok z ziemniaków jest również dobrym środkiem profilaktycznym schorzeń przewodu pokarmowego.

Usuwanie kamieni z nerek przy cukrzycy:

250g dzikiej róży i po 10 g pączków brzozy, nasion pietruszki, kopru, kocanki, skrzypu polnego i bylicy piołun, zalać 8 szklankami wrzątku, gotować na małym ogniu do uzyskania 2 szklanek, przecedzić i przyjmować po 1 łyżce stołowej na 30 minut przed jedzeniem.

Usuwanie kamieni z nerek:

Przygotować sok z 2 cytryn na 0,5 szklanki wrzątku, dodać do niego 0,5 szklanki mieszanki soków: marchwiowego, buraczanego i ogórkowego zmieszanych w proporcjach 3:1:3. Pić po 1/3 - 1/4 szklanki przed jedzeniem. 3-4 tygodnie wystarczą do wydalenia kamieni.

Rzodkiewka jako środek moczo- i żółciopędny. Przyśpiesza proces rozpuszczania kamieni i piasku, soli, nasila perystaltykę jelit, sprzyja wydaleniu nadmiaru cholesterolu.

Sok z rzodkiewki zmieszać z miodem w proporcji 1:1, dodać trochę soku z cytryny. Przyjmować po 1 małej łyżeczce 3 razy dziennie 30 min. przed jedzeniem.

Dzięki za odpowiedź.
Tylko mam problem z dietą, bo na początku najlepiej zrezygnować z białka, tylko jest u mnie małe ale.
Ta jak mówiłem mam problem z nadnerczami do tego cukier mi spada dlatego u mnie najlepiej się sprawdza dieta oparta na mięsie i tłuszczu + warzywa dopiero w tedy funkcjonuje jak człowiek.
Czy na takiej diecie dam rade wyleczyć żołądek?
Jem 4 razy na dzień, 2 posiłki z mięsem i warzywami+ łyżka oleju lnianego i 2 posiłki w węglowodanami złożonymi + warzywa i łycha oleju lnianego do tego biorę też chrom. Warzywa mogę dusić, mięso też a potem mięso zetrze na tarce tak żeby żołądek nie miał za dużo do roboty :język:
I kolejna rzecz jak najlepiej przygotować siemię lniane? Mogę sobie zaparzyć w nocy i rano wypić, czy takie siemię traci swoje właściwości? Dam wam opis z gastroskopii, w okolicy podwpustowej pojedyncze rozproszone wybroczynki krwotoczne.
W antrum grudki zapalne z nadżerkami aftowatymi na szczycie oraz drobne nadżerki kwotoczne.
Błona śluzowa pozostałej części żołądka bez zmian. Jeziorko śluzowe przezierne. Żołądek o prawidłowej motoryce. Reszta jest w porządku, czy to wygląda tragicznie tak jak mi się wydaję? :boisie:

Czyli żeby zaleczyć żołądek to potrzebuje na jakiś czas rezygnować z białka, tylko u mnie jest mały problem tak jak wspominałem mam problemy z cukrem (powód słabe nadnercza), więc bez białka nie dam rady, czy jedząc duszone białko które zetrze na tarce dam radę zaleczyć nadżerki żołądka?
Stosuje już siemię lniane i olej lniany do tego nie popijam do jedzenia. Dam wam opis z gastroskopii:
W okolicy podwpustowej pojedyncze rozproszone wybroczynki krwotoczne.
W antrum grudki zapalne z nadżekami aftowatymi na szczycie oraz drobne nadżerki krwotoczne.
Błona śluzowa pozostałej części żołądka bez zmian. Reszta w normie.
Czy to bardzo źle wygląda?
Kolejna rzecz ostatnio mam bardzo suche błony śluzowe, nosa, jamy ustnej, oczy, skóra też robi się sucha i chce mi się dużo pić, a pije dużo.
Wyczytałem na necie że może to być niedobór kwasów omega 3, a może brak wapnia, dodam że od 3 lat jestem na diecie bezmlecznej i ostatnio też trochę unikałem słońca. Może po prostu brakuje mi też wapnia i witaminy d?
Albo żelazo w końcu straciłem trochę krwi przez ten żołądek. Macie może jakieś rady gdzie szukać odpowiedzi?
Bo z lekarzami wiadomo jak jest:/

Intimate Secretary * 6th Degree

masz potworna kandydoze uogolniona... dlatego sa problemy tak rozlegle, jak opisujesz ... zreszta charakterystyczne dla bardzo duzego zagrzybienia calego organizmu ... zadna chelatacja syntetyczna tu nie pomoze, a wprost POGORSZY STAN ZDROWIA ... syntetyki NIE SA SELEKTYWNE, wiec wyplukuja rowniez to, co potrzebne, a grzyba nie eliminuja ...

ostateczny dowod na zagrzybienie, to smierdzacy mocz ... grzyb smierdzi, zwlaszcza w duzych ilosciach ...

kolonizuje nie tylko jelita, zajmuje rowniez zoladek i to szybko, dochodzi poprzez przelyk az do jamy ustnej ... tworzenie kolonii przebiega we wszystkich kierunkach, wiec grzyb zajmuje jednoczesnie takze uklad rozrodczy i wydalniczy, dochodzi do pecherza i nerek .... moze powodowac nie tylko dysfunkcje nerek czy nadnerczy, ale takze ptosis nerek, czyli ich opuszczenie ... zajmuje pluca.. inne organy wewnetrzne ..

nastepnie atakuje kosci miednicy i kregoslup ... idzie przez oorganizm jak czolg dewastujac go z czasem CALKOWICIE ...

to jest smiertelne niebezpieczenstwo ... cos jak tykajaca bomba zegarowa ... nie ma ulaskawienia, jezeli sie za to nie zabierze na czas...

Robiłem 2 tygodnie temu badanie na candidę w felixie w Warszawie, z mojego wyniku wychodzi że jest wszystko ok.
2 lata temu dowiedziałem się że mam problem z jelitami (stan zapalny), a pół roku temu że mam problem z nadnerczami (kortyzol mi skacze dlatego mam takie wahania cukru), cukrzycy nie mam.
Jak wiadomo kortyzol reguluje wiele procesów życiowych w organizmie (trawienie, cukier) i tu by się wszystko zgadzało. Teraz tylko jak wybrnąć z tego wszystkiego, jak doprowadzić swój organizm do porządku tak żeby nie narobić sobie większych problemów?:P

Cytuj:
Czyli żeby zaleczyć żołądek to potrzebuje na jakiś czas rezygnować z białka, tylko u mnie jest mały problem tak jak wspominałem mam problemy z cukrem (powód słabe nadnercza), więc bez białka nie dam rady, czy jedząc duszone białko które zetrze na tarce dam radę zaleczyć nadżerki żołądka?

Cukrzycę i uszkadzenia nerek powoduje mleko. Więc proponuje zrezygnować ze wszystkiego co jest z mleka krowiego. Duże tego brałeś mleko, ser, jogurty, masło itp? Po szczegóły polecam filmik na youtube mleko czynnik chorobotwórczy prof dr veith

skulldragl pisze:
Cytuj:

Cukrzycę i uszkadzenia nerek powoduje mleko. Więc proponuje zrezygnować ze wszystkiego co jest z mleka krowiego. Duże tego brałeś mleko, ser, jogurty, masło itp? Po szczegóły polecam filmik na youtube mleko czynnik chorobotwórczy prof dr veith

Jestem na diecie bezmlecznej od 3 lat, więc to odpada.

Cytuj:
Jestem na diecie bezmlecznej od 3 lat, więc to odpada.

No a wcześniej? Taka cukrzyca typu pierwszego nie znika po odstawieniu krowiego mleka.

tylko idiota wierzy w badania, analizy, itp. .... NIE MA ANALIZ WIARYGODNYCH NA GRZYBA ! ... a wprost PRZECIWNIE - ANALIZY KLAMIA I SPRAWIAJA, ZE chorzy NIE LECZA SIE, bo wierza analizom ...

masz bardzo zaawansowana kandydoze systemowa i jak chcesz pozyc jeszcze - lecz sie !

teraz kolonizacja nabiera duzej predkosci u ciebie i za kilka miesiecy mozesz znalezc sie w sytuacji, ze niczego nie da sie odwrocic, nawet bardzo chcac ...

Dalia pisze:
tylko idiota wierzy w badania, analizy, itp. .... NIE MA ANALIZ WIARYGODNYCH NA GRZYBA ! ... a wprost PRZECIWNIE - ANALIZY KLAMIA I SPRAWIAJA, ZE chorzy NIE LECZA SIE, bo wierza analizom ...

masz bardzo zaawansowana kandydoze systemowa i jak chcesz pozyc jeszcze - lecz sie !

teraz kolonizacja nabiera duzej predkosci u ciebie i za kilka miesiecy mozesz znalezc sie w sytuacji, ze niczego nie da sie odwrocic, nawet bardzo chcac ...

To od czego najlepiej zacząć, może zrobię posiew moczu, skoro tak ten mocz dziwnie śmierdzi?
Zastanawiam się też nad pasożytami, tym bardziej że mam koty w domu.
Dietę staram się trzymać, chodź czasami zdarza mi się coś słodkiego podjeść( chodź wiem że nie wolno:( )
I ta suchość mnie dobija, nawet nie mogę normalnie rozmawiać, do tego mam stany depresyjne, mam też takie ala grudki na końcu języka (canddida?) i lekkie sine pręgi nad oczami. Piję te siemię lniane i tak żołądek mnie boli.
Ta suchość powoduje że po prostu pękają mi błony śluzowe, nawet nie wytrzymam 2h bez picia, myślałem też nad niedoborem witaminy a, żelaza (ferrytyne mam nisko 35), wapń (dieta bezmleczna od 2 brak wapnia w mojej diecie) + mało witaminy d3 rzadko się opalałem ostatnio + do tego mało ruchu.

tutaj jest co masz robic, zeby z tego wyjsc....

EWENTUALNE PYTANIA DO ELIZABETH

http://fungidia.my-forum.pl/posts/1188/3840/

Knight of the East or Sword * 15th Degree

Masz problem nie tylko z grzybem, poczytaj rady dr Lasta:

http://www.health-science-spirit.com/ul ... eanse.html

Lugola, boraks, H2O2, piołun, soda i inne.

Perfect Master * 5th Degree

@Piorun

Czy stosowałeś ten przepis oczyszczania nerek? Średnio go rozumiem. Chciałbym mojej babci zrobić, bo kiedyś wspominała że ma piasek i kamienie, i całą resztę wszystkiego, co tylko możliwe. Niestety mój mózg nie ogarnia... :/

Z tego co tu jest napisane.. wycisnąć sok z dwóch cytryn, dodać do 0.5 szklanki wrzątku. Następnie dodać 0.5 szklanki soku marchwiowego, 0.5 szklanki buraczanego i 0.5 ogórkowego? Czy tylko 0.5 w całości tych 3 soczków?
Jak to się ma do 3:1:3? Noi ten wrzątek łaczyc z sokiem, to niezbyt się wydaje dobry pomysł..

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

te dwie cytryny to dla dzieci
czytaj
i post tam poniżej
Pozdrawiam

a dodam-nawet koniki morskie hodowlane,w akwariach hodowane przejęła mafia farmaceutyczna.
Przyczyna?-skuteczność,wyleczalność

Dalia niepokoi mnie Twój ton, z jakim się zwracasz do Adik1987. Czy sama cierpisz na dolegliwość pod tytułem kandydoza? Na jakiej podstawie tak jednoznacznie wystawiasz diagnozę?

Na forum które podałaś, wiele osób się leczy i ma tylko nadzieje na wyleczenie, powielając i wierząc w mity.

Adik1987 przestań kombinować, zastosuj jakąś lekkostrawną dietę, by organizm doszedł do siebie po tych przebojach i zobacz jak będziesz się czuł. Poukładaj sobie życie emocjonalne i wracaj do życia chłopie. No chyba że chcesz wsiąknąć na forum fungidia wkręcając sobie grzybice.

Kapsa pisze:
@Piorun

Czy stosowałeś ten przepis oczyszczania nerek? Średnio go rozumiem. Chciałbym mojej babci zrobić, bo kiedyś wspominała że ma piasek i kamienie, i całą resztę wszystkiego, co tylko możliwe. Niestety mój mózg nie ogarnia... :/

Z tego co tu jest napisane.. wycisnąć sok z dwóch cytryn, dodać do 0.5 szklanki wrzątku. Następnie dodać 0.5 szklanki soku marchwiowego, 0.5 szklanki buraczanego i 0.5 ogórkowego? Czy tylko 0.5 w całości tych 3 soczków?
Jak to się ma do 3:1:3? Noi ten wrzątek łaczyc z sokiem, to niezbyt się wydaje dobry pomysł..

Nie stosowałem, przepisałem to tylko z książki Endoeklogia Zdrowia. Ja to rozumiem tak, że trzeba soku buraczanego dać o 2/3 mniej od pozostałych dwóch i razem tych trzech soków już wymieszanych ma być tylko 0,5 szklanki. Następnie dodać do nich sok z 2 cytryn wymieszany w 0,5 szklanki wrzątku. Nie wiem też czemu jest mowa o wrzątku, może po prostu lepiej użyć przegotowanej wody żeby nie zabić witamin, a może sok ma być wyjałowiony, bo chodzi tylko o kwas.

skulldragl pisze:
Cytuj:
Cukrzycę i uszkadzenia nerek powoduje mleko.

Prawdziwe mleko nie powoduje cukrzycy, wręcz przeciwnie, zawiera lipazę:

Translator:
Cytuj:
Ponieważ wszystkie z poszczególnych cząsteczek w organizmie są stale istnieje wysokie obroty strukturalnych kwasów tłuszczowych. Jeśli nie jadłeś przez chwilę, lipazy w komórkach tłuszczowych demontuje trójglicerydów i uwolnienia ich do krwiobiegu zostać przekształcony w wątrobie lub używane przez inne komórki do produkcji energii. Lipaza jest również istotnym czynnikiem w syntezie insuliny przez komórki beta trzustki.

Z: http://www.health-science-spirit.com/lipase.html

-- 24 wrz 2016, 12:14 --

Dr Clark

Cytuj:
Oczyszczanie nerek

1/2 szklanki korzenia hortensji, 1/2 szklanki korzenia sadźca,
1/2 szklanki korzenia prawoślazu lekarskiego, 4 garści świeżej zielonej pietruszki,
nalewka z nawłoci (Solidago - nie dodawaj, jeśli jestes na nią uczulony), kapsułki z imbirem,
kapsułki mącznicy lekarskiej (Arctostaphylos uva-ursi), gliceryna roslinna,
220 g koncentratu z czarnej wiśni, witamina B6 (250 mg),
tlenek magnezu w tabletkach (300 mg).

Odmierz 1/4 szklanki każdego z korzeni i nasącz je w 10 szklankach zimnej wody z kranu,
używając niemetalowego pojemnika z przykrywką (może być talerz). Po 4 godzinach (lub nocy)
dodaj koncentrat z czarnej wiśni, zagotuj i pozostaw na małym ogniu na 20 minut. Wypij
I/4 szklanki, gdy płyn będzie już wystarczająco schłodzony. Przelej resztę przez niemetalowy
durszlak do wysterylizowanego, półlitrowego słoika (szklanego) i kilku nadających się do
zamrażania pojemników. Słoik przechowuj w lodówce.
Opłucz pietruszkę i gotuj przez 3 minuty w litrze wody. Wypij I/4 szklanki ostudzonego płynu.
Włóż 1/2 litra do lodówki, a drugie pół do zamrażalnika. Wyrzuć rozgotowane kawałki pietruszki,
Dawkowanie:
każdego ranka zmieszaj w dużym kubku 3/4 szklanki naparu z korzeni z 1/2
szklanki wody z pietruszki. Dodaj 20 kropli nalewki z nawłoci i 1 łyżkę gliceryny. Pij mikstur´
w małych dawkach przez cały dzień. Przechowuj w niskiej temperaturze. Nie wypijaj całości
na raz, bo rozboli cię brzuch i będziesz czuć ucisk na pęcherzu moczowym. Jeśli masz wrażliwy
żołądek, zacznij od połowy dawki dziennie.
Po pierwszym gotowaniu przechowaj korzenie w zamrażalniku. Po 13 dniach, kiedy zaczną
kończyć się zapasy, ponownie zagotuj te same korzenie, lecz tym razem w 6-ciu szklankach
wody. Gotuj je tylko 10 minut. Starczy ci tego teraz na następne 8 dni (łàcznie z poprzednim
gotowaniem - 3 tygodnie). Jesli chcesz, mozesz użyć tych samych korzeni po raz trzeci, lecz
wtedy receptura będzie mniej skuteczna. Jeśli masz powazne problemy z nerkami, używaj
tych samych korzeni tylko dwukrotnie. '
Po trzech tygodniach na nowo uzyj świezych ziół. Rezultaty oczyszczania nerek widoczne
są dopiero po sześciu tygodniach stosowania tych ziół, a w ciężkich przypadkach trzeba na
nie czekać nieco dłużej.

Zażywaj także:
r kapsułki z imbirem: I do każdego posiłku (3 dziennie),
r kapsułki z mącznicy lekarskiej (Arctostaphylos uva-ursi): jedna do śniadania i dwie do kolacji,
r witamin B6 (250 mg): raz dziennie,
r tlenek magnezu (300 mg): raz dziennie.
Zażywaj te suplementy tuz przed jedzeniem, aby uniknąć odbijania.
Uwagi dotyczàce receptury: zarówno zioła, jak i napar z pietruszki łatwo się psująz. Przegotowuj
je co 4 dni (gdy są przechowywane w lodówce). To zapewni sterylizację.
Jeśli zagotujesz zioła rano, możesz zabrać je ze sobą do pracy (w szklanym słoiku) bez potrzeby przechowywania w lodówce.
Bądź ostrożny, gdy zamawiasz zioła! Nie wszyscy dostawcy prezentują ten sam standard
jakości. Korzenie powinny mieć silny zapach. Jeśli te, które kupujesz, mają słaby aromat,
oznacza to, że straciły swe właściwości; zmień dostawcę. Należy używać świeżych ziół.
Nie używaj korzeni w proszku.

Oto kilka praktycznych informacji:
Hortensja (Hydrangea arborescens) jest popularnym krzewem kwitnącym. Korzeń sadźca
(Eupatorium purpureum) jest dzikim kwiatem.
Korzeń prawoślazu lekarskiego (Althea ocinallis) ma żelowatą konsystencję i łagodzi ból.
Świeżą pietruszkę można kupić w sklepie warzywnym lub na targowisku.
Suszona pietruszka nie działa.
Ziele nawłoci (Solidago) działa równie dobrze jak zrobiona z niego nalewka, lecz wdychanie
ziela może spowodować reakcję alergiczną. Jeśli jesteś uczulony na nawłoć, usuń ją z przepisu.
Imbir ze sklepu spożywczego jest odpowiedni. Możesz wsypać go do kapsułek (rozmiar 0, I lub 00).
Istnieją prawdopodobnie tuziny ziół, które rozpuszczają kamienie i kryształki nerkowe.
Jeśli jesteś w stanie zdobyć tylko kilka z ziół podanych w recepturze, przygotuj ją mimo wszystko.
Po prostu minie trochę więcej czasu, zanim zauważysz poprawę. Pamiętaj, że witamina
B6 i magnez zażywane codziennie mogą zapobiec formowaniu się kamieni szczawianowych,
ale tylko wtedy, gdy przestaniesz pić herbatę. Herbata zawiera 15,6 mg kwasu szczawiowego
na szklankę. Wysoka szklanka herbaty z lodem może zawierać ok. 20 mg kwasu szczawiowego.
Przestaw się na herbaty ziołowe. Kakao i czekolada również mają zbyt wiele kwasu szczawiowego.

Pamiętaj także, że kryształki fosforanowe formują się, w przypadku spożywania nadmiernej
ilości fosforanu. Poziom fosforanu jest wysoki w mięsie, chlebie, kaszach i płatkach zbożowych,
makaronie oraz napojach gazowanych. Ogranicz spożywanie tych produktów
i zwiększ w swojej diecie udział mleka (2% tΠuszczu), owoców i warzyw. Pij przynajmniej I litr
wody dziennie.
Wykonuj oczyszczanie nerek przynajmniej 2 razy do roku.
Możesz rozpuścić wszystkie kamienie nerkowe w przeciągu 3 tygodni, a jednocześnie wyprodukować
nowe w przeciągu 3 dni, jeśli pijesz herbatę, kakao i napoje zawierające fosfor.
Żaden z napojów podanych w przepisach w niniejszym rozdziale nie powoduje formowania
się kamieni.

Z: https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q= ... 0528,d.bGg

Mateusz Dragwa pisze:
Dalia niepokoi mnie Twój ton, z jakim się zwracasz do Adik1987. Czy sama cierpisz na dolegliwość pod tytułem kandydoza? Na jakiej podstawie tak jednoznacznie wystawiasz diagnozę?

Na forum które podałaś, wiele osób się leczy i ma tylko nadzieje na wyleczenie, powielając i wierząc w mity.

Po prostu zdaniem tej osoby każda choroba to grzybica, więc diagnoza w takim wypadku jest dosyć prosta. Każdy objaw można swoją pokrętną logiką przetłumaczyć na grzybicę a za wszelkie pytania czy wątpliwości zwyzywać od takich i owakich. To jest standardowa procedura.

Dalia już dawno powinna wylecieć z tego forum za to że wprowadziła tu jeden wielki bałagan.
Diagnozuje ludzi przez internet, odzywa się do innych użytkowników po chamsku i poleca głupie diety oparte na samych warzywach i ziołach.

Nie sądźmy, abyśmy nie byli sądzeni.
Niepotrzebne nerwy.
Wszyscy ''diagnozujemy'' się i wymieniamy doświadczeniem właśnie przez internet.
Po to jest forum!
Dalia ma prawo twierdzić, że wszystkie choroby pochodzą od grzybów, polecać dietę warzywną, zioła,
inni że pochodzą od diety, jeszcze inni że od konfliktów biologicznych.

Kwestia kultury to inny zakres, nie tylko ta osoba ma z tym problem.

Witam zeby nie zakladac nowego tematu podepne sie pod ten mam nadzieje ze autor nie bedzie mial mi za zle.
U mojej przyszlej tesciowej wykryto guza w jelicie o srednicy 10 cm. Lekarze orzekli ze to zlosliwy rak odbytu ktory bardzo szybko sie rozprzestrzennia. Na watrobie tez ma 3 nieduze zmiany, lekarze nie wiedza co to jest. Markery wyszly duzo wyzsze od normy. Jest w trakcie badan i nie poodjela jeszcze leczenia. Od miesiaca jest na diecie bez miesa, nabialu i produktow mlecznych. Co mozna zrobic? jak i czym to mozna leczyc zeby sie tego guza pozbyc?

rak to grzyb - kandyda ...

leczyc kandydoze systemowa ... pic sode w duzych ilosciach i robic lewatywy z sody ... jesc duze ilosci czosnku, pic piolun, uzywac innych srodkow antykandyda ... stosowac bardzo rygorystyczna diete antygrzyb ...

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Przeczytaj temat

http://davidicke.pl/forum/tajemnice-witaminy-c-t7724-180.html#p132352

i tym sięzainteresuj

Nie bój się raka - zrozum Nową Medycynę - Free spirits (napisy PL)
phpBB [video]

Fellow Craft * 2nd Degree
Fellow Craft * 2nd Degree

Kup chlorelle znajdziesz w sklepach ze zdrową zywnością. Ma witaminy z grupy b, dobrze działa na żołądek i oczyszcza watrobe z toksyn.

@Yoshiharu

Twoje rady chyba nie są do postu Swirasa? W sytuacji gdzie jest tak duży guz, co pomoże jakaś chlorella i b-kompleks. Rezygnacja z mięsa i produktów mlecznych jak najbardziej dobra. Ja na Twoim/jej miejscu zamówiłbym już teraz pestki moreli BIO i zjadał 20-30 dziennie. Prócz tego zamacerowałbym olej lniany lub z pestek winogron z papryczkami chili. Na czczo piłbym 1L wody z sodą oczyszczoną (1-2 łyżeczki) lub z sokiem z cytryny.
Zrobiłbym płyn Lugola i go używał. Witamina C buforowana, kilkanaście gram dziennie. Kwas alfa-liponowy też można by włączyć. Rezygnacja z olejów roślinnych do smażenia i wogóle, to duży plus dla organizmu, kupcie olej kokosowy nierafinowany, ewentualnie masło klarowane lub KerryGold.
Na koniec, picie świeżo wyciskanych soków z marchwi, buraka i selera z dodatkiem witaminy c i imbiru (minimum 3 szklanki dziennie). Oczyszczanie jelit i wątroby również do wzięcia pod uwagę.

http://www.vismaya-maitreya.pl/naturaln ... _raka.html

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]